Neděle 04 červen 2017
Charta 77 a Šiklová vyznamenala Patrika Bangu že je mu 28 ku-va, a jí pr-á Dýdžej   
Pridal tk Neděle 04 červen 2017 - 06:29:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pokud si nějaká partička rozdává pivní suvenýry, je to jejich věc. Je li to v soukromí. Pokud to však přenáší veřejnoprávní televize za naše peníze, tak jdou žerty stranou. Prý hrdina, co zpívá a nebojí se.

Například Lolita, jež je z alba Autentik vydaného v roce 2011. "Až budeš velká, přijď si pro semeno," zpívá například hrdinně Gipsy.cz v písni. Zároveň zmiňuje, že ví, že ji "prcá ten DJ"."Serme na abstrakce a držme se faktu," zní pak pro změnu v písni 36 hodin bijač. Já vím, že tě prcá Dýdžej, hrdinně dle Šiklové zazpívá Banga.

Mimo jiné se tam objevuje i "prdel holá". "Šmejde, nekoukej mi do karet... Možná má velkou píču," zpívá pak v další písni z tohoto projektu - V podchodu je poker. "Nebýt toho kafe, chcíp bych tu. Karty vymrdaný," zní dále.

Zde můžete poslouchat jako důkaz - nikoliv rasistické nařčení
Je mi 28 kurva, tak se mi nevnucuj...

Uvádět na trh tyto skladby je skutečně velká statečnost, což ocenila slavná Charta 77. Vždyť to musí každý majitel diskuzních webů mazat, Facebook je nucen tyto texty likvidovat a Patrik Banga a cenzorní Chovancův ústav proti tomu u majority protestuje. Takže odvaha je dle jeho slov v písni

Serme na abstrakci a držme se faktu!

Protože důvod, který uváděla Naševaše veřejnoprávní Čt televize moc důvěryhodný není: cenu prý dostal za to, že při písni, které se mu nelíbila, vstal ze židle a odešel. Prý to tak vysvětlila nadace Charta 77 v čele s Jiřinou Šiklovou. Loni ocenění převzalo sociální centrum Klinika v Praze.

Ano, Charta 77 a Patrik Banga je elita národa, jak se nám snaží vnutit mainstreamová televize. Skutečně? Nebo je to výsměch slušným lidem...?

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/821-charta-77-a-siklova-vyznamenala-patrika-bangu-ze-je-mu-28-ku-va-a-ji-pr-a-dydzej
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEvropská výměna všech vlád je nutnost k přežití rodiny   
Pridal tk Neděle 04 červen 2017 - 06:18:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Genderem a právem menšin se můžete dle libosti ohánět jen proti Rusku, Putinovi, Číně a Kimovi a co hrdlo ráčí, můžete urážet vlastního prezidenta. Ideální nový Evropan nemá vlast, nemá identitu, neklade otázky. Musí mít ty správné názory a nenávidět vše ruské.

Evropská genderově vyvážená společnost vedená do skvělých zítřků ne muži a ne ženami, těhotnými lidmi, bezpohlavní mládeží, homosexuální lobby různých trans mutantů majících nárok být, čím být chtějí. Ve dne ne muž a v noci ne žena, toužící po všeobjímající lásce a rovnosti. Výčet všech dekadentních úchylností od transgenderových záchodků, po ukradené právo skutečné rodiny není nutné uvádět. Manifest takových rovností tu byl vždy a vždy skončil katastrofou.

Všechny vlády evropských států, které řízenou genderovou rovností páchají likvidaci přirozené a osvědčené rodiny, musí být odvolány a zbaveny funkcí. Jak může postižený jedinec, který nemá vlastní rodinu, nikdy nebude mít děti, nechce děti z heterosexuálního přirozeného svazku muže a ženy, někoho zastupovat, ve jménu rodiny jednat a chápat výchovu dětí?

