Pondělí 19 únor 2018
V Mnichově proběhla 54. bezpečnostní konference   
Pridal tk Pondělí 19 únor 2018 - 15:30:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V pátek 16. února byla v jihoněmeckém městě Mnichov zahájena 54. Mnichovská bezpečnostní konference, na níž se představí více než 20 zemí včetně vedoucích představitelů států a ministrů obrany a zahraničí. Setkání skončilo v neděli 18. února.

Konference se zaměřuje na evropskou bezpečnost, geopolitickou krizi, kontrolu zbrojení a další důležité otázky. Na zahajovacím ceremoniálu předseda konference Wolfgang Ischinger uvedl, že v současné době koexistují rozvoj i rizika, vztahy mezi jednotlivými zeměmi se přibližují, ale současně existují další rozpory a konflikty. Řekl také, že v porovnání s minulostí je naše společnost stále zranitelnější. Velký počet uprchlíků a vysídlených lidí přinesl nový šok do mezinárodního řádu, který byl založen před deseti lety. Svět se stále více sbližuje. "Doufám, že letošní Mnichovská bezpečnostní konference přijme praktická opatření, která zastaví zhoršující se krizi."

V posledních letech čelí Evropa několika výzvám, například odchod Velké Británie z EU, uprchlická krize či teroristické hrozby. Německá ministryně obrany Ursula von der Leyen ve své zahajovací řeči zdůraznila důležitost Evropy jako celku. Uvedla, že je nutné společné chápání Evropy pro jednotné cíle a zájmy. Pouze tímto způsobem Evropa získá ve světě významnější pozici.

11. prosince 2017 EU schválila stálou strukturální spolupráci v oblasti obrany, kterou podepsalo 25 členských států. Dále bylo navrženo 17 projektů v oblasti obranné spolupráce, které byly původně v rámci tohoto mechanismu.

Projekty se týkají vojenského výcviku, internetové bezpečnosti, logistické podpory, pomoci při katastrofách a strategické velení. Ursula von der Leyen dodala, že podepsání dohody o spolupráci bylo důležitým krokem k evropské integraci v obraně.

Francouzská ministryně obrany Florence Parly vyjádřila podporu von der Leyen a zdůraznila, že ačkoli má Francie s Německem velké kulturní, společenské i vojenské rozdíly, je důležité, aby se vzájemně doplňovaly v rámci spolupráci.

O víkendu se kromě evropské bezpečnosti diskutovalo o transatlantických vztazích, situaci na Blízkém východě a jaderné otázce na Korejském poloostrově.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOrbán vyzval k založení „globální aliance" proti migraci   
Pridal tk Pondělí 19 únor 2018 - 15:13:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Maďarský premiér Viktor Orbán označil křesťanství za „poslední naději Evropy“, informuje Euractiv.

Ve svém provolání k národu politik prohlásil, že Západ „proložil cestu k úpadku křesťanské kultury" a přispěl k šíření islámu, zatímco administrativa maďarského premiéra „nedovolila islámskému světu, aby nás z jihu zaplavil".

„Kvůli imigraci houstnou nad Evropou mračna," tvrdí Orbán. „Národy přestanou existovat, Západ padne a Evropa si ani neuvědomí, že byla dobyta."

Maďarský premiér vyzval k založení „globální aliance" proti migraci.

Orbánova prohlášení zazněla na prahu dubnových parlamentních voleb, ve kterých by si přál být znovuzvolený na post premiéra.

Zdroj: Euractiv
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZdeněk Bakala po skandálu s emaily a po pátečním rozhlasovém pořadu šéfredaktora Aeronetu spustil na mainstreamu damage control svých freemailových služeb   
Pridal tk Pondělí 19 únor 2018 - 06:09:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zdeněk Bakala po skandálu s emaily a po pátečním rozhlasovém pořadu šéfredaktora Aeronetu spustil na mainstreamu damage control svých freemailových služeb. Na Českém rozhlasu se žehlil skandál jako o život, ale o zahazovaných emailech nepadlo ani slovo! Český rozhlas se ani neobtěžoval pozvat do studia některého ze zástupců 118 cenzurou postižených webů!

Po mém pátečním rozhlasovém pořadu na Svobodném vysílači CS se rozpoutalo hotové peklo. Jak mne upozornil admin, okamžitě začaly soustředěné útoky na náš server, ale i na server Svobodného vysílače. Útok byl veden z Ukrajiny z oblasti Oděsy a Kyjeva, ovšem vzhledem k tomu, že šlo o VPN IP adresy, je prakticky jisté, že tyto pokusy byly originovány někým z České republiky, kterému vadí naše odhalení a obrovská kauza cenzury, která v historii České republiky nemá dosud obdoby.

O tom, že situace je vážná a ťali jsme doslova do živého, o tom svědčí i velmi pohotová “damage control” ze strany společnosti Economia. Hned v sobotu večer po 20. hodině totiž odvysílal Český rozhlas v rámci pořadu Online Plus rozhovor s šéfem společnosti Excello, s.r.o. Tomášem Charvátem a jemu sekundoval Petr Kubský z Magazínu 067. Pořad moderoval šéfredaktor serveru Lupa.cz David Slížek. Audio záznam pořadu si můžete poslechnout v odkazu zde: http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3982282 . Celý pořad byl ukázkovým damage control produktem jako z učebnice, nezaujatý posluchač se však nakonec dozvěděl, že celý pořad je pouze hašením jistého skandálu, o kterém ale v pořadu nepadlo ani slovo, pouze zazněl odkaz na “nejmenovaný server” (Aeronet.cz), který jako první přinesl kauzu cenzury na freemailových serverech Centrum.cz, Atlas.cz a Volný.cz.

Celý pořad na Českém rozhlase byl o tom, jak se detekuje a vyhodnocuje spam, ale všude se mluvilo jen a pouze o tom, že identifikovaný spam skončí ve složce spam. Jenže to právě je celé jádro problému, protože jak odhalil na počátku tohoto týdne náš server, společnost Excello pana Charváta zahazovala bez vědomí odesílatele i příjemce všechny emaily s výskytem slovního řetězce “aeronet.cz” a jak jsme zjistili vzápětí, stejný osud potkal emaily, které obsahovaly názvy více než 100 dalších serverů české a slovenské zpravodajské alternativy. Je ostudné, že ani moderátor Českého rozhlasu neměl odvahu položit panu Charvátovi tu nejjednodušší otázku, proč firma Excello pro Bakalovu firmu Economia poskytuje bizarní službu, která spočívá v zahazování emailů, v nichž se vyskytují jakékoliv odkazy na alternativní servery. Proč nejsou tyto emaily, pokud opravdu jde o spam, přesouvány ve freemailech Centrum, Atlas a Volný do složky “Spam” a proč jsou zahazovány i emaily mezi rodinnými příslušníky, kteří zcela zjevně nejsou spammery.

