Čtvrtek 07 prosinec 2017
P.C.Roberts: Pochod do Armagedonu   
Pridal tk Čtvrtek 07 prosinec 2017 - 17:25:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Uměle zaranžované nepřátelství vůči Rusku, Číně, Iránu a Severní Koreji chrání biliónový roční rozpočet vojenskobezpečnostního komplexu, který činí zázraky přičinlivosti, aby americkou veřejnost přesvědčil o tom, že jejich vlast je nepřáteli skutečně ohrožena – a to ze všech stran. Při čemž toto „vyrobené“ nepřátelství plní ještě jeden důležitý úkol: přiživuje naděje demokratické strany, že Trumpa bude za jeho snahy narovnat vztahy s Ruskem přece jen nakonec možné zbavit úřadu.

Už nějaký čas poukazuji na fakt, že bezdůvodné a svévolné akce Washingtonu proti Rusku, včetně přívalu falešných obvinění na jeho adresu, už přesvědčily ruskou vládu o tom, že Washington plánuje vojenssky na Rusko zaútočit. A není na světě nic bezohlednějšího a nezodpovědnějšího, než přesvědčit nukleární mocnost, že se připravujete ji napadnout.

Před několika dny někdejší americký ministr obrany W.J. Perry spojil svůj hlas s mým i s několika dalšími, kteří si naznačená nebezpečí uvědomují. Řekl: „Když skončila Studená válka, věřil jsem, že už nikdy nebudeme muset pokoušet nukleární zkázu Země. A všechnu svou energii jsem tehdy vložil do demontáže všeho, co nám po Studené válce zůstalo. Během svého ministrování v 90 letech jsem dohlížel na demontáž osmi tisícovek nukleárních zbraní, rovným dílem vlastněných USA a bývalým Sovětským svazem. A měl jsem přitom za to, že úspěšně směřujeme k tomu, aby smrtelná hrozba války zůstala za našimi zády. Takže dnes nemohu pochopit, proč dnes Studenou válku znovu stavíme na nohy. A činíme tak bez jakékoli veřejné diskuze a též aniž bychom si uvědomovali důsledky toho, co činíme. Jako náměsíčníci tak do Studené války znovu vstupujeme a tušíme reálné nebezpečí, že z ní můžeme doklopýtat i do války skutečné a navíc i nukleární. A jestliže chceme této katastrofě předejít, musí celá naše veřejnost pochopit, co se to v naší zemi vlastně děje“. http://www.zerohedge.com/news/2017-12-03/former-us-defense-secretary-explains-why-nuclear-holocaust-now-likely

Jak to ovšem ta veřejnost může pochopit, když o ničem neví – protože těch pár hlasů, které o tom, co se děje, hovoří– se k veřejnosti nemají kudy dostat. A vojenskobezpečnostní komplex, izraelská lobby a agenti této lobby mezi neokonzervativci navíc dělají všechno možné i nemožné, aby ty, kteří si současné nebezpečí uvědomují a mluví o něm, zdiskreditovali.

Mocnému vojenskobezpečnostnímu komplexu a izraelské lobby - dvěma hlavním strůjcům války 21. století – se podařilo prezidenta USA desaktivovat. Tváří v tvář speciálnímu prokurátorovi „vyšetřujícímu Russiagate“,( údajné ruské ovlivnění amerických prezidetských voleb, ale de facto kauza vytvořená za účelem znemožnit Trumpovi obnovit normální vztahy s Ruskem), se stal americký prezident bezmocným.

Experti, včetně W. Binneyho, který vypracoval univerzální protišpionážní program, o němž se mylně domníval, že nebude nikdy využit proti vlastním americkým občanům, veřejně vyhlásili, že kdyby Russiagate nebyla pouhým výmyslem, Národní bezpečnostní agentura by o ní dnes už všechny důkazy měla. Takže současné vyšetřování Russiagate je jen tracením času.

Američané jsou dnes ovšem obelháváni nejen ve věci Russiagate, ale prakticky ve všem.

Byl zde americký útok na Srbsko, představovaný jako akce NATO, jehož hlavním cílem – s poukazem na očekávanou nečinnost Rusů – bylo Rusko ponížit.
Pak 11. září, jehož oficiální vysvětlení popřel nejen Usáma bin Ládin, ale i každý expert, který se nebál otevřít ústa.