Téměř všichni vedoucí činitelé, umělci, vysocí církevní pohlaváři skrytě podporují likvidaci rodiny.

Rodina je poslední překážka, jak celou společnost přeformátovat a zdebilizovat každodenní propagandou rovnosti. „Všichni jsme stejní!“ zní z tlampačů homosexuálních pochodů hrdosti za nechutné účasti vysokých vládních papalášů, akademiků a profesorů. Emoční sílu lásky ne mužů a ne žen podají média dojemným záběrem snad půjčených dětí nesoucí na ramenou v průvodu.

Mám právo to odmítnout a morálně odsoudit, mám právo nesouhlasit a bránit skutečný řád věcí.

Nemůže být dehonestován a trestán nikdo, kdo odmítá tyto zvrácené genderové experimenty.

Naše ministerstvo školství nese plnou odpovědnost za debilizaci a morální prznění dětí a mládeže ve jménu těch správných názorů. Do každé školky i školy, do všech škol středních i vysokých musíme dát výchovné poradce, multikulturní policii a pro neposlušné kantory nutné protipředsudkové kurzy včetně kurzů inkluze. Ideální pro stav transformace na dokonalou genderově vyváženou společnost je co největší počet vysoce vzdělaných jedinců stejné orientace, tedy ne mužů a ne žen, a nárokový příděl dětí. Krůček po krůčku, si lidé zvyknou. Co bylo včera morálně nemožné, dnes je stavěno do normality.

Podívejte se na obrázky ne mužů a ne žen, zavolejte své děti a zeptejte se, co cítí? Nejdříve uvidíte v dětské tváři zmatek, poté tápající pohled s otázkou na rodiče: co to je? Po pochopení následuje přirozený smích celé rodiny a tím osvěta končí. Pozor! Co je v rodině jasné, už neplatí ve škole.

LGBT komunita sahá na děti právě ve školách. Proč?

Protože genderově sobě rovní jedinci s posvěcením státu, dokonale převychovají děti skutečným rodičům a vrazí mezi rodinu dělící názorový klín a tím zajistí rozpad poslední společenské jistoty.

V rámci genderové rovnosti obsazují nemocní jedinci funkce a doslova nechutné je vymývaní mozků dětem prvních tříd o tom, že dva obcující homosexuálové jsou milující rodiče. Skutečnost, že z nich nikdy nic nevzejde, neboť to nedovoluje boží vůle či přírodní zákony – toto dětem nikdo nevysvětlí a rodiče se nesmějí ptát. Krásné i ohavné jedno jest!

Urazit LGBT komunitu znamená velký problém!

Kritika je zakázána a už se ani nesmí dělat satira na homosexuální téma. Místo diskuse a odborných faktů je všem odpůrcům homo genderových experimentů i multikulti doporučen protihomofobní kurz a podobné doslova idiotské přednášky. Laciný chléb bez práce pro ztracené jedince mající problém s vlastní identitou. Politicky se to velmi hodí a tady je původ její enormní podpory i jako nástroje mocenských geopolitických zájmů.

S řízenou invazivní vlnou pologramotných Afričanů je gender primární a invaze sekundární nástroj likvidace evropských národů. Mnozí posluhovači v EU už jasně hovoří: my jsme Evropané, já jsem Evropan, on taky, prostě jen ušlechtilí lidé s bezbřehou tolerancí, kteří stále objevují další a další nová pohlaví. Rodina je již něco přežitého a nemoderního, něco, co mohou nahradit zvrácené svazky.

Nejvíce na celou vylhanou konstrukci lidskosti pro všechny doplatí právě homosexuálové, bisexuálové, transsexuálové.

Nově příchozí občané už v genech pohrdají homosexuály, transsexuály apod. Fyzická likvidace je pro ně běžnou praxí víry a tak se má podle nich jednat s každým, kdo je proti Alláhu. Vidět na vlastní oči neskutečnou zvrhlost kultury, do které přicházíme, nás nutí konat. Je to doslova šok vidět veřejně obcovat muže s muži a ženy s ženami a je to zkouška cti a víry. Imám to mladým správně vysvětlí a jdou do božího boje proti zvrácené západní kultuře nevěřících.

