Pondělí 06 listopad 2017
Skončily volby a v Praze se začaly objevovat arabské billboardy! Je to nehorázná provokace neziskovky Člověk v tísni! Za migrací do EU stojí američtí neoconi a jejich NATO!   
Pridal tk Pondělí 06 listopad 2017 - 06:55:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Skončily volby a v Praze se začaly objevovat arabské billboardy! Je to nehorázná provokace neziskovky Člověk v tísni! Za migrací do EU stojí američtí neoconi a jejich NATO!

Jeden z našich čtenářů AE News, kterému není lhostejné, co se okolo něho děje, nám zaslal do redakce neuvěřitelné fotografie nafocené v Praze v Hornoměcholupské ulici na Praze 15. Billboard se nachází na souřadnicích GPS z Google maps 50.045805, 14.567292 a podle čtenáře se tento billboard objevil teprve před několika dny. Hned vedle stojí Kaufland, velké sídliště, autobusová zastávka, lidé okolo chodí, vidí billboard, ale jsou neteční, nezajímá je to. Na billboardu je podle informací z reportáže na TV Barrandov nápis, který v překladu znamená “Děkujeme lidu České republiky”, ale jak nám napsal náš čtenář, i kdyby to bylo vyznání lásky a míru, tak na něho to má účinek úplně obrácený.

Člověk v tísni zaplatil daleko více billboardů, a to v největších městech po celé České republice. Neziskovka Šimona Pánka napojená na americký USAID a americké ministerstvo zahraničí, se kterým úzce spolupracuje na tzv. “humanitárních operacích” ve světě, tak jenom krátkou chvíli po skončení voleb zkouší, co všechno si Češi nechají líbit. Dobře si fotografii prohlédněte, to je realita ČR v roce 2017 prakticky dva týdny po parlamentních volbách. Lhostejnost lidí je zarážející, Pražané asi snesou lecos, koneckonců, volili Pirátskou stranu, která málem vyhrála v Praze volby a Piráti migranty a Araby vítají s otevřenou náručí.

Provokace s billboardy možná míří na Okamuru, ale i jako poděkování Pirátům

Konec uplynulého týdne poznamenaly skandální výroky místopředsedy SPD Radima Fialy ve čtvrtečním pořadu Události, komentáře na České televizi, kde v rozporu se zněním volebního programu do očí moderátorovi ČT tvrdil, že SPD nechce referendum o vystoupení z NATO. Jak si ihned všimli tisíce voličů SPD, tento výrok pana Fialy byl lživý, protože ve volebním programu opravdu slib a právo občanů na referendum k NATO je uvedeno, a to poměrně dlouho. Radim Fiala hned druhý den svůj výrok na svém Facebooku korigoval a ujistil voliče, že SPD referendum o NATO prosazuje, čímž anuloval svůj výrok z České televize. Nicméně i v dodatečné reakci Radima Fialy na Facebooku jsou smutné postoje, které nemají s principy alternativy nic společného a v tomto článku se pokusím vysvětlit hrozbu, které se natolik obávám. Pokud jde o billboardy, tak Člověk v tísni možná děkuje Pirátům, že se dostali do poslanecké sněmovny a budou prosazovat uprchlické kvóty, ale stejně tak může jít o účelovou provokaci namířenou proti Okamurově SPD.
Vystoupení z EU a nevystoupení z NATO je cesta do pekel

Mnoho lidí v mém pátečním pořadu na SVCS nepochopilo souvislost mezi funkcí EU a NATO a především pozadí a souvislost islámské migrace do EU. Mnoho lidí, pokud se jich dnes zeptáte na migrační krizi, tak odpoví, že za ní může Evropská unie, ale to není pravda. Islamizace EU není příčinou migrační vlny, ale důsledkem. Počátky migrační vlny najdeme už v roce 1999, když pouhé 3 dny po vstupu ČR do NATO zahájilo velení Severoatlantické aliance bombardování Bělehradu a celého Srbska. Cílem byl plán amerických neoconů na zahájení islamizace Evropy. Oslabení Srbska a jeho pravoslaví umožnilo vznik Kosova, islámského státu s narkotiky a bílým masem premiéra Hashima Thaciho.

