Neděle 11 únor 2018
U Moskvy spadlo dopravní letadlo   
Pridal tk Neděle 11 únor 2018 - 16:00:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dopravní letadlo Antonov An-148 se zřítilo v neděli krátce po startu z moskevského letiště Domodědovo. Havarovalo u vesnice Argunovo. Podle úřadů neměl nikdo ze 71 osob na palubě šanci havárii přežít.

Čin zatím není vyšetřován jako teroristický, i když se podobné spekulace objevily, protože se stroj prý rozpadl už ve vzduchu.

Stroj havaroval ve 14:21 (12:21 SEČ), tedy sedm minut po startu.

Záchranářům se už podařilo najít první těla obětí. Místo pádu je obtížně přístupné a technika se tam nemohla dostat, na pole dokázaly vjet jen traktory.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVzdušná řež nad Blízkým východem. Zde jsou podrobnosti sestřelu F-16I   
Pridal tk Neděle 11 únor 2018 - 07:55:38 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Datum 10. února 2018 se zapíše do dějin nekonečného blízkovýchodního konfliktu. Odehrály se zřejmě nejtvrdší střety se zapojením vzdušných sil a protivzdušné obrany Izraele a Sýrie od roku 1982. Syřané dokázali raketou sovětské výroby prokazatelně sestřelit jeden z nejmodernějších izraelských bojových letounů.

Okolo čtvrté hodiny ráno v sobotu 10. února bezpilotní prostředek Saeghe íránských revolučních gard pronikl do „vzdušného prostoru Izraele“, kde prováděl průzkumný let nad Golanskými výšinami. Řízen byl ze syrského území, vzápětí jej však detekoval izraelský radar včasného varování.

Zajímavostí je, že se jednalo o stroj, který má představovat kopii stále utajovaného amerického stealth dronu RQ-170 Sentinel, který Íránci získali v roce 2011, když nad ním získali kontrolu a dokázali ho bezpečně „posadit“ na vlastním území. Saeghe se od originálu odlišuje mj. použitím vrtulového motoru na rozdíl od proudového, tvarově je ale s originálem téměř shodný.

K likvidaci pomalu letícího, poměrně malého stroje s nevelkou radarovou odraznou plochou byl nestandardně vybrán bitevní vrtulník AH-64D. Posádka helikoptéry íránský dron sestřelila s použitím střely AGM-114K Hellfire.

V šest hodin ráno vzlétly k „odvetě“ z izraelského území tři úderné letouny F-16I Sufa, které zaútočily na domnělé (podle některých zdrojů šlo o maketu) řídící stanoviště obsluhy íránského dronu. Íránci měli nasazení dronu koordinovat se syrskou protivzdušnou obranou (PVO), která očekávala odvetný úder a plánovala sestřelit přinejmenším jeden izraelský stroj.

„Léčka“ byla přichystána tak, že řídící stanoviště dronu bylo umístěno v lokalitě syrské letecké základny T4. Jakmile se v dosahu objevila útočící formace izraelských letadel, syrská PVO spustila palbu současně z několika protivzdušných komplexů (S-125, S-200, Pantsir-S1 a pravděpodobně 2K12 Kub).

Přinejmenším dvě rakety sovětského komplexu S-200 zasáhly jeden z letounů F-16I, podle izraelské verze se tak stalo již ve vzdušném prostoru Izraele. Dvoumístná posádka se katapultovala, oba její členové skončili v nemocnici, přičemž pilot s vážnými zraněními v důsledku opuštění letounu v malé výšce. Trosky letounu dopadly vedle komunikace v Galilei na severu Izraele.

Okolo desáté hodiny téhož dne pak izraelské letectvo provedlo mohutný úder na stanoviště syrské protivzdušné obrany, během kterého zničilo několik odpalovacích zařízení. Podle syrských zdrojů byl palbou PVO zasažen a vážně poškozen izraelský stroj F-15I Ra'am.

