Pátek 12 leden 2018
Polonahá aktivistka FEMEN skočila na prezidenta Zemana   
Pridal tk Pátek 12 leden 2018 - 16:00:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Prezidentské volby máji po Horáčkově falešném videu a rozesílání falešných sděleních další skandál. V místnosti, kam přišel odvolit Miloš Zeman, na něho skočila polonáha žena. Ochranka okamžitě odvedla Zemana pryč a ženu specifikovala.

Polonahá žena křičela anglicky: „ Zeman je Putinova coura."
Po několika minutách se prezident vrátil a odvolil.
K činu se přihlásila aktivistka hnutí FEMEN.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZákeřný útok na voliče Miloše Zemana! Internetem i poštovními schránkami se šíří lživý návod k volbám   
Pridal tk Pátek 12 leden 2018 - 12:48:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Přinášíme důrazné varování všem občanům. Po sociálních sítích a nejspíš i v tištěné podobě někteří lidé šíří lživou zprávu, že voliči Miloše Zemana mohou jít volit až ve druhém kolem, protože stávající prezident prý „automaticky postupuje do finálového kola“. Na šíření falešné zprávy nás upozornilo několik čtenářů. Je to samozřejmě nesmysl, žádný automatický postup neexistuje.

To je strašlivá manipulace. Šíření takových lží je totální zoufalost odpůrců Miloše Zemana. Zejména někteří starší občané tím mohou být klamáni, pokud neznají detailně zákony nebo nemají možnost si to ověřit.

Trestní oznámení na neznámého pachatele již bylo podáno a Policie ČR zahájila v této věci šetření.

Podrobnosti naleznete zde:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zakerny-utok-na-volice-Milose-Zemana-Internetem-i-postovnimi-schrankami-se-siri-lzivy-navod-k-volbam-519677


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPeníze plují tam, kde je jich nejvíce   
Pridal tk Pátek 12 leden 2018 - 11:42:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vše se už privatizovalo. Teď se privatizují ty peníze, které by měly plynout tam, kde peníze nejsou. Už to funguje dostředivou silou. Peníze plují tam, kde jich je nejvíce.

Je to hodně smutné zjištění. Nůžky mezi bohatými a chudými se rozevírají téměř kosmickou rychlostí. Jakkoli statistiky ukazují, že jako republika bohatneme, tak přibývá stále víc těch nejchudších lidí. Nejohroženější jsou lidé, kteří ve stáří ztratí svého partnera. Zoufale zjišťují, že jim jeden důchod nebude stačit k pokrytí těch nejzákladnějších potřeb. Že nebudou mít na zaplacení nájmu, elektrické energie, že si budou muset odepřít i to málo, co dosud zpestřovalo jejich život. A to se musí dívat, jak ty nejbohatší ukrajují stále víc z těch peněz, které patří nám všem. To jest z peněz daňových poplatníků.

Navíc je zde hrozba, že po přijetí smlouvy Dublin 4 budeme muset přijímat migranty nejenom z krajních zemí EU, ale i z těch zemí, kde jich bude neúměrně hodně. Smutné je to, že my jsme migranty k nám nezvali, zvalo je Německo a teď, kdy je jich tam tolik, že si s tím nevědí rady a podle statistik díky nim narůstá enormně kriminalita, budeme muset tyto problematické migranty povinně přijímat my.

Proč to zmiňuje v souvislosti s chudobou a rozvírajícími se nůžkami mezi bohatými a chudými u nás? Tito migranti mají podle představ unijních politiků dostávat všude stejně sociálních dávek – peněz. To je na naše peníze cca 20 000. A teď si představte tu nespravedlnost. Člověk, který pracoval celý život a přispíval do sociálních a zdravotních pojištění, odváděl poctivě daně má za celoživotní práci důchod jenom cca 12 000. Chová se zodpovědně a slušně. Teď přijde někdo, kdo našeho sociálního systému nevložil ani korunu a má dostávat daleko více? To je přece do nebe volající nespravedlnost.

A ještě něco z palety nespravedlností. To sice naše starší spoluobčany tolik nepálí, ale cosi to vysvětluje a tom, jak peníze původně určené na kulturu, která je popelkou v rozpočtech, zcela bezdůvodně plynou úplně do jiných rozevřených kapes.

Klub ROCK CAFÉ, který dával šanci autorským kapelám na vystupování letos nezískal dotace z kulturních grantů od hlavního města. Místo aby z veřejných prostředků byli podporováni zdejší umělci dotaci dostal jednorázový festival japonských pokrmů Japan Week pro Japonce, místo podpory celoročního kulturního programu v klubu ROCK CAFÉ pro umělce a obyvatele Prahy. Tak je mi nějak smutno z toho, že se to děje právě v době, kdy na místo místopředsedy Poslanecké sněmovny usedl někdo, kdo právě z japonských turistů má ve své firmě ten největší příjem. Bohužel tak končí veškerá plamenná předvolební slova.

