Sobota 02 prosinec 2017
Drahoš má strach, že mu prezidenství ukradnou ruští špióni   
Pridal tk Sobota 02 prosinec 2017 - 08:47:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
A proto přispěchal za dosluhujícím premiérem Sobotkou, aby ten s tím propánakrále něco udělal, dokud je čas, jinak mu ta kandidatura, už k dobrému konci našlápnutá, shoří doslova před očima. Vždyť ti Rusáci jsou dneska všude, v Americe, v Anglii, v Německu, a ježíšmárija, to dá rozum, bodejť by nebyli taky u nás. A všude si dělají prezidenty a premiéry jenom ze svých jo řadně prověřených lidí. To musíte ovládnout azbuku, zatančit kozáčka, odzpívat rusáckou hymnu, vypít na jeden zátah litr vodky a zůstat nehybný jak socha, a na závěr odhrkat životopis Putina. Jinak jste vyřízený a namísto úřadu vás kopnou do zadku a letíte odkud jste se narodili. To znamená, že já poletím přes celou republiku nadél až do Jablunkova, no nic, aspoň poznám líp republiku.

Ale vážně, neberte to na lehkou váhu, všude je těch Rusáků plno, vždyť to musíte vidět, na ulicích dělají, že jsou to Češi, ale doma mají ikony a staroslovansky se k nim modlí ostošest, prolezli kam mohli, do vlády, na ministerstva, všechny úřady od nich praskají ve švech, a nejvíc je jich u bezpečnostních složek, tam se to od nich doslova nadýmá, jako když zraje těsto, no jedna hrůza. Vždyť zrovna teď, jak šel za Sobotkou, za ním šlapalo pět chlapů, a podle toho, že dělali jako by nic, je jasné, že to byli Rusáci z těch jejích tajných služeb. Samozřejmě kryti, jako by byli od BISu, jenže jemu hejly na nos věšet nebudou.

Jdou po něm, to je jasné, a taky vědí proč. Protože on by jim jako prezident jo zvedl perka, všechny by je z republiky hnal sviňským krokem, a kdyby na to snad naši lidi nestačili, zavolal by si do Bruselu o pár desítek tisíc emigrantů navíc, a ti naši skřehotavci z webů by hned viděli, že se pro islamisty u nás uplatnění najde.

Jo a řeknu vám jedno. On ten strážmistr v Putimi, co vyslýchal Švejka, protože hned poznal, že má před sebou ruského špióna, nebyl žádnej blbec, jak to psal Hašek. Protože on ten Švejk ruskej špión skutečně byl, to se přece poznalo v Bugulmě, kde dělal toho rudého komisaře, ne?
Jo a myslíte, pane premiére, že jsem udělal dobře, že jsem za váma zašel? Že jsem si to prezidenství tím přece jenom najisto posichroval?

Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŠílené! Jakub Janda přiznal, že české tajné služby vedou válku proti demokraticky zvolené vládě!   
Pridal tk Sobota 02 prosinec 2017 - 08:41:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jakub Janda - přední svazák EUsocialismu a podle wikipedie: "Působí jako zástupce ředitele think-tanku Evropské hodnoty a jako politický komentátor. Ve Slovak Security Policy Institute působí jako Associate Fellow. Je členem redakční rady expertního portálu AntiPropaganda.sk, dále je členem Aktivních záloh Armády ČR. V roce 2016 byl Ministerstvem vnitra ČR přizván jako konzultant pro oblast “Působení cizích mocností” v rámci Auditu národní bezpečnosti."

Tak tento novodobý svazák a zasloužily soudruh napsal toto přiznání o vzpouře českých bezpečnostních složek proti demokraticky zvoleným zástupcům lidu. Podle Jakuba Jandy je vlastenectví zradit české občany a sloužit neomarxistům v Bruselu. Stejně jako bylo vlastenectví zradit české občany a sloužit nacistickým soudruhům v Berlíně za protektorátu či za komunismu sloužit Moskvě:

Správně se poslední dny rozebírají šílené konspirační postoje nového předsedy bezpečnostního výboru, který je slušně nezávislý na realitě.

Hlavní hrozbou ale není, že by měl přístup k zásadně citlivým dokumentům bezpečnostních institucí. Většina z nich je (prozatím) vedena rozumnými vlastenci, kteří nemají tvrdě stanovenou zákonnou povinnost zákonodárcům poskytovat utajované a jiné výrazně citlivé informace. Formálně by sice měli, ale reálně nemusí, pokud mají dobré důvody obávat se o bezpečnost státu, která je jejich hlavním úkolem. Podobně jako zpravodajci už několik let nedodávají skutečně citlivé informace do kanceláře ruské loutky, pardon - prezidenta republiky.

Takže co prakticky budou konspirátoři, blázni a zrádci v klíčových sněmovních pozicích znamenat?

Téměř absolutní paralýzu těchto institucí, které by měly například kontrolovat vládu a její jednání. Představitelé významných bezpečnostních institucí našeho státu budou samozřejmě na parlamentní jednání docházet, ale budou tam opakovat velmi obecné věci, které k ničemu moc nebudou. Protože budou vědět, že i při neveřejných jednáních nemohou části poslanců od bolševiků po mikrovlnkáře ani trochu důvěřovat, že citlivé informace pro bezpečnost státu nevynesou - zejména Rusům.

Výsledkem bude, že část kontrolních institucí ve sněmovně sice budou formálně fungovat, ale reálně to bude fraška. Bohužel.


ZDROJ:Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHlavní přednost snídaně   
Pridal tk Sobota 02 prosinec 2017 - 08:25:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vědci Tel-Avivské univerzity zjistili, že vynechávání snídaně může způsobit obezitu, cukrovku 2. typu, vysoký tlak a srdečně-cévní onemocnění. Uvádí to tisková zpráva na webu MedicalXpres.

