Sobota 16 září 2017
Stovky tisíc Arabů čekají na česká občanství a sociální dávku ve výši 21.000,- Kč měsíčně!   
Pridal tk Sobota 16 září 2017 - 06:59:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Angela Merkel odmítla zastropování migrace do Německa a za pomoci Evropského soudu chce stejný postup vnutit i Maďarsku, Slovensku, Česku a Polsku! Stovky tisíc Arabů čekají na česká občanství a sociální dávku ve výši 21.000,- Kč měsíčně!

FOTO: dnešní Teplice

Německé šílenství a autogenocida vlastního národa pokračuje doslova zběsilým tempem. Angela Merkel před třemi dny na volebním shromáždění v Lübecku znovu zopakovala svůj postoj, že je ostře proti zastropování migračních kvót do Německa. To je přitom jedna z hlavních podmínek Horsta Seehofera, šéfa budoucí koaliční CSU, který prosazuje strop 200.000 migrantů za rok. Německo by podle Merkelové nemělo dopředu určovat stropy pomoci, neboť pro pomoc potřebným lidem, kteří prchají ze svých domovů, nelze stanovovat žádné množstevní kvóty. Kritici Merkelové na to reagují slovy, že když se rozhodne půlka Afriky utéct do Německa, Angela je přijme. Jenže tento model, který německá kancléřka prosazuje, má jeden zásadní problém. Ostatní země EU nechtějí stejné mutlikulturní překreslování vlastního demografického prostoru, takže Angela Merkel by měla hovořit jen sama za sebe a maximálně za Německo. Jenže, co se nestalo.

Evropský soud minulý týden odmítl žaloby Maďarska a Slovenska na migrační kvóty, kterými se země EU v roce 2015 zavázaly přerozdělit si mezi sebe 120,000 migrantů z Itálie a Řecka. Rozhodnutí Evropské rady se tehdy řídilo Lisabonskou smlouvu, tedy většinovým systémem a země V4 byly tehdy ve svém odporu proti kvótám přehlasovány. Nutno poznamenat, že Polsko tehdy zradilo a hlasovalo nakonec pro kvóty, ale to se změnilo potom později po polských parlamentních volbách. Angela Merkel nyní na volebním shromáždění kritizovala Maďarsko, že na verdikt Evropského soudu reagovalo tím, že verdikt sice vzalo na vědomí, ale zároveň Orbánova vláda uvedla, že na jejím rozhodnutí nepřijímat migranty se nic nemění. Angela Merkel chce proto na říjnovém summitu EU znovu předložit tento problém, ale už z pozice staronové německé kancléřky se silným mandátem. Na řadu přijdou hrozby, výhrůžky sankcemi, uzavřením penězovodů a evropských dotací, uslyšíme slova o tom, že jednotný trh v EU je určený jen pro členy EU, kteří ctí evropské zásady a principy kolektivního rozhodování, rozumějte většinového rozhodování.

Česko je na migranty připravené, dostanou balíček 21.000 Kč a ubytování zdarma. Všechno to zaplatí český daňový poplatník, který dře za čtvrtinovou mzdu ve srovnání s NěmeckemV české poslanecké sněmovně už minulý rok zazněly skandální informace od poslance Zdeňka Soukupa (Hnutí ANO), viz. video, který odhalil podrobnosti ze zákulisí příprav české vlády na přijímání migrantů, zatímco v médiích se vláda naoko chová v roli orbánovské politiky. Je to ale pouze hra na voliče. Bohuslav Sobotka i Andrej Babiš vědí moc dobře, že podpisem Lisabonské smlouvy se ČR prostě zavázala k tomu, že o fungování nejen EU, ale i samotné ČR bude EU rozhodovat většinovým způsobem a žádná země už nemá právo veta. Zatím se hraje taková hra na schovávanou, kdy se migranti v ČR oficiálně nepřijímají, protože zatím má Evropská unie spoustu starostí s Brexitem a odchodem Velké Británie, takže pozornost se od migrantů přesunula na určitý čas k Londýnu. Ale po zářijových volbách v Německu a po říjnových volbách v Česku bude všechno jinak. Nejde sedět na evropské a české židli současně. Všechny země EU podepsaly Lisabon a všechny země se tak musí podřídit většině v Evropské unii. Tak to prostě v demokracii chodí, zaznívá z Berlína.