Český rozhlas opět “nezklamal,” veřejnoprávní stanice si dělá z koncesionářů blázny

Český rozhlas opět nesplnil svoji roli veřejnoprávního média, když nepozval do studia poškozenou stranu, nikoho ze zástupců více jak 100 serverů, kterým dosud jsou zahazovány emaily na trojici freemailů Zdeňka Bakaly. Je sice pěkné, že poté, co náš server spustil mediální kampaň k této kauze, že přestal být v pátek blokován (stejně tak i Parlamentní listy), ale podle našich informací nadále trvají blokace většiny serverů uvedených na obskurní slovenské stránce Konspiratori.sk (POZNÁMKA: redakce INFOKURYR.cz tuto informaci může potvrdit , jsme také blokováni!) , o které pan Charvát v rozhovoru právě pro Slížkův server Lupa.cz uvedl, že provozovatelé zmíněného slovenského serveru prý odvádějí fantastickou práci. Proboha, v čem? Že sepsali seznam nezávislých webů, které slovenskému deníku SME berou čtenáře a hlavně zadavatele reklamy? V pořadu na ČRo nezaznělo ani slovo ze strany provozovatelů poškozených serverů.

Foto: Tomáš Charvát, šéf antispamové firmy Excello, s.r.o.
Celý týden jsme viděli vysokou aktivitu a návštěvnost našeho portálu z IP adres Českého rozhlasu a České televize. Četli a doslova viseli nad články o kauze a sledovali a klikali na komentáře. Výsledkem však není investigace celé kauzy, ale servilní damage control, na kterém se bezostyšně podílí přímo redaktor ČRo. Zapnout si Český rozhlas, to je stejné, jako vypít sklenici s octem, protože přesně tak má člověk zkřivená ústa při poslechu takových pořadů. Pokud je někdo označen za spammera, musí mít v historii komunikace jasnou stopu jako rozesílatel spamu. Jak správně zaznělo, i když někdo bude rozesílat linky na ČRo, tak to bude také spam. Ale kvůli tomu proboha přece tato kauza nevypukla. Kauza vznikla kvůli tomu, že společnost pana Charváta neoznačovala poštu jako spam při doručení do schránky adresáta, ale rovnou emaily zahazovala podle jednoduchého vzorce: podle klíčových slov názvů domén serverů české a slovenské zpravodajské alternativy v době prezidentské kampaně v ČR.

V pořadu Online Plus na ČRo zamlčeli národu, že Zdeněk Bakala zahazuje občanům ČR poštu bez jejich vědomí, a to podle politického klíče!

Kdokoliv si to mohl vyzkoušet. Lidé, kteří nikdy neposlali ani jeden spam. Když v rámci rodiny manžel manželce poslal v emailu odeslaném na Centrum.cz email s odkazem na článek Aeronetu s jednou větou: “Posílám ti odkaz na zajímavý článek…”, tak email po korektním odeslání ze Seznamu.cz nedošel, prostě zmizel. Stejnou zkušenost měli všichni ostatní, kteří zkoušeli na freemaily na Centrum.cz poslat odkazy na články našeho serveru. Člověk by očekával, že veřejnoprávní médium, placené z daní českých občanů, se bude laskavě zabývat cenzurou, že emaily daňových poplatníků jsou na Bakalových emailech zahazovány, a to podle ideologického klíče převzatého ze seznamu na slovenském webu Konspiratori.sk. Když Český rozhlas ihned po mém pátečním pořadu na SVCS rozjede pořad s ředitelem antispamové firmy, který v kauze hraje jednu z hlavních rolí, a když mu přitakává šéfredaktor Lupa.cz, což je firma napojená majetkově na lidi, kteří píšou pro Bakalův Respekt a také sedí v neziskovce Geroge Sorose v Praze, tak je zcela zjevné, že jsme rozkopli vosí hnízdo a ihned je spuštěn damage control na minimalizaci škod.

Sobotní pořad na ČRo opět ukázal, že veřejnoprávní média jsou v katastrofálním stavu a je třeba spustit proces reformy těchto médií, kde naše redakce spolupracuje s některými vybranými politiky na přípravě změn pro Českou televizi a Český rozhlas. Tyto jednostranné a nevyvážené pořady jsou pouze důkazem toho, že veřejná služba těchto médií už není veřejná, ale jedná se o klientelistické vysílačky, které plní soukromé zadání úzké skupiny nejbohatších a nejvlivnějších lidí v ČR. Namísto toho, aby ČRo spustil poplach a plošné pokrytí kauzy, že stovkám tisíc občanů Zdeněk Bakala třídí poštu podle ideologického klíče, tak místo toho závěrem pořadu se redaktor spolu s hosty šklebí a zesměšňuje poškozené občany ČR tím, že jde o nějaké konspirace, a nevadí mu, že byly nenávratně skartovány a zahozeny miliony emailů od poloviny prosince.

Nepohodlné servery se zablokují na úrovní DNS a veškeré odkazy na jejich články se potichu smažou po odeslání. To je nová koncepce boje mainstreamu proti alternativě?

Server Aeronet.cz přináší klíčové kauzy a události, o kterých se na mainstreamu nemluví. Mohlo by to znít jako fráze, ale když si poslechnete sobotní pořad na ČRo, tak s hrůzou zjistíte, že veřejnoprávní média nejenom o této kauze nechtějí mluvit, ale dokonce pomáhají původcům tohoto skandálu v zametání celé kauzy pod koberec. A potom se mainstreamová média diví, že ztrácí vliv a důvěru veřejnosti, potom se diví, že alternativa získává větší a větší podporu občanů. Když mainstream přestane plnit funkci média a stane se nástrojem klientelistické vysílačky, potom je logické, že občané přestanou věřit tomu, co slyší, vidí a čtou v mainstreamových médiích. Když přineseme informace o kauzách jako lithium, George Soros a jeho příliv kapitálu do Prahy, nebo o zahazování emailů na Bakalových serverech, tak reakcí mainstreamu jsou dezinformace nebo dokonce útočení proti našemu serveru, blokování DNS záznamů u poskytovatelů internetu a záměrné rušení pátečních pořadů na SVCS.

