Čtvrtek 22 únor 2018
12000leté podzemní tunely od Skotska do Turecka jsou skutečné   
Pridal tk Čtvrtek 22 únor 2018 - 19:06:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Po celé Evropě se prostírají tisícileté tunely směrem od severního Skotska do Středozemního moře.

Podle expertů je to starobylý způsob obrany člověka před dravcem. Tehdy tyto tunely plnily funkci dnešních magistrál pro bezpečný přesun bez ohledu na válku a počasí. Mnozí experti nazývají tyto tunely „podzemními magistrálami".

Existuje ještě jedna verze, podle které jsou tyto tunely bránami do pekla.

Německý archeolog Heinrich Kusch mnoho let zkoumal tyto tunely, dokonce napsal knihu Tajemství podzemních dveří do starověkého světa (Secrets Of The Underground Door To An Ancient World).

Vědec tvrdí, že když tyto tunely existují už více než 12000 let, tak jsou opravdu obrovské.

Většina průchodů je mnohem širších než červí díry, téměř 70 cm. Toho je dost, aby skrz prolezl člověk.

Tyto průchody střídají tunely a jeskyně. Jeskyně jsou dostatečně velké, aby se do nich vešlo několik lidí.

Ve své knize Heinrich uvádí, že v tunelech je dokonce několik kaplí. Snad byly postaveny, protože křesťanství se bálo pohanství, bylo svérázným způsobem rozšiřování náboženství.

Bezpochyby to největší záhada, kterou je nutné rozluštit.

​Existuje několik starodávných legend, které vypráví o Velké katastrofě, ke které došlo ve starobylých časech.

Je možné, že tyto příběhy budou důkazem toho, že první lidé vyšli z podzemních jeskyň, ve kterých byly rozmístěny velké obce a dokonce města.

Zdroj: https://sptnkne.ws/gNKw

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVenezuelský prezident Maduro oznámil emisi nové kryptoměny   
Pridal tk Čtvrtek 22 únor 2018 - 08:47:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Venezuelský prezident Nicolás Maduro ve středu informoval o brzkém uvedení do oběhu další jedné kryptoměny, zlatého petra.

Podle Madura k tomu má dojít příští týden.

„Nechci popohánět události, avšak chystáme překvapení v podobě zlatého petra, které bude mít stejné parametry jako ropné. Je to téma příštího týdne," cituje Madurovo prohlášení televize Globovision.

Prodej petra zajištěného ropou byl zahájen ve Venezuele 20. února. Maduro již prohlásil, že předběžné prodeje dosáhly 735 milionů dolarů. Venezuela se tak stala první zemí s vlastní kryptoměnou, která je zajištěna zásobami ropy, zlata a diamantů.

Zdroj: Tv Globovision, Sputniknews.com


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAndrej Babiš natočil video, kde obviňuje Českou televizi, Český rozhlas a novináře ze lhaní a de facto rozkladné činnosti proti jeho osobě   
Pridal tk Čtvrtek 22 únor 2018 - 08:13:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Andrej Babiš natočil video, kde obviňuje Českou televizi, Český rozhlas a novináře ze lhaní a de facto rozkladné činnosti proti jeho osobě. Český fake news mainstream přitom informoval, že slovenský soud potvrdil, že Andrej Babiš byl agent StB. Jenže, to není pravda. Otázka zní: Kdo je nástupnickou organizací StB dnes?

Andrej Babiš natočil a uveřejnil před 2 dny na YouTube kanálu Hnutí ANO poměrně emotivní video, jehož obsah opět potvrzuje, že českému mainstreamu se nedá věřit už doopravdy vůbec nic a stává se tak naprosto jednoznačným fake news mainstreamem, jak označuje Donald Trump americká mainstreamová média. O co vlastně jde v celé kauze? Slovenský ústavní soud totiž před týdnem vydal rozhodnutí, že žaloba Andreje Babiše na obvinění Slovenského ústavu paměti národa je neplatná, protože tento ústav není nástupnickou organizací československé StB, která spadala v dobách ČSSR pod federální ministerstvo vnitra. Veškeré předchozí rozsudky, který byly ve prospěch Andreje Babiše, jsou tak neplatné a celá kauza byla vrácena krajskému soudu, který musí nejprve zjistit, kdo vlastně je v dnešní době nástupnickou organizací StB, aby tato organizace se potom mohla vyjádřit k tomu, jestli Andrej Babiš byl nebo nebyl spolupracovníkem a agentem StB. Dalo by se říct, že na Slovensku zavládl soudní chaos, kde jedna ruka neví, co dělá druhá.