S tímto tvrzením lze souhlasit, bohužel. Česká republika byla horlivým zastáncem Lisabonu, s výjimkou Václava Klause. Jaké peklo mu politické špičky v ČR dělali ze života, že odmítal Lisabonskou smlouvu podepsat, to si jistě všichni pamatujete. Přesně před tímto varoval, že po podpisu Lisabonu budou ostatní země rozhodovat o nás bez nás, o nás proti nám. A je to tady. Takže, kdo co očekával? V této situaci nelze doufat v zázrak, že zbývajících 23 zemí, které s kvótami v EU souhlasí, najednou změní svůj názor. To je prostě nereálné. Pokud bude chtít ČR v Evropské unii zůstat, bude muset kvóty přijmout a s nimi i desítky tisíc arabských migrantů, kteří budou se svojí vysokou porodností demograficky překreslovat jednotlivé městské čtvrti velkých českých měst, později i menších. Bude následovat stejný proces jako probíhal před 15 až 20 lety ve skandinávských zemích, když začali přicházet první Arabové. Stačila jedna jediná generace, dvacet let a Švédsko se stalo rozvrácenou a islamizovanou zemí.

Kvóty už běží, ale nikdo se k nim nechce přiznat

Odpor české vlády proti migraci je prvoplánový kalkul, protože už od roku 2016 běží v české vládě předvolební kampaň. V takové situaci by kývnutí na kvóty znamenalo fiasko a totální krach ve volbách. Proto ani Andrej Babiš, jehož Agrofert je ztělesněním globalizace a jeho firma potřebuje Evropskou unii a dotace, ve své předvolební rétorice opakuje odpor proti migračním kvótám. Celé to nakonec ale skončí tím, o čem se hovořilo i na Evropské radě už koncem roku 2015. Tehdy zazněl návrh, aby se arabští migranti přerozdělovali do zemí na základě právního statusu “Přísně tajné” za pomoci tajných služeb a elitních policejních útvarů v rámci operací rozmisťování arabských rodin do jednotlivých měst a obcí po jednotlivých kusech, resp. rodinách. Pokud se v jednom 5-tisícovém městě najednou objeví 1 (slovy jedna) arabská rodina, nikdo si toho nevšimne. Tedy všimne, ale nevyvolá to poplach mezi obyvatelstvem. Rodina obvykle koupí nějaký dům a místní lidé je mají za občany Saúdské Arábie. Ve skutečnosti může jít o sloučené rodiny migrantů a dům je koupený za evropské peníze, resp, peníze Berlína. Jakmile si lidé v lokalitě na Araby zvyknou, je možné po roce poslat a přerozdělit do daného města několik desítek dalších rodin. Princip salámové metody.

Obyvatelé ČR hlásí naší redakci ze všech měst republiky lidi arabského původu, kteří se najednou objevují v nákupních centrech, hypermarketech, přičemž nikdo je nezná a ještě nedávno je nikdo v dané oblasti neviděl. Už to dávno nejsou jenom obligátní města jako Brno nebo Teplice, ale i menší města jako Jihlava, Beroun, Rokycany, Mikulov, Bílina. Arabští migranti tak do ČR opravdu proudí, ale mainstreamová média o tom mlčí a vláda se tváří, že migrace Arabů neprobíhá a česká vláda kvóty odmítá. Jenže realita je, zdá se, úplně jiná. Jak uvedl poslanec Zdeněk Soukup, vláda má pro migranty nachystaný balíček sociálních benefitů, které kromě běžných dávek pro české gojímstvo (otroky) obsahuje i speciální příspěvky na integraci, které v souhrnu dosahují výše 21.000,- Kč měsíčně ve smyslu čistého příjmu. Netřeba zdůrazňovat, že na takové peníze mnoho lidí v ČR nedosáhne ani ve formě hrubé mzdy. Otázkou je, kdo tedy organizuje nasunování migrantů do ČR v takovém utajení?

