Sobota 10 únor 2018
Obrovský tlak na celosvětový mír přivádí Izrael a USA k šílenství a Šámalová už se tím na Čt24 ani netají!   
Pridal tk Sobota 10 únor 2018 - 14:20:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Stále silnější trhliny redaktorů na Čt24 a jejich úlety ukazují na nemožnost masmédií už udržet pravdu pod pokličkou. V neděli úlet Václava Moravce na OVM, včera zase Barbora Šámalová z Jižní Koreje natvrdo oznámila, že ministr Penc z USA udělá vše pro to, aby mír mezi severní a jižní Koreou nenastal!

Cirkus kavárna pracuje v půlce světa, i když je stále ve větší a větší defenzívě

Stovky!!! Skutečně stovky (nikoliv tisíce, či desetitisíce) jihokorejců prý masově demonstrují proti sportovcům ze Severní Koreje. Soulská kavárna jede v rytmu té "pražské", zatímco občané Jižní Koreje v čele s prezidentem chtějí stejně jako zástupci Severní Koreje, aby vojska USA zmizela a na Korejském poloostrově začal konečně normální život.

To USA vše vidí jinak

Mike Penc si prý přeje, aby oteplování vztahů po Olympiádě skončilo, vrátil se ekonomický a diplomatický tlak s cílem donutit KLDR k odzbrojení. Těžké problémy dělají jihokorejcům sankce, když jenom vyvěšení severokorejské vlajky vyžaduje výjimku ze zákona. A jejich ministr si ztěžuje, že nemůže půjčovat severokorejcům olympijské vybavení, protože zákaz je... Z USA!

Jenomže pouze jednáním se dá docílit posunu. A to zase znamená snížení výroby zbraní, ukončení zabíjení na středním východě a to nehraje do karet Pentagonu, který má z válečných provokací šílené zisky a jimi ovládá politické vlády a půlku světa. A agresivita "kavárny pražské, soulské či new yorské" stoupá úměrně s tím, jak šíleně stoupají dluhy USA a západní Evropy, zatímco jejich vliv a respekt po celém světě na obyčejné občany USA, západní, střední, ale i východní až na Ukrajinu klesá.

Každopádně pravda vychází stále více najevo a po Moravcovi je Barbora Šámalová další, které neprozřetelně, či možná záměrně pravda z úst unikla. A to ani nemluvě o tom, že ruští sportovci se nemohou zúčastnit olympijských her bez důkazu, zatímco Norové a další se jim smějí: oni prý nemohou dýchat a preparáty potřebují, což západ bere na vědomí. Farizejství jede v plné sile.

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/1435-obrovsky-tlak-na-celosvetovy-mir-privadi-izrael-a-usa-k-silenstvi-a-samalova-uz-se-tim-na-ct24-ani-netaji
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSýrie sestřelila několik izraelských letadel   
Pridal tk Sobota 10 únor 2018 - 14:04:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Letouny izraelského letectva zaútočily na vojenské objekty Syrské arabské republiky v centrální části země, v rekci na to syrské prostředky PVO sestřelily několik letadel, informuje syrská národní agentura SANA s odvoláním na vojenský zdroj.

„Dnes ráno se nepřátelská izraelská letadla opět dopustila aktu agrese a zaútočila na jednu z vojenských základen v centrální části. Naše PVO zahájily palbu a sestřelily několik letadel," cituje agentura svůj zdroj.

Izraelská tisková služba oznámila dříve, že izraelští vojáci zachytili v noci íránský dron ze Sýrie, který narušil vzdušný prostor, a na oplátku zaútočili na „íránské cíle" na území sousedního státu. Později v tiskové službě informovali o stíhačce F-16, která se zřítila na severu Izraele po leteckém útoku v Sýrii.

Izraelská tisková služba později potvrdila, že jejich letouny se stala cíli pro protiletadlové rakety. Sdělila, že jejich posádka se úspěšně katapultovala, piloti přistáli na izraelském území a byli hospitalizováni.

Zdroj: agentura SANA, Sputniknews.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponA tito lidé rozhodují o našich životech   
Pridal tk Sobota 10 únor 2018 - 13:50:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Avramopoulos před časem arogantně prohlásil, že ani žádným zdem ani žádnému politickému rozhodnutí se nepodaří, aby jakýkoli kout EU zůstal "homogenní a bez migrace".

Nyní je jeho jméno na seznamu úředníků vyšetřovaných z rozsáhlé korupce s farmaceutickou firmou Novartis.

Případ se za úřasti FBI vyšetřuje od roku 2016.

Seznam jmen byl nyní zveřejněn v řeckém parlamentu. Obsahuje dva bývalé premiéry a 8 bývalých ministrů zdravotnictví, financí a práce.

V případu svědčili tři bývalí zaměstnanci Novartis, kteří z důvodů obav o život požádali o anonymitu.

Avramopoulos zuří, žádá zveřejnění svědků, obviňuje je z komplotu a vyhrožuje jim žalobami.

