Pátek 26 leden 2018
Prezidentská debata v Rudolfinu měla plno překvapení, Miloš Zeman se projevil jako státník, zato Jiří Drahoš jako vyložený hulvát   
Pridal tk Pátek 26 leden 2018 - 07:14:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Prezidentská debata v Rudolfinu měla plno překvapení, Miloš Zeman se projevil jako státník, zato Jiří Drahoš jako vyložený hulvát. Drahoš chce přijmout euro do 5 let, nechce lidem dovolit referendum o EU a Miloš Zeman vytrolil Drahoše pravými brýlemi! Jenže duel byl možná cinknutý! Známe podrobnosti!

Ve čtvrtek večer proběhla v pražském Rudolfinu druhá a poslední prezidentská debata mezi Milošem Zemanem a Jiří Drahošem a bylo se opravdu na co dívat. Pozorovatelka již napsala k tématu článek zde: https://aeronet.cz/news/prezidentsky-duel-finale-j-drahos-prezident-zeman-rozdeluje-spolecnost-je-prezidentem-dolnich-deseti-milionu-j-drahos-budu-dobrym-prezidentem-protoze-milos-zeman-uz-nema-teto-zemi/ , který je skvělým shrnutím, pokud jste ho nečetli, přečtěte si ho a teprve potom pokračujte tímto článkem s videi, abyste byli v obraze. Vybrali jsme 8 zásadních videoklipů, které vám přinášíme a prosíme, abyste článek mohutně a intenzivně sdíleli, protože dnes a zítra jsou volby. Debata v Rudolfinu totiž naplno odkryla karty a strhla masky z tváře Jiřího Drahoše. Je to zlý a úskočný člověk, který to ovšem nedělá z vlastního přesvědčení, ale je to loutka Michala Horáčka, který bedlivě instruoval Jiřího Drahoše pokyvováním nebo vrtěním hlavy a pohyby rukama. Domluvené signály pro situace, kdy má Jiří Drahoš mlčet, kdy mluvit, kdy zaútočit a kdy se držet zpátky. Jenže žádná loutka není tak dokonalá, aby neudělala chybu, a těch bylo opravdu požehnaně. Začneme tou hlavní a nejbrutálnější.

Drahoš: Na Miloši Zemanovi mi vadí, že podporuje dolních 10 milionů občanů!

Jak to říká Valerij Pjakin o neoconech? Eto děbily! Stejný výrok v jednotném čísle můžeme prohlásit o Jiřím Drahošovi, který ze sebe hned v úvodu debaty vypotil megaperlu, která se jen tak neslyší. Na otázku, jakou chybu vidí na Miloši Zemanovi totiž odpověděl, že mu vadí, že Miloš Zeman rozděluje společnost a podporuje dolních 10 milionů občanů. V sále Rudolfina to jenom zahučelo, Miloš Zeman zvedl obočí a v tom okamžiku Jiří Drahoš pochopil, že je v prdeli jak prase s cvičkama, takže ihned dodal, že to tak nemyslel, že mu vadí tento výrok jako fráze. Ale damage is done, jak říkají Američané. Taková minela se normálně nestane ani provinčnímu politikovi, ale Drahoš není ani to, v politice nikdy nebyl a klidně urazil dolních 10 milionů voličů. Úkol pro čtenáře Aeronetu: Sdílejte video nebo celý tento článek, sdílejte na FB, Twitteru, v emailech, v diskusích, posílejte z mobilů na mobil, ať to každý vidí a slyší.
Miloš Zeman poslechl čtenáře Aeronetu a opravdu vyškolil Jiřího Drahoše pravými brýlemi!

Vtipným momentem a fackou do tváře pana Drahoše byl moment, kdy Miloš Zeman suverénně vytáhl brýle, které v diskusi na Aeronetu doporučovali čtenáři, omluvil se Drahošovi, že si bere brýle se 2 dioptriemi, v jasné narážce na to, že Jiří Drahoš nosí falešné RayBany. Když je někdo debil, svěcená voda mu nepomůže. Jiří Drahoš to nejen nepochopil, ale bylo mu to nepříjemné, nijak na to nereagoval, protože se bál o tom mluvit. Mnoho lidí totiž neví, že Jiří Drahoš nosí falešné brýle. Je třeba říct, že pan prezident působil mile, rozšafně, uvolněně, přišel s novou taktikou s cílem získat umírněné nerozhodnuté voliče, takže neútočil na Drahoše. Ten naopak změnil taktiku a neustále v každé otázce útočil na Miloše Zemana, ale tlačil moc na pilu a výsledný dojem je otřesný, zejména v ohledu na to, co se stalo úplně na závěr, ale k tomu se ještě dostaneme.

Jiří Drahoš povykoval a skákal do řeči, Miloš Zeman ho napomenul a potom prohlásil, že Rusko není hrozba!

