Sobota 16 prosinec 2017
Nebudeš-li se klanět holokaustu, srazíme ti hlavu! Český soud přistoupil k likvidaci Adama B. Bartoše na 5. stupni odporového gradientu! K veřejnému plivání se připojil i bulvár...   
Pridal tk Sobota 16 prosinec 2017 - 06:59:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nebudeš-li se klanět holokaustu, srazíme ti hlavu! Český soud přistoupil k likvidaci Adama B. Bartoše na 5. stupni odporového gradientu! K veřejnému plivání se připojil i bulvár, do Bartoše už kopou i lidé, kterým věřil!

14. prosince proběhlo líčení na Obvodním soudu pro Prahu 1 v kauze předsedy Národní Demokracie Adama B. Bartoše, který je obviněn ze schvalování genocidy, podněcování k nenávisti a hanobení národa. Skutků se měl dopustit ve svých knihách a projevech. Celá kampaň začala minulý roka na jaře, když soud udělil Adamu B. Bartošovi a Ladislavu Zemánkovi z Národní demokracie roční podmínky za projev u hrobu Anežky Hrůzové, která je hlavní postavou a obětí v tzv. Hilsneriádě. Leopold Hilsner v roce 1899 zavraždil v Polné Anežku Hrůzovou způsobem, který v té době odpovídal jednomu z kabalistických krevních rituálů.

Kauza tehdy v českých zemích vyvolala tzv. “malý pogrom” na židovské obce a C.K. rakouské četnictvo uvalilo na kauzu informační embargo, což mělo za následek, že vražda nebyla nikdy důkladně prošetřena, i když Leopold Hilsner byl za vraždu odsouzen k trestu smrti. Význam Hilsneriády spočíval v tom, že na ochranu Leopolda Hilsnera vystupoval i jistý Tomáš Masařík (v historických záznamech uváděný po svém otčímovi Jozefovi ze Slovenska jako Tomáš Masárik – Rödlich), který po sňatku se svojí ženou Charlotte (1877) si změnil jméno na Tomáš Garrigue Masaryk. Ano, to jméno jistě znáte. Ten ostře vystupoval na obhajobu Leopolda Hilsnera. Soud nakonec Hilsnera odsoudil k smrti provazem, ale v roce 1901 dostal milost a trest mu byl změněn na doživotí. Pozdější československý prezident se v kauze angažoval tak intenzivně, že to vzbudilo podezření i u tehdejší C.K. rakouské tajné policie, jak dosvědčují vídeňské svodky tajné policie o celé kauze.

Milost Hilsnerovi udělil totiž přímo císař František Josef I. na enormní nátlak Tomáše G. Masaryka a pražské i vídeňské židovské obce. V březnu 1918 byl císařem Karlem I. propuštěn z vězení a pod změněným jménem Heller žil střídavě na Moravě a ve Vídni. Finančně ho podporovala vídeňská židovská obec a osobně Tomáš G. Masaryk, který mu zřídil svěřenecké konto v tehdejší pražské Živnobance. Zemřel ve svých 51 letech v péči domu Rothschild, konkrétně v péči Rothschildovy nemocnice ve Vídni. Historicky víme, proč se Tomáš Masařík tak angažoval za Leopolda Hilsnera. Oba dva totiž byli členy mocné vídeňské zednářské lóže “Grenzlogen”, Masařík v roli “mistra” a Hilsner v roli “eléva” a Masaříkova chráněnce.

Hilsnerovi se dostalo maximální pomoci u Franze Josefa I. a po propuštění z vězení byl okamžitě převzat do péče vídeňskou lóží, židovskou obcí a osobním fondem Tomáše G. Masaryka, v té době už prezidenta ČSR. Všichni měli finanční napojení na dům Rothschild. Některé zdroje uvádí, že Tomáš Masařík mohl být levobočkem rakouského mocnáře Františka Josefa I. a Jozef Masárik ze Slovenska byl pouze jeho otčím. Potvrzují to nejen fotografie a podobnostní rysy obou mužů, ale především obrovský vliv Masaryka na samotného mocnáře a na kauzu Hilsner u rakouského dvora, kde byl Masařík pečený, vařený. Do celé kauzy se vložil přímo Franz Josef I., a to právě na Masarykův obrovský lobbing přímo u mocnáře.

