Středa 07 červen 2017
Teroristi zabíjejí občany Evropy, firmy z Evropy terorizují ty, kteří o tom píší!   
Pridal tk Středa 07 červen 2017 - 06:35:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Každý rok okradnou nadnárodní firmy formou dividend a dalších odvodů občany České republiky o 300 miliard korun. Myslí si snad, že když rozjedou ekonomický terorismus proti občanům kteří ústa nedrží, občany umlčí?

Ani Hitler to nedokázal, ani Stalin a Gottwald to nedokázal.

Ve dnech, kdy teroristé v Londýně a Manchesteru zabili desítky lidí a další desítky bojují se smrtí po nemocnicích, další možný útok je v katedrále Notre Dame, rozhodl se britský Vodafone terorizovat ty, kteří to kritizují a s rakouskou Českou spořitelnou zde zavádějí ekonomickou cenzuru.

Ví Vodafone a rakouská Česká spořitelna, co je svoboda slova?

Ví Vodafone a rakouská Česká spořitelna, že peníze nedostávají od politiků, ale občanů České republiky?

Jaký je rozdíl mezi ekonomických terorem, islámským terorem a vydíráním, aby lidé drželi "huby a krok"?


Vláda, která dopustí, aby zahraniční firmy terorizovaly myšlení jejich občanů, dokonce někteří členové vlády je k tomu navádějí, je vážně vládou lidu, který ji zvolil?

ČSSD na to tvrdě dojíždí, likvidace svobod je očividná a je možné, že se do Parlamentiu ani nedostane. Přesto pokračuje v terorizování občanů dál a obyčejné občany nebrání.

Operátor Vodafone se rozhodl, že reklama na jejich produkty se od úterý nesmí objevit na žádné internetové stránce, která šíří dezinformace nebo nenávist.

(Přeloženo do českého jazyka, kdo protestuje proti migraci, kdo protestuje proti nesvobodě z Bruselu).


"Hate speech a fake news jsou fenomény, které podkopávají principy respektu a důvěry, které drží naši občanskou společnost pohromadě," vysvětluje celosvětové rozhodnutí nadnárodní firmy generální ředitel skupiny Vodafone Vittorio Colao.

Jak Vodafone měří lži veřejnoprávní televize a proč nechrání naše peníze vláda, která údajně vzešla z lidu?

Doufejme, že volby na to odpoví rázně a tvrdě a kdo zde nebude dodržovat volnou soutěž myšlenek, svobody slova a svobody trhu, dostane z naší republiky padáka!

(Někteří budou opět tvrdit, že koho bude nadnárodní firma sponzorovat, je její věcí. A má pravdu. Reklama však není sponzoring ze zisku, kdy někomu pošlu peníze, které jsou moje. Pokud však je reklama placena ze zboží a služeb, které prodává, je to ekonomický terorismus, pouze nejsou mrtví. Je to terorismus proti svobodě a svobodě slova. Věcně je to totalitní vydírání bolševického typu, které jsme zde měli, pouze to nebylo haleno do noblesního hávu demokracie. Totalita se vrátila a volby snad budou tuto totalitu řešit. ČSSD už kolabuje a ministr vnitra jako předseda vlády Sobotka možná navždy končí - nechrání svobodu!)

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNalhávat si nepomůže   
Pridal tk Středa 07 červen 2017 - 06:30:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Je poněkud zábavné i smutné sledovat vyjadřování krajských a dalších funkcionářů ČSSD k vývoji volebních preferencí této strany. Pokud by analytické oddělení sociálních demokratů fungovalo na alespoň přiměřené úrovni, muselo by přeci vývoj volebních preferencí, který se už dlouho, zhruba rok, pohybuje na stále sestupné trajektorii, předvídat.

Již po podzimních krajských a senátních volbách, které pro ČSSD dopadly katastrofálně, jsem upozorňoval na potřebu zásadních změn. Z 15 %, které sociální demokracie v krajských volbách v průměru obdržela, se mohla ještě vyšvihnout k 20 až 25 %. Pokud by ovšem měla odvahu provést zásadnější personální změny ve svém čele, ve vládě, a pokud by byla schopna představit novou garnituru představitelů v Poslanecké sněmovně pro příští volební období a pokud by se naopak v Poslanecké sněmovně nezbavovala lidí, kteří mají určitý pozitivní vliv na voliče (kandidovat již nebudou Jandák, Tejc a další).

