Neděle 07 leden 2018
Pavel Novotný – aneb Novotných LEMPL   
Pridal tk Neděle 07 leden 2018 - 07:56:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Až vychcípá generace důchodců, bude prezidentovat Kalousek - Nevím kdo bude prezidentovat až vychcípáme, ale upozorňuji Novotných LEMPLA, že i jeho rodiče jsou důchodci a čeká je tedy chcípnutí. Navíc já odmítám...

Voliči Okamury jsou kreténi a měli by nosit nálepku „blbec“- místo židovské hvězdy – Ale copak, Novotných LEMPL chce lidi zase značkovat nálepkami stejně jako Hitler? O čem to asi svědčí. O jeho inteligenci? To nevím, tvrdí o sobě že má myslím 124. Tvrdit to může, ale kde je pravda? Asi někde úplně jinde. Klidně bych si s ním dala test inteligence.

Zemana volí kreténi, které by dřív shodili z útesu – Že by Novotných LEMPL chtěl systém starých Sparťanů? To bych na jeho místě nedělala protože už jako dítě musel mít výraz blba a to Sparťané neodpouštěli.

Až vychcípá generace důchodců, bude prezidentovat Kalousek – Nevím kdo bude prezidentovat až vychcípáme, ale upozorňuji Novotných LEMPLA, že i jeho rodiče jsou důchodci a čeká je tedy chcípnutí. Navíc já odmítám chcípnout, ale po vzoru svých prarodičů i rodičů hodlám zemřít.

Lidi jako Okamura budou sloužit nám, Židům – Tahle věta mne mimořádně zaujala, protože tady se nám Novotných LEMPL pěkně odkopal. Veřejně přiznává nadřazenost židovské rasy a to je velmi jasná ukázka rasismu. Od LEMPLA co skoro celému národu nadává do rasistů je to opravdu obdivuhodné odkopání.

U komunistů je pak Novotný rád, že strana „jde do hajzlu“ – ne, že bych je musela, ale ještě pořád sedí ve sněmovně, v senátu i na krajích a Novotných LEMPL na tom nic nezmění. Může se stát že se národ naštve a zvolí je jednohlasně.

ODS, jíž je Novotný členem, si prošla sračkama, jak tvrdí – souhlasím, ale podotýkám že si prošli tím, co jim slušelo a zase tam zapadnou. S blbem typu Novotných LEMPL se daleko nedostanou.

Miloš Zeman nevyhraje volby. Z mnoha důvodů. Už i na té Moravě pochopili, že není úplně zdráv. Prezidentem se stane Jiří Drahoš. A jsem ochoten se o to vsadit – s Novotných LEMPLEM se sázet nehodlám, ale Xaver to má vyhraný.

Miloš Jitrnice se připravuje dávno dopředu na prezidentskou volbu, kterou vyhraje, protože je to chytrá Jitrnice a většinu národa tvoří tupé Jitrnice – Nějak si Novotných LEMPL odporuje, ale to lhářům stává.

Česká televize je poslední důvěryhodné médium v zemi, kterému já naprosto totálně věřím – já, velký Novotných LEMPL jsem přece nejchytřejší a proto když já věřím, musíte věřit i vy kreténi, blbci, prosťáčci, prvoci, hovada, potomci, primáti, plebs, stádo, mongoloidi, negramoti….atd.

Pane redaktore vy obsluhujete publikum, které je de facto negramotné, to je skutečně majstrštyk – proto tak rád lezu do vašich Parlamentních listů:-))

Angela Merkel – promiňte, že nepřechyluji, vím, že u vás musíte pro tupá hovada přechylovat a rozumím tomu – je velká, odvážná politička, která neudělala špatně vůbec nic – kdo si myslí toho, je nenávratně ztracen a měl by se odstěhovat do Německa a tam obyvatelům rozdávat ta svoje moudra. Mohl by taky dostat přes držku.

