Sobota 17 červen 2017
Novinky, které nepotěší   
Pridal tk Sobota 17 červen 2017 - 07:08:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
14. června vláda schválila s konečnou platností těžbu lithia. Všechna povolení k těžbě má protikorupční miliardář - zlojed Janeček, jehož firma sídlí v budově amerického velvyslanectví.

Vláda dovolila největší zločin století za bílého dne! Kdo z nich byl podplacen? Který politik dlouhodobě prosazuje odpovědnost a odvolatelnost politiků? Údajně už měla být v Praze kvůli tomu demonstrace, ale zřejmě přišlo málo demonstrantů. Proboha, co si ještě necháme líbit? Můžeme být jeden z nejbohatších států na světě, a nakonec budeme žebrákem. Vláda se dopustila vlastizrady a je nepotrestatelná! Nebylo by na čase podat žalobu na všechny politiky ve vládě pro vlastizradu? Nemáme peníze na pokutu Diag Humen, na splacení půl druhého bilionu dluhu a stamiliony jako pokutu od EU za to, že odmítáme cizáky. To všechno by se vyřešilo levou zadní!

Před časem si vzal život řezník, kterého záměrně zbankrotoval Bureš. Skupina Sto hoven měla něco společného s nahrávkami odposlechů Bureše. Smrtelná nehoda jednoho člena před měsícem - šlo skutečně jen o náhodu? Přibil má strach z novinářů. Proč asi? Kdopak ho asi ohrožuje na životě?

Údajně dostal komediant Stropnický a novinář Komárek milionové úplatky za vstup do ANO. Tak proto Martin otočil o stoosmdesát! Koho chleba jíš... Co by člověk za takové prachy neudělal. I Jourová otočila, za půl melounu měsíčně je najednou pro kvoty.

V celé historii ČR existuje jediný politik, který odmítá odpovídat novinářům, což je jeho základní povinnost. Každý politik žije z našich daní a odpovídá se deseti milionům lidí. Schvaluje či dokonce píše zákony, které řídí osudy celého národa. V poslední době dokonce tyto zákony ohrožují celý národ.

Kdysi, před dávnými a dávnými časy byla ČSSD složena výhradně z dělníků. Mělo to výhodu. Když nějaký poslanec této strany schválil špatný zákon a přišel druhý den do práce, jeho kolegové mu to spočítali. Dnešní ČSSD je dlouhodobě asociální a populistická. Samozřejmě to platí i pro jiné strany.

Průzkum SANEP v procentech- Okamura /SPD/ 41, Babiš /ANO/ 38, Fiala /ODS/ 26, Filip /KSČM/ 24, Robejšek /Realisté/ 23, Sobotka /ČSSD/ 21, Bělobrádek /KDU/ 22, Mach /Svobodní/ 18, Kalousek /TOP/ 17, Bartoš /Piráti/ 16, Stropnický /Zelení/ 12, Veleba /SPZ/ 10, Lidinský /Úsvit/ 8, Gazdík /STAN/ 8, Bajer /Soukromníci/ 5.

Vexlák prý o sobě zveřejnil úplně všechno. Zveřejnil i to, co zajímá čtenáře Blesku- kolikrát je rozvedený, kolik má milenek a pod..? Hlavně, že má doma 20 tisíc knih. Vzpomněl jsem si na citát- byl jeden mnich, měl mnoho knih a nevěděl, co je v nich. Ale jaký má vůbec program a vizi?

