Středa 13 prosinec 2017
Adam B. Bartoš se brání proti lživému nařčení ze strany Info.cz (Blesk.cz)   
Pridal tk Středa 13 prosinec 2017 - 19:45:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
"Jsem zvyklý na ledacos, média mne špiní, jak mohou, mám nálepku antisemity či nácka, ale jsou to pořád mediální útoky v rovině politické, které lze do jisté míry pochopit jako součást politického boje. Když to ale přejde do osobní roviny a média se ze mne snaží učinit lidskou zrůdu, byly už překročeny všechny meze," uvedl předseda Národní demokracie Adam B. Bartoš v reakci na včerejší článek na serveru Info.cz a Blesk.cz, podle kterého prý "antisemita málem utýral svoji fenku Bibi. "Je to nejsprostší útok, jaký si mohli vymyslet, a to dva dny před soudem, který mne čeká ve věci vydávání mých knih," dodal.

Článek tvrdí, že jsem málem utýral svého psa a barvitě popisuje jeho stav. Pes prý "málem nepřežil víkend". Jaká je ale pravda?

Pravda je, že jsme našeho psa v roce 2016 v bezvýchodné situaci chtěli věnovat někomu, kdo by se o něj byl schopen lépe starat ve chvíli, kdy my jsme už po několika letech nemohli. Fenka trpěla kožními problémy (což je pro mopse typické), se kterými si ale ani lékaři nevěděli rady a žádná jejich doporučení nezabírala.

Hledali jsme proto někoho s osobní zkušeností. Mezi několika zájemci se objevila mladá žena (Jana Š.), která tvrdila, že měla psa příbuzné rasy (fr. buldoček) se stejným problémem, kterým je špatná srst a svědění a že ho vyléčila z mnohem horšího stavu, než v jakém byl náš.

Jako veterinární sestra měla kontakty na alternativní léčbu u kamarádů veterinářů, kterou prý nebude muset hradit v plné částce, protože jí bylo jasné, že léčba bude velmi nákladná.

Navíc doma už jednoho mopse chovala, takže jsme usoudili, že u této zájemkyně bude Bibi v dobrých rukou. Paní nás přesvědčila, že psovi pomůže, že budeme v kontaktu, a tak tomu i téměř dva roky bylo - nová majitelka nás pravidelně informovala o tom, jak se Bibi adaptuje v novém domově a jak se její stav postupně zlepšuje, posílala fotografie a čile si dopisovala s manželkou. Pochopili jsme, že jsme pro Bibi udělali to nejlepší, co jsme mohli.

Naposledy si Jana Š. s manželkou psala před několika týdny. Dokládá to osobní korespondence, kterou máme k dispozici a ve které je konstatován zcela jiný stav, než jaký uvádí Blesk.

Ani ve snu by nás nenapadlo, že tatáž osoba po roce a půl, kdy se nabídla, že psa vyléčí, vše účelově otočí proti nám, respektive proti mé osobě nebo (protože probíhá prezidentská kampaň) dokonce skrze mne i proti osobě Petra Hanniga. -

více info v článku zde - http://narodnidemokracie.cz/adam-b-bartos-se-brani-lzivemu-narceni-ze-strany-info-cz-blesk-cz/

--
Vlasti zdar!

Adam B. Bartoš
předseda Národní demokracie

T: 732 322 371
M: info©narodnidemokracie.cz
W: www.narodnidemokracie.cz
F: facebook.com/abbartos
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVolme s. Šiklovou na Hrad - jako vrchní uklízečku!   
Pridal tk Středa 13 prosinec 2017 - 07:18:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na tuto myšlenku mne přivedlo super krátké video se super krátkým vyjádřením Jiřiny Šiklové, ve kterém vyjadřuje podporu kandidátu na prezidenta ČR Pavlu Fišerovi, v němž pronesla těchto několik mimořádně intelektuálně významných slov : „Pavel Fišer? Je to Evropan přesvědčením a navíc jako diplomat dokáže spojit politiky.“ (odkaz na video níže). Slova, která jsou hodna zápisu černou křídou do komína a zasluhuje blíže připomenout osobnost samotné Jiřiny Šiklové.