Pak přišel falešný důkaz pro invazi do Afghánistánu, jež se pro USA stala stejnou pohromou, jako předtím pro Sovětský svaz. Hrstka lehce ozbrojených Afghánců ponížila „jedinou světovou supervelmoc“ stejně tak, jako předtím vojenskou moc sovětskou.

Následovalo falešné obvinění o Husajnových zbraních hromadného ničení a následná americká invaze do Iráku, která tuto zemi zpustošila k nepoznání.
Pak řada obviňování libyjského ůdce Kaddáfího, které vedlo až k jeho zavraždění, a současně i zpustošení nejvíc prosperující země Afriky.
Pak stejní žoldnéři Islamského státu, jichž Hillary a Obama využili ke zničení Libye, byli vysláni do Sýrie – a jen Rusko a britský parlament zkřížily tehdy uskutečnění Obamova záměru vyslat do Sýrie i jednotky americké.
Celé roky nás Washington a jeho presstitutky živily pohádkami o tom, že USA s Islamským státem (IS) válčí – a zatím tento Washington posílal ozbrojené síly IS do Sýrie, aby tam zlikvidovaly jak prezidenta Asada, tak syrskou vládu.

A pak je zde Somálsko. A pak je zde Jemen, zdevastovaný washingtonskou loutkou Saudskou Arábií.

A Rusko prý napadlo Ukrajinu, když ve skutečnosti Washington zafinancoval a společně se svými nevládními neziskovými organizacemi zorganizoval svržení demokraticky zvolené ukrajinské vlády.

A teď – v současnosti - zde máme falešné zprávy o iránských atomových zbraních. Stejně jako se dovídáme, že lidé, kteří se odvažují říkat lidem pravdu, jsou ruští agenti a šiřitelé falešných zpráv. Trump je dnes bezmocný a z bezmocného Trumpa vytváří vládnoucí oligarchie varovný příklad pro ty politiky, kteří by se snad v budoucnu pokusili učinit to, co učinil on. Totiž obrátit se svými apely přímo na americký lid.

Když totiž Trump řekl, že se chystá vládnout v zájmu lidí a v zájmu lidí též přivede americké pracovní příležitosti ze zámoří zpět domů, ohrozil zisky globálních korporací. A když řekl, že se chystá normalizovat vztahy s Ruskem, ohrozil moc a zisky vojenskobezpečnostního komplexu. A teď za tyto své výroky tvrdě platí.

Širší otázkou ovšem je, jak vysokou cenu zaplatí lidé v USA i ve zbytku světa za násílí, jímž vojenskobezpečnostní komplex znemožnil Trumpovi uskutečnit jeho sen o normalizování vztahů s Ruskem?

Vybral a přeložil Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPorošenko zveřejnil bojové ztráty ukrajinských ozbrojených sil během operace v Donbasu   
Pridal tk Čtvrtek 07 prosinec 2017 - 17:03:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Více než 2,7 tisíc ukrajinských vojáků zahynulo během vojenské operace v Donbasu, řekl ve středu ukrajinský prezident Petro Porošenko.

Koncem října v Generálním štábu Ukrajinských ozbrojených sil uvedli, že od začátku vojenské operace v Donbasu zahynulo 2 333 členů ozbrojených sil, dalších 8 377 bylo raněno.

„Více než 2,7 tisíc ukrajinských vojáků, včetně téměř 2,4 tisíc členů ozbrojených sil Ukrajiny, položilo svůj život za to, aby Ukrajina byla zachována," řekl Porošenko během svého vystoupení na premiéře filmu Cyborg v Kyjevě, přenos vysílaly ukrajinské televizní kanály.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/svet/201712076393238-porosenko-boj-ztrata-ukrajina-operace-donbas/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHybridní útok, který nakonec sežehne útočníka   
Pridal tk Čtvrtek 07 prosinec 2017 - 07:17:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
A pak že Rusko zasahuje do voleb v jiných zemích. A pak že Rusko vede hybridní válku. A pak že je Rusko agresivní. A pak že Rusko hraje nefér. A pak že je Rusko necivilizované. Zákaz účasti Ruské federace na zimní olympiádě postaví na stranu Ruska další miliony lidí, kteří mají funkční svědomí.

Rozhodnutí Mezinárodního olympijského výboru (MOV) nepustit Ruskou federaci na zimní olympiádu v jihokorejském Pchjongčchangu není ničím jiným než sprostým, necivilizovaným, neférovým, agresivním, hybridním útokem na Rusko s cílem destabilizovat tuto zemi před prezidentskými volbami.