USA na území Kosova vybudovaly největší pozemní základnu americké armády mimo území USA, vojenskou základnu Bondsteel. Přestože tato základna nemá takovou popularitu jako jiné americké základny např. v Německu, americká alternativa už dlouho informuje, že základna slouží jako krytí pro black ops operace americké armády v Sýrii, v Severní Africe a ve Východní Evropě. Na základně jsou cvičeni operátoři Islámského státu, Al-Nusrá, Al-Šabáb a Al-Kajdy. Po půlročním výcviku jsou vojáci vysláni do válečných regionů do Blízkého východu, přes Severní Afriku, rozbouřené ulice ve Francii, Španělsku, Německu až do bojů na Ukrajině.

FOTO: Americká základna Bondsteel v Kosovu.
Pokud čtete alternativu a ruský tisk, určitě jste si všimli, že ruský generální štáb každou chvíli informuje, že v Sýrii ruská letadla a armáda zničila bunkry, kde byli američtí, saúdskoarabští a izraelští poradci. To jsou právě vojáci, kteří byli vycvičeni na kosovské základně Bondsteel, což je země nikoho. Thaciho vláda řídí Kosovo formou narkomafie a Američané poskytují Thaciho vládě krytí, že nikdo na Kosovo nesmí sáhnout, i když je země jedním z hlavních vývozců syntetických drog do celé EU. V redakci AE News máme tajnou zprávu německé tajné služby BND z roku 2015, která informuje německou vládu o tom, že americká armáda přehlíží v Kosovu státem řízený obchod s narkotiky, které Kosovo přes kontakty kosovsko-albánské mafie distribuuje do celé Evropské unie a prioritně do Německa. K této tajné zprávě chystám extra článek.

Migrační vlnu spustili a řídí Američané od roku 2011 za pomoci NATO

Jenže Kosovem americký plán na rozbití EU a její islamizaci neskončil. V roce 2011 spustili Nicholas Sarkozy, Sylvio Berlusconi a Tony Blair letecké bombardování Libye. Na počátku roku 2011 vypukly v Maroku nepokoje, které postupně zachvátily celý arabský svět a událost vešla do dějin pod názvem Arabské jaro. A právě tato událost se stala startovacím mechanismem islámské migrace do EU. Tady někde vznikl falešný dojem, že Arabské jaro spustila Evropská unie, protože její 3 čelní politici zahájili bombardování Libye ve snaze odstranit Muamara Kaddáfího. Jenže to není pravda. Sarkozy, Blair i Berlusconi zahájili úder na Libyi po konzultacích s vrchním velením americké armády v Evropě, bez vědomí Baracka Obamy. Všichni tři jsou totiž loutkami, tzv. marionetami amerických neoconů v Evropě. Celé to bylo velmi komplikované. Pentagon a jestřábi tehdy neměli v americkém kongresu dostatek hlasů pro zahájení operací proti Kaddáfímu přímo americkou armádou.

Neoconům bylo jasné, že pokud se má spustit migrace do EU, musí probíhat přes Středozemní moře z Libye do Itálie. A tomu bránil Kaddáfí. Pentagon neměl mandát Kongresu, takže operaci začali američtí vazalové v NATO. Operace se protahovala a nakonec neoconi trable a potíže NATO v Libyi použili jako nátlakový argument v Kongresu, který nakonec povolil účast amerických letadel v konfliktu. Ihned poté Američané nasadili v Libyi rakety s plochou dráhou letu Tomahawk.

