Úterý 27 únor 2018
Izrael začal masivně deportovat Ukrajince   
Pridal tk Úterý 27 únor 2018 - 17:17:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ukrajinští občané jsou masivně deportováni z Izraele na základě rychlého řízení. Izraelské úřady uznaly Ukrajinu za bezpečnou zemi a mezi žadateli o status uprchlíka je mnoho podvodníků.

Informuje o tom agentura Vesti.

Jak poznamenává agentura, mnoho Ukrajinců je zastaveno na hranicích a vrací se zpět.

„Izraelská pohraniční stráž byla již dříve považována za nejšťouravější a nyní je ještě přísnější, obzvláště k občanům bývalého SSSR. Mnozí Ukrajinci pod rouškou turistů přijíždí za prací. Například na stavbě dostanou dva až tři tisíce dolarů, avšak kvůli vedru nejsou pracovní podmínky příliš jednoduché," řekl izraelský novinář Igor Vederštein.

Dodal, že podle ministerstva vnitra v roce 2017 v zemi napočítali 70 tisíc nelegálních přistěhovalců ze zemí bývalého SSSR, z nichž desítky tisíc byly Ukrajinci. Někteří z těchto lidí zůstávají a žádají o status uprchlíka, uvádí Vederštein.

Zdroj: https://sptnkne.ws/gQM9


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponStojí za zabíjení   
Pridal tk Úterý 27 únor 2018 - 12:24:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rozpočet Evropské unie, který pro rok 2018 počítá s výdaji ve výši 145 miliard eur, je jen třikrát větší než český státní rozpočet (1,36 bilionu korun, 54 miliard eur). Unijní rozpočet ale mnohem více přerozděluje mezi přispěvateli (daňovými poplatníky) než ten český. Evropská unie nemá příliš vlastního dlouhodobého hmotného majetku (silnice, školy, tanky) a tak Brusel funguje především jako clearingová instituce pro záležitosti jako „inteligentní růst podporující začlenění“ nebo „nástroj pro propojení Evropy.“

To také znamená, že ti, kdo uvolňují prostředky, k nim mají mnohem menší vztah než politici na národní úrovni. Výsledkem je taková míra krádeží a plýtvání z Evropského fondu, že někomu může ututlání odhalení stát dokonce za vraždu slovenského novináře. Trendem je navyšování unijního rozpočtu a navázání prostředků na nesouvisející aktivity typu přijímání uprchlíků. To jen zvýší pokušení některých lidí bez zábran přistoupit k drastickým činům, aby získali část těchto peněz bez státní příslušnosti.

Erik Best

Zdroj: http://www.fsfinalword.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNa Slovensku vtrhlo protiteroristické komando do bytu vydavatele slovenského alternativního časopisu Zem a Vek...   
Pridal tk Úterý 27 únor 2018 - 07:42:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na Slovensku vtrhlo protiteroristické komando do bytu vydavatele slovenského alternativního časopisu Zem a Vek. Zásah přišel na objednávku lidí napojených na slovenskou neziskovku zakladatele antivirové firmy ESET, na Sórošovu Open Society nadaci a Transparency International! Novináři na alternativě se nově stávají cílem organizovaných útoků neziskového sektoru a státní moci!

Na Slovensku se dějí neuvěřitelné věci. Dnes dopoledne zaplnila zpravodajské stránky v České republice zpráva o popravě slovenského novináře Jána Kuciaka, který byl nalezený zastřelený ve svém domě ve Veľkej Mači. Popravena byla i jeho přítelkyně. Ján Kuciak byl zastřelen do hrudi, jeho manželka do hlavy. Kuciak pracoval jako investigativní novinář pro slovenský server Aktuality.sk, který spadá pod německý vydavatelský kolos Ringier Axel Springer (v Česku vydává Blesk a další bulvární tiskoviny). Ján Kuciak v poslední době pracoval na rozkrývání daňových podvodů v nejbližším okolí vládní strany SMER Roberta Fica. Na darknetu se už od rána vedou diskuse o tom, že jde o jasný vzkaz. Žena byla totiž zastřelena do hlavy, což je v podsvětí vzkaz, že byla hlavou myšlení a výstřel do hrudi Jána Kuciaka je spíše znakem popravy pěšáka. Znovu se ukazuje, že psát v dnešní době články bez ochrany publikační anonymity, kterou Aeronetu neustále mainstreamová média předhazují, může vést i k popravě. Jenže, to není zdaleka všechno, co se dnes na Slovensku stalo v souvislosti s psaním článků a s novinařinou.

Tibor Rostas, vydavatel alternativního slovenského časopisu Zem a Vek, se dnes dočkal nepříjemného probuzení. Ráno v půl sedmé mu někdo začal bušit na dveře. Když přišel otevřít, spatřil zakuklené protiteroristické komando NAKA (obdoba české URNA) se samopaly a balistickými štíty. Vtrhli dovnitř a za doprovodu kriminalistů začaly obracet celý byt vzhůru nohama. Tibor Rostas musel zůstat stát na chodbě před bytem, protože uvnitř bytu probíhala domovní prohlídka. A co že vlastně pan Rostas udělal? Kšeftuje s drogami? Obchoduje s bílým masem? Vytuneloval evropské dotace? Ale kdepak. Pan Rostas jenom napsal článek. A to už dokonce před rokem. Článek se jmenoval “Klin židov medzi Slovákmi” a jeho obsahem byly citace slovenských intelektuálů a osobností, které se vyjádřily v minulosti k otázce vlivu židovského etnika na Slovensku. A slovenský mainstream z toho má doslova orgasmus, těch nálepek, kolik Rostasovi za pár hodin nalepili, rasista, konspirátor atd.

Na šéfredaktora ze slovenské alternativy poštvala Sórošova neziskovka zásahové komando

Jenže tento článek zafungoval na slovenský chazariát jako odjištěný granát a začaly se dít neuvěřitelné věci. Ředitel slovenské neziskovky “Zastavme korupciu” Pavel Sibyla ihned podal na Tibora Rostase trestní oznámení za podněcování rasové nesnášenlivosti, protože v článku k jednotlivým citacím slovenských buditelů a osobností chyběly komentáře, které by jejich tehdejší výroky moderovaly a uvedly na pravou míru v dnešní době. Ano, čtete správně. Řediteli neziskovky vadí, že v článku, který je věcně a faktograficky v pořádku, chybí komentáře a autocenzura. A kvůli tomu zahájila slovenská prokuratura trestní stíhání Tibora Rostase, tzn. v rámci odporového gradientu se časopis Zem a Vek dostal na 5. stupeň odporového gradientu, tedy na stupeň kriminalizace. A prokuratura poslala na “pisálka”, který si dovolil napsat pravdu, protiteroristické komando se samopaly a balistickými štíty, jako kdyby vydavatel časopisu měl doma arzenál zbraní jako šéf drogového kolumbijského kartelu.

Tibor Rostas nic neřekl, nic neprohlásil, nijak nevystupoval na veřejnosti proti židům, prostě jenom napsal článek s citacemi slovenských historických osobností, kdy se vyjadřovaly v minulosti k soužití Slováků s židovskými obcemi na Slovensku. Prudká reakce přišla zcela typicky od neziskovky. A tady se musíme pozastavit a všimnout si souvislostí. Pavol Sibyla jako ředitel neziskovky Zastavme korupciu pracoval a psal články pro největší slovenský deník SME a pro magazín TREND. A pozor, tady to přijde. V roce 2014 obdržel novinářskou cenu od slovenské pobočky Open Society Foundations maďarsko-amerického miliardáře George Sorose. A jsme doma. A dokonce celý jeden rok vedl odbor vnitřní politiky v Kanceláři prezidenta SR Andreje Kisky. Takže nás vůbec nepřekvapuje, že za trestním oznámením stojí člen slovenského chazariátu z okruhu oveček George Sorose.

