Neděle 10 září 2017
Mohutná i sterilní je redakce zpravodajství ČT   
Pridal tk Neděle 10 září 2017 - 19:12:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Která strana, myslíte, je nejbližší srdci téměř tří stovek zaměstnanců zpravodajství ČT, denně robotujících na úkolu přeměnit nás z lidu husitského a Masarykova na lid jiný a víceméně opačný, nejbližší snad tomu, který po Mnichovu vyhnal z republiky prezidenta Beneše a ke smrti uštval Karla Čapka? A který náš politik, myslíte, je pro tuhle třístovku lidí zázračně stejně uvažujích ( jinak by do ČT nebyli přijati), nejpopulárnější, nejskvělejší a zkrátka nejvíc IN i COOL?

Ano, jistě, jsou to TOP09 a je to Schwarzenberg ze stejné strany, jen o desetiny procenta předstihující Kalouska opět z téže strany. Jen podstatně menší až nepatrná část osazenstva zpravodajské redakce ČT pak drtí palce ODS s Fialou a Němcovou a lidovcům s Bělobrádkem a Hermanem. Jiné stranické zastoupení už v tomto orgánu neexistuje – a pokud ano, žije v ilegalitě hluboké až přehluboké, a jeho zastánci mají možnost šeptat jej jedině do vrb, jinak by se jim to hrubě nevyplatilo.

Jak tohle všechno vím? Propánakrále vždyť zpravodajské pořady téměř denně sleduji, a i kdybych je sledoval jen jednou za měsíc, či dokonce i jen jednou za rok, musel bych být imbecil a ignorant, kdybych si všechny tyhle své údaje i jen z jedné hodiny poslechu pohodlně nevyvodil? Vždyť ta redakce je ve svém názoru tak jasná a čitelná, že jakýkoli omyl je i pro blázna i pro člověka dokonale nepolitického vyloučen.

Takže: robí se zde až do potu tváře, v dávkách i salvách jsou odtud čtyřiadvacet hodin denně pod tlakem pumpovány do lidu českého a do každé dědiny i do každé chaloupky u lesa zprávy a informace zpracované tak, aby co nejúžeji souznívaly se světovým názorem oné převládající skupiny lidí oddaných TOP09, Schwarzenbergovi, Kalouskovi i letišti v Ruzyni – a jaký je výsledek tohoto zběsilého úsilí?

PREFERENCE STRANY TOP09 UŽ DLOUHODOBĚ NEPŘEKRAČUJÍ 10 PROCENT!
Nevím jak vy, ale být já generálním ředitelem ČT, věděl bych, co je třeba udělat. Čímž jej současně i srdečně zdravím.

Lubomír Man


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRusko označilo zprávu OSN o Sýrii za falzifikaci   
Pridal tk Neděle 10 září 2017 - 07:52:38 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zpráva nezávislé komise pro vyšetřování porušování lidských práv v Sýrii v části, ve které obviňuje Moskvu a Damašek, je příkladem nedbale vytvořené a politicky motivované falsifikace. S takovým prohlášením přišel ruský stálý zástupce při ženevském oddělení OSN Alexej Borodavkin.

„Zpráva v části, která se týká Ruska a používání chemických zbraní syrskými ozbrojenými silami, je příkladem politicky motivované falzifikace, přitom nedbale vytvořené," prohlásil Borodavkin.

Stálý zástupce je přesvědčen, že si Moskva nemá všímat podobných obvinění. „Před nějakým časem v politických a diplomatických kruzích vstoupilo do módy obchodovat s rusofobskou lží. Situace se ale postupně mění.

Dokonce tam, kde je po těchto výmyslech stále ještě poptávka, jejich politická hodnota prudce klesá," dodal Borodavkin.

Ve středu nezávislá vyšetřovací komise pro Sýrii vytvořená Radou OSN pro lidská práva, zveřejnila 14. zprávu o porušování lidských práv v této zemi. Autoři zprávy mimo jiné tvrdí, že ruské vzdušně-kosmické síly údajně bombardují nemocnice na území, které kontroluje ozbrojená opozice.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/svet/201709095946803-rusko-zprava-OSN-Syrie-falsifikace/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBude odchod z EU a NATO realitou? Politici neustále padají do své odtrženosti od lidí, kterým mají sloužit   
Pridal tk Neděle 10 září 2017 - 07:50:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Představa, že volení zástupci lidu – poslanci a senátoři, ale i vládní úředníci, dělají vše nejlepší pro blaho vlastních lidí a kultury, je doslova a do písmene iluzí.