Soudružka Šiklová má k této k výše navrhované odpovědné funkci na Hradě všechny předpoklady, protože tuto funkci uklízečky vykonávala už v minulosti a to natolik úspěšně, že byla záhy přeřazena do funkce sociální pracovnice. Kromě toho její neobyčejně pohnutá a možno říct krkolomná životní kariéra ji k výkonu této funkci přímo předurčuje. Již jako mladá, uvědomělá studentka UK ve svých 21 letech vstoupila v r. 1956 do KSČ. Její vrcholné aktivní angažmá v komunistické straně však začalo až na podzim roce 1967 po zavření Literárních novin, kdy uvědoměle přemlouvala své spolustraníky, aby z KSČ nevystupovali, aby zůstali a podpořili tu část, která se snažila o reformu. Díky této angažovanosti se v roce 1968 se stala funkcionářkou a vedoucí stranické skupiny na FF UK. Za tuto skupinu podepsala manifest Dva tisíce slov a působila v tzv. nátlakové skupině Červení proti. V roce 1969, údajně na protest nastoupení G. Husáka do funkce, však stranu opustila.

Zde není od věci připomenout její svým způsobem pozoruhodný druh „zapomnětlivosti“, který v jejím životě hraje nemalou roli. Ta „zapomnětlivost“ se projevuje v tom, že o svém členství v KSČ se (nerada) zmiňuje jen v krajním případě a to ještě jen omezeně na roky 1967-1969. Období svého členství od r. 1956 jakoby zapomínala. Že by v tu dobu žila v ústraní, bez jakéhokoli angažmá v KSČ? Ale kdeže, důvod je prostý, ona totiž na to období zapomíná (a ráda) zcela vědomě. O svých údajných „dírách v paměti“ na jistém semináři o komunistickém vládnutí soudružka Šiklová říká: „Paměť jedince i paměť skupiny, případně národa je selektivní a má obranný charakter. Zapomínání a zkreslování […] slouží k vytváření žádaného (rozumějme lepšího) osobního i kolektivního sebehodnocení, které pak umožňuje člověku či skupině lépe žít a přežít“.

V souvislosti s kandidaturou Jaroslava Bureše na prezidenta v r. 2013, který v životopise nezmínil své členství v KSČ, na něj soudružka paní Šiklová brutálně zaútočila slovy: „Na sklerózu je příliš mladý, takže tento postup Jaroslava Bureše svědčí o nízkém stupni jeho morálních hodnot, bezcharakternosti nebo o výjimečně nízké inteligenci a naprostém podceňování občanů a novinářů. Již fakt, že zamlčel tuto skutečnost, by ho měl v očích všech členů sociálnědemokratické strany zcela diskvalifikovat“.

Charakter, morálně volní vlastnosti a vysoký stupeň nízké inteligence u paní soudružky doktorky Šiklové je záruka odpovědného plnění úkolů a povinností na tak významně exponovaném místě, jakým je Pražský hrad. Zvláště, pokud by se prezidentem stal člověk, jakým je morálně a charakterem stejně kvalitní kandidující pan Jiří Drahoš. V případě prezidentování pana Pavla Fišera, kterého paní Šiklová podporuje, si jejich spolupráci lze těžko představit. Pan Fišer se dosud veřejnosti nějak mimořádně nepředstavil.

V rámci slušnosti a objektivity nutno poznamenat, že u paní soudružky Šiklové došlo zřejmě po r. 1969 k syndromu „Obrácení Ferdiše Pištory“, což v následujícím období jejího života až do současnosti byl její život, již v jiném, než komunistickém kabátě, poznamenán mimořádně pozoruhodnými činy, které ji řadí mezi ty, kteří se zasloužili o změnu režimu v ČR. Stojí za připomenutí, že od tohoto „bodu zlomu“ již jako kovaná a charakterní demokratka se angažovala v řadě významných akcí, za což byla kromě jiného rovněž oceněna charismatickým otcem naší demokracie, spisovatele, režisérem, lhářem, nekuřákem, zásadovým abstinentem a příkladným manželem Václavem Havlem. Paní bývalá soudružka Šiklová je natolik progresivní osobnost naší společnosti, že si tato a mnohá další ocenění jistě zaslouží.

