Středa 07 únor 2018
Kriminalizace Tomia Okamury přišla na objednávku, máme důkazy! Stopy vedou k americkému velvyslanectví a mohutné chobotnici vztahů mezi lidmi, kteří jezdí do USA k ideologickým školením   
Pridal tk Středa 07 únor 2018 - 08:42:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kriminalizace Tomia Okamury přišla na objednávku, máme důkazy! Stopy vedou k americkému velvyslanectví a mohutné chobotnici vztahů mezi lidmi, kteří jezdí do USA k ideologickým školením v dikci amerického ministerstva zahraničí! Odhalujeme struktury a vazby největšího spiknutí ve službách cizí mocnosti na území ČR po roce 1989!

Redakce AE News ve spolupráci se Svobodným vysílačem CS odhalila v rámci investigace největší spiknutí zahraniční moci v polistopadové éře Československa. Současná mediální a politická poprava Tomia Okamura totiž vede k lidem, které spojuje jeden společný jmenovatel a klíčový faktor, který dosud unikal pozornosti českých médií. Všichni jste si určitě všimli, že Pražská kavárna si líže hluboké rány po prohraných prezidentských volbách a veškerá pozornost médií se nyní upírá na SPD. Všechno to začalo ve chvíli, když Miloš Zeman přišel na tiskovou konferenci po vítězných volbách, když si s sebou přivedl své podporovatele a přímo za něj na pódium se posadil Tomio Okamura. Video najdete v článku zde: https://aeronet.cz/news/dokazali-jsme-to-milos-zeman-vyhral-volby-pomohla-mu-aktivizace-nevolicu-a-mohutna-podpora-obycejnych-lidi-a-take-ceske-zpravodajske-alternativy-pane-prezidente-gratulujeme-vam/ . Signál byl vyslán a všichni pochopili, že mocenské uchopení tandemu Zeman – Babiš se bude opírat o podporu SPD a KSČM. Miloš Zeman ihned v projevu zaútočil na média Zdeňka Bakaly, a tím byla vyhlášena nová mediální válka. Ovšem pozor, tady je důležitý moment.

Miloš Zeman totiž navázal blízké a kamarádské vztahy s Tomiem Okamurou a velmi dramatickým hlasem v projevu poté uvedl, že toto je jeho poslední politické vítězství, a že už nemůže zažít žádnou porážku. Tento výrok byl adresován lidem v okolí, kteří chystali v pozadí Jiřího Drahoše tzv. slovenskou cestu pro Pražský hrad, tedy “kiskizaci” českého prezidenta, který by láskou a dojetím padl okolo krku americkému velvyslanectví a zejména neoconům, kteří plánují na území ČR a Slovenska vybudovat operační zázemí pro americké kasárny, jejichž výstavba už byla zahájena v Polsku. Miloš Zeman svým znovuzvolením překazil plán na rychlý obrat české politiky směrem k USA v evropském pojetí. Jenže Miloš Zeman svoji moc nedokáže realizovat, pokud nebude ustavena vláda Andreje Babiše. Už před volbami jsme na Aeronetu informovali, že v zákulisí Hnutí ANO dochází k ideologickému odporu a štěpení, což před několika dny nakonec veřejně potvrdili i čelní představitelé Hnutí ANO. Hlavními odpůrci spolupráce s SPD jsou Robert Pelikán a Martin Stropnický. Odpor proti spolupráci s SPD vyjádřil i ministr dopravy Dan Ťok.

Mocenský tandem na ose Zeman – Babiš se neobejde bez třetího, Tomia Okamury!

Andrej Babiš nemá pod kontrolou celé své hnutí, protože navzdory dohodě s KSČM mu jeho vlastní poslanci potopili při hlasování komunistu Zdeňka Ondráčka jako kandidáta KSČM na předsedu kontrolního výboru GIBS. Toto bylo napevno dohodnuté mezi Andrejem Babišem a Vojtěchem Filipem, že taková je dohoda a že Hnutí ANO podpoří Zdeňka Ondráčka z KSČM do pozice předsedy výboru. Jenže Babišovi se část poslanců za ANO vzbouřila a hlasovali proti. Prudká reakce KSČM přišla záhy a Babišovi reálně hrozí, že pokud Zdeněk Ondráček nebude na čtvrtý pokus zvolen předsedou komise pro GIBS, může Babiš na vyslovení důvěry vládě od komunistů zapomenout. A proto začal překvapivě Andrej Babiš už připouštět i možnost předčasných voleb. Jenže mezitím se něco stalo, s čím se nepočítalo ani uvnitř Hnutí ANO.

Miloš Zeman obhájil mandát a bude pět let nadále řídit Pražský hrad a ovládat procesy jmenování premiérů a vlád. Tato událost zcela mění situaci, protože Miloš Zeman je prudkým odpůrcem předčasných voleb a navíc Miloš Zeman chce do vlády s Babišem ČSSD po skončení sjezdu strany, a to podle toho, jaký předseda bude zvolen. Jestli zvítězí konzervativní křídlo okolo Milana Chovance, anebo reformní proud okolo Jiřího Zimoly.

Celá situace po říjnových volbách do sněmovny se totiž začíná krystalizovat do neuvěřitelného obrazu, do kolektivního boje médií, veškerého mainstreamu a v konečném důsledku i justiční mašinérie, proti třem osobám na české politické scéně: Proti Andreji Babišovi, proti Miloši Zemanovi a proti Tomiu Okamurovi. Prvních z nich má na krku zinscenované a na objednávku přichystané trestní stíhání. Vykonstruovaná kauza Čapí hnízdo má Andreje Babiše dostat do kriminálu. Na Miloše Zemana nemohou, protože ten je prezident a není stíhatelný (kromě velezrady), odstranit ho měli ve volbách, ale to nevyšlo. A nově došlo k zahájení kriminalizace Tomia Okamury kvůli pravdivým výrokům, že tábor v Letech na Písecku nebyl koncentrák, ale nápravné pracovní zařízení pod správou Protektorátu a českých četníků.