Kdo tedy řídí společnost, kdo rozhoduje o školství, dětech, mládeži, rodině?

Kdo schvaluje osnovy a výukové programy pro děti? Za jakým účelem tak dravě a drze napadají ty nejmenší děti už v mateřských školách? Ptá se někdo rodičů po souhlasu?

Představa, že masy genderově vyvážených, bezdětných ne mužů a ne žen jsou schopny hájit něco jiného než své vlastní sexuální potřeby, je otázkou.

Lze si představit, jak účastníci pochodu hrdosti berou do rukou zbraně a budou bránit rodinu, o které neví, co to je?

Nic není náhoda

Je to doslova epochální nárůst a propagace rovnosti homosexualitu, co kdy tu byl. Je to povýšení v obdivu ke kultu, který se sám chce povýšit na božský záměr a vnést novou filozofii ne mužů a ne žen.

Ochrana a podpora menšin, práva menšin, práva homosexuálů – tady vítr vane. Některé státy vzdorují a ctí rodinu, jiné podlehly.

Staleté parazitické rodiny, které ovládají banky a světovou politiku, drží pevně pohromadě a na druhé straně likvidují rodiny po celém světě, jejich peníze zotročují lidstvo. Žádný deník či prestižní média s novinářskou elitou nezveřejní, jak slavné rodiny ožebračují celé národy a osnují války o zdroje, protože všechna tato média vlastní. Tím je vysvětleno, komu slouží OSN, kdo vytvořil EU a kdo vodí světové politické lídry jak loutky.

Co udělat se Slovany, je problém

Rusko vzdoruje a vzdoruje, chrání rodinu a je vzorem pro jiné slovanské národy. Vyhnalo ze své země všechny neziskovky poslané Západem. Přestože již jsou vyměněny vlády ve všech zemích východní Evropy za poslušné lokaje, obyvatelstvo stále ne a ne se podvolit. Vychovají si tedy vlastní generaci na účet rodin, proti rodinám. Osvědčený nástroj, jak formovat člověka od dětství a správně mu nastavit vnímání.

Vše je součástí plánu. Gender, homosexualita, rovnost, rozbití rodiny. Popularizaci skvěle zajišťují celebrity a tak prestižní ceny dostávají hermafroditi. Jak dojemné, jak lidské, jak s láskou a genderově vyrovnané. Více ocenění pro filmy o homosexualitě, více diskusí, otevřenosti a satan je venku z pekla.

Proč si to vše nechají lidé líbit? Nechají se řídit podivnou menšinou ukotvenou všude?

Obrovské společenské turbulence, sociální nerovnosti, každodenní lži všech médií a k tomu každodenní pocit marnosti a bezmocnosti. Práce pro firmy, kde na lidech nezáleží. A ten permanentní stres ze strachu, jak to vše zvládnout a nezhroutit se. Mají z lidí stádo ovcí, a proto si dovolí vše. Genderové manipulace se společností patří mezi ty, které jsou nejdestruktivnější.

Likvidují základy lidského rodu, likvidují harmonický vztah muže a ženy a duševně przní děti.

Každá kultura, která nebrání rodinu, nechrání děti před stále propracovanějším systémem všech skupin deviantů, zanikne. Kam až zajdou naši poslanci a kolik práv rodiny seberou a dají je úzké skupině, která rodit nebude? Mají své severské vzory a tak se možná dočkáme také zákazu používat slova „těhotná žena“ a nařízeno bude „těhotný člověk“. Je to směšné? Je to padlé na hlavu?