Ještě vám předesílám, jak demokraticky jsem byl zpovídán v předvolební prezidentské debatě a jak jsem se vůbec nedostal ke slovu:

https://video.aktualne.cz/dvtv/antisemita-adam-b-bartos-z-tehle-etapy-uz-je-venku-praci-na/r~929e6b22f0a811e786cf0cc47ab5f122/

A podle mne nejzajímavější předvolební debata. Debata mluvčích:
https://goo.gl/qqz5W4

Udělejte si obrázek sami.

Mgr. Petr Hannig, kandidát na prezidenta ČR
Děkujeme za hlasování


Zdroj: https://hannig.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=642496
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSkandál jen několik hodin před začátkem prezidentské volby! Michal Horáček šíří po internetu zfalšované video jeho neexistujícího TV duelu s Milošem Zemanem   
Pridal tk Pátek 12 leden 2018 - 04:36:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Skandál jen několik hodin před začátkem prezidentské volby! Michal Horáček šíří po internetu zfalšované video jeho neexistujícího TV duelu s Milošem Zemanem. Rozhovor je CGI videomontáží, která vznikla ve studiu bývalého tiskového mluvčího Škoda Auto!

Jen několik hodin před prezidentskou volbou vypukl v České republice skandál, který nemá obdoby. Prezidentský kandidát Michal Horáček zneužil logo TV Barrandova nechal si vyrobit ve speciálním filmovém efektovém studiu a za použití CGI střihového softwaru zfalšovaný rozhovor, který má zobrazovat neexistující televizní duel stanice TV Barrandov mezi Michalem Horáčkem a Milošem Zemanem. K tomuto duelu nikdy ve skutečnosti nedošlo, Miloš Zeman se televizních duelů s ostatními kandidáty neúčastnil a jedná se tudíž o podvrh a manipulaci, která jen několik hodin před volbami má u voličů vyvolat pocit, že Michal Horáček je jediným kandidátem, kterému se podařilo přimět Miloše Zemana ke společnému duelu. Mezi podporovateli Michala Horáčka vyvolalo video nejprve údiv, ale poté vzápětí velkou vlnu rozhořčení z manipulace a dokonce i z podvodu. Videomontáž vyrobila agentura Ewing Public Relations s.r.o., která spadá do konsorcia Ewing Group. Jako místopředsedu představenstva tam objevíme Jiřího Hrabovského, bývalého tiskového mluvčího Škoda Auto.

VIDEO ZDE:NEBO VIDEO ZDE: https://vimeo.com/250671127#at=13

Horáček ve videu stínuje pozici, jako kdyby opravdu vedl dialog s Milošem Zemanem a reagoval na dotazy Jaromíra Soukupa. Ve svých reakcích útočí na Miloše Zemana, nezapomene si kopnout do Ruska a současně pochválí slovenského prezidenta Andreje Kisku, jaký je to skvělý prezident, na rozdíl od Miloše Zemana. Horáček se vyjádřil i ke kauze lithium, označil ji za ruskou provokaci a zaútočil i na SPD a Tomia Okamuru. Ten prý provozuje v ČR komerční nacionalismus. A takovou Babišovu vládu, opírající se o podporu SPD, pokud by byl Horáček prezidentem, by prý nikdy nejmenoval. Inu, demokrat každým coulem. Z názorů Michala Horáčka se člověku s vlasteneckým cítěním zvedá žaludek. Takovýto člověk by udělal z České republiky v roli prezidenta americkou kolonii a rohožku pro migranty. Děsivé na celém videu je profesionální softwarový rendering, který opravdu navozuje dojem, že jde o reálný diskusní panel. Video nahoře je převzato z oficiálního YouTube kanálu Michala Horáčka.

Video obsahuje logo a signaturu TV Barrandov a je otázka, zda-li Michal Horáček má povolení k takovému zneužití ochranných známek pro zcela zmanipulované video, ve kterém je použita fotomontáž a klíčování obrazu v reálném čase. Oko obyčejného diváka není schopno rozeznat, že jde o fotomontáž v CGI softwaru, práce je odvedena velmi kvalitně a profesionálně, Michal Horáček opravdu vypadá, jako kdyby seděl uprostřed mezi Milošem Zemanem a moderátorem TV Barrandov Jaromírem Soukupem. Reakci TV Barrandov na tuto kauzu se nám zatím nepodařilo získat, především zatím není jasné, zda-li televize poskytla Michalu Horáčkovi licenční práva na použití jejího loga pro účely této fotomontáže. Lidé se nám začali ozývat do redakce a žádají nás o odkaz na archív TV Barrandov, kde mohou zhlédnout záznam tohoto unikátního TV duelu. Ne, nemůžete ho zhlédnout na TV Barrandov, protože jde o fotomontáž, kterou si nechal vyrobit přímo Michal Horáček. A tady to začíná být pikantní.