Česko uchvátila korupční chobotnice řízená z amerického velvyslanectví. Američané korumpují na školeních v USA české politiky, státní zástupce, novináře a česká kontrarozvědka se jenom dívá, jak v Brně si dávají dostaveníčko špičky prokuratury s americkým velvyslancem

A právě tady se nám podařilo objevit neuvěřitelnou mocenskou chobotnici, která dosud zůstávala skryta před očima veřejnosti. Všichni lidé, kteří jsou v těchto dnech namočeni v hysterické kampani proti Tomiu Okamurovi, na kterého podávají neziskovky trestní oznámení kvůli výrokům o táboru v Letech, mají společná napojení na americké ministerstvo zahraničí a ideologický školící program International Visitor Leadership Program (IVLP), který představuje nebezpečnou a hrozivou mocenskou chobotnici, která doslova pohlcuje a svými chapadly ovládá česká ministerstva, média, policii, státní zastupitelství, soudy a neziskový sektor takovým způsobem, že z toho doslova přechází zrak. Lidé, kteří jsou napojeni na útoky a trestní oznámení proti Tomiu Okamurovi kvůli kauze Lety, prošli totiž všichni v USA ideologickým operativním programem IVLP. Objednávka k tristnímu stíhání Tomia Okamury tak vede k americké státní moci, která zasahuje do vnitřních záležitostí ČR. Chobotnice vztahů uvedená níže, je hrozivým obrazem celé kauzy.

Absolventi programu International Visitor Leadership Program v dikci amerického ministerstva zahraničí a jejich propletenec

•Lenka Bradáčová – Vrchní státní zástupkyně z Prahy, ideologickým programem IVLP prošla v USA v roce 2008.
•Ivo Ištvan – Státní zástupce z Olomouce, proslavil se v kauze Čunek a především v roce 2013 při pádu vlády Petra Nečase. Program IVLP absolvoval v USA spolu s Lenkou Bradáčovou.
•Marek Wollner – Redaktor ČT a šéf pořadu Reportéři. Andrej Babiš se stal terčem několika zmanipulovaných reportáží ČT, které podle jeho slov budou mít ještě dohru po jmenování vlády.
•Nora Fridrichová – Redaktorka pořadu 168 Hodin na ČT, který se prezentuje svojí zaujatostí proti prezidentu Zemanovi a proti Tomiu Okamurovi.
•Dalibor Balšínek – Šéfredaktor Echo24.cz a dříve šéfredaktor Lidových novin.
•Ondřej Kundra – Redaktor časopisu Respekt, program IVLP absolvoval v roce 2017 v době, kdy se nejvíce angažoval v publikování článků o ruských serverech v ČR. Američané si ho všimli a vytáhli ho do USA do IVLP programu.
•Lýdia Poláčková – Dříve vedoucí ostravské pobočky Poradny pro občanství, občanská a lidská práva, se účastnila amerického vládního programu International Visitor Leadership Program v roce 1999. Lýdia Poláčková se věnuje problematice romských menšin, předtím nastoupila na nově vzniklou pracovní pozici romský koordinátor při odboru sociálních věcí magistrátu města Ostravy, působila také jako členka rady vlády pro národnostní menšiny.

Další absolventkou amerického vládního programu International Visitor Leadership Program je Magdalena Karvayová, která působí v Open Society Fund Praha George Sorose jako koordinátorka projektů romské iniciativy. Mezi dalšími absolventy tohoto amerického vládního programu najdeme osobu jménem Miroslav Klempár, který působí jako organizátor romských komunit. Ale co je zajímavé, absolventem programu International Visitor Leadership je Jarmila Balážová, která působila jako tisková mluvčí exministryně školství Kateřiny Valachové, a je zároveň členkou správní rady Romea o.p.s..

Cenzor iDnesu, který sedí v dozorčích radách několika neziskovek, dostal školení v USA od amerického ministerstva zahraničí ve stejném rozsahu, jako dostali státní zástupci nebo novináři z ČR

Dalším absolventem programu IVLP je Patrik Banga, který sedí v dozorčí radě Romea o.p.s., zároveň působí v dozorčí radě neziskovky In Iustitia. Už chápeme, proč je Radek Banga, bratr Patrika Bangy, tak urputně protěžován těmito kruhy? Už chápeme, proč náměstkyně pražské primátorky paní Krnáčové, Petra Kolínská, navrhla Radka Bangu na Cenu hlavního města Prahy? Už rozumíme, proč je členem sekretariátu náměstka Matěje Stropnického a primátorky Adriany Krnáčové Vít Masare, další absolvent International Visitor Leadership? Už rozumíme tomu všemu, když víme, že Patrik Banga, člen dozorčí rady Romea o.p.s. a člen dozorčí rady neziskovky In Iustitia je absolventem International Visitor Leadership? Dále, pro server Romea.cz dlouhodobě psal David Beňák. Ten je dalším absolventem programu International Visitor Leadership od 14. ledna do 1.února 2013, stejně jako jeho kolega David Tišer, který s Davidem Beňákem a Patrikem Bangou absolvoval tento americký vládní program.

