Sobota 14 duben 2018
Stanovisko ANS k aktuální situaci ve světě   
Pridal tk Sobota 14 duben 2018 - 07:32:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
ANS vyjadřuje hluboké rozhořčení nad tím, že USA, Francie, Velká Británie, Německo a další členové nové „koalice ochotných“, kam bohužel patří i vládou podporovaná účast ČR, osočují a vojensky ohrožují způsobem známým z dob nejhlubšího kolonializmu Syrskou arabskou republiku a Ruskou federaci, tedy ty státy, které proti mezinárodnímu terorizmu na území Sýrie bojují. Rozhodně protestujeme proti západní parodii na tzv. boj s terorizmem, který není nic jiného než mýtickou legitimací vojenských intervencí za účelem změny nepohodlných režimů po celém světě a odbourávání demokratických práv a svobod na vlastní půdě. ANS zásadně odmítá snahy české vlády, senátorů a poslanců PS PČR a parlamentních politických stran – stát se součástí protiruského vojenského tažení.

Kauza Skripal a nejnovější obvinění Syrské arabské armády z použití chemických látek v Dumě (východní Ghúta) ze strany tzv. atlantického společenství, agresívní rétorika, kterou neznáme ani z dob studené války, stupňování napětí, systematická eskalace již tak napjaté situace a nyní přímé vojenské ohrožení SAR ze strany USA, Velké Británie, Francie a Německa zcela jasně prokazují nejen agresívně-válečnický charakter těchto států, ale i psychopatologické rysy jejich vůdců. Koordinované válečné šílenství na základě uměle vykonstruovaných obvinění a průhledných, neustále se opakujících lží nemohou být produktem „omylů“. Naopak: jedná se o cílenou kampaň proti uměle konstruovanému nepříteli, jejímž cílem je zachovat světovou nadvládu USA a naprostou poslušnost jejich satelitů uvnitř NATO a EU. Aktuální situace v sobě tři nebezpečné komponenty.

1. Transatlantičtí militaristé si zahrávají s válečným ohněm, který se velmi lehce může vymknout kontrole. Již dvakrát v moderní historii si lidé do poslední chvíle mysleli, že šílenství vůdců a těch, kteří je drželi u moci, má své meze. Odpovědí jim byly dvě světové války. V této souvislosti bychom chtěli poukázat na psychologický faktor věci, který je v diskuzích více či méně opomíjen. „Mladá“ generace evropských politiků nepoznala na vlastní kůži hrůzy války a jejich privilegované postavení sugeruje pocit nedotknutelnosti. Umírat budou pouze jejich poddaní. A USA s výjimkou války Severu proti Jihu nepoznaly válečné hrůzy na vlastním území. Navíc se zde nejednalo o útok zvenčí. Všechny ostatní „boje“ byly buď genocidou původních indiánských obyvatel, nebo intervence a válečná tažení v cizích zemích.

Naopak politici 1950 - 70. let patřili k válečné generaci zničené Evropy; osobní prožitky ovlivnily jejich snahy o deeskalaci napjatých momentů během tzv. studené války. ČMF / ANS vyjadřuje hlubokou obavu nad dalším počínáním Mayové, Macrona, Merkelové a dalších asistentů globálního amerického amoku. Nic nedemonstruje propad evropské politické kultury tak přesvědčivě jako fakt, že se v této brizantní situaci nenašel jediný západní reprezentant státu, jediný hlas rozumu, který by řekl 'stop, zasedněme konečně k jednacímu stolu'. Jde o jasný důkaz toho, že Evropa v podobě EU není nic jiného než americkou kolonií, která bude kdykoliv obětovaná zájmům USA – politickým, ekonomickým i vojenským.