Jenže daleko horší je obrovská dezinformační vlna v ČR, kdy Česká televize a spolu s ní i Český rozhlas informovaly, že slovenský soud definitivně zamítl Babišovu žalobu na Slovenský ústav paměti národa, a tím pádem to prý jako znamená, že Andrej Babiš byl agentem StB a jeho žaloba proti tomuto tvrzení tak byla ústavním soudem definitivně zamítnuta. Nemusíme mít vůbec Andreje Babiše v oblibě, ale takováto skandální dezinformace je naprosto dokonalou ukázkou toho, jak fungují česká dezinformační mainstreamová média. Pokud bychom takovou zprávu přinesli my jako Aeronet, že Andrej Babiš byl definitivně potvrzen jako agent StB, okamžitě by se na nás snesla obrovská vlna kritiky, že šíříme dezinformace. Jenže, když tyto dezinformace šíří Česká televize a Český rozhlas, všichni jsou v klidu, nikdo to nekritizuje, všichni mlčí a místo toho řeší kauzu jakýchsi výroků politiků SPD o táboru v Letech. Skutečnost, že mainstreamová veřejnoprávní média vedou informační válku proti premiérovi a jeho spojencům na ose Zeman-SPD-KSČM, by měla někomu otevřít oči.
Na scéně se objevuje operátor StB, který obviňuje Babiše i britského předsedu Labour party ze spolupráce s komunistickou StB

Na scénu se v posledních dnech dostává velmi nebezpečná postava, bývalý operátor I. Správy SNB (rozvědka) Ján Sarkocy, který rozehrál vysokou hru, která zasahuje až do britské politiky. Tento agent StB totiž obvinil šéfa britských labouristů Jeremyho Corbyna, že v 80. letech spolupracoval s československou tajnou službou StB, a že této spolupráce se účastnil i Andrej Babiš. Příchod agenta StB Sarkocyho na scénu v době vyjednávání o české vládě je načasované tak, aby byla Babišova vláda torpédována ještě dříve, než bude vůbec ustanovena. Celá věc má charakter zpravodajské hry, jejímž cílem je dostat Andreje Babiše do izolace na politické scéně, aby byl nepřijatelný pro ostatní politické strany. Veřejnoprávní média následně vykreslují Babiše jako již soudem uznaného agenta StB.

Andrej Babiš pracoval v 80. letech pro podnik zahraničního obchodu (PZO) Petrimex a měl několik stáží v cizině, v severní Africe apod. Je naprosto zjevné, že musel být v kontaktu s 1. a také 2. správou SNB a jeho zařazení muselo spadat do složky SU (speciální určení) a zařazení KRU (kádr rezidentního určení). V této skupině byli vedení lidé, kteří měli výjezdy do devizové ciziny z pozice pracovních cest firem PZO a museli informovat agenturní pracovníky StB o svých cestách a jejich obsahu. Ovšem Andrej Babiš je obviňován z toho, že údajně podepsal vědomou spolupráci agenta StB v jedné bratislavské kavárně, což má dokladovat jistý papír s podpisem, který se podobá Babišovu podpisu z tehdejší doby. Pravdou ale je, že tři různé instance slovenských soudů nenašly žádný hmatatelný spis, především ten, který je naprosto nejdůležitější, a to je osobní spis agenta, tzv. kádrová svodka.

Babiš musel být kádrově zařazen ve složkách StB stejně jako všichni, kdo pracovali pro PZO a vyjížděli pracovně do devizové ciziny. Jenže to nebyl status agenta, ale rezidenta…

Právě z kádrové svodky, pokud by byla k dispozici, by bylo potom možné vyčíst nejen účast na jednotlivých operacích, ale i data a časové údaje komunikace agenta s ostatními zaměstnanci StB. Estébáci si brali pravidelně své vyhlédnuté objekty tzv. na kávičku, kde z takových seancí se dodnes zachovaly účtenky za občerstvení, ale s Andrejem Babišem se dostáváme do pozice obrovské záhady, protože pocházel z rodiny několika emigrantů a takové osoby byly v primárním zájmu StB. Ve spisech jsou dodnes tyto osoby uváděny jako “blokované”, tedy vyhrazené objekty k rozpracování a k získání ke spolupráci. Pokud by Andrej Babiš podepsal agenturní vázací dekret, potom by jako zaměstnanec PZO spadal pod 1. Správu SNB s úkoly pro splnění v zahraničí, anebo pod 2. Správu SNB pro rozkladnou činnost uvnitř PZO.

