Čtvrtek 29 březen 2018
Naděje umírá jako poslední...   
Pridal tk Čtvrtek 29 březen 2018 - 19:47:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dnes jsem se byl po dlouhé době projít podél Labe. Před pár lety tam vichřice porazila strom a zůstal po něm jen velký pařez. Dnes jsem zjistil, že nějaký kazisvět ten pařez osekal a potom podpálil. Zůstalo jen zčernalé mrtvé torzo, kdysi krásného a silného stromu, který zdobil břeh velké řeky.

Bylo mi z toho pohledu smutno a tak nějak to evokovalo to, co cítím k naší zemi, nebo spíše to, čeho se bojím, že se jí může v budoucnu stát.

Po několika stovkách metrů, jsem však narazil na druhý pařez, který zůstal po stromu, který před lety potkal stejný osud, jako ten první. Tento pařez, však žádný kazisvět neosekal a nepodpálil, takže přestože byl původní strom zlomen a zcela zničen, z jeho kořenů časem vykvetl nový život. Stejné to může být i s naší zemí!!!!!

Nezáleží na tom, že se naše země stala levnou německou montovnou, kde dělníci dřou za třetinové mzdy oproti dělníkům ze čtvrté velkoněmecké říše. Je jedno, že je naše země rozkradená a politici ze stran, které se střídají u vlády již od roku 1989, nebo oligarchové, kteří se dali na politiku, zaprodali naši suverenitu a rozdali české podniky, které dříve vyváželi zboží do celého světa cizincům!!!

Je fuk, že malá, leč nafoukaná, arogantní, a o své neomylnosti pevně přesvědčená část národa pohrdajíce demokracií, kterou navenek sama hlásá, protestuje a demonstruje, když ve svobodných volbách vyhraje, ať už v krajích, v parlamentu, nebo na hradě někdo, kdo se jí nelíbí. Jen tím dokazuje, že opravdová demokracie, kterou má být vláda lidu, je jim zcela nevlastní a cizí!!!

Jediné, na čem záleží jsme MY!!! Poctivá pracující většina, která miluje své rodiny a kamarády a cítí se spjatá se svou rodnou zemí!!! My jsme ta sůl země, která svýma rukama vytváří hodnoty, které pak páni politici společně s nadnárodními korporacemi rozkradou. My to všechno můžeme změnit, pokud se přestaneme chovat jako otroci, roztrhneme okovy a řekneme DOST!!!!

Musíme se přestat bát lží ekonomů o tom, že nemůžeme opustit EU!!! Světový trh je obrovský a naše země může opět začít vyvážet do Ruska, Afriky a Asie. Zemí, které rádi koupí naše zemědělské plodiny, tramvaje, lokomotivy, sklo, traktory, náklaďáky, zbraně, lithium a uran, je spousta a nebudeme už svazováni žádnými limity a příkazy z Bruselu!!!! Je jen potřeba natáhnout ruku a vzít si naši zemi zpět dříve, než jí jako ten první pařez ti samí přátelé a spojenci, co jí jako kus masa v roce 1938 darovali Hitlerovi „spálí na popel“.

Zkusme si opět začít věřit... NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ...

Ladislav Kašuka

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOdmítám žit i umřít v rabské zemi – vždyť i Rakousko se té zvůli vzepřelo   
Pridal tk Čtvrtek 29 březen 2018 - 13:16:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
„Učím se shýbat nízko vaz a líbat důtky svého kata“, může si dnes naše republika deklamovat verše Svatopluka Čecha z jeho Písní otroka, protože se otrokem z vůle našich představitelů, pánů Babiše a Stropnického, skutečně stala. Právě v těchto dnech vyhošťuje totiž na pokyn malíčku britské premiérky Mayové tři ruské diplomaty.

A za jakýže to přečin? Za ten, že se kdosi pokusil otrávit někdejšího ruského agenta Skripala, který v devadesátých letech minulého století zradil svou vlast Británii, šest let si za tento svůj přečin odseděl v ruském vězení, a pak, v rámci výměny agentů mezi Británií a Ruskem v r. 2010, našel nový domov v jihoanglickém městě Salisbury. V jehož parku, na lavičce, byl v dopoledních hodinách 4. března nalezen společně se svou dcerou v bezvědomí. A to údajně po útoku nervovým plynem.

To stačilo britské premiérce Mayové, aby z útoku Na Skripala a jeho dceru podle mustru Švejkova výroku: „Zabili jste nám arcivédu, takže vám dáme do držky“, obvinila Rusko. Třebaže první a zásadní kriminalistická zásada Cui bono, čili komu to prospívá, účast Ruska na aféře naprosto vylučuje, protože Rusko poškozuje, ale na Západ jako osnovatele aféry ukazuje oběma ukazováčky, protože tomu aféra naopak prospívá. Docela jako by byla provedena na jeho objednávku.

Ale cui bono sem, cui bono tam, na tapetě musí zůstat Rusko, a to nejenže bez motivu, ale též bez důkazů, a to dokonce bez důkazů tří.

1) Nebyl dosud předložen jediný důkaz, že Skripal byl skutečně otráven nervovým plynem.
2) I kdyby otráven nervovým plynem byl, nebyl předložen jediný důkaz o tom, že se jedná o plyn ruský.
3) Nebyl předložen jediný důkaz, že za pokusem otrávit Skripala stojí Rusko či dokonce Putin, jak se vyjádřil ne zcela duševně zdravý britský ministr zahraničí.

Takže bez důkazů a jen tak od boku obvinila vláda premiérky Mayové z pokusu otrávit Skripala Rusko a vypověděla z Británie 21 ruských diplomatů. Nu a protože takovýto trest za čin, pro který nemělo Rusko srozumitelnou pohnutku a Británie zas důkaz ruské viny, se zdál premiérce neúměrně mírný, rozpoutala (samozřejmě s Washingtonem jako hybatelem v pozadí), fantastickou světovou kampaň za vyhazovy ruských diplomatů ze západních zemí. 33 zemí světa bylo britskou vládou vyzváno, aby se k britské vyhošťovaní akci připojily a vyhazovaly ze svých území, co se třeba Rusku i jen podobá či co se tak nějak po Rusku jen tak mele. A navíc byl na 22. března svoláno do Bruselu zvláštní zasedání premiérů a prezidentů států EU s tím, aby zde jednotně i poslušně vyslovili názor, že za útok nervovou látkou v Salisbury je podle všeho odpovědné Rusko, a následně nahlásili premiérce, kolik ruských diplomatů se tedy chystají ze svých zemí vystrnadit.

Akce však neproběhla tak hladce, jak se čekalo. Ne samozřejmě z naší strany, premiér naší vlády v demisi Babiš ukázněně zařadil naši republiku do zdravého jádra EU, které se na nic neptá, neremcá, a činí to, co je třeba, ale neprojevily kupodivu stejnou kázeň země všechny. A našly se mezi i nimi i takové, které se vymlouvaly v tom smyslu, že jim k odsouzení Ruska chybí důkaz o jeho vině, ale samozřejmě, hned jak se ten důkaz najde, přestanou se ošívat a okamžitě se pak k vyhazovu ruských diplomatů připojí.

Takto neotrocky a přitom i inteligentně – protože dobře věděly, že podobný důkaz se nikdy nemůže najít – se zachovaly tyto hrdé a nearabské země: Rakousko, Belgie, Bulharsko, Řecko, Maďarsko, Irsko, Lucembursko, Malta, Portugalsko, Slovensko a Slovinsko.

