Středa 15 listopad 2017
Nádherná 71 letá turecká zpěvačka bude mít dítě   
Pridal tk Středa 15 listopad 2017 - 11:49:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Fanoušci Ajdi Pekkan jsou šokováni tím, jak mladě vypadá. Navzdory věku zůstává zpěvačka v perfektní fyzické podobě, objevuje se na veřejnosti v sexy oblečení a účastní se provokativních foceních.

Ukázalo se, že každoročně se věnuje detoxikačním výletům do Švýcarska, denně pije komplex vitaminů, aby udržela zdraví vlasů a nehtů. V boji s věkem se zpěvačka opakovaně uchýlila k plastickým operacím.

Podle tureckých sdělovacích prostředků je rekordní držitelkou počtu telefonátů plastickým chirurgům. Nedávno si zpěvačka, narozená ve vzdáleném roce 1946, nechala zvětšit prsa.

Nyní si tato kouzelná žena poprvé dočká, že se stane matkou. Turecká diva byla inspirována historií indické ženy Daljinder Kaur, která ve svých 70 letech porodila dítě pomocí umělé inseminace.

Zpěvačka Aja Pekkan již několikrát konzultovala svůj zájem otěhotnět s americkými a indickými lékaři a hodlá si splnit svůj sen.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKde se tu ti lidé vzali? Otázky, které si mediální mainstream bohužel neklade…   
Pridal tk Středa 15 listopad 2017 - 07:17:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Minulý týden rozvířil mediální mainstream dvě zajímavé události:

1. Zveřejnění tabla žáků v jisté teplické první třídě. Kde podle zjevu dětí a jejích jmen, že se jedná o školu v klasickém imigrantském/menšinové ghettu. To vzniklo v Teplicích za aktivní patronace dlouholetého primátora ODS J. Kubery. Z tabla je na první pohled a podle jmen 20 procent žáků arabského původu, 10 procent žáků vietnamského původu, 20 procent „etničtí“ Češi a zbytek tedy 50 procent podle všeho Cikáni. (národnost nevíme…) To se přirozeně původním českým obyvatelům (tedy bílým Čechům) nelíbilo a establishment se z toho mohl zbláznit. Prý se údajně jedná o děti arabských „lékařů“…. (nepřipomíná vám to mimochodem ony „syrské chirurgy“, co přišli do Německa s masivní imigrantskou vlnou z Afghánistánu?!,)

2. Druhou událostí byla údajná potyčka v pražské MHD mezi černochem ze „západní Afriky, který již 10 let žije v ČR“ a fotbalovými fanoušky z Olomouce. O incidentu víme pouze z oficiálního tisku a jsme proto ohledně skutečného průběhu této události velmi zdrženliví. Nebylo by to ostatně poprvé, kdy si nějaký imigrant vymyslel útok na svou osobu, či dokonce incident vyprovokoval a pak se vydával za „oběť rasismu“. Ale to není důležité. Jde totiž primárně o něco úplně jiného!

Překvapivě si nikdo neklade zásadní otázky spojené s těmito událostmi

3. Co tu oni Arabové v Teplicích vůbec dělají? Jak se sem dostali? Jak je možně, že tu trvale žijí?!

4. Jak je možné, že skoro v polovině tříd po celé ČR jsou dnes děti vietnamských imigrantů? Když za posledních 10 let prý bylo skoro nemožné získat pro Vietnamce české vízum!?!? Čím se živí jejich rodiny?!

5. Jak se mohl v roce 2007 usadit v Praze černoch ze Západní Afriky (Nigerie, Uganda, Pobřeží slonoviny apod.). Čím se asi živí?!

Proto se pokusme na tyhle zásadní otázky odpovědět.

6. Je zjevné, že když Martin Konvička před asi 5 lety poukazoval na to, že v Teplicích vzniká regulérní imigrantské ghetto, tak byl osočován celou „pravdou a láskou“ ze lži. A vida, dnes to máme černé na bílém!! Teplice začínají být skutečně muslice a establishment u toho bezostyšně lže, že v ČR je pouze prý 12 „uprchlíků“… a co tihle Arabové v Teplicích, jejichž děti tam chodí do školy?! Co ty tisíce snědých mladíků prodávající drogy v Praze, Brně, Plzni, Teplicích atd.?! To jsou „turisté a studenti“?! Mimochodem z policejních reportů víme, že většina muslimů v CR je zapojena v černé ekonomice a oni „arabští lékaři“ existují pouze ve fantasii různých Palatů a Patočků a jim podobných….

