Neděle 04 únor 2018
Století urážek českého národa   
Pridal tk Neděle 04 únor 2018 - 05:10:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Za Rakouska-Uherska byli Češi synonymem „tvrdých selských palic“, co nedovedou pochopit velikost Habsburského domu. Za okupace chtěli sudetští Němci dláždit náměstí českými hlavami, které nechtěli pochopit velikost vůdce. V padesátých letech se vedl boj proti tvrdým intelektuálským a buržoazním nacionalistům, kteří nedovedli pochopit velikost sovětského rovnostářského myšlení. Za normalizace zas dobrodiní našeho druhého osvobození od všelijakých revizionistů. Po vzniku „blbé nálady“ do nynějška zas „zaprdění a xenofóbní Čecháčci nedovedou pochopit etické výšiny elit Západu, výhody multikulti a dovoz islámských komunit, normalitu úchylů. Kterážto zaostalost se projevila jak ve volbách parlamentních, tak prezidentských. Navzdory nikdy nevídané mediální masáži nebyli ve svobodných a tajných volbách zvoleni ani „světoví“ politici-demokrati TOP, STAN nebo KDU, ani „velký vědec“ na prezidenta. Ač v okolních státech se tento mediální tlak podařil? Pokusím se příčinu rozebrat „nevědecky“, myšleno nikoliv v intencích neziskovými organizacemi dotovaných „společensko vědních“ ústavů.

Podstata jevu je v tom, že po staletí mentálního útlaku (od husitství) se v českém národě vytvořilo zevně neviditelné „tvrdé jádro“ samostatně myslících lidí, řídících se intuicí. Tito Češi přišli na to, že zevní evropský svět je řízen nejen silou, ale také balamucením davu skrze polopravdy o podstatě a fungování světa. Svět je řízen tak, aby to vyhovovalo uzoučké vrstvě „nadlidí“, kteří kvůli své neviditelnosti si zaplatí vrstvu ještě dobře žijících politiků, úředníků, umělců i „umělců“ bavičů a vědeckých bádalíků. Ti žijí dobře do té doby, dokud onu vládnoucí vrstvu chválí. A dostávají mnohé honosné tituly z oblasti vědy, sportu, umění, náboženství. V posledním ne za svatost, neboli etické žití, ale za přesvědčivé řečnění a vědecká pojednání o mrtvých svatých. (Ve stylu modlitby úspěšného obchodníka pod křížem: „Děkuji ti Ježíši, že se mi povedl ten obchod s okradením klientů!“ Najednou slyší hlas: „Máš štěstí.“ „Ano, mám štěstí!“ „Nech mě domluvit! Máš štěstí, že mám přibité nohy, jinak bych tě kopl do ksichtu!“)

Toto tvrdé jádro je u Čechů mimořádně silné a činí jej 10% populace. (V okolních státech jen 3%) Ovlivňuje dalších 30% příbuzných a známých. Z ostatních 60% je deset procent slabomyslných (ve všech národech), deset procent nic netvořících parazitů (restituenti a prostituenti žijící z majetku) a ostatní duchaprázdní konzumenti. O toto tvrdé jádro národa vždy jde. Proč je procentuálně početnější než jinde z pochopitelných důvodů nebudu mluvit. Věděl o něm už geniální zločinec Hitler a proto řekl: „Poláka a Srba zlomit silou! Čecha nezlomíš, znám je z Vídně. Když je tlak, ohne se a když tlak povolí, švihne zpět!“ Proto poslal jako protektora vyvraždit toto právé jádro rovněž jasnovidného Heydricha, a neudělal protektorem jednoduchého vraha K. H. Franka. A po smrti Heydricha chtěl Hitler ze msty vyvraždit vybranou desetinu Čechů. K jeho „uklidnění“ mu museli „kolaboranti“ i kolaboranti uspořádat ony manifestační přísahy věrnosti na Václavské náměstí a pod.

