Pátek 30 březen 2018
Velký pátek v Česku: Babišova vláda ukřižovala Jevgenije Nikulina, v noci a potají ho odvezli americkým letadlem do USA   
Pridal tk Pátek 30 březen 2018 - 18:08:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Velký pátek v Česku: Babišova vláda ukřižovala Jevgenije Nikulina, v noci a potají ho odvezli americkým letadlem do USA. Jeho obhájce se o tom dozvěděl až z médií. Stačily 3 dny po Ryanově projevu ve sněmovně, aby byl Nikulin pohotově vydán do USA. Nikulin možná vyrazí na Guantánamo, Babiš však vyrazil k moři!

Letošní Velikonoce jsou v České republice ve znamení hororů. Nejprve v úterý vystoupil v poslanecké sněmovně v Praze nejvyšší americký neocon a šéf amerického kongresu Paul Ryan, který přijel lobbovat za vydání ruského hackera Jevgenije Nikulina do USA a za tendr na vojenské vrtulníky, který se v České republice zadrhl, protože tendr byl zresetován a zahájen od samotného počátku, o což se postarala ministryně obrany Karla Šlechtová a americké zbrojovky kvůli tomu silně znervóznily. Hned následující večer a druhý den ve čtvrtek přišel další šok, Český olympijský výbor představil veřejnosti novou verzí české národní hymny, která vyvolal obrovský odpor, protože se nedá vlastně ani poslouchat. Navíc, podle informací, nové aranžmá a nahrávka vyšla ČOV na téměř 600.000,- Kč z peněz daňových poplatníků. Reakce veřejnosti jsou, až na naprosté výjimky, silně negativní, protože nová verze hymny je vlastně paskvilem, který se schovává za umění. Takže Zelený čtvrtek se nesl v duchu národní hymny.

Jenže dnešní den, největší křesťanský svátek v roce, Velký pátek, den ukřižování Krista, přinesl doslova a do písmene jedno skutečné ukřižování. Česká vláda, po úterní intervenci a nátlaku Paula Ryana v poslanecké sněmovně, se rozhodla urychleně jednat a potají a v tichosti došlo v noci ze čtvrtka na pátek k vydání Jevgenije Nikulina do USA. Americký stroj Gulfstream V, který jednoho času používala i americká CIA v letech 2004 až 2007 k transportu vězňů do Egypta a do Uzbekistánu k výslechům a mučení osob podezřelých z terorismu, dopravil Jevgenije Nikulina na leteckou základnu Harry P. Davis Field. Pokud jste zatím o kauze Jevgenije Nikulina nevěděli, více informací najdete v článku zde: http://infokuryr.cz/comment.php?comment.news.19063

Tuto základnu velmi aktivně využívá americká CIA z nedalekého Langley, centrály CIA. Hlavní otázkou je, jestli Jevgenij Nikulin bude postaven před americký soud, anebo se na něho bude vztahovat status nepřátelského bojovníka. V tom případě by mohl teoreticky skončit i na základně Guantánamo na Kubě. V tomto případě se ale spíš očekává “weaponizace” Nikulina, pokusí se ho využít jako zbraň proti Rusku a proti Trumpovi, aby Nikulin dosvědčil, že americké prezidentské volby opravdu byly ovlivněny hackerskými útoky, a že tyto útoky nařídil osobně Vladimir Putin. O nic jiného v podstatě nejde.

Potají, v noci, narychlo, do přistaveného Gulfstreamu, který používala CIA za Bushovy vlády k převozu vězňů na mučení do Uzbekistánu a Egypta

Způsob, jakým byl Jevgenij Nikulin vydán do USA, připomíná doslova jinou kauzu, narychlo provedené a utajené vydání Alího Fajáda do Libanonu, za kterým stál opět Robert Pelikán, který nechal Fajáda dokonce volat ze svého mobilu. To je síla, že? Zatímco tehdy se Robert Pelikán zasadil o nevydání Alího Fajáda do USA, dnes se naopak zasadil o jeho nevydání do Ruska. Návštěva Paula Ryana v ČR tak otevírá daleko více záhad, než jsme dosud tušili.

Co přivezl Paul Ryan do Prahy za argumenty, že česká vláda skrze ministra spravedlnosti, který měl ve věci poslední slovo, se rozhodla pro utajené noční a rychlé vydání Jevgenije Nikulina do USA pouhé dva dny po Ryanově projevu? Proces předání obviněného do rukou Američanů proběhl naprosto v rozporu se všemi pravidly. Obhájce Nikulina se dozvěděl o vydání svého klienta až z médií v době, kdy už byl jeho klient v USA. Miloš Zeman, který se v kauze také angažoval, usiloval o vydání Jevgenije Nikulina do Ruska, protože v USA hrozí Nikulinovi, jako cizímu státnímu příslušníkovi, který není americkým občanem, mučení. Jak se však ukazuje, Miloš Zeman v této věci měl krátkou páku.

Česká vstřícnost Američanům ve věci předání Jevgenije Nikulina má zřejmě zajistit české armádě lepší cenu ve věci nákupu amerických vrtulníků pro českou armádu. Tuto informaci jsme dnes získali v redakci ze dvou zdrojů z okruhu ministerstva obrany a pokud se podíváme na souvislosti, najednou to do sebe všechno zapadá. Už 1. února ministerstvo obrany oznámilo, že obdrželo od vojáků dodatečné požadavky na nové vrtulníky pro armádu a Karla Šlechtová oznámila, že na základě těchto požadavků vypíše výběrové řízení. Jenže Američané si mysleli, že výběrové řízení už je u konce, že česká armáda už ví, jaké vrtulníky chce.

Najednou je to všechno jinak a mluví se o úplně novém výběrovém řízení, které už jako doopravdy bude poslední. Američané začali mít obavy, a proto vyslali do Prahy Paula Ryana, aby českým partnerům připomněl, že nové vrtulníky pro českou armádu musí být americké. Nová nabídka od Američanů tak mohla být vylepšena v některých ohledech, ovšem za podmínku vydání Jevgenije Nikulina do USA. Ruka ruku myje. Česká vláda tak na Velký pátek zřejmě prodala Nikulina za zlevněné americké vrtulníky stejně, jako Jidáš za 30 stříbrných prodal Krista.

V Praze zuří válka mezi neocony a globalisty o český Jeruzalém

Protože přesně o takový systém mytí rukou se jednalo i v kauze Alího Fajáda, který byl také v tichosti a přímo na základě intervence Roberta Pelikána předán do Libanonu. V České republice se naplno rozhořel boj o pražský Jeruzalém. Právě na Velikonoce vidíme, jak mezi sebou globalisté a neoconi svádí v Praze urputný boj, až lítají třísky všude kolem. Nejprve neoconi vyšlou do Prahy svého šéfa, ten tepe ve sněmovně české lumíky do hlav větami o transatlantické spolupráci, helikoptérách a o jednom Rusovi v české vazbě.

Hned druhý den následuje odveta globalistů, vypustí v reakci na proslov Paula Ryana, který mluvil o národních státech obou zemí, mohutnou pěst proti ukotvení českého státu, zdeformovanou a kabalisticky překroucenou českou národní hymnu. A přichází další den, Velký pátek a opět nová odveta, neoconi předávají ruského občana z české země do USA, v den výročí ukřižování Krista. Doslova můžeme říct, že vidíme salvy a kanonádu výstřelů z obou stran, od globalistů i neoconů na bojišti o kontrolu Jeruzaléma, toho pravého, v Praze.

Andrej Babiš si vysvětluje tandem s Milošem Zemanem jinak, než si tento tandem vysvětluje Miloš Zeman. Oba dva chtějí tento tandem řídit a ovládat toho druhého. Andrej Babiš je malý kousek před vytvořením menšinového kabinetu s ČSSD za tolerance KSČM, protože Lidový dům má doslova pečený a na lopatě, Andrej Babiš si může obracet socialisty jako lívanec na pánvi a pěkně si je smažit, dokud nebudou tak akorát. ČSSD pomalu couvá ze svých priorit, už zbývá jen poslední, jejich neochota jít do vlády s trestně stíhaným Andrejem Babišem, ale i tento odpor příští týden zřejmě padne, ČSSD ví, že Hnutí ANO je široce rozkročené a bude dělat levicovou politiku stejně, jako tu pravicovou. Pokud ČSSD nebude ve vládě, může se stát, že Andrej Babiš vyzobe ČSSD volební program, zrealizuje ho, ale bude to vydávat za úspěch Hnutí ANO. ČSSD tak prakticky spadla do kleští. Pokud zůstane v opozici, Andrej Babiš bude vládnout s podporou KSČM a SPD. V obou případech však ČSSD bude dál ztrácet své voliče.

