Čtvrtek 29 červen 2017
Lžou a lžou a lžou…   
Pridal tk Čtvrtek 29 červen 2017 - 03:35:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čím více se zvyšuje nespokojenost s EU a sílí hlasy pro vystoupení, tím více slyšíme, jak nám EU pomohla, jak nutně potřebujeme její dotace, jak náš národ umře hlady a bídou, když nám nebude „Brusel“ pomáhat. … Skutečně?

Podívejme se jenom na strohá čísla bez rozkrádání, podvodů celého aparátu, který už nelze ani spočítat.

Z Bruselu máme možnost získat na další období 550miliard Kč (dle kursu). Krásné číslo. Tyto peníze jsou rozpočtovány na 8 let.

Do Bruselu posíláme ročně přímo asi 40 miliard tzn. 8 x 40 = 320 miliard.

V dividendách jde na západ cca 260 miliard ročně. Nazpět asi 20 miliard. (Potvrdil to i Paroubek na Primě jako bývalý premiér.)

Tudíž na západ jde ročně cca 240 miliard. Za 8 let to je 8 x 240 = 1 920 miliard.

Tzn., že z České republiky odchází 1920 + 320 = 2 240 miliard !!!!!! A do České republiky přichází (z EU ) 550 miliard !!!!!!

Takže jsme výhodný zlatý důl! A pak proč náš dluh stoupá !?!?!

Je třeba připomenout, že kromě cca 40 miliard, které jsme poslali ze státního rozpočtu do rozpočtu EU ( informace uniklé za rok 2012, informace z následujících roků se „verifikují“ – proč asi?).

Neseme některé další náklady. Zde je přehled některých z nich:

1) 6 miliard zaplacených cel v cenách zboží.

2) 19 miliard – náklady na kofinancování evropských projektů.

3) 10 miliard na úředníky EU oficiálně. (Skutečnou cenu obsluhy nikdo nezná, nebo zná, ale tají!)

4) 46 miliard na plán EU - do r. 2020, aby 40 % absolventů střední školy mělo vysokoškolský diplom.

5) 10 miliard na biopaliva. / Jak úsměvné /

6) 40 miliard na dotování solární a větrné elektřiny. /Tak proto ji musíme mít tak drahou!/

7) 4 miliardy na posílení elektrické sítě. (Kvůli nařízení, že musíme dopravu do Rakouska z Německa posílat zdarma.)

Sviňárna non plus ultra – to z naší atomovky, proti které tak pitomci protestují!!

Je potom jasné, že Českou Republiku se snaží udržet v EU stůj co stůj, přestože se stále tvrdí, že na nás prodělávají a peníze od nich tečou k nám.

Lžou nám ráno, lžou nám v poledne, lžou nám večer, lžou nám celou noc, lžou a lžou a lžou…

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBývalý pracovník CIA promluvil o špinavém tajemství amerických médií   
Pridal tk Čtvrtek 29 červen 2017 - 03:32:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bývalý pracovník CIA John Kiriakou označil metody novinářů Project Veritas, kteří zkoumají CNN, za pochybné. Také promluvil o špinavém tajemství amerických médií.

James O'Keefe (vedoucí organizace Project Veritas — red.), který byl jedním z těch, kdo vytvořil tuto nahrávku, je zcela nejednoznačnou postavou. Několikrát se dostal do nepříjemností, když natáčel rozhovor na skrytou kameru. Ale pokud je to informace pravdivá, tak mají Američané právo ji znát," oznámil Kiriakou RT.

Poznamenal, že jeho známí z rozvědkové společnosti už dávno mluví o tom, že příběh o „ruském zasahování do voleb v USA" není podložen žádnými důkazy, ale to americké mediální společnosti neznepokojuje.

„Malým špinavým tajemstvím amerických médií je, že jsou všichni v jednom spřežení. Všechny je vlastní obrovské společnosti. A všichni jsou znepokojeni finančními ukazateli. A jediným způsobem vydělávání více peněz je prodej většího množství reklam. Aby se reklama více prodávala, potřebují vysokou sledovanost. A aby dosáhli vysoké sledovanosti, musí být výbušní ve svých zprávách. A díky tomuhle všemu se často vytrácí pravda," vysvětlil bývalý pracovník CIA.

Zdroj: RT, Sputnik
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLavrov kritizoval západní přístup řešení ukrajinského konfliktu   
Pridal tk Čtvrtek 29 červen 2017 - 03:30:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Partneři na Západě kladou odpovědnost za řešení ukrajinské krize pouze na Rusko a přitom zapomínají na mechanismy kontaktní skupiny a na Kyjev, prohlásil ve středu ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov.