Kabala a židozednářské lóže z Prahy a Vídně v kauze Lepolda Hilsnera

Pokud jde o vraždu Anežky Hrůzové, lóže Grenzlogen ve Vídni byla známa svými krevními “hašely” (přijímacími testy věrnosti). Elévové dostávali úkoly obětovat svého psa, kterého milovali, to je kabalistický rituál D’nah (ochota obětovat své blízké v zájmu lóže), ale v případě Hilsnera všechno nasvědčovalo tomu, že dostal od lóže nejvyšší kabalistický test věrnosti, obětování Henei D’nah (vysoká oběť) a celý rituál se naprosto vymkl kontrole a Leopold Hilsner byl po rituální vraždě Anežky Hrůzové dopaden, vlastně i kvůli tomu, že se psychicky zhroutil a byl spatřen dokonce s nožem v ruce na cestě z lesa, když se potácel jako opilý a mumlal z cesty. Ihned po jeho zatčení kontaktoval C.K. policii Tomáš Masařík a poskytl neurčenou peněžní zálohu za právní zastupování Hilsnera a ostře potlačoval všechny informace, které vedly ke Kabale a k zednářům. Je evidentní i s velkým časovým odstupem, že Masařík měl Hilsnera v lóži pod svoji přímou ochranou a měl povinnost ho chránit podle učednické smlouvy (B’nai B’rith).

V dnešní době je jakákoli zmínka o Hilsneriádě nášlapnou minou. Jakmile začnete mluvit o Hilsneriádě, okamžitě se aktivizují pražské lóže, které mají obrovskou moc, mnohem větší v dnešní době, než měla ta vídeňská za Rakousko-Uherska. A právě Bartošova vzpomínka u hrobu Anežky Hrůzové odpálila tuto nášlapnou minu. Bartošovy knihy jsou na trhu už velmi dlouho a nikomu nevadily. Stejně tak nevadily ani ostré výroky a demonstrace. Jenže od okamžiku, kdy Adam Bartoš vytáhl Leopolda Hilsnera, tak tím automaticky ohrozil i pražskou a vídeňskou lóži, včetně jejich největšího mistra, Tomáše Garrigua Masaryka a jeho nedotknutelného odkazu. Když se potom podíváte, co všechno probíhá u pražského zinscenovaného soudu, máte před očima procesy z 50. let minulého století. Ale to není zdaleka to nejsmutnější. Adam B. Bartoš je obětí útoku nejbližších lidí, do naší redakce a také do ČTK poslal tento email:

Dehonestace: Už nejenom antisemita, ale i trýznitel psů

Jsem zvyklý na ledacos, média mne špiní, jak mohou, mám nálepku antisemity či nácka, ale jsou to pořád mediální útoky v rovině politické, které lze do jisté míry pochopit jako součást politického boje. Když to ale přejde do osobní roviny a média se ze mne snaží učinit lidskou zrůdu, byly už překročeny všechny meze,” uvedl předseda Národní demokracie Adam B. Bartoš v reakci na včerejší článek na serveru Info.cz a Blesk.cz, podle kterého prý “antisemita málem utýral svoji fenku Bibi. “Je to nejsprostší útok, jaký si mohli vymyslet, a to dva dny před soudem, který mne čeká ve věci vydávání mých knih,” dodal.

Článek tvrdí, že jsem málem utýral svého psa a barvitě popisuje jeho stav. Pes prý “málem nepřežil víkend”. Jaká je ale pravda?

Pravda je, že jsme našeho psa v roce 2016 v bezvýchodné situaci chtěli věnovat někomu, kdo by se o něj byl schopen lépe starat ve chvíli, kdy my jsme už po několika letech nemohli. Fenka trpěla kožními problémy (což je pro mopse typické), se kterými si ale ani lékaři nevěděli rady a žádná jejich doporučení nezabírala.

Hledali jsme proto někoho s osobní zkušeností. Mezi několika zájemci se objevila mladá žena (Jana Š.), která tvrdila, že měla psa příbuzné rasy (fr. buldoček) se stejným problémem, kterým je špatná srst a svědění a že ho vyléčila z mnohem horšího stavu, než v jakém byl náš.

Jako veterinární sestra měla kontakty na alternativní léčbu u kamarádů veterinářů, kterou prý nebude muset hradit v plné částce, protože jí bylo jasné, že léčba bude velmi nákladná.

Navíc doma už jednoho mopse chovala, takže jsme usoudili, že u této zájemkyně bude Bibi v dobrých rukou. Paní nás přesvědčila, že psovi pomůže, že budeme v kontaktu, a tak tomu i téměř dva roky bylo – nová majitelka nás pravidelně informovala o tom, jak se Bibi adaptuje v novém domově a jak se její stav postupně zlepšuje, posílala fotografie a čile si dopisovala s manželkou. Pochopili jsme, že jsme pro Bibi udělali to nejlepší, co jsme mohli.