Andrej Babiš se chce odstřihnout od Miloše Zemana? Zatímco Nikulina Babišova vláda prodala, samotný Babiš vyrazil k moři

Jakmile bude mít Babišova vláda důvěru, svrhnout ji může pouze 101 aktivně hlasujících poslanců. A tolik hlasů se ve sněmovně proti Babišovi nikdy nenajde, pokud bude nadále dělat politiku vyzobávání programových bodů od politických stran, které ho budou držet u moci. Babiš umožní schválení prioritních programových bodů ČSSD, KSČM a SPD, s různými kompromisy, které budou plné nedokonalostí. Chápete už tu krutost mocenského tenzoru? A tímto způsobem může vládnout nejen 4 roky, ale dokonce i bez asistence Miloše Zemana. A když vidíme, že Andrej Babiš vydáním Jevgenije Nikulina do USA se postavil proti Miloši Zemanovi už bez jakýchkoliv pochybností, potom najednou se ukazuje, že Miloš Zeman se může nakonec stát tím, kdo bude v mocenském tandemu Zeman – Babiš tahat za kratší provaz.
Globalisté tento zápas v Praze zatím prohrávají, protože i čínská CEFC, která donedávna kryla globalistům v Praze pozice, se dostala do problémů v Číně v poslední době, její pozice oslabuje, a to se přenáší obrazně jako na kvantové mocenské úrovni okamžitě do Prahy, do brány globalistů v Evropě, do pražského Jeruzaléma. A ihned se to projevuje v oslabení Zemanovy moci v úzkém mocenském tandemu s Babišem, kterého ovládají neoconi.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/velky-patek-v-cesku-babisova-vlada-ukrizovala-jevgenije-nikulina-v-noci-a-potaji-ho-odvezli-americkym-letadlem-do-usa-jeho-obhajce-se-o-tom-dozvedel-az-z-medii-stacily-3-dny-po-ryanove-projevu/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponGenerální štáb OS RF: Syřané zahájili povstání proti útvarům kontrolovanými USA u Rakky   
Pridal tk Pátek 30 březen 2018 - 17:47:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Původní arabské obyvatelstvo zahájilo povstání proti útvarům kontrolovanými Američany na předměstí syrské Rakky Al-Mansúru, oznámil novinářům náčelník hlavní operativní správy Generálního štábu Ozbrojených sil RF, generálplukovník Sergej Rudskoj.

„Velení Syrských demokratických sil a místní orgány samosprávy jmenované Američany nemohou vyřešit humanitární problémy. Původní arabské obyvatelstvo je vystaveno represáliím a vydírání, provádí se nedobrovolná mobilizace. Vyvolává to velkou nespokojenost místních obyvatel," řekl.

Rudskoj podotkl, že 25. března v okolí osady Al-Mansúr 25 kilometrů jihozápadně od Rakky „začalo povstání původního arabského obyvatelstva proti zvůli útvarů kontrolovaných USA, které se chovají v cizí zemi jako okupanti".

Zdroj: https://sptnkne.ws/hf8E

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOtrávili jste nám přeběhlíka, tady máte přes ústa! Útok na Rusko bude, víc vám neřeknu!   
Pridal tk Pátek 30 březen 2018 - 14:03:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Švejk to sice řekl trošku jinak, ale to nic nemění na faktu, že mediální mainstream přikládá pod kotel válečné propagandy tempem, jako by začátek byl za dveřmi.

Zatím vždy platilo, že budoucí konflikt se musí „mediálně podchytit“. V těchto případech ovšem prvním poraženým byl a je pravda, selský rozum a logická úvaha. Tak si to vemte ...

Poslední vypálený mediální těžký kalibr je přeběhlík Skripal, který zničil na 300 lidských životů, a bojová látka Novičok vyráběná v Uzbekistánu. Z veřejně dostupných zdrojů se dozvíte, že zasažení tímto plynem je na 100% smrtelné. Teoreticky máte možnost smrt pouze oddálit, pokud do 5 minut dostanete nějakou, účinky zmírňující, protilátku.

Skripala s dcerou našli na lavičce před obchoďákem ... a mediální mašinérie se rozjela plnou parou. Podle logiky ovšem nejpravděpodobnější možné vysvětlení je to, které navrhuje Větvička - že Body s Dojlem byli zrovna v tom obchoďáku na nákupu a vyšli ven současně s tím, jak se Skripal s dcerou sedli na lavičku. A protože bylo škaredě, tak si Dojl nasadil protichemický oblek, Body se kouknul směrem k lavičce a řekl Dojlovi, že mu instinkt agenta říká, že něco nehraje, ať se tam jde podívat ... a jen tak tak se stihlo to pětiminutové okno, kdy mohli Skripalovi a jeho dceři podat něco proti účinkům Novičoku.

Naši vojenští chemici mohou zahodit všechny trubičky na detekci bojových látek a měli by se optat Dojla, jakou novou metodou postupoval, když správně určil čím byli otráveni. Nikomu není divné, že Skripal žije. Dokonce dle dnešních zpráv se výrazně zlepšil stav jeho dcery a ta může vypovídat. Všichni si dovedou představit, že příjezd sanitky před obchodní dům nebude do 5 minut, že v této lhůtě pak ani lékař nemůže určit vocogou, natož aby dal něco proti (pokud by to zrovínka měl v sanitce). Prostě logika a zdravý rozum jdou stranou.

Už jen zbývá prohlásit, že pod lavičkou byla nalezena balalajka, samovar a Putinův pas ... zatím se pas teroristy vždycky přece našel, no ni? Jak někdo v jedné diskuzi vtipně poznamenal – dva letecké motory se po nárazu do jednoho z dvojčat vypařily, ale pas Muhammeda Atty se našel. Stejná náhoda se udála v Berlíně. Zřejmě jsou pasy z kvalitního matroše, jiné vysvětlení snad ani být nemůže. Hlavně, že britská premiérka má jasno dřív, než oběti napojili na přístroje. Asi stejné jasno, jako měl Blair s vývojem chemických a atomových zbraní v Iráku. Tereza Spencerová mluví něco o 6 „usvědčujících“ powerpointových slajdech, což mainstreamem protěžovaná morální autorita, pornoherec Janda, bere jako nezpochybnitelné a nevyvratitelné důkazy ... takže snad abychom zrušili policii a najali nějaké výtvarníky ...místo hledání důkazů.

Vyhošťování diplomatů – mainstream řve, že „velká většina“ členů EU vyhostila ... z 28 členů se této monstrakce účastní 14. Matematici musí asi přepsat teorii - 14 z 28 už není polovina, ale velká většina. Tato „velká většina“ taky prý demonstruje jednotu EU. No nevím, už jsem zažil nerozbornou jednotu lidu, kdy lidi na to kašlali ... tohle bude ze stejného soudku. A k logice v této věci – Británie odchází z EU ... tak čemu nebo komu vyjadřujeme podporu? Odchodu Británie? Nebude to spíše tak, že Brusel zavelel, půlka členů řekla kašlem na Vás a druhá půlka se potřebuje zavděčit?

Dále – Rusko prohlásí, že Novičok se mohl zkoumat a vyskytovat ve vícero státech. Nejen na místě výroby v Uzbekistánu, kde likvidace probíhala pod mezinárodním dohledem v čele s USA, ale také mj. v Československu. A mainstream ...?? ... Rusko osočilo Českou republiku, že se podílela na otravě Skripala a jeho dcery. No nevím, ale číst umím a zatím psanému textu celkem rozumím a tudíž musím říct, že mainstream překrucuje a podsouvá něco, co nebylo řečeno. Všichni najednou máme souhlasit s tím, že naše protichemická jednotka až tak dobrá snad ani není, že možná vůbec ani neexistuje, nebo min. že to jsou teoretici nedotčeni praxí. Přiznat, že jsou dobří a zkušení totiž znamená přiznání, že výcvik musí probíhat i v praktické rovině. A perlička na závěr? Prezident zadá tajné službě zjistit, zda tato látka se v ČR někdy vyskytovala ... a tohle je prý velezrada. Tak nevím, sním či bdím?

Těch příprav na konflikt je více. Pamatujete na spanilé jízdy techniky US Army napříč Evropou, ale vždy směrem k Rusku? Uniklo mi, že by jeli nazpět? Lidi možná jo, ale technika? Ty lidi tam totiž dopravíte celkem ihned letecky, tu techniku už tak rychle zase ne ... proto tam asi musela zůstat. Rusko je obklíčeno základnami NATO jak zajíc v oplocené ohradě mysliveckého spolku ... a to je důkaz, že je největším agresorem na planetě. Klidně můžeme přepsat dějiny – světovým vládcem není USA, máme ukrutnější sílu - Putina. Chcete důkazy? Tak hele – zabránil zvolení Hillary a prosadil do prezidentského úřadu USA Trumpa. Ovlivnil volby v Itálii a Rakousku, Brexit bral asi jenom jako rozcvičku pro zahřátí. Pro udržení kondice pak ovlivnil volbu našeho prezidenta ...

