Pondělí 11 prosinec 2017
P.C.Roberts: CNN se odkryla jako ministerstvo propagandy pro vojenskobezpečnostní komplex   
Pridal tk Pondělí 11 prosinec 2017 - 18:57:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Glen Greenwald, jeden z mála opravdových žurnalistů, kteří na Západě zbyli a nichž ani jediný nepracuje pro CNN či pro jiné americké nebo evropské médium, vypráví příběh masové lži, kterou CNN vypustila do světa: https://theintercept.com/2017/12/09/the-u-s-media-yesterday-suffered-its-most-humiliating-debacle-in-ages-now-refuses-all-transparency-over-what-happened/

Dovolte, abych se vyjádřil otevřeně. CNN není žádná zpravodajská služba, je to odporná a zapáchající žumpa. V CNN není totiž jediný člověk, o kterém byste mohli říct, že je buď mravný či inteligentní, Jde o spolek zkorumpovaných kreténů, a kdybyste vzali inteligeční kvocient kteréhokoli z nich a vynásobili jej milionem, k číslu 10 byste se nedopracovali. A mravní integritu CNN nenaleznete jinde, než v závratných negativních hlubinách. A tihle debilové CNN jsou placeni za to, že lidem Ameriky i světa neomaleně lžou. To je jejich pracovní náplň. Takže kdokoli sedí a poslouchá CNN je beznadějný hlupák, který nemůže mít ani nepřibližnější představu o tom, co se ve světě skutečně děje. Přečtěte si Greenwaldův výčet lží, které totálně úplatná a korupčnická americká média šíří po světě, a dojdete k názoru že USA nemají žádná média. Mají jen ministerstvo propagandy, vyrábějící lži, sloužící jednomu procentu.

Překlad: Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Spojte se se mnou a změňme svět!   
Pridal tk Pondělí 11 prosinec 2017 - 16:51:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vědci Harvardu se shodli, že Margaret Mead má pravdu. I jen pár lidí dokáže změnit svět.

Podle poslední (a falešné) zprávy vlády a presstitutek je dnes počet amerických nezaměstnaných nejnižší za posledních 17 let, zatímco ke zvýšení mezd a platů nedošlo.

Jak si vysvětlit plnou či dokonce až přeplněnou zaměstnanost, jež se obejde bez tlaku na vyšší příjmy?

Zřejmě je údaj o plné zaměstnanosti podvrženým produktem, který do nezaměstnaných přestal započitávat miliony zklamaných lidí, kteří po marných pokusech práci najít, ji přestali už hledat – a nejsou už proto do nezaměstnaných započitáváni. Protože hledání práce stojí peníze, a dlouhé i marné pátrání po ní je též značně depresivní, kategorie lidí, o kterých mluvím, z vládních statistik prostě vypadla.

Bude tedy i tahle falešná zpráva o plné zaměstnanosti v USA zařazena do falešných zpráv (fakes), které bude nyní google vyřazovat z internetu?
Nesmysl! Ani grešli nedejte na to, že by snad google najímal 10 000 lidí na to, aby plenili internet od onoho druhu falešných vládních zpráv, jako je ta o plné zaměstnanosti v USA. Tohle plánované plenění je totiž určeno pro zprávy zgruntu jiné.http://thehill.com/policy/technology/363242-10000-google-staff-set-to-weed-out-extremist-content-on-youtube

Ostatně, kdo to asi google požádal, aby se z mechanizmu na výzkum přeměnil na vrátného? Máme zde snad spiknutí proti prvnímu dodatku americké ústavy? A jaká je kvalifikace googlu k rozhodování o tom, co je falešná zpráva či co je extremistický názor? Je to, čeho jsme svědky, oním fenoménem, kdy elita využívá soukromou společnost k takovému vysvětlování jevů a událostí, jež slouží jen jednomu procentu? A jak si soukromá společnost vůbec dovoluje první dodatek ústavy znásilňovat? Je tohle dalším příkladem arogance vtělené do trans-atlantického a treans-pacifického partnerství, jež si korporátní tribunály vytvořily proto, aby mohly suverénním vládám diktovat svou enviromentální i jinou politiku? Jak vidno, jsou tyto elity a globalisté vždy hotovi vnést do života jen ty dohody, které suverenitu národů likvidují.