Naposledy si Jana Š. s manželkou psala před několika týdny. Dokládá to osobní korespondence, kterou máme k dispozici a ve které je konstatován zcela jiný stav, než jaký uvádí Blesk.

Ani ve snu by nás nenapadlo, že tatáž osoba po roce a půl, kdy se nabídla, že psa vyléčí, vše účelově otočí proti nám, respektive proti mé osobě nebo (protože probíhá prezidentská kampaň) dokonce skrze mne i proti osobě Petra Hanniga.


Boj proti Kabale v Praze je boj s větrnými mlýny

Jak sami vidíte, toto není náhoda. Nejenom, že se soud snaží udělat z Adama B. Bartoše exemplární příklad, ale dokonce i bulvární média hledají cesty, jak si do něho kopnout. Ovšem nejde vůbec jen o média, ale i o lidi, kterým Adam B. Bartoš věřil a svěřil jim svého nemocného pejska. Policie mu zabavila naprosto všechny knihy, úplně všechno, jeho vydavatelství mu úplně zlikvidovali. Na politickou činnost a agitaci utratil veškeré své úspory z prodeje svých knih a kvůli mediální popravě své osoby teď je v situaci, že ho nikdo ani nechce zaměstnat, protože má nálepku, se kterou v ČR nezaměstná nikdo nikoho, má nálepku antisemity. A to všechno jenom kvůli tomu, že vytáhl z německých archivů původní záznamy, které jsou v ostrém rozporu s poválečnými počty usmrcených Židů v táborech KZ (Konzentrationslager). V rámci studia holokaustu je dnes povolené pouze navyšování počtů židovských obětí, než uvádí oficiální statistiky. Pokud se kdokoliv začne odvolávat na precizní (až 6x nižší počty) záznamy SS a správců KZ táborů, okamžitě po něm vystartují soudy a média.

Hlavní důvod mediální a profesní likvidace Adama B. Bartoše vidím právě v tom projevu u hrobu Anežky Hrůzové. Tam to začalo, tím totiž proti sobě poštval kabalistické kruhy židozednářů nejen z pražské lóže, ale i z té vídeňské. Obě dvě přitom dodnes spadají pod kontrolu domu Rothschild. Stejný dům ochraňuje Zdeňka Bakalu, stejný dům ochraňoval Václava Havla. Takových lidí jako byl Leopold Hilsner je i dnes velmi mnoho. Jsou to neznámí lidé. Po hašelu a vstupu do lóže najednou jejich kariéra prudce stoupá a nikdo nechápe, proč tomu tak je. Jeden den můžete být bezdomovec, prostitutka nebo pornoherec, ale druhý den najednou dostanete nabídku na práci v bance, v nevládní organizaci, v neziskovce, v okolí vlády nebo ministrů. Lidé, kteří přišli odnikud, najednou disponují mocí a vlivem, vidíte je v blízkosti světových politiků a diplomatů, na mezinárodních fórech. Pokud věříte na pohádky, nebo na šťastné náhody, tak věřte dál.

Židozednářské lóže drží ochrannou ruku nad elévy a zajišťují jim kariéru, vliv a ochranu. Elévové přichází odnikud, nikdo je nezná, najednou získají vliv, moc a peníze. Dívejte se okolo sebe!

Ve skutečnosti nic takového náhodou není. Možná jste si všimli, že mnoho lidí, kteří mají toto postavení, nemají před zákonem stejné postavení jako má obyčejný člověk. Marek Dalík, chvíli ve vězení, záhy propuštěn. Hledají se cesty, jak ho očistit. Roman Janoušek, chvíli ve vězení, poté propuštěn kvůli zdraví a už se prý do vězení vrátit nemůže, zaznívá v názorech od soudu. Je mnoho lidí, kteří vidí korupci na úrovni soudů. Ale existuje vyšší úroveň, ochrana od lóže. Kdokoliv se pokusí odkrýt historické totemy kabalistických a židozednářských lóží, narazí na mohutnou aktivní reakci a odvetu, která nevede k ničemu jinému, než k profesní a osobní likvidaci člověka, stejně jako to vidíme u Adama B. Bartoše. Pravdu nejde umlčet, ale jejího nositele ano. Držíme panu Bartošovi palce, aby tento boj ustál a aby mohl znovu publikovat, ale ne z České republiky, ne z Prahy, která je centrem světového židovstva se sídlem více než 15 lóží, o kterých víme v naší redakci.