Političtí vůdci a zdebilizované masy včetně mládeže utvořily kooperující systém dekadence, mravního rozkladu a humanitního šovinismu. Za dané situace a v přímém ohrožení vlastního státu, rodin a sociálně kulturního prostředí, jsou politické elity rakovinou a zhoubným nádorem. Představa, že tito lidé jsou schopni adekvátní reakce a tvrdé obrany zájmu vlastních lidí, je mimo realitu. Je nepřijatelné, aby nám nadále vládli lidé, kteří nenávidí vlastní kulturu a stát!

Vládnoucí elita zahodila logiku a racionalitu myšlení. Celý systém natolik zdegeneroval, že vytvořil postižené jedince. Necítí potřebu identity s vlastním druhem, žijí v permanentním neklidu a těžce formulují myšlenky. Nepřekročitelná myšlenková hranice je pro všechny stejná. Západ je dobrý – Rusko je zlé! Vetřelci jsou dobří – Češi jsou xenofobové.

Z médií je suita propagandistů a tvůrců nové politiky nevolených jedinců. Kam lze dohlédnout, je tu ráj stupidního myšlení a chování. Není sféra života, kterou by nepostihl úpadek. Otroci ve fabrikách nemají k protestům sílu a odborový předáci se vždy nějak dohodnou se zaměstnavateli. Ona žebrácká mzda na chvostu států EU by v případě skutečných odborů vedla k mnoha generálním stávkám. Je to až dojemné, ta skloněná záda před vrchností a ponížené čekání na drobky.

Zatímco máme rekordní počet miliardářů, stejně stoupá generační chudoba. A k té generační chudobě nám panstvo pozve negramotné vetřelce s myšlením středověku. Místo podpory vlastních lidí, miliardy pro HateFree a miliardy neziskovým parazitům, kteří klidně budou likvidovat vlastní kulturu, z níž vzešli a která jim dala od kolébky vzdělání a životní prostor.

To vše se děje s plným vědomím naší vlády, poslanců a senátorů. Celá vládní elita maskuje fatální ohrožení všech občanů ČR. Kdo doufá, že je osvítí racionalita a vlastenectví, je obdivuhodný optimista a slepě věří, že politici mají řešení.

Systém moci, kterým vládnou naši politici, je v koncích: už nemají ty zásadní nástroje řešení problémů. Vlastní odpovědnost schovali za rozhodnutí vyšší moci – EU. Tajné dodatky smluv, jednání jen pro vyvolené bez účasti veřejnosti. Inu, pro demokracii se musí přinášet oběti.

Krom vlastizrádců v politických stranách a hnutích máme stejná vlastizrádná média. Vrcholem ledovce je nákaza multikulturního moru, která postihla i některé vysoké školy včetně docentů a profesorů. Své společenské renomé degradovali na lokaje a je nepochopitelné, jak útočí na vlastní stát, který je dobře živí a dává jim akademické svobody. Je to průhledné a již historicky ověřené, proč se cpou parazité s přednáškami na vysoké školy mezi studenty. Prostě mládež musí být přetvořena a převychována. Děti ukřičí vlastní rodiče, ukřičí vlastní učitele a pak půjdou bourat starý svět a staré hodnoty. Umazané kříže kostelů a katedrál na propagačních letácích, to je jasný vzkaz. Zvykejte si na Islám, protože ten volby nepotřebuje.

Nic z historie neplatí

Revizionismus je další metastáze politického moru. Kdo jsou ti novodobí badatelé nad historickou pravdou? Kdo a proč vytváří nová a nová témata ke zkoumání? A proč jsou Češi vždy ti největší „parchanti“ v popisu novodobých historiků? V závěrech uráží Čechy a mění historická fakta.

Nikým nevolená parta vyškolených kádrů ideově obsazuje školky a školy. Historie je přepsaná, a tak se bude učit ponovu. Pár jedinců, kteří se ne a ne vzdát rozumu a hrdosti, nemají lehké postavení. Opět platí, že chytří lidé jsou velmi nebezpeční.

