Pondělí 12 červen 2017
INFO VÁLKA 12.6.2017   
Pridal tk Pondělí 12 červen 2017 - 18:56:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jsou dny, které se navždy bolestně vryjí do našich srdcí a tuto jizvu nevyhladí ani plynoucí čas. K takovým datům patří 10. červen 1942, den, kdy němečtí vrazi vtrhli do Lidic – S Němci, našimi vrahy, se přátelíme a na Rusy, kteří nás 2x zachránili, nadáváme a pliveme?!! Češi, Češi!! – Elektrický kabel na hranice, drony do vzduchu. Ne my, muslimové jsou nenávistní a xenofobní. Šéf Úsvitu Lidinský a drsná debata v drsném kraji – Tomio Okamura: neuvěřitelný Babišův podraz – Miroslav Petr: Co všechno se cenzuruje – V Praze se rozhodli, že Rusko je horší než jaderná válka.


Zdroj: CzechNewsTV

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZa křiku „Alláhu Akbar“ útočí francouzští muslimové na policisty, ti ze strachu o život utíkají pryč   
Pridal tk Pondělí 12 červen 2017 - 03:36:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Syndikát II: Za křiku „Alláhu Akbar“ útočí francouzští muslimové na policisty, ti ze strachu o život utíkají pryč. Vláda jim sebrala zbraně a dokonce i obušky, mají jenom vrhače slzného plynu, který ale neúčinkuje! Kam míří globalizace? Do budoucnosti civilizace nebo jenom nahoru k obloze? Na bedrech otroků dotkne se člověk hvězd?

Nastal čas pro pokračování článku Syndikát, který jsme uvedli před rokem zde: http://aeronet.cz/news/syndikat-system-vyssiho-rizeni-globalizace/ .

Toto je jeho druhá část.

Počátkem tohoto měsíce byla na internetu zahájena informační kampaň projektu „Refugee crisis in Europe“, která se snaží světovou veřejnost informovat o důsledcích migrační vlny v Evropě. Na YouTube byla v rámci tohoto občanského programu umístěna kompilace videí z Evropy, z nichž největší zděšení vyvolávají nahrávky z pouličních nepokojů ve francouzských městech. Do úvodu článku jsem vybral hned jedno z prvních videí, které ukazuje realitu života v dnešní Francii. Hned na začátku vidíte záběry na policistu ve hlídkovém voze, který je napaden davem muslimské mládeže.

Nejprve mu rozbijí okna a potom mu do auta vhodí molotov koktejl a auto začne hořet. To, co následuje potom, to je obrázek, který vypovídá úplně za vše. Policista vystoupí z auta a muslimský mladík ho začne mlátit kusem plastové tyče. Policista nemá zbraň, nemá ani obušek. Pouze zkříží ruce, chrání si hlavu a obličej a nechá se mlátit. Potom odchází pěšky a auto zůstává v plamenech.

O chvíli dál ve videu je záběr, kdy bílé policejní auto se zapnutou houkačkou velmi rychle couvá dozadu vysokou rychlostí, jako by ze strachu před něčím couvalo. A opravdu. Vzápětí záběr odhaluje, že na policejní auto se řítí dav muslimských mladíků, kteří chtějí policisty v autě dohonit, vytáhnout je z auta a zmlátit. Nikde nevidíte žádné policejní kordony, které by se snažily demonstranty zpacifikovat. Kordony stojí pouze nehnutě na jednom místě, jejich úkolem není proti demonstrantům zasahovat, ale pouze jim nedovolit rozšířit nepokoje do dalších ulic a městských bloků. Tato politika byla ve Francii zavedena už před mnoha lety, protože zásahy policistů proti demonstrantům vedly pouze k tomu, že muslimská komunita se více radikalizovala. Francouzské úřady už velmi dlouhá léta mají velké obavy z vypuknutí muslimské intifády ve Francii.
Ve Francii policisté utíkají před muslimskými mladíky ve strachu o život