Jednoho ze svědků již média napráskala i s fotkou.

Novartis úředníky podplácela,

◾aby se její léky v Řecku prodávali za co nejvyšší ceny - a tím i v EU, protože je Řecko referenční zemí,
◾aby upozaďovali její konkurenty,
◾aby byla v preferenčních platbách Řeckého zdravotnického systému.

Dále byly zveřejněny 4.000 veřejných i soukromých lékařů, které Novartis podplácela, aby podporovali prodej jejích léků.

Evropské komisi prý stačí vyjádření Avramopoulose, že jde o komplot, a nemá k tomu co dalšího dodat.

_______
A tito lidé rozhodují o našich životech.

Zdroj: http://www.keeptalkinggreece.com/2018/02/06/novartis-greece-...

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRozkrýváme další chapadla americké chobotnice v ČR! Stopy útoků proti SPD a Tomiu Okamurovi vedou i ke kauze muslimských šátků ve školách!   
Pridal tk Sobota 10 únor 2018 - 07:19:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rozkrýváme další chapadla americké chobotnice v ČR! Stopy útoků proti SPD a Tomiu Okamurovi vedou i ke kauze muslimských šátků ve školách! Stopy programu International Visitor Leadership vedou k “bílému blátu” z Masarykovy univerzity a právnickým kancelářím. V Česku je 200,000 Cikánů, ale při sčítání lidu se jich ke svému původu přiznalo jen 13 tisíc! Něco tady nehraje!

Obrovská mediální kampaň proti SPD, Tomiu Okamurovi a Miloslavu Roznerovi se dostává do obrátek. Organizace Romea o.p.s. spolu s dalšími nevládními organizacemi zahájila sérii hromadných žalob na oba politiky a Česká televize i Český rozhlas k tomu poskytují mohutný mediální prostor. Stejně tak v poslanecké sněmovně vznikla i výzva iniciovaná z řad KDU-ČSL, která vyzývá k odvolání Tomia Okamury z postu místopředsedy poslanecké sněmovny a Miloslava Roznera z postu předsedy kontrolního výboru pro činnost NBÚ.

Výzvu podporuje i TOP09, STAN a několik poslanců z ODS a Hnutí ANO. Andrej Babiš označil kauzu ve sněmovních kuloárech za účelovou, která má poškodit SPD při ustanovení Babišovy vlády a získání důvěry. O tom, že jde o koordinovanou akci, svědčí i skutečnost, že Facebook nám na 3 dny zablokoval uveřejňování nových teaserů na naše články, protože administrátoři Facebooku v irském Dublinu nám smazali příspěvek, který upozorňoval na článek o KZ Lety a na jeho historické pozadí.

Cikanizace české politiky však nevychází od samotných cikánů, ale od bílých aktivistů, kterým se v USA pejorativně přezdívá “white trash”, tzn. bílé bláto, nebo též bílý odpad. Jde o právnicky vzdělané bělochy, kteří se živí v neziskovém a právnickém sektoru na mutlikulti propagandě a ochraně vybraných menšin. Hlavní úlohu v ČR v produkci takových právníků zajišťuje zejména Masarykova univerzita v Brně. V těchto neziskovkách a právnických kancelářích se točí stovky milionů korun z veřejných rozpočtů, státních i evropských dotací a cizích soukromých fondů, které na území ČR prosazují doktrínu barevné společnosti. Před 3 dny jsme přinesli zásadní článek o zkorumpovaném propojení českých politiků, lidí z neziskovek a dokonce i ze struktur státních zastupitelství na americkou státní moc neoconů v ČR skrze intervenční program International Visitor Leadership. Dnes přinášíme pokračování kauzy této brutální chobotnice, která prostupuje celou českou společností a máme důvodné obavy, že politici z SPD vůbec netuší, proti jaké hydře stojí.

V Česku se k cikánskému původu hlásí jen zlomek obyvatelstva, ale integrační dávky a tituly směřují k více než 200 tisícům z nich!

Podle údajů ne webu české vlády je v ČR okolo 160 až 200 tisíc Romů. Jenže při sčítání lidu se k romské národnosti přiznalo jen 5,135 občanů a ke smíšené národnosti česko-romské jen 7,026 občanů. Proč se téměř 200 tisíc Romů nepřihlásilo ke své národnosti? Všichni z nich se hlásí k českým sociálním dávkám a k integračním programům pro Romy. Ovšem proč by měl čerpat někdo peníze z těchto programů, jestliže se nepřizná k tomu, že je Rom? Naše redakce AE News proto bude ve spolupráci s našimi partnery na politické úrovni iniciovat změnu zákona o sčítání lidu, kdy vybrané údaje ze sčítání budou povinné, adresné a veřejné, mezi nimi i přiznání k národnosti. Sociální dávky a integrační tituly pro romské neziskovky tak budou odvozeny jen od přesných počtů objektivně doložitelných občanů romské národnosti v ČR. A pokud se budeme opírat o čísla ve statistice, potom nechápu, proč se vynakládají stovky milionů ročně ze státního rozpočtu na integraci necelých 13 tisíc Romů? To jsme snad u blbejch?