Romea o.p.s. samozřejmě čerpá dotace z norských fondů resp. EEA grants, např. Navázání spolupráce s norskými organizacemi za 70,000 Kč, nebo další projekt nesoucí název Pomoc Rómům s prací či Pomoc romským obětem nenávisti, Náprava mediálního zobrazování Rómů atd. Napravení mediálního obrazu stálo 2,000,000 Kč. Zda se podařilo mediální obraz Romů napravit, posuďte sami. Dále, George Soros také podporuje romské studenty v Česku, a to prostřednictvím Romského vzdělávacího fondu (Roma Education Fund), přičemž rozdělování stipendií koordinuje od roku 2010 právě občanské sdružení ROMEA o.p.s.

Červené karty proti Zemanovi, In Iustitia, Tomáš Přikryl, Karel Janeček a jeho Rekonstrukce státu

Zmínili jsme také, že Radek Banga je členem dozorčí rady neziskovky In Iustitia. Určitě si vzpomínáte na kauzu červených karet proti prezidentu Zemanovi ze 17. listopadu 2014, kdy na transportní krabici České Pošty byl uveden adresát, jednak americké velvyslanectví a jednak Šárka Kadlecová, bývalá aktivistka a zaměstnankyně amerického velvyslanectví. Šárka Kadlecová od roku 2010 pracuje v neziskovce In Iustitia, která je úzce spojená s akcí červené karty. In Iustitia, v jejíž dozorčí radě sedí znovu Patrik Banga, absolvent International Visitor Leadership. Tuto operaci s krycím názvem Red square – Rudé náměstí spolu s americkou ambasádou, a Šárkou Kadlecovou, spolupořádal i Tomáš Přikryl, aktivista z Prahy, který podepsal po prvním prezidentském kole v lednu 2018 výzvu “19 mantinelů” Rekonstrukce státu z pera Karla Janečka.

Také bychom neměli zapomenout na absolventku International Visitor Leadership Mgr. Katarínu Klamkovou, která byla zároveň ředitelkou brněnské neziskovky IQ Roma servis. Od 7. prosince 2017 se stala novou ředitelkou Mgr. Šárka Pólová. Tato neziskovka rovněž čerpá dotace a granty z norských fondů (EEA grants) např. Právo na rodinu – koordinovaná spolupráce za 1,856,322 Kč s popisem projektu “Pro lepší životní podmínky rómských rodin.”

Mimochodem, výše v seznamu zmínění Dalibor Balšínek i Ondřej Kundra, kteří jsou absolventi International Visitor Leadership programu, a také Lenka Bradáčová, rovněž absolventka tohoto programu v roce 2008, jsou zjevně nebezpečně blízko napojeni v kauze Beretta, tedy v rámci řízených úniků informací ze zdrojů vyšetřovaných kauz na stole elitních policejních útvarů, tedy přes Roberta Šlachtu, k Martinu Fendrychovi, k Ondřeji Kundrovi, Sabině Slonkové z Neovlivni, kteří všichni mají vazby na Lenku Bradáčovou a její mocenskou skupinu s napojením na Karla Janečka a od něho výše, na americké ministerstvo zahraničí skrze pražskou ambasádu USA a její IVLP program.

Na tento program vytahují z české politiky osobnosti, státní zástupce, redaktory, žurnalisty a nadějné kádry do USA k ideologickým školením a k získání pro “americkou věc” v ČR. Bradáčová absolvovala International Visitor Leadership s Ivo Ištvanem, a rovněž proběhla schůzka v brněnské restauraci Rialto ihned po nástupu Andrew Schapira do funkce US velvyslance v Praze. Schůzka Lenky Bradáčové, Roberta Šlachty, Iva Ištvana a Pavla Zemana s Andrew Schapirem těsně po jeho nástupu na ambasádu představovala bezpečnostní hrozbu takového rozsahu, že měla podle našeho názoru okamžitě zasáhnout přímo na místě kontrarozvědka. Nestalo se tak.

Americké vměšování se do vnitřních záležitostí ČR přesahuje veškeré myslitelné meze! Kontrarozvědka se na to jen dívá a nesmí zasahovat, americké tajné služby mají na území ČR doslova Klondike. To musí skončit!

Mluvčí a tiskovou tajemnicí v jedné osobě Pavla Zemana byla Helena Markusová, dříve zaměstnankyně politického odboru ambasády USA v Praze, náměstek Pavla Zemana je Igor Stříž, také absolvent International visitor leadership. Americká agenda vrůstá do české legislativy jako rakovina, v podstatě to jsou operační spojky a urychlovači procesů z USA do ČR, jsou to všechny segmenty hospodářství, páteřní univerzity v ČR, další informace přinese redakce AE News ve spolupráci se Svobodným vysílačem CS v následujících dnech. Cikánské organizace, které v těchto dnech vyrazily po krku Tomiu Okamurovi, jsou tudíž přímo naváděny jako řízené hlavice skrze moc amerických neoconů v Praze proti SPD, jejichž cílem je oslabit vznik mocenského tandemu na ose Zeman – Babiš, protože v případě trestního stíhání Tomia Okamury vznikne v Hnutí ANO obrovský odpor proti jakékoliv spolupráci s SPD. Vznikne tím i tlak na Andreje Babiše, aby odešel z politiky a přenechal řízení Hnutí ANO někomu jinému. S tím Babiš logicky nesouhlasí, proto začíná uvažovat o předčasných volbách.

