Neděle 03 září 2017
Babišovo předvolební plkání a nedodržitelné sliby!!!   
Pridal tk Neděle 03 září 2017 - 18:03:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Babišovy předvolební plky jsou pouhou iluzí a lží určenou pro důvěřivé občany, kteří si nejsou schopní dát tyto sliby do souvislosti s realitou!!! Krásná slova o obraně vnějších hranic Evropy před nelegální migrací v reálu neznamenají vůbec nic!!! Babiš, ani jeho hnutí totiž, dokonce ani v případě, že by se ANO stalo drtivým, nebo dokonce absolutním vítězem voleb nemá a nikdy nebude mít tu moc takové sliby protlačit přes Německo a Francii v řídících institucích EU!!! Od podepsání Lisabonské smlouvy, které se Václav Klaus tolik bránil, už totiž Česká republika dokud zůstane v EU, není samostatnou suverénní zemí!!!

Takže, pana Babiše jeho sliby, dokonce i v případě, že je splní, aby zavřel pusu důvěřivcům, kteří ho budou volit, nebudou nic stát!!! Jinými slovy, vlk se nažere a koza zůstane celá!!! Důvěřiví občané tak nakonec budou pana Babiše plácat po rameni, jak vlastenecky bojuje za naše v zájmy v EU!!! Pravdou však bude, že podle Lisabonské smlouvy, v níž se počítá hlasování v EU, již ne podle počtu jednotlivých členských zemí, nýbrž podle počtu obyvatel, stačí hlasy Německa společně s Francií, aby byla přehlasována jakákoli iniciativa ostatních států!!!

Tohle všechno pan Babiš 100% ví, takže jeho sliby za boj o naší zemi a o ochraně celých vnějších hranic EU, nejsou ničím jiným, než lživým mlácením prázdné slámy!!! Pokud by to s ochranou České republiky před migranty a s tím, že musíme být silnou a suverénní zemí myslel vážně, musel by nutně prohlásit, že jedinou cestou k tomuto cíli je vystoupení ČR z Evropské unie!!! Nic takového ovšem od pana Babiče neuslyšíte, takže všechno co Vám v rámci předvolební kampaně slibuje je lež!!! Dokud totiž zůstaneme v EU, budou o budoucím osudu naší země rozhodovat v Německu a ve Francii ústy Bruselu!!!

Autor: Ladislav Kašuka

Zdroj: nwoo.org

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCo nás čeká po volbách? Reálně nám hrozí tvrdá lekce o tom, co je to “mocenský tenzor” v české politice.   
Pridal tk Neděle 03 září 2017 - 07:42:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Co nás čeká po volbách? Reálně nám hrozí tvrdá lekce o tom, co je to “mocenský tenzor” v české politice. Buď padneme do náruče Angele a migrantům, nebo vlezeme do postele americkým neoconům ve válečném tažení na Rusko!

Imunitní a mandátový výbor poslanecké sněmovny doporučil poslancům, aby vydali Andreje Babiše policejnímu stíhání. Měsíc a půl před volbami. Celá mediální mašinérie zpravodajského mainstreamu v ČR rotuje fotky Andreje Babiše na titulních stránkách tiskovin a webů s takovou intenzitou, že by takovou kampaň nezaplatil ani Babiš, kdyby to měl platit ze svého.Přitom celé toto divadlo je natolik průzračné, že i tomu nejjednoduššímu voliči ANO musí dojít, že to celé byla připraveno a načasováno na objednávku establishmentu tak, aby to Babiše poškodilo právě v posledních týdnech před volbami. Celá kauza s Čapím hnízdem má přitom vadný pouze morální profil, ne zákonný, protože Babiš a ani nikdo jiný okolo něho zákon neporušili.

Pouze nestydatě a drze využili metody, které dnes a denně používají protřelí podnikatelé, kteří účelově odkloní majetek před manželkou těsně před rozvodem, nebo převedou firmu do držení někoho jiného a po čase si držení vezmou zpátky. Pokud chcete dotaci, oddělíte od firmy jednu divizi, uděláte z ní samostatnou účetní jednotku, podle zákona, zažádáte o dotaci, čerpáte na malou firmu, splníte 5-letou lhůtu udržitelnosti a poté firmu převedete zpátky pod původní matku. Dělají to stovky firem v ČR, je to letitá praxe, která je na zvracení, každý o ní musí vědět, např. ve stavebním průmyslu ve veřejných projektech. Dotace se vytáhne pro malé a střední firmy, stavební gigant založí eseročku, nastrčí tam 15 svých zaměstnanců a dotace je v kapse. Kdybych to před lety neviděl v Praze při zadávacím řízení na vlastní oči, tak bych tomu také nevěřil.