Horáčkova videomontáž byla masterována na profesionálním softwaru

Video, které máme v redakci k dispozici v originálním bitrate a v původním rozlišení, obsahuje bezpečnostní watermark signaturu společnosti Autodesk S/N Validation Key 0612-AF14-M2X-40BN-00268. Sériové číslo odpovídá licenci CGI softwaru Autodesk 3DS Max. Licence odkazuje na profesionální CGI software, takže kdokoliv masteroval panu Horáčkovi jeho zmanipulované video, použil v jednom z kroků infrastrukturu a renderovací software určený pro profesionály. Státní volební komise ČR a také další úřady by se měly zajímat o to, jestli je v pořádku, aby prezidentský kandidát několik hodin před prezidentskou volbou šířil na internetu zfalšované video, které nese logo televizní stanice Barrandov a samotná fotomontáž nebo její masterovací část byla zhotovena za účelem manipulování voleb. Takovýto skandál nemá v civilizovaných zemích obdoby a touto událostí by se měla zabývat nejen TV Barrandov, že pan Horáček jen několik hodin před volbami zneužívá vysílací logo soukromé televize, ale i státní volební komise by měla posoudit, jestli nebyl touto manipulací pár hodin před volbami porušen zákon.

Foto:Horáček chtěl tak moc duel s Milošem Zemanem, že si ho nakonec nechal zfalšovat v podobě videomontáže.
Dopředu je třeba upozornit, že vedení Ewing PR může mít k dispozici práva na použítí loga TV Barrandov, ale stejně tak může jít o soukromou aktivitu některého ze zaměstnanců produkce Ewing PR, který má přístup ke grafickým nástrojům a masterovacímu softwaru. Je však znepokojující, že takových služeb využívá prezidentský kandidát, a to ještě způsobem, který zavání porušením zákona z nedovoleného zneužití cizích práv ve vztahu k televizní značce TV Barrandov a navíc pro účely CGI fotomontáže fiktivního rozhovoru s prezidentem republiky. Ve videu nikde není upozornění, že jde o manipulaci a fotomontáž, diváci na internetu jsou vedeni k domněnce, že rozhovor doopravdy proběhl. Jak mohou potom lidé věřit prezidentskému kandidátovi, který neváhá si zaplatit grafiky a producenty, kteří ve spolupráci s někým z Ewing PR připraví podvrh a zinženýrované video ze CGI softwaru společnosti Autodesk. Občan je tak vmanipulováván do pozice idiota, který má uvěřit, že na obrazovce vidí skutečný duel mezi Milošem Zemanem a Michalem Horáčkem.

Prezidentský kandidát zneužil logo soukromé televize a z voličů udělal idioty

Nemusíme se ani na okamžik dohadovat o tom, jaký to bude mít dopad na průběh voleb. Mnoho lidí bude znechuceno a nepůjde k volbám, protože takováto manipulace s voliči je totálně přes čáru. Další část voličů se naštve a bude volit někoho jiného, protože je to další manipulace proti Miloši Zemanovi. V této chvíli je úplně jedno, jestli jde o akci a iniciativu užitečného idiota, který se panu Horáčkovi nabídl, že mu ve 3DS Max a v klíčovacím studiu udělá službičku, aby se pan Horáček blýskl v rozhovoru s Milošem Zemanem. To důležité totiž leží někde úplně jinde. Je to otázka, jestli je v pořádku, aby prezidentský kandidát porušoval autorská práva TV Barrandov, aby využíval služeb PR agentury bývalého mluvčího Škoda Auto, a aby manipuloval s veřejným míněním skrze profesionální CGI software pro videomontáže.

Pokud si odpovíme na tyto otázky záporně, že to není v pořádku, tak potom by nás mělo zajímat, jaké další kroky z toho vyplynou. Neziskový sektor neustále varuje, že Rusko chce v ČR ovlivnit prezidentské volby, ale přitom jediný, kdo v ČR manipuluje a ovlivňuje volby, je jeden z prezidentských kandidátů Pražské kavárny, kterému evidentně pomohla PR agentura, které nevadí, že pokřivuje svým dílem pár hodin před volbami realitu. No řekněte sami, není tohle výstřel Pražské kavárny do vlastní nohy? Přímo prezidentský kandidát pár hodin před volbami zneužívá logo cizí televize, odvysílá zfalšovaný rozhovor s prezidentem a všichni se tváří, že je to v naprostém pořádku. Ne, to rozhodně v pořádku není. Takovéto kroky prezidentských kandidátů vedou k naprostému znedůvěryhodnění voleb, vedou ke ztrátě voličské důvěry a ke ztrátě iluzí o volebním procesu.

Horáček oznámil duel se Zemanem na Twitteru, jako kdyby to byla realita

Již 9. ledna Michal Horáček uvedl na svém Twitteru teaser na toto zfalšované video a uvedl ho slovy: Této kampani chyběla jen jedna věc. Duel s Milošem Zemanem. Už dnes od 18:00. A pod tím připojený teaser na zmanipulované video. Naprostá manipulace a podvrh, jehož obětí se stanou nejen voliči Michala Horáčka, ale především i ostatní kandidáti, protože voliči přestanou věřit tomu, co vidí a slyší o svých kandidátech. Je to pravda, co říká můj kandidát v televizi? Anebo je to manipulace a videomontáž? Byl tam vůbec můj kandidát v tom rozhovoru? Co když to bylo zmanipulované a sestříhané? Odborníci a specialisté ihned zjistí, že duel mezi Milošem Zemanem a Michalem Horáčkem nikdy neproběhl, ale obyčejný člověk, který nemá čas zjišťovat věci kolem, bude duel považovat ze skutečný a pravý. Miloši Zemanovi vyčítají pomalu každý výrok, ale sami podvádí své voliče, nechávají vyrábět zfalšovaná videa a používají bez dovolení loga cizích televizí.