Jak už jsem psal dříve, existuje celkem 6 stupňů řízení odporu ve společnosti. Popis odporového gradientu najdete uprostřed článku zde: https://aeronet.cz/news/kriminalizace-marine-le-pen-zacala-eu-parlament-ji-zbavil-imunity-a-google-s-facebookem-o-ni-budou-falsovat-zpravy-aby-ji-francouzi-nezvolili-sest-stupnu-rizeni-odporu/ . A kauza Adama B. Bartoše se dostala na 5. stupeň odporového gradientu, na stupeň kriminalizace. Jeho informace vadí, jeho aktivita ohrožuje kabalistické uktovení Mah’ralu v Praze a B’nai B’rith smlouvy Prahy a českých zemí s rodinou Rothschild. Rozhodli se proto Adama B. Bartoše úplně zničit. Jeho kauza je ukázkou toho, jak pracuje židozednářská moc v Praze na úrovni soudů. V podstatě má štěstí, že ho ještě neobvinili z pedofilie a terorismu, protože z týrání pejsků už ho obvinil bulvár. Nesmíme být lhostejní k tomu, že likvidují člověka, který se zasloužil o tolik kvalitních knih, především překladů, kde vzpomenu za všechny třeba Protokoly sionských mudrců.

-VK-
Šéfredaktor AE NewsZdroj: https://aeronet.cz/news/nebudes-li-se-klanet-holokaustu-srazime-ti-hlavu-cesky-soud-pristoupil-k-likvidaci-adama-b-bartose-na-5-stupni-odporoveho-gradientu-k-verejnemu-plivani-se-pripojil-i-bulvar-do-bartose-uz-kopou/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBude z vašeho vnuka Babiš?   
Pridal tk Sobota 16 prosinec 2017 - 06:46:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jaká asi čeká budoucnost vaši dceru, syna nebo vnoučata? Mají nějakou šanci dosáhnout úspěchů jako pan Babiš nebo dokonce Soros či bohatí Rockefellerové nebo příslušníci rodiny Saudů (až na ty aktuálně zavřené svými šikovnějšími příbuznými)?

Zázraky se sice dějí, ale většinu z nás obloukem minou. Ono by vlastně stačilo, kdyby naše děti a vnoučata měla šanci dosáhnout úspěchu v běžnějších činnostech.

Mít malou firmu se stává zázrakem

Pro podnikavé, aktivní, svobodomyslné lidi je atraktivním cílem provozovat vlastní menší firmu třeba autodílnu, kadeřnictví, stavební společnost nebo restauraci či kavárnu. Takový cíl už se nezdá vůbec být odvislý od nějakého zázraku. Stačí něco umět, nebát se práce, získat nevelký kapitál na rozjezd a pustit se do toho. Bohužel se mýlíte, být úspěšný i v něčem menším a představitelném se v našem současném světě začíná blížit zázraku. Byrokracie prorostlá s oligarchií každého hned na začátku zadusí.

Ovládat každého

Náš stát se cílevědomě rozhodl potlačovat jakoukoli osobní aktivitu směřující k vyšší míře individuální svobody a nezávislosti jedince. Cílem je mít všechny lidi v závislém postavení a jednoduše řiditelné. Proto přibývají komplikované zákony a vyhlášky prosazované armádou úředníků kontrolujících a šikanujících každého, kdo něco dělá a vytváří.

Ve škole nic nenaučit

Vládnoucí byrokratický aparát (včetně toho v EU) ovládající více či méně i zvolené politické figurky se rozhodl skoncovat s podnikavými, a tudíž hlavně nezávislými lidmi. Začali chytře už od škol. Čím dál tím větší část populace se neučí a nenaučí takřka nic použitelného. Pod heslem, že je potřeba mít stále více vysokoškoláků se degradují praktické a užitečné školy.

Namyšlení nevzdělanci

Díky tomu obory jako třeba zedník, tesař a instalatér takřka zejí prázdnotou. Vedle toho chrlíme bakaláře a magistry různých ekonomicko-právně-manažérských směrů, pro které je typické, že neumí nic, všeobecný rozhled mají mizerný, cizím jazykem se většinou nedomluví, ale disponují vysokým sebevědomím čerstvého titulu.

Síť závislostí

Jde o ideální adepty k uplatnění v bobtnajícím úřednickém aparátu. Zbytečná škola je naučila jen jednomu - všechny problémy světa vyřeší nějaké nové nařízení spojené s vyplňováním různých tabulek a provázené úřední kontrolou. Jsou dokonalým produktem na státu závislých lidí jejichž výhradní pracovní náplní je vyvíjet na ostatní nátlak, aby se také stali na státu co nejzávislejšími. Vytváří se tím nekonečně složitá síť závislostí. Úředník je závislý na svých kolezích a hlavně nadřízených, naopak sám vytváří závislost vlastních podřízených a množiny jemu podléhajících občanů.

