Čtvrtek 02 listopad 2017
Dopis do Arábie   
Pridal tk Čtvrtek 02 listopad 2017 - 11:25:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jmenuji se Maruška a chtěla bych žít u vás v Saudské Arábii.

Mám však pár zásadních požadavků:

1.) Chci, abyste ve vesnici postavili kostel s velikým křížem na střeše, aby mě Pánbíček našel.

2.) Zároveň prosím, abyste zakázali řvaní z mešity, protože tomu jednak nerozumím, a také ; nechci být rušena, když si chci přispat.

3.) Chci, aby místní ženy nenosily ty černé oděvy, protože se jich bojím a uráží mě, když nevím, kdo v oděvu je. Se mnou problém nebude - mám jen pár letních šatů a plavky.

4.) Chci, abych měla v dosahu nějaký Steak house s vepřovým masem, protože ho miluji. A ať také mají dobrou kořalku!

5.) Chci, aby mi vaše vláda přispěla na bydlení a stravu, protože jsem nikdy nepracovala a ani nehodlám. Jestli na to vláda nemá, tak ať trochu zvýší daně...

6.) Chci pak řídit nějakou firmu. Třeba stavební, kde je hodně mužů. Moc ráda je sekýruju.

Dejte mi prosím vědět, do kdy budou mé požadavky splněny. Já se zatím vydám na cestu a doufám, že cestovní výdaje mi zpětně uhradíte. Nebo pro mě raději pošlete nějakou svoji organizaci, aby cestu urychlila.

Věřím, že vaši kulturu obohatím, a že se na mě budoucí spoluobčané těší!

Jsme přeci tolerantní, tak nevidím žádný problém.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRusko 2008: "Plač Evropo"   
Pridal tk Čtvrtek 02 listopad 2017 - 06:26:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jak je možné, že už v roce 2008 Rusové poznali, že s Evropou je konec? V roce 2008?! Sionističtí bankéři tou dobou řešili světovou hospodářskou krizi a Rusko se smálo nebetyčné debilitě Evropanů a jejich budoucnosti? Neuvěřitelné. Že by v tom měl prsty zase ten zlotřilý Putin?

Pop, jménem Francis, bytem Vatikán. Znáte ho? A víte, že se nám stále více osměluje. A také vybarvuje. Z fialové to byla bílá, potom rázem duhová, pak zase černá se všemi odstíny hnědé a tuhle posledně opět pokročil o úroveň výše. On by totiž také rád křížil! Francis sice nosí velký kříž na krku, ale chce víc! Papežstvím se zřejmě minul zaměstnáním a vypadá to, že celý život toužil býti vědcem. A ne jen tak ledajakým! Dnes je jisté, že chce být velkým následovatelem jednoho, téměř zapomenutého germánského "anděla". Vypadá to, že touží státi se Andělem Francisem Mengele a pod tímto jménem býti posmrtně svatořečen.

Je celkem možné, že někdo neví, co je to Mengele. (Měl bych správně napsat "kdo to byl Mengele", ale omlouvám se - o této germánské zrůdě v lidském převleku mi psát v životném rodě prostě nejde.) Moc se o tom dnes nemluví a ani nepíše a tedy pokud opravdu někdo neví, co to bylo Mengele, tak se na to nejdříve krátce podíváme:

Josef Mengele se narodilo v roce 1911. Po studiích medicíny v Mnichově, Vídni a Bonnu to získalo v roce 1938 doktorát a v témže roce to vstoupilo do NSDAP a SS. V roce 1942 to bylo, co by lékař tankové divize, na východní frontě zraněno a v roce 1943 to dostalo na starost doktorát v Osvětimi. Zde Mengele začalo dělat děsivé pokusy na vězních, včetně dětí, čímž si to vysloužilo přezdívku "Anděl smrti".