Jméno naší země tedy v tomto seznamu chybí, protože nám Čechům nebylo třeba se po nějakém důkazu o vině Ruska pídit, my jsme se plně a ukázněně spolehli na kolektivní rozum a úsudek Anglosasů, Francouzů a Němců, kteří jistě dobře vědí, co činí, tak jako to věděli a byli chytří – zatímco my hloupí – i v roce 1938, kdy nás v Mnichově prodali za Hitlerův slib míru, a tím přiložili sirku k požáru Druhé světové války, jež zahubila 72 milionů lidí. A 12 milionů sovětských vojáků muselo padnout, aby nás Čechy vyvlekli ze stejné oprátky, která předtím zardousila téměř všechnu evropskou židovskou populaci.

A tady, na tomto místě, se srovnání jednání představitelů Rakouska a naší země na rokovaní EU v Bruselu neubráníte. Rakušané by se bez vítězství Rusů nad Hitlerem stali panským národem – zatímco my bychom bez téhož vyletěli komínem v Osvětimi. Ale oni v Bruselu prosbu Mayové o vyhoštění Rusů ze země odmítli, ale my, kteří bychom zde dnes bez Rusů nebyli, jsme jejich vyhoštění s bohorovným klidem přijali.

Existuje ještě nějaký křiklavější příklad lidské perfidity.
Narodil jsem se do Masarykovy samostatné svobodné republiky a konec mého života probíhá v republice nesvéprávné, která se s ochotou zapojuje do spolku západních zemí, jež vytrvalými provokacemi Ruska přibližuje novou válku, tentokrát nukleární. A my v tom vesele a bezstarostně jedeme s ostatními, i my tlučeme do válečných bubnů, i my vypravujeme naše vojáky k ruské hranici, jako bychom zcela ztratili historickou paměť a snad i rozum.

A já na tomto místě prohlašuji, že nechci mít s tímto šíleným předválečným tancem nic společného. Odmítám, aby moje země byla zemí vazalskou a činila tak vazaly i ze všech nás, jejich občanů.

Zvedněme se ze země, na které ležíme jako otroci, a povstaňme k životu národa svobodného a svéprávného.

Protože žít jinak za žití nestojí.

Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUž zase hoří Reichstag   
Pridal tk Čtvrtek 29 březen 2018 - 06:59:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vy se neděsíte, že každý okamžik, může být poslední, kdy ještě vidíte svoje děti nebo vnoučata naživu a zdravé?

Vy se neděsíte, že pod vylhanou záminkou chystají některé „naše“ západní mocenské kruhy zločin, pro který – i přes prožité hrůzy druhé světové války a holokaustu - lidský jazyk nemá ani jméno?

Napište svému poslanci, napište svému senátorovi, napište vládě, napište ministrům, napište svým europoslancům, napište ministryni obrany, napište ministrovi zahraničí, napište panu Babišovi, předsedovi vlády v demisi, napište svému prezidentovi.

Kontaktujte politické strany – ANO, ODS, KDU-ČSL, SPD, Piráty, ČSSD, KSČM i neparlamentní strany.

Nenechme se zatáhnout jako ovce do války, kde my a naše děti budeme „vedlejší ztráta“, nenechme pasivně dojít situaci do jaderné války z vyfabrikovaných a podvodných záminek prolhaných mocenských elit.

Nebo se každý den ráno rozlučte se svými dětmi, jako kdybyste je viděli naposled.

Protože některý, nepříliš vzdálený den to naposledy opravdu bude.


Před 15 lety byl celý svět ujišťován, že Irák vlastní Zbraně hromadného ničení, kterými Saddám Hussein může během dvou hodin vyvraždit miliony Evropanů, pokud proti Iráku nebude podniknuta preventivní „humanitárně-bombardovací a demokratizační“, zločinná agresivní válka. Tehdejší ministryně zahraničí USA, Condoleeza Rice, před propagandistickým show v OSN slibovala „nezvratné důkazy“. Pak ministr obrany USA, Collin Powel, přinesl do OSN několik fotografií něčeho, co mohlo být klidně fotografií stavby tenisových kurtů v L.A.. Dále přinesl NAKRESLENÉ obrázky nákladních aut, o kterých prohlásil, že to jsou strašlivé irácké mobilní laboratoře, kde Irák vyrábí tisíce tun zbraní hromadného ničení. Také Collin přinesl – v rámci úmyslného a vědomého lhaní – ampulku se solí, o které prohlásil, že tak vypadá antrax, který by mohl zabít až milion nebohých Evropanů, pokud nedojde k okamžitému útoku proti suverénnímu a pro vlastní obyvatele i přes sankce poměrně dobře fungujícímu státu Irák (velice dobře fungujícímu pro vlastní obyvatele na poměry jeho kultury a civilizace; navíc - srovnejte s životem po „humanitárně-bombardovací demokratizaci“ – život se po americké agresi proměnil v naprosté peklo pro 99% obyvatel Iráku, v peklo, které trvá 15 let!).

O několik let později se Collin Powel, zřejmě pod tíhou vlastního svědomí pokusil ze všeho vylhat a ukonejšit vlastní svědomí tvrzením, že ho CIA obelhala. Pokud ho CIA obelhala obrázky nakreslenými v Microsoft Paint, tak ministrem obrany USA byl mentálně retardovaný kretén (to nemyslím jako nadávku, ale jako diagnozu), který musí být zbaven svéprávnosti a u kterého je div, že dokáže říci delší než jednoslovnou větu. Ale tak to samozřejmě nebylo. Collin Powell vědomě v OSN lhal a teď, možná pod tíhou vlastního svědomí a zodpovědnosti za statisíce mrtvých Iráčanů, se snaží ze všeho vyvinit a obelhat vlastní svědomí.

Dnes tu máme kauzu Skripal. Skripal prý byl otráven nervovým jedem Novičok, jistojistě z Ruska, jistojistě na přímý rozkaz Putina. Těsně před ruskými volbami, aby Putin zajistil poškození vlastního image před volbami. Nebo tak nějak to jistojistě bylo. Prý. Určitě. Asi. „Nic jiného není logické“.

Skripal prý byl otráven možná v restauraci, kde „jako zázrakem“ nikdo jiný otráven nebyl. Nebo možná byl otráven v autě, kde se ale žádné stopy Novičoku nenašly (kromě kliky u dveří auta, prý) nebo je britská vláda zatajuje. Nicméně přiotráven prý nebyl žádný policista, který prohlížel auto. Vlastně byl přiotráven policista, který prohlížel Skripalův byt. Vlastně bylo přiotráveno několik desítek lidí, nicméně nikdo z nich není nikde jmenován, žádné informace o jejich stavu, kde byli ošetřeni, nic. „Několik desítek lidí přiotráveno“ a už se na nic neptejte. Dokonce nejsou ani žádné fotografie Skripala z nemocnice.

Podle další verze byl Skripal otráven, když se svou dcerou doma vybalili zavazadla, kam jí někdo podstrčil Novičok – zřejmě v Rusku, na letišti. Na britském letišti to být nemohlo, to by britské premiérce nepřišlo logické. Tomu má „nasvědčovat“ další prohlášení britské premiérky, že prý Rusko zkoumalo již deset let, jak přepravovat chemické zbraně (aby je jako mohli podstrčit Skripalově dceři do zavazadel). No, nejsem expert na chemické zbraně, ale není základní „výhodou“ binárních chemických zbraní, že vznikají spojením poměrně neškodných a snadno přepravitelných složek až na místě a v okamžiku užití? Takže další propagandistická lež britské premiérky na ohlupování vlastních voličů – a na další posun veřejného mínění k akceptování startu jaderného holokaustu.