6. V současné době se již v ČR nachází více než 110 000 Vietnamců. Z toho zhruba 25000 je tu ilegálně. Místo slibovaných „zdravotních sester a svářečů“ tu máme tisíce vietnamských drogových dealerů, podvodníků a pašeráků lidí… Většina Vietnamců se zde usadila díky podvodu, buď fiktivním sňatkem, nebo zapsáním jako otec cizího dítěte – většinou se jedná o vietnamsko cikánskou „spolupráci“..

7. Většina černochů ze západní Afriky se v Praze živí prodejem drog, nebo finančními podvody. Ostatně to již zcela otevřeně přiznávají i některá media (např. TV Nova)a že by tento byl zrovna výjimka? Většina z nich je zde načerno, nebo žijí ve fingovaném manželství s CR občankou.

Tohle jsou otázky, které si musíme primárně klást. Nějaké „rasistické“ komentáře roztrpčených lidí, kterým establishment celou dobu lhal a zatím ničil jejich domovy, jsou proto zcela pochopitelné a naši lidé na ně mají právo a jestli se to nějakým imigrantům nelíbí, tak nejlépe udělají, když se vrátí do své původní vlasti!!!

Na závěr ještě komentář k trapnému „moralizování“ a odsuzovaní „rasismu“ ze strany politického establishmentu. Bohužel jako obvykle zde hlavní roli hrají „tradiční pravicové strany“ jako TOP 09 (J. „Jiřina“ Pospíšil) a ODS (P. Fiala). Jejich pseudomoralizování je opravdu ubohé. Nepovšimnul jsem si totiž, že by se pan Pospíšil, nebo Fiala někdy dojímal nad českými obětmi menšinového a imigrantského řádění a kriminality. A příležitostí by přitom bylo dost. Pan Pospíšil by se jako homosexuál mohl například začít aktivně zajímat o nově nakažené HIV/AIDS, když většina nově nakažených u nás je nakažena právě homosexuály, kteří přitom vědí o své nemoci a přesto ji cynicky šíří dál... Zaznamenali jste něco podobného z jeho strany? Nebo pan Fiala by se mohl začít zajímat o osudy desítek tisíc českých rodin, které mají těžkého narkomana. Narkomana, kterého na tvrdé drogy přivedli právě imigranti z Vietnamu, nebo Afriky… Jenže to oba pány nezajímá. Je jejich země a její občané vůbec nezajímají. Oni vidí pouze své pány v zahraničí a těm budou sloužit až do posledního Čecha. Jsou to prostě takoví služebníci „pravdy a lásky“… a tak jim to nezapomeňme!!

Autor: Martin Kohout


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZjistili jsme velmi znepokojivé informace o Pirátech a Ivanu Bartošovi. Jde z toho skutečně strach. Ví o tom BISka?   
Pridal tk Středa 15 listopad 2017 - 07:10:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Piráti byli v letošních volbách považováni za černého koně a Ivan Bartoš za své vystupování v televizi bodoval i u mediálních expertů. Upřímně řečeno, kampaň Pirátů byla prostě dobrá a přinesla své ovoce. Na jednu stranu vlastně chápu, proč tolik mladých voličů oslovila. Na stranu druhou....podívejte se sami, co jsou zač ti vaši "cool" Piráti.

Potíž je v tom, že Piráti vám, jako každá správná levicová strana, neříkají všechno. Především o svém lídru Ivanu Bartošovi. Ivan je dredař a to je samozřejmě cool. Jde proti systému, což je taky cool. Ale i když je cool, nebojí se obléknout do bílé košile a vyhrnout si rukávy. ...třeba jako Andrej Babiš....což je ...taky cool? Nevím...
Kdo je tady fašoun?

Bartoš se prezentuje jako bojovník proti fašismu a nacismu. Tím taky vysvětloval svoji účast na demonstracích Antify. No...vzpomeňte si na nějaké hnutí, které se hlásí k fašismu a jejího zástupci sedí na nějaké radnici v ČR? Ono je to bohužel tak, že pro představitele extrémní levice je fašoun každý, kdo nesdílí jejich postoje. Ostatně, pro britskou levici byla fašoun i Margaret Thatcherová. Ano, ta dáma ve slušivých kostýmcích, která zachránila Velkou Británii před zradikalizovanými odbory a neschopnými labouristy.