Kauza pracovního tábora Lety je snahou o přepisování historie. Nikdy to nebyl koncentrační tábor, protože v seznamu státního německého úřadu pro historii v Kolíně nad Rýnem není z dokladů nacistického Německa žádný důkaz o tom, že by tábor Lety spadal do říšské správy. Většina obětí, zejména dětí, které v táboře Lety zemřely, byla důsledkem nemocí způsobených zoufalými hygienickými návyky a mohutnou epidemií tyfu. Nešlo o systém cíleného zabíjení (genocidy), jak se nám snaží dnes namluvit neziskové organizace. Zákony se musí dodržovat v každé době a zákon v ČSR z roku 1937 o trvalém pobytu a registraci zakazoval potulku, pozdější protektorátní předpisy zakazovaly kočování a trvalé bydliště bylo nutné fyzicky doložit a zdržovat se v něm. Česká média a neziskovky se dnes snaží uplatňovat na cikánskou otázku jiný dobový mustr, než jaký byl uplatňován na ostatní občany v Protektorátu Čechy a Morava. O to hrozivější je odhalení dalších chapadel této chobotnice v kauze Ivanky Kohoutové, ředitelky Střední zdravotnické školy na Praze 10.

Skandál okolo somálské studentky s šátkem je zpolitizovanou kauzou, za kterou stojí opět americká chobotnice a napojení na International Visitor Leadership!

Studentka Ayan Jamaal Ahmednuurová zažalovala tuto školu, že ředitelka Ivanka Kohoutová zakázala nošení muslimských šátků ve škole. Soud ve věci poprvé jednal už koncem ledna loňského roku, kde nastal incident, když soudkyně nechala vyklidit soudní síň kvůli zpěvu státní hymny. Ahmednuurová se cítí poškozená, protože šátek prý vyjadřuje její víru. Jenže české školy ze zákona jsou sekulární a projevy víry nejsou z titulu nadřazené školskému zákonu, který podobu školního řádu vkládá plně do kompetence školy a ředitele. Jenže, jak zjistila naše redakce AE News ve spolupráci se Svobodným vysílačem CS, do žaloby na školu a ředitelku jsou zapojení stejní lidé a skupiny, které nyní útočí na Tomia Okamuru a Miloslava Roznera. Tentokrát nejde jen o nezisková chapadla, ale o právnická chapadla této chobotnice napojené na americkou státní moc v České republice.

Somálskou dívku Ayan Jamal Ahmedmoor totiž u soudu hájil Janu Ruml. A uvažuje o kandidatuře do Senátu. Toto nutkání pocítil po zjištění, kdy Somálce bylo znemožněno nosit šátek tzv. hidžáb. Když opomenu skutečnost, že Jan Ruml, stejně jako my ostatní, onu dívku ještě nikdy neviděl, protože se Somálka v Yettiho stylu před žádný soud nikdy nedostavila, pojďme se podívat, jak je Jan Ruml v celé této kauze osobně zaangažovaný, a pro koho ve skutečnosti pracuje Somálčina advokátka Radka Korbelová-Dohnalová. Vezměte si prosím sáček na zvracení, bude to síla.

Chapadla americké chobotnice okolo právnických kanceláří, neziskovek a Masarykovy univerzity. Jan Ruml & Partners?

Narazíme totiž na neziskovku Sdružení pro integraci a migraci, o. p. s. (SIMI), která se výrazně somálské dívky zastává. Mezi členy správní rady tohoto sdružení překvapivě najdeme Mgr. Jana Rumla. Ale kromě působení v SIMI se Jan Ruml stal od roku 2016 spolupracujícím advokátem advokátní kanceláře Korbel, Tuháček & partneři, s.r.o., ve které se soustřeďuje na otázku lidských práv. Ovšem v této stejné advokátní kanceláři pracuje Mgr. Radka Korbelová Dohnalová, Ph.D., která obhajuje somálskou dívku Ayan Jamaal Ahmedmuurovou. Najednou se ukazuje, proč Jan Ruml startuje a cítí příležitost si udělat kariéru s aspirací do senátu na této kauze. Jan Ruml, který sedí ve správní radě sdružení SIMI, a zároveň od r. 2016 pracuje v advokátní kanceláři, kterou v kauze zastupuje Radka Korbelová-Dohnalová. Propojení více než jasné.

