Sobota 20 leden 2018
Co chce Proglas? Katolický rozhlas Proglas ustavičně navrhuje, a tím de facto vnucuje, volit pana Drahoše   
Pridal tk Sobota 20 leden 2018 - 17:26:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zamlčuje ale, že zednářský Římský klub, jehož je jmenovaný aktivním členem, prosazuje vyhubení lidstva na tzv. zlatou miliardu.

Rovněž Proglas zamlčuje, že pokud se muslim stane křesťanem, čeká ho dle koránu i šaríi smrt. Drahoš podporuje islamizaci a reprezentuje program Římského klubu.

Olomoucký arcibiskup vyzval před volbami k hodinové adoraci před živým Bohem, který chce pro národ život, a ne smrt!

Byzantský katolický patriarchát

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Russiagate vybouchla přímo do tváří jejich původců – FBI. DOJ a Hillary   
Pridal tk Sobota 20 leden 2018 - 17:13:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Takže je to tak, jak jsem vám vždy říkal. Russiagate (obvinění Ruska z ovlivnění amerických prezidentských voleb), se prokázalo být spiknutím FBI, DOJ (Department of Justice čili Ministerstvo spravedlnosti USA), a volebního týmu Hillary Clintonové, který byl veden s cílem zrušit Trumpovo zvolení prezidentem.
Takže zde máme zradu, spáchanou nejvyššími místy FBI, amerického ministerstva zahraničí a Demokratického národního komitétu.

Jestliže jste věřili jedinému slovu Russiagate, musíte se nyní rozesmát, či zaplakat nad svou neuvěřitelnou důvěřivostí.

Tento skandál by měl zasáhnou a svrhnout též prostituující se americká média, která v zájmu spiknutí proti Trumpovi tak ochotně vykonávala svou špinavou práci.

Zde je video stanice FOX o skandálu informující:Překlad: Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDrahoš si vyžádal dopředu otázky! Nechtělo se mu ani na TV Primu   
Pridal tk Sobota 20 leden 2018 - 03:20:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Oslavovaný a vychvalovaný ze všech stran Jiří Drahoš podmínil svou účast v prezidentském duelu na TV Prima tím, že dostane dopředu otázky.

Finále prezidentské volby přináší nečekaná odhalení z „kuchyně“ Zemanova protikandidáta. Od neděle budou vysílány duely obou kandidátů. Prezident Miloš Zeman potvrdil účast čtyřem televizním kanálům, zatímco Jiří Drahoš nejprve uvedl, že přijde pouze do České televize.

Ve čtvrtek navečer jeho tým po několika dnech mlčení oznámil, že dorazí i na duel pořádaný televizí Prima, který se odehraje v pražském karlínském divadle s účastí příznivců obou kandidátů. Kapacita hudební scény v Karlíně je kolem 900 osob.

Nyní se ukázalo, proč nejspíš Drahošovi lidé tak dlouho váhali, zda do některé z dalších debat svého „koně“ vyslat.

Drahoš si totiž televizi Prima řekl o otázky předem. A podmínil tím svou účast. Když televize nepošle předem otázky, které budou kladeny, pan Drahoš nepřijde, vzkázal Primě jeho tým. Informace jsme získali přímo z okolí předvolebního štábu Jiřího Drahoše a prověřili u dalších zdrojů.

Takže se Drahoš a jeho štáb obává aby to nedopadlo jako zde na videu, které stojí opravu za to shlédnout:
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponInvestigativní bomba: Letiště Ruzyně a Správa uprchlických zařízení se potají chystají na 1. migrační vlnu v ČR!   
Pridal tk Sobota 20 leden 2018 - 02:53:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Investigativní bomba: Letiště Ruzyně a Správa uprchlických zařízení se potají chystají na 1. migrační vlnu v ČR! České kontraktorské firmy zahájily rekonstrukce budov a staveb SUZ za účelem rozšíření ubytovacích kapacit pro očekávané uprchlíky, kteří mají dorazit do ČR po zvolení Jiřího Drahoše prezidentem! Známe veškeré detaily!

Redakce AE News exkluzivně ve spolupráci s redakcí Svobodného vysílače CS odhalily v rámci investigativní novinařiny největší zpravodajskou bombu jen několik dní před prezidentskými volbami. Zatímco veškerá pozornost českých médií je upřena na prezidentské volby, Ministerstvo vnitra ve spolupráci s nevládními organizacemi a neziskovým sektorem zahájily mohutné přípravy na zahájení logistického a operačního procesu přijímaní migrantů do České republiky na základě rozhodnutí Rady ministrů Evropské komise z roku 2015, které určuje jednotlivé kvóty, které musí členské země EU plnit a přijímat migranty z arabských a afrických zemí podle harmonogramu určeného Evropskou komisí. Server Aeronet.cz ve spolupráci se Svobodným vysílačem CS přináší exkluzivní investigativní informace o procesech, které potají a v tichosti probíhají za zády veřejnosti a mainstreamových médií.

Už minulý týden unikla na veřejnost informace o pracovním inzerátu Ministerstva vnitra na serveru Jobs.cz, kde Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra (dále jen SUZ MV) hledá kandidáta na pozici “Organizační pracovník skupiny příjmu” pro letiště na Ruzyni. (Jen pro upozornění, neuznáváme dnešní název letiště se jménem bývalého protičeského prezidenta.) Z inzerátu jednoznačně vyplývá, že jde o pozici tzv. “migration officer”, migračního úředníka, jehož úlohou bude registrace migrantů, ověřování identit migrantů v evropských bezpečnostních databázích a v neposlední řadě úzká a intenzivní spolupráce s neziskovkami a nevládním sektorem. Znění inzerátu na tuto pracovní pozici je následující:

SUZ MV hledá pro své pracoviště – přijímací středisko na Letišti Václava Havla vhodného kandidáta /kandidátku na obsazení pozice ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK (do skupiny nepřetržité služby příjmu klientů – cizinců)

Požadujeme:

•min. úplné střední vzdělání s maturitou nejlépe se sociálním zaměřením
•znalost práce s MS Office
•multikulturní toleranci
•ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny)
•organizační dovednosti a schopnost pracovat samostatně v zátěži
•komunikativní znalost cizích jazyků výhodou

Nabízíme:

•samostatnou a odpovědnou práci
•platové zařazení PT 8 dle NV 341/2017 Sb. + příplatky za směnnost a neurozátěž
•osobní příplatek po 3 měsíční zkušební době
•výhody zaměstnance organizační složky státu (5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, fond kulturních a sociálních potřeb)
•profesní růst a systém průběžného vzdělávání

Pracovní náplň:

•péče o klienty ve specifickém uzavřeném středisku
•vedení administrativy související s příchodem, pobytem a odchodem klientů ze zařízení
•podíl na správě informačních databází
•koordinuje objednávání stravy, vydávání materiálního vybavení a hygienických potřeb klientů
•spolupráce s dalšími státními institucemi, zejména Policií ČR a nevládním sektorem

Předpokládaný nástup dle dohody.