Prostě, sociální demokracie v personální oblasti dělá dlouhá léta chybu za chybou. Tou největší chybou však je, že vedení strany je, řekněme si to otevřeně, jednobarevné. Složené jen z lidi osobně oddaných předsedovi strany. To nikdy ve 140leté historii sociální demokracie nebylo. Moudrý vůdce ČSSD, pokud chce, aby jeho strana byla velkou a silnou, takový stav nedopustí. Ale teď bohužel takový stav v ČSSD je.

V marketingové oblasti nedošlo po podzimní katastrofě k žádné změně. Strana nebyla schopná, až na květnovou vládní krizi, zcela zpackanou a špatně zkomunikovanou, převzít strategickou iniciativu. Prostě, hřiště vymezovali jiní: Andrej Babiš a Miloš Zeman.

Nechci být zlý ani osobní, ale zdá se, že když hovoří některý z nejvyšších představitelů ČSSD, ačkoli hovoří jako kniha, (slova se dají okamžitě tisknout), působí to na voliče negativně. Existuje přímá úměra – čím více hovoří, tím větší je pokles preferencí. Je to smutné, ale je třeba se podívat pravdě do očí.

Pokud jde o změny programu, k žádným nedošlo. Strana se zcela vykašlala na problematiku církevních restitucí, hodila je za úplně za hlavu. Strana neotevřela otázku budoucí, Spojenými státy velmi pravděpodobně požadované, nové vojenské základny na našem území. ČSSD prostě nevyužila možnost komunikovat tato témata, která zajímají levicového voliče. ČSSD prostě není schopna diskurs změnit do pravolevé polohy. A není ani schopna se ujmout některých témat, která by ukázala, že je ČSSD otevřena novým voličským skupinám. Proč například neotevřít otázku sňatku homosexuálů? Významná část z této minority, která zasahuje možná 8-10 % české společnosti by byla za tento liberální přístup sociálních demokratů vděčná. Sociální demokracii je však toto téma lhostejné.

A stejně tak další témata: proč se hrnout do otázek souvisejících s životním prostředním s názory jako v době před dvaceti lety a s pohledem M. Zemana? Proč nepodporovat alternativní technologie na výrobu energií, ale tvrdošíjně lpět na dostavbě čtyř bloků jaderných elektráren za nejméně 400 miliard korun? Proč nejít cestou decentralizace výroby energií se zapojením občanů, obcí, veřejných korporací atd.?

Je zhruba deset až patnáct programových okruhů, kterých by se strana mohla v dobrém slova smyslu zmocnit a vybrat z nich podle pečlivé analýzy v rámci fokus group tři až čtyři nejbrizantnější témata…

Reakce krajských funkcionářů ČSSD na vývoj volebních preferencí jsou rádoby optimistické, ale optimistické falešně. Je potřeba si nalít čistého vína, protože lhát sám sobě nemá nejmenší smysl. A první věc, kterou by mělo vedení strany, ale také tamní funkcionáři napravit, je situace v Jihočeském kraji. Správný zásah Sobotky do kandidátky ČSSD Jihočeského kraje měl bohužel destruktivní odezvu. Funkcionáři ČSSD v kraji by se měli co nejrychleji srovnat a měli by si pravdivě odpovědět na otázku: „Je po korupčním skandálu J. Zimola ještě někdy umístitelný na jakoukoli kandidátku ČSSD, aniž by to tuto stranu ve volbách poškodilo?“. Já jasně odpovídám, že není. Zimola by měl jít pěstovat včely či sbírat houby do lesa, zkrátka dělat něco jiného než politiku. Tedy myslím politiku ve veřejných funkcích. Na jeho poklesek se těžko zapomene. V západní Evropě po takovýchto skandálech lidé odcházejí do věčného politického zapomnění.

V sociální demokracii byla ještě před sedmi lety takováto politická kultura také. Dnes se funkcionáři ČSSD dohadují o věcech, které byly dříve řešeny jasně. Je to škoda a ČSSD to silně poškozuje v očích voličů. Situace není ale zdaleka tak beznadějná, je však třeba v naznačených oblastech rychle začít, využít k tomu prázdninových měsíců. To znamená nejet na dovolené a makat na přípravě voleb. A pokusit se nepropadnout ve sněmovních volbách na úroveň osmi procent, ale naopak se dostat na úroveň alespoň 15 či více procent volebního výsledku.