Dotace z EU jsou zdrojem mohutné korupce

Morální rovina takového jednání je špatná. Ale viníkem není podnikatelský subjekt, který se snaží uživit a dosáhnout profit. Na vině je Evropská unie a stupidní evropské dotace, od financování idiotských rozhleden a cyklostezek podél silnic, kde jezdí kamiony a cyklisté vdechují rakovinu, až po neuvěřitelně vykutálené kotlíkové dotace, se kterými se dokonce na českých úřadech kšeftuje. Kdo chce dostat dotaci na kotel, musí úředníkovi posunout obálku s 5.000 korunami, aby se na něho v pořadí dostalo. Nechci dotaci zadarmo! Lidé si vezmou spacáky a židličky, stoupnou si den předem před úřad a když se úřad otevře, lidé se dozví, že kotlíkové dotace už nejsou, prostě došly a byly rozděleny. Evropská kontrolní agentura OLAF podobné praktiky registruje pouze v Rumunsku. To je dobrá společnost, ne? Dotace jsou nástrojem pro budování korupčního prostředí v neomarxistické Evropě. Bez dotací by nebyla žádná Čapí hnízda, žádné střelené rozhledny do nikam, žádné předražené cyklostezky, za které by se dalo pořídit několik kilometrů dálnice.

Jenže tyto útoky proti Babišovi mají jednoho společného jmenovatele. Jsou to česká mainstreamová média napojená na americkou moc v ČR. Když se podíváte, kdo nejvíce proti Babišovi útočí, najdete všude staré známe firmy. Zdeněk Bakala a jeho vydavatelství Economia. Bakala má důvod zničit Babiše, protože ex-uhlobaron je namočený v monstr-kauze OKD, společně s Bohouškem Sobotků a jeho lumpenpartou ČSSD. Andrej Babiš totiž prohlašuje, že pokud vyhraje volby, zasadí se o vyšetření největší “rozkrádačky” po roce 1989, privatizaci OKD. A z toho se orosí čelo nejen Sobotkovi a Bakalovi, ale i mnoha další lidem, kteří se na kauze OKD jaksi ekonomicky svezli. Co na tom, že ČSSD dluží rodině po právníkovi Altnerovi přes 300 milionů, to se pokryje na exekutorské komoře, jenom se nesmí Babiš dostat k moci. Vytáhneme na něho nahrávky a bude!

Proti Babišovi stojí kavárníci, které si vodí americká mocenská centrála v Praze

Další skupinou, která nemůže Babišovi přijít na jméno, je skupina okolo pohrobků Václava Havla a jeho knihovny, kterou zafinancoval právě zmíněný Zdeněk Bakala. Pražská kavárenská společnost bojuje proti Babišovi hned z několika serverů fiat-alternativy. Sabina Slonková a její Neovlivni.cz, Dalibor Balšínek a jeho Echo24.cz a Pavel Šafr a jeho Svobodné Fórum. Tato trojice bojuje proti Babišovi snad nejsilněji ze všech, ale důvodem jejich boje není Babiš a jeho podivně nabyté miliardy z počátků podnikání, ale Babišovo spojenectví s Milošem Zemanem. Pokud bude vládu sestavovat Babiš, vytvoří s Milošem Zeman mocenský tandem v ČR, který bude disponovat obrovskou mocí z ulice. Jak Miloš Zeman, tak i Andrej Babiš oslovují společné voličské spektrum, které se vzájemně doplňuje. A Miloš Zeman, to je kůň euroasisjkých globalistů. A tím se dostáváme ke třetí skupině nepřátel Andreje Babiše.