Proč mají lidé stále užívat google, youtube, facebook a twitter, když se tyto společnosti spikly proti svobodě tisku? Je snad odpovědí na tuto otázku argument, že Američané se raději nechávají bavit, než aby byli svobodní?
Mladí Američané si digitálním placením všeho na tuto tyranii už zvykli. Digitální peníze znamenají, že vláda ví o každém jejich nákupu, o jejich majetku, i kde se jejich peníze zrovna nalézají.Takže je může zmrazit a zkonfiskovat, kdy se jí zachce – a udělat tak z kohokoli tvora naprosto bezmocného.

Běžte proti tomu protestovat a najednou zjistíte, že nejste schopni zaplatit činži, daň za auto či poplatek za kreditní kartu. A veškerý váš odpor je marný. Jste na tom hůř, než otroci 19. století.

Jsou falešná obvinění z válečných zločinů, vznesená proti někdejšímu srbskému vůdci Slobodanu Miloševičovi příkladem oné falešné zprávy, kterou se google chystá potlačit?

Nesmysl. Vždyť každá západní presstitutka, zkorumpovaný Clintonův režim a Washingtonem zkorumpované evropské státy démonizovaly nevinného Miloševiče jako válečného zločince a odvléklo jej k soudnímu tribunálu do Haagu, kde Miloševič zemřel, či byl v cele zavražděn, když už očekával jen konečný rozsudek.

Haagský tribunál jej později označil za „nevinného“, a nyní znovu – jedenáct let po jeho smrti - jej znovu a ještě jednou shledal nevinným.
https://www.strategicculture.org/news/2017/12/07/hague-tribunal-exonerates-slobodan-milosevic-again.html

Jsou zločinná Miloševičova smrt a zpustošení Srbska příkladem extrémistické zprávy, kterou se google chystá zcenzurovat?
Jsou vymyšlené Husajnovy zbraně hromadného ničení a jeho zbraně chemické, či ruská invaze na Ukrajinu dalším příkladem falešných zpráv, které google zcenzuruje?

Nevsaďte na něco takového ani haléř! Google, facebook, youtube či twitter budou cenzurovat jedině pravdu, takže i v budoucnu od nich uslyšíme zase jen lži.

Vždyť už dnes jsou ti, kteří říkají pravdu nálepkováni jako „konspirační teoretikové“, „ruští agenti“ či „antisemité“. A tohle nálepkování je pro google a další společnosti úkol nejpřednější, pro něj stojí za to jit ve službě jednomu procentu do akce.

Pohlédněme však na cenzurování internetu googlem z jiného úhlu. Předpokládejme, že jsem vůči googlu nikoliv dost férový, a že google tedy má na mysli spravedlivou definici „extrémizmu“. Co je extrémní záleží ovšem na tom, jak na věc pohlížíme. Např. co extrémizmus znamená pro Palestince, se velmi liší od toho, co za extrémizmus pokládá izraelský sionista. Člověk, ovlivněný výmyslem o Russiagate, bude považovat každou pravdivou informaci o Rusku za extrémistickou. Takže to, co google dělá, je, že najímá 10 000 pracovníků, jejichž osobní názory a předsudky budou rozhodovat o tom, co je „extrémizmus“.

Ústava USA chrání svobodné vyjadřování, aby ochránila pravdu. Jestliže většina, či menšina, nebo „národní bezpečnost“, nebo vůbec kdokoli či cokoli bude moci cenzurovat, získáme namísto pravdy jen agendy sloužící výhradně jen samy sobě. Pravda totiž vyplývá z diskuze a nikoli z cenzurování.