Ty jsou najednou opravdu velmi reálné, protože Andrej Babiš oznámil, že nemá v případě nezdařeného druhého pokusu o sestavení vlády se pokoušet o třetí pokus a rovnou by se měly vypsat nové volby. Termín voleb v červnu by byl zcela reálný. Jenže kriminalizace Andreje Babiše a Tomia Okamury může zbavit Miloše Zemana dvou hlavních politických spojenců. Nikdo nebude s nimi chtít jít do vlády, protože oba dva jsou přece trestně stíhaní, bude se pořád opakovat. Nikoho nezajímá, že jde o trestní stíhání na objednávku v obou dvou případech, politická karta se najednou obrací do pozice, že uvnitř SPD možná začnou chápat, že Babiš asi nemluvil jen tak do větru, když už celý rok opakuje v médiích, že jeho trestní stíhání je politickou objednávkou. A kdo nyní hraje roli žalobce? Cikánské organizace, neziskovky a redaktoři médií, které všechny spojuje americké velvyslanectví, International Visitor Leadership Program a zahraniční pobyty a stáže těchto osob ve školících centrech pod záštitou amerického ministerstva zahraničí.

Sudeťácká fronta z KDU-ČSL a TOP09 vyzvala k odvolání Tomia Okamury z postu místopředsedy poslanecké sněmovny. Stopy vedou k Bělobrádkovi, který také odjel do USA na školení IVLP!

Vzpomínáte si na prosinec 2013? To bylo období těsně po parlamentních volbách a sotva začala trojčlenná jednání o sestavení vládní koalice mezi ČSSD, ANO a KDU-ČSL, tak jeden ze tří předsedů, Pavel Bělobrádek, na počátku těchto jednání odletěl na 14 dní do USA. Tehdejší předseda sněmovny Jan Hamáček (sám navštívil 22.9.2017 islámské kulturní centrum Al-Firdaus v Praze) vyloučil, že se jednalo o cestu, kterou by Pavlu Bělobrádkovi zaplatila či schválila sněmovna. Byla to Bělobrádkova soukromá cesta a jednalo se právě o výměnný pobyt v rámci programu International Visitor Leadership. Když v lednu 2013 přišla Pavlu Bělobrádkovi pozvánka do USA, nikdo tehdy netušil, že se budou na podzim 2013 konat předčasné volby, a že Pavel Bělobrádek dostane 4742 preferenčních hlasů, a KDU-ČSL celkem 336,970 hlasů. A v daném termínu Pavel Bělobrádek tento program International Visitor Leadership nemohl už odvolat, i když vrcholila jednání o složení koalice. Takže je jasné, že cesta do USA měla vyšší prioritu, než jednání o koalici po volbách v ČR.

Pavel Bělobrádek se tu setkal s exkongresmanem Jimem Marshallem, po Capitolu ho zase provedli lidé dalšího kongresmana Gregoryho W. Meekse, setkal se s řadou vládních úředníků, se zástupci neziskových organizací, kulturních organizací atp., se kterými probral škálu různých témat, od jaderné energetiky, až po integraci Muslimů. Jaderná energetika byla pro pád Nečasovy vlády příznačná, tak asi Pavel Bělobrádek dostal doporučení, že jaderná energetika v případě Temelína rovná se jedině Westing House, a integraci muslimů, vzpomínáme si na jeho otřesné výroky, kdy např. prohlásil, že je mu jedno, jestli ve sněmovně sedí Muslimové, prohlásil to v parlamentu v úterý 15. září 2015.

Výzvy k usazení muslimů v ČR, aby oplodňovali české ženy, protože rodí málo dětí!

Také šéf lidovců upozornil na to, že Česko ohrožuje dlouhodobě nízká porodnost a pokud by se uprchlíci rozhodli zůstat, nebyl by prý proti. Prohlásil to na tiskové konferenci 7. července 2015. Vyzývá Bělobrádek české ženy nepřímo k pohlavnímu styku s uprchlíky, když klade rovnítko mezi nízkou porodnost na jedné straně a dlouhodobou přítomnost uprchlíků na straně druhé?

Další poslankyní v Parlamentu ČR je Helena Langšádlová za TOP09, která se rovněž v roce 2016 účastnila amerického vládního programu International Visitor Leadership. V poslanecké sněmovně se v roce 2015 konala konference think-tanku Evropské hodnoty a projektu Kremlin Watch o tom, jak se bránit údajné pro-ruské propagandě, která se šíří českým, resp.evropským internetem.Rusko prý věnuje úsilí pomocí médií rozložit „západní svět“ a jeho hodnoty a získat podporu pro své aktivity ve světě. Policie a výzvědné služby by se měly na weby šířící pro-kremelské postoje zaměřit, zjistit, kdo za nimi stojí, kdo je podporuje, jak jsou financované a začít jim „legálními nástroji“ znepříjemňovat život.

Mimochodem, hlavní figury na této konferenci byli dle pozvánky poslanci Ivan Gabal (KDU-ČSL) a Helena Langšádlová (TOP09). Sekundovali jim Jakub Janda – Evropské hodnoty a Jakub Kalenský – Stratcom, což je instituce Evropského parlamentu zaměřená mj. na boj s tzv. ruskou propagandou. Tady vidíme přímý vliv americké propagandy do samého srdce české politiky. A právě Pavel Bělobrádek, Helena Langšádlová (TOP09) a Ivan Gabal (KDU-ČSL) jsou ti, kteří chtějí odvolat Tomia Okamuru z postu místopředsedy PS.

