Pátek 09 červen 2017
A je to venku? Šokující video odhaluje, jak se londýnští policisté během útoku na London Bridge převlékají do civilu a do rolí krizových herců, útočníků a obětí útoku!   
Pridal tk Pátek 09 červen 2017 - 06:57:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Norská novinářka uveřejnila na YouTube možná dosud nejvýbušnější video z Londýna, které asi zastíní i video zmanipulované muslimské demonstrace. Novinářka totiž v den teroristického útoku na London Bridge v Londýně natočila video, jak skupina policistů a civilistů se v úkrytu schovaní za dodávkami a sanitkami narychlo převlékají do jiného a hlavně civilního oblečení. Policisté sundavali uniformy, natahovali na sebe civil a maskáčové kalhoty. Právě jeden z policistů s maskáči byl následně identifikován lidmi na Redditu jako jeden z údajně zastřelených útočníků, jak leží na ulici. Zatímco muslimští teroristé v té chvíli jezdili Londýnem v dodávce a potom bodali do lidí, policisté se tady převlékali do civilu a následně později je jeden z nich v roli útočníka vyfocený na zemi.

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/220861821

Již před několika dny zmanipulovala CNN muslimskou demonstraci v Londýně, psali jsme o tom zde: http://aeronet.cz/news/video-leaknute-video-ukazuje-jak-cnn-v-londyne-falsuje-muslimskou-demonstraci-proti-teroru-na-london-bridge-skandal-ktery-nema-v-historii-zpravodajstvi-obdoby-otrasa-vedenim-americke-televize/ , ale i tehdy byla manipulace provedena zjevně ve spolupráci s londýnskou policií. Toto nové video ukazuje, že londýnská policie se účastnila i inscenace v rolích tzv. krizových herců. Jak správně zaznívá ve videu, tohle nelze nazvat naprosto nijak jinak, než výrobou teroristické události na objednávku. Pamatujte si, co zaznělo ihned po útoku na London Bridge. Theresa May okamžitě vyzvala k utažení bezpečnosti, ke sledování internetu, ke špiclování lidí a k omezení lidských práv v Británii ve snaze předejít teroru. Ano, jde o opakování modelu z 11. září v USA, kde G. W. Bush omezil lidská práva zákonem Patriot Act. A obyvatelé USA hýkali blahem. Theresa May před pouhými 2 dny vyzvala po útoku na London Bridge k tomu samému, k omezení lidských práv a vyšším pravomocem policie a tajných služeb. Huffington Post o tom přinesl zprávu zde: http://www.huffingtonpost.co.uk/entry/theresa-may-terrorism-human-rights_uk_5936ec0be4b0099e7fafd14d .

Theresa May po útoku vyzvala k omezení lidských práv ve prospěch bezpečnosti!

Takže všechno to do sebe zapadá. Tajné služby v Británii zinscenují útok, aby byla vytvořena veřejná objednávka pro utažení šroubů, aby lidé neměli problém vyměnit svoji svobodu za bezpečnost, policisté pomohou zahrát krizové herce a Theresa May dva dny před volbami do parlamentu vyzve k udělení větších pravomocí policii a tajným službám. Už v polovině května zaznělo, že Theresa May chce mohutně regulovat i internet. Každý teroristický útok v Evropě může mít vnitrosystémový podtext. Vina za útoky se hodí na Araby. Ti přitom opravdu nemají problém teror provádět, takže tím vznikne výborná kouřová clona.

Nikdo o vině Islámského státu a Arabů totiž nebude pochybovat, protože všichni lidé v Evropě Araby nenávidí. Tedy kromě sluníčkářů. Přitom sami Arabové jsou opravdu nástrojem likvidace křesťanství v Evropě a mnoho z nich jde a v budoucnu půjde cestou džihádu. Co je ale děsivé, to jsou zinscenované útoky, které vznikají ve spolupráci vlád evropských zemí s muslimskou komunitou. Vlády v Evropě zabíjejí vlastní občany, jako vláda v USA během 11. září, ale nemají problém na těchto vraždách a defacto autogenocidě spolupracovat s Araby. Americká vláda s Al Kajdou a Saúdskou Arábií, londýnská vláda s místní muslimskou komunitou a tzv. ISILem.