Paulcraigroberts.org má velkou čtenářskou obec oddaných čtenářů. Nicméně mnozí se domnívají, že individuální web nemůže mít velký vliv. Nemají však pravdu. Vědci Harvardské univerzity ve své nejnovější studii, publikované v časopise Science, uvádějí, že „dokonce i výstupy malých nezávislých zpravodajských komunit mohou mít dramatický vliv na obsah národní disputace“. http://www.informationclearinghouse.info/48258.htm

Náš web má skutečně velký mezinárodní vliv, jelikož jeho články jsou zveřejňovány na webech, pyšnících se velkou čteností a jsou překládány do mnoha jazyků. Já sám pak často poskytuji interview na národních televizích jiných zemí, a existují dokonce i čínské weby, které mé články zveřejňují.

Ti z vás, kteří si sami pro sebe vymýšlíte výmluvy pro nepodporu webu, otevírajícího lidem oči, by si měli uvědomit, že nejrůznější filantropické nadace podporují vlády elit, nalézajících se dnes v rukou neokonzervativců. Není tudíž nikdo, kdo by podporoval pravdu - kromě lidu. Nepatrné procento rozpočtu jedné filantropické nadace by udrželo tento web při životě – a to na dlouhé roky.

Na celém světě svobodné myšlení a svobodné vyjadřováni vzdorují policejnímu a státnímu útlaku. Jestliže tento web, který je dost odvážný na to, aby vám říkal pravdu, nepodpoříte, budete mít jen lži.

Takže spojte se se mnou a změňme svět. Jestliže to neučiníme, svět nebude.

Vybral a přeložil Lubomír Man


PODPOŘTE
Donate by mail:
The Institute for Political Economy
Wells Fargo
23046 Panama City Beach Parkway


Panama City Beach, Fl 32413
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZávažné upozornění: Telička útočí na Českou republiku za peníze České republiky s náklady milion měsíčně na jednoho!   
Pridal tk Pondělí 11 prosinec 2017 - 07:08:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Je šílené, že skoro nikdo ve veřejnosti neví: Telička a Jourová (poznámka: obě tyto kontroverzní postavy jsou EU poslanci za Babišovo ANO) , kteří se plazí pod výsostí "pan Brusel" nejsou placeni horentními platy z bruselské práce, protože bruselský cirkus nic nevytváří. Ty šílené platy jim platíme my na úkor důchodců, na úkor léčení rakoviny dětí a dalších těžkých postižení!

Základní plat řadového eurokomisaře - české zástupkyně Věry Jourové, činí 20 832 eur (562 tisíc korun). Tyto peníze podléhají takzvané evropské dani, která míří zpátky do rozpočtu EU a činí přibližně 45 procent.

Kde se ty peníze berou?

Nejvíce peněz tvoří příspěvky jednotlivých zemí (každá země posílá zhruba 0,7 procenta svého HDP), dále jde o část peněz z harmonizované daně z přidané hodnoty (asi 0,3 procenta vybrané částky) a také většinu vybraného dovozního cla za zboží dovezené do EU. Státy si z cla nechávají jen malou část.

Po skončení působení ve své funkci dostává každý bývalý člen komise 40 až 65 procent svého platu (podle toho, jak dlouho byl ve funkci), a to po dobu tří let.

Po 65 letech věku má nárok na důchod, který činí 4,275 procenta za každý rok ve funkci, tedy při pětiletém působení dostane 4452 euro (120 tisíc korun) měsíčně.

Po skončení své funkce dostávají poslanci „odchodné“ ve výši jednoho platu, za každý odsloužený rok dostanou jeden měsíc. Po pěti letech v EP mají nárok na pětiměsíční odchodné. Vedle toho dostanou europoslanci rozpočet na platy svých asistentů, a to až 21 209 eur (573 tisíc korun). Česko má 21 europoslanců. A to není vše:

Příspěvky

– Na všeobecné výdaje (náklady na řízení kanceláře v členském státě) 4.299 EUR - 118.000,- Kč

– Na cestovní výdaje (účast na oficiálních schůzích orgánů EP) dle skutečných nákladů

– Roční příspěvek na cestovní výdaje (mimo účast na oficiálních schůzích orgánů EP) 4.243 EUR - 116.000,- Kč

– Na asistenty (čtvrtinu těchto prostředků lze využít na služby, např. odborné studie, posudky, právní poradenství, správa webu, atp.) 21.209 EUR - 581.000,- Kč

– Denní příspěvek (diety)(schůze v út, st, čt, pá) 304/den na schůzi orgánu EP 8.300,- Kč den

Prý nás západ šíleně dotuje

Ale kdeže. I když nám předkládají účet úžasný, naše členství v EU si bohatě přeplácíme. To prý však nemáme započítávat.