V tom případě by ale existovaly křížové odkazy ve spisech ostatních agentů z dané doby, že ta a ta osoba je blokována a rozpracována agentem “Burešem” (Babišovo krycí jméno). Jenže žádné takové křížové odkazy a záznamy nikde neexistují, a to je záhada, která by nás měla vést k opatrnosti. Právě z důvodu chybějícího kádrového spisu a chybějících křížových záznamů ve složkách StB neuznaly 3 stupně slovenských soudů tvrzení Slovenského ústavu paměti národa, že Andrej Babiš byl agentem. On totiž mohl být veden jako KRU (kádr rezidentního určení) vzhledem ke své pozici v Petrimexu a zahraničním cestám, ale k tomu chybí důkazy. KRU byli inženýři, vědci, obchodníci, analytici, kteří byli připravováni StB jako rezidenti pro budoucí sběr technologických informací v cizině pro potřeby československého průmyslu a hospodářství. Nešlo nikdy o agenty vnitřní správy (kontrarozvědky).

Koho vlastně by měl Babiš žalovat? Stopy vedou k ministerstvům vnitra v Česku i na Slovensku

Největší záhada ale spočívá v rozhodnutí slovenského ústavního soudu o tom, že Slovenský ústav paměti národa nemá právo rozhodovat o tom, jestli někdo byl nebo nebyl agentem StB. Soud de facto uvedl, že ústav má charakter studijního historického institutu, ne oficiálního úřadu, který by mohl dávat informace o personálních otázkách. Z toho důvodu musí žaloba směřovat na nástupce federální StB, a tady to začíná být opravdu pikantní. Předlistopadová StB spadala pod federální ministerstvo vnitra. Po rozpadu federace se nástupnickými organizacemi staly de facto české a slovenské ministerstvo vnitra. Jenže tato ministerstva nedisponují přístupem k dokumentům a milionům složkám, které zkoumají jednotlivé národní ústavy paměti národa. Takže potvrzení, jestli někdo byl nebo nebyl spolupracovník StB, by mělo vydat ministerstvo vnitra, ale teď není ani jasné, jestli to slovenské nebo české. Andrej Babiš má totiž české občanství, a tak paradoxně by potvrzení o tom, že nebyl agent, mohl vydat budoucí ministr vnitra za Hnutí ANO. To by ovšem ale vrhlo na Babiše ještě horší světlo.

Celý obraz do sebe zapadá naprosto dokonale. Česká veřejnoprávní média vedou soustředěný boj proti mocenskému tandemu Zeman-Babiš a proti všem spojencům tohoto tandemu, tedy proti SPD a proti KSČM. Určitě si vzpomínáte, jak se minulý rok objevily na internetu informace o tom, že Jiří Drahoš byl spolupracovníkem StB. Mainstreamová média okamžitě vystartovala na obranu Jiřího Drahoše, a to bez jakéhokoliv odstupu, přestože i my jsme zjistili, že práce pro ČSAV a výjezdy do ciziny byly předmětem kontroly a schvalování 1. a 2. Správou SNB, která tyto osoby zařazovala do složek pod označením KRU. Je poměrně pravděpodobné, že Andrej Babiš je na tom podobně jako Jiří Drahoš. Byl sice veden někde u StB, ale nebyla to zřejmě pozice agenta, ale pouze rezidentura pro účely práce v zahraničí. Jenže zatímco mainstreamová média chránila Jiřího Drahoše zuby nehty, v případě Andreje Babiše vypouští veřejnoprávní média naprosto otřesné dezinformace a lži o rozsudku ústavního soudu v Bratislavě.

Americké odcházení – Pokusy o rozbíjení mocenského tandemu Zeman – Babiš vrcholí, střelba míří na prezidenta, premiéra, celou SPD a komunisty. Hraje se o všechno!