Staří a nemocní nesmí překážet zdravým a silným. „Zabijte“ si svoji babičku, až bude stará a nebude moci – jak jinak nazvat toto šílenství eutanazie? Podpora ze strany politiků a aktivistů je přímo zvrácená ukázka a selhání zdravotního systému. Už se ničeho neštítí, protože elita psychopatů, korporátních sadistů nemá strach, že je někdo vyžene od koryt a zničí systém, ve kterém panují. Pod svou kontrolou mají výkonnou moc a z ruky krmí umělce a jiné parazity v podobě kulturních soldatesek. Ta obrovská přesila s miliardami a deprivanty všech druhů vládne doma, v EU a téměř po celém světě.

To dříve doženou masy do války, než by se vzdali moci. Vždy to fungovalo a bude i dnes.

Každé volby jdou voliči k urnám ve víře lepšího života a poměrů ve společnosti. Po tolika letech zkušeností se stále stejnými lidmi v politických stranách opět lidé zvolí stejné papaláše a stejné parazity. Zvrácený systém, který se ukotví, nakonec lidé chrání a akceptují.

Skutečný boj probíhá mezi superbohatou elitou a politiky, kteří ji stvořili. Karty se obrátily a bezmocní politici jen doufají, že neztratí sponzory. Byznysplán už politiky nepotřebuje. Pokud bude třeba ukrást opět miliardy (lithium), není problém pár milionů pustit z kořisti. Sám premiér Sobotka tvrdí, že jsme otevřená ekonomika, a tak je jedno, kdo bude vlastnit České přírodní zdroje. Že nemáme vlastní vodu, už nikomu nepřijde podivné.

Počet všech nesmyslných zákonů trhá rekordy a další jsou na stole – čeká se, až bude po volbách.

Voliče nemůžeme stresovat oznámením o půl milionu přesídlenců. Nemůžeme stresovat voliče rozhodnutím evropské vlády pro Čechii, o koho se máme postarat ve jménu společných hodnot.

Nemůžeme voliče stresovat, že v Čechii se bude používat opět pojmenování Sudety, jednoho dne se jistě ukáže pravý důvod Hermanovy a Bělobrádkovy spanilé jízdy za krajany ze Sudetendeutsche Landsmannschaftu.

Téměř všichni politici v nějaké funkci mají dost informací a vědí mnohem více. Proč nic neudělají, proč a čeho se bojí a proč tak snadno zrazují své vlastní sousedy a přátele, své voliče a vlast? Vždy dostanete politicky korektní odpověď. Hodnoty jako demokracie, svoboda, láska k bližnímu. Výborně vymyšlená, dokonalá, beztrestná likvidace vlastního státu. Všichni chtějí přece pomáhat a za pomoc se netrestá.

Salónní intelektuálové a politické mrtvoly si myslí, že nebude tlaků na politickou změnu a dokonce na změnu systému. Vidíme na tisících vetřelců, jak lomcují branami evropských států a jdou si vzít, co potřebují a zabrat pro sebe nová území. Není odvaha bránit a chránit vlastní kulturu, nebude nikdo bránit ani majetky miliardářů, kteří pohrdají lidmi a jejich osudy jsou jim ukradené.

Za dveřmi jsou další volby, miliony vyhozené z oken na propagaci bezbřehého egoismu, narcismu a skupinové hlouposti. Z voleb je pouhá divadelní komedie s předem daným výsledkem.

Občas se ukáže nová politická síla, ovšem složená opět z politických turistů. Tolik energie pro další papaláše na jejich zvolení, aby stejně jako všichni ukradli poslední zbytky svobod a udrželi v Čechii otroctví.

Žádná politická strana nemá moc provést očistné změny a již v zárodku má svázané ruce podřízeností korporátním bossům. Nikdo z poslanců na náměstích nesdělí, kolik miliard přihráli neziskovému sektoru, kolik miliard vyčlenili na integraci vyznavačů islámu a pro podporovatele nových spoluobčanů. Politickým vůdcům je právě na těch náměstích vhodné připomenout zásadní věci. Co tak sběr víček pro vetřelce a miliardy pro naše nemocné děti a pro nemohoucí babičky a dědy na LDN? Jsou to ty správné otázky?

Jak se zbavit politiků, kteří kolaborují s cizí mocí proti vlastním lidem? Jak vyhnat parazity z neziskovek i s jejich chlebodárci?