Sami si udělejte představu o morálním profilu pana Horáčka a všech, kteří se na videomontáži podíleli. A nezapomeňte jít k volbám. Volte Miloše Zemana, jediného lidového kandidáta, který udělal pro naši zemi více, než většina politické reprezentace. Na zahraničních cestách, naposledy v Rusku, dojednal Miloš Zeman obchody za 19 miliard pro český průmysl, naprosto největší sérii kontraktů v historii. A to si vezměte, že lidé jako Jiří Drahoš nebo Michal Horáček se chtějí více orientovat na západ, který na rozdíl od Ruska jde našemu průmyslu po krku. Nespoléhejte na suverénní pozici Miloše Zemana, hlasujte pro něho v prvním i v druhém kole, protože obě kola jsou důležitá, ani jedno nesmíte vynechat! Nepodceňujte první kolo, protože do druhého postupují jenom první dva kandidáti. Není prostor na lhostejnost. I když má Miloš Zeman své chyby, z aktuální nabídky kandidátů je jediným přijatelným kandidátem a garantem pronárodních a protimigračních postojů. Šiřte prosím tento článek na sociálních sítích a v emailech, aby se lidé dozvěděli, jakou nehoráznou manipulaci a skandál odpálil Michal Horáček jen několik málo hodin před volbami.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/skandal-jen-nekolik-hodin-pred-zacatkem-prezidentske-volby-michal-horacek-siri-po-internetu-zfalsovane-video-jeho-neexistujiciho-tv-duelu-s-milosem-zemanem-rozhovor-je-cgi-videomontazi/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHolka z Uherského Hradiště: Za luxus pomáhala muslimským drogovým dealerům v džihádu proti Evropanům ...   
Pridal tk Pátek 12 leden 2018 - 04:16:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V souvislosti s kauzou zatčení drogové dealerky Terezy Hlůškové v Pakistánu, kdy převážela skoro 10 kg nejhorší drogy - Heroin, se ozvali obyvatele Uherského Hradiště, kteří popisují skutečný stav věci. Jak si jednadvacetiletá holka najednou začala vydělávat sta tisíce korun a dělat "společnici" bohatým cizincům.

Aby měla peníze a luxus tak neváhala pomáhat muslimským drogovým dealerům v jejich džihádu proti nevěřícím a pokusila se propašovat skoro deset kilo té nejhorší drogy přes Abu Dzabi do Irska ... Opravdu máme takového člověka litovat? Spíše si dejme pozor, aby takovou sviňárnu neudělal někdo z našeho okolí, protože blbých mladých lidí je klem dost a dost :-(

A proč si nikdo nepoložil z novinářů otázku jak mohla jet do Pákistánu na rodinné vízum? To si vzala pákistánského muslima za manžela?

V analýze českého Ministerstva vnitra z roku 2002, kterou má redakce Eurabia.cz k dispozici, pod názvem „TERORISMUS A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN VE STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPĚ“ se píše:

„S radikalizací muslimů v zemích SVE souvisí i snaha o vybudování islámských center - mešit a kulturních středisek, které mohou v budoucnu sloužit nejen za prostředek šíření myšlenek radikálních islámských hnutí, ale i jako základny pro činnost ohrožující bezpečnost státu Islámský příklady ze Západní Evropy, kde islámská centra slouží jako úkryt pro hledané osoby, skladiště zbraní, základny zpravodajských služeb, apod.). Centra bývají napojena na humanitární organizace podporované z Iránu, Súdánu a Saúdské Arábie, které se zapojují do obchodu se zbraněmi a do financování teroristických skupin. Přesto, že je islámská komunita ve většině zemí SVE relativně malá a snahy o zakládání center a zahraničních nadací narážejí na odpor úřadu a veřejnosti, je třeba s tímto nebezpečím v budoucnu počítat.“

...

(šaríatský) postoj k drogám je dvojaký – užívání drog mezi muslimy je přísně trestáno, ale prodej drogy nevěřícím je podporován:
- jako zdroj financí na svatou válku (na nákup zbraní, většina financí je ovšem užita s jiným cílem, pro zajištění přepychového života pachatelů)`
- jako možnost oslabit nepřítele, učinit ho drogově závislým, zdemoralizovat ho.


Mimochodem na pašováni drog do Evropy se podílel i syn místopředsedy Ústředí muslimských obcí v ČR pana Vladimíra Sáňky:

Policisté poukázali zároveň na skutečnost, že se Dirár Sáňka dlouhodobě zdržuje v Turecku. Tam byl v době "uložení" kauzy ve výkonu trestu za drogové delikty. Jak Mediafax již informoval, Dirár Sáňka byl v roce 2009 zadržen tureckou policií, když se pokusil o převoz téměř kilogramu heroinu do Evropské unie. V prosinci téhož roku ho tamní soud poslal na 6 let a 3 měsíce do vězení.

Komentáře obyvatel Uherského Hradiště ve veřejné diskuzi na sociální síti facebook:

Uživatel č. 1.