Sestřel F-16I je první přiznanou ztrátou bojového letadla Izraele v důsledku palby protivníkovy PVO od 20. listopadu 1983, kdy palestinští bojovníci zasáhli nad Libanonem IAI Kfir C.2. Sestřel svého letounu syrskými silami Izraelci přiznali naposledy 24. července 1982, kdy střela komplexu 2K12 Kub zasáhla nad libanonským údolím Bikáa průzkumný letoun RF-4E Phantom II.

Geo, Eurasia24.cz

Zdroj: http://eurasia24.cz/aktualne/item/2738-vzdusna-rez-nad-blizkym-vychodem-zde-jsou-podrobnosti-sestrelu-f-16i
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŠÉFKOMENTÁTOR LN PETR KAMBERSKÝ V ŽIVÉM VYSÍLÁNÍ ČRO ŘEKL V SOUVISLOTI S PREZIDENTEM ZEMANEM VĚTY, KTERÉ HRANIČÍ S MAFIÁNSKÝMI PRAKTIKAMI   
Pridal tk Neděle 11 únor 2018 - 07:33:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Šéfkomentátor LN Petr Kamberský v živém vysílání ČRo řekl v souvisloti s prezidentem Zemanem věty, které hraničí s mafiánskými praktikami.

Došel mi opět zajímavý e-mail od jednoho nejmenovaného čtenáře. V něm upozorňuje na otřesná a šokující slova pana Kamberského. Jsem přesvědčena, že to není pouze jeho názor a postoj, ale toto si asi musí říkat celá tzv. Pražská kavárna a korporátní „sračkomety,“ co se nazývají médii. Pustila jsem si záznam Českého rozhlasu, abych si ověřila, zda tato slova pan Kamberský pronesl. A opravdu je pronesl. Jde o pořad Den podle Barbory Tachecí na ČRo Plus v sobotu 27. ledna 2018.

Přepis slov pana Kamberského:

„Vemte si, my máme prezidenta, bývalého předsedu sněmovny a vlády, prezidenta, který obhájil mandát, a my dodneška v podstatě vůbec nevíme, jak vypadalo jeho první manželství, nevíme, co dělá jeho syn, nevíme, co dělá jeho první žena, my nemáme vůbec žádné páky na lidi, kteří sedí na hradě, ve velikánských kancelářích. To je svým způsobem stát ve státě, a dnes není žádná páka, která by ho dokázala zmáčknout. Já si myslím, že Miloš Zeman bude naprosto utržený ze řetězu.“

Čtenář k tomu dodal:

Rozumíte tomu, co v přímém přenosu prohlásil šéfkomentátor Lidových novin Petr Kamberský? Nemáme žádné páky, jak Zemana zmáčknout, nemůžeme ho zmáčknout přes rodinu, přes jeho první ženu, přes syna. Já normálně zůstal s otevřenými ústy, co to ten parchant mele, to jsou očividně mafiánské praktiky, zmáčknout někoho přes rodinu, mít na někoho páky přes rodinu, přes první manželku, přes syna! Zapamatujme si to jméno Petr Kamberský, šéfkomentátor Lidových novin.

Pana Kamberského si můžete poslechnout ZDE http://www.rozhlas.cz/zaznamy/plus/#/2018-01-27/17

Záznam je třeba posunout na čas cca 44:30 min.

zdroj: https://tadesco.cz/sefkomentator-ln-petr-kambersky-zivem-vysilani-cro-rekl-souvisloti-prezidentem-zemanem-vety-ktere-hranici-mafianskymi-praktikami/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAť se klidně konají referenda každý týden. Děsím se víc mladého neomarxisty Feriho v parlamentu, než toho, jak v referendu rozhodne padesátiletá pokladní z Dolní Lhoty   
Pridal tk Neděle 11 únor 2018 - 07:24:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V poslední době se zase dost diskutuje o referendu. Elitáři jej tvrdě odmítají. Elitáři o trochu menší říkají, že ano, ale jen v některých případech. Chtěl bych se jich zeptat, kdo "moudrý" bude určovat, kdy by referendum být mělo a kdy už ne, protože je tzv. škodlivé?

Snad ne ti dvacetiletí joudové od Pirátů či TOPKy, kteří se dostali do parlamentu?

