Neděle 15 duben 2018
Skandál: Česká televize odvysílala falešné obrazové zpravodajství ze Sýrie, divákům na obrazovkách ukazovala místo Damašku noční útok ukrajinské armády na město Luhansk z roku 2015...   
Pridal tk Neděle 15 duben 2018 - 19:22:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Skandál: Česká televize odvysílala falešné obrazové zpravodajství ze Sýrie, divákům na obrazovkách ukazovala místo Damašku noční útok ukrajinské armády na město Luhansk z roku 2015, aby byla zakryta skutečnost selhání amerického úderu na Sýrii! Stížnost za lživé obrazové materiály už míří k Radě ČT a také na RRTV! Rozpusťte už ten spolek manipulátorů z Kavčích hor!

A je to tady znovu. Česká televize čelí dalšímu skandálu, který ukazuje na katastrofální stav zpravodajství České televize. Diváci v České republice měli možnost včera v sobotu od rána sledovat informační a nepřetržité pásmo zpravodajství o raketovém útoku USA, Velké Británie a Francie na cíle v Sýrii, a to bez mandátu Rady bezpečnosti OSN. Raketový úder skončil katastrofálním fiaskem pro americkou armádu, protože např. v Damašku během úderu dokonce ani nezhasla pouliční světla, nedošlo k žádným škodám, neboť americké a britské rakety zasáhly jen několik budov, mj. poštovní úřad a sklad mouky. Desítky amerických raket dopadly do polí okolo Damašku a ruská armáda je v těchto okamžicích sbírá a chystá převoz trosek amerických raket do laboratoří v Rusku. Opět u mnoha raket Tomahawk došlo k vypnutí motorů za letu a ke zřícení raket během letu.
Západní média zachvátila panika, takže se snaží okamžitě šířit do světa dezinformace a lži, a to včetně obrazových materiálů. Všechna média na západě čekala na mohutné údery, které ozáří noční oblohu nad Damaškem a obrazové materiály uchvátí západní veřejnost a potvrdí moc a sílu amerických zbraní. Jenže houby s octem, nic takového se nejen nekonalo, ale paradoxně jediné rakety, které byly vidět, byly ty ruské, které startovaly ze země s cílem sestřelovat americké Tomahawky a britské rakety Shadow Storm. V západních médiích proto vypukla panika, takže se začalo improvizovat. A nejvíce se improvizovalo v “americké” televizi na Kavčích horách v Praze. Česká televize totiž divákům celý den od rána až do noci ukazovala noční záběry explozí z města, které ovšem nemá s Damaškem nic společného. Jedná se totiž o noční raketové ostřelování města Luhansk raketovými systémy Grad ukrajinské armády ze dne 12. února 2015.

Kavčí hory se rozhodly upravit divákům obrazovou realitu zpravodajství ze Sýrie

Česká televize se tak dopustila další úmyslné lži a dezinformace, což je opravdu pikantní a humorné, protože právě Česká televize nejvíce bojuje proti tzv. fake news a dezinformacím. Jak je však vidět, samotná Česká televize je největší dezinformační vysílačkou v České republice s rozpočtem přes 7 miliard korun ročně, které čerpá z kapes českých daňových poplatníků, a to bez toho, aby její hospodaření s veřejnými prostředky kontroloval Nejvyšší kontrolní úřad. Ten totiž ze zákona nesmí a nemá právo hospodaření České televize kontrolovat. Redaktoři zpravodajství ČT totiž zjevně usoudili, že po provedených úderech západní koalice proti Sýrii nejsou k dispozici žádné obrazové materiály, které mají tzv. “production value”, tedy obrazově přitažlivou hodnotu. A logicky žádné takové materiály ani neexistují, protože syrská PVO sestřelila Američanům a Britům de facto všechno, co mohla. Takže žádné exploze, žádné výbuchy a spektakulární ohně na obzoru noční oblohy se nemohly konat.

[VIDEO] Původní zdroj videa, který použila Česká televize. Všimněte si, že Luhansk je celý temný ihned po skončení první salvy, nikde nesvítí žádná světla a exploze vybuchují velmi hustě a blízko sebe. Raketový systém Grad v akci.Manipulování s veřejným míněním je však dalece za hranou zákona o České televize a již byl podán podnět nejen Radě ČT, ale věcí se bude podle našich informací zabývat i Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. Stejně tak jsme postoupili obrazové materiály poslancům parlamentu ČR, aby se sami podívali na důkazy a fakta, jakým způsobem pracuje veřejnoprávní médium na Kavčích horách z peněz daňových poplatníků. Šíření obrazové dezinformace je nezpochybnitelné, protože Česká televize záměrně vydávala celý včerejší den obrazové záběry explozí na obzoru nočního Luhansku za autentické zpravodajství ze Sýrie a konkrétně z Damašku. Ani v jednom okamžiku a ani na jednom ze záběrů nebylo uvedeno upozornění pro diváky, že jde pouze o tzv. “ilustrační záběry” a nikoliv o obrazový záznam z místa úderů v Sýrii.