Antifa v sousedním Německu narušuje volební shromáždění politických stran, které nesdílí její pohled na svět. Své o tom vědí politici z Alternativy pro Německo, ale i mnozí další. Stačí kritizovat migranty za konkrétně trestné činy a jste fašoun. Stačí nesouhlasit s ideologií multikulturalismu a jste...fašoun. Stačí mít jiný pohled na migrační krizi jako takovou a jste....fašoun! Přitom právě bojůvky Antifa a podobných uskupení používají přesně metody, jaké byl v předválečném Německu vlastní Hitlerovým hochům.

Fandíme Hizballáhu

Ale pojďme zpátky ke „cool“ Bartošovi. Jako pilná včelka jsem googloval a googloval a googleoval, až jsem se dogoogloval k článku na serveru Blesk.cz z 18. listopadu 2015. Den před tím se oženil Ivan Bartoš se svoji přítelkyní. Sláva to byla veliká. Sešli se přece staří přátelé na antisystémové svatba, jak se svěřil Bartoš pro Blesk.cz. Veselo tam být muselo. Sám Bartoš jmenoval některé dva hodně veselé hosty: Honzu Májíčka a Markétu Hrbkovou.

Možná vám tahle jména nic moc neřeknou. Takže...trockista Májíček je členem Socialistické Solidarity, která, stejně jako třeba zmiňovaná Antifa, bojuje proti „vykořisťovatelskému systému“. Zkrátka a dobře, příčinou všeho zla na světě je pro ně kapitalismus a bílá rasa. Májíček vedle toho obdivuje teroristické hnutí z Libanonu Hizballáh.

Před lety působil jako mluvčí iniciativy „Ne, základnám“ a právě tehdy se vyznal ze svého obdivu k Hizballáhu. Jak informoval 20. března 2008 mimo jiné také server Idnes.cz, Májíček v úvodu rozhovoru pro web Socialistická solidarita se sympatizantem Hizballáhu Haiderem Omaisem řekl, že "gratuluje Hizballáhu za porážku Izraele". Na přímý dotaz médií se vykrucoval s tím, že „je problém, jak přesně definovat teroristickou organizaci“. Ne, pane Jene, není. A vy to dobře víte...

Levicový extremismus je fajn

Zatímco Bartoš se svým přítelem Májíčem bojují proti kapitalismu slovem, Hrbková písmem v Deníku Referendum, jeho šéfredaktorem je nedávno vyloučený člen ČSSD Jakub Patočka (znáte ho mj. z Kuřimské kauzy ve které figurovala i obmudsmanka Anna Šabatová). Ano ten Patočka, který pro svůj zmiňovaný levicový plátek a neziskovku CMED
Saša Uhlová atd.) získal před dvěma lety od svého stranického kolegy Milana Chovance a jeho Ministerstva vnitra dotaci ve výši téměř 600 000 Kč. Mohl by pro server ePortal.cz získat takovou částku třeba i autor tohoto textu? Hádejte!

Pokud Bartoš jmenoval jen dva hosty a patrně je považuje za blízké přátele. No, ted si představte, že by si třeba pánové Mach, Okamura nebo Robejšek na svoji svatbu či oslavu narozenin pozvali Vandase, nebo nějakého holohlavého skinheada, který má na krku vytetované dvě osmičky. Dovedete si představit, co by morální arbitři z mainstreamových médií a všichni ti lidskoprávní aktivisté spustili za melu?

Tzv. „Osobnosti“ v čele s Táňou Fischerovou, Olgou Sommerovou, Jiřím Pehem, Tomášem Halíkem a spol. by vyzývali k okamžitému odstoupení výše jmenovaných. Marek Wollner z Reportérů by narychlo spíchnul reportáž, kde by varoval před propojením „extrémní pravice“ a „protievropských stran“. Pavel Šafr by možná přidal něco k vazbám na Putina a Rusko. A bylo by vymalováno.

Ale levicový extremismus nikoho nepohoršuje. O levicových extremistech se ostatně v Respektu, České televizi nejčastěji píše a mluví jako o levicových aktivistech A být aktivista....to je prostě (ano, hádáte správně) cool!