Za trestním oznámením a zásahovkou stojí podivná slovenská neziskovka, jejiž stopy vedou k ESETu, do Budapešti k Sórošovi a do USA k Transparency International

Jenže daleko zajímavější je samotná neziskovka Zastavme korupciu, kterou založil Miroslav Trnka, zakladatel a majitel největší slovenské antivirové firmy ESET, spolu Michalem Bláhou, podnikatelem v reklamě. Tato neziskovka, která vznikla v roce 2014, se zabývá bojem proti korupci stejně, jako Fond proti korupci Karla Janečka v Praze. Jsou to stejné neziskovky, jejichž oficiální náplní je sice boj proti korupci, ale ve skutečnosti tyto neziskovky prosazují politický lobbing, čemuž odpovídá obvykle i osazenstvo těchto neziskovek. Abychom pochopili, proč přišlo na Tibora Rostase trestní oznámení právě od této neziskovky, musíme si uvědomit, že na Slovensku probíhají stejné procesy jako v Česku. Kriminalizace Adama B. Bartoše jede na plné obrátky jako na Slovensku teď pojede na plné obrátky kriminalizace Tibora Rostase. Časopis Zem a Vek vadí slovenskému mainstreamu, který ztrácí čtenáře. Proto většina lidí v neziskovkách na Slovensku má kořeny ve slovenských mainstreamových novinách. Podívejme se tedy na neziskovku blíže.

FOTO: Tibor Rostas, šéfredaktor Zem a Vek.
Správní rada neziskovky “Zastavme korupciu”

Miroslav Trnka

Vystudoval Materiálovotechnologickú fakultu Slovenské technické univerzity. Po skončení studií spolu s dalším nadšencem pro programování objevili jeden z prvních počítačových virů a v roce 1987 napsali program na jeho detekci. Antivirový program NOD32 se dnes používá na celém světě ve více verzích a speciální úpravě i pro tablety či smartphony. Spolu s Petrem Paškou a Rudolfem Hrubým založili v roce 1992 společnost ESET. Ve filantropické činnosti se zaměřuje na boj s korupcí, podporuje však i různé jiné projekty, zejména v rodné Trnavě.

Michal Bláha

Po studiu na Technické univerzitě působil v letech 1990-1992 jako poslanec Federálního shromáždění ČSFR za studentské hnutí. V roce 1993 založil reklamní agenturu MARK BBDO a konzultační společnost United Consultants.

Dlouhodobě se zabývá souvislostmi vývoje demokratických společností a vlivem korupce na občanské a podnikatelské práva a svobody.


Branislav Ondrášik

Studoval žurnalistiku (média) a politickou komunikaci na Univerzitě Komenského v Bratislavě, Michigan State University v USA a University of Leeds v Británii. Dlouhá léta pracoval jako novinář ve více slovenská médiích. V roce 2010 začal pracovat jako PR manažer pro Evropu, Blízký východ a Afriku ve společnosti ESET, kde působí dodnes. Kromě toho dlouhodobě učí na vysokých školách na Slovensku.
ředitel


Ředitel neziskovky

Pavol Sibyla

Po stavební průmyslovce vystudoval historii na Trnavské univerzitě. Šest let byl reportérem v týdeníku TREND, psal sloupečky do deníku SME. Založil internetový magazín MONO, za reportáž v něm uveřejněnou získal v roce 2014 Novinářskou cenu Nadace otevřené společnosti (Open Society George Sorose). Necelý rok vedl odbor vnitřní politiky v Kanceláři prezidenta ČR Andreje Kisky. Je autorem dvou prozaických knih – Coffee stories a Něco o orchideji (obě 2009). Od léta 2015 je výkonným ředitelem Nadace Zastavme korupci.

Realizační tým neziskovky

Marián Leško

Vystudoval filozofii a historii. Několik let byl vysokoškolským učitelem, pak se stal novinářem. Od roku 1993 působil v deníku Pravda, kde krátký čas zastával i funkci šéfredaktora. Až do ukončení vysílání na Slovensku pracoval také v Rádiu Svobodná Evropa, kde míval pravidelné komentáře. Pravidelně účinkoval v pořadu Sedm s.r.o. v televizi Markíza, a později účinkoval ve stejné relaci v televizi JOJ.

Komentátorem SME byl od dubna 1996 až do září 2011, kdy se stal politickým komentátorem týdeníku Trend. V roce 1999 získal Křišťálové křídlo v kategorii publicistika a literatura. Dvakrát získal Novinářskou cenu (od Sórošovy Open Society) v kategorii komentáře a také Cenu Asociace vydavatelů tisku.

Je autorem čtyř knih: Lidé a lidičky z naší politické elity (1993), Slovenské tango v roce jeden (1994), Mečiar a mečiarizmus (1996), Masky a tváře nové elity (2000). V publikaci Slovensko v šedé zóně (1998), kterou vydal Institut pro veřejné otázky, napsal úvodní, 60-stranovou kapitolu, která má název Príbeh sebadiskvalifikácie favorita.


Zuzana Vasičáková Očenášová

Studovala právo v Bratislavě a komunikaci v Illinois (USA). Je studentkou psychoterapeutického výcviku v procesorientované psychologii a doktorandka v oboru psychologie v Brně. Pomáhala budovat Centrum právní pomoci. Působí v oblasti mediace, terapie a vzdělávání, je členkou integrovaného pohybového divadla Jen tak tak. V Nadaci Zastavme korupci koordinuje poradenství pro oznamovatele korupce.

Petra Trnková

Vystudovala management na City University of Seattle a ESADE Business school. Dlouhodobě se věnuje otázkám udržitelného rozvoje a podnikání se sociálním dopadem. Absolvovala stáž v Indii, kde pomáhala se strategickým plánováním organizace drobných farmářů zázvoru. Následně působila v Paříži jako konzultantka v oblasti udržitelného rozvoje. V Nadaci pracuje od jejího spuštění a věnuje se zejména projektům zaměřeným na protikorupční osvětu. Není překvapením, že Petra Trnková je dcerou výše uvedeného Miroslava Trnky.
Matúš Kollár

Vystudoval Evropská studia na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Už jako student získal zkušenosti s prací v nevládní organizaci Transparency International Slovensko, přičemž se jako spoluautor podílel na vydání protikorupční publikace. Pracoval také jako novinář a následně jako mediální poradce v Národní radě SR. Spolupracoval na více celoslovenských kampaních a působil také jako specialista online obsahu v mediální agentuře.

Matej Hruška

Vědec, bývalý novinář, pyšní se i oceněním Novinářská cena za rok 2014 (od Open Society George Sorose). Momentálně vyučuje i na Univerzitě Komenského v Bratislavě. V Nadaci vede projekt kontroly efektivního utrácení eurofondů.

Martin Turček

Po studiu kognitivní vědy na Fakultě matematiky, fyziky a informatiky UK krátce učil informatiku na gymnáziu a později působil v české pobočce Transparency International jako analytik veřejných zakázek. V Nadaci Zastavme korupci se věnuje zejména investigacím.

Klára Bernátová

Studuje politologii na Univerzitě Mateja Bela v Banské Bystrici, část studia strávila na Metropolitní univerzitě v Praze. Absolvovala několik stáží, mimo jiné v Národní radě Slovenské republiky či v Kanceláři veřejné ochránkyně práv. Jako dobrovolnice dlouhodobě působí v nevládním sektoru, přes rok strávila v uprchlických táborech v Evropě, za což získala ocenění Mladá osobnost roku. V Nadaci se věnuje projektu komunity.

Dobrovolníci v neziskovce

Eva Hrabovská

Vystudovala Anglický jazyk (lingivistika) na Univerzitě Konstantina Filozofa v Nitře. Čtyři roky působila v mezinárodní studentské organizaci AIESEC, kde získala mnoho praktických zkušeností z oblasti personalistka a rozvoje lidí. Pracuje ve firmě WebSupport v oblasti HR. Nadaci vypomáhá při více projektech, aktuální především s přípravou a organizací diskusních večerů moderovaných Mariánem Leškem.