Třeba už také proto, jak se významně angažovala, když zastávala a hájila úvahy a myšlenky na vybudování radarové vojenské základny Spojených států v České republice. Pozoruhodný je také její názor na přetrvávající odpor Čechů k přijímání uprchlíků, což bývalá soudružka seriózně odůvodňuje nedostatkem vzdělání a myšlenkovou zakořeněností v dobách komunismu (jí se ale netýká?)a současně vyzývá občany, aby se nebáli islámu. Ergo kladívko, občanům České republiky prý chybí vzdělání a proto odmítají imigranty a nejsou o problematice imigrace ani schopni uvažovat. Jak vidno, paní soudružka doktorka nemá o úrovni vzdělání občanů ČR zrovna nejlepší mínění. Ostatně nic překvapujícího, takové mínění o nás občanech mají všechny ty elity v pražské kavárně, kam bezesporu patří i nekompromisní bojovnice Jiřina Šiklová.

Přesto nelze ještě nezmínit osud jejich slov, týkající se její paměti (a paměti jako takové, viz výše). To co tam říká, doslova a naprosto dokonale uplatnila v posledních letech svého veřejného a politického života. Dnes , přes její „černou minulost“ je něčím, o co by se slušný a čestný člověk nikdy ani nepokusil. To ovšem není případ paní Šiklové. Ne každému se totiž podaří oblbnout okolí tak dokonale, jak se to podařilo paní, dříve soudružce, Šiklové.

Jiří Baťa

(http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Zeman-s-Ovcackem-budou-v-prdeli-tesil-se-slavny-herec-Ted-se-znovu-ozval-A-take-Jirina-Siklova-515791)
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNoví marxisté obsadili česká ministerstva   
Pridal tk Středa 13 prosinec 2017 - 07:06:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Myslíte si, že neomarxisté jsou hlavně tzv. sluníčkáři, Evropské hodnoty, Sorošovci, Piráti, Zelení a tak podobně?

Ó jak hluboce se mýlíte!

"Nakresli člověka" - tak zněl úkol, které pětileté děti rády splnily. Na obrázku v horním řádku jsou příklady kreseb dětí, které se denně dívají na televizi méně, než hodinu, dole kresby dětí sledujících televizi denně tři hodiny a déle. (zdroj: Manfred Spitzer, Kybernemoc)

Předchozí odstavec by mohl napovídat, že tématem bude tzv. "digitální demence". Ano, bylo by také zapotřebí toto téma rozebrat. Zatím se na módní vlně veze hlavně věc, zvaná Sofie a pojem "umělá inteligence". Naopak se vůbec neprobírá postupující omezenost lidstva a zřejmě úmyslně se opomíjí fakt, že čím vyšší počet věcí kolem nás bude "smart", tak tím více se inteligencí budeme blížit člověku prvobytně pospolnému. Tohle už je vědecky prokázáno, ale z pochopitelných důvodů to není příliš ventilováno. Ale nebudu se nyní, touto digitální demencí zabývat. Kolem nás jsou mnohem nebezpečnější věci, než hromádka polovodičů, kterou může zrušit jediný elektromagnetický puls nebo pouhé vyšroubování pojistek. A proč tvrdím, že jsou věci nebezpečnější, než mluvící automaty a popírám tak Muska i Putina dohromady? Ze tří důvodů: právě nyní probíhá jistý proces, jenž se týká zotročení a zániku jednotlivých národů a hlavně proto, že se o tom nikde nemluví. Vše totiž tiše běží, schováno za migrační, rusko-americko-korejskou a robotí informační clonou.

Obrázek i s popiskou v prvním odstavci, byl uveden jen proto, abychom si uvědomili dobu, ve které žijeme, která je dále na postupu. Nyní, při vědomí, jakým způsobem ovlivňuje Systém nás a naše děti, se už však vrhneme na hlavní téma. Co myslíte, platí věta: "Když dva dělají totéž, není vždy to totéž, ale i když jeden dělá dvě věci, je to vždy totéž."?

Nikoli z nudy, ani z potřeby znovu studovat nesmysly, vzal jsem v antikvariátu do ruky jednu z komunisticko-ideových publikací z roku 1952. Stála mě pět korun, až se divím, že ji už dávno nevyhodili. Její název není důležitý, protože podobných knih byly vytištěny po roce 1948 statisíce tun, ale tato má kniha se zaobírá výchovou mladé generace k marxismu-leninismu. Co a jak se má dělat, co mladým říkat a co jim neříkat.