Slečna rozhodně žádnou hloupost neudělala. Věděla moc dobře do čeho jde a kdyby jí to údajně "prošlo" pokračovala by v tom nadále. Jen hloupý lidé mají stále tendenci omlouvat kriminálníky a lidi, kteří jsou pro společnost naprosto nepoužitelní a škodí jí. Byla to žena, která šlapala za peníze. Vůbec jsem nechápal, proč za ní bratranec tolik chodíval. Teď už to víme, je to šlápota. Telefon má také od něj. Napumpoval do ní docela dost peněz, tak je aspoň vidět, z čeho si ten svůj luxus platila. Z peněz cizích lidí. Jen idiot si může myslet, že někdo nepozná, že je kufr tak těžký. Převážela 9 kg!!!! heroinu! Tímto množstvým by zničila spoustě lidem život. Argument, že nikoho nenutí brát drogy je naprosto zcestný. Ona se na tom celém AKTIVNĚ podílí! Jí je naprosto u prdele, kolika lidem zlikviduje život, hlavně že může špulit rty a jezdit za peníze, které si sama nevydělala. Nikdy nevytvářela hodnoty. Je to pijavice, která parazitovala vždycky na úspěchu jiných lidí. Sama ve výpovědi přiznala, že věděla, že něco veze. Holčička hledala inzerátem další blbky, které by převážely drogy, proto hledala hlavně ženy, které se nebojí sami cestovat. Všichni lidé, kteří se jí tu snaží zastávat mají stejně odporné morální hodnoty, tak jako šlápota a dealerka Tereza. Vždycky se najdou i blbci, kteří obhajují i vrahy a snaží se hledat "konspirační" teorie, proč toho člověka zabil. Nedokážete si připustit, že Vaše "úžasná" Tereza není nic jiného než odpad společnosti. Kde jste byli, když Tereza začala šlapat jako kurva? Kde jste byli, když začala Tereza prodávat drogy?! Já Vám řeknu kde. V prdeli. Bylo Vám to jedno. Teď si tady honíte trika a omlouváte kriminálnici a kurvu.

Uživatel č. 2.

Co to tady melete? Jakej chudák holka, jaký mějte úctu k rodině, jaký umři za svoje názory? Za A si ta pipka měla zamknout pořádně profil. Za B co ji litujete? Je to zasraná dealerská svině a pokud ji ČR vykoupí, tak za naše daně! Jen ať si to rodina přečte co je to za kundu! Moje děcka by nenapadlo dealovat fet, tak ať hledají chybu u sebe, že musela mít hromadu love za každou cenu a nebyla ochotná asi moc prackama makat. Jedinej koho by mi bylo líto jsou lidi, kteří kvůli takovým sviním končí závislí. Ať tam chcípne! Škoda, že ji nechytli až v SAE, tak jsou tresty ještě přísnější, tak snad aspoň bude trpět a chcípne v Paki!

Zdroj: eurabia
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČeští muslimové vyzývají občany ČR: Nevolte Zemana za prezidenta!   
Pridal tk Pátek 12 leden 2018 - 04:06:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na blogu známého protizemanovského týdeníku Respekt, který patří a je financován legálním velkozlodějem jenž okradl tisíce obyvatel na severní Moravě panem Bakalou, vyšel článek od české muslimky Julinky Fatum Lerari, který vyzývá občany ČR, aby nedali znovu hlas prezidentu Zemanovi, protože je proti imigraci a je zlý na islám. Tento text následně sdílela Muslimská obec v Praze na svém profilu na sociální síti Facebook ....

Česká muslimka ve svém apelu napsala:

"Žádný kandidát nebude nikdy nikomu vyhovovat na 100%, ale my bychom se měli zajímat o to, který z nich nás nechce deportovat na nějaký ostrov. Jasně, ono to všechno možná zní legračně a i já se tomu občas zasměju, když se nad tím člověk ale zamyslí, je to spíše k pláči. Prezident by měl zaujmout neutrální postoj a snažit se o vzájemné soužití, toleranci, respekt a mír. Neměl by svými proslovy v lidech vyvolávat opak, ať už se to týká jakékoliv menšiny! Prezident je vizitkou státu a my jsme též jeho součástí, uvědomme si to!"

Nejsem osobně fanaticky obdivovatel Miloše Zemana a jsem k němu v mnoha ohledech kritický, ale je to teď jediný spolehlivý a čitelný kandidát na prezidenta České republiky, který má reálnou šanci uspět. A když muslimové takhle agitují mezi obdivovateli islámu a multikulturalismu, aby se na volby nevykašlali a šli volit proti Zemanovi, tak je to pro mne jasný důvod proč to jít dát právě Zemanovi. Chci aby má rodina žila v bezpečné a fungující zemi a ne v marasu jenž vytvořili na Západě obdivovatele islámu, multikulturalismu a masy přistěhovalců z Afriky a islámského světa ...