Všechny snahy odvolat a potrestat prolhané politiky a kolaborující vlastizrádce skončily u slov. Nezávislá média jako poslední ostrůvky svobody projevu dělají, co mohou. Mlčenlivý souhlas je reakcí na prohnilost a zvrácenost stupidního chování politiků. Je to enormní bezmocnost a stejně tak enormní naštvanost. Pěkně to novodobé šlechtě vychází. Lid remcá, ale neohrožuje a nějaké pouliční vyřvávání, to je přece politický důkaz, že navenek demokracie funguje.

Demokracii ukradli korporátní fašisti

Ekonomický spolek největších korporátních poskoků, to je Evropská unie! Dotace, to jsou nástroje moci a vydírání a likvidují trh i s měnou. Už nemá smysl reagovat na nařízení z Bruselu. Vysavače, okurky, genderová rovnost, invazní mor likvidující státy EU. Za každým rozhodnutím proti vlastnímu lidu a v jeho neprospěch jsou konkrétní jména. Ta je třeba si pamatovat a bedlivě sledovat. Jednají bez mandátu, kudy chodí, tam škodí a vše chtějí mít pod kontrolou. Nedají si pokoj a stále budují pevnější hráz mezi šlechtou a těmi dole. Nesmyslné zákony, kriminalizace kritického myšlení a zvrhlá podpora genderu je konečná.

Nebudu akceptovat žádné třetí či páté pohlaví a sociálně kulturní experimenty. Lidem je již zle při pohledu na politické špičky v čelech homosexuálních průvodů. Stejně zle je lidem při pohledu na semknuté pohlaváry, když jejich migranti vraždí a plení. Že si máme „zvykat“? Takové slovo snad nemůže použít soudný a emočně vyzrálý jedinec. Ti lidé snad nemají něco v hlavě v pořádku. Po dojemném pozérství smutku opět pokračují ve zničujících ústupcích islámu.

Po možnosti volby pohlaví přijde možnost cítit se pruhovaným prasetem, koněm, slonem a vším, čím chcete být. Místo řeči bude možné hýkat, kvičet a ržát a vyžadovat genderové záchodky s podestýlkou a čerstvou slámou.

Je to další přímá i nepřímá podpora zvráceností ze strany evropské gender rovnováhy. Dnes jdou politické špičky v první řadě pochodu Adamitů a druhý den se budou v ČT předvádět, jak jim záleží na rodině. Volební divadlo začíná, kdo má ještě sílu na vzdor, může se ptát a pokládat správné otázky. Je pravděpodobné, že opět lidé uslyší ty samé odpovědi.

Je třeba nahlas sdělit všem mocensky posedlým psychopatům, zrádným politikům, parazitům ze všech pitomých neziskovek, nikým nevoleným aktivistům a válečným štváčkům – dost!

Konec vaší manipulace, konec sociálních experimentů a vašich debilizačních nástrojů! Je čas vystoupit ze zločineckého uskupení NATO a z Evropského otrockého paktu EU. Budou si muset najít jiné levné otroky pro jejich zisky.

Vždy nás západní státy a jejich hodnoty zradily, podvedly – a zradí opět. Slunce vyjde i po odchodu z Evropské unie a stejně vyjde po odchodu z NATO. Je nutné vypsat referenda a odstavit politiky, kteří brání lidovému hlasování. Neutralita je možná a místo pomatených přednášek na téma migrace, navést téma neutralita České republiky. Armádu, tedy její zbytky, poslat z ruských hranic na domácí hraniční čáru a hlídat životní prostor, který patří jen občanům České republiky. Odmítám dát hlas politikům, kteří mne okrádají a chtějí přinutit dělit se o svůj životní prostor a odebrat mi právo na obranu. O životní prostor se bojuje a bojovat bude!

Evropská unie se rozpadá a rozpadá se struktura NATO. Je třeba se připravit se na bolestné změny.

Nevyhnutelnost je za dveřmi.

Autor: Vincent Pribula

Zdroj: http://eurasia24.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Se smíchem a dobrou náladou do Armageddonu   
Pridal tk Neděle 10 září 2017 - 07:43:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Spojené státy obracejí ke světu tak směšnou tvář, že se jim svět skutečně směje. Poslední piruetou v jejich produkci o tom, jak „Rusko ukradlo volby“, je ta, že Rusové k ovlivnění voleb využili Facebook. Redaktorky NPR (National Public Radio), při referování tohoto nesmyslu takřka omdlévaly.