Zabránit hladkému vítězství Vladimira Putina, rozklížit ruskou společnost, paralyzovat ruskou ekonomiku, oslabit armádu, vypudit Rusko z Blízkého východu, eliminovat jeho vliv na Ukrajině, ve Střední Asii – a také v Evropě, kde lidé k Rusku vzhlíží jako k ostrovu normality, k duchovní spáse před populační genocidou v podobě hord migrantů, skandinávských feministek, bezpohlavních mutantů a childfree generace Konce světa.

Má ruskou společnost ponížit, zasít do ní semeno komplexu méněcennosti, pochybnosti a nervozity. A má ji především rozdělit: obrátit proti sobě hurápatrioty, kteří se z verdiktu MOV radují a těší se, jak budou strhávat ke společnému virtuálnímu lynči masy dalších lidí oprávněně zhnusených tím, jak „neutrální“ sportovci prodávají svoji vlast za pár dolarů a patnáct minut slávy.

Obrátit proti sobě vlastence a nevlastence, mladé a staré, chudé a bohaté, věřící a nevěřící, Moskvany a Petrohraďany, venkovany a měšťany, Rusy a Kavkazany. Všechny proti všem.

Ale aby se kurátoři tohoto historického zvratku nepřepočítali. Že sami nemají svědomí, neznamená, že ho nemají ani miliony lidí v Rusku a miliardy na celé planetě.

Zdroj: Geo, Eurasia24.cz


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSobotkovy knížecí rady ČSSD   
Pridal tk Čtvrtek 07 prosinec 2017 - 06:59:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Končící premiér za ČSSD Sobotka udílí straně, kterou přivedl na hranici zániku, své rady. A bohužel to jistě nebudou rady poslední. A Sobotka má v ČSSD (bohužel) stále dost spřízněných duší na to, aby dále společně deformovali politiku této strany, kterou Sobotka dovedl k neslýchanému volebnímu debaklu.

Podle posledního průzkumu agentury TNS Kantar se volební preference propadají stále hlouběji a nyní byla podpora ČSSD ve zmíněném průzkumu jen 5,5 %. Faktická podpora ČSSD se tedy dnes může ve veřejnosti pohybovat mezi 4 – 5 %.

Sobotka v rozhovoru pro týdeník Euro radí, co by měla ČSSD dělat. Prý by se měly objevit nové tváře z okresů a krajů. Otázkou však je, proč to Sobotka nedělal, když je to tak jednoduché, v době, kdy k tomu měl možnost, tedy kdy de facto sedm let vládl sociální demokracii, a z toho 4 roky stál v čele vlády.

Tato možnost využít talentované a přitom již i zkušené lidí z krajů zde přeci byla. Například když se obsazovala funkce ministra školství po odchodu ministra Chládka. B. Sobotka ovšem nedal přednost ženě či muži z řad krajských radních za ČSSD, kteří mají zkušenosti z oblasti školství, ale sáhl po státní úřednici Valachové, která o školství nic nevěděla. Za to však měla jednu velkou výhodu: B. Sobotku politicky neohrožovala, neboť ve straně neměla žádnou pozici. A dnes se tato žena zase hodí, takže ji vystrkuje jako možnou kandidátku na místopředsedkyni strany. Tak aby přes ni a podobné „své lidi“ mohl dál uplatňovat svůj vliv na ČSSD.

Vše podstatné, co Sobotka v personální oblasti v ČSSD udělal, bylo špatně. I tato jeho rada dává smysl pouze z části. Do vedení ČSSD přeci nemohou přijít zcela neznámí lidé. Musí to být kombinace nových lidí, ale také lidí, kteří budou pro veřejnost představovat změnu. A především nikdo nesmí pochybovat o tom, jaké názory tito lidé zastávají. Takže to už nejsou jen Sobotkovy hraběcí rady, ale pouze rady knížecí. A to rady zcela nepoužitelné.

Co je však politicky ještě vážnější, a Sobotky se to týká, je, že Piráti ve Sněmovně chtějí uspořádat velkolepé představení, aby zakryli svou neschopnost cokoli programově tvořit. Chtějí se proto zřejmě soustředit na vytváření velkých kauz, které by ukazovaly na prohnilost jednotlivých, zejména tradičních stran (na Babiše si asi netroufnou). A zde se opět hodí Sobotka. Piráti, a jak to vypadá, i s podporou radostí se tetelícího hnutí ANO a SPD, mohou prosadit zřízení sněmovní vyšetřovací komise ke kauze OKD. A to bude teprve zničující záležitost. A to nejen pro B. Sobotku, ale bohužel také pro celou ČSSD.