Nyní je vhodné popsat, jak jsou charakterizovány osoby tohoto národního duchovního jádra. Jednoznačně charakterem. Bez ohledu na velikost vzdělání, často spíše středního. Zato spíše s přirozenou, od přírody „navibrovanou“ selskou inteligencí. Tito lidé se vzájemně rychle poznají a komunikují většinou beze slov nebo zevně neutrálně. Nedají na gesta, padnoucí šaty a kravaty, světoběžné vystupování, snahu být „in“! Můj otec jako znalec lidí mi říkal: „Ty mě nebudeš učit znát lidi, ty jsi neprožil Protektorát! Tam poznat člověka, zejména provokatéra a kolaboranta, rozhodovalo o životě a smrti.“ A později se vždy ukázalo, že měl pravdu. A tito si v Protektorátu, padesátých letech a i nyní pomáhají beze slov. Mládí adepti na duchovní osobnosti se vždy musí učit z průběhu životních a politických procesů. Starého psa novým kouskům nenaučíš se říká. Proto je nyní v médiích tolik štvaní na voliče „penzisty“ a staré obecně! Prý jsou to nic „o světě“ vědoucí lidi! Za vzor „nového evropského myšlení“ dávají média a TV 21leté „poslance“ TOP a pirátů! Nové myšlení už jsme tu měli několikrát. Mládež Kuratoria, nová Gottwaldova, Husákova. A kam to dovedly se zlepšováním společenského pořádku.

Výsledky voleb mně udělaly radost. Duchovní jádro národa prakticky bez vzájemné komunikace zvolilo prezidentem člověka se schopností myslet, s národním smýšlením, ač s malou schopností chodit. Namísto člověka svižných nohou, krásného saka, mnoha titulů „renomovaných ústavů“, prázdného frázovitého myšlení, křivého obličeje, nedívání se do očí! Propagovaného ovšem všemi „elitami“ a médii. Posledních 14 dní jsem bál i splachovat záchod, aby z něj neslyšel agitaci pro Drahoše! A ta hrůza těch „plačkářů“ volících Drahoše. Připomínali mi hitlerjugend s odznáčky a bylo mi mdlo od žaludku. Nyní ale věřím, že jako národ obstojíme i ve složitých událostech nastávající evropské a světové krize.

Josef Staněk

Zdroj: http://hledani.gnosis.cz/stoleti-urazek-ceskeho-naroda/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV rámci humanity a solidarity se máme přizpůsobovat islámu ...   
Pridal tk Neděle 04 únor 2018 - 05:00:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Komentář k článku: Německo prakticky uznalo právo muslimů na mnohoženství ... - Už chápete, proč genderový mainstreaming a multikulturalismus? Muslimové sebou přinášejí mimo jiné bigamii, incest a další, což je pro mnohé z nich přirozené a normální, hlavně v zaostalejších koutech islámských zemí. A protože se to mnoha Evropanům nelíbí, bylo nutné jim tyto přežitky středověku vnutit nenásilnou formou, pěkně demokraticky.

Tak nám vzniklo mnoho lidsko-právně zaměřených neziskových organizací, které lobují za "zrovnoprávnění" všech skupin obyvatel. Jednoduše řečeno - v rámci humanity a solidarity se máme přizpůsobovat islámu.

Autor: Zdeněk Chytra

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOdveta za Su-25: na oblast byl proveden skupinový útok přesnými zbraněmi   
Pridal tk Neděle 04 únor 2018 - 04:55:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na oblast, která je pod kontrolou An-Nusry, odkud byla vystřelena raketa na ruský bitevní letoun Su-25, byl proveden skupinový útok přesnými zbraněmi.

Více než 30 ozbrojenců bylo zlikvidováno v důsledku skupinového útoku vysoce přesnými zbraněmi na oblast v provicnii Idlib, kterou kontroluje Fronta an-Nusra, odkud byla vystřelena raketa na ruský bitevní letoun Su-25, informovali na ruském ministerstvu obrany.

„Na oblast, kterou kontroluje teroristická organizace Fronta an-Nusra v provincii Idlib, odkud byla vystřelena raketa na ruský letoun Su-25, byl proveden skupinový útok vysoce přesnými zbraněmi. Podle informací zachycených z odposlouchávání rádia bylo v důsledku útoku zlikvidováno 30 ozbrojenců Fronty an-Nusra," stojí ve zprávě.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/politika/201802036716939-odveta-su-25-oblast-provest-skupinovy-utok-presne-zbrane/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSeverokorejský ministr zahraničí odsoudil USA za porušení mírového procesu mezi Jižní a Severní Koreou   
Pridal tk Neděle 04 únor 2018 - 04:48:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Severokorejský ministr zahraničí RI Yong Ho 31. ledna napsal dopis generálnímu tajemníka OSN Antonio Guterresu, na kterém odsoudil USA za porušení mírového usmíření mezi Jižní a Severní Koreou a za zvýšení napětí Korejského poloostrova. Zároveň vyzval OSN k vytvoření příslušných opatření.