Šimon Šiplák

Vystudoval informatiku na Slovenskej Technické Univerzitě v Bratislavě. Už během studia začal pracovat ve firmě Websupport jako administrátor a později jako analytik. Vedle práce je také spoluorganizátorem TEDx Bratislava a také občasně fotí inspirativní lidi pro portál heroes.sk. V nadaci vypomáhá hlavně při organizaci diskusních večerů moderovaných Mariánem Leškem, kde fotí a natáčí.

Alžběta Hájková

Je PhD studentkou na Purdue University, kde se věnuje politické a sociální filozofii a asistuje s chodem studijního programu v oblasti lidských práv. Pracovala jako asistentka poslance Miroslava Beblavého a absolvovala stáž v SGI (v USA). V Nadaci jako stážistka připravuje metodologii k žebříčku veřejných institucí podle rizika výskytu korupčního chování.

Správce v neziskovce

Peter Kováč

Absolvoval lékařskou a právnickou fakultu Univerzity Komenského. Je právníkem společnosti ESET a pedagogicky působí na katedře trestního práva a kriminologie právnické fakultě Trnavské univerzity.

Americkým neoconům dochází v Evropě trpělivost s neschopností neziskovek ovlivňovat politické procesy ve prospěch USA, a proto dochází k přitlačení na pilu. Kriminalizace “pisálků”, zastrašování zásahovkami, soudní procesy. Americká kobyla chcípe, je to vidět na všech frontách, o to více teď bude kopat!

Jak tedy sami můžete vidět, neziskovka je personálně obsazena lidmi, kteří jsou napojeni na americké národní elity skrze Open Society nadaci George Sorose, americkou Transparency International a obrovskou mašinérii lidskoprávních aktivistů, kteří studovali na školách v cizině, zejména v USA. Je potom logické, že Tibor Rostas, který je orientovaný na tzv. pan-slovanskou otázku na Slovensku, leží opravdu velmi hluboko v žaludku těmto lidem.

Zastřelení novináře a jeho partnerky na Slovensku a zásah komanda u novináře v jeho bytě kvůli tomu, že nepřipojil komentáře k citacím slovenských buditelů o židech, to všechno ukazuje na to, že novináři, kteří dělají svoji práci poctivě a hledají pravdu, ať s ohledem na historii nebo současné korupční kauzy, se nově dostávají do ohrožení života, protože procesy na umlčení odporu pokročily na 5. a dokonce i 6. stupeň odporového gradientu. Psát v dnešní době pravdu je nejnebezpečnější činnost za posledních 30 let. Kdokoliv se pokusí psát o historii židů, na toho pošlou zásahovou jednotku se samopaly. Kdokoliv se dotkne chazariátu a vyšších procesů řízení a pokusí se je odhalit, je zlikvidován na 5. stupni odporového gradientu skrze kriminalizaci. A pokud se někdo dotkne řídících národních elit, je nalezen s dírou v hlavě nebo v hrudi. A proto nezbývá než varovat: Psaní pravdy už opět může zabíjet.


-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/na-slovensku-vtrhlo-protiteroristicke-komando-do-bytu-vydavatele-slovenskeho-alternativniho-casopisu-zem-a-vek-zasah-prisel-na-objednavku-lidi-napojenych-na-slovenskou-neziskovku/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEU a referendum   
Pridal tk Úterý 27 únor 2018 - 06:27:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
První referendum proběhlo bez kvóra. Proč by se nemělo opakovat, také bez kvóra, když se podpisem lisabonské smlouvy radikálně změnily podmínky v EU? Jakýsi "léčitel" Hnízdil, který nutil Klause k podpisu LS, dnes lituje. Ale teď už je pozdě. Kdysi slibovalo ČSSD referendum, od roku 2000 od toho upustilo, protože mělo "Dlouhodobý program ČSSD 2000". Z internetu to raději stáhli, protože tam šlo výhradně o mimořádnou preferenci imigrace, jako mnohem důležitější program než vše ostatní. Dokonce ODS navrhovalo referendum o výstupu z EU. Referendum je nedílnou součástí skutečné demokracie. Strany mající v názvu slovo demokracie, už dávno nejsou demokratické. Týká se i KDU- ČSL. Pokud jde o referendum, existuje ideálnější důkaz, kterým politikům a stranám jde o český národ a kterým jen o koryto?

Dnes už je jasné, proč se zrušila armáda a hranice. Jak často jezdíte do ciziny, že vám vadí malé zdržení na hranicích? Proč všechny státy dovolí vstup cizáků do svých zemí bez dokladu totožnosti a bez lékařské prohlídky? Zkuste takto přiletět do USA. EU naopak podporuje vandráky mnoha sociálními výhodami, dokonce i okamžitým přídělením bytu.

Politici navrhují před referendem diskusi o výhodách EU. Každý, kdo má zdravý selský rozum, dávno ví, že negativa velmi silně převažují a aspoň jeden jediný klad aby člověk hledal lupou. EU nás vydírá, že nám nevrátí naše peníze, kterým říká dotace, a dokonce budeme platit stotisícové pokuty za každého odmítnutého cizáka.

Soudružko Šabatová a soudruhu Dienstbiere, vám nevadí, že EU porušuje základní lidská práva a že nutí tyto vandráky žít v zemích, kde žít nechtějí? Vám nevadí, jaké postavení v cizině mají tyto muslimky? Proč preferujete tuto kriminální a nikdy nepracující menšinu před českou menšinou, která pracuje a je touto cizáckou menšinou ohrožena na svých životech pádem z pátého patra? Gayové, ještě budete volit tohoto pivního sluhu a ČSSD, která je proti vám?

Prý všechny firmy ihned odejdou. A v které zemi by mohly platit tak nízké mzdy? Prý skončí všechny obchody s cizinou. A kam by posílal Západ amarouny, pardon, umělou hmotu zvanou potraviny? Byli jsme před EU, budeme i po ní. Historie dokazuje, že žádná říše nevydržela věčně. Týká se i nové říše velkoněmecké. Už před deseti roky jsem tvrdil, že Titanic se potápí, ale na palubě se stále tancuje. A to jsme ještě neznali slova imigrant, inkluze, asimilace, extremismus, radikalismus, islamofobie...

Jak je možné, že všechny pravicové /!/ strany podporují levicové regulace, zákazy, příkazy, dokonce i dotace podporující korupci? Jak je možné, že všechny pravicové strany, hájící svobodu jednotlivce najednou ohrožují suverenitu českého státu? Skutečně není Západ mnohem levicovější, totalitnější než bývalý Sovětský svaz? Skutečně si někteří politici, včetně Babiše myslí, že se EU změní? Evropská komise nikým nevolená poslouchá příkazy NWO a o všem rozhoduje. Právě proto vznikla salámovou metodou EU, dříve EHS, předtím jakési ocelářské společnosti. To, co se dnes děje, bylo plánováno asi před sto či dvě sta lety. Viz kniha "Co nesmíte vědět!"

Většina politiků dnes záměrně a vědomě porušuje ústavu. Soudruh Rychetský, bývalý člen KSČ, dnes předseda proti/!/ústavního soudu a jakýsi povedený pták Plamenák, pardon, Pelikán prohlašují, že SPD je fašistická strana. Je-li to pravda, proč ji hned nezakázali? Není-li to pravda, dopouští se oba dvou trestných činů- šíření nenávisti a šíření poplašné zprávy. Proto by měli být okamžitě oba odvoláni a hnáni před soud!