Místem výkonu práce je Letiště Václava Havla, Terminál 2, Praha 6 – Ruzyně.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. U vybraných uchazečů je součástí výběrového řízení psychologické vyšetření, které se uskuteční na psychologickém pracovišti MV v Praze. Případné bližší informace poskytne vedoucí zařízení pan Jiří Hlavička na tel. č. 974 883 797. Informace o naší organizaci na www.suz.cz . Jestli vás naše nabídka zaujala, zašlete životopis a motivační dopis prostřednictvím tohoto pracovního portálu.

Informace o pozici

•Společnost: Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra
•Adresa: Praha – Ruzyně
•Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
•Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Ruština (Mírně pokročilá)
•Zařazeno: Administrativa, Cestovní ruch a ubytování, Státní a veřejná správa, Administrativní pracovník, Recepční, Referent
•Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
•Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
•Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
•Zadavatel: Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra Lhotecká 559/7, 14300 Praha – Kamýk, Česká republika

Migranti budou do ČR proudit letecky přes vyhrazený terminál na pražské Ruzyni

V této souvislosti právníci neziskovky Organizace pro pomoc uprchlíkům (Martin Rozumek) dokonce navštěvují žadatele o mezinárodní ochranu v přijímacích střediscích, na Letišti Václava Havla v Praze, v Zastávce u Brna a v Pobytovém středisku v Kostelci nad Orlicí. Holedbají se tím ve výroční zprávě za r. 2015, lze se domnívat, že v následujících letech tomu nebude jinak. Před veřejností je skrytý tranzitní prostor mezinárodního letiště v pražské Ruzyni. Toto přijímací středisko slouží k ubytování nově příchozích žadatelů o mezinárodní ochranu, a to až do doby ukončení základních vstupních procedur: identifikace totožnosti, zahájení řízení o udělení mezinárodní ochrany, vstupní pohovor a sociální šetření, předepsaná vstupní zdravotní prohlídka. Je tu poskytováno ubytování, strava, základní hygienické potřeby a lékařská péče a žadatelé mají k dispozici sociální a psychologické služby a mohou se účastnit volnočasových aktivit, navštěvovat výtvarné dílny apod. Vedoucím střediska je Mgr. Jiří Hlavička.

V Německu se již delší dobou šíří zvěsti, že federální vláda tajně nočními lety dopravuje migranty do Německa. Tyto zvěsti byly oficiálními místy označovány za pravicové konspirační teorie a fake news, ale jen do nedávné doby. Informace se totiž ukázaly být tvrdou realitou a šokem. Poslanec AfD Stephan Brandner oficiálně požádal o tyto informace německou vládu na základě zákona o veřejném přístupu k informacím a ukázalo se, že letecky bylo do Německa dopraveno cca. od roku 2013 celkem 45.766 migrantů. Lety byly rozděleny do kategorií

•a) relokace ze zemí EU
•b) přesídlení ze třetích zemí
•c) humanitární příjmy ze třetích zemí

Roky – počty migrantů:

•ad a) 2015 – 21 migranů; 2016- 1.078 migrantů; 2017 – 8.067 migrantů
•ad b) 2013 – 279 migrantů; 2014 – 280 migrantů; 2015 – 511 migrantů; 2016- 1.239 migrantů
•ad c) 2013 – 801 migrantů; 2014 – 3.470 migrantů; 2015 – 1.804 migrantů; 2016 / bez záznamu, 2017 – 2.737 migrantů

Zdroj informací:

Navíc v neveřejné části na terminálu 1 a terminálu 2 letiště v pražské Ruzyni, tedy přímo na terminálu, kde by měl působit nový organizační pracovník skupiny příjmu imigrantů, se nacházejí muslimské modlitebny, jednoduše místnosti určené pro relaxaci, rozjímání a modlení pro Muslimy. Najdete tam kromě Koránu i modlitební koberečky a další propriety. Prý se jedná o ekumenické místnosti, čili i pro buddhisty, Židy, Křesťany. Informaci nám potvrdila sama tisková mluvčí letiště v Ruzyni Marika Janoušková.Jenže přípravy na příjem vyšších objemů migrantů neprobíhají jen v Praze v Ruzyni na letišti, ale i v samotných objektech SUZ MV, kde probíhají mohutné investiční akce ve vztahu k renovacím, rekonstrukcím, nákupům zchátralých a ekonomicky nerentabilních budov od soukromníků a jejích zateplování a rekonstruování.

Desítky firem začaly na konci roku 2017 na počátku zimy, počasí nepočasí, narychlo rekonstruovat vybraná uprchlická zařízení v ČR. Situace je vážná, něco se děje!

Když jsme pátrali po informacích, kdo je investorem a zadavatelem mohutných investičních akcí do rozšiřování ubytovacích kapacit Správy uprchlických zařízení, dopátrali jsme se k Ministerstvu vnitra. Jednotliví majitelé řemeslných firem, které se podílejí na rekonstrukcích, nechtějí o ničem mluvit, utíkají před dotazy, nemáme se prý na nic ptát, jiní nás rovnou odkazují na SUZ MV a někteří na rovinu přiznávají, že rozšiřují kapacity pro větší počty migrantů po skončení prezidentských voleb, ve kterých prý zvítězí Jiří Drahoš, a proto se spěchá, aby kvóty migrantů mohly být v ČR spuštěny má začátku léta. Většina migrantů bude v 1. vlně do ČR distribuována letecky nočními spoji. Rozpis letů odpovídá strojům Ministerstva obrany ČR, které budou pomocí Airbusů vládní letky zajišťovat transporty migrantů kvótovaných podle pravidel Bruselu. Nebudou podle našich informací využita vojenská letiště, protože na nich chybí ubytovací, personální a logistická podpora pro příjem migrantů.