Andrej Babiš nikdy nebude náš oblíbenec, ale jako nezávislá alternativa si musíme dobře všímat rozkladné činnosti českých veřejnoprávních médií proti demokraticky zvoleným politikům, a je úplně jedno, jestli je to Andrej Babiš, nebo Miloš Zeman, Tomio Okamura nebo Miloslav Rozner z SPD. Není normální, když veřejnoprávní média šíří dezinformace a rozehrávají zpravodajskou hru proti premiérovi, i když je v demisi. Už jednou jsme zažili sestřelení premiéra v roce 2013 na objednávku mocenských kruhů zpoza Atlantiku kvůli dostavbě Temelína a tohle, co se teď rozehrává okolo Babiše má nebezpečný nádech další americké zpravodajské hry. Hraje se o rozbití tandemu Zeman-Babiš a skutečnost, že do akce proti nim byl nyní nasazen i bývalý operátor StB Sarkocy, dává docela dobře tušit, že někomu už opravdu teče do bot. Nepodařilo se jim porazit Miloše Zemana ve volbách, tak se snaží mocenský tandem rozbít z druhé strany. A útoky na SPD jsou pouze útokem na Andreje Babiše z jiného úhlu, tzn. útoky na potenciální spojence jeho budoucí vlády.


-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/video-andrej-babis-natocil-video-kde-obvinuje-ceskou-televizi-cesky-rozhlas-a-novinare-ze-lhani-a-de-facto-rozkladne-cinnosti-proti-jeho-osobe-cesky-fake-news-mainstream-pritom-lhal/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJe ministr Pelikán lhář, který využívá rasismus a fašismus k udržení funkce?   
Pridal tk Čtvrtek 22 únor 2018 - 07:49:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Protože je Pelikán ministr (ne)spravedlnosti, je nutné podezření podložit důkazy, neboť rasismus a fašismus se zneužívá na kde co a na osobě feministky Marxové je vidět způsob, který využívalo gestapo po atentátu na Heydricha: tenkrát stačilo přimalovat knírek a byl to důvod k trestu smrti, dnes stačí v opilosti vykřiknout něco o cikánech a byť pravda - trest smrti je zrušen, přesto lidé jako multikulturní feministka Marksová či Pelikán by toužili po skoro stejných trestech. (Vyšší princip)

Pro Aktuálně.cz řekl přesně toto:

Pro mě je nepřijatelné být ve vládě, která se bude jakkoli opírat o SPD. Jednoduše proto, že by nás nepodporovali jen tak a něco by za to chtěli. A mohli by za to chtít cokoli i v průběhu volebního období a já se nechci dostat do pozice, kdy budu nějakým způsobem muset korigovat svoje názory nebo postupy podle toho, co chce fašistická strana. Je to pro mě nepřijatelné. A pokračoval:

Myslím, že největší problémy máme jednak v tom, že tu máme několik desítek tisíc osob v sociálním vyloučení. Nedovedeme si s tím poradit, čímž zejména narušujeme lidská práva potomků těchto lidí.

Ne, to vážně není vtip. To skutečně řekl autenticky ministr spravedlnosti Pelikán.

Parafrázujme pro zdůraznění:

Sociálně vyloučení dělají bordel a tím my, majorita, porušujeme lidská práva jejich potomků!!!!!!!!!!

A místo, aby odstoupil, ještě drze vystupuje jako strážce spravedlnosti!

A pokračujme - v tomtéž rozhovoru, na nějž je odkaz níže, kde dokonce vyslovil další urážku:

Pak tu máme na toto navazující problém romské menšiny, což jsou ze dvou třetin lidé, kteří sami o sobě nejsou postiženi sociálním vyloučením, jsou to plně integrovaní spoluobčané, ale protože viditelná menšina z nich žije v sociálním vyloučení, jsou obětí každodenní diskriminace a šikany. A mají skutečně velmi těžký život. Třeba i vysokoškolákům, kteří mezi nimi jsou, jen pro barvu pleti trvá mnoho měsíců, než seženou nějaké bydlení.

Vážně může být ministrem spravedlnosti člověk, který uráží a zesměšňuje pracující majoritu, který je na "správné straně" a tudíž může bez důkazů obviňovat ostatní z fašismu, rasismu, přitvrdit proti těm, kteří prý nekorektně tvrdí, že by si pořádek a vybydlené byty měli opravovat ti, co je zdemolují - viz ilustrační obrázek a dokonce prý má spočítáno, kolik lidí (cikánů či Romů) toto dělá, byť Šabatová v extázi vyhrožovala, že policie nesmí ani evidovat šanony s romskou kriminalitou.

Kde je antihybridní komando Chovance? Kde jste Manipulátoři? Haló, voláme vás do zbraně! Vážně v těch vybydlených lokalitách bydlí vysokoškoláci? Prověřte to! Dále zde máme provokace Bangy, které nikdo neřešil, ale následné vzteklé nadávky rozzuřených lidí ano.


