Neděle 25 březen 2018
Je to zaplacená novinářská žumpa, která smrdí. Celá věc je součástí majdanizace politické situace v České republice. Kolem sebe kopou a budou kopat i nadále   
Pridal tk Neděle 25 březen 2018 - 07:54:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Důrazně se ohrazuji proti dalším nepravdivých spekulacím, uváděným v dnešním článku Seznam Zprávy a na Seznam TV. Hnutí SPD neprovozuje ani nikdy neprovozovalo žádný e-shop a nemá z provozování takové činnosti žádný příjem. Spekulace o bohatnutí členů předsednictva SPD či hnutí SPD z této činnosti jsou tedy prachsprostá lež. Souhlas s používáním symboliky nového hnutí SPD byl dán v polovině roku 2017 bezúplatně podnikající fyzické osobě na její žádost. Důvodem bylo zajištění propagace SPD bez dalších nákladů pro hnutí.

Jedním z řady dalších nesmyslů a lží je uvádění existence jakéhosi bývalého tajemníka SPD v Novém Jičíně. Žádná takový tajemník nikdy neexistoval a neexistuje. Celý pořad je manipulace a je téměř nemožné v něm najít objektivní přístup k informacím. Jediným cílem pořadu je diskreditovat za každou cenu SPD. TV Seznam a Seznam zprávy se připojili k mediální kampani s cílem pošpinit SPD. Redaktoři Slonková a Kubík účelově manipulují s fakty, aby očernili SPD. Nemají žádné důkazy o jakémkoli protiprávním jednání SPD, tak jen špiní a vytváří pomluvné nadpisy. Naši političtí odpůrci na nás podávají pořád dokola trestní oznámení - což může bez jakýchkoliv důkazů kdokoliv, kdykoliv a na kohokoliv - a pak to ve spolupráci s domluvenými médii prezentují negativně vůči SPD. Přitom pravda je taková, že já ani SPD jsme nikdy z ničeho nebyli obviněni a všechna trestní oznámení vždy spadla do koše jako neopodstatněná. To už média mlčí. Je to tak zoufalé a ubohé.

Je to zaplacená novinářská žumpa, která smrdí. Celá věc je součástí majdanizace politické situace v České republice. Cílem je zvrátit výsledek voleb a zabránit vzniku funkční vlády. Kdo není loutka Bruselu je majdanizován. Kdo poukazuje na mocenské zájmy neziskových organizací s ideologickým programem přisátými na veřejné penězovody je mediálně ničen. V padesátých letech měli zdivočelí marxisté šibenice. Dnes mají neomarxisté, zděšení volebními výsledky demokratických voleb, místo šibenic k dispozici mediální popravčí - paní Slonkovou a pana Kubíka. Nejsou to nezávislí novináři. Jsou součástí politického boje proti skutečné demokracii a proti každému kdo odmítá rezignovat na zájmy občanů této země. SPD nehodlá komentovat spekulace a legitimizovat podobné účelové manipulace. Naše odpověď je jednoduchá. Je to důkaz, že mají strach z naší dobré práce pro lidi a naši vlast.

A ještě dodám, že Seznam zprávy se nám také mstí za to, že jsme již první jejich nepravdivou reportáž dali letos k soudu. Takže kolem sebe kopou a budou kopat i nadále. Naši právníci práci těchto novinářů pečlivě sledují a nadále vyhodnocují.

Autor: Tomio Okamura

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNe z nenávisti, ale z lásky musíme zabíjet nepřátele   
Pridal tk Neděle 25 březen 2018 - 07:45:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Hrdinové minulosti, kteří dokázali ubránit svou zem, nezabíjeli z nenávisti nepřátele, které měli před sebou, ale zabíjeli z lásky ke všemu, co měli za zády. Své rodiny, blízké, národ a vlast. Čeká nás opět náboženská válka?
V bitvě si pochopitelně nemůžeme dovolit své nepřátele milovat. Když nám přicházejí ublížit, tak není prostor přemítat nad tím, že i oni mají své rodiny a blízké, a že vlastně oni za to nemůžou, protože je někdo zmanipuloval a nahnal do války proti nám. Že na nás ukázal prstem a řekl jim, že jsme nevěřící psi a je třeba nás zničit. A že zaslouženou odměnou bude pro ně buď ráj, pokud padnou, nebo naše majetky a my jako otroci, pokud přežijí a zvítězí.

Je zřejmé, že úhlavní nepřátelé jsou ti, kteří lidi štvou proti sobě. Už od první republiky máme odluku církve od státu. To znamená, že do náboženských záležitostí se stát neplete, neboť vztah k Bohu je každého osobní věc. Nikdo nemá právo žádat jakékoli výhody nebo zvláštní zacházení kvůli svému náboženskému přesvědčení.

Proto mě docela míchají lidé, kteří tvrdí, že by "vůbec nevadilo" zavést na školách výuku islámu. Další odkaz zde https://zpravy.idnes.cz/muslimove-chteji-ucit-na-skolach-i-oddavat-fiv-/domaci.aspx?c=A140311_155018_domaci_jj . Je to jen první krok k obnově náboženské nesnášenlivosti, která v minulosti byla zástupnou příčinou většiny válek, ve kterých šlo pochopitelně hlavně o majetek na nadvládu válečných štváčů. Cílem války je totiž mír podle pravidel vítěze. Islám navíc spatřuje v nás ateistech stejné nepřátele, jako v nepřátelích své víry a rouhačích. Přitom my nejsme nepřátelé víry. Ať si každý věří, v co chce, ale ať do toho netahá náš stát, který si platíme a z podobných důvodů i přeplácíme. Úplně stačí, že církve dostávají náhrady za pozemky, které nikdy nevlastnily.

