Středa 11 duben 2018
Milí presstituti z mediální žumpy Syndikátu novinářů ČR! Komentář Štěpána Chába   
Pridal tk Středa 11 duben 2018 - 03:41:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Syndikát novinářů ČR se pomalu změnil na další udavačskou úderku, která má utišit ta stáda hlupáků rozjívených ze svobody slova, kterou zatím mají. Syndikát ústy Marka Zouzalíka, tohoto času předsedy územního sdružení pro Prahu a Středočeský kraj Syndikátu novinářů ČR a presstituta v Bakalově mediální žumpě, oznámil v pořadu Newsroom České televize, že si došlápne na svobodu slova. Prostě došlápne. Budou padat trestní oznámení. Syndikát jeho ústy tak prohlásil, že si přeje, aby byli lidé umlčeni.

A jak tak zjišťuji, tak Miloš Zeman měl zase pravdu. Česká televize ve spolupráci s Bakalovým presstitutem Zouzalíkem předstírají upřímné obavy o demokracii v republice. Jako řešení vidí v tom, v čem se shlédly všechny nesvobodné režimy. Tedy v upírání možnosti se vynadávat. Za bolševika se nesmělo zařvat, že je Husák vůl. Teď se nesmí zařvat, že Zouzalík je presstitut. A na just je, presstitut jak vyšitý a korunovaný, pokud se propůjčil k něčemu takovému. Ale čemu se divit v sektě Bakalovy mediální žumpy, že.

Syndikát jako záruka

„Aktivně se angažuje za svobodu shromažďovat, analyzovat a šířit informace prostřednictvím tištěných a elektronických médií, svobodu vyjadřovat názor včetně svobody kritizovat, oponovat vládám a politickým a ekonomickým strukturám, veřejným nebo soukromým,“ píše se na webu Syndikátu. Na tak silná slova si jeden musí říct – konečně někdo, kdo se postará o to, aby se mohlo křičet o Zouzalíkovi, že je presstitut. A ono nic, slova jsou jen slova, činy jsou činy. A Syndikát slova popírá a přechází v činy. A ty jdou zcela mimo prohlášení samotného Syndikátu. Válka je mír, svoboda je otroctví, nevědomost je síla, že jo, presstituti ze Syndikátu. A presstituty z mediálních žump nedefinují slova, ale právě činy.

Je označení Marka Zouzalíka presstitutem urážka? Nemyslím si to. Podle slov Syndikátu se jedná o analýzu stavu a faktickou kritiku. To vše bez dlouhých slovních průjmů shrnuto do jednoho výstižného slova presstitut. A hlavně, je to vyjádření osobního přesvědčení a postoje. Proti tomu šly represivně všechny nesvobodné režimy. Bakalova sekta se očividně snaží nastolit právě takový režim. Nebo se mu po takovém režimu stýská?

Zdroj: https://www.krajskelisty.cz/stredocesky-kraj/19263-mili-presstituti-z-medialni-zumpy-syndikatu-novinaru-cr-komentar-stepana-chaba.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČeská republika projevila solidaritu s vymyšlenou chemickou válkou na území Anglie...   
Pridal tk Středa 11 duben 2018 - 03:35:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Česká republika projevila solidaritu s vymyšlenou chemickou válkou na území Anglie. Hysterie psychopatů a médií okamžitě vyhlašují první kolo příprav na válku s Ruskou federací. Všichni spojenci byli napadeni - jsme ve válce!!!!!!

Naše solidarita je aktem vazalství, ponížení a pošlapání historicky dobrých a přátelských vztahů s Ruskem! Paul Ryan přijel do banánové republiky soukromě a jen tak náhodou si odvezl svého vězně. Poslední akt ministra spravedlnosti Pelikána bude po zásluze oceněn. I bývalý ministr může být zcela legálně dvojí agent?

Tak silně ještě žádný ministr české vlády nepoškodil vztahy z Ruskem jak Pelikán. Na výplatní pásce FBI je více zvučných jmen. Konspirační teoretici tvrdí, že vše je podobné s ministrem Němcem a jeho propuštění arabského šejka.

