Středa 28 březen 2018
Svět zalapal po dechu! Prezentovány "důkazy" zapojení Ruska do otravy Skripala   
Pridal tk Středa 28 březen 2018 - 18:53:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Totální propadák britské diplomacie, aneb: Máte za 5, posaďte se Thereso May! Boris Johnson, k tabuli! Vše napovídá tomu, že jsme svědky jedné z nejsilnějších manipulací veřejným míněním v historii lidstva.

V britském velvyslanectví proběhl uzavřený brífink, na kterém měly být předloženy celému světu důkazy o chemickém útoku Ruska na území Velké Británie. Předloženo bylo 6 stránek - obrázků, včetně titulní stránky. Zatímco profesor Stanislav Bechyně prý dokázal naprojektovat na jeden list papíru celý most, britským spojencům by k předložení, byť maličkého důkazu, nestačila ani továrna na papír. Natož 6 obrázků. Vše zůstalo při starém, na úrovni "jedna bába povídala", anglicky to teď označují "highly likely". Á propós, věděli jste, že Theresa May a Boris Johnson highly likely žerou malé děti?

A věděli jste, že Británie highly likely před týdnem expresně sestavovala reprezentační družstvo v biatlonu? Prý moc toužila připojit se k bojkotu poslední etapy světového poháru v ruské Ťumeni. Nestihli to, a tak se k bojkotujícím "světovým biatlonovým gigantům" USA a Kanadě připojili jen naši hurvínci. Více rozumu pobrali, překvapivě, ukrajinští biatlonisté, ti jet chtěli, ale jim to zas plošně (všem sportovcům Ukrajiny všechny soutěže na území RF) zakázal jejich osvícený ministr sportu. Troufám si tvrdit, že to byla jedna z nejhezčích biatlonových akcí letošní zimy. Možná i proto, že závodili jen závodníci a politici zůstali ve svých brlozích. Ale zpět k britským "důkazům":

VIDEO: překlad a titulky: Ďouba / NRZdroj: http://www.novarepublika.cz/2018/03/svet-zalapal-po-dechu-prezentovany.html
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPutin se postavil na stranu Srbska   
Pridal tk Středa 28 březen 2018 - 18:37:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruský prezident Putin si dnes telefonoval se srbským prezidentem Alexandrem Vučičem, důvodem bylo provokativní zatčení vládního zmocněnce pro Kosovo a Metochiji.

Jednoznačně se postavil na stranu Srbska a zatčení odsoudil, zároveň uvedl, že byla jednoznačně porušena Rezoluce OSN 1244. Poukázal zároveň na skutečnosti, že Ruská federace dále již nebude nečině přihlížet nerespektování práva a mezinárodních závazků ze strany Evropské unie a USA!


Co dnešnímu telefonátu předcházelo!

Ředitel Kanceláře pro Kosovo a Metochiji srbské vlády Marko Djurić byl 26. března odpoledne v severní části Kosovské Mitrovice zatčen. Kosovsko-albánská policie jej v poutech převezla na policejní služebnu v Prištině. Velení kosovsko-albánské policie (KPS) se skládá převážně z veteránů zakázané teroristické organizace UČK, a mnozí z nich jsou důvodně podezřelí ze spáchání válečných zločinů v letech 1998-9.

Djurić byl předveden před albánský soud za „ilegální“ přechod administrativní hranice mezi Srbskem a kosovskou provincií, na které v roce 2008 vyhlásili albánští nacionalisté samozvanou „Republiku ë Kosova“. Následně byl Djurić předán na hraničním přechodu Merdare srbské policii a poté pokračoval v cestě do centrálního Srbska.

Djurič spolu s Nikolou Selakovićem – tajemníkem srbského prezidenta – se zúčastnil rozhovorů o vnitřním dialogu na Kosovu a Metochiji, tj. politických rozhovorů kosovsko-albánské administrativy se zástupci kosovsko-metochijských Srbů, žijících v srbských enklávách okupované provincie. Místo jednání došlo k napadení tohoto srbského shromáždění speciální jednotkou kosovsko-albánské policie.

Sekretář kanceláře srbského rezidenta Nikola Selaković o zásahu policie řekl, že šlo o „terorizování bezbranných obyvatel, kteří mají jen holé ruce“. Video ukazuje jak byl zatčen Marko Djurić. Po zuby ozbrojení příslušníci speciální „protiteroristické“ jednotky kosovsko-albánské policie ROSU brutálně napadli oficiální vyslance srbského státu. Při zatýkání házeli policisté na shromážděné protestující mitrovické Srby šok-granáty a granáty se slzným plynem.

Již předtím bylo albánskou stranou oznámeno, že oficiálnímu vyjednavači srbské vlády Marku Djurićovi byl zakázán vstup na území Kosova a Metochije za výroky, které podle albánské strany „vyvolávají nestabilní situaci“ na severu provincie.

Marko Djurić přitom neřekl nic nového. Pouze opakoval stanovisko srbské vlády, že jihosrbská provincie Kosovo a Metochija patří podle mezinárodního práva a všech uzavřených dohod stále Republice Srbsko.

Mezitím v Rudare u Kosovské Mirovice postavili srbští občané barikády, aby zabránili dalším přejezdům jednotek kosovsko-albánské policie.

V Bělehradě na to konto v té době zasedla Rada pro národní bezpečnost. Následný proslov srbského prezidenta Vučiće poslouchaly na hlavním náměstí v Kosovské Mitrovici davy lidí.