Je to smutné...

Pane Babiši, vážně takovýto ministr spravedlnosti je zárukou spravedlnosti? Není čas udělat Pelikánovi pá pá navždy?

Autentický důkaz

Celý článek naleznete zde: https://zpravy.aktualne.cz/domaci/pelikan-ve-vlade-oprene-o-spd-byt-nemohu-je-to-fasisticka-st/r~b3ee4fd2165e11e8a44c0cc47ab5f122/

Další důkaz zde, jak Pelikán může znát údaje, které nesmí být používané a napadá majoritu

Cikáni a feťáci.' Tak nadepsala šanon pražská kriminálka - Echo24.cz
https://echo24.cz/a/w2UfM/cikani-a-fetaci-tak-nadepsala-sanon-prazska-kriminalka

MMR - 90 mil. Kč na zbourání vybydlených domů poskytne městům a ...
https://www.mmr.cz/cs/Ministerstvo/Ministerstvo/Pro-media/Tiskove-zpravy/2017/90-mil-Kc-na-zbourani-vybydlenych-domu-poskytne-mestum-a-obcim-MMR

Litvínov chce zbořit tři paneláky v Janově, nejdřív je ale musí koupit ...
https://usti.idnes.cz/tri-zazdene-panelaky-sidliste-janov-litvinov-zbourat-demolice-cpi-byty-1a3-/usti-zpravy.aspx?c=A161206_2290836_usti-zpravy_vac2

V Karviné zbourají tři vybydlené domy — Události v regionech ...
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10122978233-udalosti-v-regionech-ostrava/416231100030727-udalosti-v-regionech/obsah/485858-v-karvine-zbouraji-tri-vybydlene-domy

Město Most chce zbourat další vybydlený dům nedaleko centra města ...
http://www.rozhlas.cz/sever/informacezeseveru/_zprava/mesto-most-chce-zbourat-dalsi-vybydleny-dum-nedaleko-centra-mesta--1771098

Přes 240 vybydlených domů chtějí zbourat města v Ústeckém kraji ...
http://www.rozhlas.cz/sever/informacezeseveru/_zprava/pres-240-vybydlenych-domu-chteji-zbourat-mesta-v-usteckem-kraji-stat-jim-na-to-prispeje--1591294


Jestli tato výše fakta - odkazy - pan Pelikán coby ministr spravedlnosti nezná a jako ministr uráží bez znalosti věcí, je to strašné, je to deprimující, je to šílené, kam jsme se od roku 1989 posunuli.

P.S. Za jednu opileckou údajnou urážku si ani bolševik nedovolil poslat do kriminálu nikoho a že občas urážky byly hodně tvrdé. A to prý byla totalita strašná. Dokonce jsme vystavili Lenina na WC v restauraci na Žižkově Pod kostelem. A zde Pelikán, Marksová a Šabatová žádá větší sazbu odnětí svobody po údajném výroku o cikánech a židech: tři roky natvrdo! Byla totalita tenkrát, nebo začíná skutečná teprve dnes?

Protestuji, protestuji víc, než proti bolševikům. Byla snad Milada Horáková malým ponaučením?

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/1459-je-ministr-pelikan-lhar-ktery-vyuziva-rasismus-a-fasismus-k-udrzeni-funkce
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZ žen bojujících proti násilí jsou nacistky. Poukazují totiž na násilí od imigrantů   
Pridal tk Čtvrtek 22 únor 2018 - 07:20:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kde jsou všechny feministky a bojovnice za ženská práva, když se jedná o útlak žen v islámských zemích? Kde jsou, když se jedná o znásilněné a zavražděné ženy uprchlíky? Nejsou, zalezly a pak okřikují ty, které na to poukazují.

Na filmových festivalech se stává hitem vystoupit v černém na protest proti zneužívání žen v rámci kampaně MeToo. Nic proti tomu, násilí na ženách a na dětech je odsouzeníhodné a neomluvitelné. Přesto, jak se ukázalo, tato kampaň má trhliny. Jednou z trhlin je nemožnost obrany těch, kteří jsou nařčeni ze zneužívání žen. Stačí říci, že ten a ten před deseti, dvaceti a možná se dočkáme i pamětnic, že před sto lety, ten a ten měl divný, jakoby sexuálně žádostivý pohled a dotyčný je navždy diskvalifikován pro další společenský život. Běda herečkám, které tvrdí, že tato kampaň je trochu za hranou a mnohé „oběti“ hrály s „lovci“ jejich hru.