Z tohoto hlediska by bylo dobré, aby B. Sobotka znovu zvážil výzvu brněnských sociálních demokratů k opuštění Sněmovny. Pokud tam zůstane – a já o tom téměř nepochybuji – bude živým terčem pro „zřizovatele“ vyšetřovací komise, což bude mít pro ČSSD naprosto zničující potenciál.

Přátelé B. Sobotky, které má v poslaneckém klubu, by měli celou věc zvážit i z tohoto hlediska, neboť se zdá, že ČSSD dnes není v situaci, kdy si může dovolit další těžké ztráty voličské podpory. Další ztráty by pro tuto stranu mohlo být už definitivně zničující.

Jiří Paroubek

Zdroj: Vaše Věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProhráli / vyhráli volby, protože to tak Putin chtěl   
Pridal tk Čtvrtek 07 prosinec 2017 - 06:56:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Prezidentský kandidát Jiří Drahoš si bolestínsky postěžoval, že pro svou volební kampaň nemá žádné pádné důvody. Nemá téma, nemá argumenty, nemá cíl, nemá čím chytit voliče a přitáhnout je k volební urně. Jak jinak si vysvětlit jeho předvolební obavy z toho, že volby jsou ovlivňované zahraničními tajnými službami.

Jiří Drahoš má pocit, že by se některé informační kanály měly zakázat, zavřít společně s provozovateli a byl by klid. Demokracie by konečně mohla nerušeně vládnout. Bez jakéhokoliv narušování skrze názorovou různorodost nebo nabízení jiné, než té korektně drahošovské cesty. Souboj politických idejí se ovšem přes umlčování jiných názorů vést nedá. Protože pak dochází k jedinému – silovému prosazování pouze jedné ideje.

Jiří Drahoš už teď prohrál

Jiří Drahoš ještě před volbami konstatuje, že prohrál. Že prohrál s několika konspiračními weby, které si zaplatily trochu reklamy na Facebooku. Jak úsměvné. Když se naproti tomu postaví několikamilionová podpora samotného Drahoše, který je propírán a zván a veleben v mainstreamových médiích, který může a smí propagovat svůj neexistující volební program téměř kdekoliv, protože jeho osobnost je nyní v kurzu, je celá věc skutečně jen směšná. To si sakra pan Drahoš neuvědomuje, že demokracie je střet názorů? Musí hned nepokrytě volat, že jeho osobnost nevelebí všechna media, tak je potřeba některá znevažovat a v koutku duše snít o tom, že je půjde zrušit vládním nařízením? Pan Drahoš je téměř denně na obrazovce, je o něm neustále krofáno v rozhlase, plní stránky tištěných i internetových deníků. Brzy začnou předvolební debaty v televizích. I tam Drahoš stane a bude moci propagovat svou už teď neúspěšnou kandidaturu. Co víc, bude v hlavní roli. Budou se na něj otáčet pohledy celé republiky. A on kvičí o několika málo webech, které mu nehrají do karet. To udělá jen malý člověk.

Jen bzučení mouchy

Státník hodný toho označení by nebral klokotání několika alternativních médií v potaz. Jeho cílem by bylo získat voliče vlastní osobností, nabídkou své politiky. Ukázal by voličům to, čím je a co země díky němu získá. A co získá země Jiřím Drahošem? Další osobu, která chce cenzuru, chce zakazovat, chce ve jménu demokracie samotnou demokracii okleštit a udělat z ní laskavou a všemilující diktaturu. Laskavou a všemilující jen pro začátek. Pak už jen diktaturu. Pravda a láska bude, i kdyby nás to mělo všechny zabít. Pokud o Drahošovi nějaké z alternativních medii napíše, že je hovado, neznamená to, že Drahoš hovado je. Ale pokud začne Drahoš hystericky navštěvovat premiéra země a ptát se, zda by nebylo od věci to těm filištínským z alternativy zatrhnout, pak hovadem ve výsledku vlastně je a alternativní média o něm napsala pravdu. S láskou.