Autor: Lukáš Lhoťan

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMiloše Zemana proti Straně lži a nenávisti   
Pridal tk Pátek 12 leden 2018 - 03:55:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kdo už je přesycen přívalem lživé kvazi-pravdy a nenávistné kvazi-lásky, kdo chce v nadcházejících volbách pragmaticky volit silnou nezkorumpovanou osobnost, která sice nemluví vždy libozvučně, ale zato se snaží věci pojmenovávat pravdivě a výstižně, nemůže v tomto týdnu volit nikoho jiného, než Miloše Zemana.
Často lidé, kteří se přiznají, že budou volit Miloše Zemana, se přiznají i k tomu, že jim to žádnou radost nedělá. Ale vědí vůbec, co vlastně jim radost nedělá? Je tím problémem sám Miloš Zeman, nebo spíš něco nevyhnutného ale potřebného mimo něj, co on svým způsobem úspěšně reprezentuje?

Už dlouhé roky jen narůstá deziluze z dosavadní polistopadové politiky. Za tu dobu jsme už byli nuceni si projít mnoha fázemi nadějí a zklamání. Je zřejmé, že často jsme své naděje vkládali do projektů, které by se nejvíc daly připodobnit k tajným operacím mocenských skupin. Nespokojenost, rozčilenost a revoluční atmosféra se dere na povrch. Kromě mnoha v podstatě nezdařených pokusů o výměnu politiků došlo také, mj. pod manipulační záminkou boje proti korupci nebo totalitě, k ovládnutí posametových stran a všech hlavních médií, včetně zejména ČTV A ČRo, jedinou stranou kvazi-pravdy a kvazi-lásky, ve skutečnosti ‚Stranou lži a nenávisti‘, jako příkrovu pro čachry mafiánské hydry v pozadí.

Zloději na nás ze všech míst hulákají chyťte zloděje. Tihle pro-oligarchičtí autokratičtí burani, naši čeští v nerozborné jednotě s internacionálou eurounijních, hulákají a při tom utahují šrouby.

Nejvíce hysterie ze ‚Strany lži a nenávisti‘ se projevuje proti jakémukoliv náznaku populismu a pragmatismu. Je jasné proč, téměř vše, co ‚Strana lži a nenávisti‘ hájí, je v příkrém rozporu s populismem a pragmatismem, respektive se zdravým rozumem a praxí. Masaryk napsal, že „Humanistická taktika všude, a tedy i v politice, hodí se pro nás lidi velmi dobře, a to tak, že je i praktická, tj. užitečná a výhodná…, …nedokazoval jsem, že humanitní princip je jediný správný. Akceptuji tu prostě učení Ježíšovo… A učení to není pouze ideálně správné, ale je venkoncem praktické.“

Nejvíce v rozporu s tímto Masarykovým vzkazem není použití nesalónního slovníku, ale nenazývání věcí pravými jmény. Když totiž salónní výrazivo nestačí k pravdivému vyjádření, pak nezbývá, než ho nakrátko opustit.

Nutný pragmatismus může být někdy až na hranici cynismu a to není zrovna příjemné. Proto většina lidí potřebuje opravdu silnou motivaci, aby vůbec začali uvažovat tímto nepohodlným směrem. Avšak v této době je takové motivace pro každého už víc než dost a lidé konečně vytahují z písku své hlavy, dosud schovávané před nechutným přívalem dobroserské propagandy. Ano, je to nepohodlné. Systém nás ponouká myslet pozitivně, i sami po tom toužíme, přitom ale realita zdaleka vždy pozitivní není. Přesto, kdo už je přesycen přívalem lživé kvazi-pravdy a nenávistné kvazi-lásky, kdo chce v nadcházejících volbách pragmaticky volit silnou nezkorumpovanou osobnost, která sice nemluví vždy libozvučně, ale zato se snaží věci pojmenovávat pravdivě a výstižně, nemůže v tomto týdnu volit nikoho jiného, než Miloše Zemana. Bez bujarého nadšení.

Vláďa z Brna
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÍrán je „ground zero“ pro americkou agendu změn režimů   
Pridal tk Pátek 12 leden 2018 - 03:42:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Není pochyb o tom, že nárůst protestů, které probíhaly na přelomu roku v Íránu, byly alespoň částečně způsobeny agendou změny režimu, kterou vytyčily Spojené státy.

Americký prezident Donald Trump a vysoce postavení představitelé vydali veřejná prohlášení, v nichž důrazně podporují demonstranty a hanobí íránskou vládu, kterou označují za „brutálního utlačovatele“. V podstatě je to totéž, co opovážlivé podněcování ke vzpouře v cizím státě, a takové americké pochybení by mělo být právně sankcionováno.


Zároveň je pozoruhodné, jak moc se současné nepokoje v Íránu řídí otřepaným americkým vzorcem pro změnu režimu, včetně politických prohlášení o odsouzení; zkreslených mediálních zpráv, jejichž cílem je podkopat legitimitu vlády; a očividným nasazením agresivních provokatérů do mírových protestů.

Takovýto vzorec používá Washington a jeho spojenci již desítky let, oběti tvoří celá řada zemí, včetně Sýrie, kde nepokoje v roce 2011 vedly k totální válce.

Co nyní intenzivně rezonuje, je historické pozadí. Írán byl pravděpodobně první národ, který byl v období po druhé světové válce vystaven americkým operacím, zaměřeným na změnu režimu, a v roce 1953 zde byl pod taktovkou CIA zinscenován převrat.