Z tohoto důvodu byly policistům odebrány v roce 2001 služební zbraně. V roce 2011 k tomu přibylo i odebrání obušků. Francouzská policie je dnes vybavena pouze odznakem a vrhači kanystrů se slzným plynem. Ten ovšem nefunguje, má totiž nízkou účinnost a i špatný rozptyl. Francouzští policisté tak používají pouze jedinou taktiku, že zůstávají v autech, přijedou na místo ohlášeného nepokoje, nechají si úmyslně lehce poškodit aut, rozbít okna, všechno zaznamená kamera a když je poškození auta dostatečné, auto obrátí a ujedou pryč. Na policejní stanici předvedou zničené auto, předají video záznam a tím jejich povinnost je splněna, štáb předá informaci o situaci na vrchní velitelství, kde zhodnotí, kam už nelze policisty posílat a kde je třeba poslat pořádkové síly a provést tzv. uzávěru oblasti.

Uvnitř uzávěry panuje peklo na zemi. Muslimské gangy ničí všechno, co jim na ulici přijde do cesty. Rozbíjí výlohy, rabují, převrací zaparkovaná auta. Pokud jsou policisté vysláni do uzávěry, bojuji doslova o holý život. Někdy je tak málo času, že policisté ani nestihnou otočit služební auto a musí zběsile couvat před řítícím se davem zdivočelých muslimských mladíků. Tomuto stavu v ulicích se v angličtině říká „failed state“, selhávající stát. Je to situace, kdy vláda a režim už nedokáže občanům poskytnou bezpečnost v ulicích a pouze se snaží izolovat hořící čtvrti od okolí. Uvnitř uzávěr se ale obyvatelé pomoci od policie nedočkají. Tato videa na mainstreamu neuvidíte, naopak uslyšíte slova pouze o tom, jak je Francie důležitá pro pokračování Evropské unie. V tom je právě ten zakopaný pes. To, co se odehrává ve francouzských ulicích, to má v rámci Nové Evropy probíhat jednoho dne v celém prostoru dnešní Evropské unie.

Juncker přijel do Prahy nabízet peníze výměnou za přijetí nepřizpůsobivých migrantů z Německa a Francie

Koncem týdne přijel do České republiky předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker, aby apeloval na českou vládu, aby se připojila k programu přerozdělování uprchlíků. Dokonce bylo možné slyšet z jeho úst náznak korupce, dá prý peníze pro Moravskoslezský kraj na podporu zaměstnanosti. Ovšem za podmínky přerozdělení uprchlíků. Nebylo to řečeno nahlas, ale pokud se mluví o přerozdělování, jde o přesun problémových migrantů, se kterými mají v Německu a ve Francii největší problémy. Nikdo si snad nemyslí, že Paříž nebo Berlín se budou zbavovat hrstky migrantů, které se zázrakem podařilo integrovat, ne?

Do zemí jako je Česká republika nebo Slovensko budou přerozděleni v první vlně migranti z jihu Francie. Právě odtamtud pochází videa, jako je to v úvodu článku. Pokud by na toto Praha přistoupila, brzy bychom se dočkali nepokojů v Praze na Národní třídě, v ulicích Prahy by hořela auta a desítky tisíc muslimů by na Karlově mostě rozbíjeli sochy a shazovaly je do Vltavy. Policie by přitom prováděla v tichosti zátahy proti politické alternativě a obviňovala ji z extrémismu.

Cesta Syndikátu se naplňuje a je třeba otevřít obzory čtenářům. V posledních měsících dochází k masivnímu přesunování zlata výměnou za ostrovy a pozemky. Nejbohatší lidé světa mají novou destinaci v oblibě, Grónsko. Elon Musk, Bill Gates, Jeff Bezos, největší světoví boháči skupují pozemky v Grónsku, kde hodlají za pomoci termálních zdrojů, fotovoltaiky a dosud nevytěžených zdrojů vybudovat skrytá a autonomní městečka, která ani Google nebude mít dovoleno zanést do satelitních map. Už dnes jsou na Google Maps vyretušovaná místa v Pacifiku na soukromě zabraných ostrovech, kam jsou zaváděny na mořském dně optické linky pro komunikaci a spojení se světem.