Americké velvyslanectví je centrem moci amerických neoconů a amerického kongresu v Praze. Poté, co byl Donald Trump efektivně odstaven od zahraniční politiky a od svých věrných poradců, mají americké ambasády po světě de facto roli prodloužené ruky amerického kongresu. A cílem neoconů je zopakovat v ČR stejný proces jako v Polsku, kde se k moci dostala protibruselská a silně pro-americká strana Právo a spravedlnost. Američané chtějí ovládat Polsko, ČR, Slovensko, Maďarsko, Bulharsko a Rumunsko. Tím se má vytvořit blok a nárazníkové blokační pásmo mezi Německem a Ruskem, potažmo mezi EU a Pekingem. Američané již dnes ovládají kromě Polska i celé Pobaltí, Maďarsko poskytuje Američanům zázemí pro jejich vojska, jakkoliv je Viktor Orbán proti Bruselu kritický, o to více má dobré vztahu s Washingtonem. Právě proto Brusel v poslední době tak obrovsky ovlivňuje slovenskou politiku a Roberta Fica, protože Brusel chce Američanům tento blokační plán překazit. Poláci celý projekt nazývají jako Trojmoří a vzhledem k tomu, že Američané ovládají politické procesy v mnoha zemích bývalé Jugoslávie, tak tento projekt bloku mezi Baltem, Jadranem a Černým mořem by se teoreticky mohl povést.

Buď s ďáblem nebo s čertem? Občane, vyber si!

Česká republika v tomto plánu je přitom klíčová, protože Praha je centrem Světového židovstva a pokud by Praha spadla pod vliv východu a globalistů z Dálného Východu, narušilo by to vojenské operační plány Pentagonu. Jelikož Miloš Zeman a Andrej Babiš jsou koně globalistů, kteří půjdou na ruku vizím euroasijského souručenství na ose Berlín – Moskva – Teherán – Peking, americké velvyslanectví, Karel Janeček, vrchní státní zastupitelství, policejní plukovníci, TOP09, ODS, KDU-ČSL a z donucení i ČSSD půjdou na ruku americké moci. A pokud si vezmete do ruky dnešní výrok Pavla Bělobrádka, že Lidovci nepůjdou do koalice s někým kdo je trestně stíhaný [1], tak to znamená už dopředu signál, že ANO bude muset sestavovat vládu bez Babiše, což je nereálné, anebo ANO skončí bez koaličního partnera a ve sněmovně sestaví vládu obrovský slepenec 5, 6, nebo 7 stran společně, proti Babišovi. Všechno záleží na tom, jestli se do parlamentu dostanou Piráti a SPD, protože jak se očekává, ANO zvítězí ve volbách, ale bude potřebovat minimálně jednoho ochotného koaličního partnera.

Lidovcům nejde věřit ani pozdrav, je docela možné, že po volbách zjistí, že při vládnutí ve dvojkoalici s Babišem prosadí více ze svého programu, než ve vládě v duhové koalici X stran, široce rozkročených od levicové ČSSD, až po rádoby pravicový utlras dorost TOP09. Velký a obří otazník bude představovat Okamurova SPD. Nedovedu si představit to dilema, jaké bude muset řešit. Reálně se totiž v rámci mocenského tenzoru rýsují po volbách dvě cesty. Buď současná kauza s Čapím hnízdem neuškodí a dokonce mu přidá hlasy, takže Babiš bude z pozice mocného vítěze hledat někoho, kdo si bude chtít čuchnout k moci, a takových bude nakonec více než dost, anebo kauza sjednotí parlamentní strany proti Babišovi a s heslem “Všichni proti Andrejovi!” vytvoří duhovou spektrální koalici mnoha stran. Neznámým parametrem jsou komunisté. Šli by do vlády s Babišem? Nebo by Babiše drželi u moci? Nepředpokládám, že by komunisté se připojili do koalice proti Babišovi, a to by mohl být právě ten bod zvratu.

Mocenský tenzor je narýsovaný, jak zareagují voliči?