Mengele se zabývalo genetickými změnami v lidském těle. Podle jeho názoru, mučení a pokusy, prováděné ve prospěch Třetí Říše, vědy a genetiky, jsou nepopiratelným přínosem. Mengele hledalo způsoby, jak zvýšit plodnost vyšší rasy a naopak, jak zase plodnost jiných ras snížit. Mengele provádělo i další praktické výzkumy. Například pro zkoumání vlivu chladu na německé vojáky v polních podmínkách, Anděl smrti obkládal vězně velkými kusy ledu a pravidelně měřil teplotu těla. Pro určení kritického a maximálního tlaku, který může člověk vydržet, nechal instalovat tlakovou komoru a v ní byli vězni tlakem trháni na kousky. Pro stanovení odolnosti lidského organismu byly vězňům podány smrtící injekce různých látek a při odlišných dávkách byly zaznamenávány odlišné průběhy umírání. Inspirován myšlenkou na zničení nearijských národností, Anděl smrti prováděl operace, sterilizaci žen, vpravování do vaječníků různých chemických látek a jejich vystavování rentgenovému záření.

Anděl smrti, s lehkostí jemu vlastní, trhal vězňům zdravé zuby, lámal či vyjímal z těla kosti, odebíral krev pro potřeby Wermachtu anebo prováděl operace na změnu pohlaví.

Děti v činnosti Anděla smrti měly zvláštní postavení. Na základě ideologie Třetí Říše měli mít pouze árijci světlou kůži, oči a vlasy a za účelem výzkumu byly do očí dětem v Osvětimi vstřikovány speciální barviva. Kromě toho prováděl experimenty jako aplikace různých injekcí do srdce, děti byly účelově infikovány sexuálně přenosnými nebo infekčními nemocemi a pro nově vytvářené orgány amputoval dětem končetiny, vytrhával zuby a na místo nich vpravoval jiné.

Speciální pokusy byly prováděny na dvojčatech. V té době totiž nejvyšší Německé vedení stanovilo úkol – aby každá zdravá árijka mohla rodit dva, tři a více budoucích vojáků Wehrmachtu a tak pokusy na dvojčatech dostaly přednost. Sourozencům Anděl smrti navzájem měnil orgány, spojoval jejich těla, vyměňoval krev, měřil je a vážil a vše zaznamenával do tabulek. Všechny operace a zákroky byly prováděny bez anestézie a děti byly nuceny snášet pekelné bolesti. Většina malých vězňů ani nedožila konce operace a po umrtí byly na jejich tělech prováděny anatomické pitvy.

Koho z čtenářů naplnila "lékařská" praxe Mengele dojmem, že po skončení války bylo Mengele odsouzeno k nekonečnému a velmi bolestivému zdechání na očích všech, je na velkém omylu. Anděl smrti žil spokojeným a naplněným životem v Jižní Americe, až do roku 1979. Tolik o germánské zrůdě zvané Mengele.

Začali jsme ale vlastně také skoro Andělem. Jen ten náš současný je anděl Vatikánský, bílém rouše - tedy aktuální pop Francis. Jinak řečeno: začali jsme zneuznaným vatikánským vědcem, který by se rád zapsal do dějin co by "Anděl křížení". Je čas o něm pokračovat.

Jak jsme si už řekli, tak tento novodobý Mengele by také rád křížil a své tužby lidstvu prozradil na konci října tohoto roku, kdy prohlásil, že "křesťany je nutné revitalizovat". Stalo se tak na Konferenci o budoucnosti evropského projektu "Revitalizace Evropy" dne 28. října 2017.

Asi první, co každého při pohledu na popa Francise napadne, že revitalizaci by měl podstoupit jako první právě on. On a samozřejmě celá jeho fialová squadra, co společně s ním, ve Vatikánu přeříkává cizí moudra. Když se na ně podíváte, tak na první pohled jsou prvními adepty na revitalizaci. Jedni evidentně značně neduživí chcípáčkové a u druhých je jisté, že se při pravidelném obžírání notně zadýchávají. Takže nějaká ta očistná a revitalizační kůra by jim stopro bodla. A také by to bylo dobré jako příklad. Jako aby všichni ostatní křesťané viděli pozitivní výsledky jimi doporučované obnovy. Takže, milý Francisi, namísto keců, fič se všemi kamarády revitalizovat jako první a až budete, dejte vědět. My pak mrknem, jak to dopadlo.