Záznam pátečního pořadu o kauze cenzury a mazání emailů na Bakalových freemailech:
Demokracie krvácí. Už zase jsme se vrátili do totality. Už zase někdo čte naše dopisy, emaily, už zase někdo lidem blokuje poslouchání a čtení závadových materiálů. Už zase někdo kouká lidem do poštovních schránek, už zase někdo za někoho rozhoduje, co by měl a neměl číst. Demokracie bez svobody je jako moře bez vody. A kdokoliv chce druhým řídit životy, v ničem se neliší od nacismu a komunismu. Éra dnešního liberalismu se v ničem neliší. Diskuse je nepřípustná, pravda je jenom ta, které zazní ve veřejnoprávních médiích a kdokoliv uhne krokem nebo pohledem, je dehonestován, diskreditován, i kdyby to byl biskup, ani on není v bezpečí, viz. kauza kardinála Duky. Liberalismus je nejhorší forma diktatury. Nepotřebují vás ke svému vládnutí, na rozdíl od komunismu i nacismu, které se musely opírat o podporu lidu. Liberalismus se opírá jen o banky a masmédia, která utváří veřejné pokřivené mínění. Namísto prošetření cenzury se mainstreamový rozhlas staví do role kumpána, který chrání cenzuru na freemailech bývalého uhlobarona.

-VK-
Šéfredaktor AE NewsPOZNÁMKA NAŠÍ REDAKCE:

O této šokující informaci o novodobé cenzuře, která postihla i náš zpravodajský portál INFOKURÝR.cz jsme již psali zde:

http://infokuryr.cz/news.php?extend.20580.2

http://infokuryr.cz/news.php?extend.20567.2


______________________

Zdroj: https://aeronet.cz/news/zdenek-bakala-po-skandalu-s-emaily-a-po-patecnim-rozhlasovem-poradu-sefredaktora-aeronetu-spustil-na-mainstreamu-damage-control-svych-freemailovych-sluzeb-na-ceskem-rozhlasu-se-zehlil-skandal/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPoslankyně Langšádlová se strachy počůrala? Rath je proti tomu beránek!   
Pridal tk Pondělí 19 únor 2018 - 05:58:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Co tvrdí poslankyně z extremistické strany TOP 09 Helena Langšádlová, která byla v roce 2008 v zastupitelstvu Středočeského kraje a byla jedna z těch, kdo pro dotaci na stavbu Čapího hnízda tehdy zvedli ruku?

Krajská rada projekty nevyhodnocovala ani nekontrolovala.

„Byly tam stovky takových žádostí, které úřad prověřoval, plus tam byli vždy dva externí hodnotitelé. My jsme pak dostali průměrné číslo, jak byl daný projekt vyhodnocen, a rozhodovali o množství prostředků,“ popsala Langšádlová.

Drsné, šílené!

Tento největší podvod století kryl Kalousek, který odmítal předložit náklady na obsluhu dotací. Skutečnou obsluhu dotací - nikoliv na OP Technická pomoc! Teprve nyní vychází obludný systém eurodotací v plné své nahotě najevo! A kdo se další počurá z extremistické strany TOP 09? Bude policie důsledná, nebo v zájmu Evropské unie se vše zamete pod koberec?

Z morálního hlediska by měl sedět Kalousek v kriminálu, až by zčernal. Extremistická TOP 09 by měla být zrušena a každý, kdo se podílel na tomto systému by měl být potrestán vyšší sazbou, než David Rath. Bude mít sílu detektiv Pavel Nevtípil odhalit skutečné zločince, nebo se v této kauze pojede paradoxně po malých rybách?

(Chápáno dle zdánlivého trestného činu padesát miliónů proti stům miliard procházejícím evropskými dotacemi)

Stále silněji vychází najevo, že šílené útoky na Babiše a Zemana byly vedeny strachem prapodivných zastánců Evropské unie, kde jsou jednotlivci rozpuštěni mezi STAN, KDU-ČSL TOP 09. Sta miliard, které plynou mezi stranami a prapodivným systémem, který nelze rozklíčovat. Jedni z toho přímo tyjí, druzí jsou v něm zaháčkovaní. A pokud si propojíme další neuvěřitelnou spojku mezi Kalouskem, Šťávou, Diag Human a záhadným strážcem moráloky Kalvodou, hrůzná odnož vstupu do Evropské unie seobnažuje v plném světle.

Pokud je policie a státní zástupci skutečně nezávislá, půjde po této stopě. Zločiny jsou do očí přímo bijící už od doby, kdy ministr Bojar vyslovil to, co už předtím oznámilo Německo. Přesto si v té evropské kultuře může dovolit jakýsi Šťáva s Kalvodou a přítelem Kalouskem vydírat občany České republiky o desítky miliard.

Kruh se pozvolna uzavírá. Kalousek jako ministr financí byl excelentní. Jako člověk je to zrůda. A další a další důkazy propojení s Langšádlovou, schvalováním astronomických dotací a převodů peněz odkrývají jejich skutečnou tvář.

DŮKAZY

Písemná žádost o rozkrytí eurodotací ministru Kalouskovi (jeho nástupci)

http://www.paratdnes.cz/www.paratdnes.cz/2013/11/Pisemna-zadost-o-rozkryti-eurodotaci-ministru-Kalouskovi.html


A následovalo

14. 4. 2014 zaslán opětovný dopis na MMR, tentokrát pod vedením ministryně Jourové. Odpověď ředitele odboru Krále v květnu 2014 sice obsahovala odkazy a celkové monitorování výdajů, ale opět nelze dohledat cenu obsluhy dotací a všeho souvisejícího.

Detailní analýzou věnující se výdajovým položkám v rámci technické pomoci nedisponujeme! Pokud vás zajímají další informace vztahující se k převodům a úschově evropských prostředků a kolik bylo za ně učiněno výdajů, doporučuji se obrátit na Ministerstvo financí ČR, které je za tuto část zodpovědné.

Tolik dopis ředitele odboru Jana Krále, podepsána min. Jourová.


Pohádka o slepičce a kohoutkovi se dostala až do expertní party Kalouska a Jourové a zvrácenost Evropské unie je ve finále. Pak vystoupí pseudodemokratické hvězdy a hlásají, kdo více vypustil HOAXŮ a Fake Newsů!

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/1450-poslankyne-langsadlova-se-strachy-pocurala-rath-je-proti-tomu-beranek

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponObří lež o tzv. českých četnících Protektorátu a její vyvrácení   
Pridal tk Pondělí 19 únor 2018 - 05:46:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V současnosti média šíří naprostou historickou lež o tzv. "českých četnících" v Protektorátu Böhmen und Mähren. Bezprostřední příčinu tomu zavdala takzvaná kauza Lety.

Jak se to má s četnictvem a vládním vojskem za Protektorátu? A jak se vlastně má se samým tzv. Protektorátem?