Česko z finanční bilance vychází pozitivně. Za prvních 10 let členství v EU (do roku 2014) jsme na Unii vydělali. Jak spočítal Nejvyšší kontrolní úřad, za tuto dobu jsme do společného evropského balíku poslali 390 miliard korun a zpátky jsme dostali bezmála 800 miliard. Jsme tedy 410 miliard korun v plusu a ještě několik dalších let, nejméně do roku 2020, bychom měli stále více čerpat než posílat.

Ale že na to spotřebováváme tisíce úředníků, policistů, zaměstnanců bank, právních firem a poradců, poradců smluv o žádosti na dotace a mnoho dalších šílených výdajů zatím všichni odmítají zveřejnit. Tyto náklady jakoby byly gratis. A dokonce víme, že každý rok odchází na západ kolem 300 miliard korun, minulý rok prý už dokonce 420 miliard.

Takže pouze za minulý rok od nás na západ odešlo 420 miliard, zatímco nás strašně dotovala Evropská unie za prvních deset let výší 410 miliard. A nikdo nesmí zveřejnit náklady na obsluhu dotací, kde každá žádost představuje neuvěřitelné množství normohodin úředníků a justice!

Stali jsme se otroky povýšené Evropské unie!

To si nedovolil ani Sovětský svaz v době okupace!


A kdo si bude stěžovat, má být tvrdě potrestán, řve Jourová a nyní Telička naposledy v pořadu Václava Moravce za měsíční miliónovou dotaci. Kdy tato zvrácenost skončí? A ten, kdo to kritizuje, je ruský šváb, dezinformátor a alternativní provokatér, kterého by Lidové milice z neziskových organizací ministra Chovance měly umlčet.

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/1292-zavazne-upozorneni-telicka-utoci-na-ceskou-republiku-za-penize-ceske-republiky-s-naklady-milion-mesicne-na-jednoho
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKarel Wichs: Co se stane, když v Katalánsku…   
Pridal tk Pondělí 11 prosinec 2017 - 07:00:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Prosincové volby v Katalánsku jsou přede dveřmi a mnozí si kladou otázku, jak asi dopadnou. Může se opakovat situace z letošního podzimu, kdy – tentokrát legálně – vyhlásí nově zvolení poslanci samostatnost nebo má madridská vláda v záloze nějaký háček, kterým by tomu zabránila?

Když vyhrají zastánci katalánské samostatnosti, nemusí dojít k vyhlášení samostatnosti. Jednak by to bylo protiústavní, pokud se nezmění základní zákon, jednak se většina představitelů separatistických stran zavázala, že budou usilovat o samostatnost legálními cestami. Mezi ně patří i změna Ústavy. Nevzdávají se prý svého cíle, ale chtějí ho dosáhnout bez stanovení časového harmonogramu, a to i kdyby měl trvat léta. Pouze malá skupina okolo expremiéra Carlese Puigdemonta soustředěná jako tvrdé jádro zastánců republiky, jak o sobě mluví, trvá na svém: chce, aby nový parlament, který vzejde z voleb 21. prosince vyhlásil nezávislost na Španělsku do osmnácti měsíců. Sám Puigdemont obvinil z Bruselu madridskou vládu, že ho chce trestat za činy, k jejichž naplnění zavázal, když byl v roce 2016 zvolen katalánským premiérem. Madrid na něj zrušil evropský zatykač, aby ho mohl soudit pro všechny zločiny, z nichž ho viní. Některé z nich v Belgii nejsou trestným činem, a tak by mohl být vydán do Španělska, jen kdyby se Madrid zavázal, že z nich nebude obviněn. Puigdemont kandiduje v prosincových volbách do parlamentu a lze předpokládat, že bude zvolen. Jestli tím dosáhne imunity nebo bude parlamentem vydán justici, je už jiná otázka. Dá se předpokládat, že v případě vítězství separatistů nedojde k situacím, jakých byla Evropa svědkem v průběhu letošního roku.