Podle zprávy RI Yong Ho uvedl, že dialog mezi Severní a Jižní Koreou dosáhl v současné době dobrého výsledku, nicméně Spojené státy poslaly jaderná bitevní letadla do okolí Korejského poloostrova, což vede ke zhoršení regionální situace.

Severní Korea doufá, že generální tajemník OSN bude usilovat o zastavení těchto amerických činností a zároveň uvítá zlepšený vztah mezi KLDR a Jižní Koreou. Dále si přeje vyvolat diskuzi s Radou bezpečnosti OSN.

Severní Korea vyvíjí aktivní úsilí na zlepšení vztahů na Korejském poloostrově.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA: Stanovený cíl smlouvy mezi USA a Ruskem o snížení počtu jaderných zbraní byl splněn   
Pridal tk Neděle 04 únor 2018 - 04:47:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americká státní rada 1. února uvedla, že Spojené státy dodržují Dohodu o snížení počtu strategických zbraní mezi USA a Ruskem, v rámci které už se podařilo splnit cíl snížení jaderných zbraní v dohodnutém období.

Mluvčí americké Státní rady Heather Nauertová téhož dne na tiskové konferenci uvedla, že podle podmínek smlouvy měly Spojené státy i Rusko snížit své jaderné zbraně do určité míry do 5. února tohoto roku. Spojené státy tento cíl splnily v srpnu roku 2017.

Nauertová také řekla, že Rusko mnohokrát uvedlo, že splní ustanovení ve smlouvě. Obě strany si v blízké době vymění data o strategickém jaderném arzenálu, která potvrdí, zda byl cíl splněn.

Dohodu o snížení počtu strategických zbraní podepsali představitelé USA a Ruska v dubnu 2010 v českém hlavním městě Praze. Podle smlouvy měly obě strany snížit během sedmi let počet jaderných hlavic na 1550 nebo méně. Smlouva vstoupila v platnost 5. února 2011.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEU zaznamenala pátý po sobě jdoucí rok nejvíc žádostí o azyl od uprchlíků ze Sýrie   
Pridal tk Neděle 04 únor 2018 - 04:46:38 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Evropský podpůrný úřad pro otázky azylu (EASO) vydal ve čtvrtek nejnovější údaje, podle kterých došlo v roce 2017 k poklesu počtu žádostí o azyl do zemí EU, Norska a Švýcarska oproti roku 2016. Největší počet uprchlíků pocházel pátý po sobě jdoucí rok ze Sýrie.

Podle statistik přijaly členské země EU, Norsko a Švýcarsko v roce 2017 celkem 707 tisíc žádostí o azyl, což meziročně kleslo o 43 %. Syřané podali 98 tisíc žádostí o azyl. Mnoho žádostí o azyl v EU pocházelo také od občanů Iráku, Afghánistánu a Nigérie. Osm procent dotázaných žádalo o azyl opakovaně.

Členské státy EU, Norsko a Švýcarsko přijaly v roce 2017 více než 980 tisíc prvních žádostí o azyl, z nichž 40% bylo schváleno. Na konci roku 2017 čekalo na posouzení přes 465 tisíc prvních žádostí o azyl.

Od roku 2015 došlo v mnoha zemích na Středním východě a v severní Africe, včetně Sýrie a Libye, k nepokojům, které vyvolaly velkou vlnu uprchlíků. EU prochází největší uprchlickou krizí od druhé světové války.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSýrie přivítala výsledky národního dialogu   
Pridal tk Neděle 04 únor 2018 - 04:45:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
1. února vydalo syrské ministerstvo zahraničí prohlášení, ve kterém přivítalo výsledky národního dialogu v Soči a uvedlo, že prohlášení z národního dialogu představuje pevný základ pro všechny mírové rozhovory a brzké zahájení dialogu.