Další vypjatý moment nastal ve chvíli, když se mluvilo o Rusku. Světlana Witowská, která mimochodem předvedla vyrovnaný výkon, i když viditelně Drahošovi stranila, se zeptala kandidátů, jestli je nebo není Rusko hrozba. Jiří Drahoš odpověděl prvoplánově, že Rusko je hrozba, ale argument byl opět otřesný, protože Rusko je prý hrozba, protože to říká NATO. Ne proto, že by Jiří Drahoš měl informace o hrozbách, o kterých tak rád mluví, ale tentokrát se odkazuje na to, co napsalo NATO. Následně se začal rozčilovat a skákat Miloši Zemanovi do řeči, Jiří Drahoš chytl nerva a bylo zle. Michal Horáček, což není vidět v záznamu, gestikuloval k Drahošovi signálem zkřížených rukou s roztaženými prsty a tlačením směrem dolů, což je v hokeji i ve fotbale signál pro uklidnění. Miloš Zeman napomenul Jiřího Drahoše, že povykuje a potom prohlásil, že díky členství v EU a NATO nepředstavuje Rusko žádnou hrozbu a Jiří Drahoš jen protočil oči, protože proti tomu se nedalo protestovat. Vztek byl Drahošovi na očích doslova vidět.

Miloš Zeman vyvrátil Drahošův hoax a dezinformaci o tom, že cizí mocnosti ovlivňují české volby!

Důležitým momentem byla chvíle, kdy Miloš Zeman citoval informace 3 ředitelů bezpečnostních služeb ČR, kteří potvrdili prezidentovi, že žádná cizí mocnost neovlivňuje volby v ČR, ani parlamentní, ani ty prezidentské. Jiří Drahoš argumentoval zprávou z roku 2015 a 2016, kde ale se nemluví o ovlivňování voleb, ale pouze o zvýšené aktivitě cizích služeb v souvislosti s krizí na Ukrajině. Toto zkrátka je dezinformace Jiřího Drahoše, která pochází z dílny Pražské havlérky, Jakuba Jandy, Evropských hodnot a amerických pindos z podhradí, tím myslím z okolí americké ambasády. Je neuvěřitelná drzost, když Jiří Drahoš na jedné straně obviňuje proruská média, že o něm šíří hoaxy o StB, když on sám provádí šíření dezinformací o tom, že cizí mocnosti (rozuměj Rusko a Čína) ovlivňují české volby.

Trestní oznámení na proruské weby

V souvislosti s tím Jiří Drahoš oznámil, že mají analýzu emailů a IP adres, ze kterých byly šířeny informace o údajné spolupráci Jiřího Drahoše s StB. Nevíme, jaké IP adresy má Drahošův tým, ale nám do redakce přišly informace vloni o Jiřím Drahošovi z anonymní sítě TOR. Nevím, jak by někdo mohl zjistit odesílatele. Ale vzhledem k tomu, že mnoho lidí sdílelo tyto informace ze svých emailů, tak je možné, že pan Drahoš zjistí pouze přeposílatele těchto dokumentů. Otázkou je, zda-li nejde pouze o snahu ukázat nějaký postoj vůči proruským webům, protože ty nemají se zdrojem těchto dokumentů o Drahošovi nic společného. Profesionalita dokumentů, kopií, fotografií, je opravdu vysoká, takže může jít i o účelovou hru někoho z okolí samotného Jiřího Drahoše. Ještě ho to nenapadlo? Někdo z bývalých zahořklých kolegů a spolupracovníků z ČSAV?

Podle Drahoše je nebezpečné nechávat lidi hlasovat v referendu o EU a také o geopolitických otázkách. Miloš Zeman by umožnil občanům hlasovat v referendu o EU bez problému!

Jiří Drahoš jednoznačně a znovu odmítl možnost, že by vyhlásil referendum o EU. Podle jeho názoru je to nebezpečné, lidé by o tom hlasovat neměli, prý o tom nemají dost informací. Jaksi ovšem zapomněl, že občané hlasovali o vstupu do EU v roce 2003 a k tomu snad měli dost informací? Takže vstoupit do EU v referendu ano, ale vystoupit z EU v referendu, to už ne. Jiří Drahoš se otřel i o Brexit a Miloš Zeman ho ihned setřel slovy, že právě urazil občany Velké Británie. Stejně tak Jiří Drahoš potvrdil, že za nejlepšího politika v cizině považuje slovenského koně amerických neoconů v pozici prezidenta, Andreje Kisku. Michal Horáček jenom spokojeně zakýval hlavou a přivřel slastně oči. Veřejnost si nedovede představit, jaké orgasmy probíhají v hlavách těchto nemocných lidí z okolí Pražské havlérky.

Miloš Zeman teď nechce přijmout euro, kvůli dluhům Řecka. Jenže Jiří Drahoš se vykrucoval a nechtěl na otázku odpovědět, nakonec z něho vylezlo, že by rád viděl euro v ČR do 5 let!