Velká firma jako úřad

Bylo by nespravedlivé tvrdit, že jde jen o úředníky, ale stejnou roli hrají i jednotlivá lidská kolečka velkých firem, které se svým chodem čím dál tím víc podobají megaúřadům. Ohromné openspace s malými kotci, svítící obrazovka počítače, na ucho nalepený mobil a zpracovávání lejster, grafů, reportů a příkazů. Konkrétní majitel je často neznámý, bohem je generální manažer objevivší se odkudsi z temnot a po čase z nenadání vyměněný za někoho nového. To visí jako hrozba, že když se někomu znelíbíte, budete vyhnáni ze svého teploučkého koutečku.

Předstírat práci a pak hurá domů

Ti, kdo nám vládnou chtějí, aby většinu lidí zaměstnával stát nebo gigantické korporace, kterým jdou na ruku. Zaměstnanci jsou v postavení lepších nevolníků, i když mnozí podlehnou iluzi, že sami něco řídí, respektive jsou převodními pákami vůle pánů. K tomu se jim ještě vnutí hypotéky a cesta do psychologického otroctví je završena. Pro pasivního nebo pohodlného člověka se nemusí jednat o nic hrozného. Ve své kanceláři se zase tolik nenadře, leckdy je to spíš předstírání než skutečná práce. Těší se na odpoledne a víkendy kdy nebude muset nic předstírat a v rámci svých možností si udělá nějakou tu radost. Celkem pohodový život, ale s omezenou svobodou a kreativitou.

Komunističtí vládci a současní vládci mají stejný cíl

Pro aktivního, svobodomyslného a podnikavého člověka je to však peklo na zemi. Nechce desítky hodin bloumat na internetu, vyplňovat nesmyslné tabulky stále dokola a chodit na nic neřešící porady. Baví ho pracovat na svém díle, vytvářet, co zde po něm zbude, riskovat - objevovat a tím se stává pro současné vládce světa zbytečným, dokonce nebezpečným. Stejní lidé byli označeni i za největší nepřátele komunismu. Vládnoucí komunisté taky nesnášeli samostatně pracující a svobodně uvažující lidi. Každého cukráře a farmáře znárodnili a násilím ho zapojili do sítě ovládaných lidí, nebo ho rovnou zabili. Nechtěli totiž lidi nezávislé, hrdé na vlastní úspěchy, sebevědomé z toho, co dokázali, ale potřebovali lidi zlomené strachem z absolutní závislosti.

Boj proti diktatuře

Dnešní globalizovaný, oligarchií a byrokracií řízený svět má čím dál tím víc společných rysů s reálným komunismem. Pokud nechceme skončit přesně tam, kde jsme před třiceti lety začali, měli bychom tvrdě bojovat proti byrokracii a záplavě zákonům, všemi silami podporovat svobodná povolání a podnikání jednotlivců, stavět bariéry rozpínavosti velkých firem a řetězců. V zájmu vlastních dětí a vnuků musíme začít přemýšlet, jak zabránit pádu společnosti do pasti nesvobodného života v reálném komunismu, i když si dnes říká demokratický kapitalismus. Ve skutečnosti jde čím dál tím více o diktaturu byrokraticko-oligarchické kliky.

David Rath

Obrázek z produkce ATEO.cz
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJeště větší blbec, než jsme mysleli   
Pridal tk Sobota 16 prosinec 2017 - 06:39:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nerad používám ostré výrazy, ale v tomto případě není vyhnutí. V Aréně J. Soukupa řekl známý vekslák perličky, které stojí za zaznamenání.

Při pohledu na něj si vzpomenu na slavnou hru "S úsměvem idiota". "Mohu vám nabídnout víc, to, co nikdo jiný, úplnou nezávislost." Na nástěnce chválí jednotlivce, kteří se dokázali vypracovat, ale nedokázali nic pro český národ. Měl však strach hodnotit slavné či známé politiky. Chtěli byste za prezidenta takového zbabělce, který se bojí říct svůj názor? Zemana nechce za prezidenta, takže mu vůbec nejde o bezpečnost našeho národa. To dokázal i tím, že jako prezident by nešel na sjezd SPD. Dokázal to i tím, že spolupráci s Merkelovou považuje za samozřejmost. Ve své naivitě věří, že EU se imigrantům ubrání.