Syrské ministerstvo zahraničí podle informace syrské tiskové agentury uvedlo, že výsledky národního dialogu poukázaly na to, že politický pokrok v Sýrii se podaří dosáhnout pouze tehdy, pokud bude veden Sýrií bez vnějších zásahů. Společné prohlášení vydané po setkání tvoří pevný základ pro všechny mírové rozhovory a dialogy, které budou zahájeny.

V prohlášení se uvádí, že Syřané dosáhli dohody o ochraně národní svrchovanosti, jednoty a územní celistvosti. Pouze obyvatelé Sýrie mohou určit politický a ekonomický systém země. Prohlášení současně zdůraznilo důležitou úlohu armády a ozbrojených sil.

Syrská vláda a syrští lidé vyjádřili poděkování Rusku za uspřádání národního dialogu.

S cílem podpořit mírový proces v Sýrii navrhly Rusko, Turecko a Írán uspořádání syrského národního dialogu. Syrský národní dialog skončil 30. ledna v Soči. Účastníci na něm vydali společné prohlášení a založili Ústavní výbor Sýrie.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMyšlenková dyzentérie   
Pridal tk Neděle 04 únor 2018 - 04:42:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zatím co nás média varují před chřipkovou epidemií a uvádějí první čísla o mrtvých, prezident Putin na Ukrajině a v Sýrii, nehledě na dnes sestřelenou stíhačku a mrtvého pilota, s mnohem menšími finančními náklady a lidskými obětmi než NATO tvoří geopolitická fakta: Přiznání RF jako velmoci, a konec horečky ze západní demokracie v RF a ve světě. V Afganistánu neviditelně napomůže k porážce NATO a zahraniční politiky EU – NATO s pomocí ČLR. Nový velvyslanec ČLR v Afganistánu, Liu Jinsong, bývalý ředitel Silk Road Fund, založeného v rámci OBOR (Jeden pás, jedna stezka) představuje podle South China Morning Post, a sign that Beijing wants the war-torn nation to play a bigger role in the strategy... Udržet vítězství a čínské zájmy v Afganistánu napomůže, podle Times of India, plánovaná vojenská základna ČLR. Není potřeba psát o dalekosáhlých následcích těchto několika faktů i pro povolební zahraniční a vojenskou politiku ČR. Zatím co prezident Putin nabádal k umírněné radosti z rozhodnutí sportovního arbitrážního soudu (TAS/CAS) v Lausanne, týkající se účasti ruských sportovců na OH v Pchjongčchangu, MOK a WADA, obviňované z korupce ze strany USA (!), se snaží najít doping v krupicové kaši, a odpověď na otázku: Pozvat, nepozvat do Jižní Koreje, když ano, koho a kolik? Za oceánem se americké MF připravuje na dělení ještě nezastřeleného medvěda v podobě miliard ruských oligarchů exportovaných z RF v době Jelcina. Prezident Putin si připravuje odpovědi na otázky, které se objeví nejenom v RF po březnových prezidentských volbách. Po pádu kosy na kámen. Pád kosy dodatečně osvětlí skutečnost urychleného transformačního procesu světového řádu. V něm bude méně dohod o pravidlech a mezinárodním právu, o to více bude rozhodovat síla státní moci, možnost mobility občanů a jejich vůle vítězit.