Andrej Babiš by musel opravdu hodně ztratit, aby k vládnutí potřeboval více než jednoho koaličního partnera. Pokud by Andrej Babiš sestavil vládu, Česká republika by nastoupila k cestě do Nové Evropy. Andrej Babiš a jeho Agrofert jsou existenčně závislí na otevřeném volném trhu EU, rozpad EU nebo dělení EU na dvojrychlostní Evropu nemůže Babiš dopustit. Vítězství Babiše tak přiblíží ČR k přijetí EURa a k integraci do hlubších struktur EU. Pokud by ale Babiš byl odstaven a vládu by sestavovala duhová koalice pro-amerických zákulisních sil stejně, jako zorganizovali propad pro-evropských stran v Polsku v posledních volbách, tak by to znamenalo vítězství Pražské kavárny, Zdeňka Bakaly a fiat-alternativy. Bylo by to nastoupení cesty k amerikanizaci české zahraniční politiky, chladnější vztahy s EU, o to vřelejší s americkým Pentagonem a americkými neocony. Pavel Bělobrádek je na to připravován dlouhodobě, pravidelně si jezdil pětkrát za sebou do USA pro notičky během tohoto volebního období. Může teoreticky být ministrem zahraničí v duhové vládě. A to by byla katastrofa, protože pro notičky si nejezdí jenom do USA, ale i do Augsburgu na Sudetoněmecké slavnosti.

Tímto článkem chci ukázat čtenářům, co je to “mocenský tenzor” v praktické politice. I když volíte tak, jak vám velí srdce a rozum, karty nakonec jsou rozdávány podle dvou nebo více dopředu nevyhnutelných variant, které všechny nejsou dobré, ani jedna z nich. Když vyhraje Babiš, bude to cesta do Nové Evropy, cesta ke kvótám a migraci, aby si ČR zachránila volný trh s EU, resp. Agrofert aby nečelil sankcím. To je tragická vize pro republiku. A co se stane, když Babiš nevyhraje?

Američané a jejich plán na likvidaci Babiše a Zemana jedním šmahem během pár měsíců

Porážka Andreje Babiše bude mít stejně děsivé důsledky jako jeho výhra. Když nevyhraje Babiš, tak vyhrají Američané, kteří zopakují v ČR skrze své marionety takové procesy jako v Polsku, odpor proti migraci, což je fajn, ale zároveň posílení protiruské hysterie, nasunutí amerických zbraní do ČR a řízení české zahraniční politiky americkými neocony skrze české loutky, které si budou do Washingtonu jezdit pro noty. A to také není dobré řešení. Takže jaké řešení by bylo dobré? Odejít z EU a z NATO, posílit národní teze, zlepšit vztahy s Ruskem, posílit ekonomické vazby na východ. Ale kdo kromě SPD tohle bude chtít ve sněmovně? Obávám se, že nikdo. Přistoupil by Babiš na referendum o vystoupení z NATO? Možná ANO, i když Stropnický na obraně ukazoval, že zobe Pentagonu z ruky více ochotně, než je zdrávo. Ale přistoupil by Babiš na referendum o EU, na kterém je jeho Agrofert závislý? Ne, ani náhodou.

Přesto je třeba jít a volit Tomia Okamuru, SPD a pokusit se o to, aby získali alespoň 15% a aby mohli prosazovat pro-národní teze silným hlasem. Dopředu však upozorňuji, že po volbách pochopíte, co je to mocenský tenzor, budete moci pozorovat přesuny moci různými vektory, ale výsledný mocenský tenzor se bohužel prakticky nezmění. Zvítězí pro-evropská a pro-alianční politika, ale úspěchem bude, pokud se podaří ukotvit zákon o obecném referendu. Na jeho základě bude možné potom i v budoucnu vyvolávat pokusy o referenda o vystoupení z EU a z NATO. Je to začátek cesty, ale očekávejte, že establishment půjde Tomiu Okamurovi po krku stejně, jako jdou po krku Donaldu Trumpovi v USA. Nic se ale nesmí vzdávat.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/co-nas-ceka-po-volbach-realne-nam-hrozi-tvrda-lekce-o-tom-co-je-to-mocensky-tenzor-v-ceske-politice-bud-padneme-do-naruce-angele-a-migrantum-nebo-vlezeme-do-postele-americkym-neoconum/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponList Sun posoudil možnost vypuknutí třetí světové války   
Pridal tk Neděle 03 září 2017 - 07:27:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Za poslední rok události ve světě „dostaly nečekaný obrat“, domnívá se list The Sun.

Velká Británie hlasovala za odchod z Evropské unie a teď probíhá vyjednávání o Brexitu. Severní Korea pokračuje v testech balistických raket ve snaze stát se jadernou mocností. Islámský stát ke svým útokům čím dále častěji využívá tzv. osamělé vlky. V minulém roce Vladimir Putin „přispěchal na pomoc" Bašáru Asadovi a tím si zaručil konfrontaci se Západem.