Z těchto míst budou globální elity, které zpoza úkrytu řídí dnešní svět, koordinovat implementaci a šachovou koncovku na dokončení projektu Nového světového řádu. I když se jedná o nákladná sídla, jsou pouze dočasná. Globální elity se hodlají vrátit na oběžnou dráhu a na jiná planetární tělesa po vyčerpání limitních zdrojů na Zemi a po navýšení energetického výkonu Slunce za únosnou mez. Lidská populace na planetě zůstane a zahyne spolu s ní, jako už se tak stalo mnohokrát v daleké historii planety Země.

Elity se zbavují zlata, nakupují pozemky v Grónsku, Pacifiku a na Antarktidě

Lidstvu nebude dovoleno opustit planetu Zemi, s výjimkou elit a zasvěcených. Proto můžete v přímém přenosu sledovat proces v americké NASA, jejíž program je pomalu a v tichosti přesouván do soukromých rukou, soukromým vesmírným dopravcům, např. SpaceX Elona Muska. Tento proces postihl i ruský kosmický program, kde soukromý sektor hraje čím dál tím větší roli. Mimo planetu Zemi se dostanou jen nejbohatší lidé, kteří budou ochotni svým kapitálem zainvestovat exodus elit a skupin „gojímstva“ v roli otroků na jiná tělesa, nejprve uvnitř a později mimo naší sluneční soustavu. Systém pyramidy je předem daný. „Na bedrech otroků dotkne se člověk hvězd…“, je uvedeno v jednom z předbiblických textů proroků v sánskrtu o zániku měst Mohenjo Daro a Harappa.

Globalizace podle Syndikátu se dá chápat jako „zotročení celé lidské populace“ s cílem vrhnutí zdrojů celé civilizace k opuštění planety Země financované z nekonečných fondů globálních elit, které budou zdroje čerpat z nekonečné armády „otroků“ celé globalizované civilizace. Každý z lidí na planetě Zemi přispěje za svůj život několika tisíci dolarů k tomu, aby se globální elity a skupiny gojímstva (potřebného na založení exo-kolonií mimo planetu Zemi) mohly přesunout na jiné planetární těleso. Toto je jedna ze součástí plánu Syndikátu kvůli událostem, které planetu čekají.

Stále ještě nenadešel čas na třetí a další části informací o Syndikátu, ale ta hlavní informace a rámec globalizace, který lze odhalit tak, aby to bylo srozumitelné, spočívá v tom, že globalizací není myšlena pouze planeta Země. Globalizace má snad už pro každého z vás jasný a pochopitelný exo-planetární přesah. Když došlo ke svržení „andělů z nebes“, jak se zmiňuje Bible, přišly o své technologie. Nemohli se vrátit. Celá globalizace je cestou k napnutí sil celé planety k cestě zpátky nahoru, ovšem ne pro lidstvo, které vzniklo, je a zůstane v roli otroků, jak svými úmyslně vypnutými částmi lidského mozku, které nefungují a nejsou aktivní a lékaři tomu nerozumí, proč tomu tak je, tak i svými zkrácenými telomery, které zajišťují brzké úmrtí člověka okolo 80. až 90. let věku a tím je zajištěno, že člověk něpřežije dlouhé a staletí trvající cesty ke hvězdám. Toto je ošetřeno, Syndikát nedovolí lidstvu opustit Sluneční soustavu. Cesta zpátky nahoru bude jen pro elity v genetické linii potomků Nephilim se zachovanými telomery, tedy jen pro ty elity, které vedou a řídí planetu v predikci jejího směřování a vezmou s sebou otroky, základ nových otrockých beder v nové exo-kolonii. Tito vybraní otroci jsou:

•Zasvěceni. Uvidí, co se stane se Zemí a Sluncem, znají plán.
•Poučeni. Chápou, co se stane, když se plán nenaplní.
•Motivování. Když budou plán naplňovat, i proti vůli svého lidu, budou vyvoleni k cestě.
•Znají své místo. Nedovolí si odporovat globálním elitám. Podporují New Age.
•DNA je klíčem a vstupním pasem do Syndikátu. Ne všechna šlechta nese krev Nephilim!
•Zdroje nejsou cílem, pouze prostředkem k cestě nahoru, nikoliv vpřed!
•Po nás potopa. Nikdo už neřeší starobní důchody nebo své potomky, čas se nachýlil.