Doktrína USB v Česku je první vlaštovkou zvykání občanů na autogenociduObčan je přitom jako ovce. Proto britská vláda nedávno opět zpřísnila podmínky pro legální držení zbraní, proto EU zpřísnila podmínky pro legální držení zbraní, protože vlastní naše vlády nás chtějí zabít, chtějí nás nechat bezbranné. Proto Policie ČR vydala zrovna aktuálně nové video s doktrínou USB (Utíkej, Schovej se, Bojuj), které radí lidem, jak se zachovat při teroristickém útoku. Jenže video je celé úplně špatně, protože obchází hlavní obranu a právo člověka, právo na aktivní obranu a právo občana na opětování střelby. O této věci budu také mluvit v pátek na Svobodném rádiu, bude to jedno z témat. Tento článek s videem je pouze poukázáním na trhliny v informačním poli v kauze útoku na London Bridge.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: http://aeronet.cz/news/video-a-je-to-venku-sokujici-video-odhaluje-jak-se-londynsti-policiste-behem-utoku-na-london-bridge-prevlekaji-do-civilu-a-do-roli-krizovych-hercu-utocniku-a-obeti-utoku-cz-titulky/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPrý nemocný a opilý dědek z Hradu. Opravdu?   
Pridal tk Pátek 09 červen 2017 - 06:43:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Sotva mluví, a proto váží slova. Sotva přijel z Číny, jede do Vietnamu. Brzy na rybníku v nafukovačce. To je on, žádný kníže, jen Zeman. V Praze nenáviděný prezident Česka.

Před 5ti lety Praha volala po knížeti ze Schwarzenbergu. Byl jsem u toho. Bruselští nadšeně tleskali. Legionáři a tatíček Masaryk v hrobech nevěřili. Po 100 letech od svobodné republiky si Češi přejí do svého čela rakouského knížete. Opravdu zapomněli co jsme vlastně chtěli?

Neprošel. Česko není Praha. Česko je i Morava, Slezsko a Vysočina. A právě odtud se vynořil. Starý jezevec. Bolševikem odkojený, neviditelnou rukou trhu a Becherovkou zocelený.

„Je ošklivý, pije a má dvě brady." Posměšně se vysmívají ti, co ho nemůžou ani slyšet. Ježí se jim při každém jeho slovu všechny chlupy. Přitom tak korektní a dokonalí, kolaborace znalí, zaprodaní, nevědomí a nešťastní. Kavárníci bez budoucnosti, hajzlíci od kosti.

Na západ, na východ, hovoří se všemi. Však Česko je uprostřed, je to potřeba. Reprezentuje nás takové, jací jsme. Nelze popřít to, z čeho vycházíme. Je to geront a zároveň první muž české armády. A není pro občana vyšší cti než umřít ve službě vlasti. Krásný by to konec velkého státníka. Věřím, že pokud ne v tomto, tak příštím volebním období se mu jí dostane.

Miloši, jsi navždy (z ústavy) náš prezident...

Ondřej Šťovíček

Zdroj: Czech Free Press
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVatikán nese zodpovědnost za nejtěžší zločiny proti lidstvu   
Pridal tk Pátek 09 červen 2017 - 06:40:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Státnímu sekretariátu Vatikánu

Vatikán má usilovat o spásu věřících skrze pokání a o obrácení nevěřících skrze misie. Vatikán má bojovat za pravověrné učení proti herezím „pekelných bran“ (Mt 16,18). Pokud se ještě dnes odvolává na autoritu apoštola Petra, je povinen ho následovat v pokání!

K čemu dnes Vatikán mlčí a co podporuje?
Celosvětově probíhá proces skryté a cílevědomé změny myšlení – antimetanoia. Zasahuje de facto všechny oblasti života.

Juvenilní justice stojí v pozadí zločinů sociálních služeb. V Norsku počet sebevražd ukradených dětí v poslední době vzrostl až na 96 ročně! Děti ukradené sociálními službami z rodin prožívají psychická muka, jsou sexuálně zneužívány a tyranizovány. Informace o tomto násilí jsou tzv. „důvěrné“, ale pokrytecky se mluví o tzv. násilí v rodině. Za „násilí v rodině“ je dnes pokládána zdravá, přirozená výchova spojená s rodičovskou láskou k vlastnímu dítěti. Současní církevní představitelé i společnost mlčí! Stávají se tak spoluviníky za nejkrutější zločiny na nevinných dětech!