Po propuštění byl Djurić kolem 21:00 ošetřen v nemocnici v Kuršumliji, tedy již na území centrálního Srbska. Cítí se po prožité tortuře špatně a odmítl dát novinářům interview. Pak dále pokračoval na cestě do Bělehradu.

Kosovsko-albánská provokace je velkým korkem zpět ve snaze aspoň trochu normalizovat vztahy mezi albánským vedením odtržené a okupované jihosrbské provincie Kosovo a Metochije, kosovskými Srby a Republikou Srbsko.

Srbský prezident Vučić označil zásah kosovsko-albánské policie za "brutální provokaci, hlupácký čin, nejtěžší kriminální akt, který přištinské úřady očividně podporované Spojenými státy provedly na Kosovu a Metochiji".

Dále si prezident Vulić postěžoval, že většina srbských, albánských i světových médií mylně informuje o tom, že prý zmocněnec pro Kosovo a Metochiji Djurić porušil jakési předpisy. Není to pravda. "Podle podepsaných úmluv stačí Markovi Djurićovi pro návštěvu Kosovo pouhé oznámení předané albánské straně 24 hodin před zahájením návštěvy". Prezident dál citoval dokument, celé jeho znění, který byl odeslán do Prištiny celých 75 hodin před zahájením Djuroćovi návštěvy, tedy s trojnásobně delším časovým předstihem, než je podle dohody Bělehrad-Prišitna požadováno. Albánská strana nereagovala. Proto druhý den bylo odesláno další oznámení.

Dále prezident Vučić seznámil novináře s podrobnostmi korespondence mezi albánskou stranou, která si osobovala kompetence, které jí podle dohod nepřísluší, informoval i o upozornění srbské vlády, aby úřady kosovských Albánců dále nehrotily a nekomplikovaly již dost napjaté vztahy mezi nimi a Srby a aby upustily od kroků, které by dál zvýšily mezietnické napětí.

"Srbské úřady dodržely všechny dohody a smlouvy. Na rozdíl od albánské strany. Zločinci oblečení do uniforem kosovsko-albánské policejní zásahové jednotky vtrhli do sálu v Kosovské Mitrovici, kde klidně debatovali zástupci kosovských Srbů o dalším postupu při jednání s kosovsko-albánskou vládou. Albánská policie předvedla, jak chystá zabrat i sever této provincie (Kosovo a Metochije), který je téměř výlučně obýván Srby.

To vše provedli pod záštitou mise Evropské uinie na Kosovu EULEX. Na to ukazuje fakt, že na dvě vozidla zásahové jednotky ROSU připadla nejméně dvě vozidla UELEXu. Ten samý EULEX, který se nezajímá o vyšetření vraždy Olivera Ivanoviće, ten samý EULEX, který nám neodpovídá, proč byl zatčen a je vězněn Milorad Zajić.", řekl Vučić a pokračoval:

"V pátek jsme se ptal představitelů Evropské unie, proč nechali zatknout Milorada Zajiće, proč nechali zatknout Bogdana Mitroviće, proč pronásledují a utiskují Srby na Kosovou a Metochiji. Nedostal jsem odpověď!"

Česká veřejnoprávní média o tomto zásadním politickém zlomu na Balkánu neinformují pravdivě a přímo vytvářejí dezinformační zpravodajství v této záležitosti.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTřetí muž USA přijel na neoficiální návštěvu oficiálně proklamovat fake news do sněmovny   
Pridal tk Středa 28 březen 2018 - 17:55:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Politik made in USA je v ČR soukromě, přitom proklamuje ve sněmovně, podepisuje deklarace, lobuje za vydání hackera, plive na Rusko, opěvuje NATO a lokajové jásají! A propos, irácké zbraně ještě hledáte,nebo jste tu ropu už našli?

Třetí nejvýše postavený americký politik se v naší sněmovně v rámci soukromé návštěvy vskutku vyznamenal, tak třeba: "Česká a americká armáda se snaží bok po boku zajišťovat mír ve světě," řekl a připomněl nasazení českých vojáků v misích vedených USA v Afghánistánu a v Iráku.

Nerad bych moc prudil, ale ty Saddámovy zbraně hromadného ničení ještě v rámci mírotvorby hledáte, nebo jste už tu ropu našli? Nebo měl vznešený pán na mysli spíše bombardování Bělehradu, Libye či okupaci Sýrie?

Ocenil také pondělní rozhodnutí české vlády vyhostit tři ruské diplomaty jako výraz solidarity po chemickém útoku nervově paralytickou látkou novičok ve Velké Británii... „Pro české lidi není neznámý ruský vliv, ať už je to pod maskou útlaku nebo násilných změn. Rusko porušilo mezinárodní normy svou agresí proti našim nejbližším spojencům ve Východní Evropě a více skrytě šíří dezinformace, angažuje se v kyberútocích, ovlivňuje demokratické volby po celé Evropě, stejně jako to činilo ve Spojených státech. Rusko nesdílí naše zájmy ani naše hodnoty. O co se snaží, je podkopání těchto hodnot. Musíme vidět, co to vlastně znamená - pokus zasít nesoulad mezi naše národy, rozdělit spojence a destabilizovat demokratické instituce."

Takže důkazy o ovlivňování voleb po celém vesmíru (nebo minimálně v naší galaxii) Putinovými všemocnými hackery už jsou dostupné? Stejně tak je již vyšetřeno a dokázáno otrávení agenta Ruskem, o jehož vině je (stejně jako u sestřeleného letu MH17 nad Ukrajinou) od prvního okamžiku neomylně přesvědčena drtivá většina EUSSA potentátů, našich mediálních i politických lokajů? Nebo zkrátka, když jsou Mayová, Johnson nebo USA (NATO) prostě přesvědčeni a rozhodli o viníkovi předem, tak důkazů není třeba? To je to kritické myšlení svobodomyslných demokratů?