Jakou cenu má svoboda a vydání katům do USA k legálnímu mučení? Vlastizrádci v USA dostávají elektrické křeslo či injekci do žil. Ti přeběhlí z Moskvy, většinou milost a cenu Míru, pokud jsou na té správné straně nepřítele. Lze očekávat v krátkém čase odhalení agentů FBI nebo CIA a možnou vzájemnou výměnu agentů. Velmoci to perfektně zvládají a je to součást zpravodajských her.

Je nutné se vážně omluvit Rusku a velkou omluvu také dlužíme srbskému lidu. Musíme obnovit diplomatické a obchodní styky a uvést vztahy s Moskvou do normality.

Pokud toho nejsou schopni učinit současní politici, dříve či později to učiní jiní a snad i lepší. Hůře už nemůže být. Jsme solidární se státy, které mají na rukou krev milionů lidí. Jsme na straně západních korporací a vraždících uskupení světových elit.

Lze ještě doufat, že lidi zdravého rozumu nepřinutí konzumovat jejich lži, jejich podvody a skutečné záměry?

Sledovat naše zástupce lidu v té nebetyčné servilitě, je ukázka zdebilizovaných, nebo dobře placených pozérů. Nikdo ani nepípl, když mluví protektor z USA. Kde jsou skuteční vlastenci? Proč nikdo nepoložil ty správné otázky? Chcete po nás solidaritu a podívejte se, co provádíte po celém světě. Všechny konflikty a hrůzy současných válek je Vaše práce! Pokud se všude mluví o vlastizradě v podobě dobrých vztahů s Ruskem, pak skutečná vlastizrada je slepá poslušnost státům, které nás jako první zradili a prodali Hitlerovi. Na to se nikdy nezapomene!!!

Vyhošťování diplomatů a šaržé dafér jede na plné obrátky. Vše pro solidaritu, která je doslova na hranici idiocie a psychopatie. Co bude, dál? Budou se pořádat pogromy na ruské občany, označovat je za agenty a upalovat je jak na Ukrajině? Udej ruského agenta, poté vlastní souseda, který má toho hnusu plné zuby. A aby ten hnus byl dokonán, je nutné naplivat na vlastního prezidenta a celý stát.

Co bude, až odejdou poslední diplomaté? USA a Anglie vykreslují Rusko jako největší světovou hrozbu, se kterou se musí jednat silou. Není den a hodina, abychom na všech propagandistických mediálních kanálech nedozvěděli o novém Hitlerovi v podobě Putina a Rusku, které ohrožuje demokracii a svobodu. Ovšem realita je otočená a zcela změněná.

Kam až ta šílená nenávist k Rusku povede a co lze ještě na vztazích totálně zničit? Na obzoru jsou další sankce a nekonečné politické vyhrožování z celého paktu NATO. Bude dlouhá a tvrdá obchodní válka a následně ostrá válka s jadernou velmocí?

Prezident je a bude na tahu a mat dostanou všichni vlastizrádci a váleční štváči. Zahraniční politika vůči Ruské federaci po dalším ostudném nepřátelském postoji je na čas odepsaná. Za pochvalu od válečníků z USA žádná ekonomická výhoda není a nebude, Jak dlouho budou Rusové snášet nehorázné urážky a ponižování a kdy tvrdě odpoví zavřením kohoutů plynu? To si ti psychopati ve funkcích myslí, že plyn poteče od nepřítele, když budou na něj uvalovat jednu sankci za druhou a neustále vojensky a politicky vyhrožovat? Německo si šlape jen pro sebe a své výhodné smlouvy na plyn s Ruskem nedovolí nikomu ohrozit. To servilní lokajové z Prahy ještě v sankcích přitvrdí.

Váleční štváčci mají žně a doufají v ostrý střet v přesvědčení, že lze Rusko vojensky porazit a jeho zdroje si jako kořist rozdělit.