Řecká krize, ukrajinská krize, migrační krize, zásah v Libyi, Sýrii a další podobné události v posledních letech ukázaly, že tzv. "elity" i přes patrně vyšší vzdělání, větší rozhled či lepší jazykovou vybavenost s neomylnou platností vždy zvolí to horší z možných řešení problémů.

Nechte lidi rozhodovat v referendu, o čem budou chtít. Uvidíte, že svět nebude horší/chaotičtější/nebezpečnější než teď, kdy o něm rozhodují Merkelová, Juncker, Mogheriniová a v našem případě jejich české kopie.

Jedním z pádných argumentů proti pořádání referend příliš často je finanční stránka věci. S tím souhlasím. Pokud jsme ale schopni dávat ročně téměř 20 miliard na stovky neziskových organizací, když tady údajně žije 12 migrantů, tak proč bychom neměli na referenda?

Jasně, referenda jsou populismus. Chcete-li to takhle nazvat. Ale co v politice populismem není? A je vůbec na populismu něco špatného? Úkolem politika není planě moralizovat, ale dělat to, k čemu dostal mandát a co chtějí voliči. Nepleťme si zvolené politiky s radou moudrých někde na vesnici v 17. století.

Chce mi vážně někdo tvrdit, že dvacetiletí hoši od Pirátů či z TOPky mají více zkušenosti, soudnosti a nadhledu k tomu, aby věděli lépe než já, co je pro mě dobré? Vážně by měl jednadvacetiletý Feri rozhodovat o tom, o čem smí či nesmí hlasovat osmatřicetiletý autor tohoto textu?

Autor: Josef Provazník

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSicílie: Africký uprchlík se pokusil znásilnit školačku. Mafie mu je již v patách ...   
Pridal tk Neděle 11 únor 2018 - 07:21:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Studentka (17 let) byla přepadena imigrantem při cestě do školy. Studentka vyhlášené školy Magistrale "Regina Margherita", která se nachází v centru sicilské metropole, zalarmovala všechny možné bezpečnostní složky poté, co byla sexuálně napadena a obtěžována Severoafričanem, kterého nikdy před tím neviděla.

Ráno, tak jako každý den, chtěla vstoupit do školy. Najednou, z ničeho nic, si oblasti Ballarò, velmi blízko školního vchodu, cizinec sundal džíny a násilně se ji snažil k sobě přitáhnout. Dívka, ačkoliv byla k smrti vyděšená, zareagovala naštěstí duchapřítomně: přivolala pozornost kolemjdoucích, zároveň se agresorovi dokázala vyškubnout a rychlé utéct do školy.

Během chvilky vedení školy upozornilo policii a ve městě se strhla opravdový "hon za viníkem".

Zdroj: ilgazzettino.it

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNorská lékařka vysvětlila, proč její reprezentace potřebuje 6 tisíc léků proti astmatu   
Pridal tk Neděle 11 únor 2018 - 07:16:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Norská lékařka Mona Kjeldsbergová vysvětlila, proč její reprezentace přivezla na Olympijské hry v Pchjongčchangu více než šest tisíc dávek protiastmatických prostředků a zdůraznila, že značná část léků použita nebude.

Ve výjimečném léčebném případě mohou sportovci užívat maximálně 1 600 mikrogramů preparátu během 24 hodin.