Letiště v Ruzyni je mezinárodní dopravní uzel a přítomnost Arabů a a Afričanů, pokud by byla veřejností zpozorována, nevyvolá podezření. Rozšiřování ubytovacích kapacit Správy uprchlických zařízení je bohužel největším důkazem toho, že Česká republika podle všech informací sklonila hlavu a bude po vzoru Slovenska potichu a v utajení před občany přijímat řádově v 1. vlně stovky až tisíce migrantů ročně, přesně podle výroku Jiřího Drahoše, který pronesl v diskusním panelu Paměti národa a video nyní obíhá celý internet v České republice, zhlédnout ho můžete zde. Čeká se pouze na instalaci Jiřího Drahoše do funkce prezidenta, následně po jmenování Miroslava Kalouska premiérem, které je podle našich důvěrných informací již dohodnuté, bude Evropské komisi předáno memorandum s oznámením o přijetí kvót ze strany ČR, čímž Evropská komise zruší žalobu na ČR za nepřijímání migrantů.

Seznam kontraktorských společností, které renovují a rekonstruují ubytovací prostory Správy uprchlických zařízení Ministerstva vnitra pro 1. vlnu migrantů do ČR

7. 11. 2016

bss BÁŇSKÁ STAVEBNÍ SPOLEČNOST s.r.o.
Stavební úpravy objektu SO 08 za 7,205,937 Kč
bss BÁŇSKÁ STAVEBNÍ SPOLEČNOST s.r.o.
Chebská 53, Sokolov.
Jednateli je Ing. Miroslav Paparega z Tašovic, MARTIN VEDRAL ze Staré Role, Ing. MONIKA ŠIHOVCOVÁ z Březové. Za společnost může jednat každý jednatel samostatně.

17. 10. 2016

Pilecký s.r.o. Výroba a montáž atypických mříží za 403,663 Kč
Zároveň tato firma Pilecký s.r.o. provedla ve smlouvě z 17. 10. 2016 stavební úpravy objektu SO 12 za 311,159 Kč
PILECKÝ s.r.o. Mokrovraty 177, Nový Knín. Jednatelem je ZDENĚK PILECKÝ z Buše a DANIEL PILECKÝ z Nových Dvorů. Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.

2.12.2016

Tezao s.r.o.
Provoz elektronického zabezpečovacího systému v rámci. Cena neuvedena.
TEZAO s.r.o. Ládevská 416/15, Dolní Chabry. Jednateli jsou Tomáš Brázda z Lysé nad Labem, Roman Pech z Litole, Libor Zámostný z Dolních Chabrů.
Smlouvu pro Balkovou zajišťoval Ing. Petr Košťál, jeho zástupcem byl Mgr. Pavel Bacík

7. 11. 2017

SSPM Group, s.r.o.
Kamerový systém za 784,963 Kč
SSPM GROUP s.r.o.
Na Veselí 1206/14, Nusle, Praha 4. Jednatelem je Josef Piskáček, Počaply, Králův Dvůr, Havířov, Na Kopci 5, Dolní Suchá

3. 11. 2017

THERM, spol. s r.o.
Zateplení objektu č. 01 za 5,179,827 Kč
THERM, spol. s r. o. Pavlovova 1351/44, Zábřeh, Ostrava. Jednateli jsou Ing. Jiří Figala z Kopřivnice, Ing. Miroslav Stark Výškovice, Ostrava, Ing. Radim Barták Ludgeřovice. Za společnost jedná každý jednatel samostatně.

1. 11. 2017

CL-Evans s.r.o. za 414,796 Kč

7. 12. 2017

CL-Evans s.r.o.
Rekonstrukce objektu č. 04 za 35,786 Kč
CL-Evans s.r.o. Bulharská 1557, Česká Lípa. Jednateli jsou Ing. JAN NEUŽIL z České Lípy, Ing. JOSEF LÁF Jablonné v Podještědí, společníky jsou EVA LÁFOVÁ Jablonné v Podještědí RŮŽENA NEUŽILOVÁ, Česká Lípa, PETR VACEK, Kunratice

3. 11. 2017

Josef Voňavka
Oprava fasády objektu č. 11 za 356,239 Kč

27. 10. 2017

PILECKÝ s.r.o.
Úpravy vjezdové brány za 224,328 Kč
PILECKÝ s.r.o. si pamatujeme z výroby atypických mříží a rekonstrukce objektu v uprchlickém táboře v Balkové u Plzně. Adresa Mokrovraty 177, Nový Knín. Jednatelem je ZDENĚK PILECKÝ z Buše a DANIEL PILECKÝ z Nových Dvorů. Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.

3. 11. 2017

KM koupelny s.r.o.
Oprava balkonů za 289,910 Kč
KM koupelny s.r.o. Antonína Sovy 1777/11, Česká Lípa. Jednateli jsou JAROSLAV KUČERA Pertoltice pod Ralskem Karel Mojžíšek Mimoň.
Jezová, Bělá pod Bezdězem se bude zřejmě rozšiřovat. 2. 11. 2017 Vojenské lesy a statky ČR, s.p. bezúplatně převedly tři pozemky v katastru Bělá pod Bezdězem na Správu uprchlických zařízení Ministerstva vnitra. Vojenské lesy a statky ČR, s.p. Pod Juliskou 1621/5, Dejvice, Praha 6. Zakladatelem je Ministerstvo obrany ČR. Ředitelem je Ing. JOSEF VOJÁČEK, Lhota pod Libčany, jeho zástupcem je Ing. ZDENĚK MOCEK, Židlochovice, Kostelec nad Orlicí.

26. 6. 2017

VASPO VAMBERK, s.r.o.

Stavební úpravy 1,237,515 Kč
VASPO VAMBERK, s.r.o. Smetanovo nábřeží 180, Vamberk. Jednateli jsou Ing. JIŘÍ KRÁL Záměl, Karel Bačina Vamberk, Ing. Dalibor Kořízek Kostelec nad Orlicí 2. Máme tu dvě smlouvy na výměnu otvorových výplní.