Velká legrace byla v debatě o přijetí eura. Zatímco Miloš Zeman zopakoval, že je proti v současné době, kvůli dluhům Řecka, tak Jiří Drahoš měl naproti tomu velký problém. Chodil okolo horké kaše, blábolil o tom, že je třeba debatovat, vést diskuse, debatovat a pokud vláda rozhodne, tak že potom se uvidí. Když ho Witowská znovu požádala, aby se vyjádřil, kdy chce vidět euro v ČR, tak nakonec to z něho vylezlo jako z chlupaté deky, že na konci 5-letého prezidentského mandátu by mohlo euro v ČR být. To je asi šok hlavně pro Andreje Babiše, protože ten se nechal nedávno slyšet, že euro není na pořadu dne, a to zejména do té chvíle, než budou vyřešeny garanční mechanismy uvnitř EU ohledně záruk za dluhy zemí jako je právě Řecko. Tak či onak, Drahoš se odkopal a už za 5 let řekneme sbohem koruně, pokud se Jiří Drahoš dostane na hrad.

Skandální tečka na závěr: Dobrák a naprostý hulvát

No a největší perlu si nechávám na závěr. Na konci debaty došla řada na závěrečné proslovy a zatímco Miloš Zeman ani nevyzval své voliče, aby ho volili, pouze poprosil občany, aby šli k volbám a nezůstávali doma, tak Jiří Drahoš se ihned pustil do Miloše Zemana, napadl Zemanovy spolupracovníky a obvinil je z toho, že by mohli snad něco na Pražském hradě odcizit, odklonit, nebo si něco vzít, což je doslova na podání žaloby, voličům slíbil jinou budoucnost a Miloš Zeman, což není na záznamu vidět, jenom nevěřícně kroutil hlavou. Sami si poslechněte pana hulváta Drahoše, už nikoliv pana slušného. Je úplně jedno, že Jiří Drahoš to nemá ze své hlavy, že jeho coachem je Michal Horáček, který mu na tréninku poradil tyto kýble sraček, překvapením však je, že ty největší sračky nakonec nepřišly od moderátorky, ale od samotného Jiřího Drahoše na závěr debaty. Cui bono?

Česká televize překvapivě dupla na brzdu a něco se stalo. Debata byla téměř vyvážená, i když byla cítit podpora Drahošovi. V několika místech moderátorka Světlana Witovská zle zatápěla Drahošovi, hlavně v kauze jeho volebního manažera napojeného na Davida Ratha. Jako by se Česká televize bála, že Miloš Zeman vyhraje volby a začne s Andrejem Babišem provádět čistky ve veřejnoprávních médiích. Stejně tak je možné, že změna dramaturgie přišla na poslední chvíli poté, co naše redakce publikovala uniklé informace o plánu debaty. S výjimkou lithia došlo na všechna témata, o kterých jsme dopředu informovali v článku zde: https://aeronet.cz/news/fraska-z-rudolfina-jako-posledni-sance-na-likvidaci-milose-zemana-rezie-ct-bude-otazky-kandidatum-konzultovat-online-s-poradnim-tymem-na-milose-zemana-je-pripraven-kybl-sracek/ . Uvidíme po volbách, jestli změny v ČT budou pokračovat.

Anebo to byl všechno podvod a Jiří Drahoš měl naučené odpovědi dopředu a ČT mu pomáhala?

Jeden z našich čtenářů v diskusi, pan P.Stoupal, si ovšem všiml zajímavé věci a napsal toto:

Kdepak křídla! Obyčejný podvod ČT!

Čtu, jak skvělá byla Witowská a občas i nadšené jásání nad výkonem Drahoše. Jsem přesvědčen, že Drahoš měl dopředu nejen témata, ale otázky, které mu moderátorka bude klást! Napovídala tomu nejen nebývalá pohotovost odpovědí profesora na položené otázky (jako učitel poznám, kdy je student tzv. navrčen a doslovně chrlí naučený text). V tomto bych se možná mohl mýlit z důvodu zaujatosti (jsem volič M. Zemana), ale v jednom momentu debaty jsem postřehl zajímavou věc. To, když se moderátorka zeptala na migraci a kvóty a obrátila se nejprve na Drahoše. Ten pak začal odpovídat, cituji: “Tak dneska jsem si poslechl ve zprávách, že éééé” a odmlka profesora. Witowská k mému překvapení Drahošovi nahodila: “…už i Německo ustupuje…” a Drahoš: “… už i Německo ustupuje od tohoto principu…” No a pak už se chytil a dále deklamoval naučený text! Celá debata byla podvodrm v přímém přenosu! Je to od 57:18 minuty! Poslechněte si to a posuďte!

Co si o tom myslíte vy, čtenáři? Byla debata cinknutá? Měl Jiří Drahoš naučené odpovědi a nabiflované jako žáček? Napovídala mu paní učitelka Witowská jako u tabule? Napište nám do komentářů a sdílejte prosím tento článek, aby se co nejvíce lidí dostalo ke klíčovým informacím o postojích obou kandidátů.

Všichni k volbám!