Jiří Paroubek

Zdroj: Vaše Věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJen duševní ubožák Rejžek může napsat, že leckde zvolili prezidentem nesvéprávného idiota, přičemž sám moc dobře ví, že není většího nesvéprávnějšího idiota, než je on sám…   
Pridal tk Středa 07 červen 2017 - 06:24:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dnes jen stručnou glosu; není podstatné, zdali je zmíněný prezident "nesvéprávným idiotem", jak ho zakomplexovaná lidská nula Rejžek označil v Lidových novinách ve svém sloupku "Poslední slovo". Hlavně jde v tomto bulvárním prdu o další snůšku Rejžkových urážek, invektiv a vulgarit nejen na zmíněnou hlavu státu, ale též o plivání na vítězství fotbalistů Slávie a jejich čínských majitelů...

Běžnému čtenáři je však jasné, že jediným "leckde zvoleným nesvéprávným prezidentským idiotem" byl ten „první postsametový“, jenž pocházel z rodiny kolaborantů s nacisty kolem pražské Lucerny… http://akohut.eu/rejzek.html

Jan Rejžek a Václav Havel si povídají na folkovém festivalu v Lipnici v roce 1988. Bylo to Havlovo památné vystoupení. Bez přípravy, rovnou z hlediště. Nikdo z diváků jeho vystoupení vůbec nečekal..

Kdopak je ten notně schizofrenní ubožáček Jan Rejžek? Podle Wikipedie v 70. letech mj. přispíval jako sportovní novinář do časopisu Gól, později proslul svými urážlivými kritikami v časopise Melodie na kumštýře, kterým nesahal ani po své nemyté kotníky Příležitostně uváděl rockové a folkové festivaly včetně festivalu v Lipnici nad Sázavou v roce 1988, kde na závěr pozval na pódium tehdejšího mírně jetého disidenta Havla.

Do samizdatových Lidových novin pak zbaběle z obav před inzultací přispíval pro jistotu pod pseudonymy Robert Žák a Milan Frýda. Aktivně se však zapojil do přípravy petice „Několik vět“, aby na ni získal podpisy sobě rovných nesvéprávných idiotů. Po listopadu 1989 byl za dobré služby análním, jakým jiným, úředníkem v sekci vnitřní politiky v Kanceláři prezidenta republiky Václava Havla, pak tiskovým mluvčím brzy zkrachovalé politické strany ODA, později redaktorem českého vysílání rádia Svobodná Evropa... Svůj idiot ke svým idiotům... http://www.rukojmi.cz/clanky/1754-je-to-dvacet-let-kdy-americky-spisovatel-paul-berman-odhalil-pravdu-lasku-a-lzi-s-nenavisti-v-zivote-vaclava-havla

Následně též opruzoval v bývalém Českém rozhlase 6, kde připravoval hudební pořad Kaleidoskop a také Kritický klub Jana Rejžka, jenž byl v podstatě pokračováním podobně hulvátského pořadu Katovna, kterým urážel pro změnu v ČT. Pořad byl ale pro svoji, resp. Rejžkovu vulgárnost zrušen. Stejně tak pro stejné důvody s ním spolupráci rozvázal v létě 2014 i Český rozhlas, kdy nevybíravě a sprostě napadl jednu z posluchaček. To ovšem dnes nevadí Lidovým novinám, kde pravidelně zvrací v signifikantně nazvaných kurzívkách „Poslední slovo“…

Své si o Rejžkovi řekl i Josef Havránek, můj bývalý kolega a úspěšný bloger z iDnes, jenž napsal pro Virtually.cz:

„Někteří čtenáři nemohli ve čtvrtek tak docela uvěřit autenticitě zveřejněných mailů Jana Rejžka, jiní vyjadřovali podiv nad takovou přemírou hulvátství a arogance. Jsem přesvědčen, že vyjadřování pana Rejžka už dávno překročilo hranice vulgarity a hulvátství a nemá valný smysl směrovat stížnosti na ředitele Čro6 nebo generálního ředitele Českého rozhlasu, jak navádí J.R. Tyto zběsilé reakce jsou už, s největší pravděpodobností, plně v kompetenci lékařské vědy a nevšímavost ze strany zdravotníků, případné zanedbaní léčby by s největší pravděpodobností mohlo vést až k tragickým důsledkům. Co když si tenhle citlivý, umělecky založený člověk hned zítra uřízne, krom další ostudy i ucho, či jiný orgán…?“

http://virtually.cz/archiv.php/a.map?art=9379

Rejžek se zatím po stopách Vincenta van Gogha či eunuchů nevydal, ale na svém Twitteru uráží dál; zveřejnil mj. „blahopřejnou“ esemesku, kterou zaslal režiséru Sedláčkovi vyznamenanému prezidentem Zemanem k 28. říjnu: „Kdo přebírá z rukou proruského vepře medaili, sám je jím stává. Bez úcty..."