Jan Ruml je sám tragickou postavou turisty v české politice. Ministr vnitra, senátor a místopředseda Senátu, člen postupně čtyř politických stran, z toho jedné byl předsedou 28. listopadu 1997, kdy proběhl takzvaný Sarajevský atentát na tiskovce svolané místopředsedy Janem Rumlem a Ivanem Pilipem, kteří vyzvali Václava Klause k odstoupení. Jan Ruml také přenocoval ve spacáku s reportéry ČT na velíně v době krize ČT na konci roku 2000. Vzpomínáme si na Show Jana Krause na TV Prima, která měla běžet ve středu večer 26. října 2016, jednalo se o tu neodvysílanou show kolem Jiřího Bradyho, kde měl vystoupit kromě jiných také Jan Ruml spolu s dalšími Havlisty jako jsou Michal Kocáb, Michal Žantovský nebo Táňa Fischerová. Také si vzpomeneme na iniciativu pravdoláskařů s názvem “Několik vět 2017”, kde figuroval rovněž Jan Ruml spolu s Tomášem Klvaňou, Hanou Marvanovou, Táňou Fischerovou, Janem Šternem a dalšími.

O Janu Rumlovi ale nebude tento článek pojednávat. Jde o inventář ve značně fosilním stádiu ve stylu Marka Bendy, my se však budeme věnovat těm živým. Pojďme se podívat, pro koho pracuje samotná Radka Korbelová-Dohnalová, která šátkovou Somálku obhajuje. Radka Korbelová-Dohnalová je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v roce 2001, společnicí Advokátní kanceláře Korbel, Tuháček & partneři, s. r. o. od roku 2013, Členka sekce ADR České advokátní komory, mezi lety 2002-2008 byla členkou výboru pro práva dítěte Rady vlády ČR pro lidská práva, mezi lety 2002 až 2005 byla členkou představenstva a koordinátorkou programu právní ochrany dětí v neziskovce Liga lidských práv.

Pro Bono Aliance a mohutný propletenec právníků, kteří se živí jako “bílé bláto”

Ředitelem Ligy lidských práv je David Zahumenský, který absolvoval americký vládní program International Visitor Leadership. To je ale náhoda. Také Radka Korbelová-Dohnalová byla mezi lety 2002 až 2003 členkou ekologického právního servisu a rovněž působila jako zkušební komisařka Ministerstva spravedlnosti pro mediaci. Radka Korbelová-Dohnalová je zároveň členkou velmi důležité organizace ProBono Aliance. Právě ta hraje v celé této situaci stěžejní roli. Ředitelkou Pro Bono Aliance je Mgr. Veronika Ježková, předsedou správní rady je Mgr. Vítězslav Dohnal. Radka Korbelová-Dohnalová a Vítězslav Dohnal, co za tím vězí?

Dále existuje jakýsi Mgr. František Korbel, Ph.D., jednatel advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners. František Korbel bydlí na stejné adrese jako Radka Korbelová-Dohnalová, Pražská 223/6, Tábor. Co má František Korbel, ročník 76, společného s Radkou Korbelovou-Dohnalovou, ročník 77? Manžel? Bratr? A co má Vítězslav Dohnal, ročník 73, na ulici Klokotská a také v Táboře, společného s Radkou Korbelovou-Dohnalovou, ročník 77? Starší bratr? Do jaké míry je Radka Korbelová-Dohnalová předpojatá, když ji vážou úzké rodinné vazby partnera či bratra k Pro Bono Alianci, ve které je členkou právnička hájící protistranu?

Abychom si utvořili obrázek, co je Pro Bono Aliance zač, a čeho je Radka Korbelová-Dohnalová součástí, tedy mezi partnery Pro Bono Aliance, je to Kancelář veřejného ochránce práv, právnická profesní komora a organizace, právnické fakulty, nevládní organizace nebo právní nakladatelství. Jde tedy o alianci zastřešující celou plejádu advokátů, neziskovek i neziskovky samotné, podobně jako např. DEMAS, která pod sebou podobným způsobem také zastřešuje přes 15 neziskovek. Toto jsou organizace/aliance, které instruují většinu neziskovek v jejich agendách prostřednictvím seminářů, konferencí, přednášek, specializovaných setkání pro právníky neziskovek koordinujících jejich postup v české legislativě, nebo nastolující proislámská, promigrační, či jinak multikulti témata ve veřejném prostoru tzv. “agenda setting”.

Proto byla Pro Bono Aliance dosud jaksi v zákrytu. Nastal ale čas odhalit jejich pravou funkci a podstatu. Pro Bono Aliance spolupracuje s americkou ambasádou v Praze, která finančně podporuje řadu seminářů pořádaných právě Pro Bono Aliancí, např. Vzdělávací seminář pro advokáty i pracovníky neziskových organizací pořádaný 5. února 2014 v sídle magistrátu města Ústí nad Labem, nebo seminář s názvem Lawyer Ethics in Practice (právnická etika v praxi) pořádaný 3. listopadu 2015 Na Příkopě 19, Praha 1 v prostorách advokátní kanceláře Kinstellar. Právníci, kteří spolupracují s Pro Bono Aliancí, sahají až po samotný vrchol pyramidy soustavy českého soudního systému.