2. 11. 2017

RI OKNA s.r.o. za 4,599,273 Kč

6.12.2017

RI OKNA s.r.o.
Výměna otvorových výplní, cena neuvedena.
RI OKNA s.r.o. Úkolky 1055, Bzenec. Předsedou představenstva je Petr Ingr Bzenec a předsedou dozorčí rady je Ing. BRONISLAV FORMÁNEK, Mistřín, Svatobořice, členy dozorčí rady jsou Ing. MILAN ŽÁK Chodov, Praha 4, Ing. PAVEL SOCHOR Sudoměřice. Předlice, Husitská cesta 217/4, Ústí nad Labem

16. 11. 2017

JKN stavby s.r.o.

Výroba mříží za 90,736 Kč
JKN stavby s.r.o. Staré Město 107, Bruntál. Jediným jednatelem je ROSTISLAV KLECH Staré Město. Vyšní Lhoty č.p. 234

1. 11. 2017

Velidor, s.r.o.
Rekonstrukce sociálního zařízení 225,022 Kč
Velidor spol. s r.o. Rodinná 232/3, Hradiště, Těrlicko. Jediným jednatelem je JAKUB VOZNICA Hradiště, Těrlicko.

7. 11. 2017

THERM, spol. s r.o.
Zateplení objektu za 3,527,388 Kč
THERM, spol. s r. o. si pamatujeme ze zateplování objektů v ubytovacím zařízení pro uprchlíky v Havířově. Pavlovova 1351/44, Zábřeh, Ostrava. Jednateli jsou Ing. Jiří Figala z Kopřivnice, Ing. Miroslav Stark Výškovice, Ostrava, Ing. Radim Barták Ludgeřovice. Za společnost jedná každý jednatel samostatně.

18. 10. 2017

Europrojekt build and technology s.r.o.
Rekonstrukce objektu č. 02 za 2,585,002 Kč
Europrojekt build and technology s.r.o., Hasičská 551/52, Ostrava, Hrabůvka. Jediným jednatelem je MARTIN ČECH Stará ves, Dukelská.

20. 10. 2016

DO, a.s
Ubytování pro 14 osob z Afghánistánu za 128,700 Kč.

V tentýž den, 20. 10. 2016

DO a.s
Ubytování pro 9 osob z Afghánistánu za 294,780 Kč.

5. 1. 2017

DO a.s
Ubytování pro 9 osob z Afghánistánu za 238,500 Kč.
DO, a.s Vodňanská 974, Kyje, Praha 9. Předmět podnikání: Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor, tedy v jejich prostorech pravděpodobně poskytují ubytování migrantům z Afghánistánu. Členem představenstva je PETR KOVANDA Kyje, Praha 9, členkou dozorčí rady Lenka Kovandová Záběhlice, Praha 10.

Chystají se mříže, kamerové systémy, ploty, nové brány, ostraha!

Takže si to shrneme. Dochází k masovým rekonstrukcím, zateplováním a rozšiřováním uprchlických táborů po celé ČR. Neustále nám lžou do očí, budují uprchlická centra a jedním dechem lžou o tom, jak nikdo nebude přijímat uprchlíky.

1. Balková u Plzně: rozšiřování elektronického zabezpečovacího systému firmou Tezao s.r.o. a kamerového systému firmou SSPM Group, s.r.o. za téměř 800 tis. Kč. Proč, když nejsou nebezpeční, a jen vyvoláváme paniku? Tyto systémy rozšiřují zcela nedávno, smlouvy podepsány 7.11.2017.

2. Havířov, Na Kopci 5, Dolní Suchá: probíhá zde masivní zateplování firmou THERM, spol. s r.o. např. objekt č. 01 za 5 mil. KČ. Proč, když se žádné migranty prý nechystáme přijmout? Zateplování je prováděno nestandardně nyní v zimě, narychlo, smlouva uzavřena 3.11. 2017.

3. Jezová č.p. 1501, Bělá pod Bezdězem: Probíhají zde obrovské rekonstrukce objektů v listopadu a prosinci 2017 firmou CL-Evans s.r.o. za půl milionu Kč. Také tu probíhá oprava fasády objektu č. 11 Josefem Voňavkou za cca 350 tis. Kč, úprava vjezdové brány firmou PILECKÝ s.r.o. za 224 tis. Kč atp. Záchytný uprchlický tábor v Jezové, Bělé pod Bezdězem se bude zřejmě dokonce rozšiřovat. Vojenské lesy a statky ČR, s.p. bezúplatně převedli tři pozemky v katastru Bělá pod Bezdězem pod Správu uprchlických zařízení MV. Jak si to máme vysvětlit?

4. Kostelec nad Orlicí, Rudé Armády 1000: Masivní stavební úpravy pobytového centra firmou VASPO VAMBERK, s.r.o. za 1,2 mil. KČ. Dále tu probíhá výměna otvorových výplní firmou RI OKNA s.r.o. za neuvěřitelných 4, 5 mil. Kč.

5. Předlice, Husitská cesta 217/4, Ústí nad Labem: Vzpomínáme si na Terezu Hyťhovou (SPD), která upozorňovala na bezpečnostní riziko spojené s Předlicemi? Vysmívali se jí, že jde o standardní azylové centrum. Proč tedy firma JKN stavby s.r.o. bude osazovat všechna okna tohoto centra železnými mřížemi podle smlouvy z 16.11.2017? Zřejmě asi tak bezpečné centrum to nebude, že?

6. Vyšní Lhoty č.p. 234: Vzpomínáte na Tomia Okamuru, kterak navštěvoval Vyšní Lhoty a varoval před bezpečnostním rizikem? Tedy firma Velidor, s.r.o. bude provádět rekonstrukci soc. zařízení Vyšní Lhoty za 225 tis. Kč, dále je prováděno masivní zateplování objektu Vyšní Lhoty firmou THERM, spol. s r.o. za 3,5 mil. Kč, dále firma Europrojekt build and technology s.r.o. bude provádět rekonstrukci objektu č. 02 Vyšní Lhoty za 2,5 mil. KČ.

Rekonstrukce budov a infrastruktury pro potřeby Správy uprchlických zařízení má pokrýt ubytovací kapacitu až pro 3,000 migrantů v 1. vlně, přesně podle předpovědí Jiřího Drahoše!