A nejen tento návod! Text obsahuje výčet chyb, kterých se sovětští komunisté při výchově mladých kádrů k marxismu-leninismu do roku 1948 dopustili a způsob jejich nápravy. Zkrátka je to takový praktický manuál politruka, jak správně národu vyměnit olej v hlavách.

Dnes už nic takového v obchodech nenajdete. Jsem přesvědčen, že v žádném knihkupectví po roce 1989 nevyšla kniha o tom, jak správně ideologicky masírovat masy. Co a jak dělat a co nedělat. Proč by taky něco takového vycházelo, když to sovětští soudruzi měli dávno zpracované, no ne? V tomto ohledu je, mnou objevená publikace z roku 1952, zcela jedinečná, což můžete posoudit několika málo výňatky, které si opravdu velmi pozorně přečtěte:

* "Hlavním nedostatkem propagandy Všesvazové komunistické strany (VKS) je, že není zcentralizované její řízení, což způsobuje, že propaganda je řízena ledabyle a neorganizovaně."

* "Hlavním rozhodujícím prostředkem propagandy VKS musí být tisk - žurnály, brožury, noviny, kdežto ústní propaganda musí míti roli druhořadou, pomocnou. Tiskem je možné tu či onu poučku rázem uvést ve známost široké veřejnosti."

> "V odděleních propagace a agitace soustředit veškerou činnost na poli propagaci tiskem a ústní propagace i masové agitace (vydávání propagační a agitační literatury, organizování tiskové a ústní propagace, kontrola ideového obsahu propagační práce, vyhledávání a rozmisťování propagačních kádrů...)."

> "Přes všechny patrné úspěchy v přednáškové činnosti, zejména zvýšení methodické kvalifikace mladých učitelů, katedra dospěla k závěru, že přednášky ještě neodpovídají požadavkům na ně kladeným. K tomu, aby charakter našich přednášek v plné míře odpovídal úkolu výchovy studentů v základních marxisticko-leninských ideách, je nutná systematická, úporná práce přednášejícího."

> "Pouze cestou nesmiřitelného boje s oportunismem strana sílila a rozvíjela se. V otázkách principielního charakteru není a nemůže být žádné "střední cesty", žádného kompromisu, a celé dějiny strany jsou obrazem boje za čistotu bolševických zásad: "...překonání rozporů uvnitř strany cestou boje," prohlásil V.I.Lenin, "je zákonem rozvoje naší strany."

> "Komunismus nemůže být vybudován bez plného odstranění přežitků kapitalismu v myslích našich lidí".

> "Komsomolské organizace počaly více přitahovat mládež k aktivní účasti na společensko-politickém životě země, k praktické činnosti - propagandistické, organisační, masové."

> "Celý učební proces na vysokých školách musí být protknut hlubokou ideovostí a bolševickou stranickostí, nesmiřitelností k projevům buržoazní ideologie."

> "Rektor vysoké školy je politický vedoucí, který nese odpovědnost ...za to, že z vysokých škol budou vycházet lidé vychovaní v duchu idejí bolševické strany."


Myslím, že tohle "opáčko" kurzu marxisticko-leninské výchovy raději ukončíme. Dříve narozeným se již jistě začala otevírat kudla v kapse a těm mladším ponechám prostor, aby mohli zavřít ústa a oční bulvy vrátili do očních jamek. Ano, takhle nějak vypadala propaganda dob minulých a výhodou výše uvedených výňatků je, že jsme dávným ideologům vlezli přímo pod pokličku. Tohle nebyly jen takové, stále kopírované a omleté výkřiky, jako: "Plán "X"-té pětiletky splníme na 160%" nebo "Prací proti revanšismu". Celá kniha v podstatě obsahovala jakousi technologii propagandy, podrobný návod na ideologizaci společnosti a jsem přesvědčen, že minimálně do roku 1968 nebyla volně dostupná.