Začněme od historického začátku. Po zradě spojence ČSR Francie, za přitakání Británie, byla bez ČSR uzavřena čtyřmi mocnostmi tzv. Mnichovská dohoda, 30.9.1938. ČSR musela Německu odstoupit pohraničí českých zemí a 40 procent všeho průmyslu plus obranná opevnění. Z pohraničí bylo vyhnáno 250 tisíc Čechů, skoro 800 tisíc zůstalo na uloupeném území (jakýsi předobraz dnešního Kosova).

7.10.1938 se ustavila I.slovenská "autonomní vláda".

11.10.1938 s ustavila "autonomní vláda Podkarpatské Rusi".

30.11.1938 byl zvolen presidentem dr. Hácha a nastoupila Beranova vláda, jež zahájila tzv. II. republiku s názvem "Česko-Slovensko" (na tento konstrukt po převratu 1989 později navázal president Havel a vyvolal tzv. "pomlčkovou válku).

14.3.1939 Slovenský sněm odhlasoval tzv."Samostatný Slovenský štát", od srpna 1939 s názvem Slovenská republika.

15.3.1939 Hitler po nátlaku na dr. Háchu a ministra zahraničí dr. Chvalkovského oznámil vojenskou okupaci českých zemí. S okupací vyslovil souhlas dr. Hácha a Beranova vláda (!).

16.3. 1939 vydal Hitler Výnos o zřízení Protektorátu Čech a Moravy - Böhmen und Mähren. I. protektorátní vláda byla Beranova a tzv."státní president" zůstal dr. Hácha. Výnos sice zaručoval (!) Protektorátu "vlastní správu i autonomii", ale žádné tamní rozhodnutí nesmělo ohrozit zájmy Říše. Protektorát neměl zahraniční suverenitu ani ministerstvo obrany. Neexistoval parlament ani politické strany,pouze tzv.Národní souručenství a trpěné fašistické organizace, např.Vlajka, Svatoplukovy gardy, Strana zeleného hákového kříže apod.Vládní vojsko smělo plnit jen pomocné úkoly. Totéž se vztahovalo na protektorátní orgány, zejména na četnictvo. Ve vládě v protektorátu neměl hlavní slovo ani president, ani vláda, nýbrž říšský protektor. Nejprve von Neurath, souzený válečný zločinec v Norimberku, jenž nastoupil 5.4.1939, poté Heydrich. Od 27.9.1941, pak Daluege. Heydrich vyhlásil "politiku cukru a biče", pak stanné právo od 28.9.1941. 28.9.1942 byl zatčen předseda protektorátní vlády gen.Eliáš, vyslaný jako odbojář do vlády, a poté popraven. Pak bylo rozpuštěno vedení NS a provedeny první transporty Židů do Terezína. Byly zakázány vlastenecké organizace Sokol a Orel a jejich příslušníci popravováni, nebo posláni do věznic a do Osvětimi a dalších koncentráků. 19.1.1942 byla jmenována nová protektorátní vláda v čele s Jaroslavem Krejčím. 1.5.1942 Hácha byl nucen rekonstruovat výbor NS. 27.5.1942 byl proveden vojenský akt atentátu na protektora Heydricha. 4.6.1942 nastoupil jako protektor generál policie Daluege a státní tajemník Frank získal další pravomoci. Došlo k aktivizaci fašistických korporací - Vlajky (Rys-Rozsévač, později zavřen), Národní obce fašistické, Českého svazu pro spolupráci s Němci, Svatoplukových gard, Národopisné Moravy (Úprkovo hnutí), Strany zeleného hákového kříže, Českého svazu arijců apod. Tyto organizace ovšem nehověly ani nacistům, většina z nich tíhla k mussoliniovskému vzoru a protektorátní vláda sama se je snažila eliminovat.

Významnou osobností III. protektorátní vlády byl E. Moravec, hlavní ideolog kolaborace s Říši. Pomocí kliky redaktorů (Lažnovský, Kožíšek, Krychtálek, Vajtauer atd.) ohlupoval smýšlení mládeže i mas a s Fr. Teunerem byl tvůrcem Kuratoria.

Jak se situace Reichu zhoršovala, byla zesílena propaganda, např. vytvořením Ligy proti bolševismu (dnes máme historickou analogii - inkarnáty pana Štětinu, madam Langlšádlovou atd.). Reich prosadil tzv. Technische Nothilfe a nasazení Čechů do říše na práce na obnovu bombardovaných měst. Roku 1943 Daluege uvolněn pro duševní chorobu, v říjnu 1943 nastolen nový protektor dr. Frick. K.H.Frank poté dostal titul říšského státního ministra pro Protektorát Čechy a Morava, přičemž mu patřil veškerý styk s Hitlerem a plná moc na území Protektorátu (což mělo za následek další vraždění po Lidicích a Ležákách, např. Ploština, Prlov, Javoříčko atd.).

O 5. výročí zřízení protektorátu Krejčí a Frank navštívili Hitlera v Obersalzbergu. Probrali možnou výměnu dr. Háchy Krejčím, což se však nestalo. Tam bylo stanoveno totální nasazení mládeže protektorátu na válečné práce - zákopy v protektorátu a v Ostmarce. Na přímý rozkaz Hitlera odjelo do Ostmarky (Rakouska) 10 tisíc mládežníku na zákopové práce,a v protektorátu mobilizováno 50 tisíc mládežníků.

V éře krachu III. Reichu Frank navštívil Hitlera 4.5.1945 v Berlíně. Jednal o případné nové vládě odsouhlasené Západem s proněmeckou orientací. Byla sestavena delegace velkoprůmyslníků a bývalého generála k jednání se Západem v Itálii. Tato snaha neuspěla pro kapitulaci Německa 8. a 9.května 1945. Do republiky se vrátil dr. Edvard Beneš, exilová vláda z Londýna a moskevské vedení odboje. Část území osvobodila s Rudou armádou Svobodova čs.armáda. Oblast západních Čech osvobodila Pattonova armáda. Národní a státní soudy odsoudily zrádce a kolaboranty, včetně R. Berana, R. Bienerta, člena protektorátní vlády, (příbuzného žalobkyně presidenta Zemana, paní Kaslové.) A zde začíná odpovědnost protektorátních četníků a vládního vojska za činnost v Protektorátu.

Jak jsme osvětlili, Protektorát neměl mezinárodně právní subjektivitu, byl plně podřízen III. Reichu. Protektorátní orgány tudíž neměly vlastní výkonnou moc, ale jen moc subordinovanou orgány říše. To se týkalo i zřizování represivních institucí uvnitř protektorátu. Zemské úřady neměly vlastní právní subjektivitu, byly podřízeny velení složek říše - landráty byl podřízeny např. SD, orgánům wehrmachtu (území tzv. střelnic - Neveklovsko, Sedlčansko, Berounsko, Drahanská vysočina, Vyškovsko), orgánům NSDAP,gestapa atd.

