Neděle 12 listopad 2017
Pirátská strana a anarcho-komunista Ivan Bartoš - podvod na voliče   
Pridal tk Neděle 12 listopad 2017 - 06:53:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zveřejňujeme, protože naivní zblblá mládež tohle všechno neví. Šiřte to dál, stejně to vypadá, že do roka a do dne budou další volby.

Převzato z dostupných informací na netu: „Pirátské strany v jednotlivých zemích, včetně těch Českých, zastřešuje a koordinuje Internacionála pirátských stran (PPI), která vznikla v dubnu 2010 v Bruselu. Jedná se o levičáckou Nadnárodní organizaci podobnou Socialistické / Komunistické internacionále. Prezidentem Pirátské internacionály je Muslim Guillaume Saouli. Vice - prezidentkou je Bailey Lamonová – levičácká aktivistka, která se hlásí k Anarchismu, Antifašismu a Socialismu. Existuje i společná Evropská Pirátská strana, která sdružuje Piráty z jednotlivých zemích a koordinuje jejich aktivity. Čeští Piráti mají v této straně také své zástupce. Už ze své podstaty jsou Piráti další PÁTOU KOLONOU v naší zemi – dirigovaní a koordinovaní Nadnárodními Neomarxistickými strukturami. Vítači, Islamofily a Multi-Kulti fanatiky se to v Pirátské straně jen hemží. Samozřejmě to před volbami nedávají příliš hlasitě najevo, aby neodradili voliče.

Piráti se účastnili řady pro - Islámských a vítacích demonstrací. Například po boku Zelených na Olomoucké demonstraci proti odpůrcům Islamizace, Piráti uspořádali před volbami sérii koncertů a předvolebních mítinků, na kterých vystupují ty samé tváře, které byly v čele demonstrací VÍTÁME UPRCHLÍKY. Feťácký hudebník Jiří „Messenjah“ vystupoval na vítací demonstraci. Jan Vrobel byl jedním z lídrů pro - Imigračních demonstrací. Oba teď pracují pro Piráty. ZAČNOU KRUTÉ ČASY PRO ČR S ANARCHISTY A VÍTAČI NAŠICH ISLAMISTICKÝCH VRAHŮ.

To, že toto hnutí inklinuje k islamistům, imigrantům bez dokladů....to je větší části obyvatelstva jasné!!


P.Ch.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMe too - táta mi mydlil zadek, pan doktor koukal na pindíka a Alík lízal tvář! V tanečních a na plesech na mě sahaly desítky žen během jednoho večera! Tiskly se ke mně...   
Pridal tk Neděle 12 listopad 2017 - 06:44:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podpořen odvahou všech, kteří po letech otvírají své pandořiny skříňky, rozhodl jsem se promluvit. Táta mi mydlil zadek, pan doktor koukal na pindíka, masér mi obtěžoval záda, Alík mi lízal tvář! Centimetr na mě nenechali suchý!

Mám spoustu děsivých vzpomínek, stačí vybrat přihrádku a mohu vám vyprávět třeba 1000 a jednu noc. V rámci třiceti let bezútěšných chvil jsem prakticky nahý jako Adam. Nemusíte mi věřit, ale nemám, proč lhát. Na pranýři jsem již byl. Máte odvahu číst dál? Pak prosím, ale neházejte na mě, až se v noci budete budit pláčem a ve snech uvidíte můj odraz.

Sice blahosklonný čas a postupující alzheimer provedly své, často se v noci probouzím s bušícím srdcem a se záblesky děsu, v nichž mi tatínek, coby ještě nevinnému kloučkovi mydlí ve vaně zadeček... Sotva jsem stál na nohou. Nemluvím o své noční můře. Jde o historii...

Navždy budu také poznamenán stovkou děsivých momentů, kdy jsem byl bez varování napaden... Tu přiběhli ze zálohy a otřeli se mi zcela nečekaně o kotník!Říkáte si: "to je toho", že? A když vám řeknu, že desítky z nich na mě i skákali? Že byli i tací, co se mě snažili povalit? Vím, že mi někteří neuvěří, ale dokonce mi nestydatě olízli ruce, dlaně, ba i tvář! Co olízli, olizovali! Kdo jim to spočítá? Chcete jména? Alík, Cesar, Ušák, Králík, Dusty, Blunt, Mikina, Buddy, Ben...