Jak jsme již uvedl, tohle sice byla propaganda dob minulých, ale to neznamená, že něco podobného nepřežilo do dnešních dnů. Přežilo. Přežilo a nemám na mysli Čínu, Severní Koreu, Kubu nebo něco podobného. Přežilo to tady - u nás doma, v našem obecním úřadě, v našem senátu a v našem parlamentu. Přímo tady v Evropě a poučeno ze starých chyb sovětských komunistů se posílilo, zdokonalilo a tiše zaplavuje naše školy, naše media a celou naši společnost. I když to nevidíme, je to všude kolem nás. Je to jako všezřírající, neviditelný mor, který je zatím největším ohrožením naší svobody, za celou dobu existence lidstva. Ani Mohamed, ani Hitler, ani Stalin, ani Bush, ani Mao a ani všichni dohromady tomuto nebezpečí nesahají ani po kotníky. To nebezpečí se jmenuje neomarxismus nebo chcete-li česky: "Globální rozvojové vzdělávání" (GRV).

Ti, kteří na pojem Globální rozvojové vzdělávání už někdy narazili, vědí, že se jedná o ideologické opracovávání obyvatel tak, abychom si sáhli do svědomí i do našich peněženek a na úkor černochů, asiatů, arabů, cikánů a kdo ví koho ještě, se rozdali. Abychom na konci tohoto ideologického průplachu doma přijali, ubytovali, nakrmili a napojili i svého zítřejšího vraha. Nový marxismus znamená neomezenou, všeobjímající lásku a pomalu, ale jistě, se stylizuje do funkce nového světového náboženství. Tohle má být ona nová idea lidstva.

Jako každá ideologie, i tato má svůj manuál. Na světlo boží se dostala sice jen ta veřejná část, ale i tato je dostatečně výživná na to, abychom odhalili její zákeřnost a rychle prozřeli. Když totiž vyjdeme z oficiální strategie GRV, tak se dozvíme, že:

> "Hlavním cílem strategie GRV ČR je zajistit všem občanům ČR přístup k informacím o rozvojových zemích a globálním rozvoji a motivovat je k aktivnímu přístupu při řešení globálních problémů a problémů rozvojového světa."

Na první pohled proti této větě nemůže nikdo nic špatného namítat - vždyť přece pomáhat je lidské! Ale už druhým pohledem zjistíme, že máme být motivováni k aktivnímu přístupu při úklidu svinstva, které spáchali největší světové sionistické zrůdy za celou svou éru. Opět, jen trochu jinak, se nám snaží podsunout myšlenku na privatizaci zisků a socializaci ztrát.

Nemá smysl opisovat celé dokumenty GRV, které lze snadno nalézt na internetu, ale abychom věděli, na čem jsme, tak pro porovnání s komunistickou propagandou, uvedenou shora, se patří zmínit také několik málo výňatků z tohoto díla našich nových marxistů. Opět čtěte velmi pozorně:

> "Pracovníci ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a jím přímo řízených organizací, odborů školství krajských a obecních úřadů a odborných učitelských organizací budou podporovat zavádění principů a cílů globálního rozvojového vzdělávání do vzdělávacích programů a života škol i společnosti."

> "Zlepšit vnímání důležitosti problematiky globálního rozvojového vzdělávání (GRV) ze strany učitelů a odborné pedagogické veřejnosti."

> "Podpořit, vytvořit a zpřístupnit pedagogům škálu aktuálních a relevantních metodologických materiálů k začleňování GRV do vzdělávacích procesů."

> "Pregraduální příprava učitelů a další vzdělávání pedagogických pracovníků budou reflektovat potřeby globálního rozvojového vzdělávání tak, aby pedagogičtí pracovníci získali takové znalosti, dovednosti a postoje, které jim umožní systematicky a efektivně začleňovat globální rozvojové vzdělávání do výuky."

"> Studijní obory v oblasti terciárního vzdělávání související s globální problematikou budou zahrnovat globální a rozvojová témata."

> "Podporovat zapojení VŠ do výzkumu GRV."

> "Zahrnout principy a témata GRV do Programů státní podpory práce s dětmi a mládeží. Metodicky podpořit zahrnutí GRV do činnosti školských zařízení pro zájmové vzdělávání. Podporovat činnost nestátních neziskových a zájmových organizací pracujících s dětmi a mládeží ve volném čase v oblasti GRV. Zapojit Dům zahraniční spolupráce do prosazování principů a témat GRV do zájmové činnosti dětí a mládeže."