Referendum by prý bylo každý týden na každou hloupost. Omyl. Celostátní referendum by se mělo týkat jen mimořádných záležitostí, jako je bezpečnost a suverenita státu: Změna hranic, změna měny, změna stavu armády, připojení či odpojení se k jiné organizaci či státu. Nic víc, nic mín. Ve skutečnosti by šlo jen o dvě referenda. Případně třetí referendum o zavedení eura. Naše armáda nikdy nebojovala v cizích zemích, snad jen vyjímečně. Až od nástupu Havla se to změnilo. "Humanitární válka" proti Srbům, kteří nám kdysi pomohli. EU ani NATO nás nechrání před vandráky, ba naopak, obě organizace nás ohrožují a podporují vznik třetí světové. Proč je Rusko tak "roztahovačné", že má armádu blízko všech hranic, kde jsou vojska NATO? Že má svou armádu na svém území, nikoho nezajímá.

Ústava ČR, článek 3: Součástí ústavního pořádku ČR je Listina základních práv a svobod. Listina základních práv a svobod, čl. 21, odst. 1: Občané mají právo podílet se na správě věcí veřejných nebo svobodnou volbou svých zástupců.

O nastupující totalitě a cenzuře se dočtete na mnoha webech. O trestné činnosti- krádeži soukromých emailů dlouhodobě píše Aeronet a každý pátek po 19. hodině mluví Svobodný vysílač. Kdy se konečně český národ probudí?

Miroslav Petr
CFP
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponIstanbulská smlouva – otevřený dopis premiérovi   
Pridal tk Úterý 27 únor 2018 - 06:23:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
26. 2. 2018

Andrej Babiš
Předseda vlády České republiky

Istanbulská smlouva – otevřený dopis premiérovi

Vážený pane premiére,

dne 23. 2. 2018 jste se na neformálním summitu v Bruselu vyjádřil, že nevidíte žádné důvody k tomu, proč by česká vláda neměla ratifikovat Istanbulskou smlouvu (IS). Zřejmě Vám Vaši poradci neobjasnili podstatu této smlouvy.

Stručně řečeno: nejde o „předcházení násilí na ženách a domácímu násilí“, ale jde o vtělení sebevražedné gender ideologie spojené se zavedením nadnárodního kontrolního mechanismu (tzv. GREVIO).

Co to znamená v praxi? Děti budou tímto nadnárodním mechanismem preventivně kradeny z jakékoliv rodiny, a to nenávratně. Tak už je tomu např. v Norsku, Finsku, Francii, Anglii... Informace o tom jsou přísně utajované, takže veřejnost o zločinech tohoto neofašistického systému informována není. Ratifikovat IS v důsledku znamená podepsat rozsudek smrti nad desetitisíci bezbrannými dětmi! Uvědomte si: za tento zločin neuniknete soudu ani před lidmi ani před Bohem.

Chápeme, že je na Vás vyvíjen mimořádný tlak. Bruselští úředníci, kteří Vám vnucovali kvóty k sebevraždě národa, Vám teď vnucují ratifikaci Istanbulské smlouvy, která je jen jiným druhem sebevraždy. Proti jednomu tlaku jste obstál! Teď Vás chtějí hodit do jiné pasti a vydírají Vás. Buďte statečný! Když obstojíte, zachráníte sebe i národ. Vezměte si příklad z premiéra SR a Maďarska – radikálně odmítli tento Istanbulský program sebevraždy zrealizovat!

+ Timotej OSBMr + Metoděj OSBMr

biskupové sekretáři Byzantského katolického patriarchátu

Kopie:

Prezidentu České Republiky M. Zemanovi
Členům vlády České Republiky
Parlamentu České Republiky
Masmédiím

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPříliš snadné vítězství totalitní komunistické strany? Co opomíjejí ??   
Pridal tk Úterý 27 únor 2018 - 06:14:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
1. Masarykovu První republiku si dnes silně idealizujeme. Zákon tehdá umožňoval četnictvu střílet do demonstrantů ostrými náboji a tak toho policie tehdá také využívala. Sehnat práci obyčenému člověku byl za První republiky velký problém a to prosím nehovořím jen o letech Velké hospodářské krize 1929-33. Tedy obyčejní lidé si roku 1945 První republiku rozhodně nijak ze vzpomínek neidealizovali, tak jako to činíme dnes.

2. Západní spojenci selhali na celé čáře !! Anglie s Francií nás roku 1938 zradili v Mnichově, Itálie a Němci byli odporní nacisté ,no a USA byly daleko za oceánem a ještě ke všemu to byl nejvěrnější spojenec Anglie, tedy země , jaž podepsala Mnichovskou dohodu. Tedy hledat roku 1945 spojence na Západě mohl jenom prvotřídní blbec ! Mohl si totiž vybrat jen z bývalých nacistů /Itálie a Německo/, nebo mnichovských zrádců /Anglie a Francie/ nebo z - "nejlepších kamarádů zrádců" = USA.

3. Komunisté v Evropě v časech Hitlera velmi aktivně bojovali proti fašismu , viz. Španělsko, Tito v Jugoslávii, Fučík, ...atd. Tím si vybojovali dobré - "renomé".

4. Země socialismu = SSSR, dokázala rozdrtit 75 % nejlepších sil Wehrmachtu , osvobodila naše území a český národ zachránila před postupnou likvidací a poněmčením.

5. V demokratických volbách 1946 získali komunisté v českých zemích 40 % hlasů , tedy vyhráli demokratické volby na celé čáře.

P.S. Za tzv. - "Západními státy" - ležely roku 1945 tyto skupečně pozoruhodné "výkony" :

1. Roku 1914 uvrhly svět do První světové = 10 milionů mrtvých

2. Roku 1929 uvrhly svět do celosvětové obří hospodářské krize, kdy miliony obyčejných lidí byly bez práce a statisíce zemřely hlady a to i v Evropě a USA !!

3. Roku 1939 uvrhly svět do Druhé světové = 50 milionů mrtvých.

Po těchto -"výkonech Západních zemí Evropy" - 1914-45 se ani nedivím , že český národ otočil svou pozornost roku 1948 k Východu. SSSR totiž nevyhlásil ani První či Druhou světovou, ani nevyvolal Světovou hospodářskou krizi. Západ se tak roku 1945 ukazoval jako - "Prvotřídní žumpa" a SSSR měl celkem čistý štít osvoboditele Evropy od nacismu". Nedivím se tedy příklonu ČSR roku 1948 na stranu SSSR. Bylo to jen logické vyústění dějin první poloviny 20 století.

Jaroslav Loudil

Zdroj: Nová republika


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPod rouškou rezolucí OSN "byly svrhávány legitimní režimy"   
Pridal tk Úterý 27 únor 2018 - 06:09:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rusko požaduje, aby USA "skoncovaly s okupačními manýry". Pod rouškou rezolucí OSN "byly svrhávány legitimní režimy". Rada bezpečnosti OSN jednomyslně přijala rezoluci o ustanovení 30-ti denního příměří v Sýrii a dalším uskutečnění humanitárních operací v zemi. Otevřené zasedání bylo vysíláno na internetových stránkách světové organizace v přímém přenosu.Podle dokumentu musí všechny strany neprodleně zastavit střety a zajistit humanitární pauzu pro bezpečné a nerušené dodávky humanitární pomoci a evakuaci těžce nemocných a zraněných. Tato rezoluce se nevztahuje na silové operace proti DAEŠ, Džabhat an-Nusře a al-Káidě (všechny jsou v Rusku zakázány) a přidružené k nim osoby a organizace.

Po hlasování vyzvala stálá zástupkyně USA při OSN Nikki Haleyová všechny země, aby činily "co možná největší tlak" na oficiální Damašek, aby bylo dosaženo realizace usnesení. Její ruský protějšek Vasilij Nebenzja reagoval slovy, že Moskva je znepokojena "veřejnými výroky některých oficiálních představitelů USA, kteří vystupují s hrozbami agrese vůči suverénní Sýrii. Hned upozorňujeme: nedovolíme samovolný výklad právě přijaté rezoluce. Požadujeme zastavení roztáčení této nezodpovědné rétoriky a namísto toho zapojení se do společného úsilí o vyřešení konfliktu", řekl.