Dlouhodobě nabízím jiné vysvětlení - za vším hledej prachy, přesněji dolar. Co by se stalo, kdyby USD přestal být světovou měnou č. 1? Světový hegemon by si jimi mohl tak akorát vycpat slamník. Už vidím žoldáky, jak bojují za plat z potištěných bezcenných papírků. Zkrátka – udržení dolaru = udržení moci USA a celého západního peněžního systému, který má nesplatitelné dluhy. Saddám – snil o vyloučení USD z obchodu s ropou a je mrtev, Irák rozvrácen. Kaddáfí – blekotal o zlatém dináru, resp. o obchodu ropy za zlato ... taky mrtev a Libye rozvrácena. Rusko s Čínou v zádech je ovšem jiný kalibr. Zástupná válka v Sýrii se moc nepovedla, vypadá to, že plynovod z Kataru, který by měl vyřadit dodávky ruského plynu pro Evropu nebude. Sankce proti RF taky nic moc – lid stojí za Putinem i v té tamější bídě a Rusák je navíc donucen přestat chlastat a začít babišovsky makat. Zatím sankce přispěly k enormní produkci a vývozu obilí a zahájení přestavby ruského rozpočtu doteď většinově závislého na příjmu z prodeje surovin. Prostě všechno špatně. Rusko ne a ne zkrachovat, takže nezbývá, než mu to vysvětlit silou. Rusko a Čína skupují zlato, k dolaru nemají zrovna vstřícný vztah. Čína jako největší dovozce ropy začala navíc obchodovat ropné futures v petrojuanech, Rusko v rublech, oba s dovětkem, že směna za zlato je možná...následují sankce a aktuálně americká cla na dovoz oceli a hliníku, která jsou proti všem vyjma Kanady a Evropy .... zůstává tedy Rusko a Čína. A teď jako na zavolanou Skripal.... jenže hromada pomyslného štěrku se dala do pohybu.

Petrojuan již začal slušně nahrazovat petrodolar. Na Šanghajské burze se obchoduje od pondělí a údajně za první hodinu (!) nahradil 10 miliard USD. Nelze určit, jaké bude nové uspořádání, ale s jistotou lze předvídat, že USD již nebude dominantní měnou. Dolary se budou jako nepotřebné vracet do USA, kde nejspíše vyvolají hyperinflaci. A že se to USA nelíbí? Celkem pochopitelné, aktuálně jde o to, jak moc ta chcípající kobyla kopne. Času na zastavení této pohromy silou jim už moc nezbývá. Rusku a Číně stačí počkat, čas hraje v jejich prospěch. Tady hledejte zdrženlivost Putina. Čím déle bude trvat nahrazování petrodolaru, tím slabší budou USA. Putinovi to vyhovuje, první pomyslný výstřel budou tedy muset obstarat USA nebo některý z jeho vazalů. Po Skripalovi bude nejspíše následovat „akce Glivice“ nebo smíření se USA s odsunem petrodolaru na druhou kolej.

A vo tom to je....

David Dvořák

Zdroj: https://daviddvorak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=656442

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJan Campbell: Velikonoční banket   
Pridal tk Pátek 30 březen 2018 - 13:53:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dnes, v pátek si křesťané připomínají ukřižování Ježíše Je to první den Velikonočního třídenní (Kristova umučení, pohřbení a vzkříšení). Prakticky v předvečer toho nejvýznamnějšího svátku křesťanů zveřejnila (29.3) Britská Foreign Office řeč ministra zahraničí Velké Británie. Řeč přednesl The Rt Hon Boris Johnson MP na velikonočním banketu v Londýně předevčírem, 28.3. (the Lord Mayor's Easter Banquet 2018). Délka řeči je přibližně 6x kratší než proslulá řeč Sir Winston Churchilla, zvaná Fultonská řeč (Fulton Address), kterou pronesl 5. března 1946 na univerzitě ve Fultonu (USA) u příležitosti udělení čestného doktorátu. Churchillova řeč označila začátek tzv. studené války proto SSSR. Řeč dnešního ministra zahraničí Velké Británie označuje vyhlášení druhé studené války. Tentokrát proti Ruské federaci. Já ji interpretuji jinak. Krátkost řeči odpovídá době: Mluv krátce a směšně, lidi tě budou poslouchat. Vše ostatní, včetně myšlení a zamyšlení nad obsahem, je zbytečné. Nabízím řeč v originálu FO, v ruském překladu (bez zkrácení) Деловая газета «Взгляд» a následující krátký komentář.

Seznam států, které se rozhodly vyhostit ruské diplomaty, nazývá borec-orátor Boris „čestným seznamem“ odvážných států. Borec – orátor mluví také o utajovaném seznamu deseti evropských stran, které navštěvuje za rok méně turistů než například Britské muzeum. Jedná o velikány jako Albánie, Moldávie a podobné cvrčky. Tím je definován rámec řeči. Prostor vyplňuje seznam přestupků Ruské federace. Ten obsahuje sestřelení MH, Donbas, nepřiznání se RF k chemickým útokům v Sýrii, hackerský útok na německý Bundestag, pokus o převrat v Černé hoře, samozřejmě je v něm novičok, a mnoho dalšího. Borec-orátor se zesměšnil nejenom citátem z díla Dostojevského, který uvedla na pravou míru včera mluvčí MZV RF paní Zacharová, ale i popisem veliké Velko-britské duchovně materiální kultury. Jestliže Fultonská řeč se zapsala do historie a slovníku označením železná opona, to Londýnská řeč se zapíše něčím, co ještě nevím. Vím ale, že se bojím být blízko člověka s lopatou, který vypil alkohol, vím, o čem psal Dostojevskij (1821-1881), a vím, že mi při psaní článku řeč připomíná vyhlášení studené války Velké Británii, jejím odvážným státům – spojencům a orátoru sámu sobě, majíc v ruce meč z Hvězdných válek. Souhlasu netřeba.

….

Foreign Secretary's Mansion House speech at the Lord Mayor's Easter Banquet 2018. Published 29 March 2018. (Original script, may differ from delivered version)

My Lord Mayor, Your Excellencies, Ladies and gentlemen.
I’m going to talk about Britain’s global role and our work with our allies around the world but I turn first to the events of this remarkable week because never before has there been a collective expulsion of Russian diplomats on the scale that we have seen over the last few days. As I speak there are now 27 countries that have themselves taken the risk of kicking out people whose presence they deem to be no longer conducive to the public good. Of course there are many more that have chosen to act in other ways, countries that have issued powerful statements or downgraded their representation at the World Cup. But by your leave my Lord Mayor and without wishing to be in any way invidious I want to remind you of the full roll of honour:

Albania, Australia, Belgium, Canada, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Macedonia, Moldova, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Romania, Spain, Sweden, Ukraine, United States. And NATO has either expelled or denied accreditation to 10 Russian officials.

And it seems clear that the Kremlin underestimated the strength of global feeling: if they thought that the world had become so hardened and cynical as not to care about the use of chemical weapons in a peaceful place like Salisbury, if they believed that no one would give a fig about the suffering of Sergei and Yulia Skripal or that we would be indifferent to the reckless and contemptuous disregard for public safety that saw 39 others seek medical treatment, if they believed that we had become so morally weakened, so dependent on hydrocarbons, so chronically risk averse and so fearful of Russia that we would not dare to respond, then this is their answer, because these countries know full well that they face the risk of retaliation and frankly there are countries that have taken action that are more vulnerable to Russia than we are, whether through geography or their energy needs, and I pay tribute to them because they know that their own Russia-based diplomats, and their families, must now deal with the possibility of their own lives being turned upside down.

That is a huge commitment and sacrifice for one country to make – let alone 27 – and I thank them from the bottom of my heart.But of course I know that these thanks are in a sense impertinent because I do not for one moment believe that this global wave of revulsion has been prompted solely by Salisbury, let alone a sentimental love or affection for the UK, though I don’t exclude the possibility of such feelings somewhere in the mix. It wasn’t about us: it was about all of us and the kind of world we want to live in.

Because I believe these expulsions represent a moment when a feeling has suddenly crystallised, when years of vexation and provocation have worn the collective patience to breaking point, and when across the world – across 3 continents – there are countries who are willing to say enough is enough. After the annexation of Crimea, the intervention in the Donbas, the downing of MH17, the cyberattacks, the attempted coup in Montenegro, the concealing of chemical weapon attacks in Syria, the hacking of the Bundestag, the interference in elections, there are now just too many countries who have felt the disruptive and malign behaviour of the Russian state. And Salisbury has spoken not just to Salisbury in South Australia and Salisbury in Pennsylvania, in North Carolina, in Maryland, but to all the tranquil cathedral cities across Europe that could have suffered a similar fate and where people deserve to live free from fear and after all these provocations, this week was the moment when the world decided to say enough to the wearying barrage of Russian lies, the torrent of obfuscation and intercontinental ballistic whoppers.