Gender ideologie

Sociální architekti globalizace plánují totální likvidaci instituce rodiny s cílem rozdělení společnosti na jakási plemena. Dle genderu bude zakázáno rozlišovat, kdo je muž a kdo žena. Navíc se tito psychicky narušení jedinci stanou otroky démonů skrze narkotika, alkohol a sexuální zvrácenosti. Většina skončí sebevražednou eutanazií. Demoralizace lidstva spojená s jeho satanizací směřuje ke globální genocidě.

V Anglii byl ve 120 školách proveden experiment. Na bázi gender ideologie vytyčoval transsexualismus jako normu. Dětem bylo sugestivně vsugerováváno, že nejsou tím, kým jsou. Učily se, čím musí projít, aby změnily své pohlaví. Děti nemohly vidinu toho, co je čeká, psychicky unést a téměř 100 % uvažovalo o sebevraždě a 50 % se o sebevraždu pokusilo.

Už i internet je zneužíván k tomu, že formou hry se dítěti naprogramuje sebevražda. V rámci redukce lidstva jsou všechny zločiny a zločinecké systémy podporovány.

Prosazuje se princip: Co dříve lidstvu prospívalo, musí dnes sloužit k jeho sebezničení. Například OSN – dnes tato organizace podporuje nejtěžší zločiny proti lidstvu (tzv. sexuální výchova, gender, kradení dětí...)

Zdravotnictví: Skrze tzv. alternativní medicínu je prosazován destruktivní okultismus (akupunktura spojená s věštěním a magií tzv. jinu a jangu,...). vědecká medicína prosazuje interrupci, škodlivé vakcinace, čipizaci dětí, eutanazii, nákup lidských orgánů od zločinců,...

Školství: Od mateřských škol přes všechny školské stupně se prosazuje demoralizace, okultismus, nezodpovědnost. Protipřirozená paradigmata narušují psychiku, rozum a svědomí. Jde o programovanou morální, intelektuální a duchovní devastaci.

Kultura dnes rovněž slouží k devastaci společnosti.

Masmédia a internet jsou v rukou globalistů a reduktorů lidstva s duchem smrti.

Vytváří se virtuální společnost. Morální hodnoty jsou popřeny (viz Amoris laetitia). Zločiny se stávají beztrestnými, protože nejsou za zločiny pokládány.

Proč se lidé proti genocidnímu systému nepostaví? Proč na své sebevraždě spolupracují? To je tajemství zla v člověku – dědičný hřích, jehož podstatou je sebeklam s programem postupného sebezničení časného i věčného. Duch světa programuje lež, která se spojuje se semenem lži v duši člověka a otvírá ji duchu lži, ďáblu! Člověk se stává jeho otrokem. „Ďábel je lhář a vrah.“ (J 8,44) Bere na sebe podobu anděla světla a totéž činí i jeho služebníci (2Kor 12,4n).

Ježíš Kristus řekl: „Metanoite – změňte myšlení a věřte evangeliu!“ (Mk 1,15) Apoštolé NWO s duchem antikrista naopak usilují o antimetanoiu – mění přirozené myšlení ve zvrácené. Psychologicky postupují tak, že vzbudí vášně napojené na ložisko zla v člověku. Používají k tomu masmédia, vliv odpadlé církevní hierarchie, školství, kulturu, dekadentní hudbu, narkotika, propagaci sexuálních zvráceností... Razí heslo: „Užívej si všeho!“ Vatikán mlčí, anebo spolupracuje. Vytváří pseudoteologii o lásce, milosrdenství a úctě k zvrácenostem.

Jak může být Vatikán svědomím věřícím a světu, když podporuje satanskou globalizaci? Schvaluje zvrácenosti (líbání nohou transsexuálům), prosazuje islamizaci Evropy a popírá existenci základních morálních norem (Amoris laetitia). Vatikán musí konat pokání z herezí II. Vaticana, které jsou toho otráveným kořenem. Musí se zřeknout falešné úcty k pohanským náboženstvím, a tím i k jejich démonům! Musí se zřeknout hereze ztotožňování Trojjediného Boha s Alláhem, nejvyšším (akbar) z 360

pohanských bůžků Mekky. Duch světa (aggiornamenta) popřel skrze II. Vaticanum základní pravdy víry a morálky.

Dnes je celosvětově zaváděn antikristovský systém s cílem genocidy lidstva. Vatikán mlčí, a proto má větší vinu, než ti, kteří ho bezprostředně zavádějí!