Ale již od začátku ví i americká velvyslankyně v OSN, že jistojistě Skripala otrávili Rusové. Někdo byl u toho a viděl pachatele? Dokonce i EU ví ihned a bez jakéhokoli vyšetřování, že za útok je odpovědné Rusko.

Skripal a jeho dcera tedy prý byli zasažení nervovým jedem u Skripala doma, jedem, který je až pětkrát smrtelnější než proslulý americký VX, jedem, který během 30 sekund až dvou minut zcela paralyzuje oběť a naprosto spolehlivě zabíjí během několika málo minut. Nicméně poté se Skripal a jeho dcera oblékli, sedli do auta, dojeli z domu několik kilometrů autem do restaurace, najedli se, sedli si na lavičku a tam teprve se jim udělalo nevolno. Nejméně dvě nebo tři hodiny po údajném zasažení údajným Novičokem v bytě Skripala. Nejméně 2 až 3 hodiny po údajném zasažení jedem, který paralyzuje během 30 sekund až 2 minut. A navíc i bez podání antidot jsou i po 23 dnech naživu. A antidota jim přeci být podána nemohla, protože když je našli, tak nikdo – kromě pachatele – nemohl vědět, čím byli otráveni. A vzorek krve jim byl odebrán až po 18 dnech, takže celou tu dobu nikdo – kromě pachatele – nemohl vědět, čím byli otráveni.

Několik fakt

Novičok se vyráběl a skladoval v Uzbekistánu. Ihned po pádu SSSR vláda Uzbekistánu pozvala armádu USA, aby převzala, dekontaminovala a demontovala výrobní a skladovací kapacity Novičoku. Bezpochyby si armáda USA odnesla informace o výrobní technologii, složení, možná i samotné zařízení přímo z Uzbekistánu.

Jen několik mil od místa nálezu Skripala a jeho dcery je britská facilita na výzkum biologických a chemických zbraní u Porton Down. Každá vojenská laboratoř na světě, která chce být něco platná, MUSÍ MÍT VZORKY chemických látek. Těch chemických látek, které mohou být potenciálně kýmkoli použity ve válce nebo v teroristickém útoku. A jakákoli vojenská chemická laboratoř musí být schopna vyrábět vzorky takových látek – pro testy, jak která látka funguje a projevuje se (preventivní výzkum), i pro zjištění, jaká látka byla případně použita. Na základě čeho jiného než srovnání se vzorky, by laboratoř zjistila, o jakou chemickou otravnou látku se jedná? Olíznutím?

Nervový jed Novičok si může vyrobit každý, kdo je alespoň magistr v oboru organické chemie – jak přiznal rektor hradecké univerzity a specialista na chemické zbraně. Předpokládám, že i přes inkluzívní multikulturní vzdělávání stále ještě mají i západní země několik chemiků, kteří něco málo tuší o organické chemii.

Vzorec Novičoku byl zveřejněn před mnoha lety v knize dostupné na Amazonu. Vzorcem, technologií výroby a vlastnostmi Novičoku se zabývá dokonce i česká studie (část 13 „Sloučeniny projektu FOLIANT/NOVIČOK“) z doby post-komunistické – i tato studie je veřejně dostupná (zatím; vždyť víte, jak některé informace čas od času najednou zmizí z webu).

Rusko také oprávněně upozornilo na fakt, že celá řada zemí musí být schopná Novičok produkovat (alespoň v laboratorním množství, které plně postačuje k také otravě, jako v případě Skripala) a že tedy látka, kterou byl otráven Skripal, MOHLA pocházet i z jiné země – Česká republika, Británie, Švédsko i další. V reakci na to Babiš i Stropnický se Šlachtovou prohlásili, že Rusko lže a obviňuje bez jakýchkoli důkazů (v dané kauze je to ze strany státu NATO, obviňujícího Rusko bez jakýchkoli důkazů jen na základě pocitů a dojmů, jako mluvit o provaze v domě oběšencově), protože naši chemici, nejlepší v NATO, nikdy v životě žádnou chemickou otravnou látku nebyli schopni v laboratoři vyrobit ani prozkoumat. Je jen otázkou, na základě čeho čeští chemici dělají výzkum chemických otravných látek, když nemají žádné vzorky ba ani laboratoře na výrobu vzorků.

Rusko dále požádalo, aby mu byly předány vzorky látky, kterou byl údajně otráven Skripal. Přesně v souladu s Úmluvou o chemických zbraních (znění zde) a s dalšími pravidly Organizace pro zákaz chemických zbraní, které jsou Rusko i Británie členy. Tato žádost byla zamítnuta britskou vládou. Proč? Nicméně Rusku bylo předloženo ultimátum, aby se vyjádřilo (zřejmě omluvilo, přiznalo a spáchalo sebevraždu jako jedinou možnou účinnou lítost, která by psychotiky v britské vládě uspokojila). Británie tak vědomě porušila ustanovení smlouvy o omezení chemických zbraní, která v takovémto případě ukládá POVINNOST umožnit odebrat vzorky na místě i „vyšetřované zemi“. Ještě jednou zopakuji - Velká Británie vědomě a úmyslně porušuje Úmluvu o chemických zbraních. Proč?

22. března, 18 dní po údajném otrávení Skripala a jeho dcery, rozhoduje britský soud, že Skripalovi je konečně možné odebrat vzorky krve i bez jeho souhlasu, který nemůže dát, protože je v bezvědomí. Takže 18 dní je Skripal v bezvědomí, lékaři ho 18 dní léčí a celou tu dobu vůbec NEVĚDÍ, CO SE SKRIPALOVI STALO, PROTOŽE MU JEŠTĚ NEMOHLI ODEBRAT VZORKY KRVE??? COŽE?!?!?!?!?

Čekala Británie tak dlouho - celých 18 dní! - s odběrem vzorků krve, aby došlo k samovolným chemickým procesům, kdy budou zničeny průkazné stopy ukazující případně na jiné než ruské autorství nervového jedu, který údajně otrávil Skripala?

Britská předsedkyně vlády je nicméně přesvědčena, že za útokem stojí Rusko, protože ji nic jiného nenapadá. Zřejmě nikdy neslyšela o požáru Reichstagu, zámince k španělsko-americké válce, o vysílači v Gleiwitz, o podstrčené vysílačce v Lidicích, o Amerikou vymyšleném útoku Vietnamu na loď US námořnictva v Tonkinském zálivu jako zámince pro zahájení války USA proti Vietnamu s následnými miliony mrtvých. Zřejmě nikdy neslyšela o „iráckých zbraních hromadného ničení“.

Britský ministr hysterie, Boris Johnson, ví, že útok nařídil Putin. Možná nám časem hysterický Boris nakreslí obrázek Putina, jak míchá Novičok, čímž dodá nezvratný důkaz a přímo „smoking‘ gun“. Baghdad Bob, bagdádský Bob, ministr vlády Saddama Husseina byl směšný. Psychotic Boris by byl směšný, kdyby nešlo o jeho spoluúčast na snaze o rozpoutání jaderné války.

Bývalá knihovnice a údajná zlodějka rohlíků, je přesvědčena, že když prezident Zeman požaduje zjištění fakt, jde o vlastizradu. A knihovnice jen lituje, že nemůže v rámci stanného práva za pomoci úderných oddílů „KalousekJugend“ (učitelé jim na to jistě dají volno ze školy) nechat prezidenta Zemana ihned zatknout a popravit – za to, že si dovoluje požadovat fakta o okolnostech Požáru Reichstagu č.2.