First they told us that Novichok never existed, then they told us that it did exist but they had destroyed the stocks, then they claimed that the stocks had escaped to Sweden or the Czech Republic or Slovakia or the United States. And the other day they claimed that the true inventor of Novichok was Theresa May. In the last few days we have been told that Sergei Skripal took an overdose, that he attempted suicide and therefore presumably tried to take his daughter with him, that his attempted murder was revenge for Britain’s supposed poisoning of Ivan the Terrible, or that we did it to spoil the World Cup.

In fact the Foreign Office has so far counted 24 such ludicrous fibs – and so I am glad that 27 countries have stood up to say that they are not swallowing that nonsense any more. It is rather like the beginning of ‘Crime and Punishment’ in the sense that we are all confident of the culprit – and the only question is whether he will confess or be caught. And in these last few days it is our values – and our belief in the rules-based international order – that have proved their worth. Not only has there been a strong and speedy multilateral response from NATO and the EU Council but countries that are members of neither have come forward to show that this country is blessed to be part of a broader community of ideals. And I believe there are many British people who have found it immensely reassuring to learn we may be leaving the EU in exactly a year but we will never be alone, and in part that commitment to Britain reflects Britain’s reciprocal commitment to our friends, whether through the work of our peerless intelligence agencies or our armed forces or our development budgets. And that is what I mean by Global Britain, and so I repeat the prime minister’s unconditional and immoveable commitment: that we will stand by you as you have stood by us. We will continue to work with you – bringing as we do 20% of EU defence spending, 25% of the aid budget, 55% of the tonnage of the supply and replenishment vessels needed to keep warships at sea, 100% of the heavy lift capacity.

We are with you in Estonia, we are with you in training the armed forces in Ukraine, we are there in Nigeria and in the Middle East, where the fight against Daesh goes on and where the UK has delivered the second biggest number of air strikes after the US. We are with you in the Sahel – or we will be with you shortly – and HMS Sutherland is now in the Pacific, exercising alongside our Australian friends, and the UK has forces deployed in more countries than any other European power. And I have last week announced that we are expanding our FCO network, with another 250 British diplomats overseas and another ten UK embassies or high commissions in another ten sovereign posts – with the Commonwealth as a priority especially as we will be hosting its summit next month – so that Britain will have more diplomatic missions than any other European country – exceeding the French by one, news that I am told was received with rapture in the Quai d’Orsay, since there is no more compelling case for more funding than news of expansion in King Charles Street.

We believe in that expansion – and we will go further, especially in Africa, because we believe that a Global Britain is fundamentally in the interests of the British people because it is by being open to the world, and engaging with every country, that the British people will find the markets for their goods and services and ideas as we have done for centuries in that great free trade revolution that made this city the capital of the world and built the Mansion House in which we meet tonight. When we leave the EU next year, we will re-establish ourselves as an independent member of the WTO and we will be the world’s leading proselytiser for free trade. And it is symmetrically by being welcoming to talent from abroad – as we must and will be – that we have brought to our shores for generations people who want to live their lives without fear of judgment or persecution, to do as they choose provided they do no harm to others, and it is that ethos of generosity that has made this city not just the most diverse in the world but also the most productive region of Europe.

And today the UK is the biggest destination for FDI after the US, our unemployment is at the lowest for 43 years (I seem to remember some people predicting that it would rise by 500,000), we have the biggest tech sector, the best universities. And Cambridge University alone has won more Nobel prizes than every university in Russia and China added together and multiplied by 2. We have the most vibrant and dynamic cultural scene, with one venue – the British Museum – attracting more visitors than ten whole European countries that it would not be tactful to name tonight. And out of this great minestrone, this bouillabaisse, this ratatouille, this seething and syncretic cauldron of culture, we export not just goods – though we certainly do – but ideas and attitudes and even patterns of behaviour.
I am delighted to say that in both the Czech Republic and in Iceland they mark Jan 7 with silly walks day in honour of Monty Python. There are now 9 countries that have their own version of David Brent, and it is an astonishing fact that both of the two highest grossing movies in the world last year was either shot or produced in this country: Beauty and the Beast and Star Wars. And what is the principal utensil of violence in Star Wars? And where was the light sabre invented? In which part of London? In Uxbridge and South Ruislip. And that tells you all you need to know about the difference between modern Britain and the government of Vladimir Putin. They make Novichok, we make light sabres. One a hideous weapon that is specifically intended for assassination. The other an implausible theatrical prop with a mysterious buzz. But which of those two weapons is really more effective in the world of today? Which has done more for our respective economies? Which has delighted the imaginations of three generations of children and earned billions? Which one is loved and which one is loathed? I tell you that the arsenals of this country and of our friends are not stocked with poison but with something vastly more powerful: the power of imagination and creativity and innovation that comes with living in a free society, of a kind you see all around you today. And it is that power that will prevail and it is in that spirit of absolute confidence and security that it is our job now not just to beware the Russian state, but to reach out, in spite of all our present difficulties, to extend the hand of friendship to the Russian people. Because it cannot be said too often that the paranoid imaginings of their rulers have no basis in fact, they are not ringed by foes but by countries who see themselves as admirers and friends, who have taken this action this week because they want nothing so much as to have an end to this pattern of disruptive behaviour, and who want to live in peace and mutual respect and who hope one day that it will be possible to see ever greater commercial and cultural co-operation between us and the Russian people. And I believe that day can and will come. I hope it does. And if and when it does I believe it will be thanks to the resolution of all the countries that acted in their different ways this week. We will have to keep that resolve because there is no doubt that we will be tested again and I can assure you that in that test the resolve of the British government and people will be unflinching.

Господин лорд-мэр, ваши превосходительства, дамы и господа
Я хочу поговорить о глобальной роли Великобритании и о нашей работе с союзниками по всему миру. Но сначала остановлюсь на знаковых событиях этой недели, потому что никогда ранее российских дипломатов не высылали в таких количествах, как в последние дни. К этой минуте уже 27 стран пошли на риск, высылая людей, которые, по их мнению, не способствуют общественному благу. Есть и многие другие, решившие пойти другим путем — страны, выступившие с резкими заявлениями и сократившие свое представительство на чемпионате мира по футболу 2018 года. Чтобы не быть голословным, господин лорд-мэр, я с вашего разрешения зачитаю весь почетный список:

Албания, Австралия, Бельгия, Канада, Хорватия, Чехия, Дания, Эстония, Финляндия, Франция, Германия, Венгрия, Ирландия, Италия, Латвия, Литва, Македония, Молдавия, Черногория, Нидерланды, Норвегия, Польша, Румыния, Испания, Швеция, Украина, США. К тому же НАТО выслала или лишила аккредитации 10 российских официальных лиц.

Стало очевидно, что Кремль недооценил силу международного единения. Если они думали, что мир теперь настолько черствый и циничный, что его не заботит применение химического оружия в мирном Солсбери; если они думали, что никому нет дела до страданий Сергея и Юлии Скрипалей, или что мы останемся равнодушны к безрассудному и высокомерному посягательству на общественную безопасность, из-за которого еще 39 человек обратились за помощью; если они думали, что мы настолько морально слабы, настолько зависимы от углеводородов, настолько страшимся рисков и боимся России, что не посмеем ответить, то теперь они получили ответ, ибо все эти страны очень хорошо понимают, что им грозит возмездие. Скажу прямо, поддержавшие нас страны гораздо более уязвимы перед Россией, чем мы сами, — как в силу их географического положения, так и из-за их энергетических потребностей. И я отдаю им должное, потому что они понимают, что теперь их находящиеся в России дипломаты с семьями могут также столкнуться с вынужденными переменами, и что их жизнь может резко измениться. Даже для одной страны это серьезное и жертвенное решение, не говоря уже о 27 странах. Я от души их благодарю.

Естественно, я понимаю, что в определенном смысле моя благодарность неуместна, ибо я ни в коей мере не считаю, что эта волна отвращения была вызвана только случаем в Солсбери, а уж тем более симпатиями или сентиментальной любовью к Великобритании, хотя и не исключаю, что это тоже имело значение. Дело не только в нас. Дело во всех нас и в наших взглядах на то, в каком мире мы хотим жить.