Kdo pochybuje o tom, že RF pod vedením Putina je lépe připravena na novou situaci, než jsou EU, NATO a ČR, může se zamyslet na situací 90 let v Rusku, a srovnat si jí se současnou situací na základě faktů, bez emocí a politicky zabarvené rusofobie či informací ruské opozice. Kvalitu výsledku srovnání nezmění ani skutečnost, že RF nemá zveřejněnou strategickou vizi, udržitelný hospodářský model, ani řadu technologií, určených pro pohodlnost a komfort atomizované konzumní ruské společnosti. Znalost světa Thomas Hobbese (1588 – 1679), popsaného v díle Leviathan (1651), které dalo základ pro většinu západní politické filozofie z hlediska teorie společenské smlouvy, stačí Kremlu a ruské generalitě k dalšímu posílení pozic a role RF ve světě. Možnost Kremlu rychle rozhodovat, včetně možnosti zaútočit, a kombinace vojenské síly a kontroly informačního prostředí nedávají EU a NATO ve fázi potratu reálnou šanci na rychlé a nekrvavé vítězství nad svým v USA definovaným nepřítelem. Především v době asymetrického spojenectví. To platí samozřejmě i pro vztah RF – ČLR. Nesplněná hospodářsky – finančně zabarvená očekávání mnoha Rusů nerozhodují o kvalitě vztahu. Kvalitu určuje společný zájem RF a ČLR. Ten určují stabilita vládnoucího politického režimu, pragmatické využití rozdílu mezi strategickými zájmy EU a USA a nepřítomnost debaty představitelů EU s občany členských států o strategických zájmech EU ve vztahu k RF a k ČLR. Peníze byly, jsou, a budou. To dokazuje i obrovský únik peněz z RF za posledních 28 – 30 let: 1 trilion USD. Tj. jednička a 18 nul! Podle poradce prezidenta Putina, Sergeje Glazjeva, o polovině peněz se ví, kde a jak putují. O druhé polovině, která se záhadně vypařila, se vedou diskuze. Jak zamezit takovému úniku peněz? Nevím. Jediné co se mi teď nabízí je výlučné používání elektronických plateb a kontrola s pomocí UI v reálném čase. Nevěřím, že prezident Putin má čas, sílu a vůli prosadit takovou kontrolu. Proto, bude li potřeba více peněz, vlastní tiskárny to zvládnou po změně ústavy, bez USA a bez USD. Změnu vlastnictví CB RF totiž nevylučuji. ČLR nedovolila a nikdy nedovolí takový hazard se suverenitou a vlastní měnou, jaký si dovolila RF. Přesto, a snad i proto Kremelská zpráva nebude mít vliv na rozhodování v povolebním Kremlu. O Pekingu, nemluvě. I když práci na Pekingské zprávě nevylučuji. Nevylučuji ji již kvůli nemožnosti vyloučit rozsáhlý a vícerozměrný boj na světovém obchodně - finančním poli, na kterém se střetnou každý s každým. Na poli bude akceptována ztráta USD před ztrátou USA. Kdo chce vědět více, může si najít informace z World Blockchain and Cryptocurrency Summit. Nedávno se konal v Moskvě. Anebo si prostudovat zákon přijatý Kongresem USA dne 25. Června 2017. Ten se týká možných omezení obchodu se státními obligacemi a podobnými cennými papíry RF, a dovoluje představu, že v případě nutnosti bude USD obětován, a více.

V tomto kontextu se nabízí myšlenková dyzentérie. Tímto onemocněním myšlení, způsobeným extrémně nakažlivou chorobou, které stačí přenos okolo 200 bakterií, aby položilo zdravého člověka na lopatky, zřejmě onemocnělo mnoho vlivných Američanů a Evropanů. Dokazuje to nejenom Kremelská zpráva, o které jsem nedávno psal. V jejím kontextu začal přemýšlet předseda rady mezinárodních vztahů představitelů Kongresu USA o osudu peněz osob nacházejících se v seznamu Kremelské zprávy. Důvod si vymyslel typicky americký: Ochrana zájmů (okradených) ruských občanů od osob, které jsou nepřáteli USA. Vlivný člen Kongresu si neuvědomuje, že seznam je kopií hodnocení časopisu Forbes. Chce vědět od prezidenta Trumpa, jaké budou sankce proti osobám v seznamu. Místo toho by se mohl zeptat ministra obrany USA, proč vojenská strategie USA nedělá rozdíl mezi nebezpečím, které představuje RF, a které představuje ČLR? Proč staví obě nebezpečí na jednu úroveň? Vojenská strategie USA ve zveřejněné formě indikuje totiž onemocnění myšlenkovou dyzentérií v MO USA. RF je s ohledem na stav ve společnosti a konání prezidenta Putina objektivně menší a slabší hrozbou, představující současně velké nebezpečí pro USA. 5 tisíc atomových hlavic mluví za sebe. ČLR je vytrvalá v prosazování svých zájmů, včetně těch spojených s neobývanými ostrovy, má čas, a používá k prosazování národních zájmů měkčí prostředky než RF, o USA nemluvě. Kromě uvedeného se vojenská strategie MO USA nevěnuje regionálním protivníkům. To je velice zajímavé z mnoha důvodů. Nemohu o nich psát z důvodu omezení časem a prostorem. Třetí skupinu trpící očividně myšlenkovou dyzentérií tvoří sedm senátorů. Vedou ji Marco Rubio a Patrick Leahy. Skupina 7 odeslala dopis do Department of Justice urgující prověrku a registraci čínských médií působících v USA jako zahraniční agenti podle Foreign Agent Registration Act (FARA). Chci věřit, že pánové Zuckerberg & Co senátorům již děkovali. Proč? Zpráva China Internet Network Information Center (CNNIC) zveřejněná v čínštině, indikuje impozantní růst využití internetu. Jeho de-centralizace se blíží a může být urychlena mimo jiné i myšlenkovou dyzentérií amerických elit. V ČLR je podle CNNIC 772 milionů uživatelů, v roce 2017 jich přibylo 40.74 milionů. 55.8% je internetová penetrace. Ze 753 milionů uživatelů mobilního internetu jich 65.5% používá telefon pro platby všeho druhu. Kde je budoucnost? Kdo ví, ať napoví.
Kromě toho na scénu se vrací pan Wang Qishan. Tento obávaný protikorupční úředník, který odešel z PSC (Politburo Standing Committee) v říjnu 2017 byl zvolen viceprezidentem NPC (National People's Congress). Tato volba je nevídanou v politické historii ČLR, je důkazem síly a odhodlání prezidenta Si Ťin–pchinga ukončit s minulostí a starými normami čínských elit. Pro mne je důležité obdržet oficiální potvrzení domněnky, že Wang Qishan bude odpovídat za čínsko – americké vztahy. Bude li tomu tak, má se prezident Trump & Co na co těšit. A bude moci děkovat všem poradcům, strádajících myšlenkovou dyzentérií.