"Návštěvu v Česku naplánoval jako soukromou návštěvu. Část jeho programu je proto neveřejná."

Krásná soukromá návštěva. Kdyby byla oficiální, tak ho snad "demokratický blok" vystaví na pódiu na Staromáku s Jirkou Drahošem z (se)hnutí Nevím, strejdou Bradym a Peťou Pithartem. Mirka Němcová by se dojímala se soudruhem Fialou a Jirka Pospíšil by je lanařil do (po)TOPky. Nebo by mu státní ČT věnovala živý vstup pro proslov k občanům ČR v hlavním vysílacím čase za Dvořákova salutování a ujišťování o transparentnosti a objektivitě?

Autor: Tomáš Vyoral

Zdroj: iDnes, Aktualne

Zdroj: https://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=656102
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponStíhat Zemana pro velezradu? To tedy "kavárna" s ODS těžce přehnali!   
Pridal tk Středa 28 březen 2018 - 17:41:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Strany prezentující "Pražskou kavárnu" chtějí začít stíhat prezidenta naší republiky pro velezradu. Prý podporuje ruské teroristy a Rusko jako takové. A k tomu se přidala i ODS, kdy Němcová na tiskové konferenci rozechvělým hlasem
novinářům sděluje, že prezident se velezrady skutečně dopustil.

Tak to je tedy nářez!!!

Vše navazuje na kauzu otráveného agenta ruské vojenské rozvědky a jeho dcery v Anglii. A to řadu let poté, co v klidu v Anglii žil a dělal neznámo co.Celá kauza je stavěna na tom, že údajně použitý plyn je ruský výrobek. Z toho se dělá závěr, že je to zjevně útok Ruska, prý dokonce nařízený Putinem a vše se rétoricky šponuje tak, že jde o teroristický čin Ruska vůči členskému státu NATO. I naprostý laik musí vidět, že tady něco nesedí. Jako bývalý kriminalista to vidím o to více. A protože jsme opět v první linii servility, tak premiér okamžitě přichází s nápadem, že ihned vyloučíme ruské diplomaty.

Přitom to premiér podal tak, že platí presumpce viny. A to říká premiér, který ve svých trestních kauzách neustále omílá a dožaduje se presumpce neviny. No, to je tedy charakter.

Po kritice, která se na něj za tento postoj snesla tvrdí, že vlastně ty ruské diplomaty vyhošťujeme proto, že Rusko na hysterické obvinění členských států NATO uvedlo, že plyn mohl klidně pocházet i od nás.Nemá cenu spekulovat, kde je pravda. Důkazy žádné proti Rusku nikde nejsou. A současně je skutečností, že naši chemici jsou výborně vnímáni v NATO a jsou často nasazováni v misích.

Předpokládám, že když dokáží zlikvidovat kdejaký "sajrajt", tak jej také musí znát. Tím samozřejmě netvrdím, že na této kauze máme jakýkoliv podíl. Prostě nikdo nic neví. A toho všeho se opět chytly strany, které se zjevně nikdy nesmíří s výsledky voleb do poslanecké sněmovny z loňského podzimu, ani s výsledkem letošní volby prezidenta ČR.

Že se k tomu přidala i ODS je "třešnička na dortu". Jsem moc zvědav, čeho všeho se ještě v naší zemi dočkáme!!!

Autor: Pavel Opl

Zdroj: https://opl.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=656075
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerické obrané rakety Patriot selhaly   
Pridal tk Středa 28 březen 2018 - 12:42:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ticho po pěšině! Slavné a Spojenými státy propagované raketové systémy Patriot selhaly v Saudské Arábii. Při raketovém útoku jemenských povstalců na hlavní město Saudů Rijád, byly odpáleny z obraných systémů Patriot proti střely země-vzduch, ale ty se začaly chovat zvláštně a nakonec samy bombardovaly obytné čtvrti Rijádu.

V současné době chce tyto nedokonalé systémy nakoupit Polsko, otázkou bude jak mu pomohou k obraně, když nedokáží zastavit staré rakety povstalců z dob sovětské éry. Rakety povstalců byly uvedeny do provozu roku 1962 minulého století a tato raketa je ve světě všeobecně známá pod názvem "Scud" (SS-1c Scud B), v Sovětském svazu měla neoficiální přezdívku "petrolej."

Útok byl uskutečněn v noci z 25. na 26. března 2018 a u nás se o tomto selhání jednoznačně mlčí a zatajuje se veřejnosti neschopnost tohoto raketového systému zastavit raketový úder.

Útok raket vzbouřenců:


Selhání Patriotů a bombardování obytných cílů:


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBabiš vybírá až možná přebere   
Pridal tk Středa 28 březen 2018 - 07:52:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Po volbách mluvil předseda ANO 2011 jako vůdce strany, která v poměru k ostatním zvítězila na celé čáře. Mluvil jako jednoznačný vítěz. Jak jde čas, začíná se chovat, jakoby přestaly platit matematické zákony.