Když se potápí Titanic, místo na člunech je jenom pro vyvolené. Je absurdní, že desítky dělníků, kteří Titanic opravdu stavěli a za peníze ze mzdy z loděnic se potom plavili na Titanicu do Ameriky za lepším životem, klesly ke dnu se samotnou lodí. Zachránili se hlavně lidé z 1. třídy. Globalizace přivede snížení spotřeby zdrojů pro konzum zde na planetě Zemi, ale přesune je k použití pro dosažení plánů na přesun řídících elit, nejprve na izolované ostrovy v Pacifiku, do Grónska a do Antarktidy, později na Mars a dále.

Termonukleární zabiják na obloze – Slunce

Energetický výkon Slunce se stále zvyšuje, zatímco tento fakt se úzkostlivě tají a bagatelizuje. Vysychají vodní zdroje, oblasti mírného pásu se stávají pásy subtropickými a subtropický pás se stává tropickým. Dochází k selhávání GPS satelitů čím dál častěji. Majitelé GPS autoalarmů to znají velmi dobře, kdy obvykle v noci najednou vám začne zvonit telefon, GPS tichý autoalarm vám z auta hlásí na mobil, že došlo k pohybu auta, ke krádeži a někdo ho naložil na náklaďák. Když se podíváte z okna, auto je na místě. Falešný poplach. Tyto chyby způsobují solární emise, nabité částice ze Slunce, které naruší GPS satelitní telemetrii a GPS modul v autoalarmu dostane jiné souřadnice ze satelitu kvůli poruše způsobené solární emisí.

Těchto emisí je stále více a energetický výkon Slunce se navyšuje. Na potlačení paniky na planetě Zemi se používá osvědčená metoda Agathy Christie zvaná „teorie samo-viny“ (self-guilt theory). Pokud na ulici uvidíte ležet mrtvoly, vypukne panika a lidé začnou šílet ze strachu z nějaké pandemie, otravy apod. Pokud ale lidem v ulici namluvíte, že ty mrtvoly jsou tam kvůli vám, protože to byli žebráci a vy jste jim nedávali najíst, nastane u vás pocit „samo-viny“ a panika nevypukne. Nedíváte se na mrtvoly potom jako na hrozbu a důvod k panice, ale jako na něco, za co si můžete sami a je tak lepší držet ústa a krok. Oteplovací agenda o tom, že člověk si může za oteplování planety, je na tom úplně stejně. Kdyby člověk věděl, že na planetě Zemi se upeče zaživa a nemůže to nijak ovlivnit, zatímco vybrané elity balí kufry a chtějí opustit Zemi způsobem, že nechají dělníky stavět technologie a rakety, ale s sebou je potom všechny nevezmou, potom by panika zachvátila celou civilizaci. Pokud ale civilizaci je namluveno, že má možnost teplotu planety ovlivnit, lidé se uklidní.

Teplota na rovníku a v arabských zemích stoupá. Arabové prchají. Nejenom kvůli válkám, ale kvůli tomu, že dochází potraviny. Kvůli suchu je méně potravin. Zimy ve Střední Evropě jsou čím dál tím mírnější a kratší. Od Antarktidy se odlamují ledovce velké jako Long Island v New Yorku. Ale pokud se v lidstvu vytvoří pocit viny „self-guilt“, lidé nebudou panikařit a namísto toho budou souhlasit s vlastním chudnutím, omezováním spotřeby, Pařížskými protokoly atd. Ušetřené planetární zdroje potom globální elity vrhnou do technologií, které jim umožní opustit planetu a založit exo-kolonie mimo zabijácký energetický dosah Slunce v budoucnosti.

Nakupování pozemků v Grónsku, v Antarktidě a v jižním Pacifiku není ani tak motivováno izolovaností těchto míst, i když i to hraje podstatnou roli, jako spíš chladným prostředím, které za několik dekád se přemění z nehostinné arktické a antarktické pustiny v mírný pás a ceny pozemků vyletí do astronomických výšin, protože zbytek civilizace bude prchat do chladnějších oblastí a ceny pozemků na Antarktidě nebo v Grónsku se budou vyvažovat nikoliv dolarem nebo eurem, ale zlatem, stříbrem, drahými kovy a minerály, v neposlední řadě lithiem. Napovím vám něco, co můžete využít k vlastnímu studiu a sledování kroků Syndikátu.