"Ve volbách v minulém režimu šlo o schvalování okupace naší země". Ještě po 28 letech mu nedochází, že místo SSSR je už dávno Rusko, a KSČM nemá nic společného s bývalou KSČ. Celých 28 let volí pokaždé jinou stranu, protože věří, že ta další strana bude ještě lepší. Do voleb nejde proti Zemanovi, ale za prezidenta ho nechce. Skutečně nejde proti Zemanovi? Za spolupracovníky na Hradě odmítá zkušené profesionály, ale chce dát příležitost mladým nezkušeným lidem. Ale tohle byla přece ideologie KSČ- "mládí vpřed!" Své spolupracovníky chce požádat o to, aby bezpečnostní prověrku měli vyřízenou ihned. Skutečně neví, že vyřízení trvá i celý rok? Do poslední chvíle věřil, že v amerických volbách vyhraje Hillary.

Očividné lhaní, že je Horáček v pořádku, je snad zbytečné komentovat, poznal to i pan Soukup. Některé jeho otázky arogantně přehlížel. Inu, pravý papaláš! Připomněl mi Bureše, který před volbami chodil mezi lidi, ale ignoroval ty, kteří mu dávají nepříjemné otázky. Tvrdí to velmi mnoho novinářů, i skupina WAU. Premiérem by zvolil i trestně stíhaného politika. Co k tomu dodat? O budoucích ministrech si vůbec nic nezjistil. A to chce vykonávat odpovědnou funkci prezidenta! Chce svobodu, ale kouření v restauraci by zakázal. "Máme odvolatelnost politiků, ale až po čtyřech letech". "V referendu o EU jsme se dohodli, že přijmeme euro, protože jsme slušný lidi". Neví, že kromě mnoha jiných zemí také Itálie po Brexitu končí s eurem a chce vystoupit z EU. Horáček je pro sankce proti Rusku. Nechápe, že sankce škodí nám a Rusku naopak velmi pomáhají. "Rusko je jaderná velmoc". A USA ne? Rusko okupovalo cizí země? Kolik zemí ještě není okupovaných armádou USA a NATO? I EU uznala, že Krym patří Rusku. Tento vekslák se bojí islamizace, přesto nechápe, že právě SPD a Zeman, kterého nemá rád, nás může zachránit.

Po hodině rozhovoru vůbec neřekl,co by konkrétně udělal pro mladé rodiny, důchodce, invalidy, svobodné matky, studenty a živnostníky. V Mladém světě byl prý dobrý... Nakonec perlička přímo šokující, při níž pískalo celé obecenstvo. Souhlasil by s adopcí dětí homosexuálním párům!!! Chtěli byste za prezidenta takového úchylného zvrhlíka?

Miroslav Petr

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSatan je skutečný člověk   
Pridal tk Sobota 16 prosinec 2017 - 06:31:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
„Satan není metafora nebo mlhavý pojem, ale skutečný člověk, který je vyzbrojen temnými silami,“ řekl papež během televizního rozhovoru katolickému kanálu TV2000, uvádí the Telegraph. Papež František také varoval věřících před tím, že Ďábel je chytřejší než obyčejní smrtelníci a proto není třeba s ním diskutovat.

To není poprvé, kdy papež překvapuje věřící svými výroky. Sputnik se rozhodl shromáždit nejkontroverznější výroky pontifika.

Ve svém projevu v říjnu 2017 papež František přiznal, ze někdy spí během modlitby a dodal, že svaté Tereze se to také stávalo.

V lednu během své cesty na Filipíny papež učinil velmi rozporuplný výrok. „Není pravda, že dobrý katolík "musí být jako králík". Vyslovil se pro odpovědné rodičovství" a dodal, že existuje hodně metod kontroly porodnosti, které schvaluje církev.

"Korupce ve Vatikánu existuje. Ale já zůstávám v klidu. Když se vyskytne problém, napíši lístek svatému Josefovi a dám ho pod jeho sochu ve svém pokoji, sochu spícího Josefa, která už spí na matraci lístků", uvedl František papež v rozhovoru s jezuitským časopisem Civilità cattolica.


Papež František se jednou pustil do kontroverzní debaty o původu lidského života. Podle pontifika teorie velkého třesku není v rozporu s božskou teorií stvoření Země.

Pontifik se také vyslovil pro výprask dětí za určitých podmínek. "Jednou jsem slyšel, jak jeden otec během schůzky s manželskými páry řekl, „občas jsem trochu trestal moje děti, ale nikdy do tváře — tak, abych je neponižoval," řekl papež.

