Úterý 27 březen 2018
Hysterická reakce na Zemanovo nařízení BIS   
Pridal tk Úterý 27 březen 2018 - 19:42:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Miloš Zeman, coby prezident republiky, nařídil šéfovi Bezpečnostní informační služby (BIS) Koudelkovi, aby BIS pátrala, zda byl na území Česka vyvíjen anebo dokonce skladován nervový jed novičok. Prezident vzal na vědomí rozhodnutí vládní části exekutivy o vyhoštění tří pracovníků ruské diplomatické mise z Česka. Rusko již dříve uvedlo, že Česko bylo jednou z několika zemí, které údajně vyvíjely novičok. To, jaksi bez dalšího, odmítl velmi silnými výrazy premiér v demisi Babiš.

Prezident Zeman celkem rozumně požádal BIS v rámci své ústavní pravomoci, aby tento zjistil, zda se na území ČR vyvíjel a skladoval nervový plyn novičok. A to ať už v průmyslových nebo vědeckotechnických zařízeních. Alespoň takto zhruba se vyjádřil mluvčí prezidenta Ovčáček. To, co následovalo v některých médiích nelze nazvat jinak nežli hysterií vůči zvolenému prezidentovi. Hysterie a urážky.

Naopak trestně stíhaný předseda vlády Babiš je v týchž médiích veleben jako státník západního střihu. Kromě jiného také je v českých médiích zpochybňována Zemanova kompetence k vykonávání zahraničních cest a přijímání prestižních zahraničních návštěv. Při tom prezident neudělal nic jiného, než že chce mít v celé věci jasno. A pokud by to neudělal prezident nyní, stejně by tato informace za pár dní, měsíců nebo let, vyběhla ven. A pak by naopak byl prezident viněn z nečinnosti… Takže předpokládám, že po kratším či delším čase budeme vědět, zda se u nás novičok opravdu vyráběl či nikoli.

Je zajímavé, že titíž novináři, kteří shazují Zemanovu kompetenci přijímat zahraniční návštěvy, jsou najednou pragmaticky ochotní akceptovat to, že v čele vlády je premiér, který je trestně stíhán.

Jiří Paroubek

Zdroj: Vaše věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVůbec jsme nepřesvědčili, že jsme menšími vazaly a raby než ostatní   
Pridal tk Úterý 27 březen 2018 - 19:39:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Včera se mi dostal do ruky článek, jehož autor naznačoval, že jsme v současném tažení proti Rusku ve věci agenta Skripala dopadli prý ještě slušně. Žádalo se na nás prý totiž, abychom vyhostili 30 ruských diplomatů, přičemž nám se podařilo tu nulu zlikvidovat, takže to budou diplomati jen tři. Takže na raba a vazala, jakým jsme, prý docela slušný výsledek.
Díval jsem se před chvíli na americký web Zero Hedge a jeho údaje tomuto optimizmu neodpovídají. Podle něj totiž země západního společenství vypovídají ze svých zemí za údajný zločin Ruska, který není jediným důkazem podložen, takovýto počet diplomatů:

USA 60
Ukrajina 13
Francie 4
Německo 4
Polsko 4
Kanada 4
Litva 3
Česko 3
Holandsko 2
Dánsko 2
Itálie 2
Španělsko 2
Austrálie 2
Lotyšsko 2
Švédsko 1
Estonsko 1
Rumunsko 1
Finsko 1
Chorvatsko 1
Norsko 1

Ještě zajímavější a pro naši spokojenost s uhráním pouhých tři vypovězených diplomatů zničující je tento seznam států, které paní Tereze Mayové a Evropské unii oznámily, že jejich žádosti nevyhovují a nevypoví proto ze svých zemí jediného ruského diplomata. Jsou to tyto hrdé země, ke kterým jsme nenašli gule se připojit. Jsou to: Rakousko, Belgie, Bulharsko, Kypr, Řecko, Maďarsko, Irsko, Lucembursko, Malta, Portugalsko, Slovensko a Slovinsko.

Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Na pokraji nukleární války   
Pridal tk Úterý 27 březen 2018 - 19:33:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Každý by dnes rád věděl, zda toto extrémně provokativní a nepřátelské obvinění Ruska, podporované washingtonským impériem, je či není předehrou k válce. Neexistuje totiž jakýkoli věcný základ pro prohlášení amerického ministerstva zahraničí, že „ 4. března použilo Rusko při pokusu zabít britského občana a jeho dceru v Salisbury nervový plyn“.

https://www.zerohedge.com/news/2018-03-26/trump-expel-60-russian-diplomats-shut-seattle-consulate

Uvážíme-li, že nebyl předložen jediný důkaz, že šlo o nervový plyn, že nebyl předložen ani žádný důkaz, že pokud použit byl, že šlo o plyn ruský, a že nebyl předložen ani žádný důkaz o tom, že je za útok zodpovědné Rusko, či dokonce sám Putin, jak uvádí šílený britský ministr zahraničí, je toto obvinění tím nejhazardnějším a nejnezodpovědnějším obviněním, jaké si lze jen představit.