Rusko si zřejmě uvědomuje blízkost jaderného útoku NATO. Prezident Putin před několika dny pronesl projev, ve kterém dlouze hovořil o nových zbraních, kterými Rusko disponuje. To nebylo vychloubání ani vyhrožování, jak tvrdí naše hloupá propaganda. To bylo upozornění „neútočte na nás, dokážeme se bránit“. Jako když pes vrčí a ukazuje zuby – je to varování „budu se bránit, když mne napadneš“; pes, který chce útočit, zuby neukazuje, ale útočí. Snaha zabránit jaderné válce z hlouposti a arogance velení NATO a Washingtonu.

Brzy možná budeme mít v Evropě jadernou válku - „preventivní“, jako prý byla válka v Iráku, aby Irák nemohl zaútočit neexistujícími zbraněmi hromadného ničení. A pak se tomu Bush smál a mohl se potrhat smíchy, že v Iráku žádné zbraně hromadného ničení nejsou – jen kvůli této lži zemřelo více než milion nevinných v Iráku a desítky milionů lidí dalších lidí zaplatily za tuto lež zničenými životy. „Vtip“ nad statisíci mrtvých, „smějte se, hahaha“.

Brzy možná budeme mít takovou válku přímo v Evropě. „Humanitárně bombardovací“ jadernou válku s desítkami milionů mrtvých. Asi časem uslyšíme od kavárny termín „humanitární holokaust“. Někdo z mocenské nomenklatury pak bude nad desítkami milionů mrtvých Evropanů vtipkovat, že ten „Novičok jistojistě z Ruska“ možná byl jen zkažený sendvič, „hahaha, smějte se“.

Myslíte, že si dělám legraci z vážných věcí? Dělám. Protože mne obchází hrůza z toho, kam zcela očividně mocenská nomenklaturní elita směřuje události – k jaderné válce v Evropě. Pod jakoukoli záminkou, pod jakýmkoli sebehloupějším obviněním.

Vy se snad neděsíte jaderné války v Evropě - očividně plánované, připravované a intenzivně propagované jaderné války proti Rusku? Vy se neděsíte jaderné války, která zabije desítky nebo stovky milionů Evropanů jako „collateral damage“, vedlejší ztráty v plánu washingtonské, bruselské a londýnské nomenklatury?

Vy se neděsíte, že každý okamžik, může být poslední, kdy ještě vidíte svoje děti nebo vnoučata naživu a zdravé?

Vy se neděsíte, že pod vylhanou záminkou chystají některé „naše“ západní mocenské kruhy zločin, pro který – i přes prožité hrůzy druhé světové války a holokaustu - lidský jazyk nemá ani jméno?

Napište svému poslanci, napište svému senátorovi, napište vládě, napište ministrům, napište svým europoslancům, napište ministryni obrany, napište ministrovi zahraničí, napište panu Babišovi, předsedovi vlády v demisi, napište svému prezidentovi.

Kontaktujte politické strany – ANO, ODS, KDU-ČSL, SPD, Piráty, ČSSD, KSČM i neparlamentní strany.

Nenechme se zatáhnout jako ovce do války, kde my a naše děti budeme „vedlejší ztráta“, nenechme pasivně dojít situaci do jaderné války z vyfabrikovaných a podvodných záminek prolhaných mocenských elit.

Nebo se každý den ráno rozlučte se svými dětmi, jako kdybyste je viděli naposled.

Protože některý, nepříliš vzdálený den to naposledy opravdu bude.


PM

Aliance národních sil

Zdroj: https://www.aliancens.cz/single-post/2018/03/28/U%C5%BE-zase-ho%C5%99%C3%AD-Reichstag
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDavid Rath: ,,Strejda" Babiš a nahá oběť   
Pridal tk Čtvrtek 29 březen 2018 - 06:47:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Z jednání - nejednání o nové vládě je čím dál tím parnější, že je úplně jedno, zda v ní bude sedět někdo za ČSSD nebo půjde čistě o anonisty. Babišovi lidé to budou tak jako tak. Sociální demokracie vlastně přestává existovat. Její šance na záchranu byly zhruba dvě. Buď donutit Andreje Babiše, aby ve vládě nebyl a socialisté obsadili alespoň tři klíčové pozice - finance, vnitro a spravedlnost. Nebo se měli stát tvrdou opozicí.

Samotný Foldyna

Zdá se, že si je toho vědom tak akorát poslanec Foldyna. Parta okolo Jana Hamáčka spíš působí dojmem - ať si užijeme, dokut to ještě jde. Na oko kladou Babišovi podmínky, ten je zažene jako otravnou mouchu a oni přiběhnou znovu s něčím bezvýznamnějším a ještě bezvýznamnějším až dostanou resorty, kde zmizí z očí i mysli veřejnosti. Hlavně mít plat, auto a kancelář.

Koupení komunisti

Babiš si dovoluje hrát vabank, protože nemá soupeře.Komunisty si koupil už dávno. Koluje takový vtip: proč soudruh Babiš neřekne, kolik dal milionů soudruhovi Filipovi pro svoji rodnou stranu? No protože by ostatní zbylí soudruzi zjistili, co se cestou k nim ztratilo. V příštích volbách nemají voliči KSČM důvod hodit hlas béčku komunistů, když mohou rovnou volit jejich A ligu - tedy Babiše.

Okamura jako ubožák

Okamura se trvale zesměšňuje tím, jak Babišovi nadbíhá, podlézá, různě se nabízí a podbízí. Premiér mu přitom nepokrytě dává najevo, že s takovou ,,špínou" se zahazovat nehodlá. Kdo by chtěl příště volit ubožáky bez sebevědomí, kterými všichni zjevně pohrdají. Lísají se tam, kde je nikdo nechce.

Chce ODS vůbec něco?

ODS působí slabě a rozplizle. Povykuje v ní nesympatická Němcová, která se čím dál tím více podobá zapšklé aktivistce nějakého zapomenutého Majdanu. U TOP není jasné, zda jí velí mizantropický Kalousek nebo z ODS zběhlý Pospíšil, který spíš působí jako aktivista nějaké duhové ligy placený strýčkem Sorosem. K tomu se tak nějak připojují i nezajímaví Starostové.

Pirátský strejda

Zbývají akorát Piráti, ti jsou občas vtipní. Třeba jejich kontrování ,,strejdou" Babišem je nutné ocenit. V záplavě šedi alespoň něco. Nicméně, když se vytasí se svými nápady, typu učinit z advokátů práskače daňové správy, sympatie rychle mizí. Navíc starší generaci si vesměs nemají stejně šanci získat.

Sliby a sliby

Andrej Babiš si neschopnost soupeřů dobře uvědomuje a nasadil ostré tempo k získání drtivé většiny. Kroky k ovládnutí policie už činí, lidu slibuje a rozdává na všechny strany. Kdo by ho neměl rád, když autobusy s vlaky budou takřka zdarma, mají růst důchody, platy a v krajích mají být nové nemocnice, školy i silnice. Žádný z oponentů nenašel účinnou protizbraň na jeho slibové žně. Ono bude pár let trvat, než národ zjistí, že byl obelhán. Teď stačí jen ve správný čas spustit volby.

Tygr před skokem a nahá oběť

Andrejovi jeho plán vychází. Až se nechce věřit, že se všechno stalo náhodou. Nejprve bylo potřeba odstranit z politiky všechny výrazné a rázné lidi. Spolu s nimi zničili celé finanční podhoubí, na kterém strany stály. Teď jsou bez osobností a bez peněz. Jako nazí chudáci v houští a proti nim stojí tygr, který má všechno. Jak to asi dopadne? Můžete hádat.