Proti Okamurovi stojí mohutná zahraniční státní moc a usiluje o jeho politickou likvidaci a kriminalizaci. Útok je koordinován z úseku tzv. “cílených operací” amerického ministerstva zahraničí skrze jednotlivé figury v českých politických neziskovkách, ale i v médiích a na úrovni státních zastupitelství. Chobotnice amerického vlivu a lidí, kteří prošli výcvikovým programem cizí moci v USA, nyní ovlivňuje výsledek parlamentních voleb v ČR, vede ke kriminalizaci vítěze voleb, Andreje Babiše, a nově i ke kriminalizaci Tomia Okamury. Nenechávejte si tyto informace pro sebe a sdílejte prosím tento článek na sociálních sítích a v emailech, hrajeme o záchranu Tomia Okamury! O této kauze budeme hovořit také v pátek v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/kriminalizace-tomia-okamury-prisla-na-objednavku-mame-dukazy-stopy-vedou-k-americkemu-velvyslanectvi-a-mohutne-chobotnici-vztahu-mezi-lidmi-kteri-jezdi-do-usa-k-ideologickym-skolenim-v-dikci-usa/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTomáš Ortel – Meč   
Pridal tk Středa 07 únor 2018 - 08:14:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Promlouvám k lidem s otázkou,proč vrána k vráně sedá?
Dějiny přeci plný jsou,jak si národ sví vzít nedá.
Evropu bránil, každej král, před nájezdama vládců.
Dnes abych sám se tady bál,nože v zádech od svých zrádců.

Lide povstaň, přišel čas, neptat se svých bohů.
Ve vašich tvářích vidím jas, zvuky bubnů a lesních rohů,
dlouho se krčil Českej lev, spoután svým strachem,
prolitá bude naše krev,ale meč nesmí zapadnout prachem.
Zapadnout prachem.

Opevnit města, je můj plán, každej hlídá svoje.
Jednotu přerůst, odhodlán, spolu s vámi půjdu do boje.
K čemu jsou volby a na co stát? Lid přestal v dobro věřit.
A celej státní aparát připraví si sílu věřit.

Lide povstaň, přišel čas neptat se svých bohů.
Ve vašich tvářích vidím jas, zvuky bubnů a lesních rohů,
dlouho se krčil Českej lev, spoután svým strachem,
prolitá bude naše krev,ale meč nesmí zapadnout prachem.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLIDÉ BDĚTE, UDÁVEJTE!   
Pridal tk Středa 07 únor 2018 - 08:08:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Evropská unie nás bude bránit před „fake news“ a před ruskou hybridní válkou.
Bude to dělat prostřednictvím vlastních k tomu určených struktur a za pomoci našich vždy k budování a obraně vlasti připravených organizací občanské společnosti. Některá media (například Forum24) a organizace občanské společnosti (Think-tank Evropské hodnoty) ostatně již v tomto směru pracují, odhalují, udávají a jmenují zrádce ze všech sil.

Evropská unie bude jistě pamatovat na své „spolupracující organizace“ a jednotlivé udavače patřičnými dotacemi.

Zde je text formuláře EU, dokumentu, který žádá o spolupráci při výstavbě sítě důvěrníků a udavačů.
________________________________________

Veřejná konzultace určená veřejnosti, osobám, novinářům a organizacím, týkající se problematiky falešných zpráv (tzv. "fake news") a šíření dezinformací na internetu

Prvním úkolem je:

„Posouzení opatření již přijatých on-line platformani, organizacemi sdružujícími media a organizacemi občanské společnosti pro boj proti šíření dezinformací online.

Například byla učiněna opatření umožňující zbavit falešné zpravodajské weby příjmů z reklamy, zavírání falešných účtů a zavedení mechanismů upozorňování (od čtenářů a důvěryhodných organizací občanské společnosti) a varování platforem o obsahu pochybné pravdivosti) a spolupráce s nezávislými ověřovateli faktů při dodržování mezinárodního kodexu zásad ověřování.

Následující podmnožina otázek je zaměřena na shromažďování informací potřebných pro lepší identifikaci pozitivního dopadu a nedostatků současných opatření proti šíření dezinformací“.
________________________________________

Je to skutečně něco. Nestačí dosavadní práskači a udavači, nestačí naše Ministerstvo vnitra, které bude tuto agendu svým novým odborem zajišťovat. Do naší země přichází Evropská unie, která přebírá iniciativu a bude dbát na „správný obsah“ našich medií.

Nevěřím, že to bude vadit našim „demokratům“ a bojovníkům za svobodu. Pochybuji, že se najde novinář, list, rozhlasová televizní stanice, která by proti návratu metod gestapa a padesátých let pozdvihla svůj hlas. A určitě to nebude nikdo z našich „demokratických“ politiků.

Ti všichni buď souhlasí, nebo mají strach aby sami nebyli označeni za nespolehlivé a zbaveni svých příjmů.

My bojujeme proti našemu prezidentovi, Čapímu hnízdu a EET. Že tato nová situace představuje daleko větší společenské nebezpečí, jim nevadí. Že to připomíná léta diktatur, komunistické a nacistické, také nevadí, vždyť jsme se s nacisty již spojili na Ukrajině ve svaté válce proti postkomunistickému Rusku a udavačství má u nás dlouhou tradici

Evropská unie se už stává naším největším nepřítelem.
________________________________________

Veřejná konzultace určená veřejnosti týkající se problematiky falešných zpráv (tzv. "fake news") a šíření dezinformací na internetu

Komise a její priority
Oblasti politiky, informace a služby
Konzultace
Obsah konzultace
Trvání konzultace
13 Listopad 2017 - 23 Únor 2018

Oblasti politiky
Digitální ekonomika a společnost
Útvary
Komunikační sítě, obsah a technologie
Výsledky konzultace a další postup
Komise výsledky zveřejní krátce po skončení konzultace. Odkaz na výsledky konzultace bude zveřejněn na stránkách s konzultacemi zaměřenými na jednotný digitální trh.