Tančí svůj krvelačný tanec šelmy, jak před chystanou válkou v Kosovu a poté v Iráku. Fakt, že koloniální mocnosti nenávidí a pohrdají Slovany, je všem známé. Obrovská nenávist vůči Ruskému lidu, kterému vděčíme za holou existenci, je doslova ostudná. Přichází čas rozhodujících událostí, které přesahují chápání našich prodejných politiků a zdebilizované mládeže. Na všech frontách společenského i profesního života, je cítit obrovské napětí. Sledovat média je jen pro otrlé. Usadila se nám tu nová modla a to spojenecké závazky a solidarita. Je možné být solidární s masovými vrahy a světovými zločinci? Pod křídly NATO můžeme povraždit miliony a budeme čistí z čistých.

Největší váleční zločinci Anglie a USA vždy vraždili a přepadali suverénní státy jen na základě lží a podvodů. Špehují celý svět, vedou nekonečné války a mění vlády, kde se jim zlíbí. Špehovali všechny své spojence včetně prezidentů členského paktu NATO. Jak rychle se zapomnělo na mobil, kterým mávala pohoršená a rozzuřená kancléřka Angela Merkelová. Na tyto otázky je zakázáno se ptát, a proto jsou strategicky navždy zapovězeny.

To jsou Západní hodnoty, to je demokracie, to je skutečná podoba vraždícího paktu NATO.

Vše, co USA provádí za válečné hrůzy v Africe, co provedli v Kosovu a jak drze vyhrožují všem státům, které se nehodlají podvolit. USA není země, která přináší mír a svobodu. Oslnivé řeči na úrovni hereckých výkonů, dokonale podaný výklad o čistotě lidských hodnot, kterým lokajové tleskají ve stoje. Za tou skvělou rétorikou je skutečnost v podobě milionů mrtvých v Iráku, Libyi a Sýrii a v přípravě na válku s Ruskem. Vládní papaláši a proradné elity se ve své dojemné servilitě klání mocným i slavné Anglii přesto, že tam jejich nadlidé ubili řetězem českého občana. Prostě podřadný český občan má pro Její veličenstvo menší cenu jak pes. To je také projev solidarity. Zatím co nám v ostrovním království lásky a míru zabíjejí naše občany, osvobozují jejich vrahy a to bez žádného nároku na spravedlnost pro příbuzné umláceného českého občana. Reakce našich politiků je jako vždy, servilita, skleslost a trapné výmluvy. Vystrčí kavárna na podium další 12. letou Viky, která bude protestovat proti nehoráznému skandálu? Je jisté, že toto není téma pro domácí pátou kolonu.

Největší hrozbou světu není Putin. Tou skutečně největší hrozbou je spojenectví se světovou Šelmou a jejím vraždícím vojenských arzenálem. Celý vojenský pakt NATO je řízen těmi největšími světovými zločinci. Podívejte se na výsledky jejich šíření lásky a demokracie po světě.

Žádní šťastní osvobození nejsou vidět, jen mrtvoly, zničené státy a nekonečné utrpení obyčejných lidí. A k tomu všemu se cynicky dovolávají k Bohu, nebo spíše krví oslavují Satana. Usvědčení světový lháři v případě žádných důkazů o chemických zbraních Iráku a odporné vraždě Prezidenta Libye Kaddáfiho.

Přes všechnu realitu a skutečnou podobu vraždící mašinérie se stále v mediálním prostoru ukazují usvědčení lháři a sprostě tvrdí, že je NATO záruka míru. Místo skutečného mírového světového hnutí je slyšet povyk šelem k boji proti Rusku a proti skutečným lidským hodnotám. Je třeba se nebát politiků, manipulujících novinářů a pokládat stále ty správné otázky a trvat na odpovědích. Čelit mocensky posedlým psychopatům a jejich jediné pravdě je v současnosti heroický výkon. Útoky zdebilizovaných na všech frontách nabírají stále větší síle a už se ani netají, že tak budou postupovat proti všem.

Je nejvyšší čas opustit EU a s ní útočný pakt NATO. Není třeba se bát výměny politiků a předčasných voleb i v případě nutnosti dočasné úřednické vlády. Politici se zcela jasně odkopali a nyní se ukazuje, kdo hájí národní zájmy a kdo nás stále tlačí do pozice lokajů a otroků. Neutralita je možná a jsou tu strany, které ji mají v programu a chtějí skutečnou vládu lidu. Státy V4 mají stále šanci na oboustranně výhodné spojení s Ruskou federací. Brzy nastane fatální otázka, zda jít s Ruskou federací a zabránit globální válce, islamizaci a přežít? Nebo jít pro zájmy USA do zničujícího armagedonu?