...oni ale ne! Ani Francis a ani to vykrmené stádo, co má kolem sebe. Nikam se nehrnou. Křesťany k tomu vyzývá, ale sami nic. Je to celkem divné a napovídat nám to může pouze jediné - jeho výzva nebyla určena pro něj samotného. Francis totiž není křesťan! Ani on a ani ten zbytek pedofilů, co se skrývá za vatikánskými zdmi.

Takže, co to znamená? Co může znamenat, když nekřesťan dává pokyn k revitalizaci všech křesťanů? Není to podobné, jako když miliardář vyzve občany, aby si utáhli opasky? Nebo když psychopat v novoročním projevu káže lidu o morálce, lásce a svědomí. Nebo třeba kdyby prezident asociace letecké dopravy vyzval lidi, aby neznečišťovali ovzduší opékáním špekáčků nad táborákem. Tak nějak to na mě působí. Multipokrytci.

Ale zajímavé může být, jak to tak asi ten nerevitalizovaný nekřesťan Francis mohl toho 28. října vymyslet. Nesmíme zapomínat, že je velkým obdivovatelem a následovatelem Mengele a tak jakékoli meze či zábrany jsou mu zcela cizí. Počítám, že si to představuje tak, že všichni obyvatelé Evropy - tedy všechny ženy, muži, kozy, krávy, ovce, psi, kočky, stromy, kameny a vůbec všechno ve věku od 2 do 65 let budou chodit nazí nebo maximálně v mini. Rozhodně ale dole bez, aby milióny importovaných divochů neměly při té naší revitalizaci moc práce. Bude to pro ně totiž fuška. Děsná fuška, protože my Evropani jsme na pokraji zániku a křížení proto musí probíhat všude. Na ulici, v obchodech, na úřadech, v nemocnicích, v parcích a lesích, v restauracích, na policejních stanicích, v kostelech a na hřbitovech, ve vlacích, letadlech, lodích i autobusech, u vás v bytě, ve sklepě i na půdě. Ve dne, v noci. Oplodňováno bude zkrátka vše, všude a nonstop, takže už jistě všichni chápete proč naši bruselští i vatikánští soudruzi tak intenzivně usilují o přísun černých, nadržených divochů. Ono totiž oplodnit půl miliardy populace, k tomu veškeré zvířectvo a rostlinstvo není jenom tak. Skoro bych řekl, že by se měly ozvat lidskoprávní organizace, na obranu proti opětovnému otročení černochů.

Vypadá to sice všelijak, ale nemusíte z toho mít děsy. Chápejte, že to je vlastně hozený záchranný kruh Evropě a Francis jistě myslel na vše. Kdyby někdo náhodou nevěděl, jak se správně černochům poddat, tak Francis má zajisté v plánu stanovit nějakou nevládní (a samozřejmě neziskovou) organizaci s názvem Křesťanské hodnoty. Její ředitelkou pochopitelně nemůže být nikdo jiný, než obdivovatelka černých penisů, Veronika Žilková a její nevládka bude jistě pořádat intenzivní tréninkové a motivační internační tábory pro nechápavé Evropany. Ten, kdo vstoupí branou s nápisem >KREUZEN MACHT FREI< , tak může čekat, že součástí musí být samozřejmě i psychologická průprava pozitivního myšlení při okradení, zmlácení, rozsekání mačetou nebo při násilném obsazení vlastního obydlí. To patří k věci.

