Sobota 09 prosinec 2017
IV. říše nedostudovaného knihkupce Schulze = Spojené státy evropské! Pějme Ódu na radost!   
Pridal tk Sobota 09 prosinec 2017 - 07:06:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zdá se, že od reality odtržení EUropští soudruzi v čele s nedostudovaným knihkupcem Schulzem si čím dál větší skepsi občanů z EU vyložili po svém. Reformací má být federalizace = Spojené státy evropské. Pějme Ódu na radost!
Bývalý alkoholik a šéf Evropského parlamentu Martin Schulz dle informací v článku na iDnesuvedl:

„Chci, aby existovala evropská ústavní smlouva, která vytvoří federální Evropu,“ nechal se slyšet šéf SPD, podle něhož by „Spojené státy evropské“ měly spatřit světlo světa do roku 2025.

Ústavní smlouvu by podle něj měl spolu s občany vypracovat konvent. „A až ji budeme mít, tak musí být předložena ve členských zemích (k hlasování). A kdo pak bude proti, ten půjde z Evropské unie pryč,“ představil Schulz svůj poměrně radikální návrh.

Že bychom se konečně dočkali? Jen aby soudruh Schulz se soudružkou Merkel nezůstali nakonec v utopii Čtvrté říše = Spojených státech evropských sami s úderníkem Macronem z kdysi mocné země, jež se zřejmě pravděpodobně nikdy neprobudí do reality z napoleonského komplexu.

„Evropa je naše životní pojistka,“ podotkl s tím, že národní státy už na řadu úkolů prostě nestačí. Jen spojená a rozhodná Evropa podle něj může čelit klimatickým změnám, daňovým únikům velkých firem nebo terorismu a migraci.

Evropa ano, Evropská unie opravdu ne. Opět onen Orwellovský newspeak, že Evropa se rovná Evropské unii. Předpokládám, že většina běžných občanů členských států velmi dobře vidí, jak dokáže EU vzdorovat terorismu a migraci... špatně zahnutým banánům a nebezpečně ozvučeným vysavačům... co se týká věčné mocenské obezličky "klimatických změn" (tím nepopírám, že klimatické změny probíhaly a probíhají), řekněte to koňovi...

Bývalý šéf Evropského parlamentu v projevu, který byl často oceňován potleskem delegátů, také tvrdě kritizoval vlády Polska a Maďarska. „Podívejte se, co se děje v Polsku, kde jsou naše společné hodnoty systematicky podkopávány,“ poznamenal. I Maďarsko se podle něj stále více vzdaluje od evropského společenství.


Potlesku jedinému správnému názoru není nikdy dost a kopnout si do zemí, které neskáčou jak soudruzi ze Čtvrté říše tleskají, je také in. Jen mě překvapuje, že nezmínil ještě nezbednou Českou republiku, kde, jak by řekl rektor Masarykovy univerzity Bek, "volby dopadly špatně"... a kde xenofóbní Češi nadále nemají zájem o inženýry ani lékaře z Afriky...

Věřím, že při přečtení Schulzových slov se třeba pan Drahoš jistě pousmál svým jednokoutkovým poloúsměvem (v herectví tak běžným pro záporné postavy) a už si představuje, jak pojede na svou první prezidentskou zahraniční návštěvu do Bruselu (jak sám uvedl). Mě z toho spíše mrazí v zádech.

Na závěr něco málo o EU soudruhu Martinu Schulzovi z Wikipedie: "V letech 1966 až 1974 navštěvoval soukromé katolické gymnázium. Poté, co musel dvakrát opakovat 11. třídu nebyl kvůli špatným studijním výsledkům připuštěn k maturitě... Už jako student hodně pil. Po vyhození ze školy se jeho pití stalo závislostí. Od 19 do 24 let byl nezaměstnaný a hrozilo mu i nucené vystěhování. Během této doby se vyučil knihkupcem... Od roku 1980 je Schulz abstinent."

Autor: Tomáš Vyoral

Zdroj: https://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=637929Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJuncker, Kaddáfí, Soros a „Deep State“   
Pridal tk Sobota 09 prosinec 2017 - 07:01:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Někteří lidé ztratili schopnost orientovat se v realitě. Jiní ztratili soudnost, další jsou zřejmě podplaceni. Mnozí zvou imigranty ze zemí, které jsme pomáhali vybombardovat a doufají, že ti lidé nám budou za naši péči vděčni. Nebudou. Ti lidé nás upřímně nenávidí.