Sledujte, co dělají nejbohatší lidé tohoto světa. Jsou na seznamu Syndikátu. Nezajímají se o budoucnost civilizace, ale zajímá je budoucnost nosiče civilizace, budoucnost této planety jako tělesa. To není jedno a totéž. S přežitím civilizace globalisté za bodem zvaným „Horizon 1“ nepočítají (vysvětlím v budoucnu ve třetím pokračování o Syndikátu). Proto si všimněte, jak politikům už je jedno, co bude s důchodci za 40 nebo 50 let. Všimněte si, jak je všem úplně jedno, jestli národy přežijí kulturní migraci. Všimněte si, jak nikomu nezáleží na zadlužení států, ale ani na splácení. Všimněte si, proč už globalismu nezáleží na potomcích a na rozvoji budoucnosti. Jediné, co se vyžaduje, to je cesta úspory zdrojů a snížení západní konzumní spotřeby. To jsou nápovědy pro Vás. Studujte a přemýšlejte.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: http://aeronet.cz/news/syndikat-ii-za-kriku-allahu-akbar-utoci-francouzsti-muslimove-na-policisty-ti-ze-strachu-o-zivot-utikaji-pryc-vlada-jim-sebrala-zbrane-a-dokonce-i-obusky-maji-jenom-vrhace-slzneho-plynu/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponISLÁM V EVROPĚ? MUSLIMOVÉ SE NIKDY NEBUDOU INTEGROVAT DO NAŠÍ SPOLEČNOSTI   
Pridal tk Pondělí 12 červen 2017 - 03:27:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tvrzení, že lze mírovým způsobem integrovat obrovskou komunitu muslimů, věrnou teokratickému monoteismu, která odmítá akceptovat separaci politické a náboženské moci – katastrofální iluze. Tato nesmyslná fantazie povede k válkám čím dál tím otevřenějším a současnějším.

Proč? Islám po třicetileté přítomnosti v západní Evropě odhalil pravou tvář. Jeho adepti jsou ochotni se vyhodit do povětří, a to pomocí nejmodernějších technologií. Islám se nevyvíjí, jde o teokratický monoteismus formovaný v 7. století, zcela nekompatibilní se západním monoteismem. Po vítězství Vídně v roce 1683 se tato realita ignorovala a čelíme jí s novou silou dnes.

Nelze kohabitovat? Ne, západní společnosti jsou založeny na suverenitě lidu, islám na suverenitě Alláha.

Integrace muslimů do naší společnosti není možná. Od roku 630 nezná historie jeden případ muslimské integrace do nemuslimské společnosti. Podívejte se na Indii nebo Indonézii.

Ve svých zemích muslimové žijí pod suverenitou Alláha bez problému, zatímco na západě… Muslimský imigrant na západě se stále ztotožňuje s tímto principem a odmítá západní etické a politické principy, nemůže se integrovat. V Anglii nebo Francii je třetí generace muslimů ještě fanatičtější a víc násilná než ty předchozí.

A multikulturalismus? Co je to vůbec multikulturalismus? Nesmysl, nic takového neexistuje. Levice, která s tím termínem operuje o islámu nic neví. Jejím diskursem je ignorantství. Číňané jsou Číňany několik tisíc let a perfektně v našich městech kohabitují i se svými zvyky a tradicemi. Podobně Evropané židovského původu. Nikdy ne muslimové. V soukromém životě ať si věří čemu chtějí, ale politicky musí akceptovat naše zákony a lidovou suverenitu, jinak nemají na západě co pohledávat.

Zdroj:http://pravyprostor.cz/islam-v-evrope-muslimove-se-nikdy-nebudou-integrovat-do-nasi-spolecnosti/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLithium má být ukradeno Českému státu? Dopis Sobotkovi   
Pridal tk Pondělí 12 červen 2017 - 03:25:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Premiérovi Vlády ČR

Bohumilu Sobotkovi

Na vědomí:
Prezidentu ČR Miloši Zemanovi
Parlamentu ČR – Senátu i Poslanecké sněmovně
V Plzni dne 11.6.2017