Toto je jenom lehký seznam a ukázka společností, které v posledních týdnech a měsících provádí rozšiřování ubytovacích kapacit v budovách a objektech pod správou SUZ MV, aniž by si česká veřejnost čehokoliv všimla. Neexistuje setrvání členství v EU bez přijímání migrantů. Toto je pouze potvrzením toho neblahého faktu. Všimněte si, že Ministerstvo vnitra se opět inspiruje u Německa, které malou část svých migrantů transportovala do své země letecky. Česká republika použije stejnou metodu, bude zpracovávat migranty na vyčleněném terminálu Ruzyňského letiště. Podle odhadu naší redakce současné stavební úpravy v zařízeních SUZ MV odpovídají kapacitě migrantů mezi 1,500 až 3,000 migrantů v 1. vlně. To nám potvrdily i zdroje naší redakce z okolí SUZ MV. V posledních dnech však dochází k nárůstu intenzity prací, i když je zima, což má přímou souvislost s možností zvolení Jiřího Drahoše prezidentem ČR. Pokud by byl zvolen, kapacity SUZ MV nebudou nejen stačit, ale 1. vlna bude odstartována v řádu týdnů po inauguraci Jiřího Drahoše.

Původně se očekávalo, že ČR přijme cca. 2,600 až 3,000 migrantů poté, co prohraje soud s Evropskou komisí, která na ČR podala v prosinci žalobu za nepřijímání migrantů. Konec soudu se odhaduje na polovinu roku 2019, možná až 2020. Ovšem příchod Jiřího Drahoše na Pražský hrad by znamenal, že Česká republika se připojí ke Slovensku a přestane vzdorovat Evropské komisi a začne dobrovolně migranty přijímat. Nový inzerát SUZ MV narychlo podaný na Jobs.cz a vysoká aktivita firem rozšiřujících kapacity v uprchlických centrech tak dává tušit, že se opravdu počítá s tím, že Jiří Drahoš bude zvolen prezidentem a ČR začne přijímat migranty. Potichu, potají, za zády občanů se chystá přijímací terminál pro migranty na Ruzyni a rozšiřují a renovují se uprchlické tábory v ČR. Sami víte, co to znamená, jestli bude prezidentem zvolen Jiří Drahoš.

Hra na schovávanou skončila. Ministerstvo vnitra chystá infrastrukturu pro migranty na Ruzyni, rozšiřuje a narychlo renovuje tábory pro migranty uprostřed zimy, kontraktorské firmy na výrobu mříží, instalace nových oken a podlah se nezastaví. Jakou chcete budoucnost? Odpor proti migraci se Zemanem, nebo servilní poklonkování Bruselu s Drahošem?

Pokud nechcete připustit, aby se ČR podvolila diktátu Evropské komise, musíme zvolit prezidentem Miloše Zemana. Nedělejte si iluze o Jiřím Drahošovi. Je připraven pozvat do ČR Středoevropskou univerzitu mezinárodního zločince George Sorose, je ochoten akceptovat tisíce (podle jeho slov “prověřených”) migrantů. Drahoš je připraven jmenovat Miroslava Kalouska premiérem tzv. “Koalice pro Evropu”, což je jejich zákulisní název pro projekt vlády opozičních stran spolu s hnutím ANO, které ovšem bude zbaveno Andreje Babiše, který bude donucen rezignovat na pozici předsedy Hnutí ANO.

Informaci máme z vnitřních kruhů Drahošovy volební kampaně, děkujeme tímto whistleblowerovi Arnold42, který nám poskytuje zevnitř Drahošova týmu důležité informace. Nejprve chtějí odstranit Miloše Zemana a vzápětí odstraní Andreje Babiše z čela ANO ve spolupráci s lidmi, kteří uvnitř ANO stojí proti Andreji Babišovi. Spolu s Drahošem přijde do ČR nejen migrace, ale i podobná vláda a politika jako v Polsku. Americké vojenské základny v ČR, rozmístění amerických vojsk v republice a nasunutí amerických raket krátkého a nově i středního doletu na kótách Brdy, Břeclav, Opava a Pardubice, což jsou dopředu vytipované lokace pro rozmístění amerických prvků raketových vojsk v ČR podle nové americké doktríny Steelrose v Evropě.

Realita je mnohem horší, než jsou nejhorší představy obyčejného voliče. Sdílejte tento článek na sociálních sítích a v emailech, zmobilizujte rodinu, své příbuzné, vysvětlete situaci svým dospělým dětem, klidně je finančně zamotivujte, když půjdou volit Miloše Zemana, protože jde naprosto o všechno a jde o budoucnost národa. Za zády občanů se už stát pomalu chystá přijímat migranty, veřejnost je přitom krmena historkami o tom, jak nikdo migranty z vlády přijímat nechce a nebude. A právě proto vadí Miloš Zeman, protože říká otevřeně a na rovinu, co si myslí, jeho názory jsou nepohodlné Bruselu a současně i USA, protože Miloš Zeman chce spolupráci východu se západem a chrání zájmy našeho průmyslu.

Hrajeme o všechno, o naše děti, o naši kulturu, o náš vlastní národ. V souvislosti s tím bych chtěl jménem redakce požádat a poprosit naše čtenáře, aby i tento měsíc zvážili finanční podporu našemu serveru. Nejsme veřejnoprávní médium, ani neziskovka napojená na fondy uhlobarona nebo cizí fondy. Stojíme a padáme s finanční podporou našich čtenářů. Pokud se Vám líbí, jak pracujeme a jaké informace přinášíme, přispějte nám prosím jakoukoliv částkou na naší obvyklé darovací stránce zde: https://aeronet.cz/news/donate/ . Dobrovolný dar můžete zaslat na bankovní účet v ČR a v SR, na PayPal, Bitcoin anebo poštovní složenkou na účet v ČR nebo v SR. Podpoříte tím naši práci, investigativní novinařinu a zajistíte pokračování našeho nezávislého alternativního zpravodajského projektu. Děkujeme.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/investigativni-bomba-letiste-ruzyne-a-sprava-uprchlickych-zarizeni-se-potaji-chystaji-na-1-migracni-vlnu-v-cr-ceske-kontraktorske-firmy-zahajily-rekonstrukce-budov-a-staveb-suz-za-ucelem-rozsireni/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDNEŠNÍ MLÁDEŽ VOLÍCÍ DRAHOŠE JE TAK POMÝLENÁ JAKO NAŠI DĚDOVÉ V 1948   
Pridal tk Sobota 20 leden 2018 - 02:28:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mládež a část společnosti není nová forma degenerace, jsou to lidé co uvěří tomu že když je někdo gentleman, fešák a nemluví sprostě je pro národ lepší než hulvát v trenclích a pantoflích který do sebe cpe tlačenku a zapíjí pivem.