Později napětí dosáhlo vrcholu, když se přinejmenším 70 lidí stalo terčem chemického útoku v syrském městě Chán Šajchún, což vedlo Trumpa nařídit raketový útok proti syrské letecké základně.

Rusko a Írán prohlásily, že jakékoliv další vojenské akce Spojených států nezůstanou bez odezvy, píše britský list.

„Viděli jsme, jak Rusko zvětšilo svou sféru vlivu a na svých hranicích se chovalo poměrně agresivně. Vypadá to, že mu to prošlo. To ho může podnítit k ještě větší aktivitě," říká výkonný ředitel analytického centra Henry Jackson Society, „Rusko udělalo vše podle svého. Časopis Time nazval Donalda Trumpa osobností roku 2016. Ve skutečnosti jim však byl Putin. Udělal vše, jak chtěl, vše."

Vzhledem k tomu, že IS ztrácí své území v Sýrii a Iráku, může spustit kampaň světového teroru, píše The Sun.

„Nic nového, pokaždé když IS nese ztráty, tak útočí za hranicemi," vysvětluje Veryan Khanová, ředitelka analytického centra výzkumu terorismu, „jedná se o způsob ukázat svým stoupencům, že mají ještě sílu a mohou zaútočit dle svého uvážení."

Uvádí se, že teroristé IS volají po osamocených útocích na kina, obchodní centra a nemocnice.

Co se týče Severní Korey, tak jak uvedl uprchlý diplomat Tche Jong-ho, „dokud zemi vládne Kim Čong-un, Severní Korea se svých jaderných zbraní nikdy nevzdá".

„Severní Korea se jich nezbaví ani v případě, že jí dáte ať už jeden dolar nebo deset trilionů," dodal Tche.

Kim Čong-un nazval americké lídry „krysami plížícími se ve tmě" a prohlásil, že se ho CIA snaží zlikvidovat.

KLDR rovněž hrozila USA „plnohodnotnou" jadernou válkou a prohlásila, že má právo „nelítostně potrestat" jakékoliv americké občany, které zadržuje.

Donald Trump ze své strany rovněž přemýšlí o vojenském zásahu proti Severní Koreji.

Jak píše The Sun, experti přes kontrolu zbrojení uvádějí, že svět „by si měl skutečně začít dělat starosti o možných následcích některých z tweetů prezidenta".

„Trump se pro diplomaty stane opravdovou výzvou," říká expert na mezinárodní vztahy John Andrews, „jeden z důvodů spočívá v tom, že mezi světovými lídry byl nepředvídatelným pouze Kom Čong-un. Teď máme dalšího — Donalda Trumpa — a brzy zjistíme, jakým bude prezidentem."

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/svetovytisk/201709025907331-Sun-moznost-vypuknuti-treti-svetova-valka/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon3. kolo jednání o britském odchodu z EU skončilo bez výsledků, britští obchodníci jsou znepokojeni   
Pridal tk Neděle 03 září 2017 - 07:20:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V důsledku velkých rozporů mezi EU a Vekou Británií skončilo 31. srpna čtyřdenní 3. kolo jednání o britském odchodu z EU bez výsledků. To posílilo obavy britských obchodníků o budoucnost. První vyjednavač EU pro odchod Velké Británie z EU Michel Barnier téhož dne uvedl, že jednání o odchodu z EU nedosáhlo pokroku a zatím nebylo možné jednat o budoucím obchodu. Britský ministr pro záležitosti odchodu z EU David Davis také přiznal, že mezi oběma stranami jsou velké rozpory a vyzval EU, aby projevila flexibilitu a tím umožnila, aby se jednání dostalo ze slepé uličky.

Podle zprávy EU během jednání trvala na diskuzi o poplatku za odchod z EU, právech a zájmech občanů EU a hranici Severního Irska. Velká Británie ale upřednostňovala nejprve rozhodnout o obchodních vztazích obou stran a přechodných záležitostech, čímž by Velká Británie uklidnila své podniky a podpořila ekonomiku.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZástupce generálního tajemníka OSN povzbudil země nových trhů, aby ovlivnily svět svým rozvojem   
Pridal tk Neděle 03 září 2017 - 07:19:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zástupce generálního tajemníka OSN, vedoucí Rozvojového programu OSN Achim Steiner 30. srpna v hlavním sídle OSN v New Yorku řekl, že země BRICS jednají o regionálních a světových otázkách na základě svých rozvojových zkušeností, což ukazuje, že země nových trhů mohou ovlivnit svět svým rozvojem.