Antisemitismus forever

Tak trochu jinak je to i s hraným rebelstvím Pirátů, kteří jsou součástí Pirátské internacionály (kde jen jsme to slovo naposledy slyšeli? a vznikli na konferenci v Bruselu. Jejich šéfem je švýcarský muslim Guillaume Saouli a kanadská feministka Bailey Lamon. Už asi chápete, proč se staví Piráti tak pozitivně k přijímání muslimských uprchlíků a výstavbě mešit v západoevropských metropolích.

Netuším tedy, proti jakému systému jdou, ale každopádně horují pro Evropskou unii i přijetí eura a rádi by přijímali uprchlíky. To jsou tři základní pilíře našeho EUsocialistického světa. Pokud jste pro ně, máte pokoj a můžete si říkat i dělat co chcete. Krytí od vládnoucího establishmentu máte zajištěné a můžete si dovolit v podstatě všechno. Je paradoxní, že ani nikomu nevadí, jejich váhání nad členstvím v NATO.

Ale pojďme se posunout ještě dál. Třeba k antisemitismu, který sice představitelé extrémní levice často skrývají, ale občas to prostě musí jít ven. Něco takového je jim už od dob Stalinových přirozené a jim vlastní. Jako třeba v případě petice z předloňského května za zrušení festivalu Dny Jeruzaléma v rámci akce Plzeň 2015 – Evropské hlavní město kultur. Z jakého důvodu? No...protože....protože....no....protože Izrael!

Ivan Bartoš v této petici připojil svůj podpis k celkem zajímavým lidem, jako je např.:

dcera Milana Uhdeho Zuzana, která mj. často přednáší na Klinice

Milan Kohout, který v jakémsi polském kostele rozléval své sperma. No a ve svém vystoupení v pořadu Máte slovo v červnu 2015 označil papeže Jana Pavla II. Za masového vraha.

...někdejší šéf Zelených Matěje Stopnického

trockista Petra Uhl a dále pod peticí figurují již jen samí lidé nějakým způsobem propojení s Palestinou a jejími mírumilovnými teroristy:

Yasar Abu Ghosh, který učí na Univerzitě Karlově antropologii a nejspíš pochází z Jordánska. (Na svém Facebooku se rád pouští do Izraele a USA)

Zdeněk Jehlička, iniciativa Ne naším jménem! – Za spravedlivý mír na Blízkém východě

Jana Ridvanová, Přátelé Palestiny

Shadid Bessisso, Palestinský klub v ČR

Šádí Shanaáh, vysokoškolský lektor dějin Blízkého východu, člen Zelených, otec Palestinec

Proti kapitalismu i právnímu systému

A ještě tu máme samozřejmě kauzu Klinika. Loňského 15. března milí Piráti publikovali na svém webu revoluční pamflet, ve kterém se připojují k výzvě „Nechte kliniku dýchat“. Mimo jiné ve „svižném„ textu praví, že se Piráti staví proti „hrozící represí proti komunitě, která opuštěné a chátrající Klinice vdechla nový život a využívá ji pro kulturní a společenské aktivity.“.

„Hrozící represe“ znamená v podání tzv. levicových aktivistů podporovaných Piráty krok, kdy se daný subjekt snaží získat kontrolu nad svým majetkem. Nyní patří prostory Správě železniční dopravní cesty.

Ačkoli soud 19. 10. 2017 vydal jasné nařízení, podle kterého musí „aktivisté“ prostory opustit, oni to stejně ignorují.

Není to vážně cool? Piráti jsou na jedné vlně s těmi, kdo nerespektují soukromé vlastnictví ani rozhodnutí soudu. A tihle lidé nyní okupují nejvyšší patra české politiky. Až v září, tedy pár týdnů před volbami, Piráti ke své výzvě ex post připojili doplněk, kde vyzývají extremisty z Kliniky, aby prosto opustili. To jim patrně poradil Jakub Horák. Vzhledem k jejich vyjádřením z minulosti je jasné, jak ve skutečnosti smýšlejí.

A mimochodem, 24. října letošního roku měl na Klinice přednášku o Marxovi již jednou zmiňovaný přítel Bartoše Jan Májíček ze Socialistické Solidarity.

Ne a ne a ne. Piráti jsou prostě cool a basta!