Myslíte si, že to nejhorší máte za za sebou? Zatněte zuby. Vzpomínám, jak mi před lety paní doktorka v opakujících se časových intervalech sahala všude... po celém těle... i na pindíka. A později i jiný pan doktor... A co hůře, byla u toho přítomna má milovaná maminka, která mě sama k těmto prohlídkám doprovázela!

Mé utrpení neskončilo ani v mládí a dospělosti. Vtanečních a na plesech na mě sahaly desítky žen během jednoho večera!Tiskly se ke mně... Dlouhé noci jsem z toho neměl klidné spaní.

Na prvním pracovním pohovoru, hned ve dveřích...šéf nadnárodní firmy proti mě vztyčil ruku...poníženě jsem se jí po trapně dlouhé chvíli musel chytit... a on z pozice síly s ní třásl nahoru a dolů!

Byli jste někdy na masáži? Takovou oplzlost bych vám teprve nepřál. Zaplatíte nekřesťanské peníze, aby vám někdo hodinu obtěžoval záda!

Jakoby každý chtěl alespoň kousíček mého dokonalého já jen pro sebe... Tak, teď to víte. Nejste sami... ani samy...

Poznámka na závěr: je smutné, že tak zavrženíhodná věc, jako je SKUTEČNÉ sexuální obtěžování, je v současnosti "degradováno" na pro běžného člověka až trapnou grotesku, kdy za každé sáhnuti "na kolínko" začíná takřka čarodějnický proces. Ne, neomlouvám skutečné násilníky, kteří by měli být adekvátně tvrdě potrestáni! Jen myslím, že skutečným obětem kampaně tohoto nešťastného typu příliš neprospějí. Můj názor.

Autor: Tomáš Vyoral


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKoráby demokracie. Čeho jsou schopny letadlové lodě amerického námořnictva   
Pridal tk Neděle 12 listopad 2017 - 06:34:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tři letadlové lodě s jaderným pohonem, raketové křižníky, ponorky, přibližně 200 po zuby ozbrojených letounů a několik tisíc vojenských námořníků – v sobotu v západním Tichomoří startuje největší za posledních 10 let cvičení hned tří útočných skupin letadlových lodí amerického námořnictva.

Cílem manévrů je nácvik rozsáhlé ofenzívy a demonstrace celému světu (včetně KLDR) železné vůle amerického tichomořského loďstva. Otevřeně o tom prohlásil velitel loďstva, admirál Scott Swift.

Cvičení se účastní letadlové lodě s jaderným pohonem Ronald Reagan, Nimitz a Theodore Roosevelt — vlajkové lodě 5., 11. a 12. útočné skupiny. Bývalý velitel ruského baltského loďstva, admirál Vladimir Valujev prohlásil, že koncentrace těchto tří operačních svazů lodí v oblasti Korejského poloostrova vypovídá o tom, že americké námořnictvo je připraveno bojovat proti Severní Koreji.

Demokracie s dodávkou domů

Počínaje 60. lety 20. století obrovské plavající letecké základny se staly hlavním geopolitickým argumentem Spojených států. Pomocí těchto monster na jaderný pohon Američané již několikrát svrhávali „neposlušné" vlády v různých částech světa a zaměňovali je mnohem poslušnějšími režimy.

Pokud se podíváme pozorněji, tak agresivní cíle jsou založeny v samotné koncepci využívání Nimitzů. Jádro běžného leteckého křídla tvoří palubní stíhací letouny F/A-18 Hornet — jedná se o efektivní útočné zbraně. Každý Hornet má osmitunovou bojovou zátěž a působí v okruhu přes 700 km. V současnosti se jedná o hlavní vojenský letoun amerického loďstva a námořní pěchoty. Ve výzbroji jich mají přes tisíc kusů.

Smrtonosná družina

Americké letadlové lodě neválčí samostatně. K tomuto účelu se ostatně ani příliš nehodí. Jejich obranná výzbroj je poměrně slabá a je tvořena třemi protiletadlovými systémy Sea Sparrow, čtyřmi 20mm protiletadlovými kanóny Vulcan Phalanx a dvěma trojitými 324mm torpédomety.

Proto každou útočnou skupinu tvoří až dvacet lodí, jejíž součástí jsou 2-3 křižníky s řízenými raketovými zbraněmi typu Ticonderoga, 2-3 torpédoborce třídy Arleigh Burke, fregaty s řízenými raketovými zbraněmi, pár víceúčelových ponorek a zásobovací plavidla. Hlavním úkolem této flotily je zakrytí své vlajkové lodě neprůstřelným deštníkem protivzdušné obrany a aby ji v případě nouze přikryly svým trupem před torpédem.