Cílová skupina

• Občané
• Sociální média
• Zpravodajské organizace (provozovatelé televizního a rozhlasového vysílání, tisk, tiskové agentury, online média a subjekty ověřující faktickou správnost údajů)
• Akademická obec
• Organizace občanské společnosti

Cíl konzultace

Na základě výsledků této veřejné konzultace se bude moci vyhodnotit, jak účinná jsou opatření, která v současnosti uplatňují aktéři na trhu a jiné zainteresované subjekty, zda je nutné je zintenzivnit či zavést nová opatření k potírání různých typů falešných zpráv.

Cílem konzultace je získat informace o těchto oblastech:

1. Vymezení dezinformací a jejich šíření na internetu
2. Vyhodnocení opatření, která byla doposud přijata online platformami, zpravodajskými médii a organizacemi občanské společnosti v zájmu boje proti šíření dezinformací online
3. Rozsah případných budoucích opatření, jimž by se zajistila vyšší kvalita informací a omezilo se šíření dezinformací online

Jak zaslat příspěvek

V rámci konzultace jsou k dispozici dva dotazníky: jeden pro občany a druhý pro právnické osoby a novináře – ten se zaměřuje na jejich profesní zkušenosti s problematikou falešných zpráv a dezinformacemi online.
Odpovědi můžete zaslat v kterémkoli jazyce EU.

V kterékoli chvíli si můžete rozpracovaný dotazník uložit a vrátit se k němu později. Po odeslání odpovědí si můžete celý svůj příspěvek stáhnout a uložit.

Přístup pro osoby se zdravotním postižením

Online dotazník splňuje normy stanovené v Pokynech o přístupnosti obsahu internetových stránek (WCAG).

Ochrana osobních údajů a prohlášení o ochraně soukromí

• Ochrana osobních údajů
• Prohlášení o ochraně soukromí týkající se osobních údajů na stránkách „EU Survey“
• Zvláštní prohlášení o ochraně soukromí týkající se konzultace na téma falešných zpráv

Zobrazit dotazník

Zúčastněte se konzultace jako občan nebo právnická osoba či novinář.
https://ec.europa.eu/…/public-consultation-fake-news-and-on…

Související odkazy
• Internetové stránky o problematice falešných zpráv
________________________________________
https://ec.europa.eu/digital-single-market/en/fake-news,

Veřejná konzultace určená veřejnosti týkající se problematiky falešných zpráv (tzv. "fake news") a šíření dezinformací na internetu

EC.EUROPA.EU

zdroj: https://www.facebook.com/tomas.haas.1?hc_ref=ART_eU3_KqvK9LkuUlfULlTqCzG5Wes5SLVb_f5K--gGbIveowHXXwg8IMQVdtMyV3Q

Tomáš Haas

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMrazivé poselství   
Pridal tk Středa 07 únor 2018 - 08:01:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vzkazy, sdělení i události podobné podstaty i obsahu se vzájemně přitahují. Tuto praktickou zkušenost mám vypozorovánu nejenom ze svého běžného života, ale především ze svého zaměstnání. Začne-li se den například úmrtím či jiným tragický dějem, jakoby se toto stalo jakýmsi neviditelným magnetem, na který se pak lepí jedna obdobná událost za druhou…

Den závažných nehod, nejenom těch dopravních, den pitoreskní, mezilidské nenávisti a z ní pramenících soubojů, den komických podivností, kterým chybí jakékoliv logické vysvětlení, den souznění, v němž si všichni zúčastnění máme chuť navzájem pomáhat, aniž bychom od toho cokoliv očekávali…

Někdy cítíte tu hrozivou energii toho, co přichází a stojí před vámi, tak intenzivně, že by člověk nejraději ani nevylezl z postele, neopustil svůj domov… A následně zjistíte, že stejnou úzkost pociťuje i vaše nejbližší okolí, aniž byste si uměli vysvětlit – proč… A pak v ranních hodinách poté všichni stojíte před matkou s malými dětmi a sdělujete jí, že se jim jejich táta domů už nevrátí… Pro nás a z naší úrovně – život nevyzpytatelný, z úrovně vysoko nad námi – život, v němž pro náhody není místa …

Tak například před několika dny. Náhoda, která ve skutečnosti neexistuje, mne svedla do hovoru s Němcem, který již nějakých 20 let žije tady v Čechách. Profesí řidič, který pravidelně každý týden se zbožím putuje sem a tam, tedy do Němec a pak rychle zpátky. Jelikož mne to, co se dnes v Evropě, a pro nás především v sousedním Německu, odehrává, přirozeně zajímá a znepokojuje, zeptal jsem se přibližně takto: „ A jak vy to, ze své osobní zkušenosti, vidíte?“ Byť uniforma nejspíše není tím nejvhodnějším předpokladem k otevřenému hovoru, přesto se pomalu rozpovídal. Vyprávěl mi o tom, že přestože jeho příchod do Čech byl příchodem do podstatně chudších poměrů, nikdy toho nelitoval. Mluvil o vesnici, kde žije a o vztazích, které s místními má.