Musíme přiznat, že Anděl Francis rozhodně nemá nízké cíle. To v žádném případě. Otázkou ale je, jak se dozví výsledek svých pokusů na křesťanech? Byť Anděl, tak přece nemůže počítat s tím, že tady bude mengelovat ještě dvacet, třicet let. ...aby se jako dozvěděl, co všechno se mu podařilo a nebo nepodařilo pokřížit. Křížení islamistů s kozama a ovcema je obvyklé a výsledky jsou již známy, to ano. Ale jak se dozví co vyjde třeba po spáření černocha s pětiletým chlapcem, s fenou chrta nebo s horskou borovicí. Co když to nevyjde? Co když výsledek nebude dost revitalizovaný? Co potom? Kdo provede úpravy technologie křížení? Kdo tomu bude šéfovat? Možná na místo Anděla pak nastoupí obdivovatelka Žilková. Nevím.

Tak co říkáte na novodobého Francise Mengele? Líbí se vám nápad revitalizace křesťanů? Možná už křesťané opravdu stojíte za starou bačkoru, Vatikán se na vás nemůže už ani dívat a je nucen s vámi něco provést. A kdo ví, co se ještě od Francise dozvíte! Možná, že věříte v něco, v co věřit nemáte. Třeba vyjde najevo, že Ježíš nebyl plavovlasý Žid, ale černoch kudrnáč. A že už v nejbližších dnech můžeme čekat jeho návrat. A že jich možná bude víc, než jeden. Možná jich bude celá horda Ježíšů. Možná celá miliarda Ježíšů. A první z nich už od roku 2015 přicházejí. ...so Welcome Re-Jesuses!

...ale každopádně je divné jedno - že Rusové tohle vše věděli dávno. Dokonce, jako důkaz, o tom už v roce 2008 natočili videoklip. Naštěstí nechtěli být tak drsní a na místo oprávněného "Plač Gayropo" použili jen mírné "Plač Evropo". Ale i tak - proboha, jak mohla blonďatá ruská zpěvanda popu, tohle vše v roce 2008 vědět? Jak je to možné, když mnozí Evropané si toho nevšimli ani na konci roku 2017? ...to je skutečná záhada.

Dan Niel


Zdroj: https://www.rt.com/news/408118-europe-dramatic-sterility-pope/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBoj proti plánům Satana: Sorose vyhánějí z Turecka, Maďarska a Rakouska   
Pridal tk Čtvrtek 02 listopad 2017 - 06:06:38 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nejslavnější sponzor majdanů všech barev po celém světě George Soros zažívá kritické dny. Jeho organizace jsou i nadále blokovány v Maďarsku, vyhoštěny z Rakouska a nyní také z Turecka.

Všechno to začalo jarním útokem na Sorosovy struktury ze strany známého euroskeptika a maďarského premiéra Viktora Orbána. Tehdy se jeho strana pokusila protlačit zákon podobný ruskému zákonu o „zahraničních agentech“ a omezit činnost Středoevropské univerzity založené Sorosem, ale neuspěla. A tak začalo druhé kolo souboje mezi Sorosem a Orbánem, tentokrát kvůli imigrantům.

V polovině října začala v Maďarsku kampaň s distribucí letáků pod rouškou národního dotazníku, v němž se ohlašuje takzvaný „Sorosův plán“. V textu šířeném na veřejnosti se tvrdí, že Evropská unie v souladu s plánem rozpracovaným Georgem Sorosem hodlá požadovat, aby „každý stát Unie zaplatil 9 milionů forintů (25,400 liber) jako povinný státní příspěvek na každého přistěhovalce.“ V letáku je také uvedeno, že Brusel v rámci Sorosova plánu přerozdělí podle závazných kvót imigranty ze západní Evropy do zemí východní Evropy. Maďarsko musí také přijmout účast v tomto procesu. „Cílem Sorosova plánu je snížit význam jazyka a kultury evropských zemí pro urychlení integrace nelegálních přistěhovalců,“ uvádí leták.