Zdroj: Sputniknews.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPadesátníci, začněte konečně říkat svým dětem a vnukům pravdu!   
Pridal tk Neděle 11 únor 2018 - 07:10:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kdo vybudoval školní budovy s tělocvičnami a hřišti?
Kdo zajistil opravdu bezplatné školství na všech stupních?
Kdo vybudoval pionýrské domy a staral se o aktivity mládeže ve volném čase?
Kdo postavil rekreační zařízení?
Kdo postavil zimní stadiony na hokej, fotbalové stadiony, sportovní haly, plovárny a jiná sportovní zařízení?
Kdo vybudoval bezprašné cesty tak, aby bylo spojení do každé vesnice?
Kdo vybudoval železniční tratě, kdo je elektrifikoval?
Kdo zajistil levné spojení do každé vesnice od rána do půlnoci?
Kdo poskytoval slevy na dopravu pro studenty a pracující?
Kdo elektrifikoval zemi?
Kdo nastavěl vodní a tepelné elektrárny?
Kdo plynofikoval zemi?
Kdo postavil fabriky v každém městě?
Kdo vybudoval zemědělská družstva ve většině vesnic a měst?
Kdo nastavěl směšné králíkárny pro lidi, co dnes mají hodnotu milionů? - Zde bych nesouhlasil, nemají takovou hodnotu, jen jsou předražené (ale zase kapitál.)
Kdo umožnil bydlet mladým rodinám v levných nájemních bytech?
Kdo zajistil, že věci pro malé děti byly za směšné nízké ceny?
Kdo zajistil, že nebyli bezdomovci?
Kdo zajistil, že lidé vydělávali tolik, aby každý mohl vyžít?
Kdo dával nevratné půjčky rodinám na koupi zařízení a stavbu rodinných domů?
Kdo vybudoval v obcích vodovody, regulaci potoků?
Kdo vybudoval i ve větších obcích kina, knihovny, kulturní domy, požární zbrojnice, obchody?
Kdo dokázal mobilizovat lidi, aby zlepšovali stav své obce bez nároku na odměnu?
Kdo dokázal dát práci všem svým občanům?
Kdo poskytl mladým rodinám nenávratné, novomanželské půjčky?
Kdo zajistil bezplatnou zdravotní péči pro všechny?
Kdo poskytoval pracujícím rekreace na zotavenou zdarma?
Kdo postavil nemocnice a zdravotnická střediska?
Kdo vybudoval telekomunikační systémy, rozhlasové a televizní vysílání?
Kdo zajistil, že lidé se nebáli chodit v noci po městech a vesnicích a cítili se bezpečně?
Kdo zajistil, že všichni cikáni museli chodit do zaměstnání?
Kdo zajistil, že když do práce nechodili, nedostali výplatu ani rodinné příplatky?


Je mnoho otázek, které by bylo třeba doplnit, ale není to až tak důležité. Je však třeba připomenout, za jakých podmínek se vše dělo. Socialismus začínal v zemi zdevastované válkou, kde byla zničena nebo poškozená většina infrastruktury. Neexistovala pomoc ze zahraničí, ba naopak. Západní státy dělaly všechno možné, aby brzdily hospodářský růst naší země. USA vstoupily
do války v Evropě, Asii a Africe, čímž je to "povýšilo" na světovou jen proto, aby na ní vydělaly. Země se musela trápit i s vnitřním nepřítelem, který se snažil zevnitř škodit - podívejme se na to, kolik lidí se dnes hlásí k tomu, že aktivně bojovali proti bývalému režimu. Vše se budovalo bez velkých zahraničních investic, bez pomoci z eurofondů, z nichž 40% rozkradou politici, a my je musíme pak vracet. Navzdory všemu krajina prosperovala, hospodářství rostlo a nehrozil její krach, jako nás dnes straší novodobí politici. Co dokázal kapitalismus se slušně vybudovanou krajinou, může vidět každý. Jen srovnání nemůže udělat každý. Studenti, kteří v roce 1989 měli 18 - 22 let, mají dnes 40 - 45 let. Takže generace do 45 let neumí porovnávat a snadno se jim vtloukají i nepravdy do hlavy. Cikáni, kteří se narodili po roce 1989, mají dnes více než dvacet let, nikdy nepracovali a ani nikoho pracovat neviděli. Jediné co vědí, je jít jednou za měsíc na úřad po peníze, které jim kapitalismus vyplácí zdarma z peněz lidí, kteří poctivě pracují. Poctivě pracující lidé jsou vykořisťováni zaměstnavatelem a kapitalistickým státem okrádáni. Socialistický stát Vám bral z hrubé mzdy 20%.

Za to jste měli zabezpečené.