To se týkalo i zřizování sběrných táborů, jako byly Lety nebo Hodonín či Svatobořice. Zatímco Lety byly zřízeny v I.etapě z pracovních důvodů, ve II. etapě k tomu přistoupily nepřijatelné rasové diskriminace. Přitom Svatobořice na tom byly z hlediska ideologické mašinerie III.Reichu velice špatně - tam byl uplatněn systém fémového trestu - za tzv. nepřátele Říše trpěli jejich příbuzní včetně žen a dětí. Přitom ze všech těchto táborů se mohli věznění dostat do táborů vyhlazovacích.

Tábory ovšem nespadají na vrub iniciativy okupovaného českého národa! Tábory zřídila Velkoněmecká říše, nikoli protektorátní orgány, které dostaly vnucené příkazy od orgánů SD, gestapa a SS.

Každý protektorátní četník, který pokračoval ve službě Protektorátu Böhmen und Mähren, musel sloužit podle rozkazů a směrnic III.říše!

Proto president Beneš a po něm i další členové a spolupracovníci exilové vlády v Londýně, již nejméně od roku 1940 varovali všechny kolaboranty a zrádce - což se vztahovalo i na četnictvo a vládní vojsko! - že tito budou po osvobození postaveni před vyšetřovací orgány a souzeni pro zradu a kolaboraci! Po presidentu Beneši toto varování často opakovali další zástupci exilové vlády, Jan Masaryk, Pavel Svatý (Prokop Drtina), Jaroslav Stránský a další. Každý činovník protektorátní tzv. vlády a tzv.orgánů musel vědět a věděl,co bude následovat po osvobození státu ČSR! Proto výklady o nějakém "českém podílu na represích proti Romům, Židům" atd. jsou nejen zavádějící, ale i trestuhodnou lží.

Protektorátní četník nebo vládní voják měli po osvobození pouze jedinou možnost očištění od zrady a kolaborace - prokázat své vyslání do těchto protektorátních složek pomocí dokladů odbojářských a partyzánských složek nebo složek zahraničních vojsk. Anebo u tzv. vládního vojka prokázat vzpouru proti wehrmachtu, což se zdařilo například v Itálii vyslaným členům protektorátního vojska, kteří se spojili v r.1944 s italskými a jugoslávskými partyzány proti Němcům.

Po válce odbojářské a partyzánské organizace dle směrnic ministerstva vnitra a obrany utvořily komise, které byly tří a pětičlenné a dokládaly účast v odboji nebo vyslání do nepřátelských složek.

Po osvobození šetřily tři typy komisí všechny podezřelé z kolaborace takto:
•Trestně nalézací komise šetřily případy zločinů a zrady podle dekr.16
•Bezpečnostní komise šetřily kolaboraci podle dekr. 5, 12, 33, 100 a 108.
•Očistné komise šetřily provinění proti národní cti a lehčí případy kolaborace.
Po vyšetření pak orgány státu konaly trestněprávní a majetkoprávní opatření, například konfiskace majetku, domácí internace nebo odebírání čestných občanství apod. provinilých osob. Okruh vyšetřovaných zahrnoval tyto kategorie:

Němce, Maďary, české i slovenské zrádce, kolaboranty, české i slovenské gardisty, české nositele Svatováclavské orlice. Takže naprosto padá neprofesionální blábol exministra Hermana o dekretech jakožto "etnické čistce ve stínu Moskvy". Mytický Poirot by pravil :"Pane ministře, o žádnou etnickou čistku nešlo!" U dekretů nešlo o etnickou čistku. U dekretů šlo o určení nepřátel a zrádců I. ČSR! I proto nemohla být obnovena například agrární strana - nešlo o žádný "antidemokratický bolševismus". Agrární strana prostě a jednoduše jako celek zradila I. ČSR, její hlavní představitel byl superkolaborant Beran, proslulý výrokem "Hitler mi prkenici nevezme, boševik ano". A řada aktivních činovníků agrární strany prokazatelně kolaborovala s hitlerovci, podobně jako na Slovensku představitelé Hlinkových gard nebo Hlinkovy luďácké strany. Při obnovení takových "stran" by nutně došlo k občanské válce - ani z těchto důvodů nemohlo dojít k jejich obnovení. Agrárníci a luďáci kolaborantsky dohráli svou roli. ČSR zde prostě řešila stejný problém, jako osvobozená Francie s vichystickými darebáky, Holandsko a Belgie se svými kolaboranty, a Norsko se svýmu Quislingy.

Počítat protektorátní četníky a vládní vojáky za nějaké "představitele českého národa utlačující Romy, Židy" apod. je stejný blud, jako onehdy paskvil Blesku o "českých dozorcích" v Osvětimi. Už führerovy zákony a zákony Reichu vylučovaly jakoukoli účast Čechů v represivních složkách říše. Pokud se u dozorců vyskytla nějaká česky znějící jména jako Nowak apod., šlo zásadně jen a jen o říšské občany, nikoli o etnické Čechy. Kdyby u nás byl parlament co k čemu, dávno by vydal nějaký zákon o nepřípustnosti ztotožnění Čechů s represivními složkami Reichu, jak dnes mají bratři Poláci zákon o neúčasti Poláků na holocaustu. Bohužel, zatímco bratry Poláky osvítil Duch svatý, u nás vládnou historičtí analfabeti. Ale lež o "českých četnících" Protektorátu jsme doufám vyvrátili.

Srovnávací literatura:
•Heinc Zd.,Kounovský J.,Baumruk Vl., Vyznamenání z doby nesvobody 1939-1945,Praha 1999.
•Beneš E., Projevy a stati.
•Kopřiva L. Jak soudí trestně nalézací komise
•Stránský J., Projevy k domovu
•Masaryk J., Volá Londýn

Jiří Jaroš Nickelli, ČSOL Brno I
Autor pozůstalý po oběti gestapa, příbuzný obětí Osvětimi

Osobní poznámka: Kdyby mi někdo do očí tvrdil, že mí dva strýcové v Osvětimi byli drženi pod dozorem "českých dozorců", musel bych mu naplít do obličeje. Redaktoři Blesku měli štěstí.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNovým šéfem ČSSD byl zvolen obhájce islámu a přítel českých muslimů Hamáček!   
Pridal tk Pondělí 19 únor 2018 - 05:28:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Česká sociální demokracie si zvolila za svého šéfa předního obhájce islámů a multikulturalismu mezi našimi politiky pana Hamáčka!

„Odsuzuji islamofobii, stejně jako odsuzuji jakoukoli jinou formu extremismu či rasismu. Islám už v minulosti prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli ve vývoji lidské společnosti,“ prohlásil Hamáček.