Když jdu na operaci tak je mi fuk jestli chirurg a anestesiolog jsou gentlemani a fešáci, kteří vedou spořádaný soukromý život. Pouze se chci uzdravit a nezemřít na operačním sále, jestli jsou oba hulváti a šukají sestřičky, pořádají divoké mejdany, nebo šukají jeden druhého mě nezajímá, a kdyby mi někdo nabídl jiného doktora který je sice lempl ale je to slušný člověk, tak ho pošlu někam. Tak proč si nevybírat politiky zrovna tak jako doktory nebo kuchaře?

NĚKOLIKRÁT STÁL NÁROD NA ROZCESTÍ, ALE VŽDY BYLA CESTA ZPĚT

1918, 1939, 1948, a dnes. Jenže DNES co se rozhodne už nebude mít zpátečku. Režimy nadělaly spoustu škod, mrtvol a naposledy poničené hospodářství které se pak prodalo pod cenou, některé bylo zničeno, inu bordel po převratu, tak to chodí. Ale Česko se z toho vzpamatovává, velice pomalu, ale jistě. Ono je snadnější zničit než znovu vybudovat.

Dnes se opravdu hraje vabank o naše bytí nebo nebytí, to není jako když Beneš odvolal mobilizaci, a poté co se vrátil z emigrace nepřijmul Marshallův plán čímž jsme se dostali do Stalinovo područí, stálo to zase životy a dlouhou porobu, ale režimy přicházejí a odcházejí a jedeme dál protože národy zůstávají.

A o to tu dnes jde. NÁROD. Zatímco třeba dnes papež František horuje o zachování místních kultur v Chile, ty místní kultury v Evropě by už raději viděl pod drnem. Merkel prohlásila že bude bedlivě sledovat co se děje v Rakousku, prý je to vachrlaté, vyhrála tam pravice, teda to čemu se dnes říká extrémní pravice, a to se soudružce Erice nelíbí. Co má co do toho kecat už neobjasnila. A teď hrozí že Češi mooožná nezvolí Drahoše který bude dělat to co EU (Německo)nařídí a on podepíše.

Připomeňme si jak pokaždé se strhne bouře když Zeman navštíví Čínu nebo Rusko, zatímco celý svět před Čínou přímo panáčkuje, naposled Macron, daroval jim koně, a prohlásil že Čína není hrozba. S Ruskem kšeftujou vesele a ve velkém samotní Němci, ale Česko by mělo obě země bojkotovat, co kdyby na nás zbyly nějaké drobky z těch velkých kšeftů.

A i tohle vše jsou prkotiny. Hlavní nebezpečí je že se do EU stále valí islám a část Afriky, ne ta část která opravdu maká, ale ti co chodí za bezpracným životem. Až jich budou miliony, tak nás převálcují, to už pád režimu nebo spojenci nevybojují, nebude to armáda v uniformách, ale nepřehledná situace, budou mezi námi, budou mít děti u nás, i s evropskými ženami, ale jejich kultura a náboženství bude prosazována když ne dobrovolně tak krvavě, a když se proti tomu nepostavíme dnes, za 5 -10 let už to bude nemožné.

Vím že Zeman není bůh a nezastaví to, ale může to oddálit, může se stát lecjaký zázrak zatímco Česko bude aspoň trochu odolávat. Moc se bojím že Drahoš s ohebným hřbetem přinese rychlejší zkázu. A na lepší časy se v Evropě zatím neblýská, jestli se Německo z islamizuje, a nemyslete si že se to stát nemůže, pak nás čeká tragédie která potrvá pár staletí. Evropa bude vzpomínána jako nějaká bájná Atlantida.

Autor: MILAN RADEK

Zdroj: http://pravyprostor.cz/dnesni-mladez-volici-drahose-je-tak-pomylena-jako-nasi-dedove-v-1948/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponChybička se vloudila pane Profesore   
Pridal tk Sobota 20 leden 2018 - 02:22:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve vypjaté době před druhým kolem prezidentské volby se objevují údajné ,,dezinformační“ zprávy ohledně pana Profesora Drahoše. Zejména co se týče jeho spolupráce s bývalou STB.

Pan Profesor ji vyvrací svým čistým lustračním osvědčením. O tom, že je ,,čisté“ asi není potřeba pochybovat. Nicméně ti, kteří umetají panu Drahošovi cestičku na hrad se dopustili jedné závažné chybičky.

Vyčistili jeho spisy tak důkladně, že vymazali i záznamy o jeho služebních cestách, respektive stážích. Z veřejně přístupných zdrojů jsou kromě jiných známy hlavně tyto dvě:

,,V období 1985–1986 mu byl povolen studijní pobyt na Univerzitě v Hannoveru (Gottfried Wilhelm Leibniz Universität Hannover) ve Spolkové republice Německo, na který získal od Humboldtovy nadace se sídlem v Bad Godesbergu stipendium. Nadace poskytovala mladým vědcům z různých vědních disciplin ve věku 25 až 38 let stipendium.

V Hannoveru se seznámil s brazilským doktorandem a v lednu roku 1989 mu byl umožněn půlroční pobyt na Universitě v Sao Paulu, kde přednášel jako hostující profesor."

viz wikipedie: https://cs.wikipedia.org/wiki/Ji%C5%99%C3%AD_Draho%C5%A1 .