Я уверен, что высылка дипломатов — это тот момент, когда обрели форму наши общие чувства, когда многолетние провокации и досаждающие действия до предела истощили международное терпение, и когда страны на трех континентах решили сказать «Довольно!». После аннексии Крыма, вторжения в Донбасс, атаки на рейс MH17, хакерских взломов, попытки переворота в Черногории, сокрытия фактов применения химического оружия в Сирии, хакерского нападения на бундестаг и вмешательства в выборы в мире стало слишком много стран, на себе ощущающих злонамеренные и подрывные действия российского государства. События в британском Солсбери затронули не только жителей одноименных городов на юге Австралии, в американской Пенсильвании, Северной Каролине и Мэриленде. Они коснулись тихих городков с историческими соборами по всей Европе, которым могла грозить та же участь, и где люди имеют право жить без страха. После всех этих провокаций наступил, наконец, момент, когда мир отказался и дальше выслушивать изнуряющие потоки российской лжи, дезинформации и межконтинентального баллистического вранья. Сначала нам говорили, что вещества «Новичок» никогда не было. Потом сказали, что оно было, но теперь его запасы полностью уничтожены. Затем заявили, что его запасы оказались в Швеции, Чехии, Словакии или США. А на днях они вообще заявили, что подлинным изобретателем «Новичка» является Тереза Мэй. За эти дни мы услышали, что Сергей Скрипаль мог пострадать от передозировки; что он решил покончить с собой и заодно пытался убить свою дочь; что это покушение на убийство стало местью Великобритании, которая якобы отравила Ивана Грозного; что все это мы сделали для срыва чемпионата мира.

МИД Великобритании насчитал уже 24 версии этих нелепых домыслов. Я очень рад, что 27 стран решили больше не слушать эту ерунду. Это очень напоминает начало романа «Преступление и наказание» в том смысле, что мы все знаем, кто преступник. Вопрос только в том, сознается он сам, или его поймают. В последние дни наши ценности и наша вера в верховенство международного права доказали, чего они стоят.

Решительный и быстрый ответ последовал не только со стороны НАТО и Европейского совета, но и со стороны стран, которые в них не входят, но которые также показали, что принадлежат к сообществу наших идеалов. Уверен, это обнадежит многих британцев. Через год мы уже не будем частью Евросоюза, но никогда не останемся в одиночестве. И поддержка, оказанная Великобритании, отражает нашу ответную преданность друзьям, которая проявляется в сотрудничестве наших непревзойденных разведывательных служб, вооруженных сил и в наших совместных проектах развития. Именно это я называю «Глобальной Британией». Премьер-министр дала безусловное и непреложное обещание, и я его повторю: мы будем поддерживать вас, как вы поддерживаете нас. Мы продолжим сотрудничество с вами, доведя свой военный бюджет до 20% от суммы оборонных расходов ЕС, бюджет помощи до 25%, тоннаж судов снабжения и обеспечения военно-морских сил до 55%, а количество тяжелых транспортных самолетов до 100% от того, что имеется в ЕС. Мы с вами в Эстонии; мы с вами на Украине, где мы ведем обучение вооруженных сил; мы с вами в Нигерии и на Ближнем Востоке, где продолжается борьба против ИГИЛ (запрещенная в России организация — прим. перев.), и где Британия нанесла второе после США количество авиаударов. Мы с вами в Сахеле — или будем там с вами в ближайшее время. Наш фрегат «Сазерленд» в настоящее время находится в Тихом океане, проводя учения вместе с нашими австралийскими друзьями. Британия разместила свои вооруженные силы в большем количестве стран, чем любая другая европейская держава. На прошлой неделе я объявил о том, что мы расширяем сеть Министерства иностранных дел и по делам Содружества, отправляя на работу за рубеж еще 250 британских дипломатов и открывая еще 10 британских посольств или высоких комиссий в 10 местах. При этом Содружество является для нас приоритетом, особенно в связи с тем, что в следующем месяце у нас состоится его саммит. Таким образом, у Британии будет больше дипломатических миссий, чем у любой другой европейской страны — на одну больше, чем у Франции. Мне сказали, что французское внешнеполитическое ведомство встретило эту новость с восторгом, поскольку у него нет более серьезного основания для увеличения финансирования, чем расширение британского МИДа. Мы верим в это расширение, и мы пойдем дальше, особенно в Африке, поскольку считаем, что «Глобальная Британия» в основе своей соответствует интересам британского народа, ибо открываясь навстречу миру и сотрудничая со всеми странами, британский народ найдет новые рынки для своих товаров, услуг и идей, что мы делали на протяжении столетий в результате революции свободной торговли, которая превратила этот город в столицу мира и позволила построить резиденцию, где сегодня проходит наша встреча. Когда мы в следующем году выйдем из ЕС, мы утвердимся на позициях независимого члена ВТО. И мы станем ведущим пропагандистом свободной торговли.

Мы приветствуем таланты, приезжающие к нам из-за рубежа. Мы должны и будем это делать, как мы делали это на протяжении многих лет, привлекая на свои берега людей, желающих жить без страха перед преследованиями и гонениями, при условии, что они не будут причинять вред другим. Благодаря этим идеалам великодушия Лондон стал не только самым многообразным городом в мире, но и самым продуктивным регионом в Европе. Сегодня Британия занимает второе после США место в мире по объемам прямых иностранных инвестиций. Уровень безработицы у нас самый низкий за 43 года (я помню, кое-кто предсказывал, что она вырастет на полмиллиона человек). У нас самый крупный сектор информационных технологий и лучшие университеты. Один только Кембриджский университет получил больше Нобелевских премий, чем все вузы России и Китая вместе взятые, даже если их помножить на два. У нас самая живая и динамичная культура, а один только Британский музей привлекает больше посетителей, чем 10 европейских стран, называть которые сегодня было бы нетактично. Из этой великой сборной солянки, из этого винегрета, из этого синкретического плавильного тигля культур мы экспортируем не только товары, но и идеи, ценности и даже манеру поведения. С радостью могу сообщить вам, что чехи и исландцы отмечают 7 января глупыми походками в честь группы «Монти Пайтон».
Сейчас уже в девяти странах есть свои версии Дэвида Брента из сериала «Офис». Поразительно, но оба фильма-лидера проката прошлого года были сняты в нашей стране или нашими кинокомпаниями: это «Красавица и чудовище» и «Звездные войны: Последние джедаи». А какое главное оружие в «Звездных войнах»? А где был изобретен световой меч? В каком районе Лондона? В Аксбридже и Южном Райслипе. В этом и заключается разница между современной Великобританией и правительством Владимира Путина. Они создают «Новичок», а мы создаем световые мечи. Первое — ужасное оружие убийства, второе — фантастический реквизит, который странно гудит. Но какое из этих орудий более эффективно в современном мире? Какое принесло больше пользы для экономики? Какое поразило воображение трех поколений детей и заработало миллиарды? Какое из них пользуется всеобщей любовью, а какое можно только презирать. Именно эта сила одержит верх. Мы уверены в своих силах, и поэтому должны не только остерегаться российского государства, но, вопреки всем трудностям, идти на контакт и протягивать руку дружбы народу России.

Надо снова и снова повторять, что параноидальные представления их правителей безосновательны. Их окружают не враги, а страны, которые считают себя друзьями. Они приняли на этой неделе такое решение, потому что хотят положить конец этим разрушительным действиям и жить в мире и взаимном уважении, надеясь, что когда-нибудь они станут свидетелями роста коммерческого и культурного сотрудничества между нами и российским народом. Я верю, что этот день настанет. Я на это надеюсь. Если и когда это случится, то это будет благодаря решимости всех стран, которые на этой неделе действовали каждая по-своему, но заодно. Мы должны сохранить решимость, потому что, вне всяких сомнений, нам предстоят новые испытания. Но я заверяю вас, что британское правительство и британский народ останутся непоколебимы.

Jan Campbell

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNová verze české hymny je útokem na Českou republiku a její státnost. Kakofonie disharmonických zvuků má zakódované audiotomy bratří Cohenů, které vyzývají posluchače k sebevraždě   
Pridal tk Pátek 30 březen 2018 - 07:15:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nová verze české hymny je útokem na Českou republiku a její státnost. Kakofonie disharmonických zvuků má zakódované audiotomy bratří Cohenů, které vyzývají posluchače k sebevraždě. Český olympijský výbor zkouší na českém národu pokus se satanskými symboly, jaké jsme viděli při otevírání Gotthardského tunelu! Tuto skladbu si nepouštějte ani do sluchátek a už vůbec ne před malými dětmi!

V České republice naplno vypukl nový skandál. Český olympijský výbor nebyl spokojen s provedením současné podoby české národní hymny. Jednak je prý moc krátká a navíc prý její instrumentální podoba je příliš stará a nemoderní. ČOV proto ve spolupráci s hudebním skladatelem Milošem Bokem připravil nové aranžmá této skladby, které se včera dostalo na veřejnost. Šok, který to vyvolalo, nemá v historii české hudby obdoby. Po spuštění skladby z YouTube začne člověk okamžitě zmatkovat, a to z toho důvodu, že slyší hrát dvě různé spuštěné písně. Člověk hledá okamžitě záložky v prohlížeči a chce druhou skladbu vypnout, protože ruší hymnu. Občas se to stává, že kliknete na nějaký web a najednou vám začne z něj hrát hudba. Takže po spuštění nové verze hymny člověk hledá, kde tu druhou skladbu vypnout. Jenže vzápětí přichází šok, který začal v posledních hodinách otřásat, na Zelený Čtvrtek, v době Velikonoc, svátků ukřižování Krista, českými médii.