První krok byl jednoznačně správný – rozhovory se všemi. I s těmi, kteří mají Babiše za ďábla. Dokonce se svým úhlavním nepřítelem Miroslavem Kalouskem a jeho chvostovými 5,31%. Nebo s čarodějovým učněm Janem Farským s ještě úžasnějšími 5,18%. Jediní, kdo připustili možnost podpory od počátku, byla KSČM a SPD. Do této chvíle bylo všechno v pořádku. Pak už se Andrej Babiš začal utápět ve zbytečném přešlapování a naznačování a vymýšlení někdy až fantasmagorických spojení a neuskutečnitelných nápadů.

Zcela nesmyslně a nepochopitelně opakovaně dotíral na ODS, což ješitného a samolibého Petra Fialu velmi potěšilo, poněvadž mohl opakovaně se svými dvěma hlavními kývači Zbyňkem Stanjurou a Alexandrou Udženijou pálit proti ANO jednu podpásovku za druhou a nemusel se zabývat úspěchem spolustraníka Václava Klause ml., který jej hněte již od voleb. Navíc když Klaus používá vlastní rozum a odmítá být Fialovou loutkou, jako dva výše jmenovaní.

Vypadalo to, že jednání s KSČM a SPD byla na dobré cestě. Všichni si libovali v kolika procentech existuje průnik. SPD dostalo opakovaně nenápadnou podporu od prezidenta republiky. To, že všichni ostatní ječeli obehrané písně o ohrožení demokracie, mohlo být Andreji Babišovi šumafuk. Dávno by měl vědět, že opozice bude řvát, i kdyby všem občanům instaloval zlaté kliky. Chtěl vládnout menšinově s důvěrou a toto byla nejjednodušší cesta.
Poté přišel zlom. Babiš zcela nesmyslně znovu pozval k jednání ODS, přestože se mu Fiala (tentokrát právem) vysmíval přes média již předem. Z vítězného vůdce se začínal stávat nerozhodný přešlapující podivín. K tomu navíc v SPD vytáhli na světlo japonské tradice a začali se chovat jako kamikaze, místo aby investovali do nákupu kobercové pásky. To vystrašilo Andreje Babiše ještě více a udělal rovněž sebevražedný krok – z pokerového hráče se stal amatér, který dal veřejně trumfy do ruky ČSSD.

A najednou se ČSSD chová úplně stejně, jako se v historii ve vládě vždy chovala KDU-ČSL. Pár bezvýznamných procent, které si mohly dovolit vydírat. Andrej Babiš začíná měknout tím více, čím více požaduje ČSSD. Ta samozřejmě tlačí na pilu a dnes již obě strany popírají matematické zákony. Pouhých 7,27% diktuje 29,64%. Z matematického hlediska nemožné, kdy méně je více. Trpaslík nabil tříštivým a navrhl odchod Babiše z vlády. Když to vidí KSČM, nezahálí a rovněž si začíná klást podmínky. ANO svou nerozhodností začíná škodit samo sobě.

Možná by se situace dala přirovnat k nekonečnému maratonu v Německu. Ovšem tam se navzájem vydíraly strany s rozdílem cca 10% a nikoliv jako u nás s rozdílem 22,37%. Přešlapování Andreje Babiše a jeho stále menší rozhodnost nakonec může naštvat už tak mírně nervózního prezidenta a dokonce může vést k předčasným volbám, kdy už by ANO 2011 jednoznačně nebylo favoritem s neslaným nemastným a především nerozhodným vůdcem. Což by byla ve finále velká škoda, protože voliči dali hnutí ANO po dlouhé době nezvykle vysokou důvěru, kterou by rozumný člověk neměl zklamat tím, že se stane stranou, která jako všechny předchozí zase jenom slibuje.

Radomír Dolanský

Zdroj: http://www.rukojmi.cz/clanky/5880-babis-vybira-az-mozna-prebere
FOTO: ATEO.cz
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTrapnost kolem příjezdu Paula Ryana do ČR   
Pridal tk Středa 28 březen 2018 - 03:08:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Paul Ryan, který dělá vedoucího ve Sněmovně reprezentantů, přijel neoficiálně do ČR za návštěvou rodiny.

A co na to čeští lokajové? V úterý se kvůli tomu konala mimořádná schůze Sněmovny, jejímž jediným bodem byla Ryanova promluva před poslanci. Uf. Vlezdoprdelismus. Jinak se to nazvat nedá.

Hlavně, že se některá média zlomyslně radovala z toho, že se prezident s Ryanem nesetká. Prý ho Ryan nechtěl vidět. Podle našich informací je to naopak. Ryan ho vidět chtěl, ale prezident usoudil, že má důležitější věci na práci.

Podrobně v článku zde: http://infokuryr.cz/news.php?item.21090

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPaul Ryan překvapil poslance, když ve svém projevu loboval za vydání Jevgenije Nikulina z české vazby do USA. Nejvyšší neocon přijel do Prahy pro munici proti Donaldu Trumpovi...   
Pridal tk Středa 28 březen 2018 - 02:56:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Paul Ryan překvapil poslance, když ve svém projevu loboval za vydání Jevgenije Nikulina z české vazby do USA. Nejvyšší neocon přijel do Prahy pro munici proti Donaldu Trumpovi, proto nepřijel oficiálně na státní návštěvu, ale přicestoval jenom jako turista. Zeman před ním zabouchl dveře, Pellegrini na Slovensku ukázal Američanům prostředníček na jejich požadavek vypovědět ruské diplomaty!