Dámy a pánové, čtenáři Aeronetu, lidé dobré vůle a vlastenci. Je to na vás! Dnes a zítra volíme prezidenta. Volíme pana Miloše Zemana, který v poslední debatě jasně ukázal, v čem se liší od koně Pražské havlérky, kterého drezíruje Michal Horáček. Sdílejte mohutně a masivně tento článek, videa z článku, na všech sítích, do emailů, do diskusí. Přiveďte k volbám rodinu, kamarády, příbuzné. Ve volební místnosti nenechávejte nepoužitý volební lístek pana Drahoše (Drahoše do koše), ale nejprve ho roztrhejte a vyhoďte do popelnice někde na ulici, mimo volební místnost. Vybírání košů s nepoužitými (i přetrženými) lístky kandidátů je jednou z cest, jak zmanipulovat volby. Debata v Rudolfinu odhalila, že situace je horší, než jsme čekali. Jiří Drahoš je děsivá marioneta, která v rukách Michala Horáčka je schopna strašné politiky, pokud by se dostala na Hrad. Obdiv k Andreji Kiskovi, nenávist k Rusku, nedůvěra k občanům ve věci referend o EU a NATO, ochota urychleně přijmout euro, schopnost poslouchat loutkovodiče na slovo.

Jděte k volbám a zachraňte svoji zemi. Zachraňme sami sebe! Podpořte Miloše Zemana! Děkujeme! A nezapomeňte si naladit dnes večer od 19:00 hodin můj pravidelný pořad na Svobodném vysílači CS. Jako vždy, i dnes probereme zásadní události, ale je jasné, že téma voleb bude dominantní. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

-VK-
Šéfredaktor AE NewsZdroj: https://aeronet.cz/news/video-prezidentska-debata-v-rudolfinu-mela-plno-prekvapeni-milos-zeman-se-projevil-jako-statnik-zato-jiri-drahos-jako-vylozeny-hulvat-drahos-chce-prijmout-euro-do-5-let/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVyrovnaná, ale nezajímavá debata. Vše bylo řečeno v prvním duelu v pražském Hudebním divadle Karlín   
Pridal tk Pátek 26 leden 2018 - 06:42:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pro prezidenta Miloše Zemana a jeho soupeře Jiřího Drahoše byl čtvrtek velmi důležitým dnem. Oba jmenovaní se účastnili druhého vzájemného televizního duelu. Šlo jim o doposud nerozhodnuté voliče.

Debatu České televize moderovala Světlana Witowská, která se pravidelně objevuje v Interview ČT24.

Paní Witowská podle mne předvedla profesionální výkon, za což byla na konci pořadu pochválena současnou hlavou státu i prezidentským kandidátem panem Drahošem.

Zklamalo mne, že oba diskutéři měli připravené otázky, na které si mohli připravit odpovědi. Pan Drahoš se tentokrát připravil lépe než minule, ale v podstatě jsem v duelu v ČT neslyšel nic nového. Všechno bylo řečeno v prvním duelu v pražském Hudebním divadle Karlín.

Zejména zpočátku pan Drahoš pana prezidenta až příliš napadal, snad aby dohnal ztrátu bodů z minulého duelu. Podal vcelku dobrý výkon, ale zase nic převratného.

Z dlouhého předvolebního klání voliči Miloše Zemana pochopili, že je příznivci pana Drahoše vykreslují jako zaostalé a nevzdělané vesničany. Pan Drahoš se jim vzdálil. Připomeňme, že Miloš Zeman vyhrál v prvním kole prezidentských voleb ve všech krajích republiky kromě Prahy. Tam zvítězil Jiří Drahoš, který jinak ve zbytku republiky skončil vždy na druhém místě. Zemana volili jak intelektuálové a podnikatelé v samotné Praze, tak i občané a intelektuálové v ostatních krajích republiky. Mýtus o nevzdělaných sedlácích, kteří neumějí žádnou cizí řeč, prostě padl.

Ze stejně prázdně dunícího sudu je neustále naléváno tvrzení o tom, že politika Miloše Zemana vůči Rusku a Číně nějak ohrožuje státní zájmy ČR, že Zeman je agentem Kremlu atd. Kdo sleduje pozorně politiku Miloše Zemana ví, že Zeman uznává zahraniční politiku více azimutů a chce být mostem mezi Východem a Západem. Nesnaží se do země přivléci čínský komunismus, ani nějakou variantu sovětského stalinismu. Kdo je kritikem Zemanova postoje v zahraničněpolitických otázkách, je velmi krátkozraký, protože ekonomické centrum všeho dění se přesouvá ze Západu na Východ. To je prostě realita.

Mnoho jednopólově orientovaných občanů a politiků si nepřipouští fakt, že unipolární svět, ve kterém dominovaly ještě včera USA, jeminulostí. Dnes existuje svět multipolární, kde vliv na světové dění má více světových velmocí, z nichž mnohé jsou budoucími ekonomickými obry. Např. čínský projekt Hedvábná stezka nemá ve světě obdoby. Nová Hedvábná stezka je větší, než bylMarshallův plán. Z tohoto pohledu je Zemanova politika více azimutů logická a prospěšná.

Známý český ekonom a vysokoškolský učitel, děkan Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze a bývalý ředitel Liberálního institutu Miroslav Ševčík ve středečním interaktivním zpravodajském pořadu 90‘ ČT 24 všem pochybovačům vysvětlil, proč Zeman jezdí do Ruska a Číny. Doporučuji pořad zhlédnout těm, kteří ho ještě neviděli. V pořadu naprosto přesvědčivě panekonom Ševčík doloženými argumenty rozcupoval své odpůrce z tábora pana Drahoše.