2. Bezpříkladné pohrdání mezinárodně-právními normami i základními pravidly právního státu zcela evidentně dokazují, že se právo i demokracie nacházejí v akutním ohrožení. Postup transatlantických válečných struktur již od napadení Jugoslávie v roce 1999 budí vzpomínky na nejtemnější kapitolu moderních evropských dějin – na zahájení II. Světové války. Na jejím počátku je požár „Reichstagu“, intervence ve prospěch „utiskovaných“ sudetoněmeckých soukmenovců bez ohledu na řádění henleinovských „rebelů“, dobrovolných ozbrojených korpsů v československém pohraničí, údajné přepadení rozhlasového vysílače v Hlivicích Poláky. Nyní máme co do činění s chemickými „červenými čarami“. Kosovo, Irák, Libye a Sýrie – veškeré vojenské intervence atlantických válečníků se konaly pod vylhanými důvody a před zmanipulovanou veřejností. Jejich umělá konstrukce je evidentní a historické paralely zřejmé.

Proto je na místě otázka: co to vypovídá o západních „demokraciích“? Zamyslet se nad touto otázkou je povinností každého občana, kterému není osud Evropy a světa lhostejný.

3. Z hlediska funkčnosti demokratického a právního státu je nutné zaměřit se na následující fakt. Je-li možné mobilizovat vojenskou mašinérii a během několika dnů zahájit válku na základě neověřených informací v sociálních médiích takzvané „záchranné“ organizace, které bylo dokázáno propojení na džihádistické odnože al-Kajdy (tzv. bílé helmy), potom buď selhaly veškeré kontrolní mechanizmy demokracie, nebo právní stát již prostě neexistuje. Stejné platí pro tzv. masová média včetně těch veřejnoprávních, která slouží výhradně válečné propagandě a navíc budí dojem, jakoby od sebe vzájemně opisovaly. Pro tento fenomén existuje pouze jedno racionální vysvětlení: jejich „informace“ pocházejí z jednoho jediného zdroje. To však již není mainstream, ale Orwell.

Existují pouze dvě možnosti podoby světa: závazná platnost mezinárodního práva nebo džungle a barbarství.

Petr Schnur
Vladimíra Vítová
Jaroslav Tichý


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponArmády USA, Velké Británie a Francie zahájily ve 3:00 SEC další teroristický útok na Sýrii! Bez důkazů, bez OSN!   
Pridal tk Sobota 14 duben 2018 - 06:18:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Po Iráku, Líbyi, Jugoslávii (nezapomeňme na Vietnam) začal ve tři hodiny sec teroristický útok na Sýrii po zinscenovaném chemickém miniútoku chlorem údajně vítězného Basara Asada. Děsivé, že svět si neví s touto šílenou trádou rady, protože ony mohou kdykoliv kdekoliv zabíjet, mají jaderné zbraně a svobody států celého světa odmítají akceptovat.

Je jasné, že vytlačení USA a jejich teroristické organizace Islámský stát, proti kterému údajně bojovaly a čím více bojovaly, tím více se rozrůstal a zabíjel civilisty nemohlo zůstat bez odezvy. A zločiny jak zmanipulovat svět údajnými chemickými útoky proti vlastnímu lidu prokazuje stále více důkazů!

Možná to byl sarin, možná že ne, tvrdí excelentní americké zpravodajské služby, ale to není důležité. Trest (za co?) prý Asada nemine!

FOTO: Německo se zásahu odmítlo zúčastnit: je si vědomo tohoto?
Podle předsedy Sněmovny reprezentantů Paula Ryana je povinností Spojených států vést mezinárodní reakci na útok v Dúmě a prezident Trump má právo použít vojenskou sílu.

A další fraška:

Joseph Dunford: Vybrali jsmte takové cíle u kterých jsme nepředpokládali velký počet civilních obětí. Nezaznamenali jsme, že by se syrský režim objekty spojené s chemickým programem snažil před nálety vyklidit.

Dle dostupných zpráv občané Damašku, Homsu a dalších míst nic nevyklízeli, protože se tam nic nevyrábělo a důkazy nikdo nikdy neviděl, protože byly zinscenované! Není možné vyklidit to, co není. Otázkou je, kdo na sebe vezme zodpovědnost za další smrt nevinných lidí, jejichž počet zatím samozřejmě není znám mimo experta "švadlenky", neboli prodejce oděvů v krámku z Coventry, který sám sebe pasoval do experta (SOHR).