Brusel - "Evropa už nemůže být hluchá a slepá vůči tomu, co se odehrává v Libyi," tvrdí prezident Evropské komise Jean-Claude Juncker a navrhuje, aby se běžencům vytvořila legální cesta, jak se z Libye do Evropy dostat. V úterním rozhovoru pak řekl, že Evropa jasně potřebuje příliv migrantů v následujících dekádách.

Před šesti lety 20. října byl brutálním způsobem zavražděn Muammar Kaddáfí. Před opravdovým džihádem varoval Kaddáfí Západní země v březnu roku 2011 ve svém poselství:

"Volba je mezi mnou a islamismem. V druhém případě se Evropa vrátí do dob Barbarossy. Snažím se, aby jste pochopili, že pokud se budete snažit Libyi destabilizovat, oslabit, povede to k velkému zmatku a pak vám na dveře začne klepat džihád, začne klepat od Středomoří. Situace je opravdu vážná a je v sázce bezpečnost celé Afriky i Evropy, cožpak to představitelé Evropy nevidí?"

Po vývozu demokracie do Libye společenstvím NATO se z Libye stal stát v úpadku. Je rozdělena na několik mocenských center, neschopna ekonomického rozvoje a základní péče o své obyvatelstvo. Je to jen náhoda, nebo dobře naplánovaná hra o budoucnost?

Nejde nyní opravdu o oživení plánů v intencích dřívější Operace Barbarossa? Unternehmen Barbarossa byl krycí název (odvozený od jména císaře Friedricha I. Barbarossy pro invazi německých vojsk do Sovětského svazu tehdejší (SSSR), která otevřela východní frontu druhé světové války. Následující boje na velké části evropského území i SSSR jsou známy pod pojmem Velká vlastenecká válka.

Zpracování plánu útoku na SSSR bylo německým vůdcem Adolfem Hitlerem nařízeno již krátce po kapitulaci Francie. Kdo může mít zájem na oprášení starého plánu?

Kdo řídí dnešní operace, které se zdají být zaměřené touto cestou? Kdo vede dlouhodobou protiruskou kampaň a snaží se Rusko zdecimovat sankcemi a masívní propagandou? Není řízená imigrace prostřednictvím Sorosových týmů pouze dalším dílem oné skládanky? Existují v USA síly v pozadí všech těchto operací nebo jde o další konspirační teorii?

Americký senátor z Virginie za republikánskou stranu Richard Black se nedávno v rozhovoru pro televizi RT International věnoval americkým sankcím vůči Rusku. Za vše podle něj nese zodpovědnost tzv. „Deep State“, tedy „síly v pozadí“ (oligarchové, korporace), které řídí většinu politiků v americkém kongresu. Prezident Donald Trump je vůči nim bezmocný. Nemůže být onen subjekt v pozadí odpovědí na naše otázky? Řídí „Deep State“ veškeré dění za hranicemi i své prezidenty? Zdá se, že ano.

Senátor z Virginie natvrdo odhalil, jakou moc drží nad kongresem Deep State, oligarchové, George Soros a zbrojaři!

Ve videu s českými titulky můžete slyšet přímo z úst senátora, na jakém principu tento Deep State profituje. Jsou to drogy, ropa a zbraně. Drogy jsou nutné pro běh lidí, ropa pro běh aut a strojů a zbraně pro běh válek. Tahle definice není neznámá, ale je to poprvé, kdy to takto slyšíme z úst amerického senátora, a navíc ještě republikána. Mluvit takto otevřeně o Deep State v USA byl před deseti nebo dvaceti lety zcela nemyslitelné. V rozhovoru zaznělo i jméno George Sorose a jeho klíčová úloha v americkém Deep State.

George Soros skrze své fondy a neziskovky rozvrací po celém světě jednotlivé státy, zažehuje v nich revoluce a v nastalém chaosu, v občanské válce a rozpadu potom za laciné peníze skupuje umírající fabriky, firmy, banky, protože v rozvrácené zemi nemají tyto firmy žádnou hodnotu. Jakmile jsou majetkové podíly převedeny, najednou se situace stabilizuje, do konfliktu vstupuje NATO a mezinárodní organizace a ceny podniků v zemi letí vzhůru. Tento scénář jsme viděli v zemích bývalé Jugoslávie, Madeleine Albright nakoupila podniky v Kosovu, mobilního operátora. Stejně tak Američané skupují teď na Ukrajině infrastrukturu.