Jestliže si Rusové aspoň v těchto okamžicích neuvědomí, že jedinou podmínkou pro jejich přijatelnost Západem je stát se jeho vazalským státem, pak nemají žádnou naději a budou zničeni. A jestliže ruští atlantističtí integracionisté budou ruskou vládu paralyzovat i nadále, je s Ruskem konec. Není dnes totiž pro Rusko větší hrozby, než jsou právě její vlastní atlantističtí integracionisté.

Jaká asi bude následující washingtonská provokace, znovu provedená skrze jednoho z dalších jeho vazalských států, jakým byla v případě posledním „Velká“ Britanie? Může následovat ještě něco horšího?

Jestliže ruská vláda uvažuje realisticky, bude nyní očekávat úder nukleárních mezikontinentálních raket na své území. Nemůže totiž existovat jakýkoli jiný důvod pro předlouhou sérii falešných obvinění Ruska, než je duševní příprava lidí západních zemí na válku. A jestliže si ruská vláda nepřizná tu skutečnost, že Washington dnes přináší do Ruska válku, ohrožuje ruská vláda přežití Matky Rusi. Další ruská víra, že „dveře k dialogu jsou stále otevřené“, pak nebude znamenat nic jiného, než že osudově podlehla iluzi a není jí pomoci.

A naivní lidé Západu, absolutně neznepokojení důsledky posledních událostí, si dál užívají své stupidity a jejich korupční politikové je dál živí svými nehoráznými lžemi.

Překlad: Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZdroj z okolí Hradu: “Chtěli po nás vyhostit 30 ruských diplomatů, nakonec ale tu nulu za trojkou museli škrtnout!”   
Pridal tk Úterý 27 březen 2018 - 07:47:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zdroj z okolí Hradu: “Chtěli po nás vyhostit 30 ruských diplomatů, nakonec ale tu nulu za trojkou museli škrtnout!” Další politické vítězství prezidenta Miloše Zemana, neocon se nažral a Babiš zůstane celý! Proč se Paul Ryan nesetká s prezidentem? Zeman mu řekl, že nesmí předbíhat!

Prezident republiky Miloš Zeman dosáhl dalšího velkého vítězství na poli diplomacie. Ostře sledovanou kauzu celoevropské protiruské hysterie a snahy o vyhazování ruských diplomatů z jednotlivých evropských zemí kvůli zinscenovanému plynovému útoku na Sergeje Skripala a jeho dceru v londýnském Salisbury doprovází masivní protiruská kampaň i v České republice. V jejím čele stojí Helena Langšádlová (TOP09), která je známa svojí protiruskou agendou. Zdroj naší redakce z okolí Pražského Hradu nás dnes ovšem informoval o neuvěřitelných souvislostech, které probíhaly koncem minulého týdne a o víkendu.

Skupina politiků okolo TOP09 a ODS totiž podle našich informací tvrdě lobovala u ministra zahraničí Martina Stropnického za to, aby Česká republika vypověděla ze země až 3 desítky ruských diplomatů, to by bylo dokonce více, než kolik jich vyhostila samotná Velká Británie. Ruská ambasáda v Praze je jedna z největších ve Střední Evropě, alespoň co se týče diplomatického sboru ruského zastoupení v ČR.

V kritické situaci je Andrej Babiš, který se nachází ve vskutku schizofrenní politické situaci. Jeho Hnutí ANO je totiž široce rozkročeno zleva až doprava a cokoliv v této chvíli by Babiš udělal, dočkal by se odvety a odporu buď z jedné nebo druhé části vlastního hnutí. Část hnutí ANO je silně pro-západně orientované. To jsou bývalí voliči ODS a TOP09, kteří přešli v roce 2013 do Babišova Hnutí ANO.

Druhá část lidí uvnitř ANO jsou středolevicově naladění voliči, kteří dříve tvořili tvrdé jádro ČSSD, ale také část voličů KSČM po posledních volbách. Pro tuto skupinu lidí uvnitř ANO jsou jakékoliv sankce proti ruským diplomatům nepřípustné, zatímco bývalí voliči ODS a TOP09 uvnitř ANO požadují de facto větší sankce proti Rusku, než které požaduje Londýn. A to zdaleka není jediný tlak. Andrej Babiš je ve schizofrenním postavení i ve vztahu ke svým zájmům ve směru k Agrofertu a také ve vztahu k Pražskému Hradu.