Tři vědecká centra, spojená s výrobou chemických zbraní, zničily nálety. Uvádí to Syrská společnost pro lidská práva, která monitoruje dění v Sýrii s využíváním místních zdrojů.

A prapodivné zprávy se množí - ve 4: 30 je hlášen údajný zásah chemické výroby, ve skutečnosti nálet zasáhl sklad armádní munice v provincii Homs.

Američané nehlásí žádné ztráty a nevědí zatím o tom, že by se protivzdušné obrany zapojili Rusové.

Údajně teroristický útok bez důkazů a schválení (opět) OSN skončil.

Budeme sledovat ověření, co skutečně Trump, Mayová a Macron zasáhli a kolik civilistů přitom zabili!

Ve 4:45 je vydána první ruská zpráva: Tento útok nezůstane bez následků a odpovědi, sdělilo velvyslanectví Ruska v USA.


Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/1576-armady-usa-velke-britanie-a-francie-zahajily-ve-3-00-sec-dalsi-teroristicky-utok-na-syrii-bez-dukazu-bez-osn
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPutin-Netanjahu: "Nenuťte mě, abych učinil dramatická rozhodnutí"   
Pridal tk Sobota 14 duben 2018 - 06:07:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mimořádný telefonický rozhovor Putin-Netanjahu o nadcházejícím útoku na Sýrii. Putin v telefonické rozhovoru upozornil izraelského premiéra Netanyahua, aby se vyhnul akcím, které by destabilizovaly suverenitu Sýrie a vládu Asada. ...ruský prezident zdůraznil: "neprovádějte už žádné kroky, které by nás donutily činit dramatická rozhodnutí".

"Z podnětu izraelské strany se uskutečnil telefonický rozhovor mezi ruským prezidentem Vladimírem Putinem a izraelským premiérem Benjaminem Netanjahuem. Byla projednávána syrská otázka, zejména v souvislosti s nedávnými raketovými útoky na základnu T-4 v Homsu. Ruská strana zdůraznila zásadní význam respektování suverenity Sýrie a vyzvala k vyloučení jakýchkoli akcí, které by mohly ještě více destabilizovat situaci v této zemi a ohrozit její bezpečnost", uvádí oficiální prohlášení.

Den před tím se izraelský velvyslanec v Rusku Gary Koren setkal s náměstkem ministra zahraničí RF Michailem Bogdanovem, aby projednal útok na leteckou základnu Tiyas ve střední Sýrii.

Současně se začaly ozývat íránské hrozby o aktivizaci balistických raket proti Izraeli, což vyvolalo velké znepokojení u politického a vojenského vedení Izraele.

Izraelská armáda je uvedena do nejvyššího stupně bojové pohotovosti, zejména v severních oblastech, zatímco ... Teherán s náboženskou horlivostí chce dát konečně Izraeli "rovnocennou odpověď".

Netanjahu včera svolal k této záležitosti vojenskou radu. Zúčastnili se jí: náčelník generálního štábu izraelské armády Eisenkot, poradce pro národní bezpečnost Meir Ben Shabat, náčelník vojenské rozvědky Tamir Khaiman, velitel letectva Amikam Norkin, izraelský ministr obrany Avigdor Lieberman.

Iránský poradce Ali Velayati řekl, že Írán podporuje Sýrii v jejím boji proti "sionistickému režimu".

"Budeme podporovat syrskou vládu pokud jde o jakýkoli cizí útok. Írán podporuje Sýrii v jejím boji proti Americe a sionistickému režimu [Izraele]", řekl Ali Velayati pro státní iránskou televizi během své návštěvy hlavního města Sýrie 11. dubna.

"Izrael se rozhodl využít současnou situaci", řekl další iránský poradce Shemshadi.

"Na jedné straně vyhrávají syrské vládní síly bitvy s teroristy ve Východní Gutě, na druhé straně je skandál o [údajném] chemickém útoku a možných vojenských operacích [v Sýrii] USA a jejích spojenců", uzavřel.

Zároveň Teherán získal podporu svého spojence Ruska při návštěvě zvláštního zástupce Ruska v Sýrii Alexandra Lavrenťjeva.