Proč je EU v tak havarijním stavu? Stačí se podívat na předsedy EU a EK. Jaký pán, takový kmán. Je náhoda, že předsedou je zarytý abstinent Junker? Za normálních podmínek by ho už dávno vyrazili. EU nám nutí cizáky a vydírá nás stomilionovými pokutami, chce se s námi soudit... Nelze vyloučit, že vydírání a soudy s Polskem, Madarskem a námi je příkaz NWO, aby EU co nejrychleji zanikla. Svět se obrací opačným směrem. Má jít o stejnou likvidaci EU jako se stalo v roce 1989 celému socialistickému táboru. V politice neexistuje náhoda. Roosewelt- "V politice za nic nemůže náhoda. Pokud se něco děje, klidně se můžete vsadit, že právě tak to bylo naplánováno. "

Dle Zemana by NATO mělo bojovat proti islamistům. V skutečnosti zakládá NATO války všude, kde je blahobyt, ropa a kde najednou vládne krutý diktátor. Nedávno byl na internetu záběr, jak se mezi lidmi na tržišti prochází "zlý a krutý" syrský diktátor zcela bez obrany. Proč taky, když byl demokraticky zvolen.

Německý kancléř, nějaký Helmuth byl tak silný kuřák, že si zapaloval jednu cigaretu od druhé. Dožil se 96 let. Kolik let se dožil ombudsman Motejl? Kolik slavných lidí, nekuřáků, zemřelo na rakovinu v mladém a středním věku?

Proč se nemluví o terorismu v JAR, o obrovských demonstracích ve Francii, o fašismu a válce na východní Ukrajině? Kdysi jsem poslouchal Hlas Ameriky. Chci-li dnes znát pravdu, musím ji hledat na internetu. Český rozhlas vůbec neposlouchám, přesto, že jsem povinen jej platit každý měsíc..

V Londýně hořel výškový dům a byly vidět obrovské plameny. Přesto se budova nezřítila. Požár paláce v pražském parku kutury Julia Fučíka byl také velký, byly tam vidět plameny. Přesto kostra paláce zůstala celá. 11.9 v USA mrakodrap nehořel, byl jen dým a dům se zřítil celý během několika vteřin. Něco tady nehraje....

Kombinace Lidovců a Starostů je kuriozní. Budou Lidovci hlasovat pro zrušení církevních restitucí? Budou Lidovci souhlasit s adopcí dítěte pro stejnopohlavní páry?

Miroslav Petr

Zdroj: Czech Free Press
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSrbský prezident pověřil Anu Brnabićovou sestavením nové vlády   
Pridal tk Sobota 17 červen 2017 - 06:53:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Srbský prezident Aleksandar Vučić 15. června oznámil, že pověřil ministryni veřejné správy a místní samosprávy Anu Brnabićovou sestavením nové vlády.

Ana Brnabićová po přijetí pověření uvedla, že pokud srbský parlament schválí vládu, kterou sestaví, prohloubí jako premiérka reformu země a bude nadále usilovat o zlepšení životní úrovně srbského lidu.

Pokud srbský parlament schválí vládu Any Brnabićové, stane se Ana Brnabićová první premiérkou v Srbsku.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNa summitu čínských a evropských podniků v Londýně se diskutovalo o čínsko-evropské hospodářské spolupráci v rámci iniciativy Pásma a stezky   
Pridal tk Sobota 17 červen 2017 - 06:51:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
15. června skončil v Londýně dvoudenní summit čínských a evropských podniků o čínsko-evropské hospodářské spolupráci v rámci iniciativy Ekonomického pásma podél Hedvábné stezky a námořní Hedvábné stezky (Pásma a stezky). Během summitu diskutovalo více než 500 zástupců z politického, ekonomického a obchodního kruhu a učenců o spolupráci mezi Čínou a Evropou v rámci iniciativy Pásma a stezky v oblasti financí, technologie, sportu a kultury.

Jako společný předseda summitu bývalý francouzský premiér Jean-Pierre Raffarin, který se v květnu v Pekingu zúčastnil Vrcholného summitu v rámci iniciativy Pásma a stezky, uvedl, že v současné době svět potřebuje sílu Číny a Evropy pro stabilizaci, Čína hraje důležitou roli při stabilizaci v Evropě.