Už deset měsíců se na nás valí propaganda o komplotu Trump-Putin a ještě ani špetička důkazu o něm nám nebyla nabídnuta. Takže je právě tak čas položit otázku, kterou zatím ještě nikdo nepoložil. A to je otázka tato: Kdyby totiž onen důkaz o předmětném komplotu Trump-Putin skutečně existoval, šlo by opravdu o něco tak děsivého, jak je nám to od prvního trylku ptáčka až do hluboké noci vbíjeno do hlav? Vždyť všechny odrůdy všech zájmových skupin se pokoušejí výsledky voleb ovlivnit – ano, včetně cizích vlád. Proč je tedy v pořádku, že americké volby ovliňuje Izrael, ale bylo by doslova hrůzostrašné, kdyby tak učinilo Rusko? Proč myslíte, že do voleb vkládají astronomické sumy zbrojní průmysl, energetický průmysl, agroprůmysl, Wall Street a banky, farmaceutické společnosti atd. atd., jestliže jejich úmyslem není volby ovlivnit? Proč volební štáby zasílají do novin úvodníky jednoho kandidáta vyzdvihující až do nebes a druhého zašlapávající do bahna? Je to snad proto, že jejich úmyslem není volby ovlivnit?

A jaký je rozdíl mezi ovlivňováním voleb a ovlivňováním vlády? Vždyť Washington je doslova přecpán lobbisty nejen nejrůznějších domácích i cizích organizací a podniků, ale též cizích vlád, kteří od svítání až do soumraku usilují ovlivnit americkou vládu ve prospěch vlád svých. Ale co je nejzajímavější: téměř nezastoupeni jsou ve vládě sami američtí občané. Proč nemají též oni žádné lobbisty, kteří by se za jejich zájmy bili?
Zharmonizovaná hysterie o „ruském ovlivnění“ se stává ještě absurdnější, uvážíme-li důvod, pro který Rusko údajně volby ovlivnilo. Měla to být favorizace Trumpa coby kandidáta míru, slibujícího snížit napětí s Ruskem. S čímž souvisí otázka následující: Co by bylo tak strašného a zločinného na tom, kdyby Rusko dávalo přednost kandidátovi míru před kandidátkou války? Vždyť sám americký lid mírového kandidáta ve volbách preferoval. Takže jak Rusko, tak američtí občané se ve svých sympatiích shodli.

Ne ovšem váleční štváči, vojenskobezpečnostní komplex a neokonzervativní nacisté. To jsou nepřátelé demokracie, stále zkoušející volbu amerického lidu obrátit v pravý opak. Není to tedy Rusko, které volbu Američanů ignoruje, ale činí tak svou rozvratnou politikou absolutně korupční Demokratický národní komitét, činí tak vojenskobezpečnostní komplex a činí tak i americká prostitující se média. Že svým ignorováním vůle lidu podkopávají demokracii, je nabíledni.

Ale změňme téma: Stejně důležitou otázkou je totiž ta, co je to za lidi, kteří se tak usilovně snaží přesvědčit Američany o tom, že vliv Ruska v USA převládá nad vlivem USA samotných? Uvědomují si tihle idioti, strkající nám tenhle názor neustále před oči, jakého impotenta svým názorem činí z domnělé „supervelmoci“? Jak totiž může být světovládnou mocností, jakou podle sionistických neokonzervativců údajně Amerika je, když Rusko dokáže rozhodnout, kdo bude prezidentem Spojených států?

USA jsou masívním špionážním státem, který naslouchá a zanamenává i soukromé telefonické hovory kancléřky Merkelové: Avšak tato masívní špionážní organizace není schopna předložit ani ždibec důkazu o tom, že se Rusové spikli s Trumpem, aby Hillary Clintonové prezidentství ukradli. Kdy si tito imbecilové konečně uvědomí, že když vznášejí obvinění, pro která nemají důkaz, kreslí obraz Spojených států jako země hloupé, pošetilé, nekompetentní a stupidní tak, že je to až k nevíře.

Obecně se má v USA za to, že všechny cizí země jsou až k smrti vyděšeny naší známou hrozbou „zbombardujeme vás až do doby kamenné“. Ale prezident Ruska se nám za to směje do očí, když takto popisuje absenci jakékoliv kompetence ve Washingtonu: „Je obtížné hovořit s lidmi, kteří si pletou Rakousko (Austria) s Austrálií (Australia). Nic s tím však neuděláme. Taková je úroveň politické kultury amerického establismentu. Nu a pokud jde o americký lid, ten je nade všechno velkodušný, když se dokáže s tolika politicky nezcivilizovanými lidmi ve své vládě smířit“.