Video s českými titulky najdete zde: https://aeronet.cz/news/video-statni-senator-z-virginie-natvrdo-odhalil-jakou-moc-drzi-nad-kongresem-deep-state-oligarchove-george-soros-a-zbrojari-trump-je-ztracen-tandemove-rizeni-svazkove-moci-v-usa-a-jeho-kopie/

Ať si o této záležitosti s „Deep State myslíme cokoli, reakce na Junckerova slova jsou na domácí politické scéně až nezvykle ostré. Zde jsou některé z nich:

„Obávám se, že pan Juncker je už úplně mimo realitu. V roce 2050 bude žít jen v Nigérii 400 milionů obyvatel. Lidé tam žijí v bídě a bez elektřiny. Příjmy z vývozu ropy jdou na splácení dluhu západním bankám. Pokud chce Juncker přijmout všechny, kterým se v zemi oprávněně nelíbí, měl by prozradit, kam hodlá odsunout Evropany,“ upozorňuje europoslanec Jan Keller.

„A kolik toho měl pan Juncker zase v krvi? Toto vypadá na nejméně dvě promile. V podstatě jsem rád, že někdo takový, jako je pan Juncker, existuje, alespoň každý může vidět nebezpečnost myšlenkových pochodů politiků EU a do čeho nás ženou. Je to blázen, hoďte na něj síť!“ říká poslanec KSČM Zdeněk Ondráček.

„Kdo bude živit lidi, kteří neumí číst, psát, neumí evropská řemesla, jazyk a drtivá většina neumí ani pracovat – a mají naprosto nekompatibilní kulturu a chování s naší evropskou civilizací.“ Tomio Okamura

„Předseda Juncker se tragicky mýlí. Afrika se do Evropy opravdu nevejde. Uprchlíkům je třeba pomáhat v místech jejich přirozeného pobytu a zároveň zabezpečit ochranu vnějších hranic EU,“ míní poslanec SPD Jan Hrnčíř.

Dodám, že pokud někdo hodlá prosazovat podobné plány jako pan Juncker, opravdu podle mne, prosazuje Operaci Barbarossa 2. Kdo vůbec volil pana Junckera a kdo ho ovládá?

Máte pravdu, nikdo pana Junckera nevolil. Pan Jean-Claude Juncker nikde nekandidoval a skutečně nebyl nikým zvolený. Přesto rozhoduje o naší budoucnosti. Navíc Prezident Evropské komise je velmi blízkým přítelem finančníka Georgeho Sorose. Není to podivné?

Zde jsou oba pánové na tajném setkání ohledně Maďarska. Maďarsko-americký investor George Soros je oficiálně na obrazovce - a to je ta nejhorší věc, která se může stát někomu, kdo pracuje ve stínu.

Když si vzpomeneme na slova senátora z Virginie, jakou moc drží nad kongresem Deep State, oligarchové, George Soros a zbrojaři, pak nás zákonitě musí napadnout otázka, zda americký Deep State neovládá prostřednictvím pana Sorose, také pana Junckera, potažmo celou EU. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Já mám naopak dojem, že to do sebe zapadá jako puzzle. V konečné fázi totiž půjde o Rusko a jeho nerostné bohatství.

Autor: Emil KalabusSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponByly odhaleny podrobnosti konspirace proti Kaddáfímu   
Pridal tk Sobota 09 prosinec 2017 - 06:55:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bývalý poradce libyjského lídra Muammara Kaddáfího Saleh Bashir vypověděl, že hlavu libyjského státu zavraždili v důsledku konspirace, a ne prostě během revoluce. To Bashir prohlásil v rozhovoru pro RT.

„To byl pečlivě naplánovaný a čistě provedený plán na svržení Kaddáfího a dalších prezidentů — v Egyptě a Tunisku," prohlásil.

V Libyi se obchoduje s otroky a vraždí všichni kolem. Světu je to ale, jak se zdá, jedno, řekl.

Podle slov Bashira bylo cílem „změnit islám z víry na kulturní jev". Prohlásil, že „svržení Kaddáfího připravily USA".