"Trváme na co nejrychlejším ukončení okupačních manýrů takzvané koalice, což bude mít, mimo jiné, i výrazný humanitární efekt. Umožní to, aby se syrská vláda věnovala obnově normálního života na všech územích, osvobozených od teroristů", shrnul Nebenzja.

23. února vedoucí syrské sítě pro lidská práva Ahmad Kazem oznámil, že američtí vojáci začali mobilizovat bojovníky z různých skupin, aby je vyslali do Východní Guty u Damašku, kde se mají postavit na odpor syrským vládním silám. Také řekl, že Saúdská Arábie, která podporuje řadu skupin ve Východní Gutě, rovněž vyzvala džihádisty, aby zapojili všechny síly do odporu proti syrské armádě.

Podpora rezoluce OSN o Sýrii Ruskem svědčí o snaze o co nejrychlejší urovnání v SAR. Jak informoval korespondent IA Regnum 25.2., konstatoval to předseda výboru Státní dumy RF pro mezinárodní záležitosti Leonid Slucký (LDPR).

Členové Rady bezpečnosti OSN po opakovaném odkládání hlasování přijali usnesení o stanovení humanitární přestávky na území Sýrie, a to nejméně na 30 dní.

"Rusko podpořilo rezoluci 2401 o příměří v Sýrii. A to jednoznačně svědčí o naší snaze dosáhnout co nejrychlejšího urovnání v SAR, přestože se vůči nám někdo snaží vznést jakási obvinění", řekl poslanec.

Avšak, jak také bylo uvedeno v Radě bezpečnosti OSN, rezoluce nesmí být interpretována volně a humanitární pauza nesmí být použita k jiným účelům, jako je přeskupování teroristických sil, uvedl poslanec.

Konstatoval, že "historie již zná příklady, kdy pod rouškou rezolucí OSN se ve skutečnosti prováděly vojenské intervence, svržení legitimních režimů a vymazání z povrchu země celých států".

Zdroj: Nová republika, vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmnesty International podporuje likvidaci lidských práv v EU ?   
Pridal tk Úterý 27 únor 2018 - 05:56:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zpráva o stavu lidských práv AI 2017/18 (1) kritizuje Česko i Dánsko za to, že dodržují vlastní zákony i mezinárodní smlouvy o uprchlících a nepodporují invazi islamistů tak, jak by si její organizátoři přáli. Dánská vláda zrušila stálou dohodu s UNHCR o přijetí 500 uprchlíků ročně za účelem přesídlení. AI už zřejmě považuje za univerzální lidské právo vtrhnout do kterékoliv země a okupovat ji bez ohledu na zákony té země i na mezinárodní právo.

Zpráva také kritizuje Švédsko za sexuální násilí a znásilňování žen a dětí:

„Počet ohlášených znásilnění policii se zvýšil o 14% během první poloviny roku 2017 ve srovnání se stejným obdobím v roce 2016 (ze 2 999 na 3 430). Mezi lednem a červnem 2017 však bylo učiněno rozhodnutí ke stíhání pouze ve 111 případech, podle předběžných oficiálních statistik.“ (1)

Na druhé straně však zpráva AI vůbec nezmiňuje skutečnost, že v západní Evropě je zcela beztrestně pácháno znásilňování dětí (dětské nevěsty), kterých je nyní v Norsku a Švédsku už více než 100 (5).

V Německu je jich podle oficiálních údajů 1475, podle neoficiálních mnohem více (6). Dokonce německý dětský televizní kanál KIKA podporuje dětské sňatky s migranty (3)

Německá ministryně pro integraci prohlásila v roce 2016:“ Nemůžeme zakazovat všechna dětská manželství „ (4). To znamená, že v Německu už existuje kasta nadlidí, kteří mají povoleno několik manželek i dětské sexuální otrokyně, což ani nacističtí pohlaváři povoleno neměli.
S tím je ovšem ještě spojen obchod s dětmi, protože tyto „nevěsty“ se nedávají zadarmo, podle práva šaría jejich prodejní cena nesmí být nižší, než je v kraji jejich původu obvyklá. Povinná školní docházka se jich ovšem netýká, tedy právo na vzdělání je jim odepřeno. O to víc však se jich týká mrzačení genitálií (FGM), což je záležitost tak perverzní, že ani právo šaría to nepovoluje, nicméně jen ve Švédsku bylo tomu úkonu podrobeno údajně 150.000 žen (6).

Zde je uveden odhad, že 137 000 žen a dívek je postiženo FGM v Anglii a Walesu. A další údaje ukazují, že mezi lety 2015 a 2017 policie zaznamenala 759 trestných činů „ze cti“ a 265 nucených sňatků pouze v Londýně – ale pouze 138 osob bylo obviněno z přestupků. (8)

Podle (7) v EU hlásí oběti FGM nejméně 13 členských států : Rakousko, Belgie, Dánsko, Německo, Španělsko, Finsko, Francie, Irsko, Itálie, Nizozemsko, Portugalsko, Švédsko a Spojené království . Počty obětí však tento zdroj neuvádí.

V kapitole o Nizozemí zpráva AI uvádí:

„Všechny osoby podezřelé nebo odsouzené za trestné činy související s terorismem byly i nadále automaticky umístěny do specializovaného vězení se zvýšenou ostrahou, kde byly vystaveny nelidské mu a ponižujícímu zacházení …..
Návrh vlády na zákaz zakrývání obličeje v určitých veřejných prostorech …. by omezil práva na svobodu náboženského vyznání a svobodu projevu, zejména muslimských žen.“

Zpráva Nizozemské policejní unie však říká něco podstatně jiného o tom, jak je v Nizozemí dodržováno právo na život, svobodu a osobní bezpečnost :“ Země se stává narko-státem, … pouze 20% zločinů je vyšetřováno“ (10)

A poslanec Geert Wilders píše něco o diskriminaci slušných lidí:
“ Po léta moje strana oponovala diskriminaci proti našemu vlastnímu lidu v našem parlamentu. Vzhledem k tomu, že vládní strany odmítly změnit svou politiku, před několika týdny jsem podal oficiální stížnost na předsedu vlády za diskriminaci tisíců mých holandských krajanů. Tento týden prokurátor oznámil, že nebude stíhat pana Rutteho, protože vládní politika je „pozitivní diskriminací“, kterou prokurátor považuje za přípustnou. Teď nyní postoupím tuto věc přímo k soudu. Vláda, která pozitivně diskriminuje cizince, negativně diskriminuje své vlastní občany.“ (11)

O svobodě projevu, která je v EU systematicky likvidována, se ve zprávě AI také nepíše:
55letý muž z švédského města Jönköping dostal pokutu ve výši 10.000 SEK (25.600 Kč) za zločinný názor, když napsal na Facebooku, že sunnitští muslimové představují spoustu zločinů a znásilnění souvisejících s gangy ve Švédsku. (12)

V roce 2015 dostal francouzský spisovatel Eric Zemmour pokutu 3.000 Euro, protože prohlásil v rozhovoru pro italský deník Corriere della Sera, že „deportace pěti milionů francouzských muslimů vypadá ‚nerealisticky’, ale je srovnatelná s pěti či šesti miliony Němců, kteří museli po skončení Druhé světové války opustit východní Evropu“. …Zemmourovo obvinění bylo po odvolání znovu potvrzeno v listopadu 2016….

V červnu 2017 dostal Zemmour pokutu 5.000 Euro poté, co v televizi v září 2016 prohlásil, že „džihádisté byli všemi muslimy považováni za dobré muslimy“…

22. června 2017 byl Pierre Bousquet de Florian (velitel bojové operační skupiny, vytvořené presidentem Emmanuelem Macronem za účelem boje proti ISIS) pokutován 500 Eury za „hanobení“ imáma Mohameda Khattabiho. V roce 2015 řekl Bousquet de Florian, že Khattabi byl salafista a kazatel nenávisti. (13)

Zdá se, že slovutná Amnesty International již zcela otevřeně spolupracuje na likvidaci lidských práv, jak je známe ze Všeobecné deklarace lidských práv, Mezinárodního paktu o občanských a politických právech , kde je m.j. také zakotveno právo národů na sebeurčení, nebo z naší Listiny základních práv a svobod.

