Úterý 10 duben 2018
P.C.Roberts: Od Skripala k chemickému útoku v Sýrii. Co bude příště?   
Pridal tk Úterý 10 duben 2018 - 06:36:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Einstein řekl, že hloupost lze definovat děláním stále stejných věcí a očekáváním stále různých výsledků.

Není tohle to, co dělá ruská vláda, když stále odpovídá na falešná obvinění a očekává, že fakta by tuhle hru mohla nějak napravit?

Jakmile se Brity zaranžované „Skripalovo otrávení“ vyjevilo být pouhou součástí pokračujícího plánu na démonizaci Ruska, zorganizovala se pod falešnou vlajkou další událost: Sýrie byla znovu obviněna z chemického útoku na civilisty.

Jelikož syrská armáda úspěšně bojuje proti washingtonským žoldnéřům, nedává obvinění Sýrie z chemického útoku na civilisty absolutně žádný smysl. A je též dobře známo, že „bílé helmy“ jsou washingtonskou organizací pro utvrzování vymyšlených zpráv o zaranžovaných událostech. Nicméně Rusové i tentokrát spolkli návnadu. Generál Jurij Jevtušenko prohlásil, že jakmile bude město Douma osvobozeno, vyšle Rusko na místo specialisty, kteří zde shromáždí data, prokazující, že obvinění bylo vymyšlené.

Jako kdyby na tom Washingtonu záleželo. Už jednou přece prohlásil, že Rusko je za akci zodpovědné – a to bez ohledu na to, kdo za ní stojí.

Pokud budou Rusové na falešná obvinění reagovat, bude washingtonský cíl udržovat Rusko v defenzívě, úspěšně fungovat.

Překlad: Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTisíce lidí demonstrovaly proti Babišovi   
Pridal tk Úterý 10 duben 2018 - 06:23:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Demonstrace proti premiérovi v demisi a předsedovi hnutí ANO Andreji Babišovi se konaly v pondělí večer v řadě měst Česka, kde se sešly tisíce protestujících.

Babiš podle organizátorů podvedl své voliče a staví se do role oběti světového spiknutí. Premiér v demisi jim arogantně vzkázal, že nechtějí vést debatu.

V Praze na Václavském náměstí vyjádřilo podle události na Facebooku zájem přes 40 tisíc lidí. Podle odhadů jich dorazilo po 19. hodině zhruba deset tisíc. Lidé přišli vyjádřit nesouhlas s premiérem v demisi. K vidění tak byly například transparenty s hesly „Stop Babiš s.r.o.” či „Bureš, za katr půjdeš”. Lidé skandovali: „Máme toho dost!”, „Je to pravda, je to tak, vládne nám tu estébák”, „Babiše do koše” či „Republiku nedáme”.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 [2]
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2325 sec,0.1097 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,804kB