Foto: Hudební skladatel Miloš Bok
Jak totiž posluchač záhy zjistí, ty dvě skladby, které znějí z reproduktorů, nejsou dva zdroje dvou písní, ale je to jedna jediná skladba s názvem Kde domov můj, nová verze státní hymny České republiky v novém aranžmá ČOV a Miloše Boka. Po prvních honosných tónech úderů tympánů to vypadá nadějně, jenže záhy poté přijde šok. Z reproduktorů se začnou šířit disharmonické zvuky odporné a rozladěné kakofonie, která neladí, která zní jako orchestr koček a psů, jenž tahá za uši i hudební analfabety, která zní jako dvě různé skladby slepené dohromady, přičemž jedna je navíc asi hrána pozpátku. A opravdu to tak je. Část tónů v nahrávce je přehrána pozpátku a pochází z díla Bratří Cohenů s názvem “Red Rum” (pozpátku Murder – vražda). Kdokoliv nahrál tuto skladbu, nahrál 4. větu Opusu Red Rum, dvě písně v jedné, posunuté o půl tónu a o jeden takt. To je na zvracení.

Nové aranžmá národní hymny je oslavou Bafometa skrze kakofonii disharmonických zvuků

Ve skladbě se nachází celkem 11 audiotomů se satanskými vzkazy, Uvítání Světlonoše, Pozdrav pastýřovi, Zub Kerbera, Talos, Kalos, Bradka Mesiáše, Kabala Šeleh a Pojídač světla. Úseky jsou hrány o půl tónu v jiném klíči a o jeden takt v pomalejším tempu, pozpátku a proti sobě, technika kakofonie zvaná “kontrasympozice”. Kakofonická disharmonika je používána satanistickými kulty pro vyvolávání ďábla skrze audiotomy, zvukové programovací vzorce pro mozek člověka. Kakofonie má obvykle uvést člověka do transu a přimět ho k různým činům a změně vědomí.
Bratři Cohenové se svého času věnovali kontrasympozici jako novému směru progresivní hudby dekadentního směru, ale většina nahrávek má úděsnou úroveň a používají se pouze pro různé brakové filmy třetí kategorie, ale uplatnění nalezly u satanistických spolků. A právě zneuctění symbolů státní hymny do kakofonie je procesem uctívání Bafometa. A právě jeho oslavu jsme mohli nedávno vidět v bizarním ceremoniálu otevírání Gotthardského tunelu, články a videa jsme přinesli zde: https://aeronet.cz/news/?s=gotthardsk%C3%BD+tunel . Zmršení a zneuctění české hymny přesně na Velikonoce, nejsvětější křesťanské svátky, je plánovaný útok kabalistů proti základnímu ukotvení České republiky. Je to pošlapání symbolu státnosti, otevřený útok proti českému národu.

Symbolika zaútočení na českou hymnu na Velikonoce má svůj důvod. Je to vzkaz, že český národ končí, že do jeho luhů a hájů vstupuje nový zvuk, nový rytmus, nová rasa, nová kultura. Kakofonie je zvukovým ztělesněním multikulturalismu, migrace. Různé a nespojité vibrace, různého původu. A kdy jindy uveřejnit tuto Novou Evropu a Novou Bohemii, než právě na Velikonoce, na nejdůležitější křesťanský svátek roku.

Proti skladbě se strhl takový obrovský odpor na internetu, že dokonce začíná být situace i nebezpečná, na internetu se objevují výhrůžky autorovi skladby. Každý, kdo si skladbu poslechne, tak mu spadne čelist, protože to připomíná skladbu zahranou žáky opravdu mizerné Lidové školy umění, ovšem ani oni by zřejmě nedokázali zahrát takový kus, jako je o půl tónu posunutá a o jeden takt pomalejší rytmika smyčců a žesťů vůči sobě. Otázkou je, proč zrovna Český olympijský výbor stojí za tímto útokem na hymnu. Odpověď je jednoduchá. Protože globalisté!

Globalisté se zapojili do bitvy o kontrolu pražského Jeruzaléma v předvečer Velikonoc. Verzi hymny od Boni Pueri hned zkraje Český olympijský výbor odmítl

Olympijské hry jsou válečným a politickým nástrojem globalistů a světové kabaly. Olympiáda spadá přímo pod křídla chazariátu a uctívání Satana je hlavní zábavou kabaly. A právě kabalistické symboly můžeme často vidět na zahajovacích a ukončovacích ceremoniálech velkých sportovních akcí, které spadají pod organizační kuratelu globalistů, tzn. olympiády, mistrovské šampionáty, velké sportovní akce mezinárodního charakteru. A čas od času vidíme, že právě během těchto akcí vysílají globalisté mohutné obrazové a také zvukové symboly a vzkazy. Útok na českou státní hymnu však považují za nejnebezpečnější útok proti české státnosti, který se vymyká všem představám. Zaútočit na symbol národa si dosud globalisté jinde nedovolili. Útok proti zemi skrze hymnu je útok vedený proti jednomu pilíři státnosti, a protože další útok proti státnosti je blízko, Dublin IV, tak to potom znamená, že toto je pouze symbol a startovací signál k destrukčním procesům české státnosti.Nová česká hymna totiž obsahuje úmyslně cizí prvek, který má symbolizovat příchod jiné a jinak “naladěné” kultury do České republiky. Jistě víte, o jakou kulturu půjde. Toto je symbol, zatroubení první trubky prvního jezdce, rozlomení první pečetě. Útok proti Kristu, na svátek jeho ukřižování, byl vyslán posměšný symbol satanské kakofonie, která špiní nejen národ, ale především památku Krista. Srovnejte si tuto odpornou skladbu s nahrávkou Boni Pueri. Jenže tuto nahrávku Český olympijský výbor nechce, protože zní moc krásně a nebesky.

Čeští sportovci jsou nástrojem globalistů, nestačí jim reprezentovat vlast, musí navíc ničit krásnou melodii české hymny

ČOV chce evidentně slyšet satanské symboly, kakofonii, vyznávání Satana, zvrácené kontrasympozice bratří Cohenů atd. Tento nebezpečný materiál by měl být umístěn na index jako jedna z nejnebezpečnějších forem pošpinění symbolů české státnosti. Nic se neděje náhodou. Velikonoce jsou svátky Krista, ukřižování a vzkříšení. Uvedení kakofonické grimasy české hymny je satanským symbolem uctění Bafometa a kabalistických symbolů světového globalistického chazariátu.

Problémem české hymny je, že v lidech vyvolává národní hrdost a vztah k vlasti. A to je pro globalisty nepřijatelné. Je zde proto vyvíjena snaha českou hymnu zničit, aby zněla odporně, aby ani děti nedostaly do hlav její správné tóny, aby symboly státnosti a národního citu byly zničeny v disharmonickém chaosu rozladěných koček a psů, kteří třískají do hrnců a tahají za dráty a záchodová splachovadla. Když jsme viděli ve švýcarském Gotthardu obrazy a podoby Bafometa, bylo to bizarní, ale bylo to daleko, u těch divných Švýcarů. Ale když slyšíme satanskou kakofonii v podání českého orchestru a nové podoby hymny, najednou si uvědomujeme, že jsme uprostřed globalistického teátru plivání a zesměšňování českého národního symbolu, toho jediného, který národu zůstává, písnička, hymna. O této kauze budeme mj. hovořit i tento pátek od 19:00h na Svobodném vysílači CS.


-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/video-nova-verze-ceske-hymny-je-utokem-na-ceskou-republiku-a-jeji-statnost-kakofonie-disharmonickych-zvuku-ma-zakodovane-audiotomy-bratri-cohenu-ktere-vyzyvaji-posluchace-k-sebevrazde/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJe to marný, je to marný, je to marný!   
Pridal tk Pátek 30 březen 2018 - 07:00:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ač nerad, musím toto rčení klasika použít, protože nic vhodnějšího pro vyjádření marnosti nenalézám. Ta marnost se týká našich politiků, kteří (až na výjimky), aby projevili svou (samozřejmě že neúplatnou, jak také jinak!!!) nezměrnou loajalitu k politice EU a Velké Británii, které pod tlakem USA stupňují provokace vůči Ruské federaci, se hrdě a se vztyčenou hlavou hlásí k provokativnímu rozhodnutí umanuté britské premiérky paní Mayové, která bez toho, že by měla v ruce nějaké prokazatelné důkazy o identitě a původu bojového otravného plynu (BOL) Novičoku, resp. plynu A 234, použitého v útoku na bývalého rusko-britského dvojagenta Skripala a jeho dceru, veřejně obvinila Rusko jako jedině možného pachatele.