A právě v tom je jádro pudla.: Aby mohl kdokoli v té době vycestovat do té kapitalistické a imperialistické ciziny na západě, musel požádat o povolení Správu pasů a víz. Pokud tak učinil, tak mu byl založen spis. Tyto spisy byly následně monitorovány STB a lidé, kteří vycestovali na západ byli STB vytěžováni.Viz následující:

,,Úkolem 1. odboru (pasového)byla příprava a kontrola plnění předpisů týkajících se pasové agendy,tj. problematika výjezdů čs. Občanů do zahraničí, zajišťování služebních cest do ciziny, rozhodování o odvolání občanů proti výroku krajských útvarů pasů a víz či vyřizování záležitostí týkajících se čs. občanů v cizině.“

viz: http://docplayer.cz/17419994-Za-casu-vyjezdnich-dolozek.html

Ve zprávě paní Mgr. Světlany Ptáčníkové z Archívu bezpečtnostních služeb se dozvídáme:

,,V evidencích spravovaných Archivem bezpečnostních složek nebyl k osobě Jiří Drahoš, nar. 20.2.1949, k rozhodnému období do 15.2.1990 dohledán archivní materiál. Jméno pana Drahoše bylo prověřeno ve všech dostupných evidencích včetně kartotéky bývalé správy pasů a víz SNB, ale žádný záznam odkazující na existenci archiválií ve správě Archivu bezpečnostních složek s přímým vztahem k panu profesoru Drahošovi, nebyl nalezen.

V souvislosti s výjezdem čs. občanů na stipendium a stáž byla čs. bezpečnostními orgány (zejména II. správou SNB) prováděna řada úkonů (shromáždění veškerých dostupných materiálů, provedení obranného pohovoru apod.), a to na základě tehdy platných právních norem. Nicméně dle evidencí spravovaných Archivem bezpečnostních složek nebyly žádné písemnosti tohoto typu, vztahující se k prof. Drahošovi dohledány ani v objektových svazcích, vedených ke stážistům a stipendistům, ani v objektových svazcích vedených k ČSAV.....“


https://www.jiridrahos.cz/vyjadreni-reditelky-archivu-bezpecnostnich-slozek/

Nuže pane Profesore, to vaši loutkovodiči posrali. Nechat zmizet i záznamy, které by eventuálně prokazovali legitimnost či nelegitimnost vašeho působení v zahraničí před rokem 1989.......

No, to svědčí o určité liknavosti, nebo spíš , ale což, blbosti.

Co z toho pro mě vyplývá pane profesore ?: Nu, to vaše lustrační osvědčení je asi tak stejně pravé, jako ty vaše falešné brejličky. Jste jen umělý konstrukt bez náplně. Dutá nádoba rezonující pouze hlasy vašich stvořitelů a loutkovodičů. Nádoba na hlasy antizemanovců.

Já jsem pane Profesore jen plebs. Nevzdělaná a tupá (mám IQ jen 144) lůza volící pana Ing.Miloše Zemana , kterou vy pohrdáte. A jsem na to hrdý. Ti vaši eurofašističtí stoupenci, kteří nás, vlastence a národní patrioty označují za extrémisty, rasisty, nácky a kremloboty mi můžou akorát tak...

Pro mě pane Profesore, jste nevolitelný. Budu tak jako v první přímé volbě prezidenta republiky a v prvním kole současné volby volit člověka, který brání zájmy svého národa.

Rodina, Rod, Národ, Vlast. To jsou pane Profesore čtyři základní pilíře ukotvení každého normálního člověka ve společnosti. Kdo to tak nemá, je odrodilec a vlastizrádce a klidně prodá svou maminku, babičku, sestru i dceru nepřátelské mocnosti. Mezi takovou elitu bych pane Profesore, tedy opravdu patřit nechtěl.

Martin Rulf

Zdroj: Czech Free Press

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV ČT nám fandí, řekla Drahošová. Neměla by spíš objektivně informovat než fandit?   
Pridal tk Sobota 20 leden 2018 - 02:15:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Eva Drahošová zahájila předvolební kampaň. Krom jiného uvedla zajímavou věc: že jim ČT fandí, ale nesmí to dávat příliš najevo. Mám za to, že veřejnoprávní ČT by měla objektivně informovat a ne někomu "fandit"? Nebo jsem tak blbý?

Drahošova žena zahájila kampaň/turné (jak píše Bakalovo Aktuálně, které ji "nečekaně" provázelo) před druhým kolem prezidentských voleb.

Krom běžné ideologické masírky (vtipy na Zemana, kterého volí zejména senioři - nejlépe v domovech důchodců... atd.) jsme se dozvěděli, že Drahošovi fandí údajně objektivní veřejnoprávní Česká televize:

"V České televizi nám fandí, ale nesmí to dávat najevo," reagovala pro změnu Drahošová na poznámku poslance Výborného, že se mu podařilo být ve vysílání ČT asi pět minut s připnutou plackou "Můj prezident je Drahoš", než si toho všiml editor vysílání. (zdroj: aktualne.cz)

Tak se ptám: neměla by ona údajná veřejnoprávní televize mít zejména snahu co nejobjektivněji informovat, a ne někomu fandit? Odpovězte si sami... Ostatně, sami jsme se také v nedávné minulosti o objektivitě státní (prorežimní) televize přesvědčili, ať šlo o prezidentské volby v USA a stranění Clintonové, ať šlo o nadržování zastáncům setrvání Velké Británie v EU nebo aktuálně podpora Jiřího Drahoše...

A byť by se Václav Moravec na hlavu stavěl, tak o objektivitě jeho nebo ČT nemůže být ani řeč. Jak jsem ho dříve poměrně často sledoval, tak v současnosti z něj tendenčnost a snaha sebeprezentace (ne nepodobná Jaromíru Soukupovi, na kterým se všichni pohoršují) vyloženě čiší.

Některé další články, které jsem o ČT psal dříve:

Státní ČT se bojí zestátnění a ztráty "nezávislosti". Úhel pohledu udává EU

Muslimská propaganda ČT: islámská modlitba 5x denně vás zbaví bolestí zad!

Multikulti ČT hledá pro pořad Déčka arabské, černošské nebo vietnamské děti

Autor: Tomáš Vyoral

Zdroj: https://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=644650

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHyperbola - V Česku nelze ukázat jediné místo, kde by exministr Herman udělal dobře"   
Pridal tk Sobota 20 leden 2018 - 02:09:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pro tento nadpis jsem použil jako parafrázi proslulý citát britského politika 19. století.