Říkal, jaký je tu neuvěřitelný klid a jistota, a to i přesto, že jsme právě řešili jeho problém s místní drobnou krádeží. A pak ve hlase ztišil: „Víte, tam už je konec. S Německem je konec. Jezdím tam týden, co týden, je to stále horší! Kolikrát máte strach vůbec vyjít z auta. Někdy všude samí černí, nevidíte bílý obličej. Nevíte, co od nich čekat… Tam jsou již celé čtvrtě, kam policajt nevejde. Nemáte žádnou šanci dovolat se nějakého práva, to už se ani nezkouší… Věřte mi, že s tím byste neudělali nic ani vy tady... Tak to je… Němci zchudli, důchodci začínají žebračit… To už je jiná země… A oni mají nárok na vše. Dostanou novou automatickou pračku, vzápětí ji prodají a mají nárok na novou… Všechno se jim podřídilo… Tam už není žádná budoucnost, tam už je pozdě… ´´

Možná ani tak nešlo o obsah, ale mne zarazil ten způsob, jakým mi to sděloval. Ta ustrašenost a rezignace… V noci jsem se vrátil domů z šichty a dál si pár piv, abych to sevření nějak uvolnil… Tohle se nás nakonec přeci jen netýká, tohle sem nepřijde… Chvíli před spaním, a opět ´´náhodou ´´ jsem narazil na tuhle písničku německé herečky, kabaretiérky a zpěvačky Lisa Fitz. A to mě dorazilo. Ta hloubka zoufalství a pravdy o naší době, byť ona je Němka a já Čech, a přesto mi to bylo tisíckrát srdcem bližší než všichni ti naši…

Než všichni ti naši Pehe, Hrušínští, Drahošové, Hutkové, Rottrové, Grygarové, Polívkové a Jandové..,. a já nevím co ještě… Tohle byl hlas statečné ženské, kterou teď v Německu vláčí blátem… A tihleti naši… To je jen to zbabělé bláto, kterým je právě vláčena…

Poslechněte si to, i když máte třeba zcela odlišný hudební vkus. Stojí to za to!!Zdeněk Bálek

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNejsme žádní extremisté. Přestaňte nás tímto způsobem dehonestovat!   
Pridal tk Středa 07 únor 2018 - 07:51:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pokaždé, když se nahlas mluví o vládním angažmá hnutí SPD, se z úst konkurenčních politiků a také novinářského hlavního proudu ozve hlasité nálepkování o extremismu.

Jsou to chabé a lživé argumenty, které jsou vždy dovysvětleny tím, že SPD chce referendum o vystoupení České republiky z Evropské unie a vymezuje se proti islámu. Ať mi někdo vysvětlí, co je na přímé demokracii a boji proti nenávistné, netolerantní, velice násilné a ženami opovrhující ideologii, která porušuje lidská práva, extremistického.

To co by měli občané vnímat jako extremismus je pravý opak. Není náhodou extremismem to, že pod vládou nikým nevolených úředníků Evropské komise ztrácí naše republika svou suverenitu, která je nezcizitelným právem každého státu? Není náhodou extremismem prosazování multikulturní ideologie v podání EU, která nutí všem státům i přes jejich odpor přijímání nelegálních imigrantů, jenž jsou všichni vyznavači Alláha a jeho násilnického proroka Mohameda prosazujícího džihád a právo šaría?

Je pouze na občanech, jak si extremismus vysvětlí a jak ho budou chápat. Je potřeba si ale uvědomit, že se oficiálně za extremismus považuje označování skupiny nacházející se mimo hlavní proud společnosti, které je připisováno porušování etických a právních norem ve spojení s verbální nebo fyzickou agresivitou, násilím nebo hrozbou násilí, motivované zejména rasovou, národnostní, náboženskou nebo třídní nenávistí.

Takže pokud někdo někomu bere svým diktátem jeho suverenitu, což je nezcizitelná právní norma ve spojení s prosazováním verbální a fyzické agresivity islámské ideologie, která propaguje násilí motivované rasovou a náboženskou nenávistí, není právě toto ukázkový extremismus v té pravé podobě?

Podle výsledků voleb je zřejmé, že se SPD na rozdíl od některých politických konkurentů na okraji společnosti v žádném případě nenachází. Právní a etické normy SPD také neporušuje. Jiná věc je ta, že chceme v souladu s ústavou a právním řádem některé důležité zákony, které nehájí zájmy České republiky a českých občanů včetně politického systému směrem k přímé demokracii změnit, na což máme právo a docela silný mandát od voličů.

Co se týká fyzické agresivity a násilí neexistuje jeden jediný důkaz o takové činnosti v řadách SPD, jelikož je nám to cizí, stejně jako jakákoli výše uvedená nenávist. Rasovou, národnostní, náboženskou nebo třídní nenávist hnutí SPD zásadně odmítá a vždy proti ní bude bojovat.

Autor: Radek Rozvoral


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNásilí ve francouzské „džungli“: Jakýkoliv kolemjdoucí může schytat náhodnou kulku   
Pridal tk Středa 07 únor 2018 - 07:42:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Střety mezi nelegálními migranty v Calais, ke kterým došlo minulý týden, jsou způsobeny touhou afghánské komunity, která chce kontrolovat dopravní cesty migrantů přes kanál La Manche, prohlásil regionální tajemník odborového svazu policie Alliance Police Bruno Noël pro Sputnik France.

„K tragickým událostem ještě dojde. Situace se nezlepší," říká Noël.

Ve čtvrtek 1. února proběhlo v různých částech města Calais na severu Francie několik střetů, kterých se zúčastnilo několik set migrantů. V důsledku incidentu bylo hospitalizováno 22 osob, ze kterých bylo pět postřeleno, čtyři z těchto osob jsou ve vážném stavu. „Dnešní vypuknutí násilí je absolutně nepřijatelné jak pro obyvatele Calais, tak pro samotné přistěhovalce," řekl francouzský ministr vnitra Gerard Collon, který přijel na místo činu v noci ze čtvrtka na pátek.