Přes celou řadu oficiálně zveřejněných zpráv o tom, že vyšetřování případu otravy Skripala a jeho dcery vykazuje řadu pochybností a nestandardní vyšetřovací postupy, které jsou v případě podobných událostí zcela běžné či obvyklé zvláště, vyšetřuje-li to Scotland Yard, přesto se na postoji politiků, počínaje představiteli Velké Británie, zástupců EU, potažmo členských zemí EU včetně Česka, nic nemění. Pro ně je totiž důležité vyjádřit solidaritu, souhlas a podporu Britům. Zprávy a informace, které jsou sdělovány ze strany britské administrativy jsou když ne zcela nic neříkající, tak jsou neprůkazné, nepřímé, nestandardní a hlavně krajně nelogické, přesto jedním dechem lživě prohlašují a také na tom trvají, že otravu má na svědomí Rusko. Britští (a nejen oni) politici prohlašují, že napadením Skripala a jeho dcery jde o útok i na Velkou Británii, což je bráno jako napadení členského státu NATO, event. EU a proto je nutné, v rámci (falešné) solidarity, proti Rusku přijmout rázné opatření. Tím má být, podle premiérky Mayové, vypovězení ruských diplomatů z členských zemí EU. Účel světí prostředky, Mayová chce asi dokázat, že Velká Británie ještě pořád má nejen svou sílu slova, ale i činu.

Přesto, že nebyl dosud oficiálně identifikován, (možná byl, ale zřejmě z taktických důvodů nebyl zveřejněn) druh plynu, kterým měli být napadeni a usmrceni Skripal a jeho dcera ( k čemuž ještě nedošlo, přesto se mluví o usmrcení, tedy vraždě), britská strana ústy premiérky Mayové veřejně a zcela suverénně prohlásila, že jde o bojový plyn typu Novičok (A 234). Navzdory všem mnoha dalším důkazům, že tento typ plynu, tedy Novičok, mělo (nebo dosud má) také k dispozici (různou formou držení) několik států, kromě Ruska také bývalé Československo, USA, Švédsko, ale i samotná Velká Británie, britská premiérka zůstává k těmto faktům hluchá a slepá a nadále trvá na Rusku jako pachateli, resp. jeho účasti na tomto útoku.

Že jde o falešnou, licoměrnou loajalitu vůči obvinění, pro které nebyly předloženy žádné, natož relevantní důkazy, politiky členských států EU tato skutečnost nijak nevyvádí z míry. Naopak, papouškují lži a nepravdy, smyšlené historky a jako osli kývají na všechna lživá, ničím nepodložená britská tvrzení a podezření jen proto, že podle nich je třeba zachovat solidárnost a loajalitu, protože je prý jejich morální povinností důvěřovat Angličanům a ne Rusům, to přece dá rozum, ne?

Je až tragikomické, jak se naši někteří politici snaží odrazit některé faktické a kritické připomínky, poukazující na jisté problémy a nedostatky ve vyšetřování, které politici neberou v potaz. Je to jen důkaz toho, jak osobně zainteresování asi jsou ti, kteří tuto na hlavu postavenou logiku akceptují. Přitom naši sousedé, bratia Slováci, se takovému nátlaku falešné solidarity nepoddali, stejně jako náš další soused Rakousko, které dalo jednoznačně najevo, že je neutrálním státem a do případu se nehodlají vměšovat i kdyby se vina Ruska prokázala. Rakouský předseda vlády poukázal na fakt, že Rakousko má dnes s Ruskem velmi dobré vztahy na všech úrovních a ty nemíní tímto neprokázaným obviněním narušovat. Jak je vidět, existují i rozumní mladí politici, kteří vidí svět reálně a ne pod tlakem mocností.

Bohužel to nelze říct o našich politicích, resp. předsedovi vlády v demisi, i když k vyhošťování diplomatů zaujal poněkud rezervovaný přístup, když místo diplomatů dal souhlas k vyhoštění 3 zpravodajců. To ale nikterak neomlouvá zbytek politické scény, zvláště představitele ODS, TOP 09, KDÚ-ČSL, STAN, ale i ČSSD kteří se k solidaritě přihlásili téměř unisono. Šokující je názor bývalého ministra zahraničí Zaorálka který říká, že je absurdní, když Rusové obviňují Brity a jako školák se naivně ptá, proč by prý Britové vyráběli Novičok? Proč by to dělalo Česko? K čemu by to bylo? To je na bývalého ministra zahraničních věcí opravdu hodně pod úroveň a jeho osobu velmi diskreditující, pokládat takové debilní otázky.

Pro upřesnění: je prokázáno (viz výše), že plyn Novičok, resp. A 234, se kromě Ruska nacházel i v USA, kam před lety emigroval jeho ruský autor a vynálezce, nacházel se rovněž v bývalé ČSSR, resp. ČSFR, neboť bojovými otravnými látkami (BOL), včetně Novičoku, se zabýval Ústav ochrany proti zbraním hromadného ničení, Univerzity obrany, ve Vyškově, dále ve Švédsku, ale i samotné Velké Británii. Pokud toto paní Mayová neví, pak tam jako premiérka nemá co dělat a britská administrativa nestojí za nic! Apropó, vzorec na výrobu tohoto plynu je dostupný i na internetu! Podle pana Zaorálka důvod vysoké pravděpodobnosti, že za útokem na Skripala a jeho dceru stojí Rusko, je v tom, že prý Rusko má motiv ! Škoda, že pan Zaorálek když už řekl A (Rusko má motiv) neřekl také B, jaký motiv Ruska má na mysli.

Aby toho nebylo málo tak si ještě přisadil když řekl další pitomost a sice, že čelíme někomu (rozuměj Rusku), kdo prý používá sílu – jako např. při anexi Krymu nebo sestřelení holandského letadla Boeing 777 letu MH 17. Poznamenal rovněž, že zde máme další akci (tím je míněn plyn Novičok), kdy je použita síla. Jako by tím chtěl naznačit, že vůbec neexistují armády USA a NATO, které jsou rozmístěny po celém světě a zvláště jeho „beránčí mírové“ sbory ve statisícehlavém vojsku, dislokovaném na území Evropy, zvláště u hranic RF. Hloupé a drzé, ale taky typicky Zaorálkovské : vymýšlet nebezpečí, lhát o něm a obviňovat bez jediného důkazu. Je tedy otázka, zda pan Zaorálek dělá blbce ze sebe, nebo z nás, občanů. Nejspíše obojí.

Prezident Zeman se k záležitosti obvinění Ruska z použití bojového plynu, údajného Novičoku, nenechal vyvést z míry a prohlásil, že dá pokyn k vyšetření či zjištění, zda se tento druh bojového plynu, konkrétně zmíněného Novičoku na území naší republiky vyskytoval a to v jakékoliv formě. U našich některých politiků to zřejmě vyvolalo střevní potíže, neboť z prezidentova pokynu se zděšením téměř pos..li. Buďto z vědomí, že ví o existenci tohoto plynu na našem území, nebo beznaděje. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Odezvy, přímo úměrné politikova ponoru do hloubky hnoje falešné eurohujerské solidarity s Velkou Británií vyvrcholili ještě nehorázným obviněním, že prezident Miloš Zeman se dopustil vlastizrady, neboť místo toho, aby prý obhajoval z držení Novičoku obviněné Česko, hájí zájmy Ruska.

Zvláště hlasitě se nechala slyšet přední odeesácká perfomerka, soudružka M. Němcová, které zdárně sekundovali kokot Kalousek z T0P 09, stejně jako protřelý řiťolezec Gazdík, kteří se rozhodli na prezidenta Zemana podat trestní oznámení na podezření ze spáchání trestného činu vlastizrady. Vzhledem k nulové možnosti takové oznámení vůbec přijmout, je to jen další důkaz, jak jsou politici schopni do nekonečna mlátit prázdnou slámu, aniž by vytloukli jediné zrnko pravdy. Místo aby byli národu užiteční, tak jen (na úkor svých vlastních výhod) škodí. Zkrátka: je to s nimi marný, je to marný, je to fakt marný!

Jiří Baťa

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBude se konat konec kmotrů v ČSSD?   
Pridal tk Pátek 30 březen 2018 - 06:57:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Oba zvolení vedoucí činitelé ČSSD v těchto dnech dokončují jednání s hnutím ANO o ustavení nové vlády. Sociální demokracie je ve složité situaci. Potřebuje jít do vlády, aby byla vidět a aby měla v budoucnu reálnou možnost se dostat z dnešních 5 – 7% volebních preferencí výše. Pokud zůstane v opozici, tak s ohledem na převažující personální vybavení poslaneckého klubu, který je složen z 80% z lidí, které si přál neschopný předseda ČSSD Sobotka, nemá šanci se ze dna dostat. A naopak se časem může ukázat, že to dno je ještě hlouběji, někde mezi 3 – 4%.