Při dlouhém jednání s hlavou rady pro národní bezpečnost, admirálem Ali Shamkhani, ruský úředník řekl, že rozhodnutí Íránu o "vojenské reakci" na izraelský útok na syrskou základnu T-4 by bylo pochopitelné.

Pak navrhl spojit akce Íránu proti Izraeli s plány Ruska k řešení problémů v souvislosti s nadcházející operací USA, Velké Británie a Francie v Sýrii.
USA se na naléhavou žádost Izraele zapojily do syrské krize a přivedly planetu na pokraj možné a šílené světové války.

Zdroj: Nová republika vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTo jako musíme zemřít kvůli podvodníkům Trumpovi, Macronovi a Mayové?   
Pridal tk Sobota 14 duben 2018 - 06:02:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Za těch bezmála třicet let od pádu rozdělení světa na Západ a Východ, dominantní Západ nestřádal mnoho lží a mnoho nešťastných válek, jež způsobily rozvrat kdysi tak relativně úspěšné Jugoslávie stejně jako na arabské poměry mimořádně úspěšných sekulárních režimů v Iráku, Libyi i pokusu o rozvrat v Sýrii. Podobný charakter mělo i svržení legálního prezidenta Ukrajiny podporou euromajdanu či svržením egyptského prezidenta Mubaraka v rámci arabského jara.

Lež se tak stávala záminkou pro útok a Západ se choval podle známého hesla Adolfa Hitlera, že vítěze se nikdo neptá na důvody, proč zaútočil.

Humanitární bombardování Jugoslávie byla založeno na jednostranném obviňování Srbska ze všech nepřístojností v občanské válce a potlačování dalších informací o násilí muslimského i chorvatského obyvatelstva. Vrcholem světové lži bylo tvrzení o tom, že Hussajn má k dispozice zbraně hromadného ničení, což se ovšem následně nepotvrdilio. V Libyii to bylo zveličování „občanského povstání“ islamistů a i skrytí faktu, že Kadáfí přispěl na volební kampaň prezidenta Sarkozyho. Na Ukrajině to bylo lživé tvrzení, že policisté stříleli z rozkazu Janukoviče do demonstrantů…

Nyní tedy máme dva navzájem propojené případy a oba absolutně vylhané…

Začněme Skripalovými. Julie přijela za otcem, aby hned druhý den vybrala peníze po bratrovi, potom s tátou někde 4 hodiny chodila a oba si vypli pro jistotu GSM, aby nemohlo být zjištěno, kde byli, potom se někde údajně otrávili a šli si odpočinout na lavičku, aby tam upadli do kómatu. Co to bylo za látku dodnes nevíme, protože údaje inspektorů Organizace pro zákaz chemických zbraní, kteří uvádějí, že šlo o mimořádně čistou látku, o které se nám měsíc vtlouká do hlavy, že nepatrná částečka novičoku by během vteřin přivodila smrt. Tak co to tedy bylo ? Pěna u úst se dá jistě nafingovat a komický je, že zachranář je v maskáčích a druhý policista nijak nechráněný pomalu zívající opodál...A od té doby až do dnešních dnů Julia kromě prvního telefonátu sestřenici Viktorii, ve kterém hovoří naprosto jasně, už nikdy sama na veřejnosti nepromluví. Už proto, že si odborní poradci zřejmě neujasnili, zda má pomalu umírat a nebo už může být vyzdravená. Řekl bych, že to bylo skvělé zadání a Brity a možná Američany to stálo a bude stát obrovský balík peněz. Že si tak možná desperát Skripal a jeho ne zas tak úspěšná dcera zajistili doživotní blahobyt někde na americké Floridě a nebo naopak, že už je možná agenti Mi5 a Mi6 zlikvidovali se možná dozvíme teprve až skončí premiérka Mayová a nebo také nikdy.¨