Role Vatikánu si byli dobře vědomi architekti NWO a jejich předchůdci, svobodní zednáři a ilumináti. Roncalliho, který byl v roce 1911 usvědčen z hereze modernismu, prosadili za svého papeže s jménem Jan XXIII. Podobně prosadili Bergoglia (Františka), který má stejného ducha. Hlavním úkolem Roncalliho bylo, aby v roce 1962 vyhlásil koncil a řízení koncilu předal převlečeným modernistům! Skrze II. Vaticanum byl vtělen nový program s duchem světa (aggiornamento) a vyhnán Duch pravdy. Tehdy ještě nikdo netušil, jaký sebelikvidační proces nejen církve, ale i lidstva, tím začíná!

Církev je Tajemné tělo Kristovo, Vatikán už dnes toto Kristovo Tělo nepředstavuje. Katolíci, kteří chtějí být spaseni, nemohou být v duchovní jednotě s odpadlým Vatikánem.

Jedině bude-li Vatikán činit pokání, přestane být prokletím pro oklamané katolíky, a pak už neponese zodpovědnost za připravovaný holocaust lidstva!

+ Eliáš
Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

+ Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr
Biskupové sekretáři

Praha, 7. 6. 2017

Kopie:

Katolickým a pravoslavným biskupům
Představitelům vlád EU a Amerického kontinentu
Masmédiím
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSaúdskoarabský princ se vrátil z Moskvy rozčarován. Putin ho totálně vyšachoval   
Pridal tk Pátek 09 červen 2017 - 06:25:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Současné překotné události na Blízkém východě mají úzkou souvislost s nedávnými setkáními saúdskoarabského prince Muhammada ibn Salmána s vůdci dvou světových velmocí. Zejména s ruským prezidentem Vladimirem Putinem Salmánovy plány absolutně nevyšly – a důsledky tohoto fiaska mohou být dalekosáhlé.

Saúdskoarabský princ Muhammad ibn Salmán, který má rozsáhlé kontakty po celém světě a zcela určitě by se rád stal nástupcem svého otce, je přesvědčen, že v současné „hře“ na Středním východě drží 99 % karet v rukou USA. Všichni ostatní, včetně Ruska a Číny, jsou jen „druhořadými hráči“, Evropa pak představuje pouze jakýsi „americký přívěsek“.

Nicméně, po návštěvě amerického prezidenta v Rijádu, během níž byl Donald Trump a jeho rodina až neskutečně obletováni a co se americká delegace vrátila do USA zahrnuta šeky, penězi a drahocennými dary, byl princ Salmán, toužící po výsadním postavení na Středním východě, silně překvapen. Zjistil totiž, že věci se nevyvíjejí tak, jak by si přál a jak očekával.

Trump podle důvěryhodných zdrojů řekl ibn Salmánovi, že hra, kterou se Saúdská Arábie snaží hrát, není tak jednoduchá – že je k tomu třeba dalších zemí se stejným míněním.

Navíc že tyto země mají své vlastní podmínky, záruky a finanční potřeby. A tehdy si ibn Salmán uvědomil, že k tomu, aby byli uspokojeni všichni, bude muset podobných summitů uspořádat několik desítek.

A tak se bez meškání vypravil do Moskvy za Vladimírem Putinem – druhým a „nejnebezpečnějším“ hráčem této hry, aby se v otázce vytváření koalice, ve které by „první housle“ hrála Saúdská Arábie, pokusil získat Rusy na svoji stranu.

Obratný politik a prezident Ruska nemůže připustit, aby se jeho země stala hračkou Saúdské Arábie koupenou za velké peníze. Podle informací, které prosákly na veřejnost, prý navrhl zrušit společnou úmluvu Saúdské Arábie a Turecka týkající se nákupu válečných lodí, jejíž součástí byl závazek Ankary, že podpoří poslední aktivity Saúdské Arábie v regionu.

Saúdská Arábie by tak v osobě Erdogana ztratila spojence. Informace uniklé z Kremlu uvádějí, že všechna jednání ibn Salmána nakonec selhala. Prezident Ruska podle médií stanovil takové podmínky, jaké princ nebyl schopen naplnit.

Poté, co Saúdská Arábie oznámila zrušení dohody s Tureckem, požadoval Putin zachování pozice Asada v Sýrii, což ibn Salmán chápal jako překážku k naplnění vlastních ambicí spojených s omezením vlivu Íránu v celé oblasti.

Olej do ohně přilil i ruský velvyslanec v Rijádu, když jednání Saúdské Arábie nazval „sebevraždou“. Podle jeho slov je pro Saúdy jak globální, tak i regionální situace v mnoha ohledech výrazně složitější, než se zdá, a je pravděpodobné, že vláda v Sýrii bude zachována navzdory tomu, že země se nachází v nejisté politické a strategické situaci již několik desetiletí.