Pokud vyhrají volby strany, které chtějí zůstat ve španělské rodině, určitě dojde k velké diskusi o změně Ústavy. Lidovci si ji přejí nejméně a po letech odmítání tvrdí, že je možné přerozdělování centrálně vybraných peněz, což nejvíce trápí Katalánce, vylepšit i v rámci stávající Ústavy. Socialisté už před volbami (katalánskými) slíbili, že by přistoupili k určitému vylepšení přerozdělování financí, ale ve vypjaté atmosféře boje o samostatnost neměli výrazný volební výsledek. Nejvíce nadějí se vkládá do centralistické strany Podemos. Patří mezi ty nové, což má oproti těm tradičním své výhody i nevýhody. Výhodou je, že zatím nebyla do ničeho zapletena, ani do korupčních afér lidovců, ani do nerozhodnosti socialistů. Výhodou také je, že Podemos má celošpanělskou základnu, která si stojí za svou katalánskou odnoží. Její představitelka Inés Arrimadas, která chce kandidovat na katalánskou premiérku, v sobotu 9. prosince na shromáždění v Tarragoně slíbila, že se podívá pod koberec na výdaje minulých separatistických vlád. Bude-li zvolena premiérkou, nechá provést audit, aby zjistila, jestli peníze na sociální potřeby nešly na podporu akcí za katalánskou samostatnost. Zní to líbivě jako předvolební slib, ale o totéž se už zajímá španělská justice, a ta má v zemí velkou prestiž.

Ať zvítězí ta či ona strana, zastánci „procés“, jak říkají Katalánci svému boji za samostatnost, nebo příznivci jednotného Španělska, určitě se situace uklidní. A protože podle očekávání má dojít k těsnému vítězství, měly by obě strany poslouchat i hlasy svých odpůrců, zejména když všichni prohlašují, že chtějí dosáhnout svého poklidnou nenásilnou cestou.

Karel Wichs

Zdroj: Vaše Věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVálka je mír   
Pridal tk Pondělí 11 prosinec 2017 - 06:54:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nikdo neuplatnil Orwellovo heslo „válka je mír“ lépe než Donald Trump. V Orwellově románu 1984 Strana udržuje stabilitu doma tím, že neustále vede válku jinde.

Někdo tvrdí, že americký prezident je „negramotný“ a „nevzdělaný“. Jiní argumentují tím, že jeho intelektuální schopnosti jsou omezené. Četl jsem několik negativních hodnocení duševního stavu prezidenta. Ale nikdo nemůže ve skutečnosti upřít Donaldu Trumpovi úspěchy. I přes veškerou nepřízeň se Trump stal prezidentem. Navzdory houževnatému úsilí vypudit ho z prezidentského úřadu se mu podařilo setrvat v Bílém domě. Pravidelně činí nepředvídatelná nepopulární rozhodnutí, která většině rozumných a inteligentních lidí nedávají smysl. Komunikuje se světem prostřednictvím úryvků a tweetů. Přesto zázračně triumfuje.

Na člověka, který za celý svůj život údajně nepřečetl žádnou knihu, se toho Trumpovi podařilo dosáhnout poměrně hodně. Jak to dělá? Co probíhá v jeho mysli? Zdá se, že jádrem Trumpovy strategie přežití je heslo „válka je mír“. Válka je pro Trumpa komfortní zónou.