Ne. Je to realita prolhaných a nekompetentních vlád. Není šance a není politická ani společenská vůle jít cestou zdravého rozumu. Jistě by prospělo vzít z každé neziskové organizace jednoho ne muže a ne ženu a k nim přidat podobné z úřadů a vlády a umožnit přednášet v Saudské Arábii na téma práva menšin a genderová rovnost. Při štěstí a diplomatické prosbě by jim hrozilo snad jen veřejné zbičování.

Lidsko-právní poměry v afrických státech a zemích jako Saúdská Arábie jsou tou nejlepší ukázkou pokrytectví.

Zatímco Rusku se každý den podsouvají lidská práva a práva menšin, Saúdům si nedovolí ani ti největší pravdoláskaři něco pípnout o právech homosexuálů a lesbiček. Nikdo proti Saúdům nepůjde, to hrobové ticho u všech neziskovek a lidsko-právních aktivistů je až dojemné.

Genderem a právem menšin se můžete dle libosti ohánět jen proti Rusku, Putinovi, Číně a Kimovi a co hrdlo ráčí, můžete urážet vlastního prezidenta. Ideální nový Evropan nemá vlast, nemá identitu, neklade otázky. Musí mít ty správné názory a nenávidět vše ruské. Naši europoslanci již jsou noví občané, nové genderové hodnoty přijali, rodiny podvedli. Akt morálního rozhodování nikdy nenaplní, nikdy se nevzdají systému, který královsky živí. K čemu jsou tedy lidé, kteří slouží cizí mocnosti?

Vždy zradí, vždy se nechají koupit a jsou v podstatě neodvolatelní. Do vysoké politiky nikdy nevstoupí jedinci morálně čistí, vysoce inteligentní a hájící rodinu. Takoví lidé jsou pro všechny partaje a systém nebezpeční.

Jako Češi a Slované jsme nejtolerantnější národ na světě. Všechny skupiny a menšiny jsme s nadhledem a Čechům vlastním humorem tolerovali, dokud jsme sami tvořili vlastní zákony.

Konspirační teoretici tvrdí, že nám snad něco již léta sypou do vody, že jsme poddajní jak ovce.

Další tvrdí, že je to vše velké spiknutí od revizionistů a součást Nového světového řádu.

Velká část populace má názor, že je tu 4. německá říše a nová germanizace. Sledovat kroky našich volených zástupců a elit národa je jakási stoická apatie, neschopnost reakce, lhostejnost. Přesahuje to jejich schopnost chápat, tak hovoří a hovoří k novým Evropanům, kteří již dovršili rozkladnou metamorfózu.

Proč se lidé tak snadno ovládají, snadno zotročují a vůbec neprotestují?

Aby to člověk pochopil a dokázal se postavit na odpor, musí se neustále duševně namáhat, používat jako jedinec i skupina kritické myšlení.

Musí se naučit dávat ty správné otázky a vyžadovat odpovědi. Každý jedinec musí umět odolávat propagandě, bránit sebe, rodinu své děti a přátele. Na ničem jiném k přežití nezáleží.

Autor: Vincent Pribula

Zdroj: http://eurasia24.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBude Evropská komise projednávat i vydírání webů samozvanými cenzory vlády a České televize s Kremlin Watch?   
Pridal tk Neděle 04 červen 2017 - 05:59:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nechť prokáží, že jediný rubl či dolar přišel z ruských zdrojů. Nebo sprostě lžou?

Dezinformace jsou pro Česko reálným nebezpečím, shodli se premiér Bohuslav Sobotka a místopředseda vlády Pavel Bělobrádek na konferenci o hybridních hrozbách v Praze. "Mohou mít dopady i na demokratické zásady a instituce, které jsou základem našeho politického zřízení a jsou garantem naší svobody," varoval premiér.

Podívejme se do poučení z krizového vývoje "K událostem v Československu" sepsaném sovětskými novináři v Moskvě v roce 1968.

Nyní by stačilo vyměnit pouze sovětské za evropské (unijní.