Pokud jde o migraci, turecká cesta tehdy nepřipadala v úvahu a i když se nakonec otevřela, místo Američanů posílila dominanci a význam Turecka a Tayyipa Erdogana, který začal EU vydírat a kontrolovat. To nebylo v plánu, a proto se Američané vloni počátkem léta pokusili Erdogana svrhnout, jenže to se nepovedlo. Američané tak začali destabilizovat celou rovníkovou Afriku a od podzimu minulého roku proudí do EU drtivá většina migrantů z Libye a přes Středozemní moře, zatímco o rok dříve to bylo přes Turecko a Egejské moře. To samo o sobě je důkazem, že toky a směry migrace řídí USA a neoconi, v žádném případě EU. Pokud se podíváte na nástroje exodu migrantů, je to jediný nástroj, která migraci spouští: americké války a rozvracení arabských zemí.

NATO je krycí úderná pěst americké armády pro americké války ve světě

Všichni vidíme, kdo rozvrátil Sýrii a kdo vyrobil a financoval Islámský stát. Americká armáda shazovala ještě donedávna po nocích z letadel zásoby, potraviny a výzbroj ISILu. Američtí operátoři dodnes řídí bojové operace ISILu proti syrské a ruské armádě v Sýrii. USA rozvrátily Irák, Afghánistán a stejní neoconi rozvrátili Ukrajinu během a po kyjevském Majdanu. A ve všech těchto operacích, které probíhaly v roce 2011 v Libyi, potom nálety v Sýrii, v Iráku, mise v Afghánistánu, tam všude Američané působili pod krytím NATO. Proto si všimněte, že kde vypukne nějaké americké válečné tažení, buď přímo nebo skrze vyzbrojování proxy stran, pokaždé jde o operaci zaštítěnou NATO. A proč usilují neoconi o islamizaci Evropy? Proč NATO nikdy nechránilo a chránit nebude Schengen před migranty? Protože cílem amerických neoconů je rozbití EU a vytvoření odtržené skupiny zemí ve Střední Evropě, které budou natolik nenávidět islám a natolik nenávidět migraci, že kvůli tomu vystoupí z EU a spadnou pod vliv USA. Jako Polsko, jako už Maďarsko, jako už Rumunsko a Bulharsko.

FOTO: Napojení kosovského řezníka Hashima Thaciho na americké neocony a jejich marionety.
Vystoupením z EU dojde k okamžitému přimknutí těchto zemí k americkým neoconům, USA a NATO. Američané začínají v Polsku, v Maďarsku, v Rumunsku a Bulharsku budovat své vojenské základny. Co je strašlivé zjištění, že vojenský prostor Brdy, který proslul slavnou kauzou amerického radaru, by měl být nově poskytnut americké armádě pro vybudování obrovské vojenské základny. Jedna z takových se již staví na Ukrajině jen pár kilometrů od hranice s Krymem. Od ledna příštího roku bude IV. Brigáda z Žatce pod velením 10. obrněné divize německého Bundeswehru přesunuta do Pobaltí, jako součást operačního nadřízeného velení II. americké armády v Evropě. Migrace a odpor lidí vůči Islámu dožene ve středoevropských zemích voliče k nenávisti vůči EU a k přesunu pod americké teze řízení a moci, pod křídla NATO jako americké úderné pěsti proti Rusku. Islámská migrace je tak mohutným plánem amerických neoconů na rozbití EU a pro zabránění globalistického spojení mezi Berlínem a Moskvou.

Veškerou arabskou migraci do EU sponzorují americké kapitálové zdroje. Nikomu to není nápadné, proč?

Vystoupení z EU kvůli migraci a nevystoupení z NATO povede k tomu nejděsivějšímu scénáři, který si nedovedete nikdo z vás představit. Je to ta nejhorší varianta, která povede k válce s Ruskou federací a k zániku české státnosti. Pro záchranu českého národa je prioritní úkol č. 1 vystoupení z NATO, protože vystoupením z NATO dojde k ukončení procesů příprav armády ČR na válku s Ruskem na východní frontě. Jakmile dojde k likvidaci vlivu amerických neoconů v Evropě, dojde k ukončení islámské migrace, protože americká moc již nebude moci organizovat nasunování migrantů do Evropy. Proto si všimněte, že za všemi neziskovkami, které vítají migranty v EU, jsou zase a znovu a opět americké fondy, George Soros a zdroje, které mají původ u amerických neoconů. To samé německé fondy na podporu migrace, které mají zdrojové krytí právě v USA, ne v Německu.