U letáků však celá věc neskončila. Maďarská vláda obvinila židovského miliardáře George Sorose ze spolčení s Bruselem za účelem „nastěhovat minimálně jeden milion imigrantů na území Evropské unie, včetně Maďarska.“ A co víc. Maďarský ministr energetiky Andras Aradszki otevřeně nazval miliardáře George Sorose „Satanem“: „Soros a jeho soudruzi chtějí zničit nezávislost a hodnoty národních států, aby rozmělnili křesťanského ducha Evropy,“ řekl Aradszki. „Je naší křesťanskou povinností bojovat proti plánu Satana - Sorose.“ A již 20. října sám premiér maďarské vlády Victor Orbán v Bruselu potvrdil, že Evropský parlament zahájil realizaci takzvaného „Sorosova plánu“ pro imigraci.

Nicméně senzace se z toho nestala a Brusel se již podle svého zvyku chystal obvinit Orbána z antiglobalismu, antievropeismu, antisemitismu a ještě z tuctu dalších „anti“, ale pak najednou přišla podpora ze sousedního Rakouska. 21. října se nový rakouský kancléř euroskeptiků rozhodl zahájit svou práci tím, že vyčistí veřejný prostor od vlivu zahraničních kolegů. Sebastian Kurtz dal fondu George Sorose 28 dní. Pokud během této doby jeho organizace „Otevřená společnost“ neuzavře své zastoupení v Rakousku, bude čelit soudním žalobám.

Výpověď přišla poté, co vešlo ve známost, že Soros svému fondu daroval 18 miliard dolarů. „Situace se stala kritickou. Soros vrhá vše, co má, na dosažení globální kontroly,“ vysvětlil kancléř. Podle něj patří Rakousko k těm zemím, v nichž se Soros snažil získat politický vliv a obrovský osobní zisk. Když se Kurtze zeptali, proč vypovídá Sorosův fond, kancléř odpověděl: „Protože tu máme rok 2017“.

„Přízrak Sorose je největší výzva, jíž v roce 2017 čelí lidstvo na celém světě. Je to ukázková chobotnice-upír přisátá na tváři lidstva, která neúnavně vysává krev ze všeho, co páchne penězi, a těmito penězi korumpuje politiky, novináře a veřejný sektor, a snaží se předělat svět podle svých představ,“ řekl rakouský kancléř.

Pro globalisty bude teď mnohem obtížnější zbavit se jednotné linie dvou států EU a vysvětlit, proč se u většiny občanů hned ve dvou zemích Rakouska a Maďarska najednou objevil „anti“ problém, byť pro dnešní propagandu není nic nemožné. Na to konto Soros už rozdráždil Maďarsko ve snaze uspořádat tam minimajdan. Ale vtom přišla informace o tom, že oligarchovi zavřeli kancelář v Turecku a její vedení bylo zatčeno. Podle zpráv z tiskových médií byla v Turecku zatčena hlava Sorosovy nadace, ale jména dosud nebyla zveřejněna.

Podle informací portálu Geopolitika jde o organizaci Open Society Foundation v Istanbulu. Organizace působí v Turecku od roku 2008 a podle prezentace na internetových stránkách byla vytvořena k ochraně lidských práv, demokracie a univerzálních hodnot. Mezi její projekty patří „Nezávislá komise v Turecku“ (zjednodušení postupu pro vstup Turecka do EU), pomoc KAMER Foundation (podpora feministek), TESEV (Turkish economic and social studies foundation) a mnoho dalších.

Je známo, že člen poradní rady Institutu pro otevřenou společnost v Turecku a současně šéf Nadace pro ekonomická a sociální studia Nafiz Dzhan Paker, absolvent Columbijské University, aktivně podporuje myšlenku otevřené společnosti v Turecku. Mezi ostatními lidmi spojenými s organizací je docela dobře známá publicistka, profesorka Bilkentské University v Turecku, Elizabeth Özdalga, která například vydala knihy o sekularismu a populárním islámu v moderním Turecku, dále pak žurnalista ultra-liberálních novin „Radical“ Eyüp Gian a mnoho dalších.

