Pondělí 04 září 2017
Ample Strike jako zácvik na naši budoucí roli v Rusku   
Pridal tk Pondělí 04 září 2017 - 21:03:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Naposledy bombardovaly americké bombardéry, zařazené v evropských silách NATO, Evropu před více než 18 lety. Odskákaly si to tehdy naši předváleční a krátce i pováleční bratři Jugoslávci, hlavně pak občané Bělehradu, Noviho Sadu a řady dalších srbských měst, a to za svou neschopnost uznat, že s jejich velkou Jugoslávii je konec. Že je ji třeba rozčvrtit a rozosminkovat na co nejmenší částečky, aby tak na jedné z nich, zvané Kosovo, mohla vzniknout největší americká vojenská základna v Evropě. Bude na ní sloužit 5000 příslušníků americké armády, bude mít 50 heliportů, a k jejímu zřízení bude od 24. března do 1. května roku 1999 třeba zbombardovat 3 500 srbských a tehdy ještě i jugoslávských továren a svrhnout na natvrdlé srbské hlavy 2 500 křižujících raket a 700 000 tun třaskavých pum všeho druhu, včetně těch s ochuzeným uranem 238.

Prostě udělat bengál jako o svatojánské noci, než se to dole dokouřilo a uklidnilo natolik, že američtí boys v khaki uniformách si osobně mohli dojít za prezidentem téhle málo chápavé země, aby ho zatkli a poslali coby válečného zločince do Haagu, kde se jejich kamarádi z bezpečnostních služeb, pár dní před jeho obhajovací řečí před soudním tribunálem, postarali o to, aby už proslovena nebyla.

Taková tedy byla role amerických ozbrojených sil při potlačení odlišných názorů lidu Jugoslávie, a bláhoví i nechápaví byli ti, kteří doufali, že tím jejich umravňující role nad Evropou končí. Jako by nechápali, že je vlastností národa výjimečného a nepostradatelného, rozhlédnout se po splnění cíle menšího okamžitě po cíli spektakulárnějším – a napřít i zde všechny síly k jeho naplnění.Tak byl po poměrně úzkém leteckém koridoru z tehdejšího Západního Německa do Jugoslávie (vedl se souhlasem naší tehdejší vlády i přes náš vzdušný prostor), zakreslen do vojenských map USA koridor nový, mocný a širší, vedoucí už ze sjednoceného Německa a Britanie směrem do všech oblastí našeho nového nepřítele, to je velkého Ruska . Nu a právě v tomto koridoru a přímo nad našimi hlavami probíhá v těchto dnech (od 23. srpna do 8. září), letecké cvičení NATO, nazvané Ample Strike, čili Dostatečný úder.

Jistě, myslí se tím úder, který bude Rusku stačit, aby po něm bezvládně padlo k zemi, nu a teď, představte si tu čest, že nám Čechům bylo umožněno se tohoto cvičení a později samozřejmě i toho úderu samotného, pro který se ten výcvik provádí, plnoprávně zúčastnit. Dokonce se jej účastníme nasazením největšího počtu letadel ze všech osmi zúčastněných zemí – tzn. počtu větším, než do Ample Strike nasadilo letectvo USA či Německa.

Řeknu vám, že nikdy jsem se necítil tak hrdý na své češství, jako v momentu, kdy jsem si tenhle údaj přečetl. Jakoby všechny strázně a ústrky, jimiž si naše země musela ve svých dějinách projít, byla tímto naším vojenským zrovnoprávněním s ostatními evropskými zeměmi smazána. Už nás uznávají, i letadla naše - česká, mohou tedy vysoko nad naším územím, spolupracovat při přečerpávání pohonných hmot z tankovacích letounů do letadel B-52, které pak se svým smrtonosným nákladem pum ať už konvenčních či s atomovkou, dokáží doletět bez mezipřistání nejen nad Moskvu a zpět, ale i nad Archandělsk, Gorkij, Sverdlovsk a možná i nad Novosibirsk. Čili učinit to, o čem Hitler jen snil, ale technických prostředků k uskutečnění toho snu se mu nedostávalo.
Ale nejde jen o tohle. I letadla naše teď v rámci Ample Strike pálí nad našími lesy a lukami ostrými jako o život, jak to činí i přítomná letadla americká, německá, polská, maďarská, slovinská a holandská, a jak to též jednou v budoucnu budou - už v bojových podmínkách a s apetitem podstatně náruživějším - činit nad územím Ruska.

Je to prostě úžasné, počítá se s námi, jsme v houfu, a je to přesně v duchu slov, která nám až po nástupu do funkce několikrát zopakoval náš ministr zahraničí Zaorálek: Že totiž už konečně někam patříme a musíme se podle toho chovat.

Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLidl lže! Kříže mu vadí, ale mešitu s půlměsícem na svých výrobcích propaguje!   
Pridal tk Pondělí 04 září 2017 - 06:56:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Obchodní řetězec Lidl tvrdí, že z fotografií řeckých kostelů odstranil kříže záměrně, aby byly jeho výrobky nábožensky neutrální. To je ovšem sprostá lež! Protože jen krátce před kampaní Řecky týden měl obchodní řetězec Lidl kampaň 1001 delikates orientu a tam propagoval symbol islámu - mešitu s půlměsícem!