Vice naleznete zde:

http://infokuryr.cz/comment.php?comment.news.19175

Šéfem ČSSD se stal vlivový agent Ázerbájdžánu v ČR Jan Hamáček!

"Česko se stalo součástí evropského skandálu. Mezinárodní sdružení investigativních žurnalistů OCCRP odhalilo existenci korupčního fondu, ze kterého ázerbájdžánské elity posílaly peníze politikům do ciziny. Celkově tato asijská diktatura rozeslala v přepočtu na 66 miliard korun", psal v září 2017 web iDnes. A koho zmínil mezi českými politiky obviněnými z uplacení ze strany režimu v Baku? Ano, správně nového šéfa ČSSD Hamáčka!

Transparency International také zkoumala, kdo z českých politiku prosazoval u nás zájmy Ázerbájdžánu a působil tak jako vlivový agent této diktatury. Ano, správně mezi zjištěnými přáteli režimu v Baku je i nový šéf ČSSD, který byl dokonce za své služby tomuto islámsko-mafiánskému režimu odměněn státním vyznamenáním Ázerbájdžánu ...

Sám Hamáček označil muslimský Ázerbájdžán za nejdůležitějšího spojence ČR v oblasti. Netřeba asi dodávat, že Ázerbájdžán se společně s Tureckem, pokusil vyvraždit křesťanské Armény v oblasti Náhorního Karabachu. A tohle jsou nejdůležitější spojenci ČR v této oblasti podle nového šéfa ČSSD ...

Inu, máme se na co těšit. Pod vedením soudruha Hamáčka bude ČSSD pokračovat v prosazování nejen multikulturní probruselské politiky, proberlinské ekonomické závislosti, ale i proislámské vstřícnosti české levice ...

Autor: Lukáš Lhoťan
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJe mi z ČT a Kocába na blití. V tomto hnusu si s chutí zahráli Jan Hrušínský, Oldřich Kaiser či Karel Roden. Za války prý byli největší svině a vrazi Poláci, Češi, Slováci a Němci jen čestně bojovali.   
Pridal tk Pondělí 19 únor 2018 - 05:20:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tak už máme vlastní koncentrák!

Náš, český, kde jsme my (a ne Němci, ti za nic nemohli) týrali ubohé Cikány. Týrat Romy jsme nemohli, ti tehdy žádní nebyli.

Tvrzení alespoň vyplývá z vyjadřovaní hlasatelů televizních zpráv, kde se najednou „tábor v Letech“ proměnil v „český koncentrační tábor“.


Chytlo se to tak rychle, že k mému překvapení slovo český koncentrák použil i JUDr. Křeček, od něhož bych to nečekal. On, zásadní bojovník proti nacismu. Že tohle blábolí kdejaký nevzdělanec a fanatik s pubertálním myšlením či aktivista indoktrinovaný z ciziny, to chápu. Idioti jsou součástí každého národa. S tím nic nenaděláme. Možná se pan doktor jenom uřekl. I když právě on by měl vědět, že vyslovené slovo se nedá vrátit zpět. A jeho jed je stejně účinný, jako jed kobry.

Což ovšem dobře vědí v redakci zpravodajství ČT. A ač dlouhá léta vždy hovořili o „táboru v Letech“, najednou je z toho v ústech moderátorů „český koncentrační tábor“. Což lze považovat, z hlediska informačního významu ČT a jejího postavení za „oficiální názor“ České republiky. Tak to berou jako běžní diváci u nás, tak zahraničí. Kdopak to asi a pročpak to asi schválil? Veřejné vyhlášení „českého koncentračního tábora“?

Neměla by se na to Rada pro televizní a rozhlasové vysílání podívat? Kdopak povolil či nařídil změnu označování úředního názvu „Cikánského pracovního tábora v Letech“ za koncentrák? Čí je to stanovisko? Vlády? Ministerstva zahraničí? Nějakého soudu? Anebo je to jen akce nějakých „aktivistů“? A jakých aktivistů? Ani náhodou nezpochybňuji informace o tom, že se s Cikány v Letech zacházelo nedůstojně ze strany vedení tábora. A nezpochybňuji ani jejich utrpení.

Problém je, že z tragédie českých Cikánů-Romů dnes kdekdo mlátí, často za cizí anebo státní peníze, politický kapitál. V diskuzi o tom se v 99 procentech případů lže a lže. Na mrtvých českých Cikánech, obětech nacistického „řešení cikánské otázky“, do které neměli Češi co mluvit, si místní nechutní politici dělají „kariéru“.

Milionkrát už bylo napsáno, jak to vlastně v Letech bylo. Kdo by se chtěl dozvědět více, lze celkem střízlivý popis nalézt na www.zwittau.cz/WEB/lety. Vždycky jsem se smál, když mi přišel mail s poznámkou „Rychle to přečti, než to smažou“. No, a protože se dnes mažou nepohodlné informace, v Německu dokonce s posvěcením zákona, rychlostí blesku (například už je těžké najít obrázky a videa vražedných hrůz páchaných islamisty z Islámského státu), raději se na to podívejte.

Takže zaprvé: Koncentrační tábory za druhé světové války, tak, jak to chápe svět, byly tábory určené nikoli „ke koncentraci“ některých osob, ale k jejich likvidaci. Rychlé anebo pomalé prací.

Německý oficiální popis je takovýto: Termín koncentrační tábor se používá od doby národního socialismu (nacismu) pro pracovní a vyhlazovací tábory nacistického režimu. Koncentrační tábory byly založeny v německé říši a na okupovaných územích organizacemi NSDAP. Nakonec bylo zřízeno asi 1000 koncentračních a pomocných táborů a sedm vyhlazovacích táborů. Byly používány k vraždění milionů lidí, k vyloučení politických oponentů, k vykořisťování nucenou prací, k lékařským pokusům na lidech a k internování válečných zajatců. Tyto všechny tábory řídily německé nacionalistické úřady a v jejich čele byli zásadně Němci.

Podle historických dokumentů bylo na území Protektorátu koncem války 52, slovy padesát dva německých koncentračních táborů, často poboček táborů z Říše. O Letech tam není zmínka. Počet koncentračních táborů na územní Sudet se odhaduje také na několik desítek. Navíc byly na dnešním území ČR, tehdy v Sudetech patřících k Říši, zajatecké tábory pod názvem STALAG. Zjistit jejich počet a počet vězňů v nich je obtížné. Ale pro představu: tábor STALAG VIII D TESCHEN (Těšín). V roce 1944 dosáhla jeho kapacita a naplněnost maxima. Bylo v něm uvězněno na 71 981 válečných zajatců. Italové, Angličani, Francouzi, Belgičané, Jugoslávci, Poláci a později nejpočetnější sovětští vojáci.