Neziskovka ProBono Aliance zastřešuje celou armádu právníků v napojení na americkou státní moc, International Visitor Leadership a Masarykovu univerzitu

Mezi spolupracovníky této aliance najdeme třeba JUDr. Pavla Zemana, nejvyššího státního zástupce, Mgr.Pavla Pukovce, náměstka nejvyššího státního zástupce, Mgr. Danielu Zemanovou, první viceprezidentku Soudcovské unie ČR, která je rovněž soudkyni Nejvyššího správního soudu (absolvovala International Visitor Leadership), JUDr. Lenku Bradáčovou, vrchní státní zástupkyni (také absolvovala International visitor leadership), nebo JUDr. Elišku Wagnerovou, Ph.D.,senátorku a bývalou soudkyni Ústavního soudu. Dalšími spolupracovníky Pro Bono Aliance jsou JUDr. Martin Vychopeň, předseda České advokátní komory, JUDr. Martin Foukal, prezident Notářské komory ČR, Mgr. David Koncz, prezident Exekutorské komory ČR, Mgr. Zdeněk Matula, státní zástupce na Vrchním státním zastupitelství, ale také tu figuruje řada ústavních soudců, JUDr. Kateřina Šimáčková, Ph.D., soudkyně Ústavního soudu, JUDr. Mgr. Štěpán Výborný, ústavní soudce, prof. JUDr. Jan Kuklík, DrSc., děkan Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, JUDr.Ing. Filip Dienstbier, Ph.D., proděkan Právnické fakulty Univerzity Palackého Olomouc, Mgr. et Mgr. Jan Petrov, LL.M., ředitel Justiční akademie.

Tito všichni a mnoho dalších spolupracují s organizací Pro Bono Aliance, se kterou zároveň spolupracuje advokátka Radka Korbelová-Dohnalová. ProBono Aliance pořádá semináře, konference a přednášky, štědře finančně dotované americkou ambasádou v Praze. Chapadla soudcovské chobotnice opět sahají k americké lobby, která bude prostřednictvím vlastních nastrčených koní, soudců a advokátů dosazených na klíčové pozice českého soudního systému, tvrdě prosazovat své zájmy. Stejně jako pracovní tábor v Letech proti Tomiu Okamurovi, tak i chystaný monstrproces vedený proti ředitelce Střední zdravotnické školy ve Vršovicích PhDr. Ivance Kohoutové vychází z hlavy a více chapadel jediné obrovské chobotnice.

Americká chobotnice má zcela podchycenou celou českou justici a nervové body české státní správy. Situace připomíná doslova Protektorát pod americkou správou

Předsedou Ústavního soudu je Pavel Rychetský. Ústavní soudci spolupracují s Pro Bono Aliance. Mezi těmito ústavními soudci je např. JUDr. Kateřina Šimáčková, Ph.D., JUDr. Mgr. Štěpán Výborný, JUDr. Eliška Wagnerová, Ph.D., senátorka a bývalá soudkyně Ústavního soudu.

Předsedou Nejvyššího správního soudu je Josef Baxa. Mgr. Daniela Zemanová je první viceprezidentkou Soudcovské unie ČR a je také soudkyní Nejvyššího správního soudu z Brna, která absolvovala americký vládní program International Visitor Leadership. Zároveň také spolupracuje s Pro BonoAliance.

Nejvyšším státním zástupcem je Pavel Zeman. Pavel Zeman udržuje s americkou ambasádou nadstandardní vztahy. Jeho mluvčí a tiskovou tajemnicí v jedné osobě byla Helena Markusová, dříve zaměstnankyně politického odboru ambasády USA. Náměstek Pavla Zemana Igor Stříž spolu s Ivo Ištvánem absolvovali americký vládní program International visitor leadership.

Vrchní státní zástupkyně v Praze Lenka Bradáčová absolvovala v roce 2008 americký vládní program International visitor leadership, spolu s dalšími dvěma státními zástupci, Ivo Ištvánem a Igorem Střížem, dvěma policisty a dvěma zástupci nevládního sektoru. Jednalo se konkrétně o Program of the United States Department of State, Transparency and Ethics in Democracy. Program Spojených států, odbor transparentnosti státu a etiky demokracie. Přinesli jsme informace o propojení Lenky Bradáčové s Robertem Šlachtou, Ondřejem Kundrou, Martinem Fendrychem a Sabinou Slonkovou. Ty v dalších článcích ještě rozvineme do podrobností. Dokonce bývalý náměstek Lenky Bradáčové z Ústí nad Labem od roku 2012 Adam Bašný, který udržoval kontakty s Transparency International, stejně jako Lenka Bradáčová, absolvoval stáž amerického ministerstva zahraničí v USA.

Anna Šabatová a její napojení na ProBono Alianci

Dalším státním zástupcem, který absolvoval americký vládní program International visitor leadership je Petr Šereda, ale máme tu dalšího státního zástupce Mgr. Zdeňka Matulu, který spolupracuje s Pro Bono Aliance. Zde si můžeme na konkrétních jménech zdokumentovat provázanost buď přímo skrze stáže amerického vládního programu International visitor leadership, nebo přes spolupráce s Pro Bono Aliancí, která je štědře financovaná americkou ambasádou v Praze. Velmi výrazně se do věci obhajoby somálské dívky zapojila veřejná ochránkyně práv Anna Šabatová, která na PhDr. Ivance Kohoutové nenechává nitku suchou.