Jsou to slova naprosto devastující, protože JSOU PŘESNÁ.

Všimněme si např.oné idiotky Nikki Haleyové, kterou Trump zřejmě v jakémsi pominutí mysli jmenoval americkou velvyslankyní v OSN. Tato ignorantka jako by k nim hrozila pěstičkou, vypouští směrem k ruským delegátům jedno nepravděpodobné obvinění za druhým a ještě méně pravděpodobným, zřejmě beze zlomku tušení, jaký může též být výsledek toho, že se ani v nejmenším nedokáže kotrolovat. A každý trochu vědoucí člověk si při pohledu na ni musí položit otázku, zda ji do OSN nejmenoval Trump proto, aby zde rozpalovala Rusy až do běla.

Zeptejte se Napoleona a německého wehrmachtu, jaké jsou důsledky toho, když se Rusové rozpálí až do běla.

Ani po 16 letech se americké „supervelmoci“ nepodařilo zvítězit nad několika tisícovkami jen lehce ozbrojených Talibánců, kteří nemají k dispozici ani letadla, ani pancéřové divize, ani žádnou světovou špionážní službu – a teď si představte: stejná supervelmoc vyprovokovává válku s Ruskem, Čínou, Severní Koreou a Iránem.

Jakoby to všechno svědčilo o tom, že se USA nacházejí ve stejném stadiu úpadku, ve kterém se nacházel starověký Řím těsně před svým pádem, kdy císař za členy senátu jmenoval i koně.

USA mají tedy dnes jednoho nedisciplinovaného koně v OSN a též Kongres, jakož i výkonná složka státní moci, je plná koní i koňských exkrementů. Americká vláda je bez inteligence a nenaleznete jediný náznak inteligence na žádném místě americké vlády. Jak řekl venezuelský Hugo Chavez. „ Je tam Satan a cítiš tam síru“.

Ten Satan si ovšem pohrává s nukleárními zbraněmi a stal se nebezpečím pro život na Zemi.

Dá se to nebezpečí zahnat zpět do ohrady?

Jedině kdyby si Američané plně uvědomili tu skutečnost, že je sionističtí neokonzervativní nacisté, vojenskobezpečnostní komplex a Wall Street ve spolupráci s Evropou a Velkou Britanií, zoufalou z pomyšlení, že by svým váháním mohla přijít o dotace z CIA, vedou svou zahraniční politikou nekompromisně na jatka.

Dokáží Američané tohle pochopit? Jen hrstka lidí unikla z Matrixu.
Neexistuje jediná možnost, že by Washington v obvyklé válce napadl Rusko či Čínu, či obě dvě země najednou. Takže válka bude nukleární.
Chtějí se jí Američané dočkat? Ne? Ale proč tedy jen sedí a cucají si palce? A proč nečinně sedí i Evropa? Kdo zabil mírové hnutí?

Svět a američtí lidé zoufale potřebují držet válečného štváče USA na uzdě, jinak Svět zmizí. Je třeba svolat Mezinárodní soud, soudící nepřátele přetrvání života na Zemi. Obžalovány musí být americká vláda i zájmové válečnické skupiny, kterým tato vláda slouží. A musí se to udělat dříve, než ďábel zardousí život na Zemi.

Vybral a přeložil Lubomír Man
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDominik Feri, smečka sluníčkářských primitivů a mediální dno. Pražská kavárna a její politické a mediální divize ukazují, jak hluboko lze klesnout...   
Pridal tk Neděle 10 září 2017 - 07:37:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mladou perspektivní politickou hvězdu Kalouskovy TOP 09 Dominika Feriho údajně neuráží, jak nekorektně se o něm mnozí vyjadřují. V tom mu musíme fandit. Ale o člověku, který se dokáže o svém přírodou postiženém oponentovi vyjádřit, že vypadá "jakoby zrovna vylezl z boxerského ringu", nic dobrého říct, natož si myslet, nemohu. Feri vypadá dobře a jistě má se svým zevnějškem úspěch.