Bez souhlasu Miloše Zemana se dnes v Praze nic nepohne, nakonec Rusové pošlou domů 3 zaměstnance z Prahy, kteří prý už přesluhují

Andrej Babiš stojí a padá s Milošem Zemanem, ale na straně druhé nemůže Babiš ignorovat tlak Evropské komise na odvolání ruských velvyslanců jako kolektivní gesto solidarity s Londýnem, i když je to gesto zcela falešné. A tak není divu, že skupina poslanců a politiků okolo TOP09 a ODS tlačila na ministerstvo zahraničí, aby Česká republika vypověděla ze země alespoň 30 ruských diplomatů, protože jich prý je v Praze moc, jak se nedávno vyjádřila i Helena Langšádlová v České televizi.

Jenže, do celé hry vstoupil Miloš Zeman. Po víkendové schůzce mezi Milošem Zemanem a Andrejem Babišem bylo dohodnuto, že ministerstvo zahraničí ČR nevyhostí 30 ruských diplomatů, ale jenom 3 ruské “pracovníky” z ruské ambasády. Tento opatrný slovník ukazuje, že Miloš Zeman jasně ukázal, kdo má momentálně delší klacek v ruce. Oficiálně budou jen 3 pracovníci ruského zastoupení označeni za nežádoucí, a aby toho nebylo málo, Pražský Hrad si vymínil i další podmínku, symbol, že termín opuštění ČR musí být k 1. Aprílu. Tedy na Den bláznů (April Fools’ Day).

Pražský Hrad tím vysílá symbol do Moskvy, že je to vtip, že vypovězení 3 pracovníků není myšleno vážně ve smyslu sankcí proti Rusku, že jde o ústupek kvůli stabilizaci Babiše v jeho straně. Zdroj naší redakce z okolí Pražského Hradu nám sdělil doslova, citace: “Chtěli po nás vyhostit 30 ruských diplomatů, nakonec ale tu nulu za trojkou museli škrtnout, to se prostě nedalo, to by Zeman Andrejovi nedovolil… Ti tři Rusové stejně už tady měli nějak končit, co máme informace…”. Znovu se ukazuje, jakým způsobem funguje mocenský tandem Zeman – Babiš a kdo v tomto tandemu má hlavní slovo a řídící roli.

Ministerstvo zahraničí navíc jako důvod musí uvést, že vypovězení 3 pracovníků ruského zastoupení v ČR je hlavně odvetou za ruský výrok o tom, že ČR pracovala na výrobě Novičoku. O tom, že prezident Miloš Zeman kontroluje situaci, o tom svědčí i fakt, že jako vrchní velitel ozbrojených sil dnes pověřil BIS, aby pátrala po Novičoku v České republice . Prezident Miloš Zeman má podle našich informací indicie o tom, že na území ČR se opravdu nachází tzv. referenční vzorky bojových plynů řady A-230, které si Velká Británie pojmenovala kódem zpracování bojového nosiče, např. oxidů dusíku, uhlovodíků, draslíků (např. NO2CHO2K), kde vazba molekul tvoří písmena V nebo Y, takže NOVCHOK, NOYCHOK apod.

Now We Choke a Paul Ryan dostal od Miloše Zemana košem

Britové tuto směs nosiče označují jako “Now we choke” (Teď dusíme) a také jako “New Choking” (Nové dušení), což má jistou fonetickou podobu s molekulární podobou nosiče této bojové látky, nikoliv samotné bojové látky A-234, od ní tento název není odvozen. Jak už jsem říkal v pátek na rádiu, právě typ nosiče bojové látky je jedinou stopou, jak se dostat k výrobci chemické látky použité v Salisbury. A jelikož Britové odmítají Rusku poskytnout tento vzorek, znamená to, že podezření z tohoto útoku padá na Brity, konkrétně na tajnou službu MI-6.

Československo v 70. letech provádělo pokusy a výrobu bojových chemických látek 4. generace a část těchto vzorků je určitě ve skladech dnešních protichemických jednotek AČR. Bez nich by vlastně ani nemohly protichemické laboratoře fungovat. Stopa vyšetřování tak zřejmě povede k tzv. referenčním skladům bojových látek pro potřeby protichemické obrany v ČR. Rusové vychází z informací z MI6, kde mají své agenty a krtky, takže musí vědět, že vzorek A-234 se do Británie dostal ze zahraničí, a to zřejmě z ČR, z Polska anebo ze Švédska. Podle nosiče je totiž možné dopátrat původ chemické látky ze Salisbury.

O tom, že Američané to opravdu v Praze nemají snadné, to potvrzuje současná návštěva šéfa sněmovny reprezentantů amerického Kongresu Paula Ryana v Praze. Zatímco Česká televize jako obvykle vypustila do světa lživou dezinformaci o tom, že Paul Ryan nemá o setkání s Milošem Zemanem zájem, ve skutečnosti je to úplně jinak.