V Německu vzniklo, bez velkého zájmu médii, hnutí 120 dB, poukazující také na násilí na ženách. Násilí daleko brutálnější, než zažily herečky a zpěvačky kampaně MeToo, mnohdy končící smrtí obětí. Jen ti pachatelé nejsou producenti, režiséři, scénáristé, manažeři, ale imigranti. Ponejvíce z oblastí Afriky a Blízkého východu. A to je ten problém. Poukazují na násilí, které se mnozí snaží bagatelizovat, na násilí od těch, kteří přeci potřebují naší ochranu. Na násilí od mužů, kteří nejsou bílí. Naopak jejich pleť je od barvy bronzu až po lesklý mahagon. Za situace, kdy média obviňují protestující proti přílišné imigraci jako xenofoby, se prostě pravda o násilí uprchlíků nehodí. Ne, že by to násilí nebylo, ale média by byla nucena uznat, že ti „xenofobové“ přeci jen mohou mít pravdu.

Co se však nestalo. Zatímco „sextremistky“ ze skupiny Femen dokážou vběhnout kamkoliv, kde cítí závan „šovinismu, sexismu, bigotnosti“ a vzbudí okamžitě zájem hlavních médií, jako „sextremistka“ co protestovala proti Zemanovi před špatnou ambasádou, tak ženy z hnutí 120 dB, byly nazvány nacistkami, přestože se zachovaly stejně jako aktivistky ze skupiny Femen. Vběhly na podium na festivalu Berlinare, kde právě probíhala panelová diskuse o zneužitých a znásilněných ženách, rozvinuly transparent s nápisem „Hlas zapomenutých žen“ a bylo to. Okamžitě se na ně spustil křik, že jsou nacistky, neonacistky. A nebylo to kvůli tomu, že by nebyly svlečené do půlky těla. Bylo to kvůli tomu, že poukázaly na násilí na ženách ze strany těch, které Evropa přijímá. Nebyl jim dána možnost se vyjádřit, byly překřičeny. Onálepkovány. Ženy znásilněné imigranty asi nepatří do kategorie znásilněných žen. Byly znásilněny totiž těmi nepravými muži.

Ptám se; Odkdy je nacismus poukázat na násilí a násilí se bránit? Odkdy je nacismus požadovat po státu ochranu těch, kteří jsou ohroženi nějakou skupinou obyvatel? Pokud je toto nacismus, tak jsem nacista. Pokud to je xenofobie a rasismus, tak jsem xenofob a rasista. Přestože vím, že jsou to jen nálepky jak umlčet a vyřadit oponenta a slovům je dáván nový, ideologický, význam. Bohužel je to škodě těch, kteří tyto nálepky používají. Protože ti, kdo je používají jsou obyčejní ignoranti s klapkami na očích, které jim brání se podívat jaký svět skutečně je.

Kdyby tomu tak nebylo, tak by homosexuálové nemohli demonstrovat za náboženskou rozmanitost a islám, zatímco v islámských zemích jsou homosexuálové pronásledování a popravováni. Feministky by nemohly bojovat za práva muslimek na burku a hidžáb, zatímco v islámských zemích se ženy těchto věcí chtějí zbavit. A celá ta kampaň MeToo a panelové debaty o násilí na ženách je jen fraška zbohatlých a rozmazlených dámiček ze showbyznysu, sebestředná, povrchní, důležitá jen když se týká obětí bílého a bohatého muže. Jinak je znásilněné a zavražděné ženy nezajímají. Jsou pro ně neviditelné. Viditelné a označené za nacistky jsou jen v případě, kdy poukáži na skutečnost, že pachatelem není běloch a nedejbože ještě k tomu křesťan.

Zajímalo by mě, zda by mnohé herečky tak nadšeně obvinily producenta z násilí, kdyby se místo Jack, jmenoval Ahmed.

Autor: Martin Kavka

Zdroj: https://martinkavka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=650379

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTomio Okamura: Navrhuji systémovou pomoc lidem v dluhové pasti a zestátnění exekutorů. V SPD máme jasnou propracovanou koncepci. Uvidíme, co na to Babiš...   
Pridal tk Čtvrtek 22 únor 2018 - 06:54:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Navrhuji systémovou pomoc lidem v dluhové pasti a zestátnění exekutorů. V SPD máme jasnou propracovanou koncepci. Jasně jsem to řekl také Andrejovi Babišovi při našem jednání. Uvidíme, jestli hnutí ANO opravdu chce podpořit program SPD a pomoci lidem nebo jsou to z jejich strany pouze prázdná slova.