Anebo je to ještě horší: „ Amnesty International a jí podobné organizace se zdají být v Evropě novým zákonodárným orgánem.“ (14)

Autor: Pavel Dudr

Prameny:

(1) https://www.amnesty.org/en/documents/POL10/6700/2018/En/
(3) https://voiceofeurope.com/2018/01/german-childrens-channel-promotes-child-marriages-migrants/
(4) https://www.politico.eu/article/german-integration-minister-we-cant-ban-all-child-marriage-aydan-ozoguz/
(5) https://www.plan.ie/stories/child-marriage-europe/
(6) ) https://www.10news.one/sweden-changing-150000-women-undergo-fgm-authorities-admit-large-areas-under-islamist-rule/
(7) http://www.europarl.europa.eu/news/en/agenda/briefing/2018-02-05/19/zero-tolerance-for-female-genital-mutilation
(8) https://www.gatestoneinstitute.org/11932/europe-dhimmis
(9) https://cs.gatestoneinstitute.org/11781/francie-soudni-dzihad
(10) http://searchlight-germany.blogspot.cz/2018/02/dutch-police-union-report-country.html
(11) https://www.gatestoneinstitute.org/11906/olympics-patriotism
(12) https://sputniknews.com/europe/201802061061402260-sweden-muslims-free-speech/
(13) https://www.gatestoneinstitute.org/10606/france-courts-jihad
(14) https://cs.gatestoneinstitute.org/11863/usa-evropa-nejhorsim-ideologickym
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEurošmejdi mají vítr z referenda   
Pridal tk Úterý 27 únor 2018 - 05:41:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Političtí byrokrati balí pravdu do slupek lží tak dokonale, že se z nich pravda k lidem nedostane...

Před sedmnácti léty se nás politici ptali, prostřednictvím všelidového referenda, zda chceme vstoupit do EU a náš souhlas získali, po masivní mediální masáži, až na druhý pokus. Dnes nám ale toto přirozené občanské právo většina politiků odepírá. Ptáte se proč?

Že prý nejsme Švýcaři a že Češi s referendem neumí zacházet, protože u nás není demokracie na švýcarské úrovni. Tak to se tedy politickým eurohujerům opravdu povedlo. Jestli je něco nedemokratického na referendu, tak je to jeho potlačování, vážení politici. Dostali jste ve volbách naše hlasy proto, abyste demokracii chránili a budovali ji a ne, že nám budete diktovat a nařizovat co si máme myslet a říkat národu, že není dostatečně gramotný na to, aby poznal, co je pro Čecha dobré a co ne.

EU je dnes jiná, než ta, do které jsme před sedmnácti léty vstupovali, neboť sliby o ekonomickém srovnávání rozdílu mezi bohatším západem a chudším východem se nekonají a naopak je zřejmé, že západ se zmocnil těch ekonomických oblastí, přes které, za pomoci globálního establishmentu a byrokratické mašinérie, intenzivně vysává naší zem. Záměr vytvořit dvourychlostní Evropu je jasným důkazem o neserióznosti a zcela jiném cíli, než který byl proklamovaným společným evropským projektem. Oni nám od samého počátku lhali!!!

Lži o přibližování

Před deseti lety jsme dosáhli sedmdesáti procent německého HDP na hlavu. A nyní jsme na 72 procentech. Rozdíl jsme dokázali stáhnout jen o dvě procenta. Když porovnáme mzdy a vydělíme je kurzem, tak se dostaneme jen na třicet procent. A s kupní silou to je obdobné, dostali jsme se jen na 53 procent Německa. Pokud to takhle půjde dál, tak s českými platy kupní sílu Německa doženeme nejdříve za 117 let. A o tohle jim ve skutečnosti šlo. Udělat si z naší země, tedy z nás Čechů, levnou námezdní pracovní sílu tak, aby na ně zbyla vyšší přidaná hodnota. Pro západ se naše země stala kolonií nebo chcete-li, novodobým protektorátem.

Devalvace koruny pro posílení eura

Tři roky drtila Česká národní banka hodnotu koruny intervencemi, za které utratila dva bilióny korun a vytvořila ztrátu 243 miliard korun. K tomuto číslu přidejme zisk z předchozího roku, tedy 46 miliard a máme skutečnou ztrátu ve výši téměř 290 miliard. ČNB tvrdí, že se tak dělo na podporu exportu. Houbeles leda. Jednalo se o přímou podporu stagnujícího eura. ČNB je odpovědná za to, že kupní síla naší měny dosahuje pouhých 53 % Německa a naše mzdy dosahují 30% Německa. Výše ztráty ČNB se rovná posílení cizí měny, tedy eura. Netuším, kde představitelé ČNB berou tu drzost prezentovat intervence jako akt prospěšný pro naši zemi, když čísla mluví zcela jasně proti. Největší podíl na vývozu z ČR má německý koncern Volkswagen, který vlastní Škodovku. ČNB vyšla vstříc nadnárodním korporacím (vývozcům) na úkor občanů, kterým razantně znehodnotila jejich vlastní měnu. Nevolení představitelé ČNB říkají, že se o naši měnovou politiku starají s odbornou péčí s tím, že jim Ústava neukládá vytvářet zisk. Dělají z nás úplné pitomce a nebo jimi jsou sami? Podle jejich závěrů je třeba budovat prosperitu naší země vytvářením ztráty hodnoty naší koruny a budováním zisku zahraničních spekulantů.

Angličané to pochopili

Občané Velké Británie si zvolili osvobození od globálního vládnutí, globálních obchodních dohod a globálního pojetí migrace, které zničilo jejich suverenitu a zničilo a zřejmě i zničí mnoho dalších národů. Zkorumpovaná politická garnitura, která je hybnou silou radikální globalizace s cílem získání převahy a vlády nad pracujícími lidmi, používá lidmi vytvořený kapitál proti nim. Tyto finanční prostředky jsou neomezené a politické nástroje taktéž. Jejich mediální vliv je totální a hloubka nemorálnosti je neohraničená.Toto jsou slova prezidenta Spojených států amerických.

Se vší pravděpodobností bude Brexit spouštěčem kolapsu Eurozóny, protože EU je na Británii závislá. Řeči o tom, jak na to Británie doplatí, jsou jen zoufalé výkřiky prohraného boje evropských byrokratů, kteří mají především strach o svoje koryta.

Pokud tak silná země, jako je Spojené království s 63 milióny obyvatel, z EU odchází, protože zjistila, že toto seskupení není tím, co proklamuje, nemá tak malá země jako je ČR šanci prosadit jakkoli své zájmy. Vždy budeme hrát druhé, třetí, a možná i čtvrté housle, neboť jsme Lisabonskou smlouvou omezili naši suverenitu a umožnili jim nás přehlasovat a vnutit nám pro nás nevýhodná a nesmyslná pravidla, např. kvóty pro rozdělování imigrantů, Dublin IV.

Eurohujeři obhajují naše setrvání v Evropské unii nesmyslným argumentem, kdy nás straší "nedozírnými následky", pokud z Unie vystoupíme. Údajně jsme čistými příjemci a dostáváme z Unie o 55 miliard víc, než sem dáváme. O tomhle nás média přesvědčují dnes a denně.

Ale ono to je jinak. Nikde nejsou započítány ztráty vzniklé tím, že Česká republika nevybírá celní poplatky za zboží k nám dovezené ze zemí mimo Unii, ty si nechává Unie pro sebe. Viz. následující tabulka vybraného cla.