Paul Ryan požádal o schůzku s Milošem Zemanem už v únoru, ale Miloš Zeman to odmítl s tím, že podle české tradice má být první vrcholná schůzka nově zvoleného českého prezidenta s hlavou Slovenské republiky, a že by tudíž nebylo diplomaticky korektní, aby “jenom” šéf amerického kongresu se setkal s českým prezidentem jako první, když ještě neproběhla schůzka se Zemanovým rovným partnerem, slovenským prezidentem Andrejem Kiskou. Z tohoto důvodu Miloš Zeman setkání s Paulem Ryanem odmítl. Informaci máme potvrzenou od stejného zdroje z okruhu Pražského Hradu. De facto stejnou informaci z okolí Hradu dnes přinesly i Parlamentní listy.

Miloš Zeman nařídil BIS, aby pátrala po Novičoku v České republice. Kdo poskytl Britům vzorek pro provedení zinscenovaného útoku v Salisbury?

Co to znamená? Miloš Zeman vymetl dveře na Hrad se třetím nejvyšším ústavním činitelem USA. Současně je Paul Ryan nejvyšším neoconem v ústavním americkém systému. Miloš Zeman však dává přednost tradici, tedy schůzce se slovenským prezidentem. Jaká facka je to do tváře amerických neoconů, to si jistě dokážete domyslet, a aby toho nebylo málo, oznámení o vyhoštění jenom 3 ruských pracovníků a navíc s datem odjezdu do 1. Apríla je natolik jasný výsměch Hradu americkému místodržiteli, který je zrovna v Praze, že to zcela jasně ukazuje na to, jak obrovsky silnou a suverénní pozici má Miloš Zeman.

Jak už jsme říkali dříve, Miloš Zeman je kandidátem globalistů euroasijského křídla a právě v těchto hodinách ukázal svoji sílu a moc. Rusové nic neutrpí v Praze, tři zaměstnanci jsou nic, naopak Miloš Zeman nařídil BIS pátrat po Novičoku v ČR a jako přídavek k tomu odmítl setkání s šéfem amerického kongresu, protože má nižší postavení, než slovenský prezident. Kdo by si to dovolil v jiné zemi nepřijmout šéfa amerického Kongresu?

Můžeme tedy říct, že neoconi v Bruselu dosáhli svého, ale v Česku to dopadlo úplně jinak. Praha je pod pevným úchopem Miloše Zemana a globalistů, Paul Ryan má dveře na Pražský hrad zavřené, protože nesmí předbíhat slovenského prezidenta. Chápete tu potupu Ryana? Je to typicky symbol, který používá často i Vladimir Putin, že nechá v Kremlu čekat zástupce z jiných zemí dlouhé dny, protože diplomatický protokol hovoří jasně, prezident se nejprve setkává se sobě rovnými, tedy zase s prezidenty. Předsedové vlád a parlamentů jsou až další v řadě. Američané na toto nejsou zvyklí a Miloš Zeman ukazuje, že umí kormidlovat způsobem, aby ochránil Babiše v jeho vratké pozici, ale zároveň aby nerozboural most, který Pražský Hrad spolu s globalisty staví směrem na východ. Miloš Zeman je opět vítězem, psi z Londýna budou štěkat, ale globalizační karavana pojede dál. A jestli to někdo chápe nejlépe v této chvíli, co se děje v Praze, je to právě Paul Ryan.

-VK-
Šéfredaktor AE NewsZdroj: https://aeronet.cz/news/zdroj-z-okoli-hradu-chteli-po-nas-vyhostit-30-ruskych-diplomatu-nakonec-ale-tu-nulu-za-trojkou-museli-skrtnout-dalsi-politicke-vitezstvi-prezidenta-milose-zemana-neocon-se-nazral/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVšechny chlapy preventivně zavřít   
Pridal tk Úterý 27 březen 2018 - 07:38:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tento týden jsem se dočetla, že dle ochránkyně veřejných práv Anny Šabatové muži nejsou diskriminováni tím, že ve vlacích Českých drah jsou kupé jen pro ženy. Podle Šabatové cílem dámských kupé je zvýšit pocit bezpečí žen.

Tak to by mě opravdu zajímalo, když tohle není diskriminace mužů, co pak je. Mám intenzívní pocit, že svět se zbláznil už dočista. Hyperkorektnost se zvrhla v diskriminaci a nejvíce na ni doplácí slušný muž. Ten se v době hnutí #metoo ani nemá možnost bránit. Je odsouzen předem. Presumpce neviny byla zrušena. Je to přece muž – to stačí samo o sobě.

Ženy se údajně ve vlaku mužů bojí. Takže v metru, v letadle, na ulici, v kanceláři se jich nebojí? Kupé jen pro ženy přišlo ze zahraničí a prý mnoha ženám vyhovuje. Prý je pokrokové. Je pokrokové, asi jako je v řešení vztahů mezi pohlavími pokroková Saúdská Arábie. S dovolením – mně to nevyhovuje. Nemám zájem hřadovat. Jedinou útěchou mi je, že to zatím není povinné. Zatím.