Naše hnutí SPD prosazuje zákon o omezení lichvy, tzn. zastropování úrokových sazeb – každý vyšší úrok by byl protizákonný a smlouva automaticky neplatná. Chceme zestátnění exekutorů a změnu exekutorského zákona tak, aby se stoply úroky a penále ihned po soudním rozhodnutí o dluhu. Dále prosazujeme zrušení DPH státu na exekucích a insolvenci – dnes stát parazituje na exekucích 21% DPH. Chceme také změnit systém tak, aby se nejprve splácela jistina (dlužná částka) a pak teprve poplatky a exekuční náklady – dnes je tomu bohužel naopak.

Chceme také, aby lidé mohli požádat o prominutí dluhu státu (např. povinné odvody) po té, co zaplatí jistinu dluhu - dnes je tato možnost velmi omezena právními kličkami a termíny, kdy je možné žádat. A chtěli bychom také zavést bezplatnou právní pomoc pro lidi v dluhové pasti, tak jako je ex offo právník pro pachatele trestných činů, měl by mít i nemajetný dlužník právo za určitých podmínek na právníka - mnoho dluhů a exekucí totiž narůstá kvůli tomu, že se lidé neumí bránit. Je potřeba si také uvědomit fakt, že jakákoliv pomoc státu se nám vrátí, protože lidé v exekuci pracují často na černo a nemají motivaci oficiálně pracovat.

Žábou na prameni je ministr spravedlnosti za hnutí ANO Robert Pelikán, který kvůli své neschopnosti není schopen prosadit žádné změny. Proto žádáme jeho výměnu. Nefunguje ani soudnictví. Naše hnutí SPD prosazuje přímou osobní hmotnou odpovědnost soudců a jejich časově omezený mandát. Dnes jsou de facto do důchodu neodvolatelní a nemají žádnou přímou odpovědnost za své rozsudky.

Autor: Tomio Okamura

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNa krvi a lži: jak se rodila nová ukrajinská vláda   
Pridal tk Čtvrtek 22 únor 2018 - 06:47:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Před čtyřmi roky vrcholily události na Majdanu na Ukrajině. Na kyjevských ulicích se střílelo po lidech z palných zbraní. Prezident Viktor Janukovič rychle ztrácel půdu pod nohama. Nynější ukrajinská vláda, která následně obvinila ze vzniku násilí Rusko, se rodila v krvi.

Mezitím ta fakta, která zjistil Sputnik, svědčí o tom, že palbu, jež měla za cíl provokovat, prováděli odstřelovači pracující pro opozici.

Střel do Ukrajiny

Napětí v centru ukrajinského hlavního města začalo růst od poloviny února 2014, ovšem ještě večer 17. února situace z pohledu Janukovyče nevypadala jako beznadějná. Během následujících dvou dní se ale situace prudce změnila. Opět začaly probíhat střety mezi policisty a opozicí, což vedlo k obětem.

Vláda se pokusila situaci uklidnit. Prezident Janukovič se s opozicí domluvil na příměří. Dvacátého února byl vyhlášen celonárodní smutek. Ironií osudu tento den vstoupil do historie jako den masové vraždy v centru ukrajinského hlavního města. Zemřelo 53 lidí, z nich bylo 49 protestujících a čtyři příslušníci bezpečnostních složek.

Po vítězství přívrženců majdanu obvinili z krveprolití bezpečnostní složky. Podle informací komise, v jejímž čele stál generál Gennadij Moskal, zahájili palbu snipeři Krymského územního velení Vnitřních vojsk.

Pochyby o pravdivosti této verze vznikly prakticky hned. Již v březnu roku 2014 byl publikován záznam rozhovoru nejvyššího představitele EU pro mezinárodní otázky Catherine Ashtonové s ministrem vnitra Estonska Urmasem Paetem. Z besedy bylo jasné, že stříleli snipeři opozice. V roce 2018 byla odhalena nová svědectví, která to potvrzují.

„V základech nové ukrajinské vlády je krev a lež," říká bývalý ukrajinský premiér Nikolaj Azarov.

