Úterý 27 červen 2017
Vítr během předpovědi počasí odfoukl v Irsku moderátora   
Pridal tk Úterý 27 červen 2017 - 03:37:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Moderátora předpovědi počasí na irské televizní stanice TV3 Derica Hartigana v přímém přenosu odfoukl ze záběru poryv větru.

Během přímého přenosu televizního pořadu Ireland AM v pátek Hartigana mluvícího o počasí odfoukl do strany silný poryv větru. Za několik sekund se moderátor vrátil do záběru, jeho deštník byl však zlomený.

Video na svém kanálu na YouTubu zveřejnila samotná „oběť". „Matka příroda znovu zvítězila," shrnul.


Zdroj: TV3, Sputnik


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTymošenková se vyjádřila k rozpadu Ukrajiny   
Pridal tk Úterý 27 červen 2017 - 03:31:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Lídr frakce strany Baťkivščyna v Nejvyšší radě Julia Tymošenková oznámila, že Ukrajina může přestat existovat do roku 2019, jestliže v zemi nebudou provedeny předčasné parlamentní a prezidentské volby. Prohlásila to během návštěvy Lvovské oblasti v pondělí 26. dubna, uvádí portál Obozrevatěl.

„Když nebudou provedeny předčasné prezidentské a parlamentní volby, bojím se, že do roku 2019 z Ukrajiny nezůstane nic. Musím vám říct: že to, co dělá tak nazývaná většina (poslanců a úředníků) Ukrajinců, není život," oznámila Tymošenková.

Dodala, že důvody rozpadu země mohou být „proti lidské" důchodové a zdravotní reformy a také pokusy legalizace prodeje zemědělské půdy. „Mám takový dojem, že autoři těchto reforem nechtějí na Ukrajině více než 10 milionů občanů," zdůraznila Tymošenková.

22. června druhý ukrajinský prezident Leonid Kučma zastupující Kyjev v kontaktní skupině pro regulaci situace na jihovýchodě země oznámil, že se její ekonomika rozpadá. „Stáváme se surovinovým doplňkem. Vysoce technologický průmysl prakticky neexistuje," oznámil.

Zdroj: Obozrevatěl

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUkrajinského velvyslance předvolali na MZV Běloruska kvůli slovům o Slovanském bratrství   
Pridal tk Úterý 27 červen 2017 - 03:29:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ukrajinského velvyslance v Minsku Ihora Kizima předvolali na MZV Běloruska v souvislosti s „tendenčními výroky“ v médiích na adresu cvičení Slovanské bratrství 2017, uvedla v pondělí tisková služba běloruského ministerstva zahraničních věcí.

„Na MZV Běloruska v souvislosti s tendenčními výroky v médiích na adresu cvičení Slovanské bratrství 2017 byl předvolán ukrajinský velvyslanec v Bělorusku", uvádí se ve zprávě.

Podle údajů MZV „velvyslanec Ukrajiny byl upozorněn, že jeho prohlášení neodpovídají vysoké úrovni přátelských vztahů mezi Běloruskem a Ukrajinou, jsou nekorektní a obsahují bezdůvodná obvinění na adresu Běloruska z nedodržování opatření důvěry a bezpečnosti v oblasti OBSE".

Později Kizim prohlásil, že pozorovatelé mohli uvidět pouze „ukázkovou frašku" a „divadelní představení", ale samotné cvičení proběhlo bez mezinárodních pozorovatelů.

MZV Běloruska upozornilo velvyslance, že cvičení Slovanské bratrství 2017 bylo provedeno zcela podle norem mezinárodního práva a závazků Běloruska v rámci OBSE.

„Přitom pozvání vojenských atašé, včetně ukrajinských, na toto cvičení bylo výhradně gestem dobré vůle z běloruské strany, což svědčilo o vysoké transparentnosti akce", uvádí se ve zprávě tiskové služby.

Ve zprávě se zdůrazňuje, že Minsk důsledně prokázal vůči svým ukrajinským sousedům důvěru a otevřenost. „Na základě našeho pozvání vojenští pozorovatelé z Ukrajiny i dalších sousedních států sledovali aktivní fáze všech hlavních vojenských cvičení — od Neman 2001 až po Západ 2013.