V předvečer přípravy červencového puče byli zatčeni „aktivisté za lidská práva“ Amnesty International, včetně ředitelky organizace Idil Eserové, kterým hrozí až 15 let vězení, a na začátku října byl obviněn ze špionáže Metin Topuz, spolupracovník generálního konzulátu USA v Istanbulu. Z tohoto důvodu bylo pozastaveno vydávání víz mezi USA a Tureckem a Erdogan uvedl, že mezi zeměmi nastala politická krize.

Podle tvrdého zátahu Erdoganových bezpečnostních sil na Sorosovu nadaci lze předpokládat, že byla zapojena do přípravy převratu.

Jak již poznamenal rakouský kancléř, k aktivizaci boje proti Sorosovi, přesněji odvety za jeho činy, došlo poté, co v polovině října byla prozrazena informace, že magnát převedl 18 miliard $ z 23 miliard $ daných k dispozici fondu „Open Society“, což z něho dělá druhou největší soukromou „charitativní“ organizaci. Jak uvádí list The Wall Street Journal, 87letý zakladatel společnosti Soros Fund Management se nyní bude podílet na určování strategie fondu spolu s investičním výborem „Open Society“. Prostředky, které fond obdržel, Soros nepoužije pro obchodování na finančním trhu, ale půjdou výlučně na „podporu demokracie“.

Jak se přesně Soros staral o podporu demokracie, že ho hned tři země pověsily na skřipec, je již jasné. Nepochybně těžké to pro něj bude v Turecku, kde Erdogan dlouho nezapomene na pokus o jeho svržení a bude se snažit co nejvíce eliminovat další rizika, aniž by se staral o názory „vyvolených“. Orbán a Kurtz to budou mít mnohem složitější, jejich země jsou plně začleněny do ekonomického systému EU a Brusel upřednostňuje „filantropa“. Orbánovi již pohrozili sankcemi proti Maďarům, nyní budou tlačit i na Kurtze.

Nicméně třetí Newtonův zákon dosud nikdo nezrušil a síla akce se stále rovná síle reakce – čím více evropští byrokrati tlačí na místní, tím více hlasů tam dostávají euroskeptici. Po „přerodu“ Trumpa, porážce Le Penové a novém zvolení Merkelové by se mohlo zdát, že globalisté získali zpět své pozice a dokonce posílili, ale také euroskeptici se snaží rehabilitovat a dokonce vystupovat proti jedné z ikon globalistů. Zda budou schopni dosáhnout svého, nebo budou smeteni novými barevnými revolucemi, tentokrát v samotné Evropě, uvidíme v blízké budoucnosti. V čase politické krize liberalismu, která se každým měsícem zintenzivňuje.

«Бороться с планом сатаны»: Сороса гонят из Турции, Венгрии и Австрии vyšel 24. října 2017 ma katyusha.org. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2017/11/7416-sorose-vyhaneji-z-turecka-madarska-a-rakouska.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSaúdská Arábie chce nakupovat ocel v Rusku   
Pridal tk Čtvrtek 02 listopad 2017 - 06:02:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Saúdská Arábie navrhla Rusku spolupráci v dodávkách oceli pro loděnici na území země, řekl pro RIA Novosti náměstek ministra průmyslu a obchodu Ruska Vasilij Osmakov.

V Rijádu probíhá 1. a 2. listopadu návštěva ruské obchodní mise, které se účastní okolo 50 společností.

„Saúdská Arábie je nyní v zajímavé periodě — těžké industrializace. V něčem je to podobné dvacátým a třicátým letům v Sovětském svazu a šedesátým a sedmdesátým létům v Číně. Oni sami nyní chtějí stavět lodě. Saudi Aramco u nich staví loděnici. Potřebují hráče, který přijde a bude jim dodávat ocel," řekl Osmakov.