1. Bezplatné školství od mateřské až po vysokou školu
2. Bezplatnou zdravotní péči až po jakoukoliv operaci (za recept se doplácela1koruna !)
3. Zabezpečený příjem v důchodovém věku a důstojné stáří
4. Levné ceny potravin, dopravy, služeb, energií ... atd.


Kapitalistický stát Vám bere z hrubé mzdy 50%. Za to nemáte NIC. (Kromě cikánů).

Chcete vědět ceny za socialismu v československých korunách?

1 litr plnotučného mléka 1,80 Kčs
1 litr benzínu 95 oktanový 2,20 Kčs
1 chléb 3,00 Kčs
1 rohlík 0,10 Kčs
0, 5 litru piva 12 st.1, 80 Kčs
1 lístek na MHD 1,00 Kčs
Nájemné za 3 + kk včetně energií 300,00 Kčs
Nové auto Lada 65.000,00 Kčs, (2160 eur)
Nová Škodovka 45.000Kčs (1500 eur )
Nový Trabant 32.000, - Kčs (1062 eur)
nové kolo 560 Kčs (18,5 eura)!!!
Splátka úvěru měsíčně 100,00 Kč.


Novomanželský půjčka na zařízení bytu (30.000) nevratná (V cenách za zařízení se zařídil byt kompletně, včetně spotřebičů).

Pokud jste chtěli získat být, stačilo podepsat na 10 let pracovní smlouvu se svým zaměstnavatelem, vstoupit do bytového družstva za podíl 600,00 Kčs
nebo podat žádost na Městský úřad, kde Vám přidělili byt do tří let zdarma.

Dům jste si postavili za 150.000,00 Kčs.
Průměrná mzda za socialismu v r.. 1989 byla 3.142,00 Kč.
Nástupní plat středoškoláka (každého) 1.300,00 Kčs
Nástupní plat vysokoškoláka (každého) 1.800,00 Kč.
Výše důchodu byla 65% z dosažené mzdy za posledních odpracovaných 5 let.
To vše jste dostali za odpracovaných 42,5 pracovních hodin týdně (170 měsíčně).

Pokud si vezmete kalkulačku, snadno si spočítáte výšku životní úrovně lidí tehdy a teď. Politici stát nerozkrádali jako nyní. Peníze nekapaly do bezedných studní a soukromých kapes aniž byl někdo potrestán. Co bylo za socialismu špatné? Nemohli jste svévolně cestovat po světě.

Socialismus prý nepřinesl nic dobrého. Po roce 1989 máme zde nové věci: nezaměstnanost, bezdomovce, nehorázné platby ve zdravotnictví, směšné důchody, přeplněné věznice, ale ne politických vězňů.....

A co je dnes, vše je rozkradeno a co není, je v rukou zahraničního kapitálu. Jsme kolonií, banánovou republikou, režiséři převratu, kteří stáli na tribunách, jsou milionáři a chudoba zbídačeného lidu je nezajímá.

Nerozumím, kdo kdy řekl, že demokratické zřízení je to jediné a nejsprávnější zřízení lidské společnosti, ale vím, že je to nehorázná blbost. Myslíme si, že právo volit a být volen je nejdůležitější potřeba člověka.

Proč jsou lidé v politice? Pouze naivní hlupák může uvěřit, že se chtějí obětovat, abychom se my, obyčejní lidé, měli dobře. Jsou tam kvůli tomu, protože touží po bohatství, po moci. Může se dostat někdo do politiky bez peněz? Ano, může, ale jen jako figurka těch, co mají peníze, kteří s ním dělají, co chtějí. Kdo vlastní dnes média? Tisk, rozhlas, televizi, reklamní agentury. Přece bohatí! Kde může zaznít pravda o tom, co je socialismus a co kapitalismus? Přece nikde. Nemlčme, občané, říkejme mladým, že může existovat svět, kde nemusí být takové propastné rozdíly mezi těmi, co pracují, a těmi, co spekulují. Není ostuda pracovat, ale hanba je nezaplatit tomu, kdo pracuje.

Pokud chcete žít, být zdravý, studovat, dožít se stáří a důstojně si ji užít, právo na to máte, ale musíte si to zajistit sám. Buďte si jist, že jakmile toto budete požadovat od kapitalistického státu, obrátí se k Vám zády a nepostará se o vás.