Přes všechno výše uvedené se stali levicoví extremisté Piráti doslova přes noc miláčky mediálního mainstreamu. Bartoš je zván do OVM, jindy poskytuje rozhovor rozličným internetovým serverům a magazínům, ondy se zase zubí u Jana Krause na Primě. Za „svěží stranu“ Piráty označil na svém hojně sledovaném facebookovém profilu i reklamnu guru Martin Jaroš, který je finančně i morálně podporuje i ze vzdáleného Kataru.

Jeho kolega z branže Jakub Horák je dokonce hlavní tvůrce jeji kampaně. Liberálové ze světa reklamy jsou ochotni podpořit třeba i levicové extremisty, hlavně, že je legrace, viďte? Vzdělaní, bohatí, úspěšní, sečtělí, zcestovalí atd. liberálové Jaroš, Horák a mnozí další otevřeně podporují levicový extremismus a nikdo se nad tím ani se pozastavují. Kde jsou hlídací psi demokracie z Respektu a ČT? Marku? Eriku? Silvie?

Autor: Josef Provazník

Zdroj: ePortálSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKdo nám tady vlastně legitimizuje fašisty?   
Pridal tk Středa 15 listopad 2017 - 06:53:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Řekněme si to narovinu a bez příkras. Fašisty legitimizují ti, kteří nálepkou fašista označují každého kritika současného nefunkčního uspořádání EU nebo pokrokářské ideologie.

Pojem fašista vědecky označuje koncept korporativistického státu, který v Itálii založil Mussolini. Hitlerovský režim byl něco jiného, to byl nacionální socialismus. A nazývat Hitlerovský národní socialismus fašismem začali komunisté podle rozhodnutí jednoho zasedání Kominterny na návrh bulharského komunisty Dimitrova.

Komunisté prostě potřebovali nějak lingvisticky vytěsnit z povědomí, že Hitlerův režim je jednou z forem socialismu. Takže dnes pojem fašista znamená násilník, rasista, opak demokrata.

No a jak vývoj stále názorněji ukazuje, že multikulturalismus, genderismus, trangenderismus a podobné moderní pokrokářské ideologie jsou cestou do pekel, tak příznivci těchto ideologií přecházejí od vychvalování těchto slepých cest k nálepkování svých názorových oponentů. A nejčastěji je označují za fašisty.

Takže dnes již málokdo ze sluníčkářského tábora vyzdvihuje velký kulturní přínos muslimské migrace, ale o to více a o to nesmyslněji napadají své kritiky. Takže fašistou je dnes každý, kdo se nechce podvolit ideologickým výstřelkům multikulturalismu, genderismu a zejména násilnému podbízení islámu.

A tak mezi fašisty byl již zařazen evangelický pastor Drápal, bývalý i stávající prezident, syn bývalého prezidenta, publicista židovského původu Tomský, oblíbený spisovatel historických detektivek Vondruška, pražský arcibiskup, a světe div se, dokonce i izraelský ministerský předseda.

Slovo fašista bylo tak zdevalvováno, že pomalu ztratilo svůj dřívější význam. Pokud jsou za fašisty označeni všichni oponenti pokrokářského mainstreamu, tak vlastně není fašistou nikdo. A právě zde se skrývá hrozba. Organismus vystavený dlouhodobě expozici nějakého vjemu si na něj zvykne!

Jsem kritikem pokrokářského blouznění, a proto mě lidsky uráží a trápí, jestli mě někdo začne nazývat fašistou. Považuji se za otevřeného, tolerantního a demokraticky smýšlejícího.

Přál bych si, aby naši pokrokářští aktivisté byli alespoň z poloviny demokratičtí, jako jsou jejich oponenti. Děje se ale pravý opak. Pokud není po jejich, stávají se velmi rychle totalitáři a mají paradoxně mnohem blíže k těm nálepkovaným fašistům oni. A právě díky jejich inflačním dávkám v používání nálepky „fašista“ se může stát, že po znehodnocení tohoto slova budou mezitím v klidu někde skuteční fašisté legitimizováni volbou.

Autor: Jaroslav Míth

Zdroj: https://mith.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=631878

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČeši jsou nepoučitelní !!!!!!   
Pridal tk Středa 15 listopad 2017 - 06:45:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vlastně bych mohl napsat, že celé lidstvo je nepoučitelné, ale když se podíváme na Rusko, Maďarsko, Čínu, Japonsko a určitě i další země, které si uvědomují důležitost udržet v zemi národní kulturu a svébytnost, nebyla by to pravda. Když se pořádně podíváme, co se děje posledních cca 20 let ve světě, dojde nám (pokud máme mozek v hlavě), že se naše planeta mění. Ze západu přichází války, podpora separatistických a protivládních spiknutí a „barevných revolucí“ za účelem oslabení potencionálních protivníků velkého plánu NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU, na kterém neúnavně pracují „elity“ západního a židovského světa (Izraele).