Přes vše uvedené a neuvedené, známé a neznámé, nelze říci, že americká prezidentská administrativa nemá žádný plán. Má plán. Jeho realizace ale vyžaduje neuvěřitelnou obratnost, velmi mnoho chyb oponentů a hodně štěstí. Tomu se těší v Trumpově okolí ekonomický mozek Steven Mnuchina. Tento bývalý vysoce postavený úředník banky Goldman Sachs, si očividně nedělá žádné iluze o následcích politiky slabého dolaru a ekonomiky podporované levnými penězi. Staví USA - korporaci do řady s korporací Tesla Motors. Ta vytváří systematicky pouze ztráty, produkuje ohromující PR kampaně a organizuje pro sebe další úvěry u investorů, ochotných investovat do jakéhokoliv finančního odpadu v naději získat alespoň nějakou kompenzaci za své slábnoucí dolary. Problém je ale v tom, že masivní program infrastrukturních investic akutně vyžaduje získání nejednoho bilionu dolarů. Kde je vzít a nekrást? Kromě toho Trumpova daňová reforma zvyšuje státní dluh USA o další bilióny USD. A to nepočítám půjčky, ke kterým se řadí i platby za světlo v Bílém domě, mzdy vojákům americké armády, v neposlední řadě i výdaje na návštěvu a privátní letadlo, se kterým letěl prezident Trump a jeho doprovod na WEF 2018 do Davosu.

Proto doporučuji přátelům a spojencům USA se zapsat do seznamu poradců schopných léčit myšlenkovou dyzentérii. Jinak může dojít k tomu, co řekl analytik Dick Bove z investiční banky Vertical Group: Cizinci nebudou financovat americký státní dluh, jestliže politika USA spočívá v degradaci stability dolaru. Já dodávám: A jestliže politika USA bude založena na pauzách, běhu mezi kanceláří a Me too, a nepoužívání Koptisu čínského (Huang Lian). Tato jedna z významných léčivých rostlin tradiční čínské medicíny působí pozitivně i na vysoký krevní tlak a vysokou hladinu cholesterolu. Tj. pomáhá člověku. Zdraví člověka a zdravé USA se světlým zítřkem založeným na silné ekonomice a silném dolaru, o němž hovoří Trump, ale nemusí přijít. Proč? Protože mnohé v USA a ve světě závisí na tom, jak rychle a efektivně se geopolitičtí oponenti a konkurenti USA rozhodnou vytlačit USD ze světového trhu a připravit ho o status hlavní měny mezinárodních rezerv. Souhlasu netřeba. 03.02.2018

Jan Campbell

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:1.3087 sec,0.0780 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,306kB