Soběstačné ve výrobě potravin, dnes většinu dovážíme druhořadé potraviny, co ve státech, ve kterých se to vyrábí, nedávají ani psům. Před rokem 1989 se mluvilo o hospodářském růstu, stále větším a lepším uspokojování potřeb pracujících, zvyšování platů, zemědělské soběstačnosti, energetické soběstačnosti. Snižování cen potravin, energií, služeb. Zvyšování životní úrovně lidí. Po roce 1989 nic jiného neslyšet, než pouze, šetření, utahování opasků, krize, vyšší daně, zmrazení platů, zmrazení odměn, vraždy, sebevraždy, okrádání, loupeže, neustále zvyšování cen potravin energií, služeb, rozkrádání státních peněz. Ozdravení veřejných financí neznamená nic jiného, než vzít více peněz lidem, co poctivě pracují. Každý věděl, jaký byl příjem státu a kam peníze šly. A teď - na nic nejsou peníze. Na školství, vědu, kulturu, zdravotnictví, infrastrukturu, zajištění práce pro všechny, výstavbu domů, bytů dostupných pro každého. Nikdo neví, kde ty miliardy mizí.

Jsme úplně ve srabu.

Máme pětinové platy, než mají lidé na západě. Máme všechno zboží dražší o 20 procent než na západě. Musíme jíst potravinový odpad dovážený ze západních zemí Náš státní dluh je 1,7 bilionů korun a roční úroky z něho platíme 90 miliard (!!!) Zvyšuje se počet lidí pod hranicí chudoby, zvyšuje se počet bezdomovců, počet lidí zavřených na ubytovnách, počet lidí vyhlašujících osobní bankrot.

Stát je řízen kmotry, kteří každou veřejnou zakázku předraží tak, že to stát ruinuje - jak to udělal bývalý ministr životního prostředí Drobil, aby naplnil miliardami našich korun svůj osobní měšec a měšec stranické pokladny ODS. Na zdravotní péči bude mít nárok jenom ten, kdo do nemocnice přijede autem značky BMW, jak řekl profesor medicíny Pafko.

Do důchodu budeme odcházet v 74 letech, což je z biologického hlediska úplný nesmysl. Kde je krása naší vlasti, tak opěvovaná státní hymnou?! Naše země nevzkvétá, ale ničí ji skládky odpadu, které jsou často dlouhodobě hořící a ničící tak vzduch a přírodu. Odpad je sem svážen z celé EU a penízky za to jdou do soukromých kapes. Úklid a sanaci po vyhořelých skládkách však nese na svých bedrech stát, potažmo jednotlivé kraje, které na to nemají.. Obyčejní lidé už peníze prostě nemají, protože ani náhodou nedosáhnou na tak proklamovaný průměrný měsíční příjem cca 26.000,-Kč. Velmi často neberou ani jeho polovinu! Podíval se někdy některý z politiků na platy prodavaček, dělnic a jim podobných, které dřou celé dny a víkendy často za minimální plat?

Změna Zákoníku práce nahrává podnikatelům v tom, že zaměstnávají lidi jako brigádníky a často i několik let!!! Podnikatel tak alespoň nemusí odvádět státu velké daně a i lidé se ve jménu zákona lépe okrádají. Jsou okrádáni v tom, že je jim placena nižší mzda, nedostávají nebo alespoň ne v plné míře placené přesčasy, noční a sváteční příplatky apod. a už vůbec ne nějaké osobní hodnocení. Jsou ochuzováni o požitky trvalých pracovníků, jako jsou třeba: stravenky, pracovní oděv...,vždyť to jsou přeci jen brigádníci. Strašíme lidi politickými vězni, kteří byli za komunismu. Ale co jsou "tykadláři", kteří si dovolili zhanobit naše politické představitele? Jsou za to soudně trestáni ne jen podmínkami, které soudci bohatcům udělují za vraždy, za zabití, za korupci, za miliardové rozkrádání státního majetku. Tito "malůvkáři" jsou potrestáni vězením. To jsou přeci političtí vězni jak vyšití! Paní Mercklová ve jménu EU již téměř před rokem doporučila panu Nečasovi, aby odstoupil a aby padla vláda NIC SE NESTALO! I přesto, že švédské království nechce zástupce z Česka na vyhlašování cen, protože tito korupčníci by znesvětili obřad , NIC SE NESTALO ! Ve světě už máme z ostudy kabát !!!