Věc: krádež lithia v okolí Cínovce

Vážený pane premiére,

v souvislosti s odhalením obrovských zásob lithia v Krušných horách dovoluji si zeptat se Vás, co je pravdy na tom, že zásoby už vlastní Karel Janeček a jen čeká na „strategického investora“ (údajně Albright Stonebridge Group patřící "balkánské řeznici" Madeleine Albright, ev. miliardáře Elona Muska), aby zahájili drancování těchto zásob nepředstavitelné hodnoty. Nevím o tom, že bych já, nebo kdokoliv z tisíců mých přátel (my všichni – občané této země – jsme totiž výlučnými spolumajiteli těchto přírodních zdrojů) dal souhlas k tomu, aby stát v tichosti tento náš majetek odcizil a převedl ho do rukou židozednářských gangů nebo kohokoliv jiného. Nechce se mi věřit, že by se přesto našel někdo s takovou drzostí, že by si troufnul tak gigantický státní majetek (nejméně 3 tisíce miliard korun) lidu této země ukrást. Pokud se tak opravdu stalo, pak důrazně žádám jménem desítek sdružení, iniciativ, spolků, které zastupuji, jakož i milionů občanů z celé ČR, abyste mi po pravdě sdělil:

•nakolik je výše uvedená informace pravdivá
•pokud ano, kdy se tak stalo a za jakých podmínek
•kdo to schválil a na základě jakého mandátu (prošlo to parlamentem?)
•proč stát toto jedinečné bohatství netěží sám, když by tak mohl splatit celý svůj obrovský dluh (dokonce dvakrát) a zásadně zlepšit kvalitu života všech občanů
•jelikož lid této země s realizací největšího ekonomického tunelu v naší historii zásadně nesouhlasí, žádám Vás o neprodlené vypsání celonárodního referenda o dalším osudu uvedených ložisek lithia (ideálně v rámci blížících se voleb)
•co je obsahem příslušné smlouvy, pokud existuje, a kdo ji podepsal (dejte ji k dispozici veřejnosti)

Současně Vás upozorňuji, že ve smyslu platných zákonů vč. samotné Ústavy ČR by realizace takové lumpárny byla nejen trestně stíhatelná, ale stala by se jednoznačně činem kvalifikovatelným jako vlastizrada s následky, které si nejspíš ani neumíte představit!

Tuto svoji žádost Vám předkládám nejen na základě zákona o svobodném přístupu k informacím, ale i jako spolumajitel české země, jako člověk, který vytváří hodnoty, celý život odváděl daně, ze kterých tak krásně žijete, který ctí a chrání vlast a odkazy našich předků. Také z titulu vyšších principů mravních apeluji na vaše nejhlubší svědomí, abyste okamžitě zastavil jakékoliv aktivity spojené s přechodem vlastnictví uvedených ložisek do soukromých rukou (a stalo-li se to již, pak takový krok neprodleně anulovat nebo ložiska vyvlastnit zpět), dokud národ sám v referendu nerozhodne, jak si přeje tato největší ložiska lithia na světě využít. A to tím spíš, že cena lithia začne v souvislosti s rozvojem elektromobilů a elektroniky vůbec v nejbližších letech prudce stoupat.

Pokud mi neodpovíte, nebo tento vlastizrádný proces nezastavíte, dovolím si o Vašem postoji v dané záležitosti informovat všechny občany ČR, a to i v té nejposlednější vísce. Věřím, že Vám i Vašim koaličním partnerům pak dají ve volbách náležitě najevo, jak se jim takový přístup líbí. A nejspíš také budu první, kdo požádá nový parlament a vládu, aby Vás osobně i celou Vaši vládu prohlásil za zločinnou a jakékoliv smlouvy Vámi v dané záležitosti uzavřené za protizákonné a tím i neplatné. Bude mi pak ctí podat na Vás trestní oznámení pro vlastizradu! A myslím to upřímně! To není vyhrožování, ale poslední přátelské varování před sebevraždou současné vlády a ČSSD.