> "Podpořit média, aby informovala veřejnost o problematice rozvojového světa a aby produkovala materiály, které představí svět diverzifikovaně a z pohledu, který odráží témata a principy GRV."


Nyní, aby zase ti dříve narození mohli nadechnout a nehrozila jim zástava srdce, ukončím raději náhled do oficiálních ministerských dokumentů, týkajících se totálního výplachu mozků všech občanů ČR. Nonstop, od školky až po hřbitov opracovávat myšlení lidí do potřebného tvaru - to je cíl nových marxistů, řídících se dokumentací pocházející z Ministerstva zahraničních věcí:
- NÁRODNÍ STRATEGIE GLOBÁLNÍHO ROZVOJOVÉHO VZDĚLÁVÁNÍ
- AKČNÍ PLÁN NÁRODNÍ STRATEGIE GLOBÁLNÍHO ROZVOJOVÉHO VZDĚLÁVÁNÍ PRO OBDOBÍ 2016-2017


Kdo si přečte oba zmínění dokumenty, tak nejen že mu už je jasné, že cinkáním klíčů v roce 1989 se nezbavil ani vedoucí úlohy straníků a taktéž, mu je jasné, že o demokracii si může nechat tak leda vyprávět, ale co horší - pochopí, že jsme se nezbavili ani toho marxisticko-leninského učení! Je sice v jiném kabátě a používá jiné výrazivo, ale je to stále ta stejná ideologizace. Už zase je nám upírán nárok na vlastní názor, už se zase našel někdo, kdo se bude pokoušet nám vysvětlovat, jak myslet, jak nemyslet, co mluvit a co nemluvit a učit nás, kterým směrem jsou lepší zítřky...

...ale dejme tomu. Ono tohle vše, až do tohoto okamžiku, by se dalo pochopit - Systém se od nepaměti snažil vytvarovat si svou pracovní sílu tak, aby mu vyhovovala a vždy existovaly nějaké plány, postupy a metodiky na manipulaci s lidmi. Systém taktéž vždy tíhnul k propagandě a vždy používal média, takže i masáž postupující od televize, přes tisk a sionistickou část internetu se dá do jisté míry chápat. Sledují své cíle a použijí pro jejich naplnění všechny prostředky, které mají. Kromě toho, že nám se to nelíbí a odmítáme to, tak proti tomu nelze nic namítnout. ...snad jen, že třeba Česká televize a Český rozhlas by měly být v našich rukou a ne jejich. ...ale to jiná písnička.

Takže, když tuto neomarxistickou globalizaci propagují a usilují o ni sionisté z London City, Soros, se všemi jeho nadacemi, fondy i think-tanky, všichni poslední američtí prezidenti, taktéž Havel, Klaus a Zeman se všemi českými ministerstvy, tak se to zdá být logické - oni proti nám a my proti nim. To je prostě život. Co už se dá ale hůře pochopit je, že se pomalu zvyšuje podíl "alternativců" ve službách novomarxistických idejí GRV. Roste podíl těch, co by měli stát na straně lidí, ale začali nenápadně používat slovník a taktiku podle metodiky GRV. Typickým příkladem jsou pánové Poláček a Králik na slovenském Slobodném vysilači. Ti, pomalu a nenápadně, ve svém pořadu "Medzipriestor", vlévají do hlav posluchačů glogalistiské teze a nutno jim ale přiznat, že to dělají velmi sofistikovaně. Většinou se tváří jako ti největší světoví alternativci a ti co chtějí věci napravovat, při kritice nepopulárních věcí nenechají kámen na kameni, ale občas tito neziskoví odkojenci vezmou do ruky vědro neomarxistického odpadu a nečekaně ho vychrstnou do tváří posluchačů. Až se divím, že jim nikdo z domácích posluchačů ten obsah vědra ještě nevrátil.