Německé firmy se snaží naprogramovat českého spotřebitele na multikulti islamizaci. LIDL maže kříže, VW nařídil Škodě pojmenovat nové auto po muslimské vesnici na Balkáně

Systém islamizace pomalu vstupuje i do ČR na úrovni podprahové manipulace. Automobilka Škoda právě uvedla na trh nový automobil se skandálním názvem Škoda Karoq, což je název malého provinčního městečka v Albánii. Pojmenovat malé české rodinné SUV podle názvu města kdesi na Balkáně je jednou z posledních provokací německého VW proti českým dělníkům a hlavně zákazníkům. Jakoby nestačilo, že islamizaci tahá do Německa Angela Merkel, teď už islamizaci tahá do ČR i koncern VW. Českým zákazníkům doporučuji bojkot tohoto vozu do doby, než dojde k jeho přejmenování. Vzhledem k tomu, že v prostoru města Karoq v Albánii operovala kosovsko-albánská osvobozenecká armáda UCK pod velením Hashima Thaciho, tzv. kosovského řezníka, považuji název Karoq pro české auto za doslovné plivnutí do tváře. Nedávno to byl skandál dalšího německého podniku, řetězce LIDL, který opět v Česku zkoušel na české občany, co skousnou.

LIDL umazal z obalů řeckých potravin kříže z fotografií kostelů, ale naproti tomu na propagační leták o týden dříve umístil symbol kopule islámské mešity s půlměsícem na vrcholu. Takže nejen LIDL natahuje do ČR balkanizaci a islám, ale to samé už dělá i VW. Mnoha lidem to přijde jako nevýznamné epizody, které nic neznamenají. Ale tyto podprahové manipulace mají programovací význam pro formování informačního pole v ČR. Dnes umažou kříže z obalů potravin a pojmenují české auto po muslimském městě na Balkáně, zítra začnou dětem pouštět muslimské večerníčky o tom, jak Aiša milovala Hamída, pozítří se zavedou hodiny islámské historie a za chvíli už si nekoupíte ani sukni, ani pivo, ani vepřové maso. Všechno to přitom začalo podpisem Lisabonu a zradou českých politiků, kteří ji prosazovali. Takže nás čeká nezastropovaná budoucnost a neomezený příliv Arabů z Afriky a Asie? Nebo EU uvalí na ČR sankce? Kolik lidí v ČR je ochotno vyměnit knedlík za kuskus a vepřové za skopové? To uvidíme na podzim u voleb do sněmovny.

-VK-
Šéfredaktor AE NewsZdroj: https://aeronet.cz/news/angela-merkel-odmitla-zastropovani-migrace-do-nemecka-a-za-pomoci-evropskeho-soudu-chce-stejny-postup-vnutit-i-madarsku-slovensku-cesku-a-polsku-stovky-tisic-arabu-cekaji-na-ceska-obcanstvi/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKonec okupantům lidských práv a svobod – 20.9.2017   
Pridal tk Sobota 16 září 2017 - 06:36:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vážení přátelé, poslední diplomatické a politické mezinárodní události jsou jasným ukazatelem k tomu, koho media označují za světového agresora a kdo tím agresorem skutečně je. Právě USA, kde vznikla Mezinárodní dohoda o lidských právech, tuto dohodu nedodržuje nejen v základních principech, ale i v nevměšování se do hospodářské, sociální i kultury jiných států.