Jenomže silně se bojím, že dobrovolnost ženského kupé je jen začátek. Jsou přeci země, kde je veškerá doprava a veškerý život oddělen pro ženy a muže. Začne to v kupé, bude následovat celý vůz jen pro jedno pohlaví ve strachu, že by muž mohl ženu ukousnout. Napřed dobrovolné. A pak povinné.

Být mužem, vrcholně by se mi to nelíbilo. Dámské kupé dělá z muže predátora, kterého se musí žena bát. Vychází z předpokladu, že muž je oplzlý, ožralý, smrdutý zjev, zatímco žena je svatá květinka. Neměly by ženy s takovým pocitem nebezpečí spíš než samostatné kupé vyhledat policii? Policii tu přeci máme od toho, aby nám pomáhala a chránila nás. Obtěžuje vás někdo? Volejte policii. Nekriminalizujte nevinné presumpcí viny.

Překvapivě čím dál tahle hyperkorektnost zajde, tím víc může dělat diskriminačních problémů. Živě si umím představit, jak v kupé průvodčí kontroluje Anně Šabatové doklady, aby se přesvědčil, zda je žena. Počkat – průvodčí? „Průvodčí“ je slovo podivně neurčitého rodu, takže nutno zdůraznit, že do dámského kupé by logicky měla smět jen žena-průvodčí. A co s neurčitými pohlavími? Určitě jste slyšeli o sportovkyních, u kterých zkoušky prokázaly, že nejsou ženy. Co s někým, kdo je middlesex? Smí sem? Nesmí? Koneckonců v některých zemích již máme legislativně podpořený vznik třetího pohlaví. Dávno v nich už neplatí, že se lidé dělí jen na muže a ženy. Existují dokonce „studie“, podle nichž je prý pohlaví několik desítek. Budou mít také svá kupé?

A zbyde ve vlaku vůbec nějaké místo pro pány, když devět vagónů bude rozděleno mezi ženy a osm dalších pohlaví? Nebylo by nejlepší, aby běhali za vlakem, protože se jich někdo může leknout?

Tohle je podle mého soudu diskriminace jak vyšitá. Nedávno vycházeli lidé do ulic, aby odvolali z funkcí politiky. To snad raději měli vyjít do ulic, aby požadovali návrat normálnosti a hájili práva mužů.

Občas se argumentuje tím, že „přeci“ jde „jen“ o šest míst v celém vlaku. Šest je jako nic. Ale i kdyby šlo jen o jedno jediné, diskriminační princip v tom je. Celá doba je diskriminační ve jménu údajného boje proti diskriminaci. Nedávno byl u finského pobřeží zakázán vstup mužům na jeden ostrov. Patří podnikatelce Kristině Rothové, která prohlásila, že ženy potřebují trávit čas s jinými ženami. No fajn – když jde o její soukromý majetek, nechť si s ním zachází, jak uzná za vhodné, má na to právo, je to podobné, jako založit si soukromý pánský klub. Pořád lepší než dámská kupé ve vlaku placeném z veřejných peněz. Pozoruhodné je na tom něco jiného. Totiž že po něčem takovém je vůbec poptávka. Uchytilo by se něco takového před čtyřiceti lety, stál by o to někdo? Co se to s ženami v poslední době přihodilo?

Skoro abych si dneska připadala divná, že nechci na dovolenou na dámský ostrov, nýbrž chci dovolenou s rodinou. S mužem a dětmi. Žena, která preferuje dovolenou s cizími ženami a nikoli se svou rodinou, i když má na výběr, je podle mě slepá vývojová větev, protože bez dětí na planetě vymřeme. A navrch i děti potřebují ne jen ženy, ale také muže. Otec, matka a děti tvoří rodinu. Vycepovaní a korektní muži takovým nápadům ovšem stále víc ustupují a přizpůsobují se. Už slyším ženy, jak by se durdily, kdyby ve vlaku bylo kupé jen pro muže: Ještě by si tam ta čuňata mohla vyprávět oplzlé vtipy o ženách, že.

Celá kampaň #metoo je popletená. Možná na počátku u některých žen byl rozumný úmysl, ale celé se to zvrhlo v pronásledování mužů. Pokud má někdo s muži problém, má ho řešit hned, ne po dvaceti letech. Ať už s policií, nebo svou vlastní rázností. A právě tahle kampaň utrhla ze řetězu podivnou vlnu nesoudnosti, který dnes staví pohlaví proti sobě a vymýšlí problémy, kde nejsou. Snad že nás dnes pálí dobré bydlo, vymýšlíme si pseudoproblémy, které jsou v rozporu s množením se a přežitím civilizace.