David Rath

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZápad vyhlásil Rusku totální válku. To Adolf Hitler také…   
Pridal tk Čtvrtek 29 březen 2018 - 06:43:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zas tak často nepoužívám bombastické nadpisy a původně jsem měl v úmyslu použít spíše nadhledovou a možná i ironickou formu. Ovšem rozhodující nakonec pro mne bylo, jak na událost s otravou Skripaka a jeho dcery mohou nahlížet samotní Rusové. A zde mně vodíkem bylo vystoupení mluvčí ruského zamini Marie Zacharovové na ruském 1. televizním kanálu, která včetně grafických pomůcek velmi vážně a velmi emotivně popisovala vypovězení ruských diplomatů jako totální válku.

Nuže, čteme– li reakce v západním, ale i našem tisku, posloucháme – li vítězoslavný ryk premiérky Mayové, ale i našeho Babiše, vše je pojímáno jako rozhodující střetnutí Západu s Ruskem coby obnovenou Říší zla. A vše je rovněž chápáno jako významné vítězství už dlouho frustrovaného Západu.

Jen na okraj konstatuji, že nikdy nevěřím Velké Británii, která nás naprosto ostudně a neomluvitelně vydala kdysi na pospas Adfolfu Hitlerovi a jejíž militaristická politika opřená o zcela vylhaná tvrzení o existenci zbraní hromadného ničení v Iráku nás spolu s hlavním tahounem tohoto novodobého tažení vedeného USA vehnala do války v Iráku s miliónem mrtvých, vznikem Islámského státu a dalšími milióny migrantů. Tatáž Velká Británie spolu s Francií a následně s vynucenou účastí USA nás vehnala do války v Libyi, jejíž rozvrat se jen prohlubuje a přes jejíž území k nám rovněž putuji další statisíce migratů a konečně tatáž Velká Británie (ale i Francie) podporovala a podporuje džihádistické teroristické síly v Sýrii proti legitimní Asadově vládě.

Samozřejmě, že vždy šlo o jednání, které neposvětila Rada bezpečnosti.
Dále konstatuji, že jen politický psychopat by mohl nalézt důvod na straně Ruska pro otravu v zásadě zjevně bezvýznamného a nepotřebného bývalého rozvědčíka Skripala, jehož bezvýznamnost vyplývá už z faktu, že pro špionáž ve prospěch Velké Británie mu byl uložen až trapný trest 13 let, v situaci kdy se jindy ukládá doživotí a v USA možná i trest smrti a následně dokonce vyměněn do Velké Británie za jiné pro Rusko důležitější vězněné osoby.

Bereme – li v úvahu, že jsou různé teorie a jednu z nich mimoděk naznačil potencionální budoucí britský premiér Jeremy Corbyn v parlamentní debatě, když upozornil na provázanost části ruských oligarchů dlících v Británii na konzervativce Terezy Mayové. Ten rozhodně například na rozdíl od našeho Babiše nevěřil, že je vina Rusů prokázána a chtěl důkazy. Za to byl málem na místě lynčován.
Ale jinak tento střet musel přijít, jen mohl mít nejrůznější podobu.

Západ s Východem prohrává svůj boj, s Čínou v ekonomické rovině, což se zčásti děje s jeho souhlasem, ovšem s geopolitickým nástupem Ruska kategoricky nesouhlasí.
A logicky…

Kyjevský státní převrat organizovaný a financovaný Západem, zvaný euromajdan měl totiž Rusko zatlačit ještě dál na Východ a učinit z něho zkolabovaný a vysmívaný útvar dokazující pravdivost téze roku 1990, že historie skončila a celosvětovým vítězem se stává Západ.

Výsledek známe. Za čtyři roky od majdanu přes tvrdé sankce, se Rusko z hlediska geopolitiky znovu vrátilo do postavení supervelmoce, kdy jsou oblasti zejména v politickém podbřišku Evropy, tj. na Blízkém východě, kdy bez Ruska nic není rozhodnuto. A není rozhodnuto ani jinde. Skončila doba, kdyby Británie, Francie, ale i USA mohly tak jako v posledních 30 letech bez rizika zahájit války a svrhávat režimy.

Vyhoštění ruských diplomatů a tak silná podpora mnohých a nikoliv ovšem všech zemí EU a dalších zemí řadících se tzv. k Západu je mediálně nepochybně snad nejsilnější signál od roku 1945, ovšem fakticky je to brnkačka.

To, že Rusko samozřejmě recipročně vyhostí diplomaty dotčených zemí je v podstatě jen organizačním opatřením. Hold si jedni budou balit kufry na cestě domů a jiní na cestě do Ruska.
Potud je označení totální válka vlastně přehnané.

Co ovšem není přehnané je vztah obnovené totální nedůvěry mezi Západem a Ruskem a její návrat do atmosféry po kyjevském majdanu.

Ale zřejmě i zde hloubka problému není tak velká.

Čas totiž hraje pro Rusko a nikoliv pro Západ, zejména Evropskou unii.

Evropskou unii čekají zřejmě drastické časy v jednom ohledu. Jestli se například Andrej Babiš domníval, že sebe i nás zachránil před možným většinovým hlasováním o Dublinu 4, tak je na velkém omylu. Nyní sehrál pouze roli užitečného idiota. To, že s ním mluví premiérka May, která už za půl roku premiérkou nemusí být a je vlastně už mimo EU, je směšné.

Do EU zadul ledový vítr ne z Ruska, ale z Německa a Francie. Odhodlání Německa a nového fanatického ministra zahraničních věcí Heiko Maase, prosazovat sankce proti zemím, které budou odmítat migranty, stejně jako prosazování většinového rozhodnutí u mnohých otázek, které už teď silně zaznívalo ze zemí Beneluxu, bude prosazeno téměř s jistotou. Navíc tento problém bude zřejmě umocněn tím, že během Babišovy vlády tj. do čtyř let skutečně může přijít mnohamiliónová vlna běženců se subsahalské Afriky. Že je nám laskaví sousedé z Německa přepošlou, nikdo nepochybuje. A kromě vystoupení z EU, neznám jiný prostředek, jak tomu zabránit.
A vlastně je…

Bude to možná opět nakonec Rusko, které na úpěnlivou žádost například Itálie bude muset udělat v Libyi, kterou Západ naprosto rozvrátil, pořádek jako v Sýrii, aby se stabilizovali síly bránící masovému importu migrantů.

Výsledek totální války Západu proti Rusku bude zřejmě jediný. Rusko zcela určitě zmobilizuje své síly a posílí. Stále více bez něho na světě zásadní věci nebudou moci nastat. Naopak Evropa si bude muset kousnout do hořkého jablka poznání, že bez Ruska je sice ekonomicky bohatá, ale z hlediska geopolitiky je pouhým účetním od zeleného stolu.

A navíc. Tak jako už teď, přes mohutnou ideologickou masáž 12 – 14 zemí EU nevyhostilo ruské diplomaty (O jaké jednotě EU se to vlastně hovořilo?), sílící role Ruska přitáhne další země, které po vzoru Rakouska si budou uvědomovat, že bez Ruska Evropa není Evropou…

Západ v pomyslném slova smyslu se svou totální válkou dopadne jako Hitler. Ale protože je to válka slov a gest, věřme, že prohraje poznáním svých omezených geopolitických mezí. Fyzicky to bolet nemusí.