S Pro Bono aliancí spolupracuje celý zástup advokátek, které zároveň působí i v kanceláři Anny Šabatové. Obrovský střet zájmů, kdy advokátka somálské dívky je zároveň členkou Pro Bono Aliance, jejichž oficiálním partnerem je Kancelář ombudsmanky Anny Šabatové. Zároveň všichni, kteří pracují v Kanceláři veřejné ochránkyně práv, studovali Masarykovu univerzitu v Brně! No řekněte sami, jak se nám tato univerzita postupně profiluje do obludného rozměru provázanosti s mocenskou americkou chobotnicí v ČR. Masarykova univerzita Brně si pěstuje a vychovává kádry pro uplatnění u veřejné ochránkyně práv Anny Šabatové. Existuje ještě něco jako akademická svoboda? Tvrdá multikulturní linie prostupuje celou Masarykovou univerzitou více, než bychom si mysleli.

Absolventi Masarykovy univerzity končí v kanceláři u Šabatové!

Vedení junáka spolu se sdružením „Na Zemi“ v roce 2016 vydalo příručku “Téma uprchlictví na táboře – Informační a metodická podpora.” A jedním z lidí, kteří se podíleli na přípravě této metodické příručky, je Linda Janků. Linda Janků pracuje v Centru pro lidská práva a demokratizaci, je asistentkou a doktorandkou na Katedře mezinárodního a evropského práva Právnické fakulty Masarykovy univerzity a právničkou v Kanceláři ombudsmanky Anny Šabatové.

Veronika Bazalová od srpna 2014 působí jako právnička v oddělení Rovného zacházení Kanceláře veřejného ochránce práv. Veronika Bazalová je zároveň absolventkou Právnické fakulty MU v roce 2013 a Fakulty sociálních studií v roce 2014 Masarykovy univerzity v Brně.
Eva Nehudková stejně jako Veronika Bazalová působí od srpna 2013 v Kanceláři veřejného ochránce práv. Dokonce je Eva Nehudková od května 2014 členkou Rady vlády pro záležitosti romské menšiny. Eva Nehudková absolvovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně v roce 2013.
Jana Kvasnicová od července 2009 rovněž působí v Kanceláři veřejného ochránce práv. Jana Kvasnicová předtím absolvovala studium na Právnické fakultě v roce 2009 a na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně v roce 2013, obory genderová studia a sociální antropologie.
Zuzana Ondrůjová také od roku 2010 pracuje v Kanceláři veřejného ochránce práv. Zuzana Ondrůjová absolvovala Filozofickou fakultu v roce 1992 a Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně v roce 2006.
Petr Polák ihned po studiích nastoupil do Kanceláře veřejného ochránce práv. Petr Polák absolvoval Právnickou fakultu v roce 2007 a Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně v roce 2009.
Barbara Kubátová, působí rovněž v Kanceláři veřejného ochránce práv. Barbara Kubátová absolvovala Filozofickou fakultu v roce 2005 a Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně v roce 2007.
Iva Palkovská, rovněž od roku 2015 působí v Kanceláři veřejného ochránce práv. Iva Palkovská ukončila magisterské studium na právnické fakultě Masarykovy univerzity v roce 2015.
Jiří Šamánek od prosince 2009 pracuje v Kanceláři veřejného ochránce práv .Jiří Šamánek také absolvoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně v roce 2009.
Marína Urbániková pracuje od roku 2011 jako socioložka v Kanceláři veřejného ochránce práv. Marína Urbániková absolvovala studium oborů Sociální politika a Sociální práce v roce 2010 a Mediální studia a žurnalistiku v roce 2011 na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně.
Lucie Obrovská od roku 2010 pracuje v Kanceláři veřejného ochránce práv a je zároveň absolventkou právnické a pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

Dámy a pánové, uvědomujeme si vůbec ten obludný rozsah chobotnice, proti které stojíme? Proti čemu stojí Tomio Okamura, Miloslav Rozner a SPD? Proti čemu stojí PhDr. Ivanka Kohoutová v soudním sporu s muslimskou studentkou o její šátek? Pro Bono Aliance, kde je členkou Radka Korbelová-Dohnalová? Ona je jejich člověk. Ona je člověk těchto kruhů. Ona vykonává agendu ve prospěch multikulturalizace, ve prospěch neziskovek (zde konkr. SIMI), ve prospěch nasunování islamizace do Evropy. Nenechávejte si tyto informace pro sebe. Sdílejte je svým přátelům na sociálních sítích, v emailech a v diskusích na internetu. Je třeba, aby se občané v ČR dozvěděli o chapadlech této zrůdné chobotnice, která zasahuje do chodu českého státu.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/rozkryvame-dalsi-chapadla-americke-chobotnice-v-cr-stopy-utoku-proti-spd-a-tomiu-okamurovi-vedou-i-ke-kauze-muslimskych-satku-ve-skolach-stopy-programu-international-visitor-leadership/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPentagon: O osudu Sýrie budou rozhodovat USA. A z pozice síly   
Pridal tk Sobota 10 únor 2018 - 06:59:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Washington trvá na pokračování jednání v ženevském formátu. Co se stane v Sýrii, o tom budou rozhodovat USA, jednající v Ženevě z pozice síly, oznámila 8. února na briefingu oficiální mluvčí Pentagonu Dana Whiteová. Podle ní musí v Ženevě při jednání američtí diplomaté vystupovat z pozice síly.