Markéta Šichtařová

Zdroj: https://sichtarova.blog.idnes.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProjev na pietním shromáždění za oběti bombardování Jugoslávie   
Pridal tk Úterý 27 březen 2018 - 07:35:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Říká se, že existují velké a malé dějiny. Ty velké vcházejí do našich domovů bez klepání a náš vliv na jejich chod je nevelký. Vnímáno touto logikou, je tedy i náš podíl na zločinech velkých dějin a jejich tvůrců nepatrný.

Proč tu tedy dnes stojíme a připomínáme si oběti agrese, která započala 24. března roku 1999? Co nás sem přivedlo? Snad pozvánka české veřejnoprávní televize? Ne.

Je to naše svědomí. Ona zvláštní schopnost člověka vnímat zradu spáchanou i na jiných lidech a v jiných zemích jako obecné zlo. Svědomí je to nejcennější, co člověk má. Je to plamínek svíčky, který můžeme zažehnout a opatrovat jen my sami. Plamínek, který chráníme vlastními dlaněmi, protože nechceme procházet životem potmě a řídit se jen rytmem tamtamů. Právě svědomí nás vyvádí ze stáda komparzistů ochotných svěřit i své malé dějiny do rukou těch, co drží tlampače. Působí to až jako zázrak, že tichý hlas lidského svědomí dokáže přehlušit halasné vnější povely. Ten zázrak je tu od nepaměti a předává se z pokolení na pokolení, od člověka k člověku.

Často se vedou debaty o tom, zda existuje kolektivní vina. Mnozí psychologové, filozofové a historici se domnívají, že ne, protože stádo ovládané vnější vůlí jedná v tranzu, jako pod vlivem drog. Démon souhlasu pádí lidskými dějinami také od nepaměti. Učebnice a někdy i tribunály zpětně odsuzují krátké triumfy tohoto démona a dokumentují jeho dlouhou ničivou stopu, zřetelnou nejen na tváři světa a národů ale i v duších bytostí, co démonu dočasně podlehly. I mnozí potomci těch, co se dali nahnat do stáda, trpí pak traumatem, které jim paradoxně oklešťuje schopnost vnímat současné hrozby racionálně a čelit jim s odvahou. Tato autocenzura podporovaná vnější cenzurou, a teď nemluvím jenom o Německu, znovu vede ke stádní poslušnosti.

Manipulace lidského myšlení probíhá stále rychleji a dunění tamtamů ohlašující blížící se válku, zní stále silněji. Už od dětství jsme informováni o tom, že ve světě stále probíhají nějaké tzv. lokální války. Prostřednictvím televizní obrazovky už si mnozí diváci zvykli na to, že denně někde umírají civilisté. Každoročně si sice, i zásluhou televize, připomínáme nacistické zločiny v Lidicích a Ležácích, pobuřuje nás osud cikánů z tábora v Letech, ale před nedávným vražděním v Jugoslávii nebo upálením lidí v Oděse a dalšími zcela současnými zvěrstvy zavíráme oči. Přestože tyto nepotrestané zločiny se staly v Evropě!

Staré heslo rozděl a opanuj je pořád funkčním manuálem a jeho účinnost se prolíná i do našich životů. Bourá rodinné vazby, ničí přátelské vztahy. Z hledání pravdy se znovu stala nebezpečná záležitost. Znovu se uplatňuje stará rada: Drž krok a jazyk za zuby.

Cenzura mlčením se týká i našeho dnešního shromáždění. Kdyby o jeho konání informoval rozhlas nebo televize, věřím, že by přišlo mnohem víc lidí zapálit svíčku na počest nevinných obětí.

Nedávno kvůli dvěma mladým zastřeleným lidem padla na Slovensku vláda, zahnaná do kouta křikem komparzistů. I vraždu lze zneužít ke kádrování živých. Stejným zlem je, když se kádrují mrtví, na ty, které je vhodné oplakávat a znát jménem a na ty, kteří jsou ve statistice velkých dějin uvedeni pod souhrnným číslem jako takzvané vedlejší ztráty.

My, co jsme dnes přišli do setmělé pražské ulice zapálit svíčky, nejsme tvůrci velkých dějin, ale strážci těch malých, které si každý vytváří vlastním životem podle tichého hlasu svého svědomí. Na využití v komparsu jsme naprosto nevhodní, protože neumíme křičet cizí hesla a odmítáme přebírat cizí obraz světa.

Všechny ty říkanky o právu na život a bezpečí, o demokracii a svobodě slova nám už zní jako falešný chór. My si pod těmi slovy představujeme něco zcela jiného. A snažíme se svou zkušenost a schopnost kriticky přemýšlet předávat i našim dětem. Nesmíme jim dovolit, aby se staly bezduchým komparsem v cizí falešné hře. To je náš největší úkol.

Milí přátelé, je mi ctí se dnes večer spolu s vámi účastnit tohoto obřadu.