Po všech pokusech „dotlačit“ Rusko ke spolupráci (ze strany SA) vydala Ruská federace prohlášení, ve kterém oznámila, že nadále podporuje princip dialogu mezi Saúdskou Arábií a Íránem a jednání o otázkách a problémech, které byly příčinou vzniku všech konfliktů v regionu.

Ibn Salmána toto prohlášení zasáhlo jak úder blesku – stalo se totiž prvním důkazem neúspěchu nedávného summitu s účastí Trumpa. Prezident USA ignoroval vlastní sliby – a tak má dnes plno práce s udržením vztahů se Západem, které se mu také nedaří vylepšit.

Zdroj: diana-mihailova.livejournal.com
Překlad: mbi, Eurasia24.czSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPorošenko označil dodávky ruského plynu za „část hybridní války“   
Pridal tk Pátek 09 červen 2017 - 06:08:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ukrajinský prezident Petro Porošenko řekl, proč, podle jeho názoru, Rusko dodávalo plyn jeho zemi.

„Dodávky plynu na Ukrajinu byly částí hybridní války, a zavřením ventilu nás chtěli dostat na kolena," řekl Porošenko během vystoupení v Tripolské tepelné elektrárně, které přenášel televizní kanál 112.

Hlava Ukrajiny si také myslí, že na začátku roku byly dodávky zastaveny jen proto, aby byla poškozena pozice Kyjeva jako „spolehlivého prostředníka".

Zdroj: TV 112, Sputnik

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPodle Bílého domu jsou sankce „nejlepším nástrojem“ nátlaku na Moskvu   
Pridal tk Pátek 09 červen 2017 - 06:03:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
USA zachovají sankce vůči RF do vyřešení ukrajinské krize a považují je za „nejlepší nástroj“ nátlaku na Moskvu, řekla na briefingu mluvčí Bílého domu Sarah Sandersová.

„Administrativa navrhuje zachování současných sankcí proti RF. Zachováme je, dokud Moskva zcela nesplní své závazky týkající se vyřešení krize na Ukrajině", řekla Sandersová.

Podle jejích slov „je sankční režim nejlepší nástroj k přinucení Ruska, aby splnilo své závazky".

„Administrativa pokračuje v práci s kongresem, aby se přesvědčila, že podnikáme nejlepší kroky odpovídající zahraničně politickým zájmům USA", řekla Sandersová.

Zdroj: mluvčí Bílého domu Sarah Sandersová

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOSN odsoudila teroristické útoky v Íránu   
Pridal tk Pátek 09 červen 2017 - 06:00:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Generální tajemník OSN António Guterres vydal 7. června prohlášení, ve kterém odsoudil teroristické útoky v Teheránu.

António Guterres vyzval všechny země, aby společně bojovaly proti terorismu. Guterres také vyjádřil soustrast rodinám obětí a účast zraněným. Rada bezpečnosti OSN v prohlášení silně odsoudila teroristické útoky a uvedla, že všechny formy terorismu jsou jednou z nejvážnějších hrozeb pro mezinárodní mír a bezpečnost. Bez ohledu na motivaci jsou všechny teroristické činy, které se stanou kdykoliv a kdekoliv, trestné činy.

Teroristické útoky v Teheránu už si vyžádaly 13 mrtvých a 43 zraněných.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEvropská komise oznámila, že zřídí Evropský fond na obranu   
Pridal tk Pátek 09 červen 2017 - 05:59:38 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Evropská komise 7. června uvedla, že zřídí Evropský fond na obranu, do kterého vloží 5,5 miliardy dolarů na podporu výzkumu v oblasti obrany a pro společné nákupy členských zemí.

Evropská komise téhož dne v prohlášení uvedla, že Evropský fond na obranu bude sloužit ke koordinaci, jako doplněk a rozšíření investic na výzkum v oblasti obrany a nákup obranných zařízení a technologií členských zemí, aby pomohl snížit opakované investice a přinesl ekonomické výhody.

Evropská komise předložila v listopadu roku 2016 „Evropský obranný akční plán s cílem podpořit výzkum a rozvoj odvětví v oblasti obrany. Založení Evropského fondu na obranu je důležité opatření v rámci tohoto plánu.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2017
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3435 sec,0.1318 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,096kB