Calais se prakticky stalo arénou partyzánské války. „Jakýkoliv kolemjdoucí, jakýkoli obyvatel města, jakákoli osoba může schytat náhodnou kulku," říká ustaraně Bruno Noël. Zdůrazňuje, že kromě mezietnických konfliktů, k nimž opakovaně dochází v „džungli", existuje další problém — pašeráctví nelegálních migrantů stále vzkvétá a možná dokonce získává dynamiku.

„Za tím vším je mezinárodní síť pašeráků nelegálních migrantů. Ve většině případů se jedná o Afghánce. Eritrejci odmítli hrát podle jejich pravidel, řídit se jejich zákony a nakonec se ozbrojeni železnými tyčemi rozhodli vypořádat s pašeráky."

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/svet/201802066732797-calais-francie-migrant-paserak-stret-policie/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČínský zástupce v OSN podporuje založení nového systému pro přezkoumání chemických zbraní v Sýrii   
Pridal tk Středa 07 únor 2018 - 07:20:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Je důležité, aby byl vytvořen nový systém pro přezkoumání chemických zbraní v Sýrii a zajištěna prevence proti dalšímu použití chemických zbraní v této zemi. Rada bezpečnosti OSN o to musí usilovat. 5. února to na zasedání Rady bezpečnosti OSN o chemických zbraních v Sýrii řekl čínský náměstek stálého zástupce v OSN Wu Haitao (Wu Chaj-tchao).

Wu Haitao uvedl, že čínská strana vítá pokrok přezkoumání a zničení dvou zařízení na výrobu chemických zbraní v Sýrii. Čína podporuje koordinaci a spolupráci mezi Organizací pro zákaz chemických zbraní (OPCW) a syrskou vládou.

Wu Haitao zdůraznil, že v otázce chemických zbraní zastává čínská strana jasné a důsledné stanovisko, je rozhodně proti tomu, aby jakýkoliv stát, jakákoliv organizace nebo osoba používaly chemické zbraně s jakýmkoliv cílem a v jakékoli situaci.

Hu Haitao uvedl, že otázka chemických zbraní v Sýrii těsně souvisí s politickým řešením syrské otázky. Syrské celostátní shromáždění a jednání v Soči nedávno dosáhlo důležitých výsledků, což má pozitivní vliv na podporu syrského politického procesu a obnovu ženevského mírového jednání. Čínská strana doufá, že příslušné strany budou podporovat hlavní roli Rady bezpečnosti OSN a OPCW při řešení otázky syrských chemických zbraní a budou hledat vhodné způsoby pro řešení situace prostřednictvím koordinace.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVyjednavač EU varoval, že po výstupu z celní unie bude Velká Británie čelit obchodním překážkám   
Pridal tk Středa 07 únor 2018 - 07:19:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
První vyjednavač Evropské komise pro záležitosti týkající se odchodu Velké Británie z EU Michel Barnier 5. února v Londýně uvedl, že pokud Velká Británie opustí celní unii EU a jednotný trh, bude čelit nevyhnutelným obchodním překážkám.

Michel Barnier přijel na návštěvu do Londýna, kde jednal s britskou premiérkou Theresou Mayovou a britským představitelem pro záležitosti týkající se odchodu z EU Davidem Daviesem o příslušných tématech v přechodném období odchodu Velké Británie z EU a o dalších fázích odchodu Velké Británie z EU. Vyjednavač Evropské komise Michel Barnier téhož dne uvedl, že Velká Británie se musí rozhodnout, co nastane po odchodu z EU v roce 2019.

Barnier dodal, že obě strany mají odlišné názory na záležitosti v přechodném období. Doufá, že se Velká Británie jasněji vyjádří k tomu, jaké partnerské vztahy chce navázat s EU po odchodu z EU, a přeje si, aby Velká Británie co nejdříve předložila oficiální stanovisko.

Britský představitel pro záležitosti týkající se odchodu z EU David Davies uvedl, že britské stanovisko je velmi jasné. Británie nejen doufá, že dosáhne dohody o volném obchodu s EU, ale také bude mít svobodu uzavírat obchodní dohody s dalšími zeměmi. Dále řekl, že má důvěru v dosažení dohody mezi Velkou Británií a EU v přechodném období.

Předtím britská vláda prohlásila, že po odchodu z EU opustí celní unii EU. Celní unie EU je základ pro volný obchod mezi členskými státy EU přes hranice, Velká Británie má právo využívat nulové celní sazby v rámci EU, ale nemůže zahájit obchodní jednání s jinými zeměmi.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAntonio Guterres apeloval na USA a Rusko, aby omezily jaderné zbraně   
Pridal tk Středa 07 únor 2018 - 07:18:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Generální tajemník OSN António Guterres apeloval na USA a Rusko, aby omezily jaderné zbraně a nadále sehrávaly vedoucí roli v oblasti mnohostranného odzbrojení, které má zajistit světovou bezpečnost.

Mluvčí Guterrese Stéphane Dujarric řekl, že obavy celého světa z jaderných zbraní dosáhly v současnosti nejvyšší úrovně od studené války. Úsilí jaderného odzbrojení, nešíření jaderných zbraní a kontrola zbraní mají důležitou funkci na zlepšení důvěry i na prevenci a řešení konfliktů.

Antonio Guterres blahopřál USA i Rusku k tomu, že splnily požadavky nové smlouvy nukleárního odzbrojování a omezení strategických útočných zbraní.

V dubnu 2010 podepsali v Praze ruský a americký vedoucí činitel novou smlouvu nukleárního odzbrojování. Podle této smlouvy obě strany museli snížit počet jaderných bomb pod 1550 a počet příslušných dopravních prostředků nesměl po 7 let přesáhnout 700. Tato smlouva nabyla platnosti 5. února 2011.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3093 sec,0.0638 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,045kB