Ke stádu, které je schopno neuctívat Václava Havla coby zásadní osobnost naší historie, není možno mluvit jinak, než nějakými posuňky a těmi Havla neobsáhnete. Václav Havel byl člověk respektovaný celým světem – pročpak máme uctívat Havla? Respektovaný celým světem? Jasně, protože nás dostal na kolena a do poklonkování západu. To se jim fakt hodilo do krámu. Ta jejich figurka jménem Havel je ostudou našeho národa.

Podívejte, takový syrský – zdůrazňuji ekonomický – migrant naší republice prospěje mnohem více, asi tak třikrát, než typický bílý debilrasista – No paráda a kolik těch chytrých tady je? Mimochodem i vy jste bílý Novotných LEMPLE a čím vy prospíváte naší zemi? Žádnou hodnotu nevytváříme a i vy parazitujete na pracujících této země. Bez nich byste zdechnul hlady.

Víte, Zeman je mimořádně inteligentní. Zeman přesně ví, co dělá. Mně na něm nejvíc vadí, že neříká věci, které si doopravdy myslí. Kondenzovaný Čecháček by si to šel hodit, znát Zemanovy skutečné názory. Samozřejmě, že souhlasí s Merkelovou naprosto ve všem, ale říct to plebsu nelze – V jednom má pravdu. Zeman je velmi inteligentní a to u řady dalších veřejně známých osobnostech velmi postrádám. Já kondenzovaná Moravanda si provaz nedám, protože nemám iluze o nikom a to ani o Zemanovi. Víte proč lidé volí Zemana? Ze vzdoru a z opovržení vůči politickým představitelům. Oni nám vzali všechno a nechali nám jen tu volbu prezidenta. Tady je jediná možnost jak vás všechny nasrat a my si to prostě vychutnáváme. Baví nás, jak vás štve, že jste nám to vůbec nedovolili a kdyby bylo po mém, tak zvolím i Švejka kdyby žil, jen abych vás namíchla.

Lidi nemáme dělit na černé a bílé, ale dobré a špatné, homofobie je výsadou primitivů z nejhlubší stoky nejhlubšího kanálu, ale tady na Parlamentních listech se nacházíme ve virtuální realitě tvořené pro zákazníky z řad prostého většinového venkovského obyvatelstva. Sem inteligentní člověk, až na čestné výjimky, nezavítá – to jste asi vy Novotných LEMPL ta čestná výjimka že? Uvědomte si, že každý národ stojí na venkovské lidu, ten je solí zemi a vaše arogance vůči nim je nemístná a potřeboval byste výchovnou facku.

Moje děti jsou děti inteligenta, vnoučata židovského obchodníka a vůbec jsou z elitní rodiny – takže elitní rodinka Novotných LEMPLA. To jim fakt nezávidím. Udělal jste židům celého světa velmi špatnou reklamu:-)

Autor: Milena Doušková

Zdroj: http://www.na-septande.cz/vse/politika/pavel-novotny-aneb-novotnych-lempl

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRada bezpečnosti OSN diskutovala o situaci na Blízkém východě, mnoho zemí je proti zahrnutí íránské otázky do programu rady bezpečnosti OSN   
Pridal tk Neděle 07 leden 2018 - 07:49:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dne 5. ledna Rada bezpečnosti OSN konala první veřejnou konferenci v novém roce, na kterém účastnici diskutovali na situaci v Blízkém východě. Na požadavku americké strany na této konferenci účastnici hlavně diskutovali o rozvoji íránské situace, ale to získalo oponování většiny členských zemí v Radě bezpečnosti OSN. Domnívají se, že Rada bezpečnosti OSN by neměla zahrnut vnitřní záležitosti jedné země do konference.