Česká televize možná naletěla hoaxu z YouTube

Když si dáte na YouTube do vyhledávaní Sýrii a informace o raketových úderech, narazíte na desítky videí, které jsou upravené tak, že na začátku je záznam vysílání nějaké televize, která informuje o úderu a následně poté je do videa vložen záznam z Luhansku. Po ukončení salvy můžete ve všech verzích těchto videí slyšet, jak v dáli houkají autoalarmy. Podle všech indicií to vypadá, že Česká televize naletěla těmto hoaxům a převzala tyto záběry z YouTube, aniž by se obtěžovala se čtením komentářů na YouTube, protože tam všude lidé upozorňují, že jde o podvrh a právě o video z Luhansku, o žádnou Sýrii. Jedno takové fejkové video je zde https://www.youtube.com/watch?v=YS6LmEFLhU0 , další zde https://www.youtube.com/watch?v=4JEomGzYoWg . Možná jste zaregistrovali, že mainstreamová média včera oznámila, že na internetu v souvislosti s úderem v Sýrii došlo k nárůstu fake news informací o 2000% a lidé by se měli mít na pozoru. Je úsměvné, že Česká televize s rozpočtem 7 miliard nemá peníze na zaplacení fact checkera. Co je to za klauni?

Porušení zákona o veřejnoprávních médiích a vydávání obrazového materiálu z Ukrajiny za autentický záznam ze Sýrie

Česká televize tak porušila zákon o veřejnoprávních médiích a dopustila se manipulace s veřejným míněním, kdy úmyslně po celý včerejší den vydávala obrazové záběry z ukrajinského Luhansku ze dne 12. února 2015 za oficiální záběry raketových úderů USA, Francie a Velké Británie ze včerejší noci v Sýrii. Zajímavé je, že tyto zmanipulované záběry od České televize ochotně převzala média i na Slovensku, kde jsou tyto záběry taktéž šířeny a vydávány za oficiální záběry ze Sýrie. Na tomto příkladu vidíte, jak pracuje Česká televize za vašich 7 miliard, které si bere každý rok z vašich kapes. Skutečně nezávislým médiem v dnešní době jsou pouze internetová média, tzv. alternativa a sociální sítě, kde se člověk může bez asistence České televize sám přesvědčit o tom, co se stalo a nestalo v Sýrii. Syřané natáčeli videa na mobily, na kamery, je toho plný internet a všude byly vidět výbuchu a exploze, ovšem ne na zemi, ale vysoko na obloze, kde syrská PVO sestřelovala americké a britské rakety.

[VIDEO] Tomahawk zaútočil na zorané pole.Redakce Aeronetu znovu vyzývá poslance SPD, KSČM a Hnutí ANO, aby se zasadili o změnu zákona o veřejnoprávních médiích a jejich kontrole, protože to, co předvádí Česká televize za peníze daňových poplatníků, to už překračuje naprosto všechny meze. Čeho se dočkáme příště? Dezinformace o tom, že zemřel Miloš Zeman, nebo že Prahu navštívil Elvis Presley? Znamená to tedy, že od této chvíle musí čeští občané dešifrovat už nejen vyslovené informace na České televizi, ale už dokonce i ty obrazové? Pamatujete si, jak Česká televize čelila skandálu s atomovým výbuchem ve vysílání počasí, kde skupina Ztohoven propašovala do vysílání počítačově upravený obraz? Tehdy z toho byl skandál, ale uplynulo pár let a dnes už Česká televize vesele celý den vydává brutální ostřelování Luhansku útočící Porošenkovou ukrajinskou armádou z roku 2015 za oficiální záběry ze Sýrie a všichni jsou happy.

Američané si lížou rány po fiasku v Sýrii, situace je kritická, Pentagon nemá nic, co by mohl dát médiím a novinářům za obrazový materiál. Ti potom v zoufalství lezou na YouTube a ukazují divákům exploze z Luhansku. To nevymyslíš!