USA pravidelně porušuje všechny dohody OSN a vlastně znehodnocuje všechny mezinárodní úmluvy – vraždí mírné obyvatelé Sýrie pod záminkou boje s IS (pravidelné letecké útoky armády USA na objekty sociálních a zdravotních zařízení, obytné domy a školy), otevřeně se vměšuje do politického systému jiných zemí (revoluce v Libyi a na Ukrajině), což vedlo ke zbídačení obyvatel, tisíců obětí civilistů apod., a nyní nezákonné odebrání diplomatického vlastnictví Ruské Federace v USA!

Od 13. do 30. září zasedá Rada bezpečnosti OSN, kterou celý svět musí vyzvat ke konkretním krokům proti agresi USA, páchané desetiletími na různé národy ve světě a trvat na právní zodpovědnosti všech pachatelů zla a válek!


Výňatek z Mezinárodního paktu o občanských a politických právech a Mezinárodního paktu o hospodářských, sociálních a kulturních právech ze dne 19.12.1966

Článek 1. Všechny národy mají právo na sebeurčení. Na základě tohoto práva svobodně určují svůj politický statut a svobodně uskutečňují svůj hospodářský, sociální a kulturní vývoj.

Článek 2. Všechny národy mohou pro své vlastní cíle svobodně disponovat svým přírodním bohatstvím a zdroji bez újmy na jakýchkoli závazcích vyplývajících z mezinárodní hospodářské spolupráce, založené na vzájemné výhodnosti a mezinárodním právu. V žádném případě nesmí být národ zbaven svých vlastních prostředků k životní existenci.“

Afghánistán, Vietnam, Irán, Irák, Jugoslávie, Lybie, Ukrajina, Sýrie….. vylidňování světadílu Afrika. Není to stále dost čitelné, koho ruka vládne světu? Není se čemu divit, když FED a MMF patří soukromým rukám. Takto tito majitelé mají nekonečný tok finančních prostředků k tomu, aby si dříve či později podplatili všechny vlády světa a postupně je dostali do dluhů s cílem si všechny státy vyvlastnit a domorodé obyvatelé odstranit. Nechceme skončit jako Indiáni ve své zemi..!!!

Přijďte s námi předat nótu prezidentovi USA a generálnímu tajemníkovi OSN prostřednictvím U.S. velvyslanectví v České republice.

Pojďte s námi vyslovit svůj nesouhlas s porušováním mezinárodních dohod a vyvoláváním válek ze strany USA.

Shromáždění se koná: 20. září v 15:00–17:00, před velvyslanectvím USA: Tržiště 1, Praha

Zdroj: https://www.facebook.com/events/1727313370903386/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNejsmrtonosnější vir na Zemi   
Pridal tk Sobota 16 září 2017 - 06:18:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Hlavním „vrahem“ lidí není HIV, virus vztekliny nebo malárie, ale různé kmeny viru hepatitidy, jež každoročně připravují o život víc než 1,3 milionu lidí, praví se v článku uveřejněném v časopisu Lancet.

WHO a další zdravotnické služby OSN uveřejňují každý rok v časopise Lancet své zprávy o tom, které nemoci a zdravotní problémy znepokojují dnes lidstvo, a o kolik let života připravují. Podobné zprávy jsou svérázným návodem pro politické orgány OSN a zdravotnické služby jednotlivých států.

V letošním roce nevyzdvihli autoři zprávy choroby způsobené problémy ve fungování lidského organismu nebo špatnými životními podmínkami, ale různé virové, bakteriální a parasitické infekce. Aby sestavili obraz jejich evoluce za 40 posledních let, shromáždili vědci a zanalyzovali zdravotnické archívy ze 147 zemí, kde se konala evidence příčin úmrtí občanů.

Podíl úmrtí na infekce činí za toto období průměrně 19,4 % a jejich celkový počet postupně roste, což dávají vědci do souvislosti se zhoršením zdravotnických norem a prudkým růstem počtu obyvatelstva v rozvojových státech.

Na první místo se k jistému podivu samotných autorů zprávy dostala virová hepatitida, která si v posledních letech vyžádala životy přibližně 1,34 milionu lidí. Na druhém místě je tuberkulóza s 1,2 milionu úmrtí, na třetím HIV, který zabil přibližně jeden milion lidí, na čtvrtém je malárie (719 tisíc obětí).