Jak bych dopadl já, bílý starší člověk, kdybych napsal. „Pan Feri vypadá, jakoby se čerstvě natřel černým krémem na boty“. Jistě bych se mu pak upřímně omluvil, jako on Václavu Klausovi mladšímu. Opravdu však chceme mít Feriho a podobné floutky v parlamentu? Nejde o barvu kůže, zda je zrovna v politice a reklamě „in“, ale o etickou vyspělost, která nám brání posmívat se vadám a potížím našich bližních. Ať už mají jakoukoliv vadu a třeba mají problém s chůzí nebo mimikou. Kromě Feriho v tom vynikají i média, která útočí od rána do večera na prezidenta Miloše Zemana s odkazem na jeho pohybové či jiné zdravotní problémy.

Právě sluníčkáři, kteří mají jindy plná ústa lidské důstojnosti a antidiskriminace se v těchto případech chovají jako hyeny. Zdalipak by byli tak „vtipní“ ve svých komentářích, kdyby se jednalo o „pana hůlčičku“ Winstona Churchilla či „pana vozíčka“ Franklina Delano Roosevelta? Je proto dobré poslouchat kandidáty do blížících se voleb, jak se vůči starým a postiženým vyjadřují, ať už zastávají jakoukoliv funkci.

Říká to o každém z nich více než by jim bylo milé.

Mgr. Petr Trombik
Kandidát pro volby do PS PČR na kandidátce SPD v Praze

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDrobná paralela k rozhodnutí Soudního dvora Evropské unie   
Pridal tk Neděle 10 září 2017 - 07:28:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Sdělovacími prostředky v minulých dnech proběhla zpráva o tom, že Soudní dvůr EU rozhodl o zamítnutí žaloby Slovenska, Maďarska a Polska ve věci uprchlíků, resp. tzv. uprchlických kvót. Pro všechny mám drobnou paralelu.

Na toto téma již bylo napsáno mnohé – od názorů, že je třeba de-facto ignorovat toto rozhodnutí až po zdánlivě správné hledisko, že zákon je zákon a podepsané smlouvy by se měly dodržovat. Jak již píšu v perexu blogu, pro všechny mám drobnou paralelu z naší historie. Paralelu, kterou jsme již jednou na vlastní kůži prožili.

V roce 1946 se konaly regulérní parlamentní volby. Byly na danou dobu svobodné a komunisté získali přes 43% hlasů, druhá Československá strana národně socialistická přes 25% atd. Nikdo to nebral za tragédii. prostě vyhráli komunisté, příště vyhraje někdo jiný. Máme /měli jsme/ hen tú demokraciu, tak co ... Podstatné je, že vyhráli regulérně, žádný převrat, žádná anarchie, žádné střílení – vše podle práva. navíc program komunistů byl pro mnohé celkem rozumný. Že ho nedodrželi je věc jiná – vlastně stejná jako dnes. Ty předvolební sliby jsou i dnes ve většině volební podvod, sloužící jen ke zvolení.

Komouši samozřejmě prudili a tak přišel r. 1948, kdy část ministrů podala demisi. Opět řešení podle práva. Nikdy se asi už nedozvíme, čím Gottwald tlačil na prezidenta Beneše – zda mu jednoduše sdělil, že na hranicích jsou připravena sovětská vojska, aby podpořila Klémovy komouše .... nebo mu dal nabídku, která se neodmítá - na demisi bude Váš podpis nebo Váš mozek. Tohle není až tak podstatné. Zkrátka prezident demisi přijal a jmenoval nové členy vlády. Mohl jmenovat úřednickou vládu a vypsat nové volby, ale také mohl demisi přijmout. Přijal - opět zdánlivě v souladu s právem.

Pak už to šlo šup na šup – ovládnutí silových složek spřízněnými lidmi, upozadění opozice a lidí s jinými názory. Ale hlavně – začaly se schvalovat zákony podle gusta bolševika. jejich výklad a aplikace byla opět dle not komunistů, bez možností připuštění jiného názoru nebo opozice. Soudce musel soudit v souladu s vedoucí úlohou strany.... Skončilo to nějakou tou popravou třídního nepřítele. Až v pozdější době se trošku přibrzdilo a postačovalo vyřazení ze společností lidí a potomků s cejchem antisocialistického živla. Podstatné pro historii je, že vše probíhalo více-méně dle platných zákonů. Že byly schvalovány na míru tomu nesvobodnému režimu? No, byly .... a dnes?

Na začátku v r. 1946 byly regulérní svobodné volby na konci v r. 1989 sametový převrat a společenský konsenzus, že se jednalo o období nesvobody. Období nesvobody – ale dle práva !