Každý, kdo dnes sledoval projev šéfa amerického kongresu Paula Ryana v poslanecké sněmovně v Praze, tak musel vidět to samé, co viděla většina diváků. Velkolepá rozlučka americké moci s Českou republikou, kterou okořenili poslanci na závěr podpisem rezoluce o nerozlučném přátelství. Paul Ryan byl už v únoru odmítnut prezidentem Milošem Zemanem, který z protokolárních důvodů odmítl setkání s Paulem Ryanem kvůli diplomatickému protokolu, kdy nově zvolený prezident Miloš Zeman musí nejprve navštívit Slovensko a slovenského prezidenta, takže z tohoto důvodu se Paul Ryan audience u Miloše Zemana nedočkal.

Aby bylo zabráněno skandálu a zhoršení transatlantických vazeb, bylo rozhodnuto, že cesta Paula Ryana se uskuteční jen jako soukromá cesta, aby bylo zamezeno skandálu a odhalení oslabující americké moci v Evropě. Pokud by šlo o oficiální státní návštěvu a Miloš Zeman by Paula Ryana odmítl přijmout kvůli slovenskému prezidentovi, který má přednost, potom by z toho byl mezinárodní skandál a ostuda pro americké elity, že nějaký slovenský prezident je důležitější, než nejvyšší neocon americké ústavodárné moci.Paul Ryan tak vystoupil v poslanecké sněmovně v Praze jako soukromá osoba, která přiletěla do České republiky jako turista. Symbolická návštěva amerického nejvyššího neocona v Praze je potvrzením kritické situace a ztráty amerických pozic v Evropě. Američanům se nedaří na Ukrajině, nedaří se jim na Slovensku a nedaří se jim ani v České republice. Přestože George Soros a jeho neziskovky spolu s dalšími americkými fondy se snaží ovlivňovat politické procesy a americká ambasáda v Praze dokonce vypsala tendr na grantové programy pro boj s českými alternativními servery, což lze bez obav označit za vměšování amerického ministerstva zahraničí do vnitřních záležitostí České republiky, tak přes všechno toto úsilí jednou procesy v ČR úplně jiným směrem. Pro-americké politické strany v ČR oslabují a sotva dosahují hranice volitelnosti, zatímco strany pro-globalistické drtivě vítězí ve volbách. Přes veškeré úsilí se nepodařilo zabránit Miloši Zemanovi v jeho znovuzvolení.

Robert Fico vyslal Američanům vzkaz skrze svého nového premiéra

A vidíme to i na Slovensku, kde se americkým elitám nepodařilo provedení státního převratu a jako odveta slovenské vlády přišlo rozhodnutí nového premiéra Petra Pellegriniho, který prohlásil, že Slovensko neustoupí nátlaku “našich partnerov” a nevyhostí ruské diplomaty, dokud nebude prošetřeno a skutečně dokázáno, že za chemickým útokem v Salisbury opravdu stojí Rusko. Můžeme to interpretovat jako odvetu Roberta Fica za americký pokus o státní převrat na Slovensku, který se podařilo potlačit. A Rakousko zašlo ještě dál, to dokonce nevyhostí ruské diplomaty ani v případě, kdyby se ukázala vina a podíl Ruska na chemickém útoku . To je síla!

Američané tak utrpěli na Slovensku hned dvě facky po sobě, a tak hned museli američtí neoconi vyslat do Prahy svého šéfa, aby tzv. stabilizoval zbývající síly, které Američané v Evropě ještě mají. Jenže i v Praze přišla facka, a to rovnou od prezidenta, který se s Paulem Ryanem ani nechtěl setkat, aby neporušil diplomatickou prezidentskou tradici. Praha je centrem Světového židovsta, Yeru-Shala-Yim, město míru, kde sionisté, Židé a chazariát sdílí své vlastní zájmy v rámci tzv. nejvyššího chazariátu. Kdo ovládne Prahu, ovládne Novou Evropu. Pozice Prahy je z historických pohledů nejdůležitějším městem Evropy, právě z hlediska chazariátu.

Praha je proto považována za druhý Jeruzalém, město míru, kde je Židům, sionistům a chazariátu obecně zapovězeno útočit, zabíjet, účastnit se válek, bojovat, bránit se, chránit se atd. Právě odtud vychází české osudové roky, změny režimů, svrhávání vlád, kolapsy, finanční krize a české osudové roky jako 1618, 1620, 1918, 1929, 1938, 1939, 1948, 1968, 1988, 1989, 2009 a 2018. Globalisté si ne náhodou zvolili Prahu jako bránu východu na západ a procesy, které vidíme v Praze, jsou neuvěřitelným divadlem a mohutného boje o moc a kontrolu nad Prahou. Po roce 1989 se Praha dostala do mohutného vlivu transatlantického křídla domu Rockefeller, na který nemají světoví sionisté podle názoru chazariátu nárok.

Válka mezi židy a Židy se přesunula do pražského Jeruzaléma, už o tom není pochyb!

Chazariát proto řídí procesy odvety vůči Domu Sion, který se snaží od počátku 90. let uchopit kontrolu nad Prahou a používá k tomu jeden z domů, který spadá pod Sion, dům Rothschild. Tím je ale porušena smlouva o městě Yeru-Shala-Yim a Praha se tak stává, namísto městem míru, naopak bojištěm, zatím jenom na politické úrovni, ale hrozba spočívá v tom, že české země mohou znovu potkat útrapy válečných front, které se přes zemi přeženou kvůli další válce mezi židy a Židy.