Nicméně stále doufám, že pověsti o výše uvedené události jsou opravdu jen „fakem“ vyrobeným nepochybně ruským specialistou Putinem, jak dozajista již brzy odhalí Vaše Ministerstvo pravdy v součinnosti s tzv. Českou televizí. A že všechno je a hlavně bude úplně jinak! Přesvědčte mě, prosím, že Karel Janeček nevstoupil mezi zlojedy, proti kterým tak bojuje. Dokažte nejen mněi, že stále ještě máte morální právo nazývat se premiérem, který hájí zájmy své země a svého lidu, jak mu káže Ústava a premiérský či poslanecký slib.

Vážený pane předsedo Vlády ČR!

Možná to nevíte, ale mnozí staří lidé dnes umírají mj. i proto, že nemají na léky, nájem či stravu. Miliony lidí jsou v exekucích, do kterých je nahnal současný zločinecký systém. Dvě třetiny lidí žijí na hranici chudoby. Máme statisíce bezdomovců. Nový ministr financí chce penzisty nechat pracovat (třeba sekat trávu) nejméně do 70 let, aby měl na důchody. Nedostává se prostředků na armádu, policii, záchranáře, či hasiče. Na hranicích čekají hordy islamistů, aby zničily náš sociální, zdravotní, školský a nevím jaký ještě systém a nakonec i nás samotné, a my máme Bruselu platit obrovské pokuty za to, že se z toho neradujeme. Peníze prostě chybějí, kam se podíváte. Mám pokračovat? Raději asi ne! A v takovéto situaci má někdo našemu státu ukrást tisíce miliard korun? To Vám a dalším vládním partajím nestačila První pirátská privatizace, vykradené důchodové fondy, zločinecké amnestie, podvodné církevní restituce či dlouhodobé okrádání občanů devalvací koruny? Nebo průšvihy jako OKD (kde jste také ráčil zanechat svoji osobní stopu), či Diag Human (kvůli které nám Brusel zablokoval státní majetek v zahraničí ve chvíli, kdy je Slovanská epopej čirou náhodou v Japonsku a náramně po ní touží Rothschild)? A co armádní zakázky, kšefty s dostavbou Temelína, vykradení státních ropných rezerv uložených v Německu (Viktoria Group), nemluvě o vyloupení českého národního pokladu?

Pro Boha, kdy už budete mít dost???

Děkuji Vám a těším se na Vaši odpověď.

S pozdravem „Není problém nasytit chudé, ale bohaté!“

Ing. Oldřich Lukáš, Plzeň, Lidé lidem, z.s.

lukas.oldrich©email.cz


Zdroj:http://lide.lidem.net/index.php/47-lithium-ma-byt-ukradeno-ceskemu-statu-lo

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTrump obvinil bývalého ředitele FBI Comeyho ze zbabělosti   
Pridal tk Pondělí 12 červen 2017 - 03:17:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký prezident Donald Trump obvinil bývalého ředitele FBI Jamese Comeyho ze zbabělosti kvůli tomu, že organizoval úniky svých tajných jednání s prezidentem do médií.

Comey ve svědectví kongresu sdělil, že se cítil nekomfortně při opakovaných schůzkách s prezidentem a proto si nahrával jednání. Podel Comeyho potom jen předal tuto nahrávku svému kamarádovi — médiím.

„Domnívám se, že úniky informací od Jamese Comeyho budou mnohem větší, než mohlo kohokoli napadnout. Zcela nezákonné? Velmi „zbabělé"!" napsal Trump na svůj Twitter.

Ve čtvrtek Comey, kterého americký prezident z pozice odvolal 9.května, vystoupil v senátním výboru pro zahraniční věci. Bylo to jeho první veřejné vystoupení po odvolání.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/svet/201706125452520-Trump-byvaly-reditel-FBI-zbabelec/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUkrajina bude kupovat plyn v Norsku   
Pridal tk Pondělí 12 červen 2017 - 03:15:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ukrajina má v plánu od roku 2022 importovat plyn přímo z Norska, oznámil poradce ministra pro energetiku a uhelný průmysl Maxim Běljavskij.

„Zůstalo nám postavit plynovod UAPL. Na podzim by měl začít nákup trubek," napsal na Facebook.

Ke komentáři Běljavskij přidal snímek memoranda o vzájemném porozumění, které bylo podepsáno 9. června Polskem a Dánskem. Dokument pojednává o projektu potrubí Baltic Pipe, které umožní transportovat plyn z Norska do Polska. Předpokládá se, že definitivní rozhodnutí o investicích padne v roce 2018 a stavba bude dokončena v říjnu roku 2022.