A co asi přeletělo dementní myslí rádoby filmovému a hudebnímu kritikovi Janu Rejžkovi, když napsal rockeru Brichtovi: „Čuráku, odvaha velká, a pak jste si s esesmákama typu Šloufa zazpívali na pódiu Píseň práce. Di do hajzlu, kolaborante.“

Člověku by ho bylo málem líto, jako každého nepřizpůsobivého povaleče se slovníkem štamgastů z hampejzu čtvrté kategorie zvané pražská kavárna. Psychopat Jan Rejžek se totiž veřejně „proslavil“ též dalších velmi necitlivým výrokem, že "Petr Hapka byl starý kýčař". To napsal na svůj Facebook sotva pár hodin po smrti skladatele… "Jsem zlý, protože na Skoumala Hapka nemá," Vyvolal tím mediální přestřelku, která s přestávkami zuřila několik měsíců a v níž Rejžek beznadějně se soudnými lidmi prohrál KO...

Inu, zde je na místě poznámka; jednou před nasednutím do vrtulníku stihl prezident Zeman pronést slova, která Rejžek napsal, kde jinde než opět v LN, v reakci na Havlovo cestování: "Vašku, polovina národa nenávidí mě a polovina tebe. Dovedeš si představit, jak by se celý národ zaradoval, kdyby ta helikoptéra spadla...?" Holt, neříkej hop, dokud jsi nepřistál; nicméně před svojí kremací davy fanoušků jako Věrka Špinarová nečekej...

PS: Známý psycholog mi Rejžka charakterizoval zcela jasně: „Symptomaticky se blíži k hebefrenii (hebefrenie; řec. hebe – dospívání; -frenie…) Jde o stav s chováním připomínajícím pubertálního jedince. Zejména se tak označuje forma schizofrenie začínající obvykle v období dospívání. Projevuje se přehnanou svévolí, negativismem, šaškováním, používáním slovních novotvarů apod.; bez léčby vede k postupnému rozpadu osobnosti…“ Zde jeden z příkladů začínají hebefrenie...Konec choroby: Příběh blbce z Xeenemünde je o patnáctiletém chlapci jménem Bruno. Nikdo ho nechce mít na starost, protože je agresivní, hloupý a jediné co mu jde, jsou čísla. Jedné z ošetřovatelek, v den co dala výpověď, vybuchl dům a ona následně zemřela. Bruno měl potom ještě dalšího ošetřovatele, kterému se stalo totéž. Zjistilo se, že si Bruno nejspíš zapamatoval návod na sestrojení raketky, který přinesl domů jeho otec... Zde:
Autor: Břetislav Olšer

Zdroj: http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/3999-jen-dusevni-ubozak-rejzek-muze-napsat-ze-leckde-zvolili-prezidentem-nesvepravneho-idiota-pricemz-sam-moc-dobre-vi-ze-neni-vetsiho-nesvepravnejsiho-idiota-nez-je-on-sam
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Mrtvém moři malezli vědci stopy dávné katastrofy   
Pridal tk Středa 07 červen 2017 - 06:01:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vědci z Tel-Avivské univerzity objevili stopy dávné ekologické katastrofy, způsobené lidskou činností. Rozbor vzorků, získaných ze dna Mrtvého moře, ukázal, že rychlost eroze, k níž došlo před více než 11 tisíci lety, nelze vysvětlit přirozenými procesy. Píše se o tom na webových stránkách Phys.org.

Výzkum byl prováděn v rámci projektu Dead Sea Deep Drilling. Vědci vyvrtali v dnových sedimentech otvor hluboký asi 450 metrů. Analýza získaných vzorků umožnila vědcům rekonstruovat geologické procesy, probíhající během posledních 220 tisíc let.