„Co se týče Ukrajiny, tak zde panuje docela rezolutní postoj: prohlašují, že prý Rusko musí vše vyřešit a přitom zapomínají na hlavní princip řešení jakéhokoliv konfliktu, který je založen na zapojení všech jeho stran. A v rámci kontaktní skupiny, kterou zatím ještě nikdo nezrušil a kterou normanský formát pouze podporuje, a nikoliv zaměňuje, ukrajinská vláda musí nakonec zahájit čestný a přímý dialog s těmi lidmi, kteří na východě Ukrajiny odmítli uznat ozbrojený protivládní převrat," uvedl Lavrov.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/svet/201706285549732-lavrov-kritika-zapad-pristup-reseni-ukrajina-konflikt/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLodě a letadla Spojených států zaujaly pozice k útoku proti Sýrii   
Pridal tk Čtvrtek 29 červen 2017 - 03:27:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Spojené státy rozmístily lodě a letadla v útočných pozicích pro možný úder proti letecké základně v Sýrii, ale útok zatím nepřipravují, uvádí televize CNN s odkazem na několik anonymních zdrojů.

Podle údajů CNN Spojené státy 24 hodin denně sledují základnu Šajrát, odkud podle jejich údajů může být proveden chemický útok, na který Washington slíbil reagovat. Nicméně žádná podezřelá aktivita na základně neprobíhá, upřesňuje CNN. Podle informací televize k hrozbám se Bílý dům odhodlal po zpravodajských údajích o pohybech letadel s chemickými látkami na základně Šajrát.

Americký ministr obrany James Mattis ve středu prohlásil, že podle jeho údajů syrská vláda „vzala varování vážně".

Dříve v tiskové službě Bílého domu oznámili, že syrský prezident Bašár Asad chystá další chemický útok, a prohlásili, že bude-li uskutečněn, zaplatí syrské úřady vysokou cenu.

Zdroj: CNN
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMigranti v Německu vraždí a média o tom lžou, je to horší než za komunismu, říká Bystroň z AfD   
Pridal tk Čtvrtek 29 červen 2017 - 03:24:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Migranti v Německu vraždí a média o tom lžou, je to horší než za komunismu, říká Bystroň z AfD.

VIDÍM, ŽE ÚČELOVÉ A FALOŠNÉ NÁLEPKOVANIE JE VŠADE KDE SÚ VLASTENCI !!! A ÚČEL JE KAŽDÉMU JASNÝ.

V části Německa se lidé cítí hůř jak v komunistických zemích na konci 80. let, říká předseda bavorské organizace strany Alternative für Deuschland Petr Bystroň. Politik, který se do Německa přistěhoval s rodiči v 16 letech, v této souvislosti napadá hlavně média. „Tam se potlačují zprávy o tom, že nárůst kriminality je enormní, o tom se vůbec nehovoří,“ prohlásil v souvislosti s přijetím tisíců migrantů. Jaký konkrétní příklad má na mysli? Jak si vysvětluje, že jeho straně padají preference a kancléřka Angela Merkelová naopak posiluje? A proč o straně většina médií referuje jako o extrémistické a populistické? Podívejte se na celý rozhovor. Všechna videa z rubriky Štrunc! můžete vidět ZDE http://video.info.cz/strunc
http://video.info.cz/strunc/migranti-...


Zdroj: Czech Free Přes - štrunc
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČEZ, OKD a Sobotkova hlava na talíři   
Pridal tk Čtvrtek 29 červen 2017 - 03:18:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pro zhruba 75 % českých médií, která kopou za ČSSD a.s., nastávají ty vůbec nejtěžší časy. Jak v probíhající volební kampani zareagují na nepřetržitý proud zpráv ohledně korupce v ČEZu a gaunerství při privatizaci OKD? Babišova média vědí už celé měsíce, jak se zachovají.

ČEZ a OKD budou nedílnou součástí volební kampaně ANO. Andrej Babiš na ně poukazuje na straně 5 své knihy o snech a ČEZ a OKD zdobí dnešní titulní strany MF Dnes a Lidových novin. Babišova strategie je zřejmě využít ČEZ a OKD k takové kompromitaci Bohuslava Sobotky a jeho okolí, že se Lubomír Zaorálek bude muset distancovat od ČSSD a.s. Je to i v zájmu Miloše Zemana.

Média nakloněná ČSSD mohou nadále poskytovat kompletní ochranu a ignorovat přitom vývoj v ČEZu a OKD, nebo se mohou rozhodnout naservírovat na talíř Sobotkovu hlavu ve snaze omezit škody.

Erik Best

Zdroj: http://www.fsfinalword.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2017
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2489 sec,0.0669 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,028kB