Jak je zřejmé z několika posledních voleb v zemích, jako je Polsko, Maďarsko, nebo v USA (zvolení Trumpa), nwo-spiklenci si zatím ještě netroufají tak úplně falšovat volby a spoléhají spíše na obrovskou moc veřejnoprávních a velkých (jejich lidmi vlastněných) soukromých masmédií. Tato taktika jim někde vychází a někde díky bohu ne. V Jelcinovském Rusku, které měl západ doslova v kapse, jejich propaganda naprosto selhala, hrdý ruský národ se semkl okolo svého nového národního vůdce Vladimíra Putina a naprostou většinou cca 80% nový západní životní styl plný multikultury a tolerovaných, ba dokonce preferovaných úchylek, odchylek a úletů odmítl!!!

Vraťme, se ale k nám domů do České republiky. Když poslouchám lidi kolem sebe, tak dva ze tří jsou proti přijímání imigrantů, proti zákazům a nařízením co jíst, co vyrábět, jak co pojmenovat, co pěstovat a jak se máme ke komu chovat, které přicházejí z Bruselu. Přesto, když mají možnost něco změnit ve volbách, velká část k nim vůbec nejde a ještě větší část si každé čtyři roky nechá vymést hlavu předvolební kampaní a rétorikou a nakonec zvolí stranu, nebo hnutí, které podporuje naše setrvání v EU, což znamená, že všechny ty příkazy a zákazy budeme dostávat dál a dál a ti migranti k nám nakonec stejně dorazí, protože když to odhlasuje Německo s Francií, tak dle Lisabonské smlouvy musíme „sklapnout kufry, pokleknout na kolena“ a odevzdaně splnit vůli většiny!!!

Vůbec nechápu lidi, kterým tyto souvislosti nedochází a voliči ANO, ODS a Pirátů, by si měli uvědomit, že naši zemi zradili (buď z neznalosti, nebo pro finanční prospěch a vidinu vyšších důchodů, nebo platů) a přitom jim jaksi nedošlo, že za pár desetiletí budou v našich městech sunnitské a šíitské čtvrti , mezi kterými bude probíhat pouliční boj a radikální islamisté se budou toulat ulicemi a zabíjet „nevěřící psi“. Pokud se ptáte, co na to udělá naše vláda, tak nejspíše jen to, že jim bude neustále zvyšovat sociální dávky a žádat nás „vymírající domorodce“ o pochopení a benevolenci k našim „muslimským bratrům“. Takže dámy a pánové, voliči eurohujerů a multikulturistů, velice Vám „děkujeme“.

Autor: L. Kašuka

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProč USA zavedly nové sankce proti Rusku   
Pridal tk Středa 15 listopad 2017 - 06:42:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ustanovení zákona o sankcích proti Rusku ze strany USA směřují na podporu příchodu amerického zkapalněného zemního plynu na evropský trh, prohlásil ruský premiér Dmitrij Medveděv na tiskové konferenci o výsledcích summitů ASEAN a EAC.

2. září podepsal prezident USA Donald Trump novelu zákona schválenou Kongresem o nových sankcích proti Rusku, Íránu a KLDR. Rozšiřuje řadu sektorových sankcí, zejména snižuje maximální termín financování ruských bank, jež podléhají americkým sankcím, na 14 dní a financování ropných a plynárenských společností na 60 dní (dnes je to 30 a 90 dní). Zákon také upravuje okruh hlubokovodních a arktických šelfových projektů a také projektů v sféře ropy a plynu s komplikovanou těžbou, pro které jsou zakázány dodávky zařízení a technologií.

„Pokud budou nakonec použita jednotlivá ustanovení tohoto zákona (o sankcích), tak to zasáhne hlavně evropský byznys, zájmy občanů Evropské unie, bude to vytvářet napětí na trhu třetích zemí, protože nebudou realizované nové projekty, mohou proběhnout nějaké jiné změny, a to i v cenách," prohlásil Medveděv.