Že dalším z globalizátorů je pan Chvátal, který má na českém Svobodném vysílači pořad "Absolutně neuvěřitelné", jsem už psal dříve, ale o kom jsem se ještě nikdy nezmínil je pan Pjakin. Jsem si téměř jist, že těm, kteří ho nekriticky sledují, se to nebude líbit, ale jak pan Valerij Pjakin, tak ruský prezident Vladimír Putin a v neposlední řadě i celé čínské vedení, v čele s prezidentem Si Ťin-Pchingem, lze zařadit mezi vyznavače globalizace par excellence. Pan Pjakin nám týden co týden intenzivně vysvětluje, že tzv. "Globální prediktor" to má tady celé na povel, že odpor je marný a ruského prezidenta ve svých odpovědích posadil za stůl, hned po pravé ruce tohoto prediktora. Nám se sice jako zdá, že tyto dobré síly jsou na naší světlé straně, že vzdorují americko-sionistické agresivitě a tak nějak jim i fandíme, ale skutečnost je jiná. Rusko, Spojené státy a Čína čile globalizují, i když se tváří, že je to jinak. A tak ať se podíváme na kteroukoli světovou stranu, jsme všude obklíčeni novým glob-náboženstvím. Buď už je mnoho zemí po dlouhá léta globálně rozvojově vzděláváno, jako třeba Švédsko, Norsko, Holandsko, Belgie, Německo, Rakousko, Francie či Velká Británie a z obyvatel těchto států se postupem času stalo zcela tupé stádo bez hrdosti i vlastního názoru a nebo se některé státy daly zatím "jen" na cestu novomarxistické globalizace. Mezi tyto JEN státy patříme i my a GRV je "jen" první krok.

Systém, je silný nepřítel. To je pravda. Ale nezapomínejme, že je silný jen tak, jak je silný jeho nejslabší článek. Když objektivně vyhodnotíme sílu jejich, ať už duševně nebo i fyzicky nahých a jinak psychicky narušených propagandistů, tak sami o sebe nemají absolutně žádnou šanci. Tu jim poskytneme jedině my sami, když necháme své potomky konzumovat mediální propagandu a nenaučíme je kritickému myšlení. Když je nenaučíme pohybovat se v informacích a nenaučíme je pochybovat o všem, co slyší ve škole, vidí v televizi, pozorují na demonstraci a nebo slyší i doma. Je nutné doma před dětmi viditelně, nahlas a důsledně používat naše vlastní kritické myšlení, aby poznaly, že není pravda vše, co je jim předkládáno mimo domov. Nenechávejme naše děti a vnuky napospas Systému ve formě školy, televize či internetu, ale vlastním příkladem je vytrhněme ze spárů nových marxistů. A hlavně, nepodceňujte věk dítěte. Nezapomeňte - noví marxisté začínají od televize a předškolního věku.

Jedině tímto způsobem zachráníme národ před neomarxistickým ideologickým odpadem pod označením GRV i dalšími, co přijdou po nich. Je to nekonečný boj, který nesmíme nikdy prohrát. Pokud jednou prohrajeme, prohráli jsme na vždy.

Autor: Dan Niel

Zdroj:

Manfred Spitzer, Kybernemoc, ISBN 978-80-7491-792-9 (knihu doporučuji všem rodičům, současným i budoucím, jako povinnou četbu a jako vánoční dárek je lepší, než ponožky)

http://www.mzv.cz/file/2076390/
http://www.mzv.cz/file/612334/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEET a vláda   
Pridal tk Středa 13 prosinec 2017 - 06:43:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Díky EET se výběr daní snížil, což se dalo očekávat. Šedá ekonomika se zvýšila tak jako v Chorvatsku, kde už EET skončila a její autor už je za mřížemi. S tím se ale Bureš nepochlubí. Pivovary snížily výrobu piva a propouští, malé obchody a hospody nejen na vesnicích, ale i ve městech končí. V příštím roce skončí všichni řemeslníci, lékaři a další profese v předdůchodovém věku. Pilný už teď přiznává, že v pokladně chybí peníze.

Burešovi nejde vůbec o výběr daní, ale o absolutní monopol na potraviny. To dokazují i zajišťovací příkazy, kterými záměrně ničí veškerou konkurenci. Kdyby zarazil každoroční úniky zisků do ciziny, připadlo by přes tři tisíce korun měsíčně na každého občana ČR bez ohledu na věk. I to je důvod malých platů už téměř třicet let.