Paul Ryan a američtí neokonzervativci jsou bývalé procesní nástroje domu Sion. Jsou to nástroje, které dnes dělají sionistickým zájmům více škody než užitku, vidíme potom situace, kdy oba hlavní domy, Sion a Yehudah, najednou usilují o rozbití USA společnými silami a zdánlivě to nedává smysl. Proč by likvidovali svá sídla? Jenže USA nejsou sídlem, USA jsou pouze nástrojem, domovem a sídlem domu Sion je celý, finančně globalizovaný, svět. Sídlem domu Yehudah je Izrael, ale ten má být zničen, proto etničtí Židé nadále setrvávají pod ochranou Ruska a Ruský židovský kongres chrání Vladimira Putina, protože Putin chrání pro změnu je.

O tom, že Američané nechápou, jakou vlastní roli vlastně hrají, o tom svědčí i projev Paula Ryana v poslanecké sněmovně. Vznik Československa proběhl na ose B’nai B’rith židozednářského klubu a vídeňské lóže Grenzlogen, jejímž členem byl i levoboček Franze Josefa I., jistý Tomáš Masařík, později 1. československý prezident. Američané nebo americký přistěhovalecký národ nemá s procesy po I. sv. válce nic společného. Woodrow Wilson, který prosadil vznik Československa, byl židozednářem, který podepsal zákon o FEDu, převod práv na tisk peněz ze státu do soukromých rukou domu Sion.

Československo byl sionistický projekt a Američané si myslí, že to byla jejich zásluha. Američané kulhají nejen v zeměpisu

Československo tak vzniklo jako sionistický projekt, bez sionistů by vlastně bylo poválečné uspořádání Evropy po I. sv. válce úplně jiné. Změna hranice se dotkla přitom jenom zemí na východě Evropy, hranice v západní Evropě se neměnily. Důvodem byla mohutná aktiva a diaspora domu Yehudah. Tuto “komplikaci” měla vyřešit až II. sv. válka a kůň sionistů, jistý Adolf Hitler. Ten měl znárodnit a vyvlastnit majetky etnických Židů a de facto je eliminovat z prostoru Evropy. Druhá světová válka tak odstartovala skrytou válku mezi židy a Židy, mezi domem Sion a mezi Židovskými kongresy (dům Yehudah).

Údernou pěstí sionistů se staly na dlouhé roky USA a americká státní moc. Údernou pěstí domu Yehudah se stalo Trockistické hnutí, původně projekt Sovětského svazu. Vidle do tohoto procesu ale vhodil J. V. Stalin, který nechal Trockého odstranit a chtěl Sovětský svaz ukotvit jako proto-model prvního globalizovaného státu na světě s jedinou pevnou centrální vládou v Moskvě. Snaha o tento idealistický model přetrvává i v podobě vlády Vladimira Putina. Mění se kádry, ale zadání zůstává stejné, dalo by se říct.

Bohužel, to samé platí i pro sionisty. Právě proto Paul Ryan si s neuvěřitelnou drzostí za řečnickým pultem poslanecké sněmovny dokonce i řekl o to, aby Jevgenij Nikulin byl vydán do USA. O kauze mučení Jevgenije Nikulina po jeho zadržení v Praze jsme přinesli článek zde https://aeronet.cz/news/vime-prvni-ceska-republika-celi-mezinarodnimu-skandalu-kvuli-muceni-policie-ve-spolupraci-s-operatory-fbi-umistila-ruskeho-hackera-do-psychiatricke-lecebny-v-bohnicich-privazali-ho-k-posteli/ . Jevgenij Nikulin totiž po převozu do USA má být přemístěn na americké Guantanámo, kde bude mučen, aby podepsal přiznání, že jako hacker pracoval osobně pro Vladimira Putina během americké prezidentské kampaně s cílem nasbírat materiály na Hillary Clinton. Nikulinovo vydání do USA by s největší pravděpodobností později vedlo k impeachmentu Donalda Trumpa.

Američtí neoconi chtějí někoho, kdo veřejně přizná, že ho osobně zaúkoloval Vladimir Putin. Nejde o nic jiného než o Vladimira Putina, který začíná chazariátu vadit už stejně, jako jim kdysi vadil J. V. Stalin v Sovětském svazu. Ruská ekonomika roste navzdory sankcím, Rusko vyvíjí nové zbraně, o kterých se západu ani nesnilo a pokud si někdo vzpomíná, procesy v Rusku v oblasti rozvoje průmyslu začínají připomínat rozmach a rozvoje Sovětského svazu po II. sv. válce.

Americké odcházení nebude doprovázet potlesk, ale dost možná největší válečný konflikt v lidské historii

Největší ekonomikou na světě je už Čína, komunistická země. To je facka pro americké neocony sama o sobě. A když už dokonce i prezident malé země si dovolí zabouchnout dveře před americkým místodržitelem a když nedávno jmenovaný premiér jiné malé země odmítne ustoupit nátlaku a neodvolá ruské diplomaty ze země, tak to prostě znamená, že americká moc neoconů v Yeru-Shala-Yim v srdci Evropy se hroutí a nepomůžou tomu ani podpisy bezvýznamných deklarací, které se odkazují navíc na historické souvislosti, kterým američtí neoconi ani trochu nerozumí.

A protože nejsou kádry, jak říká Pjakin s oblibou, potom musí řídící elity pracovat jen s tím, co je k dispozici. A ten materiál dává všem najevo, že ty doby, kdy se český prezident stavěl do pozoru, když přijela zpoza oceánu figurka třetí kategorie, ty doby už jsou dávno pryč. Ve videu si všimněte, že už dokonce i v poslanecké sněmovně někteří poslanci Ryanovi vůbec ani netleskali. Ještě nedávno by to bylo nemyslitelné. Časy se ale mění a když ani nejvyšší neocon už si netroufl přijet do Prahy oficiálně jako státní návštěva, tak to znamená, že vidíme rozlučku a neslavné odcházení Američanů z Evropy.