Když Skripal moc nevyšel a když Trump prohlásí, že se stahuje ze Sýrie, máme tu tak jako před rokem povedenou taškařici v podání Bílých přileb, které scénáristicky ovšem již trochu omšele fingují plynový útok v Dúmě... A ač lídr opozice Corbyn a jeho Labour Party se dožaduje důkazů a připomínám, že opět tak jako před toto událostí už má zase téměř stejně jako současná premiérka Mayová a ač žádá projednání nasazení britských vojsk v Parlamentu, Mayová chce zaútočit po boku Trumpa bez ohledu na Parlament a OSN. Tak divit se jí nelze. Když jsem se díval na průzkumy, tak 60 % Britů si vojenský zásah v Sýrii nepřeje. K těm údajným plynovým útokům stačí jedna poznámka. Najděte si na youtube nesestříhané příběhy Bílých přileb. Mrtvoly náhle obživnou a rozchechtají se, jindy je vidět celé zákulisí scény včetně režiséra, který určuje, co a kdo má činit a potom klapka a uvolněnost a dobrá nálada. A to nemluvím o tom, že tito herci jsou v naprostém souladu s islámskými teroristy a tu a tam byli i přítomni poprav.

Tak a kvůli takovým parchantům máme zemřít?

Proč jako zemřít? No protože Putin logicky na nepřiměřený útok bude muset zareagovat a zřejmě sestřelí nějakou tu raketu a možná zaútočí i na nějaké odpalovací zařízení. I když jeho mluvčí Peskov napůl ironicky napůl chápavě vydal prohlášení, že Rusko chápe, pod jakým tlakem se Trump nachází, zároveň určil červenou linii, že nesmí být zabiti či zraněni ruští vojáci.

Putin na rozdíl od Trumpa, Macrona či Mayové, kteří jednají emotivně a hlavně pod tlakem rozhárané politické situace v jejích zemích, je samozřejmě v pohodě. Asi žádná hlava státu, tam kde se volí, nemá a objektivně ani nemůže mít jeho podporu.

Trump – chudáček má proti sobě veškerá média s výjimkou kanálu Fox, Mayová vyvolala volby, aby posílila a výsledkem bylo, že je jen slabší. Bůh ví, jak by dopadly dnes volby. Corby a jeho Labour Party, který jí ostře jde po krku, se dožaduje mimo jiné důkazů ve věci Skripala, ale i vůbec existence a následně i viníka chemického útoku v syrské Dumě.

No uvidíme s čím přijde Organizace pro zákaz chemických zbraní.

Už nejméně deset let nám šílení generální tajemníci NATO stále opakují, že nás ohrožuje Rusko. Směšné…Nás ohrožují svou idiotskou politikou USA, Velká Británie a Francie. Protože Rusko bude jen reagovat.

I když si dovedu představit, že USA by rádi přesunuly jaderný konflikt do Evropy, aby jako v minulosti samy byly ušetřeny, chápu logicky, že bude- li to zapotřebí, Ruské rakety namíří přímo na Británii, Francii a USA.

Ale když už jaderný konflikt vypukne, těžko nás mine…

Fakt si kladu otázku, proč bychom kvůli těm parchantům a desperátům, Trumpovi, Macronovi a Mayové bychom měli být utraceni.

No snad to Putin zvládne. Těm mizerům rozhodně nevěřím…

Jiří Vyvadil

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZločinné uskupení USA, Británie a Francie udeřilo na Sýrii   
Pridal tk Sobota 14 duben 2018 - 05:57:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Všechny světové zpravodajské televizní programy nad ránem v sobotu 14. dubna 2018 přerušily pravidelné pořady, protože prezident Donald Trump oznámil, že ve spolupráci s Velkou Británií a Francií schválil americké vojenské zásahy na některé cíle v Sýrii.

Údery jsou podle Bílého domu reakcí na údajný chemický útok na syrské město Douma minulý týden.

"Probíhá kombinovaná operace s ozbrojenými silami Francie a Spojeného království," uvedl prezident Trump v čase, kdy v Evropě panovala noc.

Premiérka Spojeného království Mayová potvrdila britskou angažovanost a řekla, že neexistuje žádná praktická alternativa k použití síly. Ale také řekla, že údery nemají vést ke změně režimu.

Americký prezident ve své řeči prohlásil, že cílem je "vytvořit silné odrazující prostředky proti výrobě, šíření a používání chemických zbraní".