Tragédií EU je přesvědčení, že migrace je multikulturním přínosem. To je ovšem jiný proces, než který sledují Američané. Je to proces vyplývající z globálního plánu ekonomického podvázání západní civilizace, proces globálního chudnutí. A migrace tento proces urychluje. Globalisté a neconi si tak vycházejí vstříc, protože migranti tak plní dvě funkce, dvě úlohy. Ano, jedná se o tandemovou islamizaci Evropy. Neoconi používají migranty jako nátlakový a destrukční mechanismus na rozbití EU, globalisté používají migranty na urychlení globálního chudnutí a multikulturalizaci Evorpy. Proto si EU a NATO tak náramně rozumí v otázce migrace a v otázce neochoty hlídat a střežit hranice Schengenu. Chápete? Vyhovuje jim to! Proto je naprostý a holý nesmysl prosazovat na jedné straně vystoupení z EU a na straně druhé setrvání v NATO. Je to stejné, jako kdybyste chtěli přestat kouřit tím, že začnete kupovat více krabiček cigaret. NATO chce válku s Ruskem, Brusel chce multikulturní islamizaci Evropy. Obojí je strašné, obojí jsou součástí jedné rovnice a z obou organizací musí ČR vystoupit ihned, protože včera bylo pozdě. Vystoupení z EU neřeší nic, pokud nedojde k vystoupení z NATO.

Apel k záchraně národa

Podívejte se, jak se neoconům daří rozbíjet alternativu v ČR. Stačí jenom malá naděje, obrázek mesiáše a lidé najednou hledají slova omluvy pro členství ČR v NATO, protože to řekl někdo, komu věříte, protože řekl, že není jiné alternativy. A lidé najednou zapomínají, že NATO chtělo svrhnout Bašára Asada, že NATO zavraždilo Muamara Kaddáfího, že NATO bojuje a cvičí na Ukrajině tamní Pravý sektor proti lidu Donbasu. Vzpamatujte se proboha, dokud je čas! Tvrdě a nekompromisně udeřte na Tomia Okamuru, aby vystoupil a oznámil, že referendum o vystoupení z NATO i EU vyvolá SPD současně! Ještě je šance, poslední šance zachránit český národ před vstupem do válečné události chystané na příští rok na ruských hranicích. Toto je poslední varováni z projektoru, poslední zoufalý výkřik k Tomiu Okamurovi, aby pochopil, že hrozba NATO je stejně obrovská jako hrozba EU. Jsou to totiž dvě strany téže mince a nestačí se zbavit jen jedné strany!

-VK-
Šéfredaktor AE NewsZdroj: https://aeronet.cz/news/foto-skoncily-volby-a-v-praze-se-zacaly-objevovat-arabske-billboardy-je-to-nehorazna-provokace-neziskovky-clovek-v-tisni-za-migraci-do-eu-stoji-americti-neoconi-a-jejich-nato/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPetr Michek: Co nám chystá EU?   
Pridal tk Pondělí 06 listopad 2017 - 06:25:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V deníku Právo ze dne 2. listopadu 2017, v příspěvku sociologa a europoslance Jana Kellera - Až se jaro zeptá, ve kterém hodnotí neochotu politických stran v ČR sestavit vládu, zaznělo. Cituji: "Pokud budou strany ve svých obstrukcích pokračovat, budeme půl roku přešlapovat v provizoriu, než se někdy v červnu dočkáme nových voleb.

Naši vládní představitelé se plnohodnotně nezúčastní klíčové debaty, která mezitím proběhne na evropské úrovni. Jednat se má o definitivní změnu azylové politiky. Má dojít k "evropeizaci" azylových procedur. V praxi to znamená, že žádosti o udělení azylu nebude už vyřizovat první země, do níž migrant připluje. V této zemi budou nově příchozím pouze odebrány otisky prstů a sepsán protokol.