Na zasedání asistent generálního tajemníka OSN pro poltické záležitosti Taye-Brook Zerihoun informoval o současné situaci v Íránu. Od 28. prosince došlo k demonstraci v druhém největším íránském městě Mashhadu o ekonomické potíži a lidském životě, poté se rozřešila do ostatních měst včetně Teheránu. Demonstrace také vyvolala násilní konflikt, při kterém zemřelo více než 20 lidí včetně policistů a demonstrantů.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJaponský premiér doufá, že v letošním roce se rozvíjí vztahy s Čínou   
Pridal tk Neděle 07 leden 2018 - 07:48:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Japonský premiér Shinzo Abe dne 5. prosince uvedl, že letos oslaví Čína a Japonsko 40. výročí uzavření smlouvy o míru a přátelství mezi Čínou a Japonskem, přeje si, aby v letošním roce se mnoho zlepšily vztahy mezi Čínou a Japonskem.

Podle japonských medií od druhé poloviny minulého roku Shinzo Abe v různých místech vyjádřil přání k rozvoji vztahů mezi Čínou a Japonskem. Dne 19. prosince loňského roku Abe ve svém projevu v Tokiu prohlásil, že na základě oslavy 40. výročí uzavření smlouvy o míru a přátelství mezi Čínou a Japonskem upevní s Čínou na vysoké úrovni, také zvýší čínsko-japonské vztahy na vyšší úrovni.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPrůměrnost   
Pridal tk Neděle 07 leden 2018 - 07:46:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle Jiřího Pehe jsou Češi průměrní, anebo dokonce podprůměrní, a tato skutečnost tíží celou společnost. Ve svém blogu na Aktuálně.cz uvedl, že horší než patologické jevy je cosi, „co bychom mohli nejlépe popsat jako převládající nedostatek ambic a vizí - jako vše prostupující průměrnost.“

Pehe a Miloš Zeman nejsou zrovna pověstní svými vzájemnými sympatiemi. Pehe by zajisté zahrnul i Zemana do té (pod)průměrnosti a Zeman by mu tento pocit opětoval. Slova Jiřího Pehe nicméně připomíná často citovaný Zemanův projev ve Federálním shromáždění v lednu 1992.

Dovolte mi tedy, abych citoval [psychiatra prof. Cyrila Höschla]. „Tato země v této době prochází rozumovou, mravní i citovou krizí. Zamýšlíme-li se hlouběji nad tím, jak k této krizi došlo, proč právě teď, musíme si připustit některá velice nepříjemná, ale bohužel pravdivá fakta. To, co nyní řeknu, není projevem univerzitní povýšenosti ani sarkasmu. Je to suché konstatování skutečnosti. Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt.“

Zeman dále uvedl, že „neplatí, že každý sedmý poslanec je notorický alkoholik. Případ, kdy poslanec alkoholem intoxikovaný s tupým žuchnutím dopadne mimo své poslanecké křeslo, je v této sněmovně poměrně vzácný. Stejně tak jsem přesvědčen, že neplatí, že dokonce každý sedmý poslanec je dementní, a to i tehdy, kdybych do této množiny sebekriticky zahrnul i sám sebe. A já se domnívám, že je to právě ona slabá, leč existující pozitivní deviace mezi parlamentem a veřejností, onen prostý fakt, že procento dementních mezi námi je o něco nižší, než je průměr, tento fakt zakládá moji důvěru k tomuto parlamentu. Proto bych chtěl varovat před nekritickým spoléháním na referendum. Proto bych si přál, aby tento i budoucí parlament byl natolik inteligentní, aby k [zákonu o celostátním] referendu - pokud možno - nemuselo dojít.“

Na konci roku 2017 to Zeman viděl jinak. „Občany nemůžete vyměnit. Ale můžete vyměnit politiky. Proč ne.“ Taktéž horoval pro zákon o referendu.

Nyní už je pro Zemana každý občan plnohodnotný (stejně jako každá vláda). Kdyby byl Pehe politikem, který se uchází o znovuzvolení, možná by také on teď mluvil jinak.

Erik Best

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1865 sec,0.0741 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,594kB