„Je to jakási otevřená pozici, kterou oni chtějí projednat," dodal náměstek ministra.

Zmínil, že po návratu do Ruska se chystá provést jednání s metalurgy o této záležitosti.

Zdroj: RIA Novosti, Sputnik
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBrit znásilnil vlastní matku   
Pridal tk Čtvrtek 02 listopad 2017 - 06:00:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Soud v Liverpoolu poslal na 15 let do vězení Brita, který znásilnil svoji přítelkyni a poté i vlastní matku, píší noviny The Independent.

Podle informací novin pachatel zaútočil na matku a vyhrožoval jí šroubovákem. U soudu se 29letý muž přiznal, tvrdil ale, že k činu ho donutil „stres", jenž byl vyvolán tím, že se nacházel ve vyšetřování kvůli podezření ze znásilnění přítelkyně.

Mladý muž znásilnil svoji matku pod vlivem drog. Nedlouho předtím ho propustili na kauci na dobu vyšetřování v souvislosti s prvním trestným činem.

Když soudkyně ukládala obviněnému dlouholetý trest odnětí svobody, ten se rozčílil, skočil na sklo oddělující lavici obviněných od zbytku sálu a začal sprostě křičet na adresu své bývalé přítelkyně. Tři příslušníci soudní ochranky museli použít sílu, aby ho zklidnili.

Zdroj: The Independent
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZemě má 20 potenciálních dvojníků   
Pridal tk Čtvrtek 02 listopad 2017 - 05:57:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nová metoda analýzy snímků umožnila vědeckému týmu Keplerova teleskopu objevit dvě desítky dříve neznámých planet, jež svými rozměry, hmotností a dalšími vlastnostmi připomínají Zemi, stojí v článku, který byl přijat k publikaci v časopisu Astrophysical Journal Supplement.

Za použití metod pro odstraňování šumů Keplerův kolektiv analyzoval veškerý archiv údajů a vytvořil nový katalog tzv. KOI-objektů — již objevených exoplanet nebo „kandidátů" na tuto pozici. Na seznamu je něco přes 8 000 objektů, z nichž polovinu představují potenciální planety. Dvě stovky těchto planet byly objeveny během opakované kontroly, z toho dvě desítky planet se mohou podobat Zemi.

Nicméně je to právě KOI-7923.01, který je neperspektivnějším kandidátem na potenciální dvojče Země ze všech ostatních planet, jež byly objeveny pomocí Keplerova teleskopu za celou dobu jeho fungování. Poloměr této planety přibližně odpovídá tomu zemskému, obíhá kolem hvězdy, která je o něco menší a chladnější než Slunce a rok na ní trvá přibližně 400 dní.

Jak tvrdí vědci, tato planeta se nachází na okraji obyvatelné zóny. Její klima pravděpodobně představuje cosi mezi Zemí a Marsem. Pokud je na jejím povrchu voda a veškeré nezbytné prvky, tak v zásadě nic nebrání vzniku a existenci života na této „sestřenici" Země.

Zdroj: Astrophysical Journal Supplement
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponU Doněcku zahynul zahraniční žoldnéř   
Pridal tk Čtvrtek 02 listopad 2017 - 05:54:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zahraniční žoldnéř, který bojoval na straně Kyjeva, zemřel v důsledku útoku ukrajinské armády poblíž doněckého letiště. Novinářům to sdělil zástupce velitele operačního velitelství neuznané Doněcké lidové republiky Eduard Basurin.

„Nepřítel se snažil zlepšit postavení svých sil v oblasti letiště a zahájil silnou minometní a dělostřeleckou palbu. Pak připravil dvě skupiny k útoku na naše pozice," uvedl Basurin.

Zástupce velitele dodal, že se jednotkám DLR palbou ze střelných zbraní podařilo zvrátit chystaný útok.

„Jak později bylo zjištěno v důsledku akcí ukrajinské strany, jež hrubě porušují minské dohody, zahynul žoldnéř z Gruzie," řekl Basurin.