Britský premiér William Ewart Gladstone (1809-1898) charakterizoval prohnilé Rakousko-Uhersko v proslulé předvolební řeči roku 1880 takto:
"Rakousko bylo vždy zarytým nepřítelem svobody v každé evropské zemi, ale na rozdíl od Ruska nikdy nepřálo ani svobodě Slovanů, odporovalo sjednocení Německa, bránilo vytvoření Belgie a nehnulo prstem pro obnovení Řecka, takže neexistuje ani jediný případ či jediné místo na mapě světa, kam by se dalo ukázat prstem a říci: Tady Rakousko udělalo dobře" (citát dle Prokše 2004, s.52)

Bohužel dle mne totéž platí i pro činnost pana exministra kultury České republiky - někteří jej možná budou hájit do krve a nepravdivě odporovat! - ale já jsem přesvědčen o opaku. Viz následující přehled.

Lze prohlásit - Pan ministr Herman vehementně podporoval ohavnou sudetokartu v Česku i v zahraničí, hlásal nesmysly o odsunu čs.Němců, tvrdil, že odsun byl etnická čistka ve stínu Moskvy, omlouval se sudetům, de facto popíral dekrety a Postupim, vymyslil centrum odporu ve Vyšebrodském klášteře, jezdil na sudetosrazy, domáhal se postu ředitele ÚSTRu, za šéfa státní galerie dal muže, který zosnoval ostudné výstavy pomlouvající Otce vlasti a naopak adorující vraha Čechů Ferdinanda II., jeho činnost pro Lety lze diskutovat, a naopak nehnul prstem pro Památník Svatobořice, takže v české kultuře a státnosti nelze ukázat prstem na jediné místo, kde bychom mohli prohlásit: tady ministr Herman udělal dobře!"

Z řečeného vyplývá základní úkol nejen pro Český svaz bojovníků za svobodu, ale pro celé Vlastenecké forum organizací spojených v tomto orgánu - žádat po Mgr. Hermanovi nejen vysvětlení jeho prohlášení o sudetech, etnických čistkách odsunu ve stínu Moskvy a dalších výroků neslučitelných s historickou pravdou osvobození ČSR od nacismu a od sudetského moru, ale také veřejné pokání a omluvu za tyto neopodstatněné, a v případech odsunu jako etnické čistky ve stínu Moskvy a tzv. Vyšebrodského centra "odporu proti nacistům" nepravdivé výroky.

Doufám, že vlastenecké organizace nejen zohlední souhrn činnosti pana exministra, ale bude rovněž žádat morální satisfakci těchto nepravdivých a český národ a ČSR urážejících výroků, zvláště v nadcházející době 100. výročí vzniku samostatného Československa.

Jiří Jaroš Nickelli,
předseda HDK ČSBS Boskovice


Zdroj: České národní listy
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUkrajina vítá rakety Tomahawk s otevřenou náručí   
Pridal tk Sobota 20 leden 2018 - 02:03:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zdá se, že Ukrajina tvrdě pracuje na vybudování americké námořní základny ve městě Oděsa. Americké válečné lodě se zastavují v přístavu Oděsa jednou za tři měsíce. Naposledy se v Oděse zastavil americký torpédoborec USS Carney DDG-64 v nočních hodinách, právě v době, kdy Rusové slavili ortodoxní Vánoce.

Podle představitelů šesté flotily amerického námořnictva je účelem této mise provádět operace, aby byla zajištěna bezpečnost na moři a posílena společná připravenost a námořní schopnosti spojenců a partnerů aliance NATO.

Když připlula americká válečná loď USS James E. Williams do oděského přístavu naposledy, bylo to v polovině listopadu 2017. Zůstala v Oděse přes dva týdny, až do 2. prosince. Americký torpédoborec byl vybaven 96 univerzálními odpalovacími zařízeními s raketami Tomahawk a 64 střelami Standard-3.

Oproti tomu je torpédoborec USS Carney DDG-64 vybaven systémem protiraketové obrany Aegis a raketami Tomahawk.

Torpédoborec Carney je vybaven nejmodernějším radarovým zařízením. Proto lze předpokládat, že jedním z cílů mise v Oděse je zpravodajská služba a shromažďování tajných informací.

V ukrajinském regionu Nikolajev američtí námořní specialisté pokračují ve výstavbě Operačního kontrolního centra pro ukrajinské námořnictvo. Stavba začala v červenci 2017. Tudíž můžeme vidět, jak Pentagon pod záminkou vojenské pomoci Ukrajině rozmísťuje moderní infrastrukturu na Ukrajině, aby mohl provádět vojenské operace a průzkumnou činnost v rámci aliance NATO v Černém moři.

Přístav v Oděse je vzdálen pouhých 300 kilometrů od hlavní základny ruského Černomořského loďstva v Sevastopolu, takže činnost amerického námořnictva v tomto regionu je snadno pochopitelná. Na začátku roku 2017 provedlo hlídkové protiponorkové letadlo amerického námořnictva P-8A Poseidon průzkumný let poblíž pobřeží Krymu.

Režim v Kyjevě usiluje o vstup Ukrajiny do NATO a vybudování základny amerického námořnictva v Oděse je součástí tohoto plánu. V prosinci 2014 přijala Nejvyšší rada návrh zákona o ukončení nekoaličního statusu. Podle prezidenta Petra Porošenka je vstup Ukrajiny do NATO „hlavní prioritou ukrajinské zahraniční politiky“.

V rozhovoru pro Bloomberg prezident Porošenko nazval alianci NATO „jediným účinným bezpečnostním mechanismem na světě“. Netřeba říkat, že Kreml nebude sedět s rukama za zády.

Ajdyn Mechtijev

Ukraine welcomes NATO's Tomahawk missiles with open arms vyšel 10. ledna 2018 na pravdareport.com. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2018/01/7481-ukrajina-vita-rakety-tomahawk-s-otevrenou-naruci.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŠílené přistání v Düsseldorfu   
Pridal tk Sobota 20 leden 2018 - 01:55:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V severní a centrální Evropě je teď špatné počasí, rychlost větru v poryvech dosahuje 140 km/h.

Na videu se pilot vrtulového letounu společnosti Eurowings snaží přistát.

Pilot má štěstí. Letadlo přistává na obě kola podvozku a nepadá tedy na křídlo.

Je těžké dostatečně ocenit pilotův talent, jelikož při takovém přistání je štěstí také důležité: vítr fouká v nárazech a mění svou rychlost.


Zdroj: Sputniknews.com, Youtube
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3256 sec,0.1130 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,816kB