O tom, do kterého státu budou přemístěni, rozhodne Evropská azylová agentura, úřad se sídlem v Bruselu. Úředníci budou postupovat podle tabulek, které zajistí rovnoměrné rozdělení žadatelů do všech členských států. Podle potřeby budou počty přidělených žadatelů všem zemím automaticky navyšovány. Verdikt úřadu bude definitivní, nebude možno se proti němu odvolat".

Z uvedeného je vidět, že bruselští neomarxisté, globalisté a prosazovatelé multikulturní Evropy se svého plánu islamizovat Evropu nevzdávají. Místo, aby se zabývali bezpečnostní politikou jak zajistit bezpečnost a ochranu evropských obyvatel před hordami ekonomických muslimských migrantů, tak se snaží obejít národní vlády a z pozice síly jim nadiktovat kolik migrantů mají na svá území přijmout. Názory řadových obyvatel a jejich bezpečnost, je vůbec nezajímají. Přitom by stačilo důsledně chránit evropské hranice a nevítané ilegální hosty vracet zpět do zemí jejich původu.

Do Severní Koree se migranti nehrnou, ale pokud se tak stane jsou většinou odsouzeni na 12 let nucených prací. V Iránu nezvaný migrant skončí ve vězení na dlouhou dobu, v Afganistánu je většinou zastřelen. Pokud je vyměněn za výkupné, tak si může gratulovat, že přežil. V Saudské Arábii, která nebere z bezpečnostních důvodů ani migranty muslimské víry čeká ilegálního narušitele hranic několik let věznění, v Číně se takový odvážlivec dočká rovněž uvěznění a ve Venezuele je ilegální migrant většinou považován za špiona a jeho život bývá velmi krátký. Austrálie lodě s ilegálními migranty do svých přístavů nepouští. Pokud tam přesto proniknou, tak je čeká internační tábor. Jenom v Evropské unii jsou vítáni!?!

Když se jim podaří dostat do některé západoevropské země (např. Velké Británie, Francie, Itálie, Německa či Rakouska, atd.), tak dostávají kartu sociální pojišťovny, mobilní telefon s volným tarifem, bezplatné ubytování a bezplatnou zdravotní péči, vysoké kapesné, bezplatný jazykový kurz, volné jízdné na autobusovou i železniční dopravu, dětské přídavky a neziskové organizace jim zajistí bezplatného právního zástupce, který jim radí, jak se vyhnout vykázání z dané země. Takový pobyt, na úkor domácího obyvatelstva, je pro ně lákavou dovolenou, na které se za chvíli nudí a potom páchají trestnou činnost. Policejní statistiky o tom hovoří jasně.

Bruselští byrokraté se neustále snaží naplnit program EUROMED (Euro-Mediterranean Partnership), který je nazýván "Barcelonským procesem", který počítá s přistěhováním 50 až 80 milionů muslimů do zemí Evropské unie do roku 2050!!! Přitom dnes již v zemích EU žije cca 52 – 54 milionů muslimů, jejichž počet stoupá téměř geometrickou řadou, neboť porodnost muslimských žen mnohokrát překračuje porodnost žen evropských. Evropě tak v několika desetiletích hrozí demografická změna obyvatelstva ve prospěch muslimů.

Usnesení tzv. Barcelonského procesu podepsaly mimo států EU také Alžírsko, Egypt, Jordánsko, Libanon, Maroko, Palestinci, Sýrie, Turecko a další státy, včetně Izraele, který patrně doufal, že s odlivem muslimů do Evropy se mu uleví od neustálých útoků na jeho území.