Steiner řekl, že země nových trhů v průběhu desetiletého rozvoje postupně objevovaly cestu odpovídající jejich ekonomickému rozvoji a v mechanismu BRICS našly platformu pro výměnu a spolupráci. OSN si přeje, aby se země BRICS zaměřily na svůj rozvoj a dosáhly skutečného efektu v ekonomickém a společenském rozvoji. Současně doufá, že země BRICS pozitivně ovlivní globální rozvoj, připojí se k řešení problémů životního prostředí, chudoby, míru a dalších výzev, kterým čelí lidstvo. Věří, že díky setkání vedoucích představitelů zemí BRICS ve městě Xiamen (Sia-men), které bude brzy zahájeno, budou země BRICS těsněji spolupracovat s celým světem a usilovat o budoucí trvale udržitelný rozvoj.

Pokud jde o program trvale udržitelného rozvoje do roku 2030, Steiner řekl, že cíle, které byly stanoveny v programu, byly vytyčeny na základě lidského rozvoje a je třeba je splnit. Klimatické změny, chudoba, nerovnováha rozvoje a další otázky ovlivňují trvale udržitelný rozvoj lidského společenství a ekonomiky. To vše je třeba vyřešit. Steiner zdůraznil, že Čína dosáhla značných úspěchů při spolupráci Jih-Jih. Čína vydala průvodní dokumenty pro vytvoření zeleného finančního systému a poprvé zavedla zelené finance do programu jednání summitu G20 v Hangzhou (Chang-čou). Čína přispěla k rozvoji světa v oblasti zelené ekonomiky a zelených financí.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVisegrádská skupina: Rozvíjení vztahů s východními partnerskými zeměmi má pro EU strategický význam   
Pridal tk Neděle 03 září 2017 - 07:18:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
31. srpna uspořádaly členské země Visegrádské skupiny (V4), tedy Česká republika, Maďarsko, Polsko a Slovensko, společně se šesti východními partnerskými zeměmi EU, včetně Ukrajiny, zasedání ministrů zahraničí, které proběhlo v maďarské metropoli Budapešti. Ministři zahraničí čtyř zemí Visegrádské skupiny se domnívají, že rozvíjení vztahů mezi EU a jejími východními partnerskými zeměmi má strategický význam.

Maďarský ministr zahraničních věcí Peter Szijjarto na tiskové konferenci po zasedání uvedl, že doufá, že na nadcházejícím summitu východních partnerských zemí EU, který se bude konat v listopadu letošního roku, bude schválena příslušná rezoluce na výstavbu „nejambicióznější koalice".

Polský ministr zahraničí Witold Waszczykowski se vyslovil v tom smyslu, že si přeje, aby vedoucí představitelé příslušných zemí podporovali posílení vztahů s východními partnerskými zeměmi EU a umožnili občanům těchto zemí bezvízový vstup do EU.

Ministr zahraničních věcí ČR uvedl, že ve spolupráci s východními partnerskými zeměmi je třeba zvážit rozdíly mezi těmito zeměmi a posílit pragmatickou spolupráci.

Polský ministr zahraničí Witold Waszczykowski řekl, že doufá, že na summitu EU o východním partnerství podpoří představitelé příslušných zemí prohlubování vztahů s východními partnerskými zeměmi a umožní občanům východních partnerských zemí využívat bezvízový vstup do EU.

Státní tajemník ministerstva zahraničních věcí ČR Petr Gajdušek uvedl, že ve spolupráci s východními partnerskými zeměmi je nutné zvážit rozdíly mezi těmito zeměmi a posílit pragmatickou spolupráci.

Ukrajinský ministr zahraničí Pavlo Klimkin řekl, že 1. září vstoupí v platnost dohoda mezi Evropským společenstvím a Ukrajinou, což je důležitý okamžik, protože "míříme do budoucnosti Evropy".

Visegrádská skupina je aliance čtyř států střední Evropy: Česka, Maďarska, Polska a Slovenska. Visegrádská skupina vznikla v roce 1991 v maďarském městě Visegrád.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2017
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1816 sec,0.0422 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,691kB