Nespojím, rozdělím

To je Drahošovo předvolební téma. Nepředstavil se jako nestraník. Představil se jako další z mnoha, kteří štrůdlují Prahou a smýšlí o sobě jako o elitě národa. Ale těch mají lidé plné zuby, protože nechtějí na hradě či v parlamentu kazatele, který je neustále plísní za to, že jsou tupí, chtějí na hradě či v parlamentu politika, státníka, zastánce státu a lidí v něm. Jiří Drahoš by nebyl dobrý prezident, už jen tato jeho hysterická kratochvíle u Bohuslava Sobotky to ukázala. Bojí se, že neobstojí, protože si ne všichni myslí to, že naprostá většina obyvatel republiky jsou tupci a lůza.

Štěpána Cháb

zdroj:https://www.krajskelisty.cz/stredocesky-kraj/18401-prohrali-vyhrali-volby-protoze-to-tak-putin-chtel-komentar-stepana-chaba.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDavid Rath ukázal prstem na politika, kterého prý zavřou příště. Mnoho voličů zapláče   
Pridal tk Čtvrtek 07 prosinec 2017 - 06:44:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Neporušit český trestní zákon je totiž nemožné, je mimořádně pružný a umožňuje příslušným orgánům odůvodnit takřka cokoli a také umožňuje takřka cokoli omluvit. Záleží jen na vůli.

Marnost

Média o tom nerada mluví, protože si nepěknou realitu nechtějí připustit. Veřejnost o tom skoro netuší, náhled mají jen ti, kteří měli tu čest pružnost paragrafů a jejich vykladačů poznat na vlastním těle. Je proto marné o tom mluvit a psát, protože vám nikdo stejně nevěří a věřit nechce.

Zloději jsou všichni

Důkaz je jednoduchý. Vytáhněte si seznam politiků a podnikatelů, kteří byli vyšetřováni a souzeni. Většinu stovek jmen jsme už zapomněli (možná si ani nezapamatovali a nepostřehli) a tak z hlubin paměti vytáhněme alespoň nejznámější - Čermák (ODS), Snopková s Svoboda (ČSSD), Čunek (KDU), Jourová (ANO), Bárta ( VV), Rath (ČSSD), Parkanová (KDU), Nečas (ODS),Půta ( Starostové), Babiš s Faltýnkem(ANO)... Až to vypadá, že slogan premiéra Babiše - všeci kradnů - je pouhým popisem skutečnosti.

Svoboda?, ale jděte

Problém je ve skutečnosti někde jinde. Jde o to, že se střetávají dva zcela odlišné světy. Po roce 1989 se společnost vydala cestou údajně podporující svobodnou aktivitu jedince, ale trestní zákon zůstal svojí filozofií vězet takřka v padesátých letech tuhé komunistické diktatury, kdy co nebylo výslovně povoleno bylo zakázáno, tudíž trestné.

Nezávazná, pružná doporučení

Stejnou filozofii pak vyznává i velká část příslušníků represivních složek. Tudíž každý aktivní člověk, který se o něco snaží (v politice, podnikání) se více či méně dostává do střetu s pavučinou - sítí vše zakazujících zákonů, které navíc vůbec nikdo nezná. K tomu přistupuje kreativní individuální výklad zákonů, který z nich ve skutečnosti dělá nezávazná doporučení pro potřeby represivního aparátu. Samozřejmě trestní mašinerie všechny stíhat a zavřít nemůže. Proto si vybírá. Na kom je zájem, toho udělají.

Kdo určuje cíle

Otázkou zůstává, kdo je tvůrcem prvotního zájmu - zadání - koho ano a koho nechat být ať si ,,krade“ jak chce. ,,Krást“ se totiž stalo synonymem pro jakoukoli podnikatelskou a politickou aktivitu. Zadání vzniká na různých úrovních a s rozdílnou motivací. Někdy máte jen smůlu, že jste nesympatičtí některému prokurátorovi nebo vlivnějšímu policistovi. Třeba vám chce přebrat manželku či milenku nebo zbavit konkurence svého kamaráda podnikatele, někdy stačí jen závist.

Místo dýky papír

V politice se bojuje o moc. Vadíte spolustraníkům? Vadíte opozici? Štvete vlivné novináře? Stojíte v cestě zájmům třeba USA nebo EU? Když máte nějakou moc nebo svými názory a projevy ohrožujete něčí zájmy, nastoupí trestní mašinerie. Někoho to smete okamžitě - třeba Ratha a Parkanovou, jiný to přežívá - Babiš, Půta, Faltýnek... Dřív se používala dýka, jed a bomba, dnes jsme civilizovaní, stačí list papíru s obviněním.