Evropští politici (Barroso, Junckner, Merkelová, Macron atd.), tak vědomě, napomáhají likvidaci evropské kultury a evropského dědictví. Nejdále se svojí vstřícnou politikou vůči muslimům, jsou vedle Španělů, Francouzů a Britů také Němci, kteří v Kolíně nad Rýnem povolili výstavbu jedné z největších mešit v městské části Ehrenfeld, kterou pro místní muslimy postaví Turecko-islámská unie (Ditib). Projekt bude stát 20 milionů eur (cca 497 milionů Kč). Výstavbu mešity podpořili němečtí sociální demokraté, zelení, liberálové a levice!!! Kolínský starosta Fritz Schramm projekt obhajoval tvrzením, že velkoměsto jako Kolín potřebuje centrální mešitu, neboť se nehodí, aby se muslimové modlili v halách starých fabrik a na zadních dvorech. Smutnou skutečností je, že představitelé evropských levicových stran ztratili pud sebezáchovy neboť neznají dějiny islámských útoků na Evropské země a svým jednáním přispívají k islamizaci evropského kontinentu a k zániku evropské kultury a její identity.

Odborníci na přistěhovalectví odhadují, že za 40 let bude Francie muslimskou zemí. Stejný osud čeká i Velkou Británii, kde je dnes již více jak tisíc mešit a v Nizozemí nabudou muslimové většinu již za 15 let. A čekají nás další překvapení.

V bruselské centrále EU se již dnes připravují "noty" pro vznik Evropského superstátu. Jednotlivé státy EU by se měly vzdát vlastních armád, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství, vlastního daňového systému a vlastní měny. Rovněž by se měly vzdát kontroly nad svými státními hranicemi včetně režimu vpouštění a usídlování migrantů, na což ve svém článku právě poukazuje europoslanec Jan Keller. Uvedené požadavky jsou nelítostným útokem na suverenitu členských států EU, které by se ji měly dobrovolně vzdát!?! A tomu je nutné se bránit všemi prostředky, třeba i vystoupením z EU, o které se již dnes říká, že je nereformovatelná!!!

Přitom ekonomičtí migranti nemají podle rozhodnutí Evropského soudního dvora automatické právo na humanitární vízum. Je možné je z bezpečnostních i ze zdravotních důvodů odmítat. Radikální islamisté, tak jak se projevují ve státech západní Evropy, hlásají nadřazenost určité skupiny nad jinou (mužů nad ženami, věřících nad nevěřícími), což jsou atributy politické ideologie a nikoliv náboženství, takže jsou srovnatelné s ideologiemi komunismu, nacismu a fašismu, které v České republice stojí mimo zákon a jejich propagace je pod trestem odnětí svobody zakázaná. Takže proti rasistické islámské ideologii máme plné právo se bránit.

Mementem by pro nás měla být slova zavražděného nizozemského režiséra Theo van Gogha, který krátce před svou smrtí řekl: "Multikulturalismus je zdvořilé ustupování roztahovačnému hostu, který vás postupně vytěsňuje z vašeho příbytku". A bohužel měl pravdu! Proto nastal čas bránit budoucnost Evropy a našich dětí.

Petr Michek

Zdroj: Vaše Věc
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZ webu CIA se ztratil odtajněný archív o bin Ládinovi   
Pridal tk Pondělí 06 listopad 2017 - 06:14:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Stránku na webu CIA s odtajněným archívem dokumentů, získaných během operace, týkající se likvidace bývalého vůdce teroristické skupiny Al Kaida Usáma bin Ládina, nebylo možné otevřít.

„Dokumenty z Abbottábádu jsou dočasně nedostupné, dokud se odstraňují technické problémy. Pracujeme na tom, aby byl znovu otevřen přístup k materiálům co nejrychleji," uvádí se ve zprávě na stránce, kde se dříve nacházel archív.

Podle informace portálu BuzzFeed se dokumenty ztratily z webu ve čtvrtek, následující den po uveřejnění.

V pátek zástupce CIA sdělil portálu, že zmizení dokumentů je způsobeno technickými problémy, které budou brzy odstraněny. Když se novináři opakovaně obrátili na úřad, že nezískali přístup ke stránce ani následující den, zástupce CIA to odmítl komentovat.

Ve středu CIA informovala o uveřejnění 470 tisíc dokumetů, získaných během operace, týkající se likvidace „teroristy číslo jedna" bin Ládina. Dokumenty obsahují texty, audio a video a také systémové softwarové soubory.

Bin Ládin byl zlikvidován v noci na 2. května 2011 v pákistánském městě Aabbottábád po útoku, provedeném americkými vojáky.