Celé to navíc zarámuje český mainstream, který zopakoval lživé informace amerického Pentagonu o tom, že všech 105 raket zasáhlo své cíle a ministr zahraničí Martin Stropnický dostal podrbáno za ušima a pochvalu od amerického protějšku za to, že česká vláda v čele s Andrejem Babišem podpořila americký útok proti Sýrii bez mandátu Rady bezpečnosti OSN. Navzdory tomu, že na YouTube si každý může přehrát tisíce videí ze Sýrie, které ukazují, jakým fiaskem dopadl americký a britský nálet, tak přesto bude Česká televize a Babišova vláda dál opakovat americké postoje až za hrob, i když všichni už vědí, že císař je nahý. Američané se ztrapnili tak, jak jen mohli. Žádné exploze se nekonaly, natočená videa zobrazují jiný příběh, a tak Česká televize musela přispěchat na pomoc s obrazovými záběry z Luhansku. To už je projev naprostého zoufalství, zoufalství Američanů, České televize a české vlády v demisi.

Nenechávejte si tento článek pro sebe a sdílejte ho prosím na sociálních sítích a v emailech, rozešlete článek i svým poslancům, ať se také podívají, kam až zašla situace v České televizi. Je vrcholem drzosti, když veřejnoprávní televize, která brojí proti tzv. fake news médiím, je přitom de facto sama tou největší dezinformační vysílačkou v České republice.

-VK-
Šéfredaktor AE News


HODNOCENÍ KTERÉ NA ČT NEUVIDÍMEZdroj: https://aeronet.cz/news/skandal-ceska-televize-odvysilala-falesne-obrazove-zpravodajstvi-ze-syrie-divakum-na-obrazovkach-ukazovala-misto-damasku-nocni-utok-ukrajinske-armady-na-mesto-luhansk-z-roku-2015/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNová taktika zoufalců volá: "Putin je zbabělec"   
Pridal tk Neděle 15 duben 2018 - 16:21:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Když se nepodařilo udělat z V. Putina toho nejstrašnějšího z diktátorů a agresorů, byla zvolena nová taktika, přesně opačná. Podle jednotné metodické brožurky začali všichni volat v určený čas ze všech škvír, že V. Putin je příliš měkký, že nedodržel slib, že je srab atd a atp.

Kdo viděl nový ruský seriál "Spící" (vřele doporučuji!!!), ten je plně v obraze. Je tam názorně ukázáno, jak to praktikují. Tuhle brožurku dostala "nestranná a objektivní" masmédia, v ní jsou již připraveny slogany, návrhy titulků i vět, které se mají použít v textu, instrukce mají i diskutující placení trollové, určitě jste si jich všimli i u nás na NR.

Konečným cílem toho všeho je ruský majdan. Putin jim opravdu příšerně leží v žaludku. My však buďme rádi, že existuje v tuto chvíli alespoň jeden rozumný politik na světě, který je navíc obklopen schopnými lidmi a má nevídanou podporu svého národa. Právě díky němu nám teď nesviští rachejtličky nad hlavou a máme krásnou klidnou jarní neděli.

Pro zajímavost se mrkněmež na koordinované snažení např. Seznam Zprávy + Hovinky.cz (promiňte - překlep):
Buďme rádi, že V. Putin svým "žvaněním" a svojí "měkkostí" pomohl v Sýrii zlikvidovat teroristy a zachovává si stále chladnou hlavu. Poslední provokaci západní koalice neumím pojmenovat jinak než "hnusnou". Putin a jeho generálové zatím svůj slib splnili do puntíku. Slíbena byla razantní odplata, pokud bude zasažena ruská základna nebo zahyne někdo z jejich vojáků či policistů. A na to si dávali "udatní jestřábi" setsakramentský pozor.
Vytváření pocitu, že na Putina útočí jeho vlastní národ, že by rád skočil do další velké války, je zoufalým pokusem. A je historickou ostudou našich médií, že to poslušně šíří také.

P. Ďoubalík
Nová republika


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKde máš velké Rusko, které jsi vyhrálo Velkou vlasteneckou válku svou hrdost a vojenskou čest?   
Pridal tk Neděle 15 duben 2018 - 16:01:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Lidé míru, věřící, že je zde síla, která zastaví vraždící pakt NATO, cítí zklamání. Kam ještě Budou hrdí vlastenci ustupovat? Za vámi - je už jen Moskva!!!!!

Pakt masových vrahů NATO vojensky zaútočil na Sýrii. Pokrytectví lokajů se v mediálním světě rétoricky může přetrhnout, jak jim jde o humanitu a lidská práva. Pravda zase prohrála a opět šelmy z paktu NATU chtějí boj a krev.