Výzkumu se zúčastnilo 18 lidí s nadváhou, diabetiků, a 18 lidí s normální tělesnou hmotností. Během jednoho testovacího dne snídali a obědvali, další den pouze obědvali. Přitom jim byla brána krev na rozbor, aby byla zjištěna koncentrace specifických bílkovin a podle jejich obsahu aktivita genů, spojených s trávením. Kromě toho se zjišťovala hladina glukózy, inzulínu a také trávicího hormonu glucagon like peptidu-1 a dipeptidyl peptidázy-4 (DPP4) = (komplexační protein adenosin deaminázy 2) — fermetu, pomáhajícího regulovat imunitní systém.

Podle závěrů odborníků snídaně vyvolává správnou expresi genů, které se mají zapojovat v určitou denní dobu. To pomáhá i regulovat tělesnou hmotnost, krevní tlak (vnitřní povrch cév) a brání vzniku aterosklerózy jak u zdravých lidí, tak i u diabetiků.

U těch lidí, kteří vynechávali snídani, se objevilo kolísání cukru v krvi a snížení citlivosti na inzulín během ostatní denní doby. Lidé měli větší sklon k obezitě, i když se nepřejídali.

Zdroj: MedicalXpres, Sputniknews.com
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Číně bylo objeveno obrovské naleziště ropy   
Pridal tk Sobota 02 prosinec 2017 - 08:16:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na severozápadě Číny bylo objeveno obrovské naleziště, jehož zásoby mohou tvořit více než miliardu tun surovin. Uvádí to agentura Sin-Chua.

Podle údajů společnosti PetroChina Xinjiang Oil Field je naleziště objeveno v Džungarské pánvi u jezera Mahu v Sin-ťian —Ujgurském autonomním okruhu. V současné chvíli obsahuje objevené naleziště zásoby kolem 1,24 miliardy tun, z nichž 520 milionů tun je dokázáno.

„Je to dost velké konglomerátní naleziště (ropy) ve srovnání s ostatními analogickými nalezišti na světě," uvádí agentura. Geologický výzkum se v Džungarské pánvi provádí už deset let.

Zdroj: agentura Sin-Chua

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMezinárodní protiteroristická koalice: Vojenské akce v Sýrii a Iráku si vyžádaly alespoň 801 obětí   
Pridal tk Sobota 02 prosinec 2017 - 08:05:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V uplynulých 3 letech si vojenské akce Mezinárodní protiteroristické koalice v boji proti Islámskému státu v Sýrii a Iráku vyžádaly alespoň 801 obětí. Mezinárodní protiteroristická koalice uvedla, že od srpna 2014 do října letošního roku se ukutečnilo více než 28 tisíc leteckých útoků a přijala 1790 reportů, že vojenské údery způsobily smrt či zranění civilistů. V současné době čeká ještě 695 reportů na posouzení.

Na základě současných informací koalice oznámila, že od srpna 2014 si vojenské akce v Sýrii a Iráku vyžádaly alespoň 801 obětí.

Mezi statistickými údaji Mezinárodní protiteroristické koalice a některými nevládními organizacemi jsou však veliké rozdíly. Podle statistiky Airwars si letecké útoky pod záštitou této koalice v Sýrii a Iráku vyžádaly na 5691 obětí.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon14. mezinárodní zasedání o populaci a rozvoji na úrovni ministrů schválilo „Akční plán z Yogyakarty"   
Pridal tk Sobota 02 prosinec 2017 - 08:03:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V indonéském městě Yogyakarta skončilo 29. listopadu 14. mezinárodní zasedání o populaci a rozvoji na úrovni ministrů. Zasedání schválilo „Akční plán z Yogyakarty", který podporuje členské státy ve zohledňování populační dynamiky při plánování rozvoje měst, budování udržitelných měst, výměně dat v rámci spolupráce jih-jih a sdílení praktických zkušeností a programů pro řízení měst.

Zúčastněné členské státy Organizace pro spolupráci jih-jih zaměřené na populaci a rozvoj, příslušné agentury OSN a mezinárodní organizace se shodly na tom, že je třeba posílit závazek k vytváření nových vztahů pro spolupráci, podpořit výstavbu udržitelných měst a demonstračních zón pro mezinárodní přistěhovalce a upevnit vyvážený a udržitelný rozvoj. Je třeba nadále posilovat včasné investice do rozvoje žen, dětí, dospívajících, seniorů a rodin.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína bude nadále usilovat o podporu politického řešení palestinské otázky   
Pridal tk Sobota 02 prosinec 2017 - 08:02:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
30. Listopadu přezkoumalo 72. Valné shromáždění OSN palestinskou otázku a situaci na Blízkém východě. Čínský stálý velvyslanec v OSN Wu Haitao na zasedání uvedl, že palestinská otázka je zásadním problémem na Blízkém východě a hlavním cílem je mír v tomto regionu. Je potřeba co nejrychleji dosáhnout spravedlivého řešení v palestinské otázce v souladu zájmů všech národů v tomto regionu a přispět ke světovému míru a stabilitě.

Wu Haitao řekl, že v současné době jsou mírové rozhovory mezi Palestinou a Izraelem ve slepé uličce. Násilné konflikty stále pokračují a místní obyvatele postihla vážná humanitární katastrofa. Stavba židovských osad na Západním břehu Jordánu je protiprávní a vede k erozi možného řešení izraelsko-palestinského konfliktu. Mezinárodní společenství by mělo z hlediska zajištění mezinárodní spravedlnosti a podpory regionálního míru a stability urychlit politické řešení palestinské otázky.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2017
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2469 sec,0.0757 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,891kB