Pan Ševčík má velmi silné ekonomické argumenty a také proto budu opět volit pana Zemana.

Nebudu volit toho, kdo občanům upírá právo vyjádřit se v důležitých věcech v referendu.

Snad každý si všiml, že pan Drahoš na odpovědi moderátorky odpovídal strojově. Podobně jako, zkoušený žáček, který se stihl našprtat látku, které nerozumí.

Senátor Jaroslav Doubrava byl velmi nemile překvapen závěrem duelu v podání Jiřího Drahoše. Podle něj Drahoš ve svém posledním slově jen dokázal, jakým je šmejdem a křivákem.

Drahošova závěrečná podpásovka vypověděla jasně o tom, co jsou jeho loutkovodiči zač. Podle mnohých odborníků si tímto nešťastným závěrem pan Drahoš pohoršil.

Video s komentáři děkana Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze a bývalého ředitele Liberálního institutuMiroslava Ševčíka

http://www.ceskatelevize.cz/porady/11412378947-90-ct24/218411058130124/

Autor: Emil Kalabus

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHlavní útok jde na naše děti, ještě 15 let a je konečná   
Pridal tk Pátek 26 leden 2018 - 06:38:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Položím-li si otázku, jak dopadnou letošní prezidentské volby, mám trochu strach z výsledku a toho, co se stane, zvítězí-li kandidát Drahoš. Strach mám z volby mladých ročníků. Nejde však až tak o strach z nich, ale o ně. Osobně vidím největší útok, který je v současnosti veden, na naši mládež. Ti, stejně jako v minulých volbách podporují protikandidáta současného presidenta stejným způsobem, jako minule ve stylu: "Volím Karla!" "A proč milý mládežníku?" "Protože je COOL!"

Problém je, že za těch pět let zde máme 5 nových ročníků, které mají právo volit a nutno počítat s tím, že 5 nejstarších ročníků nás již opustilo. Poměr sil se tudíž dosti změnil. Výborně na to téma mluvil pan VK na Svobodném vysílači. Pokud si najdete čas, poslechněte.Pro informaci, nevím jaký dojem (poznatky) máte Vy vážení čtenáři. Když čtu cokoli jako diskuse pod de-fakto jakýmikoliv články, zveřejněnými na jakýchkoli webech, tak zde má obrovskou, až překvapivou převahu pan Zeman. Tam, kde se ale pouze diskutuje bez ústředního tématu (myšleno pod nějakým článkem, kde je uceleně popsána nějaká myšlenka), který jakoukoliv diskusi uvádí, zejména na Facebooku, má převahu protikandidát Drahoš.

Je to případ zejména mladé generace, která se pouze utvrzuje ve svých postojích "hláškách", bez jakýchkoli hlubších poznatků podstaty jakéhokoli problému. Zde hrubě vítězí jakékoli názory týkající se vnější fasády čehokoliv (tedy "nálepky"). Zde byly napáchány manipulátory za 25 let již obrovské škody. Odvrátit výraznou ofenzivu na prvé prioritě, které jsme si v jejích počátcích naprosto vůbec nevšimli, bude myslím ta naprosto nejtěžší bitva. Ta rozhodne celý tento boj. Vzpomeňte na Mojžíše, který vodil ty, co převedl přes moře, 40 let po poušti, než stará generace židů pomřela a mohla nastoupit ta, kterou jako tabula-rázu zcela nově "naprogramoval", tak jak mu kázal bůh, když s ním promlouval.

Vše co se děje nyní jsou jen zastírací manévry pro odvedení pozornosti. Hlavní útok jde na naše děti, tam zatím naprosto vyhrávají a pozornost odvádí na cokoli, aby si většinová (dospělá) společnost, této jejich výrazné vítězné ofenzivy nevšimla. Velice dobře vědí, že jim stačí pouze tak ještě 15 let čekat a mají to v kapse.

V Rusku se jim to nepovedlo, neboť šoková terapie měla za následek, že ruská žába vhozená do vařící vody z ní dokázala vyskočit a již 18 let budují zdravou společnost. My jsme žába, které jen postupně ohřívali vodu a zaplať pán bůh za uprchlíky. Kdy kdyby nebylo jich, asi bychom se jako většinová společnost (zatím většinová) neměli naprosto žádnou šanci vzpamatovat.

Se Zemanem i bez něj, to o čem píši zde výše, bude rozhodující bitva a to velmi těžká - vzít si naše již 2 generace zblblých děti zpět. S Drahošem by to však byla smrtelná mise. Ještě jedna generace zblblíků a je konečná. Pokud zvítězí Drahoš nebude možno očekávat od státu naprosto žádnou pomoc a přesvědčit rodiče, aby si vzali děti, ze zcela již kontaminovaného školského systému zpět, který by za Drahoše dozajista pouze přitvrdil, považuji za takřka bezvýchodnou situaci. Za Zemana lze předpokládat, že se podaří náš školský systém postupně napravovat, neboť je velká šance, že se do vrcholných funkcí nedostanou naprostí mantinelové, jako tam byli doposud (například Valachová bez kouska pedagogického vzdělání, jen tupě plnící bruselské zadání o inkluzi).