Zajímavé je, že „nejpopulárnějším," ale nikoli nejnebezpečnějším původcem, se stal virus Zika: připadly na něj pouhé dvě smrti v roce 2015 a 19 v roce 2016. Vědci očekávají, že se tento trend zachová, přitom virus Zika bude sotva velkou hrozbou, což poskytne vědcům čas na vývoj vakcíny proti němu.

Zdroj: Lancet, Sputnik

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRada bezpečnosti svolala krizové zasedání kvůli vypuštění rakety KLDR   
Pridal tk Sobota 16 září 2017 - 05:56:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Předsednická země Rady bezpečnosti OSN, kterou je v tomto měsíci Etiopie, večer 14. září informovala média, že na žádost americké a japonské stálé delegace v OSN svolá Rada bezpečnosti odpoledne 15. září krizové zasedání, na kterém bude diskutovat o nejnovějším vypuštění severokorejské rakety.

Tichomořské velitelství americké armády v prohlášení uvedlo, že americká armáda 14. září ve 21 hodin detekovala vypuštění severokorejské rakety. V prohlášení se uvádí, že raketa letěla přes severní část Japonska a nakonec dopadla do Tichého oceánu východně od Japonska.

Japonská vláda 15. září zaznamenala, že Severní Korea téhož dne vypustila balistickou raketu, která letěla přes severní část Japonska a nakonec dopadla do Tichého oceánu. Japonsko událost silně odsoudilo a vyjádřilo protest ohledně dalšího vypuštění rakety KLDR.

Severní Korea 3. září zahájila 6. jadernou zkoušku. Rada bezpečnosti OSN 11. září schválila rezoluci č. 2375, ve které rozhodla o zavedení nových sankcí vůči KLDR, a také vyzvala k udržování míru a stability na Korejském poloostrově a v severovýchodní Asii diplomatickou a politickou cestou.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOdborníci OSN vyzvali, aby mezinárodní společenství kladlo větší důraz na rozvoj lidských práv   
Pridal tk Sobota 16 září 2017 - 05:55:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zvláštní zpravodaj OSN Saad Alfarargi 14. září uvedl, že je nutné, aby mezinárodní společenství kladlo větší důraz na rozvoj lidských práv.

Saad Alfarargi téhož dne Radě OSN pro lidská práva předložil vypracovaný návrh a poukázal na to, že navzdory schválené Všeobecné deklaraci lidských práv OSN, nebylo v posledních 30 letech pro miliony lidí toto právo dosaženo. Nejchudší lidé na světě zaplatili obrovskou cenu za všechny globální problémy přes přírodní katastrofy až po finanční krize.

Alfarargi uvedl, že mezinárodní společenství v současné době nevěnuje rozvoji lidských práv takovou pozornost ,jakou by mělo. Mnoho lidí ani netuší, že základní lidská práva existují, což vede k závážným problémům při realizaci těchto lidských práv. Vyzval tak jednotlivé vlády a příslušné organizace, aby zvýšily povědomí o těchto právech.

36. zasedání Rady OSN pro lidská práva uspořádalo 14. září zvláštní schůzi v Ženevě, aby se seznámilo s vypracovaným návrhem zvláštního zpravodaje OSN pro rozvoj lidských práv a poté zahájilo diskuzi. Na zasedání bylo uvedeno, že rozvoj lidských práv má významné místo. Navíc realizace lidských práv je důležitým faktorem v zachování udržitelného rozvoje a světového míru.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA, Japonsko a Jižní Korea potvrdily, že Severokorejská balistická střela přeletěla nad Japonskem   
Pridal tk Sobota 16 září 2017 - 05:54:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americké velitelství tichomořské armády oznámilo, že Severní Korea odpálila další balistickou raketu středního doletu. Střela přeletěla nad Japonskem a spadla do Tichého oceánu východně od Japonska.