„Oni si mysleli, že Kaddáfí byl od začátku protivníkem západní kultury a západního stylu života, že se snažil likvidovat světový pořádek," řekl bývalý poradce.

Zdroj: RT, Sputniknews.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponIzraelští vojáci sestřelili raketu vypálenou z Pásma Gázy   
Pridal tk Sobota 09 prosinec 2017 - 06:41:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Izraelští vojáci sestřelili raketu, která byla vypálena z Pásma Gázy na jih země, oznámila tisková služba armády.

„Systém protivzdušné obrany Iron Dome (Železná kopule) zneškodnil raketu, která byla vypálena z Pásma Gázy na jih Izraele," stojí ve zprávě.

Zda byl někdo zraněn, se neuvádí.

Podle dřívějších zpráv během nepokojů v Pásmu Gázy bylo zraněno přes 250 lidí a hlášeni jsou i mrtví.

Násilné protesty propukly poté, co americký prezident Donald Trump oficiálně uznal Jeruzalém hlavním městem Izraele a nařídil přesunout do něj americké velvyslanectví.

Zdroj: tisková služba Izraelské armády

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRuský prezident Vladimir Putin se setkal s Zhang Youxia   
Pridal tk Sobota 09 prosinec 2017 - 06:30:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruský prezident Vladimir Putin se 7. prosince v Moskvě setkal s členem politbyra ÚV KS Číny a místopředsedou Ústřední vojenské komise KS Číny Zhang Youxia.

Vladimir Putin uvedl, že vztahy s Čínou jsou klíčovým směrem ruských zahraničních vztahů. Ruská strana vysoce oceňuje rusko-čínskou strategickou spolupráci na vysoké úrovni. Rusko a Čína mají stejný nebo podobný postoj v mnoha důležitých mezinárodních a regionálních záležitostech. Obě strany by měly nadále posilovat komunikaci a koordinaci a společně chránit světový a regionální mír a stabilitu. Rusko-čínská vojenská spolupráce má důležitý význam ve vztazích obou zemí. Doufá, že obě strany nadále posílí spolupráci při společných cvičeních, vojenských soutěžích, školení personálu a v dalších oblastech, aby se zvýšila úroveň vztahů mezi oběma armádami.

Zhang Youxia uvedl, že na 19. sjezdu KS Číny bylo vydáno důležité politické rozhodnutí o vstupu čínského socialismu do nové éry, to znamená, že vztahy mezi Čínou a světem vstoupí do nové éry a čínsko-ruské vztahy budou mít nové příležitosti k rozvoji. Pod vedením a díky podpoře představitelů obou zemí postupují čínsko-ruské všestranné strategické partnerské vztahy neustále kupředu. Vztahy mezi oběma zeměmi se nachází v historicky nejlepším období. Vztahy mezi oběma armádami se rozšiřují a praktická spolupráce dosáhla značných výsledků. Čínská strana je ochotna se společně s Ruskem vzájemně podporovat na základě důležitých dosažených konsenzů, aby společně udržovaly bezpečnost a zájmy obou zemí a světovou stabilitu a mír.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína a Velká Británie se dohodly na posílení strategické spolupráce v oblasti vědecké a technologické inovace   
Pridal tk Sobota 09 prosinec 2017 - 06:28:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čína a Velká Británie včera v Londýně oficiálně vydaly strategický program čínsko-britské spolupráce v oblasti vědecké a technologické inovace. Jedná se o dvoustrannou strategii pro spolupráci v oblasti vědy a technologií, kterou formuluje Čína s další zemí, což symbolizuje, že čínsko-britská spolupráce v oblasti vědecké inovace, která vznikla před 40 lety, již vstoupila do nové historické etapy. Jde také o první mezinárodní dohodu o spolupráci, kterou podepsala britská vláda poté, co zveřejnila svou státní průmyslovou strategii a slíbila další 2,3 miliardy liber na financování výzkumu a vývoje.