Právě to je důvod, proč se tak obávám, že vyhraje Drahoš a ne Zeman. Zblblých lidí, kterým je předhazován "slušňák" (pouze však fasáda - potěmkinova vesnice), oproti na druhé straně předhazované zase pouze jen fasádě - nálepce, tentokrát však "čerta-ďábla-burana a hulváta", okolo sebe bohužel vidím obrovské množství!!! Jejich jediným argumentem je: "Zeman ten sprosťák, co pozvracel málem klenoty, řekl kunda a lhal o hodném panu Peroutkovi (to se navíc v principu ukázalo, že není pravda: http://www.pritomnost.cz/archiv/cz/1939/1939_26_4.pdf ), tak toho ne". "Pan Drahoš "fasáda-hodný" (hezká lahev bez obsahu), to je kultivovaný pán, ten nás bude REPREZENTOVAT, toho volíme".

To, že potřebujeme někoho, kdo nás bude schopen VÉST a ne "reprezentovat", to jim naprosto uniká. Jde o 80% všech mladých, ale i spoustu starších, kteří naprosto netuší, o co se zde hraje a jejichž jediný zdroj informací je Česká televize, případně nějaký pracovní kolektiv (uzavřená názorová bublina).

Bublina může být taková i maková, pravda. Ale vrátím li se mezi pedagogy, tak ti jsou jasní všichni, neboť dostávají pravidelná politická školení od různých povinně-dobrovolně na školách působících neziskovek a-la Soros a v tomto duchu se jednak masírují navzájem, ale masírují tak i naše děti.

Kdo je pan Soros a jak prosazuje svůj vliv v našem školství? Poslechněte starší dvě reportáže TV Prima: https://ok.ru/video/543213161205 .

Situace je dokonce tak zoufalá, že děti těch rodičů, kteří volí Zemana, se o tom bojí ve svých školních kolektivech otevřeně mluvit, ne jen proto, aby se na ně nevymračovala paní učitelka, ale dokonce i proto, aby je ostatní spolužáci z kolektivu nevyřadili! To samé platí o názorech na multi-kulti, duhové pochody exhibicionistů, kteří neví zda-li jsou muž nebo žena, nebo o názorech na zlé Rusko, kde již dozajista zlý Putin startuje tanky směrem Praha. Zeptejte se jich v soukromí a sami se přesvědčíte.

To je katastrofické a máme na nápravu tak právě jedno volební období - a to je právě toto!!!

Václav Kytička

Zdroj: http://www.zvedavec.org/prispevky/2018/01/7486-hlavni-utok-jde-na-nase-deti-jeste-15-let-a-je-konecna.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSliby se slibují, blázni se radují...   
Pridal tk Pátek 26 leden 2018 - 06:34:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pan čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg ve svém krátkém projevu na 6. schůzi Poslanecké sněmovny 24. ledna 2018 k návrhu na vydání zákona, kterým se mění o zajišťování obrany ČR se kriticky vyjádřil, že „máme neblahou pověst, že dodržování slibů nebereme dostatečně vážně (zřejmě se jedná o pověst ve světě, to je v poslední době velmi frekventované a populární tvrzení, že když se nám něco na někom nelíbí, třeba na M. Zemanovi, tak se hned říká, že nám kazí pověst ve světě, ale málokdy se řekne, jaká ta pověst byla před tím, než nám ji někdo pokazil), ať je to prý přijetí eura, nebo výdaje na obranu.

S panem Schwarzenbergem málokdy souhlasím, tentokrát mu však musím dát zapravdu. Je však otázka, komu tato kritika byla určena, protože to, že není plněn stanovený limit 2% HDP na obranu (a na umořování pohledávek NATO) je záležitost starší, než je sama TOP 09, která v nesplnění politických slibů hraje rovněž nezanedbatelnou roli.

Tak např. Miroslav Kalousek, který coby příslušník , resp. předseda KDU-ČSL, později již jako člen (místopředseda) nově založené politické strany TOP 09, vykonával funkci ministra financí v Topolánkově, později Nečasově vládě. Tedy člověk, který měl na starosti finance a záležitosti plateb, které měl plnit, hlídat a řešit. Ovšem to pan Schwarzenberg jaksi taktně zamlčuje v naději, že vina bude dávána až vládám posledních let. Není ovšem od věci také panu Schwarzenbergovi připomenout, kdy a kým se začaly sliby neplnit. Byl to totiž právě sám Václav Havel, který na plnou hubu prohlašoval před celým národem a kromě mnoha jiných slibů že, cituji:

Z balkonu Melantrichu 1989: Slibuji vám, že funkci prezidenta vezmu na jedno volební období, ale pak bych se chtěl věnovat práci dramatika. Také vám slibuji na svou čest, že pokud se za mého volebního období nezlepší životní úroveň v ČSFR, sám odstoupím z funkce.