„Tento zákon se do značné míry mění na instrument konkurenčního boje pro posouvání zkapalněného zemního plynu z USA na evropský trh, přičemž s porušením pravidel konkurence. To není možné nevidět, a to skutečně znepokojuje mnoho zástupců byznysu z EU, a i jednotky politiků Evropské unie," dodal premiér.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/svet/201711146274630-medvedev-proc-usa-zavedly-nove-sankce-rusko/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNa základní škole v Kalifornii se střílelo   
Pridal tk Středa 15 listopad 2017 - 06:38:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Neznámý muž zahájil palbu na území základní školy v Kalifornii. Podle předběžných údajů zahynuli tři lidé, střelec byl zlikvidován policí, informuje televizní stanice KCRA s odvoláním na zástupce šerifa Phila Johnstona.

K incidentu došlo v úterý ráno v okresu Tehama.

„Vím, že několik žáků bylo přepraveno (vrtulníkem)", řekl Johnston.

Podle údajů televizní stanice prohlíží policie několik míst v samotné budově školy a poblíž ní.

Zpravodaj BBC James Corker uvedl, že děti zraněny nebyly.

Zdroj: Tv KCRA, BBC

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUkrajinský generál navrhl zničení Doněcka a Luhansku   
Pridal tk Středa 15 listopad 2017 - 06:33:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ukrajinská armáda bude muset pro obsazení Donbasu smést z povrchu zemského Doněck, Luhansk, Horlivku a všechny ostatní velká města regionu. V rozhovoru pro televizní stanici ZIK to oznámil generál ukrajinské armády, bývalý ministr obrany Oleksandr Kuzmuk.

„Domobranci Donbasu mají mimochodem dobrou disciplínu. Nečekají tam na soudy a rozsudky, všechno se tam řeší válečnými zákony. Ukrajinská armáda se však přece jen může dostat na hranici s Ruskem. Potenciálem a silou to můžeme dokázat, ale budeme muset ze zemské mapy smazat Doněck, Luhansk, Horlivku a další města," řekl Kuzmuk.

Dodal, že při pokusu o provedení takových vojenských operací bude mnoho civilních obětí. „Představte si, jak je možné útočit na Doněck, je to nemožné. Můžu i ve studiu vypracovat a odůvodnit plán deokupace Donbasu, ale ze stejných důvodů ho nejde vyplnit," poznamenal generál.

Zdroj: Tv ZIK

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPodle Pentagonu nemá syrská armáda úplnou kontrolu nad Abu Kamalem   
Pridal tk Středa 15 listopad 2017 - 06:20:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zástupce koalice, plukovník Ryan Dillon, oznámil, že syrská armáda nemá úplnou kontrolu nad syrským Abu Kamalem a boje stále pokračují.

„V Abu Kamalu stále pokračují boje i přes oznámení syrského režimu, že tuto oblast osvobodili," řekl Dillon na brífinku v Bagdádu, který vysílal Pentagon.

Polní velitel syrské armády dříve RIA Novosti oznámil, že syrská armáda kontroluje Abu Kamal, který je poslední baštou teroristické skupiny Islámský stát v Sýrii.

Zdroj: Pentagon, Ria Novosti, Sputniknews.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon23 zemí EU má zájem o trvalou strukturovanou spolupráci   
Pridal tk Středa 15 listopad 2017 - 06:15:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
23 členských států Evropské unie se včera připojilo k trvalé strukturované spolupráci (PESCO). Tyto země mají zájem o posílení obranné spolupráce mezi členskými zeměmi EU v oblasti bezpečnosti. „Jedná se o historický krok", uvedla představitelka EU pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku Federica Mogheriniová.

Mogheriniová sdělila, že to znamená začátek společné práce. 23 členských zemí zvýší vojenské kapacity a zúčastní se významných vojenských operací. "Obracíme k historickému momentu evropské obrany." Příslušný dopis bude otevřený i dalším členským státům, které se budou chtít připojit později.

Podle dokumentu EU je trvalá strukturovaná spolupráce závazným a inkluzivním rámcem zákona a umožňuje členským zemím, které chtějí společně rozvíjet obranu, investovat do některých vojenských projektů a navýšit bojové kapacity armády.

Podle ustanovení EU je toto oznámení pouze politickou vůlí, konkrétní dohoda vstoupí v platnost po schválení Rady zahraničních ministrů EU a summitu EU.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2017
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2568 sec,0.0567 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,001kB