A NIC SE NEDĚJE !!!

Vše jde po staru, čeští mafiáni, politici a soudci si budou mastit kapsy a na obyčejného člověka čeká jen zdražování a živoření a velmi často pouze život pod mostem. JE TO STRAŠÁK DNE - PROSTĚ NA VŠECHNO. JSME V TOTÁLNÍM MARASMU, ALE MŮŽEME SI ODPOVĚDĚT VĚTOU: HLAVNĚ ŽE NÁM NEVLÁDNOU KOMUNISTÉ A HNED JSOU VŠECHNY PROBLÉMY VYŘEŠENÉ, PROTOŽE JEDINÉ A NEJDOKONALEJŠÍ POLITICKÉ STRANY V ČR JSOU : ODS (obrovsky drancující svině), TOP 09 (zatopí lidem)!!!

Komunisti dřív měli stranickou disciplínu a zodpovídali se na stranických schůzích. I tam byli hajzlové, ale museli se krotit, protože byli kontrolováni hned z několika stran. Ti, co se však utrhli ze řetězu a překabátili se do jiných stran už žádnou kontrolu nemají !!! A těmto lidem máme důvěřovat a svěřovat jim své životy a životy našich dětí!? Lidem, kteří pro zisk do vlastní kapsy jsou schopni ne jen převléci kabát a stranu, ale zaprodat republiku! Proto to také tak zde vypadá!!!!!!!!!!!!!!! Konečně o aroganci vládnoucích stran svědčí i poslední prezidentská amnestie, tak nezodpovědná vůči lidu a státu jako takovému! Amnestie, která zastavila stíhání a zaručila beztrestnost a čistý rejstřík těm největším podvodníkům, tunelářům a rozkradačům našich podniků a našich peněz. Je zajímavé, že se týká hlavně lidí z řad ODS a TOP09, ale již se netýká Ratha? Peníze, o které připravili stát jsou nenávratně pryč a teď dokonce i jejich potrestání! Uvolnila a vlastně tak očistila vrahy a násilníky a lidé se opět budou bát pouštět děti samotné do školy, staří lidé se opět budou bát chodit nakupovat nebo toho, že jim "kdosi" přijde "odečíst elektřinu nebo plyn". Lidé ze severu se opět bojí nepokojů z řad aktérů našich nepřizpůsobivých spoluobčanů, kteří se již těší na to, jak to znovu roztočí! Ale tyto obavy na hradě nikdy nepanovaly, protože tam nikdy hlas lidu nedolehne! Anonyme, napsal jsi to tak hezky, že si myslím, že by byla velká škoda, kdyby to zapadlo. Myslím si, že by se to mělo objevit ve všech diskuzích, aby si všichni uvědomili, jak jsme denně a při každé příležitosti ohlupováni.

Chytrý člověk ví, že historie se nikdy neopakuje a vše jde kupředu a mění se, tudíž i komunistická strana již nikdy nemůže být stejná jako dřív. Strašit komunismem, stejným, jako byl před lety, je jako strašit malé děti čertem. Pak to dopadá tak, jako na Táborsku, v Českých Budějovicích a v jiných městech, kde studenti demonstrují hladovkou v podstatě proti výsledkům demokratických voleb. Oni ovšem za to nemohou, protože byli zmanipulováni. Zmanipulováni těmi lidmi, kterým nejde o stát, ani o lidi, ale o to, že se změnou vlády přijdou o svá plná koryta a své plné kapsy. Doufám, že nebudeš nic namítat, když se Tvůj text občas někde objeví. Děkuji.

A ty čtenáři si udělej svůj názor.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3284 sec,0.0816 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,961kB