-VK-
Šéfredaktor AE NewsZdroj: https://aeronet.cz/news/paul-ryan-prekvapil-poslance-kdyz-ve-svem-projevu-loboval-za-vydani-jevgenije-nikulina-z-ceske-vazby-do-usa-nejvyssi-neocon-prijel-do-prahy-pro-munici-proti-donaldu-trumpovi/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČeský generál Petr Pavel: Je OK, že Turecko vraždí ženy a děti v Afrínu ...   
Pridal tk Středa 28 březen 2018 - 02:33:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tohle nemá slušných slov. Podle českého generála Petra Pavla je OK, že Turecko vraždí kurdské civilisty v Afrínu. A odpovědnost za to vše má ... samozřejmě, že ne vrazi z NATO, ale syrský prezident Asad!

Podívejte se na reportáž České televize zde a prohlášení Petra Pavla, které ukazuje jaký je to ha+zl!

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1142743803-reporteri-ct/218452801240011/obsah/609765-afrin-bez-pomoci

Autor: LH / eurabiaSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCo se stalo s tím Západem, kde jsem se kdysi narodil?!   
Pridal tk Středa 28 březen 2018 - 02:26:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Upřímně řečeno, jsem ohromen, v úžasu a dokonce i v rozpacích. Narodil jsem se ve Švýcarsku, prožil tam většinu svého života, navštívil jsem většinu evropských zemí a v USA jsem žil 20 let. Přesto jsem si ani v těch nejdivočejších nočních můrách nedokázal představit, že Západ poklesne tak hluboko, jak je tomu dnes. Jistě, víme něco o operacích pod falešnou vlajkou, o korupci, o koloniálních válkách, o prolhaném NATO, o ostudné podřízenosti lidí z východní Evropy atd. Mnohokrát jsem o tom psal. Vzpomínám Helmuta Schmidta, Maggie Thatcherovou, Reagana, Mitterranda i Chiraca se všemi jejich, mírně řečeno, nedokonalostmi! A pamatuji si, co znamenal Canard Enchaîné, nebo dokonce i BBC. Během studené války Západ sotva mohl vystupovat jako rytíř zářící v bílém brnění, nicméně vláda zákona tehdy ještě měla váhu, obdobně jako do určité míry i kritické myšlení.

Nyní je mi ale ze Západu neobyčejně trapně. A cítím velký, velký strach.

To, co vidím dnes, je poddajné stádo vedené skutečnými psychopaty (v klinickém smyslu slova).

A to ještě není to nejhorší.

Nejhorší je ohlušující ticho, to, jak se všichni dívají jinam, jak předstírají, že „to není jejich věc“ nebo, co je vůbec nejhorší, že ve skutečnosti berou tuto groteskní podívanou vážně. Co to sakra s vámi lidi je? Už jste všichni jako zombie?! PROBUĎTE SE!!!!

Dovolte mi nyní, abych při zvážení každého slova vyslovil jednu prostou pravdu.

Od doby vzpoury neoconů proti Trumpovi Západ nyní přesně kráčí směrem jako nacistické Německo v zhruba polovině třicátých let.

Jistě, ideologie je jiná, vyhlédnutý obětní beránek také. Ale způsob myšlení je *přesně* stejný.

Stejné příčiny mají stejné důsledky. Tentokrát však na obou stranách existují zbraně, které v případě nasazení přivodí zkázu, kdy by drážďanský holocaust připomínal jen menší jiskru.

Před očima máme dojemnou přehlídku „západní solidarity“ nikoli s Velkou Británií či s britským lidem, ale s londýnskou City. Není to dojemné?!

Dovolte mi, abych vám položil jednu otázku: co bylo hlavním rysem britské politiky vůči Evropě, řekněme například od středověku?

Pravda je taková, vždy se jednalo o zažehnutí válek v Evropě.

A myslíte si, že tentokrát je to jiné?

Myslíte si, že poučka „nejlepší prediktor budoucího chování je minulé chování“ se na Spojené království nevztahuje?!

Dovolte mi, abych vám také připomenul, že když Napoleon a Hitler napadli Rusko, procházela tato země hlubokými krizemi a objektivně byla slabá (můžete si to ověřit!). V obou případech byla tehdy ruská společnost hluboce zmítána vnitřními protiklady a čas k útoku na ní byl zvolen prakticky ideálně.

Dnes je tomu jinak.

Takže položím tuto jednoduchou otázku: Opravdu chcete jít do války proti vnitřně sjednocenému jadernému Rusku?

Myslíte si, že jde o nadsázku?

Přemýšlejte znovu.

Pravdou je, že dnešní situace je daleko horší než kubánská raketová krize. Za prvé, během kubánské raketové krize byli na obou stranách racionálně myslící lidé. Dnes v USA neexistuje NA ROZHODUJÍCÍCH MÍSTECH ANI JEDNA JEDINÁ RACIONÁLNÍ OSOBA. Ani jedna! Za druhé, během kubánské raketové krize byly všechny zraky soustředěny na tuto krizi, celá planeta měla pocit, že stojíme na okraji propasti.

Dnes se ale zdá, že si nikdo není vědom toho, že směřujeme k válce, možná termonukleární válce, kde se ztráty budou počítat ve stovkách milionů.

A to vše kvůli čemu?