Lid a nikoliv vláda - ta pouze lid a společnost zastupuje

A základním kamenem společnosti je svoboda. Ta buď je, nebo není. Kdo dal právo někomu posuzovat, která pravda je správná a která nesprávná? Nahrazují Sobotka a Bělobrádek Boha, který je údajně jediný k tomu předurčen? Proč ale ten Bůh dopouští, aby byly strašné války, zločinci mohli napadat nevinné a děti trpěly pod šílenou sběří z válečných zrůd? To žádá který Bůh? Křesťanský? Islámský? Indiánský? Židovský? Nebo který?

Nikdo na světě není předurčen, aby si dělal právo vyvyšovat se nad ostatní a tvrdit, že jediná pravda je ta jeho a ostatní se jí budou řídit. A pokud má někdo jiný názor, není zločinec ten, který své pochybnosti a názor vyslovuje, ale zločincem se stává ten, kdo jiný názor či pochybnosti zakazuje vyslovovat. Byly bychom na této úrovni, kdyby nepochybovali o vědění svých otců lidé jako Tycho de Brahe, Albert Einstein či dokonce Marie Sklodowská-Curie? A tisíce dalších? A byla pravda to, co říkali kněží před těmito vynálezci a kacířství bylo hledání pravdy, nebo bylo kacířství a tmářství zakazovat alternativní, či novou pravdu a nový řád?

A co byla dezinformace a hybridní hrozba, když se zjistilo, že Země se točí? Co se dělo v táboře kněží, když v roce 1594 Felix Platter a u nás Ján Jessenius v roce 1600 založili pitevny? (Johannis Jessenii á Jessen, Anatomiae Pragae, Anno MDC ab se solemniter administratatae historia) A co říkaly hlavy pomazané, do té doby hlásající jedinou a neomezenou pravdu?

A vlastně jakou pravdu: neomezenou, nebo skutečně "neomezenou"?

Stačí islámské "zapuzuji tě", neboli nařknout, že jsou to weby placené z ruských zdrojů. Máš jiný názor? Tu máš nálepku: jsi rasista, jsi placený ruský tmář, jsi kacíř západních hodnot. Nikdo nezkoumá, zda je pravda, ale to, jak silně to kdo vyslovil. Jednou jsi západní imperialista, podruhé ruský hybrid. Příště Marťan a rozvraceč jediného světonázoru.

A ta pravda je stejná, jako za totality bolševické, či totality bruselské. Je jenom jedna, ta ústřední a ostatní pravdy jsou kacířské. Dnes se však nepoužívá slovo kacířské, ale moderně dezinformační, alternativní, hybridní. A je jedno, v jaké profesi, pokud je to vybočením ze základního proudu. A stejní lidé, stejné způsoby, stejná pravidla. Kdo nejde s námi, jde proti nám.

A co je úžasnou filozofií tohoto boje o jedinou pravdu? Společnost arabská tvrdí, že ona má jedinou pravdu a arabský lid úpí. Západní společnost tvrdí, že ona má jedinou pravdu a západní lid pod ní úpí. A záchranou je možnost: modlit se a prosit Boha, aby odpustil. Ale co má odpustit. Že člověk je od přírody založen na pochybách a vrchnost za to lid trestá? Ale proč tedy má lid žádat, aby mu Bůh odpustil?

Dnes (1.6.2017) se má v Bruselu projednávat... Vlastně co? Zda se smí říkat pravda, která pro každého znamená něco jiného a teprve vzájemným vyjasňováním, diskuzí a hledáním kompromisu se nalezne průsečík, zda je diskriminován ten, co je diskriminován, nebo pouze ten, co tvrdí, že je diskriminován a nebo zda se bude říkat jedna pravda a to ta totalitní? Úžasné je, že ti, co jezdí do Bruselu žalovat a udávat, sami se zalekli, že se může projednávat i ta jejich pravda prapodivná. Možná nakonec se budou muset odhalit, protože to pronásledování dnes v čele s premiérem Sobotkou a křesťanským ideologem Bělobrádkem a hlásané médiem, které jediné má kulaté razítko na pravdu - veřejnoprávní Čt a její dodavatel ČTK