"To je skvělé," pokračoval František. "On má smysl pro důstojnost. Musí trestat, ale dělá to spravedlivě a jde dál."


Zdroj: The Telegraph, Civilità cattolica, Sputniknews.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZjištěn původ zbraní, jež se dostaly k IS přes Američany   
Pridal tk Sobota 16 prosinec 2017 - 06:18:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zbraně, které USA dodaly syrským povstalcům, se mohly dostat do rukou teroristů fronty Islámský stát. Vyplývá to ze zprávy britské organizace Conflict Armament Research (CAR), která se věnuje monitoringu dodávek zbraní.

Členové této organizace prozkoumali asi 40 tisíc kusů střelných zbraní a munice, jež byly nalezeny na území dobytém ozbrojenci IS. V zprávě stojí, že džihádisté mohli odcizit všechny tyto zbraně syrským povstalcům pouhých pár týdnů po té, co je dostali od USA.

V zprávě se dál upřesňuje, že větší část nalezených u IS 73. milimetrových střel byla vyrobena v Rumunsku, Bulharsku a Íránu. Jde zejména o střely, jež USA koupily od Rumunska v letech 2013 a 2014: kontejnery s příslušnými čísly zásilek byly objeveny ve východní Sýrii a v irácké Fallúdži. Podle údajů získaných CAR od rumunských úředních osob stanovily podmínky smlouvy dohodu, podle které neměly USA právo na reexport koupených zbraní.

Zdroj: Conflict Armament Research

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNa zasedání EU se probírala spolupráce obrany a odchod Velké Británie z EU   
Pridal tk Sobota 16 prosinec 2017 - 06:14:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na včerejším zasedání EU, které bylo posledním v roce 2017, se diskutovalo o koaliční obraně, odchodu Velké Británie a o uprchlících.

Předseda Evropské rady Donald Tusk‎ uvedl, že oficiální zahájení dohody o obranné strukturální spolupráci EU je skutečným projevem budování evropské obrany. EU dále oznámila ukončení první fáze jednání o odchodu Velké Británie z EU.

Představitelé EU a členských států diskutovali především o společném obranném mechanismu a o spolupráci mezi EU a NATO. Na některých zasedáních se také podílel generální tajemník NATO Jens Stoltenberg. K oficiálnímu zahájení obranné strukturální spolupráce Tusk uvedl, že v minulých letech tkvěly největší obavy ze strukturální spolupráci v tom, že oslabí NATO. Ale naopak silná evropská obrana přirozeně posiluje NATO.

V roce 2007 se podepsala Lisabonská smlouva, podle které na konci roku 2017 mohou členské státy EU zahájit společný obranný mechanismus nazvaný. Po téměř půl roce plánování schválilo zasedání ministrů zahraničních věcí EU mechanismus obranné strukturální spolupráce. 25 členských států EU s výjimkou Británie, Dánska a Malty se rozhodlo připojit k mechanismu a navrhlo zavedení 17 projektů obranné spolupráce.

Na summitu se také probíral odchod Velké Británie z EU. Po tvrdých jednáních Evropská komise oznámila, že první fáze dosáhla dostatečného pokroku. Evropský parlament po hlasování v této otázce souhlasil se zahájením druhé fáze, ve které budou obě strany jednat o budoucích obchodních vztazích a dalších krocích.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDalší kolo mírového jednání ohledně syrské otázky se nedobralo výsledku   
Pridal tk Sobota 16 prosinec 2017 - 06:13:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Ženevě včera skončilo další kolo mírových jednání ohledně syrské otázky. Zvláštní zmocněnec OSN pro hledání mírového řešení v Sýrii Staffan de Mistura uvedl, že v uplynulých dvou týdnech vynaložilo OSN obrovské úsilí, ale mírová jednání se nedobrala předpokládaného výsledku.

De Mistura na tiskové konferenci řekl, že syrská vláda a opoziční delegace vzájemně odsoudily druhou stranu za zrušení ustanovení a stanovily předpoklady, které za této situace nevedou k mírového procesu v Sýrii.

Staffan de Mistura řekl, že pozitivním jevem tohoto jednání byla poprvé jednotná delegace opoziční strany, která chce jednat tváří v tvář se syrskou vládou. Syrská vláda se však domnívá, že předpokladem mírového jednání je pevné stanovisko opozičních stran na odstupu prezidenta Bašára Assada. Proto odmítla jednat o ostatních tématech kromě boje proti terorismu.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPrezidentské volby neovlivní rozvojový trend rusko-čínských vztahů   
Pridal tk Sobota 16 prosinec 2017 - 06:12:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruský prezident Vladimir Putin na roční tiskové konferenci prohlásil, že prezidentské volby neovlivní rozvojový trend rusko-čínských vztahů. Uvedl, že rozvoj vztahů mezi Ruskem a Čínou postupuje správným směrem a po prezidentských volbách se rusko-čínské všestranné partnerské vztahy budou nadále upevňovat.