1990: Již nikdy do žádného vojenského paktu nepůjdeme.

Co z těchto (a mnoha dalších) slibů Havel dodržel? Kde je tedy počátek neplnění slibů, pane Schwarzenbergu? Kdo tedy začal kazit pověst ČR? Na druhé straně co by nám bylo nebo bude platné platit „slíbená“ 2 % HDP, když výzbroj Armády ČR je zaměřena především pro boj někde za humny republiky a armáda pro ochranu státních hranic a státu de facto neexistuje. To, že nám bude v případě ohrožení nápomocné NATO může do budoucna také znamenat, že „pro zajištění další bezpečnosti státu v rámci globalizace Evropy“ zde naši ochránci (tedy US armáda a NATO) zapustí kořeny stejně, jako vojska Varšavské smlouvy a Rudá armáda v r. 1968! Někdy je lepší sliby neplnit a když už plnit, tak aby to mělo nějaký smysl a efekt pro vlastní obranu republiky a jejich občanů!

Jiří B a ť a , 25. ledna 2018

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVrah svedl vdanou dozorkyni   
Pridal tk Pátek 26 leden 2018 - 06:25:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Raper Crazy Titch (skutečné jméno Carl Dobson), který si odpykává doživotní trest ve věznici třetí nápravné skupiny ve Worcestershire, Velká Británie, byl obviněn z intimního vztahu s vdanou pracovnicí vězeňské služby.

Uvádí to Daily Mail.

Pětatřicetiletá Jodie Malinsová byla zadržena policií, která provádí vyšetřování. Novinový zdroj uvedl, že Malinsová a Dobson se věnovali sexu ve vězeňské dílně.

Crazy Titch byl odsouzen k doživotnímu trestu odnětí svobody v roce 2006 za vraždu 21letého hudebního producenta Richarda Holmse. Dobson spáchal trestný čin proto, že ho muž údajně nerespektoval.

33letý zpěvák se proslavil díky kolaboraci s londýnským grime-raperem Stormzy (skutečné jméno — Michael Omari). Crazy Titch se zúčastnil nahrávky debutantského alba Stormzy, Gang Signs & Prayer. Deska vyšla v roce 2017, Dobsonův hlas byl nahráván prostřednictvím telefonu.

Zdroj: Daily Mail

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSyrská armáda odrazila útok IS   
Pridal tk Pátek 26 leden 2018 - 06:12:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Syrská vojska odrazila útok bojovníků Islámského státu v provincii Dajr az-Zaur, uvádí agentura SANA.

Bojovníci se pokusili zaútočit na vesnice Kamša a Garbija. Během bitvy syrští vojáci zneškodnili více než dvacet teroristů a zničili jejich zbraně.

V předvečer bylo uvedeno, že syrská armáda odrazila útok Džabhat an-Nusrá na severu provincie Lakatie a zlikvidovala 13 bojovníků.

Na jihu provincie Idlib vládní vojska pokračují v čištění letecké základny Abu-Duhur, která byla od teroristů osvobozena před několika dny. Bojovníci se pokoušejí o protiútok.

Předtím ministr zahraničních věcí RF Sergej Lavrov prohlásil, že IS nedosáhl svého cíle a nevytvořil Chalífát. Nicméně v Sýrii zůstaly nesourodé skupiny teroristů. Ministr zahraničních věcí vyjádřil přesvědčení, že tito bojovníci budou zlikvidováni.

Zdroj: SANA, Sputniknews.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÚčastnici Davoského fóra diskutovali o iniciativě Pásma a Stezky   
Pridal tk Pátek 26 leden 2018 - 06:10:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve švýcarském Davosu probíhá 48. Světové ekonomické fórum, na kterém zástupci prohlásili, že iniciativa Pásma a Stezky podporuje spolupráci mezi zeměmi kolem Hedvábné stezky a Námořní hedvábné stezky, čímž přispěje k rozvoji regionu.

Generální tajemník Konference OSN o obchodu a rozvoji Mukhisa Kituyi prohlásil, že globalizace a multilateralismus stvořily mnoho divů, ale v současnosti je třeba najit nový model rozvoje. Tím by měla být iniciativa Pásma a Stezky, která na rozvoj bude mít velký vliv.

Zástupce generálního tajemníka OSN pro ekonomické a společenské záležitosti Liu Zhenmin na fóru uvedl, že inciativa Pásma a Stezky poskytuje regionální spolupráci a globalizaci nové ideály, sílu a modely. Sdělil, že tato inciativa je podle OSN důležitá pro realizaci trvalého rozvoje v roce 2030.

Ředitel oddělení pro investice a podniky Konference OSN o obchodu a rozvoji Zhan Xiaoning řekl, že na pozadí poklesu světových investic a pomalého růstu obchodu Čína předložila iniciativu Pásma a Stezky, která by se měla stát středobodem světových investic.

Pákistánský ministr zahraničí Khawaja Asif na fóru vyřkl, že v současnosti obchodní ochranářství překáží růstu světové ekonomiky. Podle jeho názoru je interoperabilita klíčem pro řešení této otázky.