Podle průzkumů nejmenované politické strany, která si nedávno nechala zpracovat průzkum veřejného mínění před komunálními volbami v Praze, to vypadá, že sociální demokracie v metropoli má toho času 3% preferencí… Nechci kreslit čerta na zeď, ale obávám se, že to je vážný signál, a to nejen pro soc. dem. v Praze, ale pro celou stranu. Pokud půjde soc. dem. do vlády s nevýraznými osobnostmi a také s odborně nepřipravenými osobnostmi, zničí se vlastně sama. Prostě z nastalé situace, do které dovedlo ČSSD Sobotkovo vedení, není jednoduchá, ani jednoznačná cesta…

Důležitou součástí Sobotkova „vládnutí“ v sociální demokracii byla spolupráce s kmotry. Vlastně to nebyla spolupráce. V posledních dvou letech se věci vyvinuly tak, že advokát Pokorný a dále Růžička z firmy Bison & Rose řídili vedoucí činitele sociální demokracie Sobotku a Chovance. A měli z toho hezký byznys (i o tom mohu začít mluvit). Když píši celkem otevřeně o roli těchto pánů, snaží se mě urážet, píší mi dopisy a obtěžují mě svými řečmi. Domnívají se, že mě to snad zastraší nebo pohne k tomu, abych o tom, co bylo, už nemluvil. Já o tom ale budu mluvit tím více, zejména pokud budu vědět, že oba pánové anebo v případě pana Růžičky, který se hodlá evakuovat do Kanady, někdo jiný z firmy Bison & Rose, se budou snažit obnovit svá panství v sociální demokracii. Zkrátka, pokud budou pokračovat se stejnými metodami, se kterými pracovali donedávna i v nových podmínkách, musí počítat s tím, že o tom budu mluvit a psát. Velice varuji nové vedoucí představitele soc. dem., aby o spolupráci s těmito osobami vůbec neuvažovali. Potlačení role kmotrů v ČSSD vidím jako prvořadou podmínku nezbytnou pro obnovu této strany.

Posledním impulzem k sepsání toho článku je včerejší rozhovor šéfa České unie sportu, Miroslava Jansty, na téma sportu a jeho podpory v Mladé frontě Dnes. M. Jansta hovoří ve svém rozhovoru o temné roli některých lidí při přípravě systému nového financování sportu, který podle jisté pracovní skupinky (za účasti Jiřího Bise z firmy Bison & Rose) měla připravovat vedoucí úlohu Českého olympijského výboru (ČOV) v této věci. „Chtěli, aby všechny toky financí šly přes ČOV, aby ČOV byl nový ČSTV. Díky Bison & Rose to bylo napojeno na dva politiky ČSSD, Milana Chovance a Bohuslava Sobotku. A říkám vám to proto, že jsem stál ve skupině proti této centralizaci“, tolik tedy Miroslav Jansta ve svém vyjádření pro MF DNES ze dne 28. 3.. To jsou závažná slova a pánové Chovanec a Sobotka by se k tomu měli vyjádřit. Jejich spojení s firmou Bison & Rose mělo všechny rysy mafióznosti. Jejich pochopem ve vládě se stala ministryně školství Valachová, o které Jansta ve svém rozhovoru hovoří naprosto zdrcujícím způsobem. A slibuje, že jakmile bude zbaven, on a další lidé, svého obvinění, bude o ní hovořit ještě více.

Vím, že Sobotka s Pokorným mají dnes velmi vážné problémy s privatizací OKD. Nepřeji ze zásady nikdy nikomu nic špatného, ale v tomto jediném případě musím udělat výjimku, už také pro to, že tito dva lidé zcela prohodili zájmy nájemníků bytů OKD ve více než 43 000 bytech této společnosti. To je možná víc než sto tisíc občanů-voličů a to není málo. A to bude poznamenávat volební výsledek ČSSD na dlouhá léta. Takže kmotři, nečekejte ode mě ani gram shovívavosti, vy jste téměř zničili sociální demokracii, kterou já jsem podstatnou část svého života budoval. A dostali jste jí do téměř bezvýchodné situace. To, jestli se z ní dostane, souvisí do značné míry s tím, zda se nové vedení této strany dokáže obejít bez praktik kmotrů a nevytvoří si kmotry nové. Věřím, že to dokáže.

Jiří Paroubek

Zdroj: Vaše věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponStátní dluh USA překročil 21 bilionů dolarů   
Pridal tk Pátek 30 březen 2018 - 06:49:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Poprvé v dějinách USA státní dluh této země překročil 21 bilionů dolarů. Informuje o tom CBS s odkazem na údaje Ministerstva financí USA.

Zdůrazňuje se, že když president USA Donald Trump obsadil post hlavy státu, státní dluh USA činil 19,9 bilionů dolarů.

Přitom televizní společnost dodává, že se dluh země skoro dvakrát zvětšil za bývalého amerického prezidenta Baraka Obamy.

K okamžiku jeho nastoupení do funkce stát dlužil 10,6 bilionů dolarů, když ale odcházel, tento ukazatel dosáhl 19,9 bilionů dolarů.

Dříve bylo oznámeno, že Sčítací komora USA zveřejnila zprávu, v níž se uvádělo, že do roku 2040 státní dluh bez závazků, které patří americkým státním orgánům, může vyšplhat z 76% na 106% HDP.

Zdroj: marketwatch.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína je ochotna spolupracovat s různými stranami na zlepšení mírových operací OSN   
Pridal tk Pátek 30 březen 2018 - 06:45:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čína je ochotna spolupracovat s různými stranami na zlepšení mírových operací OSN a usilovat o budování světa v trvalém míru a bezpečnosti. Dnes to uvedl stálý čínský velvyslanec v OSN Ma Zhaoxu (Ma Čao-sü).

Ma Zhaoxu téhož dne na veřejném zasedání o mírových operacích OSN řekl, že různé členské státy OSN a sekretariát OSN by měly spolupracovat na podpoře neustálého zlepšování mírových operací OSN v souladu se změnami mezinárodní situace. Čína je ochotna se aktivně zapojit do mírového a bezpečnostního rámce a procesu reformy vnitřního řízení OSN. Čína bude spolupracovat s různými stranami na zlepšení mírových operací OSN a lépe plnit své povinnosti na udržování světového míru.

„Za prvé, musíme dodržovat cíle a zásady Charty OSN a základní zásady mírových operací OSN. Je třeba plně respektovat svrchovanost zúčastněných zemí, posilovat komunikaci s dotčenými zeměmi a pomoci jim dosáhnout míru a stability v souladu s jejich specifickými potřebami. Za druhé, Rada bezpečnosti OSN by měla stanovit jasné a proveditelné cíle pro mírové mise. Za třetí, sekretariát OSN by měl posilovat podporu a záruky pro mírové operace. Je třeba optimalizovat mechanismy logistické podpory a zajistit maximální účinnost mírových operací.

Ma Zhaoxu mimo jiné uvedl, že Čína je aktivní účastník a důležitý přispěvatel mírovým operacím OSN. Čína zatím vyslala v deseti misích do Jižního Súdánu, Mali, Demokratické republiky Kongo a súdánského Dárfúru více než 2500 mírotvorců, kteří tvrdě pracují na plnění svého poslání udržovat mír a chránit místní obyvatele ve složitých bezpečnostních podmínkách a obtížných přírodních podmínkách, což získalo uznání lidí i vlád těchto zemí.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPoslanec ukrajinské Nejvyšší rady obvinil Washington a MMF z genocidy na Ukrajině   
Pridal tk Pátek 30 březen 2018 - 06:44:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Poslanec Nejvyšší rady Jevhen Murajev prohlásil, že na Ukrajině dochází ke „genocidě“, poněvadž Kyjev se radí ohledně přijetí zákonů s Mezinárodním měnovým fondem. Poslanec o tom promluvil v éteru pořadu Ukrajinský formát v televizi NewsOne.

Podle jeho názoru nesmí Kyjev žádat o rady USA a MMF. Překonání vzniklé situace, míní Murajev, potřebuje práci velkého kolektivu za účasti příslušných expertů, a nikoli „hesel a povídek politiků".

„Když se zákony přijímají po poradě se „strýčkem Samem" nebo s MMF, dochází pak v naší zemi ke genocidě. Radíme se ale s příslušnými experty. Přejeme si, aby nedocházelo k právním kolizím, což odpovídá všem ostatním platným zákonům," prohlásil Murajev.

Co považuje za „genocidu," poslanec nevysvětlil.

Murajev je znám ostrou kritikou nynější kyjevské moci. Nedávno mluvil například o tom, že Ukrajina obětovala svoji suverenitu zahraničním sponzorům, tvrdil, že zrušení hospodářských vztahů s Ruskem udělá ze země fakticky agrární stát, a obvinil vládu, že pro ni je důležitější vyhovět takovým geopolitickým hráčům jako USA, než nést odpovědnost vůči vlastnímu lidu.

Zdroj: TV NewsOne, Sputniknews.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3014 sec,0.0650 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,991kB