Odborníci odhalili stopy eroze, které se datují obdobím neolitické revoluce — přechodu pravěkých lidí, věnujících se lovu a sběratelství, k zemědělství.

Podle názoru vědců pastva zdomácnělých zvířat a kácení lesů s cílem vytvoření zemědělských polí vedlo k intenzívnímu vymývání půdy a k urychlení procesů ukládání kalu v Mrtvém moři.

Podle slov vědců přítomnost velkého množství jemného písku ve vzorcích nelze vysvětlit erozí, vyvolanou pouze přirozenými důvody. Klimatické podmínky a tektonické procesy holocénu, který trvá posledních 12 tisíc let, nemohly vést k takovému výsledku.

V budoucnosti vědci chtějí najít stopy zemětřesení v získaných vzorcích, jelikož seismologická aktivita na dně moře vede k posunu vrstev usazenin.

Zdroj: Phys.org

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTymošenková obvinila Porošenka, že vydělává na konfliktu v Donbasu   
Pridal tk Středa 07 červen 2017 - 05:50:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Konflikt v Donbasu pokračuje, protože na něm ukrajinský prezident Petr Porošenko a jeho okolí vydělává, zakrývají tak obrovskou korupci v zemi, oznámila předsedkyně ukrajinské opoziční strany Baťkivščyna ex-premiérka Julija Tymošenková.

Dříve Tymošenková obvinila ukrajinského prezidenta z omezování demokracie a svobody slova v zemi.

„Válka nekončí, protože Porošenko a jeho okolí na této válce vydělává. Příčina toho, že válka pokračuje, je právě v tomto. Příčinou pokračování války je to, že oni tím zakrývají obrovskou korupci uvnitř Ukrajiny. Nenávist lidí k současné vládě pramení hlavně z války," řekla Tymošenková novinářům na briefingu, který vysílal televizní kanál 112 Ukrajina.

Ukrajinské vedení v dubnu 2014 zahájilo vojenskou operaci proti samozvaným LLR a DLR, které vyhlásily nezávislost po státním převratu na Ukrajině v únoru 2014. Podle posledních údajů OSN se obětí konfliktu stalo okolo 10 tisíc lidí.

Zdroj: TV 112 Ukrajina

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKoalice pod vedením USA opět zaútočila na vládní síly v Sýrii   
Pridal tk Středa 07 červen 2017 - 05:47:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Koalice pod vedením Spojených států nanesla v úterý nový úder proti syrským provládním silám v At-Tanfu, prohlásili ve velení koalice.

„Koalice 6. června zničila další síly, které podporují syrský režim uvnitř vymezených bezkonfliktních zón na jihu Sýrie," stojí ve zprávě.

„Nehledě na předešlá varování prorežimní síly vstoupily do bezkonfliktní zóny. Jedná se o tank, dělostřelectvo, systém protivzdušné obrany, vozidla podpory převážející zbraně a přes 60 vojáků, kteří ohrožovali koalici a partnerské síly, jež jsou umístěny v At-Tanfě," stojí ve zprávě.

„Koalice několikrát vyslala varování prostřednictvím linky pro odvrácení konfliktů a pak zničila dva systémy dělostřelectva, jednu zbraň protivzdušné obrany a rovněž poškodila tank," uvádí se ve zprávě.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLaoská centrální banka pozastavila vydávání nových licencí finančním institucím   
Pridal tk Středa 07 červen 2017 - 05:34:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle zprávy z Vientiane Times oznámila Laoská centrální banka pozastavení vydávání nových licencí finančním institucím do 28. února roku 2019. Během tohoto období zkontroluje Laoská centrální banka provoz finančních institucí.

Laoská centrální banka v současné době spravuje celkem 176 finančních institucí.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponStřelba v Orlandu si vyžádala pět mrtvých   
Pridal tk Středa 07 červen 2017 - 05:30:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
5. června došlo ke střelbě ve společnosti v Orlandu na Floridě. Místní police uvedla, že střelba si vyžádala pět mrtvých, včetně útočníka.

Podle informace místní policie nesouvisí tato událost s terorismem. V současnosti probíhá vyšetřování.

12. června roku 2016 došlo k teroristickému útoku v klubu Lone Wolf v Orlandu, který si vyžádal 50 obětí na životech a je to největší teroristický útok po událostech z 11. září.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2017
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2471 sec,0.0685 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,105kB