Nastal čas, aby se prověřily státní instituce a subjekty, které pronásledují a vydírají občany s jiným názorem a dokonce jak rakouská Česká spořitelna na podkladě svazáckých neziskových organizací je i ekonomicky vydírá. Peníze na reklamu, které jim stát promíjí, rozdělují podle politického klíče tak, že kritici Evropské unie nedostanou nic a udavači vše. A toho se nejvíce bojí samotní udavači a hlásají, že to najednou u nás tak strašné není. Pro ně. Ti, co mají jiný názor, si však myslí opak.

P.S. Samozřejmě že by byla naivní představa, že Brusel - politrukové - začne obviňovat sám sebe. Ale lid Evropy, nikoliv evropský, ale lid Evropy stále více tuto kuriozitu chápe a není li napojen na penězovody, zuří. Ne proto, že není na tuto loupež napojen, ale že se probouzí a že mu svítá. Pravda vychází najevo. A nikoliv ta nadiktovaná. Lidé opět volají: "A přece se točí"! Jak dlouho to ale ještě bude trvat?

zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/820-bude-dnes-evropska-komise-projednavat-i-vydirani-webu-samozvanymi-cenzory-vlady-a-ceske-televize-s-kremlin-watch

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTeroristé opět útočili v Londýně   
Pridal tk Neděle 04 červen 2017 - 05:53:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na London Bridge a v Borough Market došlo v noci k teroristickým útokům. Nejprve vjela do lidí dodávka, poté muži začali útočit noži.

Policie zveřejnila nové informace k teroristickým útokům v Londýně. Počet obětí stoupl na šest lidí. Tři desítky zraněných převezli záchranáři do nemocnic. Trojici mužů, kteří mají útoky na svědomí, policisté zastřelili.

Neznámý muž zaútočil na návštěvníky restaurace nedaleko mostu London Bridge, kde před nedávnem dodávka vjela do davu, informují britské noviny The Sun a Telegraph.

Podle jejich informace byl útočník ozbrojen bodákem. K incidentu údajně došlo v restauraci Tito's nedaleko stanice metra London Bridge.

Očití svědkové sdělili The Sun, že viděli, jak z restaurace odnášejí těla.

Dodávka vjela do lidí v centru Londýna.

Na mostě London Bridge najela dodávka do chodců, informuje agentura Reuters.
V důsledku incidentu bylo zraněno asi 15-20 lidí, informuje The Telegraph.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUkrajina se chystá legalizovat volný prodej zbraní   
Pridal tk Neděle 04 červen 2017 - 05:46:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Nejvyšší radě se pracuje nad návrhem zákona o volném prodeji zbraní na Ukrajině.

Ve vysílání televize 5 kanal to uvedl předseda komise pro otázky národní bezpečnosti a obrany Serhij Pašinskij.

Podle poslance je nejdříve nutné určit, jakým skupinám ukrajinských občanů „lze bez obav svěřit zbraně malé ráže." Může se jednat o osoby, jež „bez incidentu" sloužily v armádě, policii nebo Službě bezpečnosti Ukrajiny (SBU)", domnívá se Pašinskij.

Tento návrh zákona může být projednán na zasedání Nejvyšší rady již na podzim, uvedl poslanec.

Zdroj: TV 5 kanál

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMiliardová železnice spojí Vídeň s Ruskem   
Pridal tk Neděle 04 červen 2017 - 05:41:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na letošním ekonomickém fóru v Petrohradu se sešel rekordní počet vysoce postavených hostů z politických a obchodních kruhů, píše Kronen Zeitung. Třeba rakouský kancléře podpořil společné projekty koncernu OMV a ruského Gazpromu,a také výstavbu širokorozchodné železnice, která spojí Vídeň s libovolnou částí Ruska, ať už jde o Moskvu či Vladivostok.