O osudech zajateckého tábora Stalag XIII B ve Falkenau (dnes Sokolov) naleznete na internetu film natočený US Army hned po osvobození města. Ukazuje tábor Stalag XIII B plný mrtvol zajatců, a jak je museli nakonec místní Němci uklízet.

Není vám to divné? Na našem území bylo 52 koncentračních táborů, desítky lágrů Stalag, dále tábory nucených prací. Desetitisíce mrtvých. Vše řízené Němci ve jménu Německa (podrobněji v mojí knize „ Krvavé dozvuky války“, vyd. Grada).

A už od roku 1989 se hledají „dokumenty o českých zločinech“. Na mnoha místech německého běsnění a vraždění nejsou dodnes ani žádné pomníčky. Jinde jsou rozpadlé . Slavná Schindlerova továrna v Brněnci se za hlubokého nezájmu státu i aktivistů rozpadá. Také obrovský koncentrák, Důl Richard u Litoměřic, kde pracovalo denně 4000 vězňů a 1200 totálně nasazených a kde se denně umíralo, se rozpadá. Není zájem. On to byl opět koncentrák řízený Němci. Jo, kdyby se tam dalo najít jen stébélko českého zavinění, to by bylo, co?! A Němci se prý už omluvili a vůbec, jsou to naši donátoři, že, milí aktivisté?!

Na toto téma vyšel nedávno, v souvislosti s humbukem kolem polského pokusu trestat označování koncentráků zřízených na území Generálního Gouvermentu (dnes území Polska) vedených Němci za „polské koncentráky“.

Uvedu zde výňatek z eseje, která původně vyšla v polské internetové revui Jagiellonski24.pl, zabývající se negativními obrazy Polska a Poláků v souvislosti s holokaustem.

Autorem je Kryzstof Mazur. V mnoha věcech jako by mluvil nikoli jen o Polácích a Polsku, ale i o nás:

„Před očima se nám odehrávají nepředstavitelné věci (děje). Pod vlivem dlouhá léta systematicky vytvářeného falešného obrazu minulosti jsme se z úlohy obětí posunuli do úlohy katů. Polsko utrpělo za druhé světové války největší hmotné ztráty, …. dále jsme z každého tišíce obyvatel přišlí o 220 lidí. Přestože na polském území hrozil za pomoc ukrývajícím se Židům trest smrti, počet polských spravedlivých mezi národy světa (tedy lidí, kteří židům pomáhali) je vyšší než v jakémkoli jiném státě. Dějinnou „odměnou“ za naše postoje v době druhé světové války následně bylo, že nás naši spojenci na půl století zanechali na druhé straně železné opony. (Nás taky, jak se ukázalo v plné nahotě při zastavení americké armády u Plzně. Kde padl zákaz Washingtonu postupovat dál. Včetně zákazu Čechoslovákům, vojákům v západních uniformách, aby šli na pomoc Praze sami.)

„Když jsme opět získali nezávislost (1989), museli jsme se vyrovnávat se smutnými okamžiky našich dějin, místo abychom potěšeně a zaslouženě vzpomínali na hrdiny dvou totalitních epoch.“ …„Nakonec se podařilo přes vypjaté emoce přenést a s tímto úkolem se vyrovnat. Co jsme si za to vysloužili? Nálepku, že jsme národem spoluodpovědným za holokaust,“ říká Kryzstof Mazur.

Češi, jak dodávám já, si vysloužili označení zbabělců a kolaborantů. A jak znělo v německém Bundestagu a v parlamentu Evropské unie, i „genocidních vrahů“ nevinných sudetských Němců.

Kryzstof Mazur pokračuje:

„Věci by se měly nazývat pravými jmény. Čelíme kampani, která falšuje pravdu o událostech starých 75 let. Zodpovědnost Německa byla zastřena pomocí umělého konstruktu „nacistů“ zbaveného národnostních konotací.“

„Nevěřím,“ říká Kryzstof Mazur, „že je možné za historickou pravdu bojovat zákonem… Sledujeme-li reakci mezinárodního veřejného mínění, je nám už nyní jasné, že v praxi může takový zákon některým dílům, která jsou k Polákům kritická, dokonce udělat reklamu…. Co je však nejdůležitější: boj o paměť se v současnosti neodehrává v soudních síních, nýbrž na displejích smartphonů, na plátnech kin a v knihách.“


Právě jsem si dočetl v NP článek Jan Urbana Historie a lháři. Přečtěte-li si jej pozorně, lehce pochopíte, o čem Kryzstof Mazur mluví. A účelově vybrané citace z knihy Jan Tesaře lze označit rovnou za lži. Třeba tvrzení „právě v Čechách se nacistům za iniciativní pomoci české protektorátní vlády a jejích úřadů podařilo dovést plán na vyvraždění Cikánů téměř do konce, tak jako málokde“ je skutečně nechutná lež. Urban zamlčuje, že nejde o žádnou „monumentální práci“, ale jde o autorské zpracování vzpomínek Josefa Serinka, proslulého „Černého partyzána“, které zaznamenal Jan Tesař v letech 1963–1964 a nedávno podle současné mediální objednávky „upravil“.

K. Mazur cituje film „Nehanební parchanti“, který líčí fiktivní příběh škodící především židům. My u nás známe podobné filmy jako odpornou blasfemii „Habrmannův mlýn“ (režie Juraj Herz). V tomto politickém hnusu si s chutí zahráli Jan Hrušínský, Oldřich Kaiser, Zuzana Kronerová, Karel Roden. Z příběhu, který se ve skutečnosti odehrál obráceně, jsou ve filmu z obětí uděláni pachatelé. Ze zločinců hrdinové a to vše je povoleno, protože je to prý „umělecká licence“.

Dále máme cenami ověnčenou protičeskou knižní agitku „Vyhnání Gerty Schnirch“, od začátku do konce vylhanou a literárně v kvalitě „červené knihovny“. Za vrchol pak lze považovat sudetoněmeckými cenami ověnčený lži dokument „Zabíjení po česku“.

Celý ten poprask kolem tábora v Letech a jeho označení za „koncentrák“, což je po celém světě „terminus technicus“ pro německé vyhlazovací tábory, je součástí tohoto falšování historie. V Letech jde o dosti odporný, ale, jak se zdá, nakonec úspěšný pokus svést nacistické zločiny na „české četníky“. A následně na celý národ.

Jak to lze udělat?

To nám převedl, v plné nahotě duševní bídy, pan Kocáb. Muž, který je se svými přáteli jedním z těch, co dovedli dnešní Romy do jejich bídné a dá se říci strašné sociální a morální situace. Romové jsou sociálně tak hluboko, jako snad od středověku ještě Cikáni nebyli.