Jiří Vyvadil

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOstravští cikáni, nová biomasa a jiné důkazy o zákonu o akci a reakci   
Pridal tk Čtvrtek 29 březen 2018 - 06:38:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V dobách, kdy vedoucí úlohu měla Komunistická Strana Československa, jsem s oblibou strhával sovětské vlajky, které se čas od času objevovaly v mém dosahu. Měl jsem proto dva dobré důvody: jednak jsem věděl jsem, že na českém území nemají tato cizí rudá plátna co dělat a jednak jsem k tomu žlutému nářadí s hvězdou cítil vnitřní odpor. Nejspíše byl tento odpor způsoben nezaslouženě slastným životem komunistických papalášů a jejich vlajkové akce ve mě vyvolaly negativní reakce.

Dnes tyto rudé zástavy zmizely. Nahradili je ovšem modrými, pro změnu ne s jednou, ale s mnoha žlutými hvězdami. Stalo se a já opět vím, že ani tyhle fábory tady nemají co dělat. Jen to mé trhávání nějak vázne. Nevím čím to - buď už nevyskočím tak vysoko jako za mlada anebo se poučili a věší je podstatně výš.

Platí, že každá akce vyvolá reakci. Teda, asi to neplatí úplně vždy, ale říká se že každá. Mělo by to teoreticky vypadat tak, že když například najedete autem do stromu určitou silou, strom okamžitě zapůsobí touž silou na vaše vozidlo, jen v opačném směru. Nebo když budete hlavou tlačit do zdi, zeď vám to vrátí úplně stejně.

Nebyly to sice moc chytré příklady, ale byla to fyzika. V některých případech, lépe řečeno životních situacích, to tak ale úplně neplatí. Když už jsme zmínili to bourání aut, tak uvedu jeden názorný a skutečný příklad, o kterém fyzika nemá ani páru.

Místní cikáni používají tady v Ostravě jednu novou fintu: na křižovatce najedou do něčího auta, následně vyskáčí čtyři uřvaní "takyobčané" z té jejich plechovky a začnou po druhému, zcela šokovaném účastníkovi nehody ječet tak, že ho přinutí podepsat svou jednoznačnou vinu. Na základě tohoto podpisu pak pojišťovna cikány vyplatí. (Jen na okraj proč to dělají? Protože výše škody vždy převýší cenu jejich plečky a jsou si pro plečku novější.) Říkáte si asi, že kdyby i tady platil zákon akce a reakce, tak by cikáni skončili před soudem, jako viníci úmyslné nehody a způsobené škody by hradili z lepení sáčků v kriminále. Takže to vypadá, tady zákon akce a reakce asi neplatí.

Ano, z předchozího příkladu se může zdát, že zákon akce a reakce je zákonem pouze fyzikálním a jinak neplatí. Ale není tomu tak. I když reakce poškozeného (ve většině případů se jedná o na pohled křehké ženy, protože si svou oběť cikáni nejdříve otipují) se tomuto zákonu ani nepřiblížila, tak přes to i zde tento zákon platí. Jen trochu jinak.

Co nastane potom co se účastníci nehody odeberou do svých domovů? Cikáni se budou radovat, to ano, ale jinak se stane to, že oběť dobře ví, jak nehoda ve skutečnosti proběhla a cikány začne nesnášet nebo dokonce nenávidět. Také se o tomto cikánském svinstvu zmíní doma manželovi a ten bude vzteky bez sebe. Jejich děti domácí proticikánskou náladu samozřejmě vnímají také a učitelku ve škole, která bude vykládat něco o nutnosti pomáhat cikánům, budou brát za lhářku a budou jí opovrhovat. Také nezapomeňme, že se příhoda s nabouraným autem rozšíří po celé rodině i na pracovištích obou manželů. Dejme tomu, že se o tomto cikánském chování přímo dozví celkem dvě stovky osob a každá z nich bude za jejich čin cikány nesnášet. A každá také svou nesnášenlivost bude přenášet dál, na další známé i neznámé. Ale pozor - nebudou nesnášet jen ty čtyři cikánské bourače. Budou nesnášet celou národnostní skupinu, ze které ti čtyři cikáni pocházejí!

Nyní je již jasné, že i když to tak zprvu nevypadalo, tak i v popsané situaci zákon akce a reakce platí. Je sice transformovaný do pocitů, ale jednoznačně platí. A co více, po dlouhá desetiletí se bude vytvářet obrovská skupina osob, kterým nikdy nevymluvíte jejich oprávněně záporný postoj k cikánům. Je tedy otázkou, zda cikánům podvodné získání novější ojetiny stálo za to, že všemi cikány bude po dobu padesáti, sto let opovrhovat mnoho a mnoho tisíc osob. Jak vidět, tak síla reakce v takových případech mnohonásobně převýší sílu akce a profesoři fyziky mohou jen nevěřícně kroutit hlavami.

Jenže u cikánů to ani zdaleka nekončí. To byl jen jeden, jediný praktický příklad akce a reakce, kterých je všude kolem nespočet. Základem všeho je, že někdo provede něco, co se dělat nemá a toto vyvolá reakci opačného směru. V tom našem případě se ti čtyři cikáni chtěli mít půl roku dobře v novějším autě, ale díky tomu se budou mít všichni cikáni do jednoho, sto let hodně špatně v naší majoritní společnosti. Ale stejně tak to platí všude kolem nás:

Třeba když ČSD udělá akci a zřídí místa ve vlaku speciálně jen pro ženy, tak reakce bude, že se na ty femistické exotky budou chodit dívat ostatní cestující a možná si je i nafotí. Takže celková reakce bude, že se jejich účet bude bavit na celý internet a že kvočící feministky na svou aktivní podporu diskriminace mužů nadosmrti nezapomenou.

Nebo když nám zastánci nelegální migrace akčně tvrdí, že si na terorismus musíme zvykat? Reakce? Tak reakce normálních lidí je, že budou nenávidět nejen ty islamisty a vítače, ale i celou EU administrativu, která úmyslně neochránila hranice.

A nebo když nová biomasa Němcová začne vyhlašovat akci na postavení prezidenta před soud za vlastizradu, protože specialisty z BISky pověřil vyšetřit, zda se u nás vyráběla nějaká chemická látka. Tak jaká tady asi tak může být reakce? Reakce normálních lidí bude taková, že si dovtípí, že ve výrobě oné chemické látky je pravděpodobně osobně zaangažována ona nová biomasa, a že i toho ruského Skripala zabila nejspíše ona.

Nebo když za několik hodin po vraždě slovenského novináře jsou organizovány akční pochody mládeže s jednotnými odznáčky a samotní poslanci v Blavě vzývají k převratu? Tak reakce normálního člověka nemůže být jiná, než že začne podezřívat z vraždy nejen všechny ty vykřikující, ale i celé USA, které tyto pochody přes neziskové organizace platí. To je zcela zákonitá reakce.

A když na konci kvartálu vidíme na konci obcí akčně v keřích ukryté chrániče a pomahače, tak přeci normální reakce řidičů je, že se začnou navzájem problikávat a policisty nazývat samičím zdrojem vepřové šunky. A zase platí, že nejen ty ukryté - spadnou do toho všichni do jednoho!

A nebo z jiného soudku - když začnou ve všech filmech akčně a intenzivně protlačovat scánéře, že černoch je vždy geniální vůdce nebo hodný chudáček a běloch pokaždé odporný a slizký gauner nebo přitroublý slaboch? Tak tady normální reakce běžného člověka je, že začne opovrhovat nejen celou moderní kinematografií, ale co čert nechtěl, i všemi černochy. Omg!