Od prvního dne, kdy americký prezident nastoupil do úřadu, nevynechal jedinou příležitost, aby nevyhrožoval globálním konfliktem. Provokoval Írán, rozzuřil Severní Koreu a nyní se snaží naštvat Palestince. Zdánlivě sociálně slabá Severní Korea byla náhle vůči americké agresi velice akční. Inženýrům Kim Čong-una trvalo jen pár měsíců, než vyvinuli balistické rakety, které mohou proměnit americká města v prach. Severní Korea je pro Trumpa příliš nebezpečná. Jako regionální supervelmoc ani Írán není ideálním nepřítelem. Trump potřeboval zahájit novou bitvu proti podstatně slabšímu nepříteli. Palestinci se stali dokonalými protivníky.

Válka v Palestině - to je mír a pohoda pro Washington. Zdá se, že to perfektně zapadá do Trumpovy doktríny. Ale je to skutečně tak? Opravdu jsou Palestinci ideální pro tuto roli? Izraelští novináři se domnívají, že arabští a muslimští vůdci nebudou na straně Palestiny. Riziko spočívá v tom, že arabské a muslimské masy reagují velmi odlišně. Situace by se mohla velice rychle změnit. A klíčová otázka, kterou si budou muset zítra ráno Američané položit, zní: Jak Trumpova strategie „válka je mír“ pomůže vytvořit „Ameriku znovu velkou“? Nepomůže. Jedná se pouze o taktiku přežití z Trumpovy strany. Z toho má prospěch pouze Trump, a zase jenom Trump.

Za sebe mohu říci, že Trumpovi se velmi dobře daří vymýtit to, co zbylo z americké světové hegemonie. Pokud bude Trump zastávat prezidentský úřad ještě další rok - ovšem za předpokladu, že to planeta vydrží - prestiž a vliv Ameriky se natolik smrsknou, že z nich nic nezbude. Někdo snad může argumentovat, že už jen pro tento samotný fakt je Trump pozitivní silou v současné světové politice.

Gilad Atzmon

War is Peace vyšel 6. prosince 2017 na ICH. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2017/12/7449-valka-je-mir.htm


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOběti islamizace Turecka: ženy   
Pridal tk Pondělí 11 prosinec 2017 - 06:45:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
"Ženy by měly znát své místo.... Rovnost pohlaví je proti lidské přirozenosti." Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan.

Dle nálezu ministerstva je fyzické násilí nejčastější formou hrubého zacházení: 70% žen podalo zprávu, že bylo fyzicky napadeno.

Jeden z podezřelých uzavřel dohodu s rodinou slečny K.C.: zaplatil sumu 5 700 dolarů a dohodl se, že se ožení s K.C. Rodina zaranžovala falešný svatební obřad, nafotila fotky, a prezentovala je u soudu, aby ochránila toho muže. A tak pod tlakem rodiny se z pachatele znásilnění stal náhle její snoubenec.

6. února 1935 bylo tureckým ženám poprvé umožněno volit v národních volbách a 18 žen bylo zvoleno do parlamentu – více než o 10 let dříve než v západních zemích jako Francie, Itálie a Belgie. O 80 let později se zdají býti turecké ženy nedobrovolnými pasažéry Stroje času H. G Wellse a cestují zpět do časů svých prababiček za Otomanského impéria.

Turecký silák, prezident Recep Tayyip Erdogan, kdysi hrdě prohlásil, "ženy by měly znát své místo" a že "rovnost pohlaví je proti lidské přirozenosti". Jeho místopředseda vlády řekl, že ženy se nemají smát na veřejnosti. Nikoho nešokovalo, když v roce 2016 Turecké ministerstvo pro rodinu a sociální politiku zjistilo, že ne méně než 86 % tureckých žen utrpělo fyzické nebo psychické násilí z rukou svých partnerů nebo rodiny. Podle zjištění ministerstva je nejběžnější formou zneužívání fyzické násilí: 70% žen uvádí, že byly fyzicky napadeny.