Projekce síly

Útočnou skupinu letadlových lodí lze označit za pobřežní operační svaz, neboť jejím hlavním úkolem je umožnit provádět rozsáhlé útoky na pobřežní infrastrukturu nepřítele do hloubky do 1600 km. Hlavní výhodou eskadry jsou nenápadnost a moment překvapení. Za normální rychlosti je schopna překonat až 1500 km a rychle se přichystat k útoku. Strategie působení těchto skupin je již dobře rozpracována a téměř neprocházela změnami.

Zpravidla když se skupina přiblíží k pobřeží nepřítele, tak křižníky a torpédoborce provedou rozsáhlý útok střelami s plochou dráhou letu na předem odhalené strategické objekty a velitelská stanoviště. Dochází přitom k četnému využívání bezpilotních letounů. Poté palubní stíhačky a letouny radioelektronického boje neutralizují systém protivzdušné obrany. Ve třetí vlně do útoku míří letouny typu Hornet, jež bombami a raketami ničí vše, co přežilo, a vyčišťují prostor pro vylodění oddílů námořní pěchoty. Působení letectva ze vzduchu koordinují létající střediska včasného varování a řízení (AWACS).

Byť někteří experti skepticky nazývají letadlové lodě zbraněmi pro boj s „banánovými republikami", jež jsou bezmocné v boji proti vyspělému nepříteli, tento názor není zcela správný. Útočné skupiny letadlových lodí představují hrozivou sílu schopnou ne-li zničit, tak alespoň způsobit značnou újmu infrastruktuře dokonce velké velmoci se silnou armádou. Nejzranitelnějšími jsou pobřežní a ostrovní státy.

Autor: Andrej Stanavov

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/nazory/201711116256987-usa-letadlove-lode/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNa bývalé základně USA v Kirkúku našli hrob 400 obětí IS   
Pridal tk Neděle 12 listopad 2017 - 06:30:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Iráčtí vojáci objevili masový hrob nejméně 400 obětí teroristické organizace Islámský stát v severní provincii Kirkúk, informovala v sobotu jordánská zpravodajská agentura Petra s odkazem na zdroj v policii Kirkúku.

Jak informoval agenturu podplukovník policie Kirkúku Džamil Al-Džaburi, irácká vojska tento masový hrob objevila na bývalé vojenské základně USA vedle Kirkúku.

Podle slov Al-Džaburiho se v hrobě může nacházet okolo 400 lidí, které popravil IS, mnozí z nich jsou mladí a staří muži. Možná doba, kdy byl masový hrob vytvořen, není specifikována.

Bagdád se rozhodl do této oblasti poslat své síly kvůli sporům s Kurdskou autonomií ohledně toho, komu patří Kirkúk.

Zdroj: agentura Petra, Sputninews.com
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUkrajina by měla zastavit dopravu s Ruskem   
Pridal tk Neděle 12 listopad 2017 - 06:26:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ukrajina musí zastavit dopravu s Ruskem, myslí si Boris Babin – takzvaný představitel prezidenta Ukrajiny na Krymu. O tom napsal v článku, který byl publikován Zerkalem něděli.

Babin považuje všechny Ukrajince, kteří jedou do Ruska, za potenciální „rukojmí", proto je potřeba jejich počet minimalizovat.

„Bohužel, dlouhou dobu po začátku konfliktu byla společnost tolerantní k masové pracovní a sociální migraci Ukrajinců do Ruské federace. A zůstává nadále trpělivá," myslí si Babin.

Říká, že ukrajinští vlastenci si nevšímají toho, že každý den odjíždí do Moskvy vlaky z různých regionů — od Lvova až po Cherson.

„Dnes jediným faktorem, který zadržuje vládu od toho vynuceného, bolestného a nezbytného kroku, je právě široká společenská nespokojenost vyvolaná tímto možným zákazem," uzavírá Babin.

Letecké spojení mezi Ruskem a Ukrajinou bylo zcela zastaveno po iniciativě Kyjeva z října 2015. Osobní vlaky ještě jezdí, jejich počet se ale zmenšil několikanásobně ve srovnání se situací před převratem.

Podle informací ukrajinské státní pohraniční služby v prvním pololetí roku 2017 vyrostl proud Ukrajinců, kteří odjeli do Ruska, o více než polovinu, dosáhl hranice 2,6 milionu lidí.

Zdroj: Zerkalem něděli, Sputniknews.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2017
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3079 sec,0.1454 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,756kB