Další společný předseda summitu bývalý britský premiér James Gordon Brown ve svém projevu uvedl, že čínská iniciativa Pásma a stezky přinese zainteresovaným zemím zájmy, a současně vytvoří velkou příležitost pro budoucí rozvoj. James Gordon Brown dodal, že proces odchodu Velké Británie z EU přináší nejistotu, ale vůle Velké Británie ke spolupráci s Čínou se nezmění.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOSN rozhodla o založení protiteroristické kanceláře   
Pridal tk Sobota 17 červen 2017 - 06:50:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Valné shromáždění OSN schválilo 15. června rezoluci o znovuvytvoření struktury OSN zaměřené na boj proti terorismu, o sestavení protiteroristické kanceláře OSN a posílení schopnosti boje proti terorismu různých členských států.

Hlavní úkol protiteroristické kanceláře je, aby generální tajemník OSN odpovídal za vedení různých úkolů v boji proti terorismu v rámci OSN, upevnění koordinace mezi protiteroristickými pracovními skupinami OSN, upevnění podpory pro posílení schopnosti bojovat proti terorismu různých členských států a upevnění propagace.

Předseda 71. Valného shromáždění OSN Peter Thomson řekl, že je to první důležitá organizační reforma po nástupu Antónia Guterrese do funkce generálního tajemníka OSN.

Generální tajemník OSN António Guterres téhož dne v prohlášení uvítal tuto rezoluci. Řekl, že boj a prevence proti násilí a extremismu jsou priority v oblasti vyrovnání se s mezinárodními hrozbami pro mír a bezpečnost. Doufá, že tato reforma podpoří úsilí OSN o prevenci konfliktů a zajistí trvalý mír a rozvoj.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPokud KLDR zastaví vývoj jaderných raket, je Korejská republika ochotna vést bezpodmínečný dialog   
Pridal tk Sobota 17 červen 2017 - 06:49:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kdyby Korejská lidová demokratická republika (KLDR) zastavila vyvinutí jaderní rakety, Korejská republika je ochotna vést dialog bezpodmínečně. Výše uvedená slova řekl v Soulu patnáctého června odpoledne jihokorejský prezident Moon Jae-in na slavnostní činnosti o 17. výročí uveřejnění Společné deklarace Jih-sever.

Moon Jae-in se vyslovil v tom smyslu, že se Korejská republika pozitivně snaží o podpoře společného prohlášení šestistranného jednání 19. září a dohody 13. února, aby řešila nukleární otázku na korejském poloostrově.
Moon Jae-in konstatoval, že obě strany by mohly projednat uskutečnění příslušných dohod mezi KLDR a Korejskou republikou, vytvoření mírového systému na korejském poloostrově, obnovu vztahů mezi KLDR a USA.
Moon Jae-in ještě řekl, že zbavení jaderné rakety bude důkazem o tom, že KLDR je ochotna vykonat dohodu mezi KLDR a Korejskou republikou. O tom jihokorejská strana je ochotna poskytnout pozitivní pomoci.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerický Senát schválil zákonnou rezoluci o sankcích vůči Íránu   
Pridal tk Sobota 17 červen 2017 - 06:48:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Senát Spojených států amerických schválil 15. června zákonnou rezoluci o sankcích vůči Íránu, včetně pozměňovacího návrhu sankcí vůči Rusku.

Americký Senát schválil tuto zákonnou rezoluci 98 hlasy pro a 2 hlasy byly proti. Podle této rezoluce USA postihnou sankcemi personál, který je zapojen do íránského raketového programu a obchodoval s příslušnými íránskými organizacemi. Sankce se současně dotknou Íránské revoluční gardy z důvodu terorismu a upevní embargo na zbraně vůči Íránu.

Podle pozměňovacího návrhu USA také uvalí sankce na skupinu ruských občanů, kteří porušili lidská práva, prováděli korupci, poskytli syrské vládě zbraně a pomohli ruské vládě vést internetový útok.

Americký ministr zahraničí 14. června řekl, že souhlasí s názorem, že Rusko musí nést odpovědnost za vměšování se do amerických prezidentských voleb. Ale ministerstvo zahraničí zvažuje, že dá prezidentovi určitý prostor, aby mohl neustále se měnící situaci naplnit potřeby americko-ruských diplomatických vztahů.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2017
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2260 sec,0.0678 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,033kB