Stejné vyhrožování a stejné strašení chemickým arzenálem, jako před vražděním NATA v Iráku a Libyi. Na jejich lži o chemickém arzenálu Iráku se zapomnělo a masovým vrahům opět otrnulo.

Zapomnělo se na přiznání bývalého ministerského předsedy Tony Blaira, že mu lhali a že USA a jejich tajné služby zatáhli omylem Brity do války. Masový vrazi pozabíjeli v Iráku téměř milion lidí a kolik bylo z toho žen a dětí, už dnes nikdo nespočítá.

Sledovat tu mediální lživou propagandu v TV a sehranou jednotu masových vrahů v USA ovládající pakt NATO, je jasná zpráva všem, kdo cítí, vnímají a drží se logiky a věří ve skutečnou spravedlnost.

Doslova se v jednom šiku bez patřičných důkazů a servilitě poskoků radují a oslavují další ničení a snahu zabíjet. Je z toho špatně jak prodáni, s bezmocí otroků, se lidem po celém světě vymývají mozky a nutí souhlasit s vražděním a ničením. Žádné kritické otázky, jen válečná propaganda a urážky všem kdo pochybuje. Skutečnou pravdu se lidé dozvědí za padesát let, až budou strůjci masového zabíjení pro mír na invalidních vozících či onom světě. Přesto jsou v éteru otázky, které dráždí mysl, psychiku a nedají spát. Skutečně už ovládli mocensky posedlí psychopati naše životy, politiku, armády a všechna média?

Proč spojenec Sýrie Rusko, nepomohlo při útoku paktu NATO a vojensky neodpovědělo? Proč před vojenským úderem hovoří za Rusko a jeho generál Gerasimov o následné odvetě a zničení cílů agrese? Nakonec to vypadá, že se ponížili před celým světem, že nedokáže bránit svého spojence a jen v jakém si podivné nečinnosti přihlíží, jak nepřítel útočí na jejich hlavy. Jakou má logiku, nechat vražedný pakt NATO ničit cizí stát a jako spojenec napadené Sýrie, se jen dívat a poté politicky protestovat a svolávat bezpečnostní radu OSN? Doposud platilo, že v logice vzájemné obrany drží strany pohromadě a jeden druhého chrání.

Kdy přijdou na řadu trestné výpravy NATO na Ruskou federaci?

Zábor Krymu je také důvod pro koaliční akci, válka na Ukrajině je také práce Putina. Možná mladému válečníkovi z Francie bylo posíleno ego a dnes mají za prezidenta druhého Napoleona, který potáhne opět na Rusko. Anglie toužila po krvi vždy a ta slovanská chutná šelmě nejvíce. Opět všichni psychopati u moci proti Rusku, ale mnoho lidí v srdci s Ruskem. Tento fakt žene propagandu a masové vrahy k šílenství. Budou stále napadat cizí státy, budou stále vést nekonečné války. Pokud psychopat V USA prohlásí, že se má Ruská Federace připravit na krásné, chytré rakety je jasné vyhlášené války. Stejně tak je adekvátní a ráznou odpovědí USA a paktu NATO následující sdělení. Ameriko a NATO, těš se na naše jaderné rakety, jsou krásné velké, mají dlouhý dolet. Jsou také chytré inovované, supersonické a máme jich tolik, že za dvacet minut bude Vaše USA a celé NATO v ohni a popelu.

Vincent Pribula
Politické echo-2018/4

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPolitolog vysvětlil, proč USA a spojenci připravili vlastní návrh rezoluce o Sýrii   
Pridal tk Neděle 15 duben 2018 - 15:53:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Politolog Alexandr Asafov okomentoval v rozhovoru s RT zprávy o tom, že USA, Velká Británie a Francie předaly členským státům Rady bezpečnosti OSN vlastní návrh rezoluce o Sýrii.

„Nová rezoluce má v zásadě stejný úkol. Nekonečné hledání zbraní hromadného ničení a dosažení vlastních taktických cílů na syrském území. Nicméně potřebují k tomu příslušnou úpravu, jež by vypadala maximálně přístojně. Ruskou rezoluci samozřejmě nepotřebují, poněvadž žádá skutečně nezávislé vyšetření. Potřebují vlastní verzi, v souladu se kterou budou moci jednat dál v dosažení svých zájmů," řekl Asafov.

Dodal, že se USA a jejich spojenci zřejmě vrátili k plánům na svržení syrské vlády.