Protože se lidé na Západě smířili s tím nebo dokonce ani nevědí, že jsou ovládáni sprostým gangem ignorantů a arogantních psychopatů.

Stávající situace přinejmenším ukazuje, že

Zastupitelská demokracie nefunguje.

Že respektování práva se vztahuje pouze na slabé a chudé.

Že západní hodnoty byly nyní redukovány na smutný vtip.

Že kapitalismus pro své přežití potřebuje válku a ovládání světa.

Že se anglosionistická říše hroutí a že jedinou otevřenou otázkou zůstává jak a za jakou cenu.

Právě teď, když hromadně vyhánějí ruské diplomaty, se cítí velice silní a mužní. Polští a ukrajinští politici prožívají skutečně historický vzestup odvahy a sebevědomí! (když se přitom schovávají za palebnou sílu Anglie)

Pravdou je, že se jedná jen o špičku mnohem většího ledovce. Faktem je, že klíčové konzultace na úrovni expertů, které jsou tak zásadní ve vztazích mezi jadernými mocnostmi, byly prakticky již před časem pozastaveny. Zbyla jen horká linka. Ta se používá, když se dvě strany chystají do války. Již řadu měsíců se Rusko a NATO připravují na válku v Evropě. A Rusko je připraveno. NATO určitě není! Má početní převahu a myslí si, že je silné. Pravdou je, že ti drobní členové NATO ani nemají ponětí o tom, co je čeká, když Rusové vstoupí do války, že pidistáty NATO ani neporozumí tomu, co nad nimi přežene. Opravdová akce se bude velmi rychle odehrávat jen mezi USA a Ruskem. Každý konflikt okamžitě přeroste v jaderný. A poprvé za celou svou historii budou USA velmi, velmi tvrdě zasaženy na jejich vlastním území, nejen tedy v Evropě, na Středním východě nebo v Asii.

Narodil jsem se v rodině ruského vojáka a celý svůj život jsem studoval ruské a sovětské vojenské záležitosti. Mohu vám jednoznačně slíbit a prosím, nepochybujte o tom ani na vteřinu: Rusko se nepoddá a pokud bude zahnáno do rohu, vymaže celou vaši civilizaci. Rusové opravdu nechtějí válku, bojí se jí (tak jako se jí třeba bát!) a budou dělat všechno, aby se jí vyhnuli. Pokud však na ně zaútočíte, můžete očekávat absolutně zničující reakci. Pokud nevěříte mně, věřte Putinovi, který to sám jasně řekl a kterého v tomto ohledu podporuje přibližně 95% populace. Od nájezdnických výprav z Východu k nacistické invazi do Sovětského svazu se už Rusové poučili a nespolknout další útok, ten ze Západu, zvláště pokud bude podpořen jadernou palebnou silou. Znovu, prosím, velmi, velmi pozorně zvažte Putinova slova: „pokud by neexistovalo Rusko, nemusel by svět vůbec existovat“.

A to všechno kvůli čemu? USA a Rusko nemají ŽÁDNÉ objektivní důvody, proč by nespolupracovaly (Rusové jsou naprosto zmateni faktem, že vůdcové USA nevědí, jak se zdá, o tomto prostému faktu zcela nic). Jistě, londýnská City má spoustu důvodů pro to, aby Rusko zmizlo a bylo zticha. Gavin Williamson, nasládlý hoch pověřen „obranou“ Spojeného království, se přece elegantně vyjádřil, že Rusko by mělo „padat a sklapnout pusu“. Vskutku hezké. Dovolte mi dodat, že nic takového se nestane! Britannia se změní na hromadu radioaktivního popela dávno před tím, než Rusko padne a odmlčí se. Taková je prostě realita.

Je mi jen záhadou, zda američtí politici skutečně chtějí ztratit svou zemi kvůli malé klice arogantních a pompézních britských oslů, kteří si myslí, že ještě představují impérium? Podívejte se na Borise Johnsona, Theresu Mayovou nebo Gavina Williamsona. Opravdu jste připraveni zemřít na obranu zájmů těchto degenerátů?!

Nechápu to a nikdo v Rusku také ne.

Jo, řekne si někdo, vždyť jen vyhodili pár diplomatů. A Rusové udělají totéž. No a co? O tohle právě jde!

NEHLEĎ NA TO, KDE JSME, ALE KAM SMĚŘUJEME!

Můžete v hlavním městě shromáždit 200 000 lidí, kteří budou demonstrovat proti držení zbraní, ale proč NIKDO NEPROSTEUJE PROTI JADERNÉ VÁLCE?!

Co je to s vámi, lidi?!

Co se stalo s tím Západem, kde jsem se v roce 1963 narodil?

Můj Bože, tohle už je opravdu konec všeho?

Skutečně jenom já sám vidím, jak se tento zrezivělý vlak pomalu řítí do propasti?

Právě teď se mi zdá, že nás není mnoho.

PS: Ano, vím, že pravidla blogosféry nedovolují používat věty sestavené jen z velkých písmen, protože se to považuje za výkřik. Ale právě teď CHCI KŘIČET! Z tohoto důvodu a jen při této příležitosti neváhejte použít velká písmena, pokud máte chuť. Svět by právě teď měl opravdu zaslechnout silný výkřik, byť třeba jen virtuální.

The Saker

What happened to the West I was born in?! vyšel 26. března 2018 na thesaker.is. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2018/03/7545-co-se-stalo-s-tim-zapadem-kde-jsem-se-kdysi-narodil.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3265 sec,0.1045 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,855kB