Zdroj: portál BuzzFeed, Sputnik
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRusko nemělo zájem o mé zvolení, prohlásil Trump   
Pridal tk Pondělí 06 listopad 2017 - 06:11:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký prezident Donald Trump se domnívá, že Rusko nemělo zájem o jeho zvolení prezidentem USA.

„Rusko by mi nepomáhalo. Myslím, že jsem poslední, koho by Rusko chtělo vidět jako prezidenta kvůli mému stanovisku k vojenským otázkám a síle," řekl Trump. Podle jeho slov jsou pro Rusko nevýhodné nízké ceny ropy, o něž on usiluje.

Trump znovu zopakoval, že „by ho ani nenapadlo" nic z toho, z čeho je nyní obviňován v souvislosti se „spiknutím s Ruskem".

Kreml i Bílý dům vyvracejí tato obvinění, tiskový mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov o nich řekl, že jsou „absolutně neopodstatněná". Trump nejednou prohlásil, že ke spiknutí s Moskvou nedošlo.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/svet/201711056233578-trump-rusko-zvoleni-zajem/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon11 princů obviněných z korupce bylo zadrženo v Saúdské Arábii   
Pridal tk Pondělí 06 listopad 2017 - 06:08:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Protikorupční výbor v čele s korunním princem Saúdské Arábie, který byl založen v sobotu, nařídil zadržení jedenácti princů z vládnoucí rodiny a čtyř ministrů z nynější vlády království, informovala saúdská televize Al Arabia.

Zpravodajský portál Adžil zase sdělil, že jeden z členů královské rodiny je podezříván z podepsání protizákonných smluv o prodeji zbraní, další z uzavření neexistujících obchodů, třetí z účasti na machinacích za účelem praní peněz.

Saúdský král Salmán bin Abd al-Azíz al-Saúd vydal v sobotu výnos o založení Nejvyššího výboru pro boj s korupcí. Nový státní orgán vede korunní princ Muhammed bin Salman.

Zdroj: TV Al Arabia
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRusko znovu vyslalo bombardér k útoku na „Islámský stát"   
Pridal tk Pondělí 06 listopad 2017 - 06:04:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruské ministerstvo obrany 4. listopadu oznámilo, že ruské letecké síly téhož dne vyslalo bombardér dlouhé vzdálenosti k útoku na „Islámský stát".

Ruské ministerstvo obrany uvedlo, že bomberové letadlo vyrazilo z Ruska a letělo nad vzdušeným prostorem Iráku a Íránu, které zničilo arzenál, sklady střeliva a velení extremistické organizace. Také na internetové stránce zveřejnilo video vzdušeného útoku.

To je pátý den, že ruské vesmírné síly poskytly podporu syrským vládním silám. Dříve od 31. října do 3. listopadu čtyřikrát vyslalo Rusko námořní a vesmírné síly, včetně ponorek a bombardérů na dlouhé vzdálenosti, aby zasáhly útok v boji proti „Islámskému státu".

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOSN: více než 6 milionů lidí v Jižním Súdánu je ohroženo minami a dalšími výbušninami   
Pridal tk Pondělí 06 listopad 2017 - 06:02:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Služba OSN proti minami 4. listopadu v prohlášení poukázala na to, že více než 6 milionů lidí v Jižním Súdánu žijí v oblastech, kde je ohroženo minami a dalšími výbušninami z války.

V prohlášení se uvádí, že tyto výbušniny nejen obrání útěku civilistů z oblasti konfliktu, také brání humanitární pomoci a sociálnímu hospodářskému rozvoji v Jižním Súdánu.

V prohlášení se také uvádí, že Služba OSN proti minami provedla vyšetřování a likvidaci výbušniny z války v jižním Súdánu, aby poskytla mírovým silám bezpečnostní záruky, a vytvořila příznivé podmínky, které vedly k obnovení rutinních činností civilistů v jižním Súdánu.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2017
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3255 sec,0.1150 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,899kB