A nebo naopak, když začne být celý svět 3x denně hnusný na Rusko, které prý může za všechno zlé, nemůže nám to nepřipomenout situaci, ve které se ocitají ostravské ženy, do kterých najede ojetina, plná agresivních cikánů. Je to základní psychologie, kterou nemají ještě všichni lidé osvojenou: pokud je někdo neoprávněně usurpován, u normálního jedince (i společnosti) toto vyvolává soucit s poškozeným a zášť k usurpátorovi. Výsledná reakce tedy nemůže být jiná, než nekritická láska k Rusku a nekonečný odpor k západu. To je celkem jasný výsledek zákona o akci a reakci při organizování akcí proti Rusku. Omg, omg!

Takže jaký je závěr? Je jednoduchý - pokud chcete patřit k nenáviděné spodině a lidskému odpadu, tak každý den lžete a podvádějte, utiskujte slabé, hodně nahlas řvěte a ostatním zakažte mluvit, obviňujte nevinné a sami sebe vyhlaste za jediné spravedlivé, ve skrytu číhejte na každé pochybení občana a potom ho dehonestujte, propagujte abnormality a kažte nesmysly, vyvěšujte cizí vlajky a směšná hesla. Když tyto akce budete dělat svědomitě, nebojte - reakce o nečekané síle na sebe nedají dlouho čekat.

Dan Niel

Zdroj: Czech Free Press

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRuský velvyslanec: „Vztahy s USA jsou zničeny. USA rozumí jedině síle a obdrží od nás dárek.“ Petrojüan – smrt americké ekonomiky? Kongres pořádá naléhavý briefing ohledně války   
Pridal tk Čtvrtek 29 březen 2018 - 06:31:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Prezident Donald Trump vypověděl 60 ruských diplomatů a nařídil uzavření ruského konzulátu v Seattlu – tvrdí, že tam hrozí riziko špionáže americké námořní základny v Bremertonu.

USA a 21 dalších zemí také oznámilo vypovězení ruského diplomatického personálu: Rusko nyní charakterizuje situaci jako „stav konfrontace se západem„. Ruský velvyslanec dokonce prohlásil, že vztahy s USA jsou zničeny.

Estonsko vypovědělo ruského vojenského atašé.

Ukrajina vypověděla 13 členů ruského diplomatického personálu.

Nizozemsko sdělilo, že vypoví 2 členy ruského diplomatického personálu a další budou následovat.

Česká republika vyhostí 3 ruské diplomaty.

Litva vyhostí 3 diplomaty a zakáže 44 Rusům vstup do země.

Lotyšsko vypoví jednoho, avšak klíčového ruského diplomata a uvažuje o dalších sankcích.

Dánsko, Španělsko a Itálie vyhostí 2 ruské diplomaty.

Francie, Německo, Polsko a Kanada vypoví čtyři diplomaty.

Irsko, Belgie, Lotyšsko, Estonsko, Chorvatsko, Finsko, Rumunsko a Maďarsko po jednom.

V odpovědi na nastalou situaci Rusko oznámilo vyhoštění nejméně 60 Američanů z velvyslanectví v Moskvě – vyhlašuje zničení vztahů s USA.

12 Rusů bylo vyloučeno z OSN – USA tvrdí, že se jedná o členy zpravodajské agentury, kteří byli zapojeni do ilegálních aktivit.

Ruský vyslanec ve Washingtonu byl vyhoštěn.

RUSKÝ VELVYSLANEC TVRDÍ, ŽE TO JEDINÉ, ČEMU USA ROZUMÍ, JE SÍLA A MOHOU OČEKÁVAT, ŽE OD RUSKA OBDRŽÍ DÁREK.

To vše se děje kvůli ÚDAJNÉMU použití nervové látky proti bývalému sovětskému špionovi a tedy porušení mezinárodní Úmluvy o chemických zbraních. Problém s tímto tvrzením tkví v tom, že tato nervová látka nesoucí název Novičok byla pod dohledem OSN Ruskem oficiálně zneškodněna již před desítkami let.

Británii se dosud NEDAŘÍ poskytnout důkazní vzorky Rusku k provedení analýzy a ukázalo se, že v Británii, 8 mil od místa, kde byl Skripal otráven, se nachází zařízení, kde se vyráběl ten stejná – nebo podobná – nervová látka.

Rusko uvádí, že tento incident má na svědomí Británie – jako útok pod falešnou vlajkou – a odmítá vydat vzorky důkazu proto, že by se přišlo na to, že byly vyrobeny v Británii!

V tuto chvíli to vypadá, že kauza „otrava bývalého ruského agenta nervovou látkou Novičok“ je útok pod FALEŠNOU VLAKOU, ke kterému došlo za účelem rozpoutání války s Ruskem – a očividně se tomuto cíli také blíží.

RUSKO UVEDLO, ŽE „SE JEDNÁ O ÚMYSLNOU KONFRONTACI, KTERÁ NEZŮSTANE BEZ ODPOVĚDI“ – RUSKÁ VLÁDA.

AMERICKÝ KONGRES POŘÁDÁ NOUZOVÝ BRIEFING, JEHOŽ HLAVNÍM TÉMATEM VÁLKA.


Komentář Hala Turnera

Je mi 56 let, jsem na světě už docela dlouho. NIKDY jsem však nebyl svědkem tak masivního vyhošťování diplomatů na světové scéně. Jedná se o bezprecedentní kolektivní akci, která nevede k ničemu jinému, než k válce. Nemůžete mít válku, aniž byste nejprve zničili mezinárodní vztahy…a ty vztahy byly právě zničeny. Dnes.

Hloubka dluhu, v kterém se nejmocnější země světa aktuálně nachází, již nemůže být splacena. Nekontrolovatelná populace, nekontrolovatelná imigrace,nekontrolovatelné dluhy, selhání Brexitu. A jediným rychlým řešením je válka. Celosvětový souboj s následky, jaké si mnozí z nás ani neumí představit.

Jak sami víte, zde v USA dluh naší federální vlády dosáhl 21 bilionů dolarů. Není reálné splatit ani úroky, natož celý dluh. Kdyby vláda snížila výdaje, lidé, kteří jsou na tomto systému závislí, by se vzbouřili. Takže to JEDINÉ východisko vlády je se těchto lidí zbavit.

Kde vládne největší prosperita a kam teče nejvíce sociálních výdajů? Jídlo, bydlení, dotace na elektřinu a plyn, zdravotní péče? Města.


Co by bylo prvním cílem „výměny“ nukleárních hlavic? Města! Problém vyřešen.

Už chápete, jak přemýšlejí? Nic osobního, čistá matematika. Nemohou dále pokračovat v utrácení, nemohou splatit to, co dluží, dokud lidé, co vysávají státní peníze nezmizí. Začnete válku, zabijte tím všechny ty nepotřebné vyžírky (státní občany) a vládní problém je vyřešen. Je to takhle jednoduché.

AKTUALIZACE

„ZÁPAD UČINIL CHYBU A V REAKCI NA TO UČINÍM KONEČNÁ ROZHODNUTÍ“ – PUTIN


Mé zdroje v Intelligence Community (IC) uvádí, že to vše je možná spojeno s „Petrojüanem“, který Čína zavedla k prodeji a nákupu ropy v jüanech místo dolarů. Petrojüan byl oficiálně zaveden včera v noci a za první hodinu obchodování na burze proteklo 10 miliard dolarů.