Je důležité brát v úvahu, že zcela v souladu s našimi mezinárodními závazky jsme na ně nemuseli zvát zahraniční zástupce", dodali v tiskové službě.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJaká je EU ve skutečnosti?   
Pridal tk Úterý 27 červen 2017 - 03:24:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kdo z vás zná jméno evropského prezidenta? Kde se dá naučit evropský jazyk? Esperanto se po staletí neujalo. Víte, jaký je rozdíl mezi Evropskou radou, Radou EU, Radou Evropy, Evropskou komisí a Evropským parlamentem? Víte, kolik předsedů má EU? Existuje bohatší český důchodce, než je bývalý předseda ČSSD?

V EU pracuje desetitisíce úředníků a politiků. Žádná strana z EU neodejde, protože jde o koryto pro vysloužilé politiky za půl melounu měsíčně plus velké množství dalších výhod, samozřejmě zdarma: příplatek na soukromé vzdělání dětí, wellness, masážní salon, dokonce muži dostávají zdarma viagru... Osm tisíc denně dostanou jen za to, že přijdou do práce a hned zas odejdou. Mají speciální nízkou daň, internet a volání zdarma. Znáte lepší koryto na světě?

EU korumpuje bohaté ziskovky, umělce a jiné instituce, jež pak propagují EU. EU zničila v Británii rybolov. Na Ukrajině chtěla EU zakázat veškerý export. Proto nedošlo k podpisu smlouvy, ale ke krvavému Majdanu. Nám na začátku vstupu do EU zakázali export mléka, kromě jiných věcí. Neboli EU jde jen a jen o to, aby mohli dovážet pokud možno úplně všechno, hlavně takzvané potraviny. Proto hned po revoluci muselo být zničeno JZD, které nám i Západ záviděl, a všechny výrobní podniky. Teď jsme ve všem závislí, musíme kupovat drahé a nekvalitní produkty.

Nevážení sluníčkáři a havloidioti, kde lze sehnat učebnici evropského jazyka? Odkdy patříme na Západ, když podle geografů náš stát je v střední Evropě a podle historiků patříme k Slovanům, kteří žijí na všechny strany od nás, kromě západní strany? Které jazyky jsou nám nejbližší? Kterým národům aspoň trochu rozumíme, aniž bychom se museli učit jejich jazyk? Ke kterým tradicím máme nejblíže? Když se řekne evropská hudba, jaká je to hudba? Skutečně nevidíte propastný rozdíl mezi hudbou francouzskou, českou, jugoslávskou, tureckou, bulharskou cikánskou, židovskou a ruskou?

Při zahájení podnikání jsou tisíce regulací. Tohle vyhovuje velkým firmám. Ničí se tím konkurence, tím i kvalita a cena služby či produktu. Ekonomika v EU se každé desetiletí stále víc zhoršuje, všetně DPH a nezaměstnanosti. Samozřejmě jde o záměr NWO. Motorem růstu ekonomiky je konkurence, která je záměrně ničena regulacemi a dotacemi. Na dotace dosáhnou jen ti nejbohatší a také na tom nejvíc vydělají. Malý živnostník nesplní pomínky pro dotace. Máte-li jeden hektar a ten druhý má tisíc hektarů, dostane tisíckrát víc než vy. Proto právě ti nejbohatští se dotací nikdy nevzdají. Málokdo ví, že nejvíc na dotacích vydělávají ti největší multimiliardáři na celém světě. /kniha-Co nesmíte vědět!/

Existuje pět regulací na povlak na polštář. Na samotný polštář je 109 zákonů. 11 zákonů je na radiobudík. 400 zákonů reguluje věci, které máte na nočním stolku. 50 zákonů reguluje povlečení a prostěradla. Koupelna má 65 zákonů. Tyto zákony se netýkají vybavení koupelny. Zubní kartáček má 31 zákonů. Zubní pasta- 47 zákonů. Zrcadlo-172 zákony. Šampony- 118 zákonů. 1246, slovy tisíc dvě sta čtyřicet šest zákonů na chleba. Nejde o překlep! Z toho 54 zákonů na toustovač. 84 zákonů pro lednice. 12 000, slovy dvanáct tisíc zákonů na mléko. 99 zákonů na misku. Na lžíce přes 200 zákonů. 92 regulací na chodníky. Další na domácí zvířata... Kolik tisíců stran bylo popsáno ve výzkumu úspor při splachování? A za tuhle "mimořádně důležitou"práci dostávají i naši politici půl milionu měsíčně!