Americké velitelství tichomořské armády ve svém prohlášení uvedlo, že americká armáda 14. září v 21 hodin 57 minut Greenwichského času (15. září, 5 hodin 57 minut pekingského času) odhalila severokorejský test balistické rakety. Ve zmíněném prohlášení se uvádí, že tato raketa přeletěla nad Japonskem a spadla do Tichého oceánu.

Ve zmíněném prohlášení se také uvádí, že americké velitelství vzdušné obrany vyhodnotilo, že severokorejská balistická raketa nepředstavuje žádnou hrozbu pro Severní Ameriku ani pro americkou základnu Guam.

Bílý dům zveřejnil krátké prohlášení, ve kterém se uvádí, že americký prezident Donald Trump byl informován o severokorejské akci.

Rada bezpečnosti OSN svolala mimořádné zasedání, na kterém se diskutovalo o severokorejské otázce.

3. září provedla Severní Korea šestý jaderný test. Na základě toho Rada bezpečnosti OSN jednomyslně schválila rezoluci č. 2375 a rozhodla o nových sankcích vůči KLDR. Severokorejské ministerstvo zahraničí 13. září vydalo tiskovou zprávu, ve které ostře odsoudilo zmíněnou rezoluci.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA vyhlásily nové kolo sankcí proti Íránu   
Pridal tk Sobota 16 září 2017 - 05:52:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americké ministerstvo financí 14. září vyhlásilo sankce proti čtyřem orgánům a sedmi osobám, které odsoudilo za podporu íránského plánu na vývoj balistických střel a napadení amerického finančního internetového systému.

Americké ministerstvo financí téhož dne v deklaraci uvedlo, že sankce jsou namířeny proti dvěma íránským orgánům, dvěma ukrajinským orgánům a sedmi íránským počítačovým inženýrům. Tyto instituce a jednotlivci nabízeli materiální podporu pro íránský plán na vývoj balistických střel, pomáhali Íránu v přepravě zbraní a sil na území Sýrie a napadli americký finanční internetový systém. Podle sankčních opatření dojde ke zmražení majetku těchto orgánů a osob a současně jim bude zakázán obchod a styky s Američany.

Od nástupu Donalda Trumpa do funkce amerického prezidenta v lednu letošního roku tlačí americká vláda na Írán s odůvodněním, že Írán rozvíjí balistické střely. Americká vláda vypracovala mnoho sankčních opatření. Íránská strana uvádí, že rozvoj raketové technologie je nezadatelné právo Íránu.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTeroristické útoky na jihu Iráku zabily nejméně 84 lidí a dalších 93 bylo zraněno   
Pridal tk Sobota 16 září 2017 - 05:51:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Řetězové teroristické útoky u hlavního města provincie Dhi Qar Nasriyah na jihu Iráku prozatím zabily nejméně 84 lidí. Dalších 93 osob bylo zraněno. 14. září to potvrdilo irácké ministerstvo zdravotnictví.

Šéf zdravotního úřadu provincie Dhi Qar Jasim al-Khaledi místním médiím řekl, že v poslední době došlo k několika následným teroristickým útokům v oblasti Fadak na severu města Nasriyah v provincii Dhi Qar, což si již vyžádalo 84 obětí včetně několika Íránců. Dále bylo zraněno 93 osob. Jasim al-Khaledi uvedl, že místní nemocnice pracují o zraněné ze všech sil.

Místní policejní úřad v provincii zveřejnil prohlášení, ve kterém uvádí detaily o zmíněných útocích. Bezpečnostní důstojník zneškodnil jednoho útočníka, ale další atentátník spáchal sebevraždu.

K těmto útokům se již přihlásila extremistická organizace Islámský stát.

Mluvčí iráckého ministerstva vnitra uvedl, že po zmíněných útocích byl vedoucí místního zpravodajského oddělení odvolán z funkce a je v současné době vyšetřován.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2017
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2070 sec,0.0639 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,742kB