Po desítky let se veškerý obchod s ropou uskutečňoval v dolarech. To znamenalo, že země z celého světa potřebovaly fyzické americké dolary k nákupu ropy. Díky novému způsobu získávání ropy s využitím čínského jüanu, se celá flotila amerických dolarů vyplaví zpátky ve Spojených státech a to ze zemí, které již naši měnu používat nechtějí a kterým se nelíbí, že ji dosud používat musely.

Jakmile se veškerá tato hotovost vrátí zpět do USA, způsobí to téměř okamžitou hyperinflaci, ztrátu hodnoty dolaru a kolaps americké ekonomiky.

To je něco, díky čemu se země vydávají do války…zabránit takové situaci.

To odpovídá situaci kdy jsme svědky toho, že USA záměrně provádějí cvičení „Svoboda plavby“ v Jihočínském moři, ignorují umělé ostrovy vytvořené Čínou a nové „teritorium“ těchto ostrovů.

Minulý týden čínský prezident Xi Jinping sdělil, že „Čína je připravena svést krvavou bitvu“ o to, o čem tvrdí, že je jejich „suverenita“ v regionu.

Čína je součástí ekonomické skupiny BRICS: Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jižní Afrika. Tyto země dohromady tvoří OBROVSKOU ekonomickou sílu a pokud nyní všechny přepnou na obchodování v petrojüanech, pak USA jako ekonomická velmoc pravděpodobně nepřežije!

Proto se objevují „potíže“ se dvěma největšími hráči skupiny BRICS: Čína a Rusko.

Začátek 3. světové války může vypuknout ke konci měsíce. Vyhoštěním velvyslanců to vždy začíná, je to poslední krok před tím, než začnou létat kulky. Vypovězení diplomatů je jednou z prvních známek války. Znamená to, že všechny nepřátelské prostředky jsou odstraněny, aby nemohly činit nic zevnitř.


Zdroj: http://tadesco.cz/rusky-velvyslanec-vztahy-s-usa-jsou-zniceny-usa-rozumi-jedine-sile-a-obdrzi-od-nas-darek-petrojuan-smrt-americke-ekonomiky-kongres-porada-nalehavy-briefing-ohledne-valky/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerický kongres zakázal Kyjevu předávat zbraně pluku Azov   
Pridal tk Čtvrtek 29 březen 2018 - 06:20:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký Kongres zakázal Kyjevu předávat pluku ukrajinské národní gardy Azov zbraně, které obdrží od Spojených států. Uvádí to portál The Hill.

Tento dodatek byl zahrnut do návrhu zákona o státních výdajích (který má celkem 2232 stránek), jenž byl schválen minulý týden.

„Myšlenky o nadřazenosti bílé rasy a neonacismus jsou nepřípustné a v našem světě nemají co dělat (…). Jsem velmi rád, že zákon, který byl nedávno přijat, znemožní poskytovat americkou pomoc, ať už se jedná o zbraně nebo instruktory, neonacistickému praporu Azov," prohlásil zástupce Kalifornie Rohit Khanna, jeden z největších odpůrců dodávek bojových zbraní na Ukrajinu v Kongresu.

V dodatku stojí, že do řad praporu jsou přijímáni stoupenci ultrapravicové ideologie a radikálové.

Tuto podmínku se snažili zahrnout do textu dokumentu již několik let. Pokaždé však byla zamítnuta.

V červenci 2017 tisková služba Azovu zveřejnila zprávu o tom, že prapor obdržel americké granátomety PSRL-1. Přitom v národní gardě tvrdili, že tyto zbraně nemají. Později byl článek odstraněn.

Zdroj: portál The Hill, Sputniknews.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŠokující informace co vše o nás ví Facebook. Výsledky jsou děsivé   
Pridal tk Čtvrtek 29 březen 2018 - 06:16:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Po skandálu se společností Cambridge Analytica si hodně obyčejných uživatelů Facebooku položilo otázku: jaká data tato sociální síť shromažďuje o mně, píše časopis The Business Insider. Aby to zjistili, vyžádali si své údaje z Facebooku ve formátu souboru ZIP.

Zatímco většina lidí očekávala, že uvidí data týkající se použití facebookové aplikace, ve skutečnosti se jim před očima objevila ta nejosobnější informace, kontakty na jejich mobilech a všechny SMS. Dokonce i těm, kdo Facebook Messenger nepoužívají.

„Oni vydrancovali můj mobil. Mají telefonní čísla lidí, kteří nejsou na Facebooku," napsala britská herečka Emma Kennedyová na Twitteru.

„Právě jsem stáhl svůj archiv údajů z Facebooku. Otevřel jsem první stránku (kontaktní údaje). Zdá se mi, že právě teď jsem zažil menší panický záchvat. Musím si vykouřit cigaretu, abych si uklidnil nervy, než v tom budu pokračovat dále. To bude dlouhé vlákno," píše uživatel Buffetkhor.

Tento problém se dotkl dokonce ajťáků, kteří se vyznají v ochraně soukromí.

„(Tohle je) historický záznam úplně všech kontaktů z mého telefonu, včetně těch, které už nemám," zuří novozélandský vývojář Dylan McKay. Také zjistil, že Facebook nahrál údaje o 700 jeho telefonátech, o jejich délce a typu a také o 1396 SMS. Včetně konceptů.

V interview pro list New Zealand Herald si postěžoval, že objevil i skeny smluv a osobních dokumentů, které kdysi musel posílat přes sociální síť.

„Je to divný pocit, že tě v některém smyslu zná Facebook lépe než ty sám," dodal.

Zdroj: The Business Insider, New Zealand Herald, Sputniknews.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerický ekonom vyzval Trumpovu vládu k vyřešení obchodních otázek v rámci WTO   
Pridal tk Čtvrtek 29 březen 2018 - 05:59:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký prezident Donald Trump nedávno oznámil uvalení cel na čínský dovoz v souladu s takzvanou sekcí 301. Americký ekonom Steve Hanke, profesor aplikované ekonomie na Univerzitě Johnse Hopkinse se vyslovil v tom smyslu, že americký obchodní deficit je problém „vyrobený v USA" a nijak nesouvisí s Čínou. Steve Hanke v rozhovoru pro CRI řekl, že Trumpova vláda by neměla politizovat obchodní otázky mezi Čínou a USA, místo toho by měla usilovat o řešení obchodních sporů s Čínou legálními cestami v rámci Světové obchodní organizace (WTO).

Steve Hanke pracoval jako člen ekonomického poradního výboru Bílého domu během vlády prezidenta Reagana. V současnosti je profesor aplikované ekonomie na Univerzitě Johnse Hopkinse. Na začátku rozhovoru pro CRI uvedl, že obchodní politika Trumpovy vlády vůči Číně je založena na špatných zásadách. Podle Donalda Trumpa by měla být Čína zodpovědná za americký obchodní deficit s Čínou. To ale znamená, že Bílý dům nechápe správně ekonomické zákony v mezinárodním obchodu a nedokázal správně identifikovat základní důvod amerického obchodního deficitu s Čínou.

„Je to problém úplně „vyrobený v USA". Protože celkový objem obchodního deficitu USA vlastně určuje americká vláda. To nemá nic společného s Čínou, Jižní Koreou nebo Evropskou unií. Spojené státy udržují deficit zahraničního obchodu od roku 1975. Proč? Neexistuje žádný vztah s cizinci, protože americká vláda, americké podniky i jednotlivci nemají dostatečné úspory. Investujeme mnohem víc, než ušetříme, téměř každý rok máme schodek státního rozpočtu. Rozdíl mezi touto investicí a úsporami určuje celkový objem našeho obchodního deficitu," uvedl Steve Hanke.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3142 sec,0.0851 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,889kB