Ideální terč

A proč je na řadě T. Okamura? Dosáhl slušného volebního úspěchu a je předpoklad, že bude nadále sílit. To se nehodí vůbec nikomu. Pro ANO je nejsilnější konkurencí, přetahují se o stejné voliče. Pro ODS, ČSSD, Piráty a KDU jde o nebezpečné extrémisty, stejně tak pro většinu médií. EU štve svoji eurofobií, USA svoji NATOfobií. Navíc je potřeba odvést pozornost od vlastních průšvihů. Tomio Okamura je prostě ideální terč.

Autor: David Rath

převzato z blogu autora, titulek upraven redakcí
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMuslimský vězeňský duchovní připravoval s vězni vzpouru   
Pridal tk Čtvrtek 07 prosinec 2017 - 06:37:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vězeňský imám ve Štýrském Hradci, namísto aby salafistické trestance deradikalizoval, s nimi připravoval násilnou vzpouru. Podle konspiračního plánu se měli vězni na buzer-placu začít s křikem modlit, a poté co by dozorci zasáhli, je brutálně napadnout improvizovanými zbraněmi a převzít kontrolu. Překvapuje to někoho snad?

Zdroj: krone.at, hallemax.de

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPět hlavních hrozeb lidstva   
Pridal tk Čtvrtek 07 prosinec 2017 - 06:32:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Odborníci vytvořili seznam katastrof, které mohou vést k vymření všech živých organismů na Zemi. Do TOP 5 tohoto neoptimistického žebříčku se dostala nebezpečí skrývající se ve vesmíru, oznámil portál ToDay News Ufa.

Největší nebezpečí podle vědců pro lidstvo představuje Slunce. Jelikož nebeské světlo zajišťuje blahobyt Země, tak jakékoliv změny na hvězdě mohou naší planetu zlikvidovat.

Na druhém místě se ocitla galaxie Andromeda. Za nějakých pět miliard let může pohltit Mléčnou dráhu.

Trojku hlavních nebezpečí uzavírají černé díry. Vědci oznámili, že vypuštěná z nich plazma směrem k Zemi naši planetu zcela spálí.

Hvězdy, které se přibližují k Zemi, se staly čtvrtou pravděpodobnou příčinou naší smrti. Specialisté spočítali, že za stovky milionů let po přiblížení k Zemi vybuchnou.

Žebříček TOP 5 uzavírají asteroidy. Vědci nevylučují, že po likvidaci dinosaurů mohou tato vesmírná tělesa sehrát klíčovou roli i v osudu lidstva.

Zdroj: portál ToDay News Ufa

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSaakašvili vystoupil před přívrženci v Kyjevě   
Pridal tk Čtvrtek 07 prosinec 2017 - 06:19:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Michail Saakašvili vystoupil před přívrženci u Nejvyšší rady v Kyjevě.

Dříve k Saakašvilimu přišli představitele právních orgánů, aby dělali prohlídku. Pak se ho pokusili zadržet v rámci trestního případu „napomáhání účastníkům zločinných organizací a zatajování jejich zločinné aktivity" Saakašviliho stoupenci ho však dobyli nazpět a vydali se do centra Kyjeva, aby požádali o impeachment prezidenta.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/videoklub/201712066388244-saakasvili-vystoupeni-kyjev/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPořádek v Sýrii bude kontrolovat armáda s podporou VKS RF   
Pridal tk Čtvrtek 07 prosinec 2017 - 06:16:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Po rozdrcení skupiny Islámský stát v Sýrii budou pořádek v zemi kontrolovat syrská vojska s podporou ruského letectva, které zůstane na základně Hmímím, oznámil RIA Novosti předseda výboru Rady federace pro obranu Viktor Bondarev.

Ve středu ruský prezident Vladimir Putin informoval o úplné porážce IS na obou březích Eufratu v Sýrii.

„Rusko poskytuje Sýrii pravidelnou humanitární pomoc, dodává potraviny a léky. Nestačí to pro všechny. Je třeba mobilizovat všechny civilní zdroje pro návrat země k normálnímu životu. A s kontrolou pořádku v Sýrii se vypořádají vládní vojska s podporou ruského letectva, které bude sídlit na základně Hmímím," oznámil Bondarev.

Zdroj: RIA novosti, Sputniknews.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2017
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2565 sec,0.0624 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,974kB