A chci ještě říct, že pokládám za naprosto nezbytné, aby byl přijat zákon o obecném referendu, a aby občané mohli sami rozhodnout o tom, zda má Česká republika i nadále setrvat v Severoatlantické alianci. (Výkřik z publika: V paktu agresorů!)

Lenka Procházková

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCentrum proti terorismu a hybridním hrozbám potvrdilo vysokou spolehlivost nezávislých médií a webů   
Pridal tk Úterý 27 březen 2018 - 07:27:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Centrum proti terorismu vyvrátilo za rok 22 dezinformací. Má i jiné úkoly píše idnes.cz. Establishmentu nepohodlných webů bych jen já teď z hlavy dokázal vyjmenovat možná 100. Každý z nich publikuje denně deset až třicet zpráv a článků s komentáři. Řekněme deset denně. To je 1 000 zpráv a článků denně. To je 365 000 článků a komentářů za rok. Centrum pro cenzuru našlo chyby ve 22 z nich.

To je šest tisícin procenta. Nezávislé weby a média se dopouští chyb nebo “dezinformací” v šesti tisícinách procenta všech informací a článků.

Každé mainstreamové médium má větší chybovost a lhavost - stačí se podívat na iDnes, novinky, lidovky, ihned, čt. 22 mystifikací, lží nebo dezinformací tam na každém z nich najdete snadno 22 za týden. Často i za den. V případě Otázek Václava Moravce i za pouhou jednu hodinu.

Co z toho vyplývá?

Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám zcela jednoznačně prokázalo, že nezávislá média a weby jsou nejspolehlivějším zdrojem pravdivých informací. Takovým zdrojem pravdivých informací, že v pravdivosti a důvěryhodnosti poráží "zavedená" média o desítky koňských délek.

Michal Brand

Zdroj: Nová republika

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKomise Blbů udělila jubilejní Bludný balvan profesorce Anně Strunecké, slavné autorce Doby jedové, která si udíleče cen elegantně podala   
Pridal tk Úterý 27 březen 2018 - 07:13:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
„Přeji vám, abyste přestali lidem škodit.“ Komise Blbů udělila jubilejní Bludný balvan profesorce Anně Strunecké, slavné autorce Doby jedové, která si udíleče cen elegantně podala.

Přišla jsem si pro druhý Bludný balvan (Blb) Sisyfa po 20 letech. Mohu tedy posoudit, že za uplynulých 20 let došlo při předávání Blbů k určitým změnám: předseda komitétu zaměnil kostým, ve kterém se setkal se Sisyfem v Tartaru poprvé, tedy bílé prostěradlo, za tuniku. Její poslední podoba ukazuje, že v podsvětí, kde Sisyfos odpykává svůj trest za celoživotní neúctu k bohům, dělá největší dojem rudá lemovaná zlatem.

Změnila se podoba Blbů: ten můj první vypadá jako sádrový psí exkrement s nalepeným kouskem žuly. Změnilo se i místo předávání, z budovy ČAV na Národní třídě se přesunulo do prostor Matematicko-fyzikální fakulty, kde jsem měla tu čest 15 let vyučovat studenty biofyziky a rozhodnutím MŠ MT jsem byla zástupkyní ministerstva v komisi pro SZZ.

Členové Klubu Sisyfos neúnavně každoročně shromažďují kompromitující údaje na 60–100 potenciálních kandidátů Blbů, které posléze hodnotí na svých zasedáních v podzemí. V souboru jimi vybraných kandidátů bych při objektivním pohledu rozlišila dvě podmnožiny. Při vyhlašování dnešních jubilantů jsem měla pocit, že i já bych mohla být členkou klubu Sisyfos, protože třeba parazitologii ing. Bláhové kritizuji již po řadu let.

Avšak při pohledu na druhou mnohem větší skupinu jubilantů je třeba ocenit, že za posledních 20 let klub Sisyfos zviditelnil množinu osobností, organizací a veřejných médií, které připravují podhoubí, aby mohlo dojít k emergenci nových myšlenek a prolomení paradigmatu současné vědy.

Je mi ctí, že jsem byla do této skupiny zařazena a našla v ní nové přátele. Máme desítky tisíc čtenářů, posluchačů, kompenzovaných pacientů a sympatizantů. Ve vzájemných diskusích jsme se shodli, že pomyslný fanklub balvanistů by měl patrně vyšší počet členů než kterákoliv politická strana. A za to Vám patří dík.

Jubilantům se neposkytuje čas na vysvětlení jejich názorů podle pravidel EBM, tady se nehraje fair play. Odsouzenec totiž do poslední chvíle nezná obsah kbelíku, který se na pranýři na akademické půdě na jeho hlavu vyleje v podobě parodovaného a dehonestujícího Laudatia. Vykonstruovaná a z kontextu vytržená tvrzení připomínají metodiky, které patrně slovutní kmeti klubu Sisyfos obdivovali ve svém mládí v 50. a 70. letech, v procesech s čarodějnicemi, nebo u samotného Sisyfa.