Zde je ukázka fotografie přímo z Lidlu na niž je kostel s odstraněným křížem:
A zde je ukázka letáku Lidlu platného od pondělí 21 srpna:
Jak můžete sami vidět, tak symbol mešity s půlměsícem je na letáku Lidlu mnohem, ale mnohem výraznější než malé kříže na fotografií řeckých kostelů a přesto Lidl půlměsíc neodstranil! Tedy tvrzení Lidlu o náboženské neutralitě je sprostá lež a Lidl záměrně odstraňuje jen křesťanské symboly, al islámské symboly mu nevadí!!! Tento obchodní řetězec se nás snaží vychovávat k nepřátelství vůči křesťanství, ale zároveň i k toleranci k islámu. A proto si kladu otázku kdo vlastně stojí za Lidlem? Muslimsky investor? nebo nějaký magor co miluje islám a nenávidí křesťanství? Chování Lidlu přesně zapadá do mého popisu postupné ekonomické islamizace Evropy, jak jej popisuji v knize Eurabia - Mýtus nebo realita?

Myslím si, že zde nezbývá jiná možnost, než začít propagovat ekonomický bojkot Lidlu a to trvale. Zároveň je potřeba informovat naše spoluobčany o co jde a co vlastně Lidl provádí, protože to není poprvé, co se Lidl začal místo prodeji potravin věnovat výchově údajně xenofobních a protiislámských Moravanu, Slezanu a Čechů ...

Po kauze studenta jedné české univerzity, kterého nutili učitelé k autocenzuře při vypracování studie o vztahu islámu k terorismu (podrobnosti zde: http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/31607-islam-a-terorismus-politicky-nekorektni-studie-jenz-vyvolala-zdeseni-na-ceske-univerzite-.aspx ), tak jde o další ukázku snahy propagandisticky vnutit českým občanům přátelský vztah k islámu ....

Autor: Lukáš Lhoťan

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOsobní údaje tisíce amerických vojáků a rozvědčíků se dostaly na síť   
Pridal tk Pondělí 04 září 2017 - 06:48:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 

Osobní informace tisíce amerických vojáků a rozvědčíků se dostaly na síť kvůli chybě v systému ochrany informací, píše The Hill.

Podle informací The Hill se adresa, číslo telefonu, emailová adresa a životopis sloužících v armádě USA sbíraly pro náborovou společnost. Veškeré informace byly umístěny na cloudovém uložišti, odkud bylo možné volně stáhnout všechny materiály.

Chyby v systému ochrany údajů v červenci tohoto roku zaznamenal pracovník firmy Upguard Chris Vickery. Ale odstranit materiály z obecného přístupu se podařilo odstranit až v srpnu kvůli chaosu ve stanovení zdroje úniku.

„Doufám, že jsme jediní, kdo je našel (materiály — red.)," oznámil Vickery.

Zdroj: The Hill, Sputnik
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTrump nevyloučil možnost útoku na Severní Koreu   
Pridal tk Pondělí 04 září 2017 - 06:45:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký prezident Donald Trump nevyloučil možnost útoku na KLDR po opakovaném jaderném testování Pchjongjangu.

„Uvidíme," odpověděl Trump na otázku novináře, jestli plánují USA atakovat Severní Koreu. Jeho odpověď zveřejnilo tiskové oddělení Bílého domu.

Šéf Bílého domu také sdělil na Twitteru, že Washington projednává možnost úplného zastavení obchodu se zeměmi, které vedou byznys s KLDR.

Zdroj: Twitter
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSeverokorejská média uvedla podrobnosti testu vodíkové bomby   
Pridal tk Pondělí 04 září 2017 - 06:41:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vůdce KLDR Kim Čong-un v neděli ráno vlastnoručně podepsal rozkaz provést zkoušku vodíkové bomby určené pro mezikontinentální balistické rakety, uvádí Korejská centrální zpravodajská agentura.

Podle zprávy agentury, která byla rozeslána severokorejským velvyslanectvím v Moskvě, v neděli ráno 3. září na zasedání prezidia politbyra ústředního výboru Korejské strany práce bylo rozhodnuto o „provedení testů vodíkové bomby určené pro mezikontinentální balistické rakety v rámci naplňování cílů poslední etapy modernizace jaderných sil".

„Soudruh Kim Čong-un vlastnoručně podepsal rozkaz o rozhodném provedení tohoto testu," stojí ve zprávě.

KLDR informovala o úspěšné zkoušce vodíkové bojové nálože určené pro mezikontinentální balistické rakety. Pchjongjang tvrdí, že testy dopadly úspěšně a k úniku radiace nedošlo.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/svet/201709035911541-media-podrobnost-bomba/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMereklová už nepokrytě: Islám patří k Německu   
Pridal tk Pondělí 04 září 2017 - 06:35:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Angela Merkelová (CDU) v nedělní předvolební debatě obhajovala svou migrační politiku. Německá kancléřka v televizním duelu se svým vyzyvatelem Martinem Schulzem (SPD) také prohlásila, že islám patří k Německu.

Merkelová čím dál méně přestává připomínat lidskou bytost (stejně jako Macron) a naopak čím dál více robota nebo klon. Její železný fanatismus, tvrdost, bezohlednost, necitelnost, nenávist vůči Německu a Evropanům z ní tvoří zrůdu nebezpečnější než Hitler. Protože ten si chtěl Evropu jen podrobit, Merkelová je naprogramována ji zničit.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2017
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2308 sec,0.0910 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,641kB