Turecký silný muž, prezident Recep Tayyip Erdogan, jednou hrdě prohlásil: "Ženy by měly znát své místo" a že: "Rovnost pohlaví je proti lidské přirozenosti." (Foto Drew Angerer/Getty Images)

Nedávno Kadin Cinayetlerini Durduracagiz Platformu, organizace za práva žen, ohlásila, že jen v červenci 2017 bylo 28 žen zavražděno mužem. V tom samém měsíci, osm dalších "šťastnějších" žen bylo fyzicky napadeno za nošení "krátkého či neslušného oblečení" nebo za kouření na veřejnosti. Zpráva končí: "Stát zůstává potichu."

Turecko vykazuje zvyšování všech sociálních a politických rysů islámu: autoritářství, nadvládu většiny, oficiální toleranci k netoleranci ke všemu co by mohl považovat islám za "neislámské". Cílovou skupinou jsou často ženy a zastrašování se nemusí vyhnout ani tím, že se oblékají podle islámských předpisů. Hayrettin Karaman, islámský učenec, a miláček tureckých proerdoganových islamistů nedávno tvrdil, že kouření cigaret vydává špatný signál o ženině morálce. Ve své rubrice z 3. srpna napsal:

"Když vidím ženu, která nosí šátek a také kouří na veřejnosti, mám pocit, že tím říká toto: 'Neohlížej se na to, že si zakrývám hlavu. Nevzdávej to se mnou, mám toho více, co bych s tebou chtěla sdílet'".

Přirozeně, mnoho tureckých mužů považují klerikova slova za návod na rozpoznání sexuální vyzývavosti. Tento způsob myšlení je obvyklý v konzervativních muslimských komunitách. To by se nemohlo v sekulárním Turecku stát. Je to prostě výsledek vládou podporované islamizace vedené odshora dolů. To má dva znepokojující aspekty: ochotu lidí se na tomto účastnit a nerovnost před zákonem.

V roce 2014, 17-ti letá K.C. byla znásilněna a zmlácena dvěma muži. Na policii sepsala žalobu a dva podezřelí byli zadrženi. Až potud všechno bylo normální. Jeden z podezřelých uzavřel dohodu s rodinou slečny K.C.: zaplatil sumu 5 700 dolarů a dohodl se, že se ožení s K.C. Rodina zaranžovala falešný svatební obřad, nafotila fotky, a prezentovala je u soudu, aby toho muže ochránila. A pod tlakem rodiny změnila K.C. výpověď a řekla, že nebyla znásilněna. Násilník se stal náhle jejím snoubencem. Oba podezřelí byli propuštěni, uspořádal se islámský náboženský obřad a násilníci byli zproštěni obvinění. Ne moc zrovna šťastný konec. Manžel K.C. ji začal pravidelně bít a tak šla dívka znovu na policii, aby řekla svůj skutečný příběh. Její manžel byl ten, který ji znásilnil a ona byla přinucena se za něj provdat.

Ne každá žena, která hledá ochranu právního systému, má takové štěstí.

10. srpna dvě ženy Derya Kilic (19) a Seray Gurer (22) byly sexuálně obtěžovány dvěma neidentifikovanými muži. Podle jejich svědectví požádaly na ulici o pomoc dva policisty. Videozáznam ukazuje, jak jeden z policistů začal jednu z těchto žen bít. Ve svém pozdějším svědectví, když vyplňovala stížnost na policii, tak řekla, že policista, který ji udeřil, zkoušel "ospravedlňovat" sexuální obtěžování tvrzením, že byly "nevhodně oblečeny". Řekla:

"Chtěly jsme od nich pomoc, protože jsme neviděli poznávací značky motorek těch, co nás obtěžovali. Ale jeden z těch policistů řekl, že obtěžování bylo oprávněné, protože jsme byly nevhodně oblečeny."

To je kam nás dostala plíživá islamizace. Zdá se, že to lepší už nebude.

Burak Bekdil, jeden z předních tureckých novinářů, nedávno vyhozený po 29 letech z předních tureckých novin, za to, že psal o dění v Turecku pro Gatestone. Je člen Fóra pro Blízký Východ.