Zdroj: Eduard Barusin, Sputnik

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína a Jižní Korea diskutovaly o vzájemých vztazích   
Pridal tk Čtvrtek 02 listopad 2017 - 05:51:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čína a Jižní Korea nedávno diskutovaly o bilaterálním vztahu a problému na Korejském poloostrově.

Obě strany pevně trvají na odstranění jaderných zbraní z Korejského poloostrova, podporují systém nešíření jaderných zbraní a souhlasí s tím, aby se problémy na Korejském poloostrově řešily diplomatickou cestou. Obě země posílí strategickou komunikaci a spolupráci.

Jihokorejská strana se domnívá, že umístění protiraketového systému THAAD v Jižní Koreji není namířeno proti ostatním zemím. Čína sice rozumí jihokorejské potřebě chránit státní bezpečnost, ale rozhodně nesouhlasí s umístěním protiraketového systému THAAD v Jižní Koreji, protože podle ní toto opatření přesáhlo rámec sebeobrany a přímo poškodilo čínské strategické bezpečnostní zájmy. Čínská strana proto naléhá, aby se tato problematika vyřešila urgetně a správným způsobem.

Čínská vláda objasnila postoj a obavy ohledně výstavby protiraketového systému, dalšího umístění protiraketového systému THAAD, vojenské spolupráce mezi Jižní Koreou, Japonskem a USA.

Obě strany kladou velký důraz na vztahy mezi Čínou a Jižní Koreou. Chtějí společně podporovat rozvoj vzájemného strategického partnerství v duchu bilaterálních dokumentů. Posílení dialogu a spolupráce mezi oběma zeměmi je v souladu se společnými zájmy obou stran.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRada bezpečnosti OSN vyzvala k ochraně práv dětí v oblastech konfliktů   
Pridal tk Čtvrtek 02 listopad 2017 - 05:49:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rada bezpečnosti OSN včera vydala prohlášení, ve kterém vyzvala k ochraně práv dětí v oblastech konfliktů.

V prohlášení se uvádí, že všechny strany v oblastech konfliktů musí poskytovat humanitární pomoc dětem bezpečným, včasným a nestranným způsobem a musí respektovat práci humanitárních agentur OSN a jejich partnerů. Strany, jež jsou zainteresovány v ozbrojených konfliktech musí striktně dodržovat závazky vyplývající z mezinárodního práva o ochraně dětí během těchto konfliktů.

Toto prohlášení také zdůraznilo stanovisko, že konfliktní strany musí zastavit mučení a další nelidské tresty proti dětem.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV New Yorku vjel terorista náklaďákem do davu lidí   
Pridal tk Čtvrtek 02 listopad 2017 - 05:48:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Včera došlo na Manhattanu v New Yorku k teroristickému útoku, při kterém nákladní auto vjelo do davu lidí. Útok si vyžádal 8 mrtvých a nejméně 10 zraněných.

Starosta New Yorku Bill de Blasio na tiskové konferenci uvedl, že byl to zbabělý čin na civilisty.

Šéf newyorské policie James O'Neill médiím sdělil, že 29letý muž najel kolem třetí hodiny odpoledne na dolním Manhattanu nákladním vozem do lidí na cyklostezce a několik jich srazil. Poté, co vůz narazil do školního autobusu, útočník vystoupil se dvěma střelnými zbraněmi. Podle vyšetřovatelů se však jednalo pouze o atrapy zbraní. Newyorská policie útočníka následně postřelila a zatkla.

Americký prezident po útoku na Twitteru vyjádřil upřímnou soustrast zraněným a rodinám obětí.

Čínský generální konzulát v New Yorku řekl, že okamžitě po incidentu kontaktoval policii a nemocnice v New Yorku, aby zjistil závažnost případu. Podle současné situace neobdržely žádné zprávy týkající se čínských občanů.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2017
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2372 sec,0.0560 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,934kB