Jak se vzdal Janukovyč

Události, které následovaly po střelbě, se staly kolapsem ukrajinského státního systému. Viktor Janukovyč, prezident, který byl zahnaný do kouta, odmítl klást odpor. 21. února podepsal se zástupci opozice Dohodu o řešení politické krize: v zemi byly zahájeny předčasné parlamentní volby. Radikální část majdanu — organizace Pravý sektor — se ale nespokojila s částečnou kapitulací Janukovyče.

Vládě, která se vzdala, vyhrožovali pokračováním násilí, pokud prezident neodstoupí. Janukovyč tento požadavek de-facto vyplnil 21. února večer. Opustil Kyjev.

Ukrajinu ovládl chaos. Opoziční aktivisté podle vlastní vůle měnili vládu v regionech a obsazovali státní zařízení. Janukovič, který reálně neřídil zemi, de-jure odmítá přiznat porážku. Moc získali lídři hnutí majdanu, kteří jednají bez legálních základů.

Pořádkové jednotky opustily vládní čtvrť, která byl okamžitě obsazena opozicí. Výměna vlády byla upevněna. V podmínkách, kdy nebylo známo, kde se nachází prezident a jeho příznivci nekladli odpor, Andrej Parubij prohlásil, že opozice zcela kontroluje Kyjev.


Zdroj: https://cz.sputniknews.com/svet/201802216833883-ukrajina-majdan-vlada-krev-lez/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPrasata sežrala svého zemřelého majitele   
Pridal tk Čtvrtek 22 únor 2018 - 06:37:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V obci Kovalevka Nikolajevské oblasti Ukrajiny prasata sežrala část svého zemřelého majitele.

Sousedé našli rozedrané tělo 80letého muže na jeho pozemku.

Našli trup bez hlavy, bez rukou a vnitřních orgánů, které nejspíše sežrala prasata.

Naposledy muže viděli živého v sobotu 17. února. Muž zřejmě zemřel na dvoře svého domu, po čemž hladová prasata ohryzala jeho mrtvolu.

Zdroj Prestupnosti.NET uvádí, že muž choval vietnamská prasata více než 6 let. „Prasata ho zakousla. Představte si, ochutnávala lidské maso. Chodí tady děti, bojíme se. Prasata jsou hladová," řekla zdroji obyvatelka obce.

Ve věci bylo zahájeno trestní řízení na základě článku 115 Trestního zákoníku Ukrajiny (Úkladná vražda s poznámkou nešťastná náhoda).

Zdroj: Prestupnosti.NET, Sputniknews.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRuské koordinační centrum pro příměří v Sýrii bylo bombardováno   
Pridal tk Čtvrtek 22 únor 2018 - 06:23:38 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruská agentura včera uvedla, že Ruské koordinační centrum pro příměří v Sýrii bylo včera bombardováno. Útok si nevyžádal žádné oběti personálu.

Atak způsobil vážné škody na budově koordinačního centra. Útočníci však zasáhli i domy v okolí centra, což zapříčinilo smrt několika syrských civilistů.

V oznámení se také poukázalo na to, že Ruské koordinační centrum pro příměří v Sýrii vyzvalo příslušné strany k přísnému dodržování dohody o příměří.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPalestinské frakce vyzvaly mezinárodní společenství, aby pomohlo zvednout blokádu v pásmu Gazy   
Pridal tk Čtvrtek 22 únor 2018 - 06:22:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zástupci Palestinského islámského odporu (Hamas), Islámského džihádu (džihád) a dalších frakcí včera na centrálním náměstí Gazy uspořádali tiskovou konferenci, na které vyzvali mezinárodní společenství, aby pomohlo zvednout blokádu v pásmu Gazy a zlepšit hospodářský stav v Gaze. Izraelský premiér Benjamin Netanjahu následně varoval, že pokud se v pásmu Gazy nadále objeví útoky proti Izraeli, Izrael bude muset zasáhnout.

Obchody, banky a další hospodářské a obchodní instituce včera 20. února současně držely stávku na protest proti zhoršujícím se ekonomickým a životním podmínkám v pásmu Gazy následkem izraelské blokády. Toto je druhá velká komerční stávka v pásmu Gazy za měsíc.

Generální tajemník palestinského Liberálního hnutí Khaled Abu hilal na tiskové konferenci řekl, že cílem stávky je přilákát pozornost mezinárodního společenství, aby pomohlo zvednout blokádu v Gaze a poskytnulo nutnou pomoc.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.6064 sec,0.3348 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,027kB