"Naším cílem je zajistit, aby naši diplomaté mohli hovořit z pozice síly ohledně ženevského procesu. To naši diplomaté nakonec rozhodnou, co se stane v Sýrii", prohlásila Dana Whiteová.

Oficiální mluvčí Pentagonu zdůraznila, že USA budou i nadále podporovat Syrské demokratické síly, které podle jejich názoru bojují se skupinou DAEŠ (organizace, jejíž činnost je v Ruské federaci zakázána).

Přičemž Whiteová raději nezmiňovala, že americká armáda je na území Syrské arabské republiky bez mandátu OSN a bez souhlasu vlády Sýrie.

Jak IA Regnum informovala, USA odmítly účast na kongresu syrského národního dialogu v Soči a stále trvají na formátu ženevských rozhovorů o Sýrii, který již několik let nemá vůbec žádný vliv na proces mírového urovnání konfliktu.

Zdroj: Nová republika vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČeská televize, Respekt a eurohujeři šíří poplašné zprávy. Proč nejsou trestně stíháni?   
Pridal tk Sobota 10 únor 2018 - 06:50:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Neměly by být všechny ty černé scénáře, které prý nastanou po vystoupení z EU, klasifikovány z právního hlediska jako "šíření poplašné zprávy"?

"Skončíme jako Bělorusko. Budeme platit "tisíc miliard". Českou republiku ovládne Rusko. Z ČR odejdou všechny velké zahraniční firmy. Maximálně se zvýší nezaměstnanost..."

Nejsem právník, ALE...vše výše uvedené je vedle strašení, hysterčení, panikaření či oblbování taky šířením poplašné zprávy. To mi nikdo nevymluví.

Autor: Alexander Adler

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNehoráznost: Imigranti budou! Brusel dal Visegrádu ultimátum   
Pridal tk Sobota 10 únor 2018 - 06:47:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zoufalí lidé dělají zoufalé věci. Imigrace již dohání západní země EU k holému politickému a diplomatickému zpufalství. Brusel prostřednictvím návštěvy belgického premiéra Charlese Michela o víkendu v Budapešti dal zemím Visegrádu ohledně imigrantů – demokracie-nedemokracie - ultimátum. Pokud se do června nepodvolí, EU přijme nová pravidla ohledně přehlasovávání kvalifikovanou většinou, a visegrádské disidenty „odmítající solidaritu“ přehlasuje a zmermomocní. Fuj tajxl!

Maďarský premiér Viktor Orbán se namístě ohradil, že maďarská vláda se nenechá vydírat, protože pro ni je Maďarsko na prvním místě (America first), a bude vždy bojovat proti těm, kdo chtějí změnit křesťanskou identitu Maďarska a Evropy.

Podobně se o novém bruselském ultimátu jako o nehorázném, šokujícím a neakceptovatelném vyjádřil maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó, který se následně sešel se slovenským ministrem zahraničí Ivanem Korčokem, aby mu tlumočil, že Brusel již nepokrytě plánuje nucené rozmísťování svých imigrantů do zemí V4.

Již před tím se šéf maďarské diplomacie Szijjártó sešel v Praze se svým protějškem Martinem Stropnickým, se kterým řešil připravovanou migrační směrnici OSN, která požaduje snížení trestů za ilegální překročení hranice a oficiálně zapojit do imigračního procesu neziskovky. (Maďarský premiér Orbán již dříve směrnici odsoudil, že se až příliš podobá Sorosovu plánu a hraničí se zdravým rozumem.) Imigrace je nebezpečná a musí být zastavena, ať si OSN dělá co umí, Maďarsko vždy bude chránit svou a schengenskou hranici, padlo v Praze. Szijjártó rovněž poděkoval za významnou českou pomoc při ochraně maďarské hranice před imigranty.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSyrská armáda zcela vyčistila provincie Hamá a Aleppo   
Pridal tk Sobota 10 únor 2018 - 06:30:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Syrská armáda zcela vyčistila provincie Hamá a Aleppo od teroristického uskupení Islámský stát, praví se v prohlášení jejího velení.

„Syrská armáda společně se silami spojenců osvobodila velký počet obcí v provinciích Hamá, Aleppo a Idlib…To je strategický úspěch, protože to znamená úplné vyčištění provincií Hamá a Aleppo od uskupení IS a likvidaci většiny bojovníků Džabhat an-Nusrá na jihu provincie Aleppo," cituje prohlášení syrská národní agentura SANA.