Překlad původního textu: Victims of Turkey's Islamization: Women
Překlad: René David


zdroj: https://cs.gatestoneinstitute.org/11519/obeti-islamizace-turecka-zeny

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZa psaní pravdy o multikulturním peklu ve Švédsku až 8 let ve vězení!   
Pridal tk Pondělí 11 prosinec 2017 - 06:38:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tak a ještě dovětek: Švédská vláda přišla s návrhem, aby se žurnalisté, kteří píší o poměrech ve Švédsku, které se jim zdají být dle jejich úsudku prekérní - snažím se o nejpřesnější překlad - postihovali za špionáž/vyzvědačství Takže vláda přišla s návrhem postihovat ty novináře, kteří šíří "nevhodné" informace o Švédsku za "špionáž pro zahraničí" čímž měli "poškodit vztahy Švédska s jinými zeměmi"!

Návrh znamená i změnu v Ústavě, kde by to znamenalo omezení svobody projevu, názoru a tisku. Vztahovat by se zákon měl i na sdílení informací, které by mohly být v zájmu jiné mocnosti.

Důvodem pravděpodobně je, že vznikají nezávislé informační servy, které zprostředkují řadu informací, podotýkám s otevřených zdrojů, které ovšem zcela mění obecný pohled zahraničí na švédskou společnost a stát.

Trestem má být odnětí svobody na 2-4 roky, v horším případě až 8 let!

Autor: Otto Černý

Zdroj: samnytt.se
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMuslimští nacisté vypálili synagogu ve Švédsku! Jde o odvetu za projev amerického prezidenta ...   
Pridal tk Pondělí 11 prosinec 2017 - 06:35:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Skupina maskovaných muslimů zaútočila v sobotu na synagogu ve Švédsku a vypálila ji v reakci na rozhodnuti amerického prezidenta uznat Jeruzalém hlavním městem státu Izrael. Muslimové na synagogu zaútočili během demonstrace namířené proti USA a Izraeli.

Zdroj: Israel News Feed‏, jta.org


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProti ruským fotbalistům našla FIFA novou zbraň   
Pridal tk Pondělí 11 prosinec 2017 - 06:11:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mezinárodní federace fotbalových asociací (FIFA) zahájí od poloviny ledna 2018 dopingové testy ruských fotbalistů. Píše o tom The Daily Mail.

Podle informací listu FIFA provede zvláštní analýzu vzorků, aby zjistila, zda nebyly neoprávněně otevřeny.

Zástupci FIFA uvádějí, že budou postupovat v souladu s metodou Mezinárodního olympijského výboru (MOV) a Světové antidopingové agentury (WADA). „Světová antidopingová agentura nám a dalším mezinárodním federacím oznámila, že analýza vzorků může začít až od poloviny ledna 2018," prohlásili ve FIFA.

Zdroj:The Daily Mail


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA vezmou KLDR do „vlastních rukou“   
Pridal tk Pondělí 11 prosinec 2017 - 06:07:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Stálá zástupkyně USA při OSN Nikki Haleyová v rozhovoru pro televizi FoxNews prohlásila, že USA „vezmou věc do vlastních rukou“, pokud Čína nepřiloží více úsilí pro řešení problému s KLDR.

„Čína toho může udělat víc a my na ně kvůli tomu tlačíme, jak můžeme… Pokud toho Čína neučiní víc, tak vezmeme věc do vlastních rukou a začneme zavádět sekundární sankce," uvedla Haleyová.

KLDR poslední roky aktivně vyvíjí mezikontinentální balistické rakety spolu s nukleárními bojovými hlavicemi. Přitom se odvolává na hrozbu ze strany USA. Stále přísnější sankce OSN prozatím nebyly schopny zastavit jadernou a raketovou aktivitu Pchjongjangu. Poslední testy střely Hwasong-15, která může pravděpodobně zasáhnout cíl ve vzdálenosti 13 tisíc kilometrů, se konaly 29. listopadu. Pchjongjang oznámil, že teď má schopnost zasadit jaderný úder na celém území Spojených států.

Zdroj: TV FoxNews

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2017
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2931 sec,0.1075 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,033kB