Jak uvedl web BBC americký představitel řekl ještě v noci agentuře Reuters, že rakety Cruise Tomahawk byly použity proti několika lokalitám v Sýrii.

Agentura také citovala svědka v Damašku, podle něhož v hlavním městě bylo slyšet "nejméně šest hlasitých výbuchů". To ovšem na hodinách v Praze byl čas 3:45 hodin.

Ostatně syrská státní televize sama potvrdila údery na Damašek. Rovněž však oznámila, že byly nasazeny prostředky protivzdušné obrany země, které některé střely zneškodnily.

Britská monitorovací skupina Syrské organizace pro lidská práva uvedla, že střely zasáhly syrský vědecký výzkumný fond v hlavním městě spolu s několika vojenskými místy.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponStřety na demonstraci proti imigrantskému vraždění v Německém Kandelu   
Pridal tk Sobota 14 duben 2018 - 05:44:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
I když se z oficiálních médií může zdát, že pokud jde o imigraci a multikulturalizmus, mají Němci režimní propagandou již vymyté mozky, realita je přece jenom jiná. V Německém Kandelu, kde afghánský imigrant v prosinci v obchodě ubodal 15-letou německou dívku Miu probíhají opakovaně demonstrace proti imigrantskému násilí a vraždění. Jsou však také konfrontovány mj. protidemostracemi levicových proimigrantských týpků.

Minulou sobotu musela tisícovka policistů od sebe oddělovat bezmála 1300 demonstrantů proti imigrantskému násilí od cirka čtvrtinového počtu jejich ideologických soků. Ačkoli se demonstrací většinově účastní spořádaní, byť naštvaní občané, atmosféra houstne a jako obvykle se policejnímu kordonu nepodařilo oddělit obě skupiny zcela hermeticky, a došlo k několika násilným střetům.

Zdroj: https://www.sz-online.de/nachrichten/verletzte-und-uebergriffe-in-kandel-3912916.html?bPrint=true
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBabiš v tom plave. Je za klauna. A Kalousek se mu směje...   
Pridal tk Sobota 14 duben 2018 - 05:41:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tak to už je fakt jak u blbečků na dvorečku. Babiš měl už podporu vlády od SPD a KSČM téměř zajištěnou, ale pak jednal s ČSSD. Pak jednání skončil. Pak to vypadalo zase na SPD a KSČM, což preferoval i prezident Zeman. Babiš řekl, že dá na názor prezidenta.

A nakonec zase jednání s ČSSD... To je fakt jak u blbečků na dvorečku. Babiš na to zjevně nemá. Tohle není oligarcha a vůdce. Tenhle člověk má udělat pořádek v tomto státě? Když neumí utvořit vládu, ačkoli to bylo tak jednoduché?

Je směšný a trapný. Je za klauna...

A Kalousek se mu směje.

Autor: Euroskeptik/euportál
Foto z produkce Ateo.cz
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVojáci USA znásilňují, zabíjejí a hýří. Zde máte fakta   
Pridal tk Sobota 14 duben 2018 - 05:39:38 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Japonsku je největší kontingent ozbrojených sil USA v Asii

Veškeré snahy Japonců domoci se u své vlády likvidace amerických vojenských základen se setkávají s nezdarem. Po druhé světové válce byla okupační vojska pouze přejmenována na vojenské základny. Na jejich území platí princip exteritoriality. Ohromná území vhodná k žití spravuje americké ministerstvo obrany. Už jen tato skutečnost vyvolává nelibost obyvatel, ale kromě toho roste zločinnost amerických vojáků. Odtajněný zdroj z roku 1972 uvádí, že na území Japonska se dopustili vojáci USA více než 5500 zločinů.

Co je příčinou, že japonská vláda ignoruje žádosti veřejnosti o likvidaci zahraničních vojenských základen? Odpověď je jednoduchá: japonská vláda je přímo závislá na USA a národní zájmy hájit nemůže. Dokonce i územní nároky k sousedním státům probíhají v zájmu USA. V očích světové veřejnosti samo japonské vedení obhajuje vojenské základny na svém území. Reakce na chuligánské výtržnosti amerických vojáků ze strany justičních orgánů není prakticky žádná. Vojáci americké armády jsou si vědomi beztrestnosti, chovají se nepřístojně a trestné činy z jejich strany přibývají.