Téhož dne za přítomnosti a svědectví čínské vicepremiérky Liu Yandong podepsali zástupci obou států v Londýně Čínsko-britský strategický program spolupráce mezi oběma zeměmi v oblasti vědecké a technologické inovace. Jako jeden z hlavních výsledků 5. zasedání čínsko-britského kulturního dialogu na vysoké úrovni vytvořila tato strategie rámec pro budoucí spolupráci mezi oběma zeměmi a jasně uvedla, že obě země budou provádět rozsáhlou spolupráci v příštích deseti letech v oblasti vědecké a technologické inovace a industrializace nových technologií. Strategie rovněž stanovuje řadu prioritních oblastí spolupráce, včetně věd o živé přírodě, bezpečnosti potravin, obnovitelných energií a environmentálních technologií.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNěmečtí sociální demokraté zahájili dialog o koaliční vládě s Konzervativní unií   
Pridal tk Sobota 09 prosinec 2017 - 06:27:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Německá strana sociální demokracie včera na schůzi v Berlíně rozhodla, že zahájí dialog o koaliční vládě s největší stranou kongresu Konzervativní unií (CDU/CSU). Kromě toho, představitel německé sociální demokracie Martin Schulz byl opět zvolen předsedou strany.

Ve volbě do německého Bundestagu během letošního září získali sociální demokraté méně hlasů než Konzervativní unie a umístili se na druhém místě. Sociální demokraté opakovaně deklarovali, že nechtějí s Konzervativní unií vytvořit koaliční vládu. Protože však jednání o koaliční vládě mezi Konzervativní unií, Svobodnou demokracií a Stranou zelených selhala, vedení SPD přehodnotilo názor a na výzvu německého prezidenta o politické odpovědnosti začnou jednat s Konzervativní unií.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMezinárodní společenství se staví proti USA, které uznaly Jeruzalém za hlavní město Izraele   
Pridal tk Sobota 09 prosinec 2017 - 06:25:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
USA 6. prosince oznámily, že uznávají Jeruzalém za hlavní město Izraele a zahájí přesun svého velvyslanectví v Izraeli z Tel Avivu do Jeruzaléma. OSN, Egypt, Velká Británie a další mezinárodní organizace a země poté vyjádřily nesouhlas a obavu o regionální stabilitu.

Generální tajemník OSN António Guterres v projevu pro novináře řekl, že veřejně vždy oponoval jakémukoliv jednostrannému opatření, které může ohrozit palestinsko-izraelskou mírovou prosperitu. Otázku postavení Jeruzaléma je třeba řešit s předpokladem toho, že palestinská a izraelská strana vezmou v úvahu své patřičné starosti, a podle souvisejících rezolucí Rady bezpečnosti OSN a Valného shromáždění a na základě přímého jednání. Kromě „Návrhu obou zemí" není žádná další volba.

Francouzská stálá delegace v OSN uvedla, že Rada bezpečnosti na výzvu Francie, Velké Británie, Egypta a dalších 5 zemí uspořádá 8. prosince mimořádné zasedání.

Egyptské ministerstvo zahraničí v deklaraci uvedlo, že Trumpovo vyhlášení je jednostranné rozhodnutí, které porušuje Mezinárodní zákon a související rezoluce OSN.

Britská premiérka Theresa Mayová v deklaraci uvedla, že Velká Británie nesouhlasí s tímto americkým rozhodnutím, domnívá se, že toto rozhodnutí neprospěje regionálnímu míru. Britské velvyslanectví v Izraeli bylo založeno v Tel Avivu a Británie neplánuje jeho přemístění.

Íránské ministerstvo zahraničí publikovalo deklaraci, ve které ostře odsoudilo americké rozhodnutí, domnívá se, že to narušuje rezoluce OSN a vyvolá to hněv islámského světa, přinese to nové nepokoje a extremistickou a násilnou činnost.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEvropská komise podala žalobu na Polsko, ČR i Maďarsko, odmítly kvóty uprchlíků   
Pridal tk Sobota 09 prosinec 2017 - 06:24:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Evropská komise se včera rozhodla podat evropskému soudu žalobu na Polsko, Českou republiku a Maďarsko, protože odmítly stanovené kvóty uprchlíků.

Evropská komise tak učinila z toho důvodu, že po schválení programu o přijímání uprchlíků v září 2015 Polsko i Maďarsko nepřijalo žádné uprchlíky. Česká republika od srpna 2016 rovněž nepřijala jediného uprchlíka.

Po mnoha varováních se EU v letošním roce rozhodla, že zahájí postupy proti Polsku, České republice a Maďarsku kvůli neplnění kvót uprchlíků.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2017
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2742 sec,0.1031 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,998kB