Je velice smutné, že posluchači z řad klubu Sisyfos se vesele smáli tvrzení laudátora, když uvedl, že Strunecká ve své knížce nabádá těhotné ženy: „Po celou dobu těhotenství nepoužívejte laky na nehty a kosmetiku omezte na minimum, zejména deodoranty a antiperspiranty.“ Před kosmetikou varuji proto, že je zdrojem ftalátů, což jsou hormonální disruptory. Laboratorní i klinické studie prokazují, že ftaláty narušují vývoj mužského pohlavního ústrojí. V mnoha zemích se zvyšuje výskyt této poruchy (nesestouplá varlata, malý penis s vyústěním močové trubice po straně nebo na bázi penisu tzv. hypospadie), v USA uvádějí incidenci 1:150 novorozených chlapců. K tomuto vysvětlení v mojí knížce i s odkazem na zdroj WHO pan laudátor už patrně nedošel. Kolik chlapců bude muset být ještě poškozeno, abyste se tomu přestali smát?


Jak volba patrona klubu – prohnaného a lstivého Sisyfa, neznajícího morálku –, tak i samotný bludný balvan, který je glaciálním reliktem, obé poskytuje dostatečně výmluvnou charakteristiku způsobu myšlení tohoto sdružení tří až čtyř stovek dobrovolníků nejrůznějších profesí a vzdělání. Je mi dosud nepochopenou záhadou, jak je možné, že jejich kádrovácká činnost je v demokratickém státě akceptována na akademických pracovištích i v mnoha médiích.

Nositelé Blbů nesmějí vystupovat v některých médiích a někdy přišli i o zaměstnání. Ostatně, ve videozáznamech bludných slavností z minulých ročníků jsem si všimla, v družině dr. Grygara má přední místo zlovolná a lidem škodící bytost v podobě Harpyje. Ta tady dnes není, nevím, jestli ji skolila chřipka, nebo jestli byla z družiny doktora Grygara vyřazena.

Jubilejní diamantový Bludný balvan přebírám s pokorou, i když je to jenom kus černého uhlí. K veřejné diskusi podle pravidel EBM se zvědy a laudátory klubu Sisyfos jsem připravená, ale byla by to asi ztráta času, protože ti jsou přesvědčeni o své neomylné pravé pravdě. A tak mi dovolte rozloučit se citátem Alberta Einsteina: „Kdokoliv si míní osvojovat právo soudce na poli pravdy a vědění, ten ať čeká, že ho zdrtí smích bohů.“ Přeji všem členům klubu Sisyfos, aby se toho smíchu bohů ve zdraví dožili, přestali lidem škodit a nevysloužili si osud svého patrona v posmrtném vězení.

Svoje knížky o prevenci CN a zdravém životním stylu nepíši s touhou vystoupit na bednu Blbů, ani pro ně nepotřebuji tuto negativní reklamu, ale inspirujete mě, co vše je třeba veřejnosti vysvětlovat, když to nechápou ani vševědoucí členové klubu Sisyfos. Takže na shledanou za dalších 20 let.

Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.

zdroj: https://www.casopis-sifra.cz/preji-vam-abyste-prestali-lidem-skodit-komise-blbu-udelila-jubilejni-bludny-balvan-profesorce-anne-strunecke-slavne-autorce-doby-jedove-ktera-si-udilece-cen-elegantne-podala/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUprchlík masturboval před dětmi v Itálií. Policisté ho zachránili před lynčem ze strany rodičů dětí ...   
Pridal tk Úterý 27 březen 2018 - 06:59:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
N️igerijec obtěžoval malé děti na hřišti, 25-letý cizinec si vyhlédl hřiště pro malé děti, kde je obtěžoval masturbováním. Kdyby včas nepřijela hlídka policie, kterou jedna z maminek zavolala, někteří tatínkové by ho začali lynčovat. Na hřišti se nacházely děti od 6 do 12 let, vše se stalo poblíž školy v centru města. Byl zachycen při činu, byl bez kalhot a prádla.

Podle svědků nejde o první případ. Nigerijec je bez trvalého pobytu a potřebných dokladů, takže se na italském území nachází ilegálně.

Zdroj: it.blastingnews.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSchwarzenberg totálně ztratil nervy a zaútočil na redaktora. Podívejte se   
Pridal tk Úterý 27 březen 2018 - 06:44:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tak nám knížecí noblesa ukázala, jak se chovat k novinářům.

Video stojí za to si pustit a přesvědčit se na vlastní oči, jak vystupuje reprezentant pravdy a lásky před televizní kamerou.

Těmto šmejdům to samozřejmě je vždy prominuto a bráno za knížecí nonšalantnost.

Hulvát ale zůstane hulvátem i kdyby měl roucho beránčí.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2971 sec,0.1080 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,827kB