Podívejme se na další strohá čísla, která říkají, jak je to s naší výhodou členství v EU:

Z Bruselu máme možnost získat na další období 550 miliard Kč. Tyto peníze jsou rozpočtovány na 8 let.
•Do Bruselu posíláme ročně přímo asi 40 miliard. Tzn. 8 x 40 = 320 miliard.
•V dividendách jde na západ cca 260 miliard ročně. Nazpět asi 20 miliard.
•Tudíž na západ jde ročně cca 240 miliard.
•Za 8 let to je 8 x 240 = 1 920 miliard.
•Tzn., že z České republiky odchází 1920+ 320 = 2 240 miliard !!!!!! Tzn., že do České republiky přichází (z EU ) 550 miliard.

Přehled dalších nákladů, které naše země nese na svých bedrech:
•6 miliard zaplacených cel v cenách zboží.
•19 miliard – náklady na kofinancování evropských projektů.
•10 miliard na úředníky EU oficiálně. (Skutečně cenu obsluhy nikdo nezná nebo zná, ale tají!)
•46 miliard na plán EU- do r. 2020, aby 40 % absolventů střední školy mělo vysokoškolský diplom.
•10 miliard na biopaliva.
•40 miliard na dotování solární a větrné elektřiny.
•4 miliardy na posílení elektrické sítě.

Dalším velkým problémem jsou tolik vyzvedávané, ale přesto nesmyslné, dotace. Ty mnohdy zcela míjí potřebný cíl, neboť jsou tvořeny byrokraty, kteří netuší, která bije. Důkazem je např. Čapí hnízdo, které nakonec OLAF doporučil vyřadit z Evropského dotačního programu. Dále nerovnoměrné dotace do zemědělství, kde do německého jdou řádově větší finance, než do českého, a tím pádem poklesla například výroba vepřového v ČR o 90%. Proč? Protože jsme i s naší třetinovou mzdou, v porovnání s německými masivními dotacemi do zemědělství, cenově nekonkurenceschopní. Celá řada dalších Evropských dotačních programů je cílena na oblasti, které nepřináší prosperitu ČR, ale naopak ČR svojí podstatou silně zatěžují. Jsou to zejména tzv. měkké programy. Podstata dotací je založena na principu křivení ekonomiky tím, že se prosperujícím firmám peníze vezmou a dají se těm, které tyto peníze na svůj rozvoj nejsou schopné vygenerovat. Brusel devastuje naše hospodářství mimo jiné i tím, že náš rozpočet má již 80 procent mandatorních výdajů, které vláda musí hradit, ať chce nebo ne. Neboť mezi ně patří i naše tučné příspěvky do Unie.


Jen s dvaceti procenty našeho rozpočtu může vláda nakládat podle svého rozhodnutí, u projektů a programů, které by měly být v našem „nejlepším zájmu“. A z těch musí ČR zaplatit až polovinu nákladů na dotované projekty, aniž by rozhodovala o tom, které to budou. O tom definitivně rozhoduje jenom Brusel. Dá se ještě vůbec hovořit o suverenitě našeho národa?

Když tedy započítáme tyto náklady, jsme již dávno daleko většími plátci než příjemci, i když jsme donekonečna přesvědčováni o opaku.

Diskuze a dialog není veden na základě pravdivých argumentů, ale na základě domněnek a vlivu neseriózních informací proevropsky ovládaného mainstreamu.

Používá se takzvaná argumentace klackem.

Na scénu přichází dokonce i výhružky. Jestli nebudete poslouchat, tak vám dáme pokuty a sankce a ono vás to přejde.

Hlavní argumentační nástroj se posouvá do roviny msty, a to i přes skutečnost, že případné uvalení sankcí by poškodilo obě strany.

Politika se zcela oddělila od ekonomiky. Euro je tikající časovaná bomba, která jednoho dne zničí skomírající europrojekt, jelikož se stává nefunkčním. Sen o evropském superstátu bude pohřben pod sutí jednotné měny, kterou političtí eurošmejdi zneužili a zradili tak původní ušlechtilé principy ve prospěch ekonomicky silnějších zemí a nadnárodních korporací, operujících v rámci EU.

Eurokraté svým jednáním demonstrují svoji skandální nekompetentnost, a ještě si k tomu tleskají.

Je velmi pravděpodobné, že v budoucnu přijde další krize, která otřese evropskými základy a je zcela nemožné, aby další krizi euro přežilo. Záchranný mechanizmus eurozóny, pakt stability, nedodržuje celá řada států a nic se neděje. Nikomu to nevadí. Ale když ČR odmítne přijímat ekonomické imigranty odněkud z Afriky, je zle. Zadluženost eurozóny se vyšplhala na 10 biliónů korun. Byly vydány čtyři biliony eur v dluhopisech EU.

Evropská centrální banka smrtelně ohrožuje systém tím, že zachraňuje bankrotující státy, které porušily směrnice, pravidla i smlouvy. Pakt stability a růstu selhal. Tržní disciplína je kvůli intervencím ECB pryč, takže se vytratil tržní mechanizmus ze strany trhu či politiky. Všechny tyto skutečnosti se stanou pohromou pro měnovou unii.

Evropský stabilizační mechanizmus způsobí, že chudší státy s podstatně nižšími příjmy budou muset dotovat státy, ve kterých si lidé žijí lépe. Jen proto, aby si udrželi svoji životní úroveň na úkor těch, kteří se chovali zodpovědně.

Centralizované ovládání bank funguje ve prospěch koho? Zemí, které mají 5-10 miliónů obyvatel, nebo těch, co mají osmdesát miliónů obyvatel? Vzájemná solidarita vůči menším zemím v rámci EU je falešná přetvářka, kterou kartel moci a elitářsko-klientelistické sítě se svojí touhou po ekonomické a politické nadřazenosti nejsou schopni, ale ani ochotni, nikdy naplnit.

Problém socializmu je, že vám nakonec dojdou peníze jiných.

Problém EU je postaven na stejných základech a s narůstajícím dluhem se blíží zánik skutečné demokracie na úrovní národního státu. Vše se podřizuje potřebám silnějšího. A my se skloněnou hlavou hrajeme vedlejší podřízenou roli. Češi si zaslouží, aby si vládli sami a aby nám nikdo zvenčí nediktoval. Diktátu si český národ užil v minulosti dost.

Evropská komise se vzdala snahy prosazovat smysluplným způsobem pravidla.Tento morální hazard je ohromující a pro společnost zcela zničující. Euro se ocitá na pokraji kolapsu. Devatenáct zemí, které převzaly evropskou měnu, čelí gigantickému dluhu. Největší německá banka Deutsche Bank čelí krizi obrovských rozměrů ve formě nesplacených úvěrů.

ECB by měla zveřejnit skutečný stav ekonomiky, aby lidé viděli, kam až sahá dluhová past.

Role elit:

Elity nejsou schopny definovat podstatu negativního fungování společenských procesů, které způsobují opakované a stále se vracející finanční krize.

Společenská smlouva opírající se o tisíce (pro obyčejné lidi nesrozumitelných) zákonů, vyhlášek a norem je porušována takzvanou elitou národa, na kterou se snáší jedna negativní kauza za druhou.

Evropské právo nestydatě obchází článek 123 Smlouvy o Evropské unii.

Ten říká, že centrální banky nemohou nijak sanovat zadlužené veřejné rozpočty. Přesto Evropská centrální banka provádí masivní nákup vládních dluhopisů. A proč to dělá? No proto, aby se celý předlužený systém nezhroutil.

Lžou nám ráno, v poledne a večer, lžou a zase lžou.

Nefunkční a neetické finanční nástroje, které používá EU, ale bohužel mnohdy i samotné státy, jsou jako drogy, které nakonec za pomoci armády byrokratů způsobí jejich uživateli strmý pád.