Takže kdo jsou ti úhlavní nepřátelé, které je třeba z lásky zabíjet? Skoro 100 let tady byl náboženský klid díky tomu, že stát žádné náboženství nepodporoval. Podpora je vhodná jen ve formě údržby církevních památek. Dnes soudy až po vleklých sporech sice zpravidla rozhodují ve prospěch zdravého rozumu, ovšem za tu dobu procesy stačí zničit život a kariéru poctivým a spravedlivým lidem. Přitom řešení sporu, zda lze vynutit povolení nošení burky ve škole, udělení výjimky pologramotnému uchazeči o studium, nebo koupání v hadrech ve veřejném bazénu, soudům vůbec nemá příslušet. A už vůbec ne nějakému opovrhovanému úřadu ombudsmanky.

Úhlavní nepřátelé jsou ti, kteří dělají problémy tam, kde nejsou. Kteří se zastávají menšin, jejichž práva nikdo nekrátí a které (například homosexuálové) o zviditelňování vůbec nestojí, zejména pokud některé menšiny nijak nepřispívají k veřejnému blahu a mnozí je na základě objektivních vlastností řadí mezi parazity. Místo aby se zbavili menšin, které škodí, nebo jim byly lhostejné nevinné menšiny, tak jako jsou lhostejné většinové společnosti, tak pro ně vytvářejí nějaká "práva", která neexistují, aby pak za ně bojovali a žádali utrácení veřejných peněz.

Nepřátelé jsou politici, kteří naslouchají tvrzení, že nepříjemnosti pro pracující produktivní většinu nebo malé zlo, které jim zkomplikuje život, jsou vlastně jen obohacení a jejich tolerance je naší morální povinností. Já jsem však rád, že moje rodina není zavšivená a necítím žádou potřebu souhlasit s instalací byť jen jediné vši do našich kožichů. Stejně to cítím i za náš národ a stát.

Autor: Jan Hink

Zdroj: https://hink.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=655498

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponErdogan obvinil Západ z agrese   
Pridal tk Neděle 25 březen 2018 - 07:36:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan uvedl, že Ankara „nezanechá bez odpovědi výzvy“ Syřanů a bude pokračovat ve vojenské operaci.

Podle něho obyvatelé pohraničních oblastí Sýrie znají taktiku a cíle všech stran konfliktu.

„Proto obyvatelstvo syrských regionů od Tel Rifátu do Manbidže, Tell Abjadu a Resulajnu vystupuje za příchod Turecka, jehož politika je v mysli lidí spojena s pojmy bezpečnost, klid a pořádek," cituje agentura Anadolu slova tureckého prezidenta.

Erdogan dodal, že plány Ankary pokračovat v operaci v Sýrii nelze považovat za „agresivní".

„Je to Západ, který se během celé své historie opakovaně projevoval jako útočník a agresor," řekl turecký vůdce během projevu v provincii Samsun.

Zdroj: https://sptnkne.ws/hcKK

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Konflikt Trumpových slov a činů   
Pridal tk Neděle 25 březen 2018 - 07:32:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Poněkud opožděně pogratuloval prezident Trump prezidentu Putinovi k jeho přesvědčivému znovuzvolení do úřadu a znovu prohlásil, že on dává přednost spolupráci s Ruskem. Jak vážně ovšem asi svá slova mínil, když hned po nich jmenoval do funkce poradce Národní bezpečnosti Johna Boltona, nejfanatičtějšího válečného štváče, který se ve Washingtonu vyskytuje. To nedává smysl.

Bolton se tak stal už třetím poradcem Národní bezpečnosti v průběhu posledních 14 měsíců a pro něj by spolupráce s Ruskem mohla vypadat jedině tak, že by se toto přeměnilo na americký loutkový stát, jakými už jsou Britanie, Francie, Německo, Kanada, Austrálie, Japonsko a zbytek podobných států dalších. Řečeno jinak: přijměte hegemonii Washingtonu, nebo vás zbombardujeme do doby kamenné.

Rusko, tak zoufale očekávající náznak naděje, riskuje, že propadne sebeklamu, jestliže se spolehne na Trumpova slova a současně do svého úsudku nezahrne i Boltonovu novou funkci. Žádný americký prezident, který by totiž chtěl spolupracovat s Ruskem, by Boltona coby svého poradce pro otázky národní bezpečnosti nejmenoval.

Neustávající příval falešných domněnek a obvinění proti Rusku, stejně jako démonizování Putina, vrcholící v britských školách, kde se děti učí, že „toxický Putin se chystá otrávit Západ“, naznačují že konflikt s Ruskem byl do západní agendy zařazen ještě před Boltonovým jmenováním. A nyní,
když Putin oznámil existenci nových ruských zbraňových systémů, které USA zařazují až do druhé vojenské kategorie, zvedají se v USA hlasy, že je třeba na Rusko udeřit dřív, než tyto své superzbraně stačí rozmísit do palebných postavení.

Rusko by tedy udělalo dobře, kdyby neuvěřilo nerealistické naději na mír a přátelská slova z úst prezidenta Trumpa.

Překlad: Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1849 sec,0.0568 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,652kB