Nejprve se však podívejme na nehorázné pokusy USA destabilizovat íránskou vládu prostřednictvím velmi pejorativních a zavádějících veřejných prohlášení.

Minulý týden americká velvyslankyně při OSN Nikki Haleyová dokonce prohlásila, že „íránský lid se dožaduje osvobození od svých diktátorů“. Vysoce postavený představitel amerického ministerstva zahraničí také připustil, že jeho vláda komunikuje s demonstranty v Íránu prostřednictvím sociálních sítí.

Washingtonský nejvyšší diplomat, ministr zahraničí Rex Tillerson, tento víkend otevřeně přiznal během rozhovoru pro média, že jeho vláda usiluje v Íránu o „politickou změnu“ – nebo, jinými slovy, o změnu režimu.

Tento víkend USA také vyzvaly k mimořádnému zasedání Rady bezpečnosti OSN ve snaze odsoudit íránskou vládu za desítky úmrtí, k nimž došlo během týdenních protestů. Haleyová prohlásila: „Svět ostražitě sleduje, co se v Íránu děje.“

Írán, Rusko a Čína vyčetly Spojeným státům, že porušují íránskou suverenitu, neboť zasahují do vnitřních záležitostí země. Nestoudný pokus USA o podporování protestů v Íránu je vskutku vážným porušením Charty OSN, zakazující zasahovat do politických záležitostí jiných národů. Americká politika usilující o změnu režimu je nepochybně trestné jednání.

Zatím nevíme, do jaké míry se americké vládní úřady aktivně podílely na vyvolání nedávných protestů v Íránu. První demonstrace, které poprvé vypukly 28. prosince ve městě Mashhad, se rychle rozšířily do desítek dalších městských center. Íránské úřady obvinily USA a další zahraniční nepřátele za to, že stojí za těmito nepokoji.

Legitimní účastníci shromáždění byli motivováni skutečnými ekonomickými důvody, na které si obyvatelstvo stěžuje. Současně však rychlá eskalace násilí a ozbrojených útoků na policejní stanice naznačují, že zároveň bylo zorganizováno podvratné spiknutí.

Úloha, kterou sehrála americká zpravodajská média, a v menší míře evropská, při podávání zpráv o nepokojích v Íránu, také naznačuje geopolitickou agendu. Obzvláště americké sdělovací prostředky měly tendenci předvést protesty v dobrém světle coby povstání proti autokratickému režimu.

Nikki Haleyová, vyslankyně USA při OSN, odmítla íránské tvrzení, že se jedná o zahraniční podvratnou činnost. Toto odmítnutí je v rozporu s veřejnými prohlášeními, i tvrzeními amerického prezidenta a dalších vysokých činitelů.

Írán však podezřívá zhoubnou agendu USA z toho, že zneužívá sociální protesty, a má k tomu dobrý důvod:

V roce 2013, asi 60 let po převratu v Íránu (1953), byla CIA povinna zveřejnit tajné dokumenty, které dokazují, že CIA stála za touto skandální událostí. CIA tajně spolupracovala s britskou rozvědkou MI6 na operaci Ajax, jejímž cílem bylo svrhnout zvolenou vládu premiéra Muhamada Mosaddeka. Premiér Mosaddek měl v úmyslu znárodnit íránský ropný průmysl, čímž ohrozil americké a britské zájmy.

Po převratu se znovu vrátil k moci prozápadní Rezá Šáh Pahlaví, který zpřístupnil íránská ropná pole americkým a britským společnostem. CIA a americká armáda byly stmelujícím prvkem režimu Šáha Pahlavího, který brutálně utlačoval Íránce, dokud nebyl konečně svržen během islámské revoluce 1979. Proto Washington nikdy neodpustil íránskému lidu a z toho důvodu je americký politický establishment posedlý změnou režimu v Teheránu.

Podobnosti mezi událostmi tehdy a nyní jsou zcela výmluvné. Převrat, zorganizovaný CIA v roce 1953, zahrnoval propagandistickou kampaň, která k podkopání vlády využila zpravodajská média. Deník New York Times označil Mosaddeka za „diktátora“ a přirovnal ho k „Hitlerovi“ a „Stalinovi“. Britská rozhlasová a televizní společnost BBC se také zapojila do kampaně, jejímž cílem bylo podkopat íránské čelní představitele, jak uvádí Mark Curtis ve své knize Web of Deceit (Síť podvodů).

Političtí lídři ve Washingtonu a Londýně uvalili na Teherán ekonomické embargo a veřejně jej označili za sovětskou loutku.

Když byl převrat v plném proudu, CIA - jak nyní přiznala - zaplatila kriminálníkům a provokatérům, aby v Teheránu vyvolali pouliční násilí, což bylo okamžitě svedeno na čelní představitele, kteří takto údajně předvedli, jak jsou brutální.

Z pohledu CIA a MI6 byl převrat ohromným úspěchem. Změna režimu poskytla velké možnosti pro ropné zájmy. V době, kdy byl u moci Šáh a tajná policie SAVAK, vyškolená CIA, to však pro íránský lid znamenalo roky krutého utlačování.