Putin uvedl, že rozvoj rusko-čínských vztahů má velmi široký základ veřejného mínění. Čína je nejen největším obchodním partnerem Ruska, ale je také strategickým partnerem v celé řadě oblastní. Rusko a Čína mají velmi podobné postoje k mnoha mezinárodním otázkám.

Putin rovněž ocenil rozhodnutí z 19. sjezdu UV KS Číny. Dodal, že rozvoj čínské ekonomiky byl rychlý z důvodu politických aktivit Xi Jinpinga (Si Ťin-ching) i jeho předchůdců.

Putin konstatoval, že Čína patří k hlavním investorům projektu zkapalněného zemního plynu Yamalu. Obě země navážou spolupráci ve více projektech. Kromě toho se Čína velmi zajímá o použití severního kanálu. Rusko pomůže Číně, aby severní kanál mohla použít.

V červenci letošního roku zahájil Čínský rozhlas pro zahraničí společně s mezinárodní zpravodajskou agenturou Dnešní Rusko dvojjazyčnou aplikaci pod názvem První titul v Číně a v Rusku. V současné době si aplikaci stáhlo na 4 miliony lidí a stala se pomyslným otevřeným oknem pro vzájemné porozumění čínského a ruského lidu.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerické ministerstvo zahraničí: USA nezměnily politiku jaderné otázky v KLDR   
Pridal tk Sobota 16 prosinec 2017 - 06:11:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mluvčí amerického ministerstva zahraničí Heather Nauertová uvedla, že USA nezměnila politiku ohledně jaderné otázky v KLDR.

Nauertová řekla, že USA zastávají stanovisko, aby se jaderná problematika v KLDR řešila prostřednictvím diplomacie a mírového způsobu. Spojené státy chtějí otevřeně jednat jen tehdy, pokud KLDR bude chtít vést dialog o odstranění nukleárních zbraní z Korejského poloostrova. V současné době však USA nevidí iniciativu KLDR k obnově dialogu.

Heather Nauertová sdělila, že americkým cílem je beznukleární situace na Korejském poloostrově. USA nebude vést jednání s KLDR, když nechce opustit proces nukleárního zbrojení.

Americký ministr zahraničí Rex Tillerson v úterý řekl, že kdyby se KLDR chtěla vrátit do jednání, jsou Spojené státy ochotny zavést bezpodmínkový dialog. Mluvčí Bílého domu ale dodal, že americký prezident Donald Trump stanovisko na KLDR nezměnil.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA a KLDR by měly zahájit přímý dialog   
Pridal tk Sobota 16 prosinec 2017 - 06:08:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruský náměstek ministra zahraničí Sergej Rjabkov včera v Moskvě na tiskové konferenci řekl, že Rusko podporuje přímý dialog mezi USA a KLDR. Severní Korea je sousední zemí a Rusko bude rozvíjet vztahy s KLDR podle příslušné rezoluce Rady bezpečnosti OSN. Rusko se domnívá, že je důležité vyřešit otázku na Korejském poloostrově prostřednictvím politického dialogu.

Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová řekla, že nedávné vojenské cvičení Spojených států a Jižní Koreje nemohlo zmírnit již tak vysoké napětí na Korejském poloostrově. USA a KLDR by měly zahájit přímý dialog.

Americký ministr zahraničí Rex Tillerson v úterý řekl, že kdyby se KLDR chtěla vrátit k jednání, jsou Spojené státy ochotny zavést bezpodmínkový dialog.

Americký prezident Donald Trump 20. listopadu sdělil, že znovu zařadí KLDR na americký seznam zemí podporujících terorismus a pokusí se na KLDR vyvinout větší tlak, aby se mohlo diplomaticky jednat.

KLDR 29. listopadu oznámila úspěšný zkušební test mezikontinentální balistické rakety Mars-15, která má potenciál zasáhnout celé území Spojených států a je schopna nést objemnou a těžkou jadernou hlavici. Od 4. do 8. prosince provádělo jihokorejské letectvo společně s americkými silami rozsáhlé cvičení v Jižní Koreji pod kódovým označením Vigilant Ace. To vedlo ke zvýšení napětí na Korejském poloostrově.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2017
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3892 sec,0.1983 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,018kB