Vincent Pribula Politické echo 4/2018


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTrestaný Albánec byl zraněn při dalším přepadení, ale italský stát se o něj stará jak o celebritu ...   
Pridal tk Středa 11 duben 2018 - 03:26:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
"Nyní se omluv a vrať se domů." Europoslanec člen strany Liga, Angelo Cioccia tato slova adresoval na Facebooku a následně i osobně Albánci (Stef Tuci), 26-letému viníkovi z trestného činu úmyslné krádeže.

Mladý cizinec se zakrytou tváří a vyzbrojen tyčí, se vloupal na dvorek soukromého obydlí. Majitel zalarmovaný psem, vzal v panice do rukou pušku a vetřelce zranil v oblasti břicha.

Zloděj byl hospitalizován v nemocnici San Matteo v Pavii. A právě sem dorazil i zmíněný politik, s plakátem "Tvůj kriminální čin nás stál 6 500 Euro. Omluv se Italům." Návštěva proběhla v den propuštění hospitalizovaného.

Celá akce byla vysílaná na Facebooku. Bylo možné vidět, jak vstoupil do nemocničního pokoje, kde ho vyzval k omluvě a aby se po propuštění vrátil do země původu. "Ty se musíš zamyslet nad tím, co jsi udělal, Itálie nepotřebuje kriminálníky, ale mladé, kteří mají chuť pracovat." Pak mu předal na památku i svůj plakát.

Albánec byl bez dokladů o povolení k pobytu a v minulosti trestně stíhaný. Pokud jde o video, politik vysvětluje další absurditu dneška: ač je cizinec stíhaný a uznán vinným, z nemocnice může vyjít jako kterýkoliv jiný počestný občan, tj. bez žádného policejního doprovodu a pravděpodobně zmizí u nějakého příbuzného. Ve videu dále požaduje, aby léčba kriminálníků byla v budoucnu zpětně vyžadována po viníkovi, neboť italští lékaři zachrání samozřejmě životy i násilníkům, ale není správné, aby veškerá léčba byla hrazena z kapes daňových poplatníků.

Závěrem snad jen jeden z komentářů čtenářů pod článkem: dříve se za krádež chodilo automaticky do vězení, nyní už tedy stačí jen odjet domů...? No, bohužel. A i to je mnohdy problém.

Zdroj: ilgiornale.it

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRuské zbraně proti USA v Sýrii   
Pridal tk Středa 11 duben 2018 - 03:15:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Magazín The National Interest označil zbraně, které USA a Rusko mohou použít v případě vojenského konfliktu v Sýrii.

USA, jak říká magazín, mohou použít na pozice v Sýrii okřídlenými střelami Tomahawk či střelami AGM-86B. Pro útok se také mohou použít bombardéry B-2 a stíhačky F-22 Raptor. Magazín si myslí, že ruské protivzdušné systémy S-300 a S-400 nedokáží zachytit americké stroje.

Rusko může na americké pozice vystřelit okřídlené střely Ch-101, kterými jsou vyzbrojeny bombardéry Tu-95 a Tu-160, nebo rakety Kalibr vystřelované z moře.

Americký prezident Donald Trump v dubnu 2018 varoval před rychlým a důležitým rozhodnutím Bílého domu vůči organizátorům chemického útoku v Sýrii. Odpovědnost za tento čin podle Spojených států nese Rusko. Následně stálý zástupce Ruska při OSN Vasilij Nebenzja na zasedání Rady bezpečnosti OSN prohlásil, že USA byly varovány o vážných následcích v případě útoku na Sýrii.

Zdroj: The National Interest, Sputniknews.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMayová, Trump a Macron považují za nezbytné reagovat na chemický útok   
Pridal tk Středa 11 duben 2018 - 03:01:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Britská premiérka Theresa Mayová, americký prezident Donald Trump a francouzský prezident Emmanuel Macron souhlasili s tím, že mezinárodní společenství musí reagovat na údajný chemický útok v Sýrii, aby zachoval zákaz používání chemických zbraní, řekl mluvčí britské premiérky.