V roce 1953 byla CIA v důsledku druhé světové války nově zformována. Íránský převrat znamenal osudový zlomový bod pro CIA a povahu amerických vlád s celosvětovými důsledky. Když byla CIA vytvořena, měla sloužit pouze jako organizace, „sbírající informace“, a měla pomáhat americkým prezidentům formulovat zahraniční politiku.

Převrat v Íránu znamenal začátek „tajné vlády“ v USA, která je nad zákonem a nenese žádnou odpovědnost. Prezidenti USA přicházeli a odcházeli, ale „deep state“ CIA zůstal. CIA převzala pravomoc provádět změny režimu v jakékoli zemi bez ohledu na mezinárodní právo. Podvratná činnost a politické vraždění se staly nástrojem této nové americké politiky.

Jakmile se agentuře CIA podařilo změnit režim v Íránu, nemohla s tím přestat. Od roku 1953 americká „tajná vláda“ pokračovala v uskutečňování desítek takových špinavých operací po celém světě se smrtícími a hrozivými důsledky pro masy lidí.

Přestože nedávné sociální protesty v Íránu polevily, vypadá to, že v souvislosti s íránskými nepokoji existuje další, hrozivější rozměr - nelegální agenda změny režimu, prosazovaná Washingtonem.

Vzhledem k tomu, že Írán je „ground zero“ pro americkou historickou celosvětovou praxi ve změnách režimů, jsou obavy z ohrožení národní bezpečnosti kvůli zahraničnímu vměšování pochopitelné.

Rusko a Čína zaujaly správné postavení, když varovaly USA, aby v Íránu přestaly zvyšovat nestabilitu. Íránský lid musí být ochráněn před vnějším vměšováním, a musí si sám vyřešit své vnitřní problémy. Směšnou ironií je, že zatímco si američtí politici a média hystericky stěžují na cizí vměšování do záležitostí jejich země, nemají žádné výčitky kvůli bezostyšnému zasahování do vnitřních záležitostí Íránu.

Finian Cunnigham

Iran 'Ground Zero' for US Regime Change vyšel 7. ledna 2018 na ICH. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2018/01/7476-iran-je-ground-zero-pro-americkou-agendu-zmen-rezimu.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSpojovací satelity budou nepříteli k ničemu: ruská armáda je v případě války „vypne“   
Pridal tk Pátek 12 leden 2018 - 03:38:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Do výzbroje ruské armády budou zařazeny systémy radioelektronického boje schopné potlačit spojení cizího satelitu se Zemí. Zpravodajské agentuře Interfax to potvrdil zdroj z oblasti obranného průmyslu.

Řeč je o projektu zvaném Tirada-2, na němž se pracuje již od roku 2001. Cílem projektu je vyvinout zařízení schopné vyřadit z provozu cizí spojovací satelity.

„Systém pracuje na principu rušení či potlačení rádiového spojení. Jde o mnohamilionový projekt,“ prozradil zdroj agentuře.

O vývoji prostředku se zmínil také zástupce ředitele 46. Centrálního vědecko-výzkumného ústavu Ministerstva obrany Ruska Oleg Ačasov. Uvedl, že v rámci programu vyzbrojování ruské armády na léta 2018 až 2027 probíhají práce na konstrukci mobilního útočného protidružicového komplexu Rudolf a mobilního komplexu radioelektronické neutralizace spojovacích satelitů Tirada-2S.

Zdroj: Politikus.ru
Překlad: mbi, Eurasia24.cz

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRusko je připraveno předat Ukrajině lodě a letouny, které jsou na Krymu   
Pridal tk Pátek 12 leden 2018 - 03:31:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rusko je připraveno předat Ukrajině válečné lodě a leteckou techniku z Krymu, byť jsou v žalostném stavu. Pro likvidaci munice, která se již nesmí přepravovat, je Rusko připraveno pozvat ukrajinské odborníky, prohlásil ruský prezident Vladimir Putin.

„Chtěl bych využít této příležitosti, abych řekl, že jsme připraveni navrhnout tento postup: jsme připraveni předat válečné lodě Ukrajině, které jsou ještě na Krymu, jsme připraveni předat leteckou techniku a obrněnou techniku. Nachází se však v žalostném stavu, ale to už není naše věc. V zásadě v takovém stavu již byla a za ty roky se o ni samozřejmě nikdo nestaral," řekl Putin na setkání s šéfy ruských médií a informačních agentur.

Podle něj se jedná o desítky lodí a vojenských letounů. „Co se týče lodí, tak si myslím, že bude lepší, pokud si pro ně ukrajinští vojáci sami přijedou. Jsme jim připraveni pomoci s přepravou do Oděsy," poznamenal Putin.

Prezident dodal, že existuje množství munice, ale podle ruských vojenských expertů ji nelze transportovat, ale pouze zlikvidovat na místě, kde je uskladněna. „Jsme připraveni pozvat ukrajinské vojáky, aby se zúčastnili likvidace této munice," dodal Putin.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/svet/201801116580863-rusko-ukrajina-lode-letouny-krym-putin/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2420 sec,0.0502 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,781kB