Časy se mění: jestliže ještě loni Putinovo „slavnostní představení" na ekonomickém fóru v Petrohradu bojkotovali především Američané, pak letos může ruského lídra potěšit rekordní účast, píšou rakouské noviny Kronen Zeitung.

Na návštěvu do Petrohradu přijeli četné vysoké osoby z politických a ekonomických kruhů včetně indického premiéra Naréndry Módího a stovky vedoucích představitelů amerických společností. Rakousko letos také hraje v tomto elitním klubu důležitou roli, zdůrazňují noviny. Kancléř Christian Kern se setkává s Vladimirem Putinem, přičemž vedle politických otázek se projednává také miliardový projekt.

Jak se píše v článku, účastní se ho hlavně ropný a plynový koncern OMV, jehož předseda už podepsal velké množství dohod s ruskou stranou. Rakušané investovali miliardy do nákupu výnosných nalezišť plynu na Sibiři. Kromě toho chce se OMV zúčastnit projektu plynovodu Severní proud 2.

Teď se má stát spolupráce s Ruskem ještě intenzivnější, a rakouský kancléř Christian Kern poskytl koncernu v této otázce úplnou politickou podporu. V Petrohradu byla podepsána nová dohoda o spolupráci s Gazpromem v Íránu: tam se plánují společné geologické výzkumy.

O miliardy eur jde také v jiném projektu — prodloužení širokorozchodné železniční trati ze slovenských Košic až do Vídně. Díky tomu bude možno zařídit železniční spojení na tisíc kilometrů, třeba i z Vladivostoku do Vídně, bez nutnosti výměny podvozků při přechodu z úzkého rozchodu na široký a naopak.

Na cestu mezi Evropou a Asií bude třeba dvakrát méně času, a ve Vídni bude možno zřídit logistické středisko. V důsledku toho se objeví mnoho pracovních míst, a dlouhodobý ekonomický růst bude zajištěn, podotýkají rakouské noviny. Předseda rakouské Spolkové hospodářské komory doufá, že tento projekt bude realizován do roku 2030.

Jak podotýká Kronen Zeiting, celkové hospodářské klima v Rusku se znovu vyjasňuje. Vladimir Putin využívá ekonomického fóra v Petrohradu, aby ukázal, že jak vážně berou jeho zemi na mezinárodní úrovni, soudí autor článku. V březnu 2018 bude kandidovat ve volbách prezidenta.

Jestliže narazilo Rusko na nějaké průtahy, týká se to především jeho záměru nahradit v budoucnu spolupráci s EU užší spolupráci s Čínou: Asijci, kteří rádi obsazují nová území, vyvolávají u Rusů stejné znepokojení, co i Donald Trump, v něhož vkládali naděje, uzavírá Kronen Zeitung.

Zdroj: Kronen Zeitung, Sputnik

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPodle Asada Trump „pozřel“ všechny své předvolební sliby   
Pridal tk Neděle 04 červen 2017 - 05:38:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Syrský prezident Bašár Asad si myslí, že americký prezident Donald Trump „pozřel“ všechny své sliby učiněné během předvolební kampaně.

„Volby Trumpa nám znovu ukázaly, že prezident je jen výkonným orgánem, a ne tváří, která rozhoduje. Po svém zvolení Trump „pozřel" většinu svých slibů," řekl Asad v rozhovoru pro televizní kanál WION, jehož části byly publikovány na Twitteru televize.

Asad zmínil, že prezident Trump „obrátil oproti svým slibům o 180 stupňů", neřekl přitom ale, jaké konkrétní sliby nevyplnil.

Prezident Donald Trump vstoupil do funkce 20. ledna. Ve svých předvolebních slibech hlavně sliboval boj s teroristickou organizací Islámský stát.

Zdroj: TV Wion

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2017
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3159 sec,0.1349 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,103kB