Mongolský ministr zahraničí Tsogtbaatar Damdin se domnívá, že iniciativa Pásma a Stezky vyhovuje nejen zájmům Mongolska, ale také přispívá volnému obchodu a růstu světové ekonomiky, míru a stabilitě v Asii i v Evropě.

Úředník ze sídla thajského premiéra Kossa prohlásil, že Pásmo a Stezka je důležitým projektem, který zlepší obchodní vztahy mezi zainteresovanými zeměmi. Thajsko bude nadále spolupracovat s Čínou a podporovat společný rozvoj a prosperitu.

Bývalý zástupce ředitele Mezinárodního měnového fondu Zhu Min prohlásil, že Pásmo a Stezka odráží čínskou podporu globalizace i světové spolupráce, což jen dokresluje úsilí Číny zlepšit světové řízení.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNáměstek ruského ministra zahraničí: Americké komentáře o spojitosti ruské angažovanosti v útocích s chemickými zbraněmi jsou provokací   
Pridal tk Pátek 26 leden 2018 - 06:08:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Náměstek ruského ministra zahraničí Sergej Rjabkov včera prohlásil, že nedávné komentáře USA o tom, že Rusko se angažovala v útocích s chemickými zbraněmi v Sýrii, nemají žádný faktický základ. U příležitosti syrského národního dialogu v ruském Soči poznamenal, že se jedná o provokativní akce.

Podle informací americký ministr zahraničí Rex Tillerson v úterý uvedl, že útoky chemických zbraní v oblasti Východní Ghúta vyvolaly obavy americké strany. Assadův režim nadále používá chemické zbraně a Rusko nese odpovědnost za tyto incidenty v dané oblasti. Dále sdělil, že Rusko není schopno zabránit šíření chemických zbraní v Sýrii, a tak není vhodným prostředníkem syrské krizi..

Rjabkov konstatoval, že obvinění Spojených států o používání chemických zbraní syrskou vládou nejsou faktická. Zároveň dodal, že pokaždé, když se blíží politická událost, která napomáhá politickému řešení situace v Sýrii, americká strana začne rozšiřovat nepravdivé informace, nebo odvádí diskuzi k jiným tématům. Takové akce jsou přímými provokacemi.  

Rjabkov sdělil, že komentáře Spojených států a jejich odmítavý postoj ke spolupráci s Ruskem během vyšetřovacího mechanismu omezuje ruské práce ve větším rozsahu. Rusko je přesvědčeno, že tyto akce USA jsou zcela nepřijatelné. Za takových okolností Rusko nemůže pokračovat v diskusi se Spojenými státy o chemických zbraních v Sýrii.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSeverokorejská vláda, politické strany a skupiny apelují na zlepšení vztahů mezi severem a jihem   
Pridal tk Pátek 26 leden 2018 - 06:07:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
24. ledna se v Pchjongjangu sešla severokorejská vláda, politické strany a skupiny na jednání o zlepšení vztahů mezi severem a jihem a o rozsáhlých spolupracovních vztazích.

Severokorejská tisková agentura KCNA 25. ledna publikovala výzvu k rozvoji vztahů mezi KLDR a Korejskou republikou na základě Společného prohlášení z 15. června a Prohlášení ze 4. října. Je třeba zmírnit vojenskou situaci, upevnit styky a spolupráci, odstranit nedorozumění a rychle realizovat velké zlepšení vztahů mezi severem a jihem.

Účastníci zasedání prohlásili, že letos je třeba zajistit mírové prostředí na Korejském poloostrově, proto by měla jihokorejská vláda zastavit vojenské manévry s USA.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerický ministr zahraničí telefonoval se svým protějškem o mezinárodních a regionálních otázkách   
Pridal tk Pátek 26 leden 2018 - 06:05:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký ministr zahraničí Rex Tillerson a jeho ruský protějšek Sergej Lavrov včera vedli telefonickou diskuzi o mezinárodních a regionálních otázkách.

Mluvčí amerického úřadu Heather Nauertová řekla, že obě strany diskutovaly o syrské otázce včetně uplatnění ruských vlivů a zajištění konstruktivních jednáních v Ženevě.

Rex Tillerson zmínil, že se bude brzy konat setkání amerických a ruských zástupců ohledně ukrajinské otázky. Na základě toho zdůraznil, že je potřeba, aby Rusko začalo plnit sliby vyplývající z dohody v Minsku a snížilo eskalaci konfliktu na východě Ukrajiny.

Oba ministři zahraničí debatovali rovněž o situaci na Korejském poloostrově. Tillerson sdělil, že je nyní nutné uskutečňovat příslušné rezoluce Rady bezpečnosti OSN.

Sergej Lavrov naopak poznamenal, že slovní provokace včetně výhrůžek o námořní blokádě mmůžou způsobit eskalaci již tak napjaté situace na Korejském poloostrově.

Lavrov řekl, že ruská strana je v řešení otázky Korejského poloostrova pro diplomatické cesty. K Sýrii Lavrov uvedl, že jen syrský lid má právo rozhodnout o vlastní budoucnosti.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2196 sec,0.0648 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,733kB