Zdroj: SANA

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína chce potlačit nadvládu dolaru   
Pridal tk Sobota 10 únor 2018 - 06:27:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čína 26. března zahájí obchod s ropnými futures v jüanech, sdělila čínská Komise pro regulaci trhu cenných papírů.

Bloomberg píše, že zahraniční investoři získají poprvé přístup k čínskému surovinovému trhu. Akceptují-li futures v jüanech jako orientační bod trhu, zviklá to pozice dolaru jako přední měny ropného obchodu, píše agentura.

Experti dotázání agenturou se ale domnívají, že k tomu v blízké budoucnosti nedojde. Souhlasí-li navíc investoři s výpočty v jüanech, zůstanou světové ceny ropy stejně v dolarech. Kromě toho, jak poukazuje Bloomberg, narazí tradeři na tvrdou kontrolu nad pohybem kapitálu v Číně.

Bloomberg připomíná, že v roce 1993 zahájila Čína obchod s ropnými smlouvami v jüanech, ale za rok toho nechala kvůli vysoké volatilitě.

Podle výsledků roku 2017 se Čína stala jedním z největších světových dovozců ropy a předstihla USA. Čínský nákup činil 8,4 milionu barelů denně. Dodávky uhlovodíků do ČLR zvýšilo zejména Rusko. RF ale dodává Číňanům kvalitnější ropu než do Evropy: evropští odběratelé si začali stěžovat na vysoký obsah síry v Urals.

Zdroj: Bloomberg, Sputniknews.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJak porozumět neporozumitelnému redaktorovi ČT Moravcovi   
Pridal tk Sobota 10 únor 2018 - 06:22:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jak známo, měl předvolební duel prezidentských kandidátů Zemana a Drahoše na ČT moderovat Václav Moravec. Ten to však odmítl, takže jej v této prestižní roli, sledované více než dvěma miliony diváků, zastoupila jeho kolegyně Světlana Witowská. Včera, to je v pátek dopoledne, se redaktora Moravce na důvod jeho odmítnutí řídit historicky nepominutelný souboj dvou adeptů českého prezidenství zeptala redaktorka Seznamu.cz Renata Kalenská.
A teď zbystřete vidy i slechy. Protože odpověď redaktora Václava Moravce byla převelice zajímavá. Zněla totiž takto:

„Nechtěl jsem přilévat olej do ohně. Neumožnil jsem prezidentu Zemanovi, aby byla Česká televize součástí jeho kampaně“.

Ten olej můžeme dát stranou, protože jeho vypovídající hodnota je nulová. Ale pozor, druhá věta už stojí za pozornost. Václav Moravec říká, že neumožnil prezidentu Zemanovi, aby byla Česká televize součástí jeho kampaně.
Na první pohled jde o naprostý nesmysl. Proč by se totiž měla stát Česká televize součástí Zemanovy kampaně, když celé republice i oněm dvěma prezidentským kandidátům, a především pak Miloši Zemanovi, bylo jasné, že už sama půda České televize bude pro něj územím nepřátelským? Prostorem, na kterém bude, byť s několika svými příznivci za zády, hrát proti přesile, protože i židle, mikrofony, světla se zde proti němu srotí - a hlavně – souboj bude rozhodovat redaktor Moravec , který v sobě nepochybně vzbouří všechnu svou profesionální krev, aby někdejšího důchodce poslal zpět do jeho milovaného útulku na Vysočině?

Tohle všechno dohromady se tedy, jak říká redaktor Moravec, mělo stát součástí Zemanovy kampaně??? Kampaně ofenzivní, vítězné???
Jistě. Ale jen za jediného předpokladu. A totiž toho, že redaktor Moravec si byl zcela jist tím – a to už od samého počátku, kdy se o duelech začalo mluvit - že i kdyby proti Zemanovi ze sálu České televize vyvstali najednou všichni zlí duchové, kteří se zde proti němu srocují už od jeho první prezidentské volby před pěti lety, a i kdyby se jemu samému podařilo v čas aktuálního duelu v sobě zmobilizovat všechny divy své novinářské prohnanosti, vyjde z tohoto souboje Miloš Zeman jako jasný a nepopiratelný vítěz.
A U TOHO, PROSÍM, ON, REDAKTOR VÁCLAV MORAVEC, NEPOTŘEBUJE BÝT!
„A nechť dokáži stát u cesty a pozdravit vítěze, až půjde kolem“, říká se v jedné finské modlitbě, která psychické ustrojenosti redaktora Moravce asi mnoho neříká.

On chce a umít být jen u výher. U proher nechť je někdo jiný. Na ty on není vůbec zvědavý.

Hle, jádro člověka, kterému zpravodajství České televize svěřilo úkol být nestranným a spravedlivým rozhodcem a průvodcem politických rozhovorů.

Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2970 sec,0.0737 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,089kB