„Premiérka dnes telefonovala s americkým prezidentem Donaldem Trumpem a francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem. Shodli se na tom, že zprávy o chemickém útoku v Sýrii jsou velmi trestuhodné, a pokud jsou pravdivé, jsou dalším důkazem pobuřující krutosti režimu násilí (syrského prezidenta Bašára) Assada proti svému vlastnímu národu a naprostého nerespektování svých právní povinností o neužívání podobných zbraní," uvádí se ve zprávě zástupce Mayového úřadu.

„Souhlasili s tím, že mezinárodní společenství musí reagovat na podporu zákazu používání chemických zbraní. Souhlasili s tím, že budou i nadále úzce spolupracovat s mezinárodními partnery, aby byli pachatelé nuceni k zodpovědnosti," píše se v prohlášení.

Západ dříve obvinil Damašek z chemického útoku na město Dúma ve východní Ghútě. Moskva vyvrátila informace o chlórové bombě údajně vypěstěné syrskou armádou. Ruské ministerstvo zahraničí uvedlo, že cílem dezinformace o použití jedovatých látek ze strany Sýrie je ochrana teroristů a ospravedlnění možných útoků zvenčí.

13. března Generální štáb ozbrojených sil Ruska informoval o přípravě provokací s použitím chemických zbraní ve východní Ghútě. Ruská armáda vyjádřila názor, že tato americká provokace pak bude použita jako záminka pro úder na Sýrii.

Zdroj: https://sptnkne.ws/hmDf
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponXi Jinping se setkal s prezidentkou MMF Lagardeovou   
Pridal tk Středa 11 duben 2018 - 02:57:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čínský prezident Xi Jinping se dnes v čínské provincii Hainan v rámci Afrického fóra v Boao setkal s prezidentkou Mezinárodního měnového fondu Christine Lagardeovou.

Xi Jinping pozitivně hodnotil důležité příspěvky MMF na podporu globálního ožívení i růstu a na záchranu finanční stability. Poukázal na to, že Čína je zodpovědnou zemí, tvůrcem i přispěvatelem současného mezinárodního systému. Čína bude i nadále usilovat o zachování mezinárodního řádu a pravidel a nadále podporovat liberalizaci obchodu a investic.

Lagardeová sdělila, že MMF podporuje dialog a spolupráci, usiluje se o kooperaci s Čínou a plánuje se také aktivně účastnit iniciativy Pásma a Stezky.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAktualizace obchodní třenice USA negativně ovlivní světový hospodářský rozvoj   
Pridal tk Středa 11 duben 2018 - 02:55:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americká vláda opakovaně vyhrožovala zavedením sazeb na zboží dovezené z Číny, což vyvolalo turbulence na světových finančních trzích. Odborníci v britské ekonomice se obecně domnívají, že aktualizace obchodních třenic USA negativně ovlivní světový hospodářský rozvoj.

Šéfka pro strategii komoditního trhu společností BOC International Fu Xiao řekla, že Čína a Spojené státy jsou předními hráči v globálních ekonomických a obchodních investicích. Spojené státy porušovaly pravidla mezinárodního obchodu a navrhly rozsáhlé zdanění dovozu z Číny, což bude mít vážný dopad na světovou ekonomiku. Pokud obě země dosáhnou dohody, obnovení světové ekonomiky může pokračovat i v příštích dvou letech. Pokud se obchodní konflikt vyvine do rozsáhlé obchodní války, může to způsobit celkové zvýšení cen nebo dokonce hyperinflaci zboží a ublížit zaměstnanosti příbuzných odvětví.

Z výzkumu Oxfordského ekonomického institutu ve Velké Británii vyplývá, že pokud se společnost nevyhne obchodním konfliktům, světová ekonomika se výrazně zpomalí a celosvětový hospodářský růst se sníží o 0,5 %.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 [2]
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2217 sec,0.0676 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,929kB