Žádný vojenský převrat, žádné střílení, žádná občanská válka. Jen sprosté zneužití demokracie, mediální nátlak a jiné formy unfair jednání. A samozřejmě následné ohnutí práva ve prospěch prosazení socialistické myšlenky. Ze zpětného pohledu zjevně proti vůli obyvatelstva.

Teď do současnosti – na začátku byl náš obdiv k Západu, k té baště svobody a demokracie. Do EU většina z nás vstupovala s nadějí, že i my ochutnáme svobodu a demokracii plnými doušky. Ovšem nyní je asi většině jasné, že jestliže bolševik chtěl utvářet socialistického člověka, pak dnešní EU byrokraté by rádi vytesali uvědomělého univerzální evropského multi-kulti člověka. A opět se vzmáhá odpor, protože se to začíná zajídat. I dnes se upozaďuje opozice a umlčují jiné názory. I dnes je mediální nátlak a různá unfair jednání zejména neziskovek, kdy např. nezachraňují, ale rovnou od pašeráků přebírají imigranty ... I dnes ovšem vše běží podle práva. Podle práva, které si schvalují v EU k obrazu svému. Bolševik si schvaloval zákony podle sebe, EU mašinérie si schvaluje zákony taky podle sebe. Bolševik pak své zákony uplatňoval velice selektivně (stíhání nomeklaturních kádrů např. podléhalo schválení stranou) a měl je hodně gumové. V EU se vlastní zákony uplatňují také selektivně. Nevyjde referendum o Lisabonské smlouvě? Nevadí, neplatí – zopakovat. Že máme dohodu o finanční stabilitě - paramatrech rozpočtu jednotlivých zemí ?? Jo máme, ale když schodek překročila Francie nebo Německo, tak se nic nedělo. Smlouva jako by nebyla, aktuálně se totiž nehodila do krámu. Že jsme se vzdali vnitřních hranic a nikoliv vnějších ?? Jo, jo – vnější mají stále existovat a mají být i hlídané ... že se tak neděje? ... že není nikdo trestán ?? Ale je, Maďarsko svůj úsek vnější EU hranice hlídá a je za psance. Tohle je EU právo v praxi, vážení. Že nikdo nezrušil imigrační zákony a např. Německo je porušuje ?? Nic se neděje, tady právo a smlouvy neplatí, je to v zájmu budování lepších zítřků ... a když se kácí les, tak přece lítají třísky ... to už víme, nikdo nám to nemusí vysvětlovat. Že jsme měli vládu, ale rozhodovala strana ?? No a co dnes ?? ... máme EU struktury, ale rozhoduje mutti Merkel a když zrovna nemá čas, tak může německé názory tlumočit řádně namakeupovaný Macron.

Bolševik trestal občany, kteří nesouhlasili s jeho politikou. A to včetně potomků. Dnes si můžete poslechnout Schultze a jeho pochlebovače, že pokud se nepodřídíme, tak nedostaneme dotace. Bolševik vlastně taky netrestal, jenom neumožnil kariérní růst a potomkům nedovolil se vzdělat. Vše už tady bylo herr Schultz .... by se dalo říct.

Chtěl jsem jen napsat, že dogmatickým lpěním na právním textu lze dojít do nesvobody, jak můžeme z naší nedávné historie doložit. Proto je rozhodnutí Soudního dvora EU z vyššího principu mravního nedemokratické a neakceptovatelné, byť zdánlivě v souladu s právem.

Na začátku našeho období nesvobody bylo unfair jednání prezidenta Beneše – je názor, že když tehdy podala demisi nadpoloviční většina členů vlády, měl podle Ústavy jmenovat úřednickou a vypsat předčasné volby.

Na dnešním začátku pak bylo také unfair jednání, takový malý podvod – o imigrantech se mělo hlasovat jednomyslně na úrovni předsedů vlád, ale když vyšlo najevo, že tohle neprojde, tak hlasování přesunuli na úroveň ministrů zemí, kde se řeší méně důležité otázky a proto tak pro schválení postačuje souhlas prosté většiny.

V téhle unii být nechci, je ztráta času prožívat věci, které k ničemu dobrému nevedou, znova.

Blíží se volby a dle mého je třeba nasměrovat chod věcí veřejných zpět k normálu. Politik, který chce získat můj hlas ve volbách si může přečíst co za něj požaduji.

https://www.facebook.com/smlouvasvolicem

Autor: David Dvořák

Zdroj: http://daviddvorak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=622845

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2017
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2421 sec,0.0794 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,716kB