Na jaře roku 2016 polská strana oznámila, že po skončení kontraktu na dodávky ruského plynu (v roce 2022) nemá v plánu spolupracovat s Gazpromem v dlouhodobé perspektivě. Ruský prezident Vladimir Putin poznamenal, že v takovém případě může Gazprom toto množství plynu nabídnout jakémukoli jinému partnerovi v Evropě.

Zdroj: Facebook, Sputnik

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÍrán informoval o existence důkazů přímé podpory IS ze strany USA   
Pridal tk Pondělí 12 červen 2017 - 03:11:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zástupce náčelníka štábu Íránských ozbrojených sil Mostafy Izadi oznámil, že má generál důkazy o tom, že Washington přímo podporuje teroristickou skupinu Islámský stát.

„Jak dříve oznámil hlavní představitel islámské revoluce (ajatolláh Alí Chameneí), máme dokumenty a informace, které dokazují přímou podporu amerického imperialismu tohoto odporného proudu (IS) v regionu, který zničilo islámské země a vytvořil vlnu masových vražd a konfliktů," uvádí Fars Izadiova slova.

7. června neznámí pachatelé stříleli u íránského parlamentu. Kromě toho byl spáchán útok na Chomejního mauzoleum na okraji Teheránu. K útoku se přihlásil Islámský stát. Celkově bylo zavražděno 17 lidí.

V Íránu také obviňovali Saúdskou Arábii ze spoluúčasti na teroristických útocích v Teheránu.

Zdroj: http://infokuryr.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJaponsko a EU v červenci by dosáhly shody o hospodářském partnerství   
Pridal tk Pondělí 12 červen 2017 - 03:08:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Z informace japonského média jednání mezi Japonskem a EU o shody o hospodářském partnerství již vstoupilo do poslední fáze jednání, obě strany by dosáhly základní shody během summitu G20 v Německu v červenci.
Jednání začalo v roce 2013 a týká se 27 oblastí, včetně cla, duševního vlastnictví a principů elektronického komerčního obchodu. V současnosti se obě strany soustředí v zemědělství. Podle informace kolik koncese v zemědělském sektoru udělí Japonsko, tolik otevře svůj trh EU vůči Japonsku. EU doufá, že může být dosažena základní shoda s Japonskem před oficiální zahájení jednání o odchodu Velké Británie z EU.

Pokud bude dosažena shoda mezi Japonskem a EU o hospodářském partnerství objem vývozu a dovozu v daném regionu by představil více než 30 procent světového obchodu.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRusko je silně proti americkým útokům vůči ozbrojencům pro syrskou vládu   
Pridal tk Pondělí 12 červen 2017 - 03:06:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruský ministr zahraničí Sergei Lavrov dne 10. června uvedl, že Rusko je silně proti americkým útokům vůči ozbrojencům pro syrskou vládu, doufá, že americká strana zavedla opatřeník předcházení podobným incidentům v budoucnosti.
Z komuniké z internetové stránky ruského ministerstva zahraničí vyplývá, že téhož dne Ruský ministr zahraničí Sergei Lavrov měl telefonický rozhovor s americkým ministrem zahraničí Rexem Tillersonem, oba vyměnil názory na současné situaci v Sýrii a zajistili, že upevní spolupráci v podpoře vyřešení syrské krize.

Z komuniké vyplývá, že obě strany souhlasily s podporou usmíření různých stran v Sýrii pomocí současných kanálů, včetně mírového jednání o syrské krizi v Astaně a mírového jednání v Ženevě.

Na začátku května Rusko, Turecko a Írán podepsaly memorandum o založení pásma sestupu konfliktů v provincii Idlibu v severozápadní Sýrii, v provincii Homsu ve střední Sýrii, v předměstí Damašku a na jihu Sýrie. Ale od poloviny května mezinárodní koalice boje proti extremistické organizaci „Islámskému státu" pod vedení USA několikrát zahájila vojenské údery na ozbrojenou sílu pro-syrskou vládu, která vstoupila do pásem sestupu konfliktů.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2017
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2911 sec,0.0687 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,152kB