Podle Zemana vláda bez důvěry je plnohodnotná. Proč Zemanovi nevadí, že premiér jako jedna z nejvyšších funkcí ve státě, nemusí mít lustrační osvědčení? Proč Zemanovi nevadí do očí bijící střet zájmů? Proč Zemanovi nevadí, že je Bureš vyšetřován kvůli podezření na trestnou činnost? Proč Zemanovi nevadí, že takovou vládu nevolilo 70 % voličů? Znáte nějakého prezidenta, který by si tykal s budoucím premiérem, dokonce jej důvěrně oslovoval křestním jménem? Jak citlivý materiál musí mít Bureš na Zemana, že jsou tak důvěrní kamarádi? Pokud Bureš odvolá kohokoli, kdo má cokoli společného s vyšetřováním jeho kauzy, bude to vzorný důkaz, že není nevinen.

Byli jste po zavedení ETT v restauraci? Víte o tom, že už nemůžete čekat při placení, až k vám přijde pinkl, ale vy jako host si musíte vystát frontu u pokladny? Vám skutečně nevadí, že obědy jsou dražší o třicet korun díky ETT? Tomu říkám zlepšení služeb. A někteří tomu ještě tleskají!

Jak je možné, že funkci ministra financí má vykonávat člověk, který se opakovaně podílí na trestné činnosti a pohrdá mnoha soudními rozsudky a vůbec je nerespektuje, a přesto stále pokračuje zcela beztrestně v porušování zákona, kde jde o stamilionové škody? Jak je možné, že další Burešova loutka, soudruh Pilný, ještě toto porušování zákona omlouvá? Premiér je vyšetřován pro trestnou činnost, dvě hlavní funkce na ministerstvu financí zcela beztrestně a opakovaně provádí další trestnou činnost a ignorují soudy. Žijeme ještě v právním státě?

Miroslav PetrSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKdo stojí za vzletem bitcoinu?   
Pridal tk Středa 13 prosinec 2017 - 06:21:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
K rekordnímu růstu bitcoinu dochází díky aktivitě osamělých investorů z Asie, domnívají se analytici.

Podle názoru hlavního tržního stratéga obchodní platformy IG Group Chrise Westona hlavní poptávku po krypto-měně vytvářejí Asiaté, kteří ji aktivně používají k on-line nákupům.

„Vypadá to, že za tím vším stojí průměrný Joe, který není ani tak zkušený finančník, jako profesionální manažer investičního fondu," řekl odborník v interview pro noviny The Wall Street Journal.

Poté, kdy úřady začaly omezovat obrat krypto-měn, hlavními hybnými silami se na tomto trhu stali investoři z Japonska, Jižní Koreje a Vietnamu, uvádějí noviny. Podle údajů výzkumné firmy CryptoCompare do listopadu dosáhl jejich podíl zhruba 80 % objemu obchodů.

Odborníci jsou přesvědčeni, že obyvatele technologických asijských zemí, kde je dobře rozvinutý on-line obchod, přitahuje samotná myšlenka virtuální měny. Kromě toho na trhu nejsou tak aktivní institucionální investoři, a proto se každý potenciální nákupčí bitcoinu domnívá, že může dobře vydělat.

„Je to první v historii bublina bez bankrotů. Ještě nikdy se nestalo, aby obyčejní lidé vytáhli jackpot. Všeobecný zájem je veliký a investoři z Wall Street ještě stále dělají své propočty," uvádí výkonný ředitel consultingové společnosti Rithholtz Wealth Management Joshua Brown.

Zdroj: The Wall Street Journal

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRuští diplomaté opustili Jemen   
Pridal tk Středa 13 prosinec 2017 - 06:16:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Oficiální mluvčí MZV RF Maria Zacharovová prohlásila, že v souvislosti se situací v San’á bylo přijato rozhodnutí o pozastavení ruské diplomatické činnosti v Jemenu.

Všichni pracovníci velvyslanectví opustili zemi.

„S přihlédnutím k situaci v San'á jsme přijali rozhodnutí o dočasném pozastavení ruské diplomatické činnosti v Jemenu", prohlásila Zacharovová.

Upřesňuje se, že ruský velvyslanec a část diplomatů budou vykonávat své funkce z Rijádu.

Dříve se informovalo, že syn bývalého hlavy Jemenu Alího Abdalláha Sáliha Ahmed vyzval své stoupence, aby se pomstili hnutí Ansar Alláh za vraždu otce.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/politika/201712126422059-rusko-diplomate-jemen/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2017
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3757 sec,0.1759 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,979kB