Mnoho suverenních států i v Evropě a mimo EU roste ekonomicky rychleji než státy EU. O Číně a Rusku nemluvě. EU je jediný blok, který se ekonomicky propadá stále víc a víc. Švýcarsko se obejde bez "výhod" EU. Je tam snad bída a nezaměstnanost? Pamatujete si ještě na sliby před vstupem do EU?

Autor: Miroslav petr

Zdroj: Czech Free Press, Euportál, Prvopodstata: Film, který ukazuje skutečnou diktaturu EU.

+ BONUS -----------------


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZdrcující zprávy z průzkumů   
Pridal tk Úterý 27 červen 2017 - 03:20:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle červnového modelu preferencí CVVM má hnutí ANO A. Babiše 34 %. Na druhém místě je KSČM se 14,5 % volebních preferencí, následují sociální demokraté s 12 % a ODS s 11 %. Lidovci podle průzkumů získávají 7,5 % preferencí a jejich alianční partner Starostové údajně jen 1 %. Do sněmovny by se ještě dostala podle CVVM TOP 09 s 6,5 % volebních preferencí.

Naopak mimo sněmovnu by měl zůstat se 4,5 % ještě Tomio Okamura se svou stranou SPD. Piráti by obdrželi, pokud by byly v červnu volby, jen 3,5 % hlasů. Pokud jde o tendence tak, jak se objevují ve volebním modelu CVVM, oproti dubnu a květnu dochází k mírnému nárůstu volebních preferencí u hnutí ANO. Ale k výraznému nárůstu volebních preferencí KSČM, která v květnu podle průzkumu získala 11,5 % a nyní podle červnového průzkumu by získala 14,5 %. To je nárůst více než o jednu čtvrtinu.

Naopak podpora ČSSD trvale klesá z 16 % v dubnu a 14 % v květnu se projevuje další snížení. ODS se udržuje po celé 3 měsíce na zhruba stejné podpoře, stejně tak KDU – ČSL. Naopak TOP 09 podporu ztrácí. Průzkum CVVM, který nepatřívá zrovna k nejpřesnějším, nicméně ukazuje tytéž tendence ve vývoji volebních preferencí jednotlivých parlamentních stran, jako všechny ostatní průzkumy. K vládnutí v rámci minoritní vlády by podle tohoto průzkumu A. Babišovi stačilo zajistit si spolupráci s KSČM. Obě dvě tyto strany by měly společně absolutní většinu v poslanecké sněmovně.

Zdá se, že přesun voličů od sociální demokracie, ke komunistům i k hnutí ANO trvale pokračuje. A je to další důvod k zamyšlení lídrů ČSSD v Lidovém domě.

Jiří Paroubek

Zdroj: Vaše Věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSliby, které Babiš nesplní   
Pridal tk Úterý 27 červen 2017 - 03:18:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
ČSSD dostávala v předvolebních průzkumech v posledních měsících na frak, teď se ale najednou ocitla v poměrně záviděníhodné pozici. Má nového entuziastického volebního lídra, který v minulosti účinně kritizoval miliardáře, i když se Lubomír Zaorálek musel poslední tři roky držet zpátky, zatímco zemi řídil Bohuslav Sobotka. ČSSD si najednou může dovolit slibovat během kampaně věci, které pak nebude muset zařídit, je ale překvapivě umírněná. Návrhy ČSSD v oblasti daňové politiky, včetně zavedení bankovní daně, se nevymykají standardu středolevé strany.

Naopak je ČSSD teď poprvé v pozici, kdy může smysluplně kritizovat sliby Andreje Babiše, jako například plán dát každému zaměstnanci slevu 500 Kč měsíčně na sociálním pojištění. To by penzijní systém mohlo stát okolo 25 miliard ročně. ČSSD má zástup příznivců mezi novináři, analytiky a pracovníky neziskovek, kteří napomohli Babišovu vzestupu tím, že ho až příliš agresivně kritizovali. Pokud by teď svou zášť přetavili do konstruktivní kritiky vzdušných zámků, které ANO v kampani slibuje, jejich straně by to naopak mohlo konečně začít pomáhat.

Erik Best

Zdroj: http://www.fsfinalword.cz/
Foto z produkce ATEO.cz
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2017
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2980 sec,0.0701 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,043kB