A tento pan Kocáb, bývalý ministr pro lidská práva a národnostní menšiny, prý v zájmu „pravdy“ předkládá šéfovi SPD vysvětlující dopis, aby tedy konečně pochopil, o co šlo.

Říká: „Tomio Okamura si stěžuje, že je proti němu vedena kampaň. Ano, to by mu neměl nikdo vyvracet. Celá země by měla proti takovým výrokům vést kampaň.“ Nejsem volič Okamury, ale tohle je přesně slovník nacistů a komunistů. Prý „celá země“ by měla vést kampaň. Jako že „psům psí smrt“, pane Kocábe?

Kampaň začala kvůli výrokům, že byl kolem tábora v Letech plaňkový plot. No, on byl, a to pravděpodobně až do příchodu velké skupiny Romů po 8. 2. 1942. Kdy přelidněním, nedostatečnou hygienou, nedostatkem pitné vody a hladem došlo k vypuknutí epidemie.

Pokyn k svezení Cikánů vydal 10. 7. 1942 generální velitel Gestapa v Protektorátě SS Oberführer Horst Bőhme . Směrnicí obsahující příkaz shromáždit Romy v Letech u Písku a v Hodoníně u Kunštátu. Pokyn ke zřízení tábora přišel z Berlína z Gestapa.

V prosinci nastala událost, která byla zásadní pro další osud Romů v Německu a okupovaných zemích. 16.12.1942 nařídil Heinrich Himmler deportaci Romů z Německa a z okupovaných území do Osvětimi - Březinky. Himmlerův příkaz znamenal, že všichni Romové - i ti, kteří byli v pracovních táborech - mají být transportováni do koncentračního tábora v Osvětimi. Bylo deportováno více než 22 tisíc Romů z jedenácti evropských zemí z toho zhruba 10 tisíc z Německa. Již v prosinci bylo na rozkaz Kripo zhruba 100 dospělých Romů z tábora v Letech deportováno do Osvětimi - Březinky. Na celý tento děj neměla protektorátní vláda a její úřady žádný vliv. Ty naopak vyslaly do tábora židovského lékaře, což však epidemii tyfu již nezabránilo. Velitel Janovský byl po válce dvakrát postaven před soud, byl však dvakrát osvobozen.

Pan Kocáb o Letech evidentně nic neví. Což korunuje výrokem, kde si vymyslí, co dotyčný říkal, pak uhne a vyvrátí jeho tvrzení něčím úplně jiným: „Řešit, jestli byl plot hlídaný, nebo nehlídaný, jestli v plotě byla, nebo nebyla díra, to je ve srovnání s miliony mrtvých naprosto skandální. Zároveň to poukazuje na úplnou nevzdělanost toho, kdo to říká – v tomto případě Okamury,“ podotkl ještě Kocáb. Esesáci a gestapáci podle jeho slov nenechali absolutně žádný prostor bez ostrahy. „Bavit se tedy o tom, jestli byl koncentrační tábor hlídaný, je ztráta času. Byl, a jak!“ řekl rezolutně.

A žádný novinář ani nemekne, že Kocáb vykládá hovadiny. Tábor v Letech nikdy nehlídali žádní esesáci a gestapáci (Kocáb evidentně neví, jaké úkoly mělo gestapo, je o věci informován asi jako zelená Kateřina Jau Jau o „biomase“).

No a na konci rozhovoru už je z tábora v Letech koncentrák a už to jede do světa skrz Českou televizi.

Je mi z nich na blití. Od mládí kolem mne byli Cikáni. Ve škole, v lidovém kině Humanita v Libni, v učení, v továrně, na OPBH, v kotelnách, prostě všude. To ovšem ještě byli Cikáni. Většina chodila do práce, měli svérázné zvyky a způsoby, často na hraně zákona, ale měli kliku. Nebyli zde tehdy žádní Kocábové a spol., kteří si z mrtvých i živých Cikánů udělali byznys. Tihle aktivisté jsou jak ta Gusta Fučíková, co do smrti žila z Fučíkovy mrtvoly.

Takže za pár let se možná budou dětičky ve škole učit, jak za války byli největší svině a vrazi Poláci, Češi, Slováci a další. A že Němci jen statečně a čestně bojovali.

Václav Vlk st.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUprchlík masturboval před dětmi v Itálií. Policisté ho zachránili před lynčem ze strany rodičů dětí ...   
Pridal tk Pondělí 19 únor 2018 - 05:07:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nigerijec obtěžoval malé děti na hřišti, 25-letý cizinec si vyhlédl hřiště pro malé děti, kde je obtěžoval masturbováním. Kdyby včas nepřijela hlídka policie, kterou jedna z maminek zavolala, někteří tatínkové by ho začali lynčovat. Na hřišti se nacházely děti od 6 do 12 let, vše se stalo poblíž školy v centru města. Byl zachycen při činu, byl bez kalhot a prádla.

Podle svědků nejde o první případ. Nigerijec je bez trvalého pobytu a potřebných dokladů, takže se na italském území nachází ilegálně.

Zdroj: it.blastingnews.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKyjevská policie odmítá zasahovat proti radikálům   
Pridal tk Pondělí 19 únor 2018 - 04:54:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ukrajinská policie odstoupila od smlouvy o ochraně kanceláře Rossotrudničestva (Ruské spolupráce) v Kyjevě poté, co na tuto kancelář zaútočili radikálové. Uvádí to Strana.ua s odkazem na oficiální dopis úřadu. Dokument byl uveřejněn na Facebooku blogera Ivana Slavinského.

„V souvislosti s mimořádnou situací oznamujeme jednostranné odstoupení od smlouvy o ochraně vaší organizace na adrese: ul. Borisoglebskaja 2, a to od 21.00 hod. dne 17. února," uvádí se v dopise na adresu Konstantina Vorobjova, ředitele zastupitelství Rossotrudničestva v Kyjevě.

Později několik desítek radikálů přišlo k budově Rossotrudničestva a házelo na ni kameny a vejce, polilo červenou barvou okna.

Cestou k budově Rossotrudničestva radikálové rozbili okna v oddělení ukrajinské dceřinné společnosti Sberbanku a také se pokusili rozbít okna v budově Alfa-banky v ulici Sahajdačnogo v Kyjevě. Poté se vydali jako průvod na náměstí Nezávislosti.

U budovy Rossotrudničestva a bank hlídkovalo několik set policistů, ale ti v ničem radikálům nebránili.

Zdroj: Faecbook, Strana.ua, Sputniknews.com
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.4052 sec,0.0913 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,074kB