Konkrétní případy není třeba příliš hledat. Například velitel praporu americké armády pobíhal po vojenské základně v opilosti nahý. Americký voják znásilnil a zavraždil dvacetileté japonské děvče. Byl však výjimečně odsouzen k doživotnímu vězení. Nejvíce trestných činů je sexuálního charakteru, ač ani jiné nejsou výjimkou. Je to třeba obchod s drogami a dopravní nehody.

Takové chování amerických vojáků svědčí o naprostém pohrdání místním obyvatelstvem a o neschopnosti japonské vlády ochránit své občany před „ochránci“. Okupace pokračuje, páni samurajové.

Převzato z Rusvesna.su
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČlenské země NATO porušuji vlastní chartu a chartu OSN ...   
Pridal tk Sobota 14 duben 2018 - 05:36:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Odmítám se podílet na agresích anglosaských a galorománských idiotů , směšně vyfabrikovaných skupinami ochotníků kdekoliv po světě a žádám s odvoláním na článek 13 Washingtonské smlouvy o okamžité podání oznámení o odstoupení ČR od této smlouvy a vystoupení z NATO.

Pokud se totiž příliš nemýlím, doposud nikdo neprohlásil za neplatnou Chartu OSN, která v článku 2, odstavci 7 praví: "Žádné ustanovení této Charty nedává OSN právo, aby zasahovala do věcí, které podstatně patří do vnitřní pravomoci kteréhokoli státu." To znamená, že ANI OSN, natož nějaký spolek úchylných válečných šílenců nemůže legálně používat události, které nijak neohrožují MEZINÁRODNÍ mír jako záminku pro jakékoli vojenské operace.

Ostatně samotná Washingtonská smlouva, jejíž jsme se péčí našich přihlouplých politiků stali v roce 1999 součástí, nebyla uzavřena za účelem zasahování do vnitřních záležitostí ani jejích členských, natož nečlenských zemí. Tato smlouva upravuje řešení mezinárodních sporů, jejichž účastníkem je jedna nebo více členských zemí Aliance.

Je tedy nabíledni, že někteří členové NATO opakovaně porušují nejen mezinárodní právo, ale i samotnou zakládací listinu tohoto paktu. Správně bychom navíc měli doporučit velvyslancům těchto zemí, aby se odebrali domů na konzultace a uvalit na tyto země přísné hospodářské sankce. Tak co, Strakovko a Černíne, KDY SE TAK STANE???

Autor: Peter Markup

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÚtok Ameryky na druhu stranu světa je opravněny   
Pridal tk Sobota 14 duben 2018 - 05:33:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vlastně ani nechapu, jak to može někomu přijit nelegalni. My, ostravšti synci, moc dobře vime už z druhe světove, že preventyvni valka je nejlepši, bo ten, kdo da temu druhemu po pysku prvni, obvykle vyhrava.

Ameryčani se doslechli, že Syřani zabili Syřany.

A protože su Ameryčani bytostnymi demokraty, tak rozhodli, že dřive, než se vyšetři, keři Syřani zabili jine Syřany, tak preventyvně zabiju jakesik uplně jine Syřany, keři sice asi nezabili žadne jine Syřany, ale mohli by třeba zabit zase uplně jine Syřany.

Nevim, jak to Ameryčani zrobi, bo bude třeba, aby mohli odlišit pravě ty Syřany, keři podle informaci tych Syřanu, keři udali Ameryčanum, že někteři Syřani zabili jine Syřany. Ameryčanum by určitě bylo lito, kdyby zabili pravě ty hodne Syřany.

A proto, aby bylo Syřanum zabraněno zabit jine Syřany, tak Ameryka zabije uplně jine Syřany, a tym bude spravedlnosti učiněne zadost.

Myluju Ameryku.

Ladislav Větvička, hlasatel te prave ameryky z Poruby

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 [2]
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2476 sec,0.0668 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,987kB