Dnes už málokdo ví, že před EU existovalo EHS – Evropské hospodářské společenství, které umožňovalo vzájemný obchod v rámci Evropy. Byl to sytém spolupráce mezi svrchovanými zeměmi v rozhodovacích obchodních procesech, kde nebyl prostor na jakýkoli demokratický deficit, jaký zažíváme dnes a denně v EU. Maličké Švýcarsko není členem EU ani Evropského hospodářského prostoru (EHP) a nijak mu to nebrání v přístupu na jednotný evropský trh, neboť vše má vyřešeno pomocí bilaterálních smluv.

Za pomoci Lisabonské smlouvy bylo podstatné množství zásadních vládních funkcí přeneseno z působnosti orgánů členských států do Bruselu, a ten se stal byrokratickou mocností rozhodující o právech a povinnostech jednotlivců i celých národů. Projekt EU je stupidní nesmysl s cílem ovládat 28 svrchovaných národů jedním. Velkoněmeckou říší dvě.

Hledači pravdy byli vytlačeni proradnou ideologií. Filosofie miluje konkurenci, ale ideologie ji nesnáší a má patent na rozum, ať už je fašistická, komunistická nebo třeba ta bruselskoněmecká. Ideologie vedly k tomu, že hledači pravdy museli většinou odejít do exilu. A to se neděje jenom teď, stalo se to i v dávné minulosti Komenskému nebo Husovi, který říkal: „Hledej pravdu, miluj pravdu, braň pravdu až do smrti.“ Každý, kdo přemýšlel a hledal, byl pro každou ideologii nebezpečný. Tak to bylo, je a bude.

Příznivci ideologií mají pravdu již hotovou, a to jednou provždy.

Jednou přichází z Berlína, poté z Kremlu nebo z Washingtonu. Nyní přichází z Bruselu a je jen otázkou času, kdy se nejlidnatější země planety, např. Čína nebo Indie, také přihlásí o slovo.

Různé ideologie mezi sebou navzájem soupeří a každá si nasazuje spasitelskou tvář.

Problém lidstva je, že jim mnohdy uvěří, a tím ztratí svoji svobodu. Je celá řada ideologií a nejnebezpečnější je obchodní, ta totiž nezná bratra. Naše země má v této oblasti dost smůlu, protože do čela naší vlády se dostal člověk, který o sobě říká, že není politik ale obchodník. A přesně tak se i chová.

Současná politická diskuze neprobíhá v duchu nalezení pravdy, ale tak, aby protivníka zesměšnili a udělali z něj hlupáka.

Pokud někdo přinese myšlenku, která se odchyluje od mainstreamového názoru, tak je v tu chvíli zatlačen do kouta, označen za xenofoba, populistu nebo je dehonestován různými podobnými nálepkami.

Je třeba vrátit všem pojmům jejich pravý význam. Nedopustit pokřivení pravdy, svobody a potlačení přímé demokracie, která lidem náleží. Je alarmující, že naše země, bezmála po třiceti letech totalitního režimu, se mílovými kroky přibližuje ke stejnému stavu. Opět zde máme „eurosajuz“, který se snaží z abnormality udělat normalitu a nepřirozené věci vydávat za přirozené. Nositelé jiných názorů, než těch oficiálně proklamovaných, jsou přihlouplým byrokratickým establišmentem označeni za nacionalisty, populisty, xenofoby, zpátečníky nebo dokonce za pomatence. Moudří lidé, kteří s obavou poukazují na hrozbu rozvrácení evropských hodnot nelegálním vpádem mnohdy negramotných ekonomických migrantů, jsou veřejně dehonestováni vítači islámu, již ani netuší, která bije.

Favorizovat nelegální a zákeřnou masovou migraci a neučinit potřebná opatření k ochraně evropských (respektive národních) hranic, to je, vážení, zločin evropských potentátů, kteří se řídí zřejmě jinými cíli, než ochranou vydobyté evropské prosperity.

Výhody, které Evropě naše islamistům otevřená náruč přinesla, jsou lidské teroristické bomby, stanné právo, betonové zátarasy, zvýšený nárůst násilné kriminality, po zuby ozbrojené hlídky na náměstích, stovky mrtvých, strach a obavy o vlastní životy.

Cílem EU, tedy západu, není nastolení demokratických pravidel a nezajímá je ani pravice nebo levice, jediné, co je zajímá je byznys (obchod). Dnes se opět, jako již mnohokrát v minulosti, hlásí o slovo vojenská mašinérie, která touží po spotřebě vojenského, ve skladech ležícího, arzenálu a politici opět utrácí miliardy, aby posílili ekonomickou sílu korporací vyrábějících zbraně na zabíjení nás, lidí. To jsou ty páky, které hýbou světem. A čím jsou ekonomicky silnější, tím je jejich vliv výraznější.

Českou republiku se snaží eurohujeři udržet v EU stůj co stůj, přestože se stále tvrdí, že na nás prodělávají a peníze od nich tečou k nám. Já se na rozdíl od nich domnívám, že kdybychom nebyli v EU, tak se máme jako prasata v žitě. Stačí si vzít příklad od Švýcarů.

A ty skutečné zloděje, kteří nám od rána do večera lžou, stále volíme do politických funkcí, aby nás mohli ještě lépe okrádat i zákonně, přes legislativu, kterou si sami pro tyto účely vytvoří. Naučili jsme se čekat, až to za nás někdo udělá a my se s ním svezeme. Ale tak to bohužel nefunguje.

Čím více se zvyšuje nespokojenost Čechů s EU a sílí hlasy po vystoupení, tím více slyšíme, jak nám EU pomohla, jak nutně potřebujeme její dotace, jak náš národ doplatí na to, že opustí EU. A tak moudré probruselské hlavy přicházejí s pokusy, jak zvrátit negativní přístup Čechů k EU s plánovanými otázkami v případném referendu typu: Chcete zachovat Schengen? Chcete, aby firmy, kde pracujete, mohly vyvážet do Evropy? Chcete, aby vaše děti mohly studovat v Evropě? Chcete, aby EU nadále podporovala infrastrukturní projekty?

A zase straší a vyhrožují, místo toho, aby přišli se seriózním rovnocenným řešením svéprávného sdružení států, ve kterém by i ten nejmenší, pokud by se cítil jakkoli ohrožen, mohl mít právo veta.

Zásadní otázka zní: Co získáme, pokud se rozhodneme v takto nevýhodném a vazalském postavení setrvat bez zásadních změn i nadále? Očekávat, že se EU sama přemění, je zcela nereálné, neboť se nic nezměnilo, ani když Britové řekli „dost“.

Každého, kdo se postaví a řekne, jsem hrdý Rakušan, Čech, Maďar, Slovák, Polák, je již dnes označen eurohujery za protievropský živel a Brusel hledá nástroje, jak těmto nežádoucím jevům zamezit. Evropan je ten správný mišmaš, šmrncnutý čokoládou a svázaný evropskou zákonnou směrnicí o ochraně osobních údajů GDPR, aby pro jistotu nikdo nevěděl, kdo je, co je, odkud je a co tu hledá. I takováto nařízení nám Velký bratr z Bruselu naordinoval, a pokud z EU zavčas nevypadneme, bude ještě hůř.

Autor: Petr Havlíček

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVláda Andreje Babiše schválila, aby nám Brusel diktoval naši hospodářskou politiku a ovládal náš rozpočet a uskutečnila další krok k přijetí eura   
Pridal tk Úterý 27 únor 2018 - 05:35:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vláda Andreje Babiše schválila přistoupení k fiskálnímu paktu Evropské unie. S tím my v SPD zásadně nesouhlasíme a budeme ve Sněmovně hlasovat PROTI. Ratifikací paktu se Česká republika totiž zaváže podléhat diktátu Evropské komise, jakmile by měla euro a rozpočet v deficitu.

Evropská unie bude diktovat České republice hospodářskou politiku a strukturální reformy bez ohledu na to, co bude v dané situaci pro Českou republiku dobré. Vládní rozhodnutí je přípravou na přijetí eura a naše hnutí SPD je zásadně PROTI přijetí eura v ČR.

Autor: Tomio Okamura

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.4118 sec,0.1475 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,355kB