„Považuji za důležité zdůraznit, že Američané před nějakým časem s nechutí ze svých úkolů v Sýrii vyřadili odstranění Asadova režimu a uvolnění cesty pro tak zvanou umírněnou opozici. Nyní ale vidíme, že se rozhodli k tomuto úkolu vrátit. A použít na to starý a dobrý nástroj: chemické zbraně, které jednou použili jako důvod pro vpád do Iráku," řekl na závěr expert.


Agentura AFP předtím informovala, že Francie, USA a Velká Británie zaslaly členským státům Rady bezpečnosti OSN vlastní návrh rezoluce o Sýrii.

Zdroj: https://sptnkne.ws/hqfd

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponFakta o zinscenování chemického útoku v Dúmá – SÝRIE – 8. 4. 2018   
Pridal tk Neděle 15 duben 2018 - 05:37:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
4. duben Novičok, 8. duben 2018 syrská Dúmá

MOTIV: zřejmě odvedení pozornosti od vážných ekonomických problémů Západu,

METODA: zahlcení mediálního prostoru zprávami o eskalaci napětí s Ruskem.

PROSTŘEDKY: Vytvoření „koalice ochotných“…


Zdroj: nwoo.org

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDůkaz. Co je to důkaz? Pouhé slovo, které však jiným musí stačit k tomu, že ten, kdo jej vysloví, to za důkaz považuje   
Pridal tk Neděle 15 duben 2018 - 05:23:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Co je to a jaký význam má důkaz? Důkaz je zdůvodnění nebo dokázání pravdivosti nějakého jevu, vlastnosti nebo tvrzení, které je naprosto nezpochybnitelné. V matematice jde buď o dokazování pravdivosti matematických vět, nebo formální důkaz dosažený s použitím logických výroků. V oblasti práva je však důkaz prostředkem, jak zjistit faktickou skutečnost, a podat o ní svědectví.

V poslední době se z mnoha stran množí tvrzení, že jsou či existují důkazy k tomu či jinému případu nebo kauze. Velká Británie tvrdí, že má důkazy o tom, že útok s Novičokem je dílem Ruska, neboť Novičok byl asi před padesáti lety vyvinut a vyráběn v Sovětském svazu a nikdo jiný prý neměl a ani nemůže mít zájem na odstranění dvojagenta Skripala. Pomineme-li tvrzení o důvodech útoku na Skripala, ostatní tvrzení je jen konstatování na způsob „jedna paní povídala“. Aby mohlo být nějaké tvrzení prokazatelně věrohodné, musí být, jak je v celém světě v oblasti práva dobrým, neřku-li nepostradatelným zvykem, potažmo povinností, doloženo reálným, nezpochybnitelným důkazem.

Jaká je však skutečnost? Britská premiérka Mayová, ale i ministr její vlády Johnson se ohánějí tvrzením, že mají důkazy! Proč ne, mohou je mít, ale ať je tedy předloží spolu s tvrzením, resp. obviněním, má-li být Rusku prokázána jeho vina. Zatím však zůstává jen u neprůkazného tvrzení, tedy u slov, které sice působí vážně, nicméně nepřesvědčivě, neprůkazně, na druhé stran však bez potřebných důkazů drze pomlouvají, osočují a obviňují.

Stejná „důkazová“ komedie se odehrává na účet použití chemických zbraní v Sýrii. I v tomto případě jde o rádoby přesvědčivé tvrzení, že USA a jejich evropští spojenci prý mají důkazy, že ve válce v Sýrii byly proti civilistům, včetně dětí, použity chemické zbraně. Naši politici, kteří se nechali slyšet, jako např. premiér v demisi Babiš, ministr v demisi Stropnický, ministryně v demisi Šlechtová, ale také další loajální řiťolezci jako Bělobrádek, Pospíšil, Fiala a další, si neodpustili „přesvědčivé“ názory když unisono prohlašují, že „USA, Velká Británie a Francie daly jasně najevo, ze nelze nijak tolerovat použití chemických zbrani“. „Raketové útoky spojenců považujeme za silný varovný signál, že používání chemických zbraní proti civilistům - je nepřijatelné“. „Použití chemických zbraní proti vlastnímu obyvatelstvu je odporný zločin, který nelze tolerovat. Společná akce USA, Velké Británie a Francie v Sýrii je správnou reakcí“ a podobné duchaplné názory. Přesto, že vypouštějí tato velmi silná slova, o přesvědčivých „důkazech“, které údajně mají USA, nemají ani ponětí. Jim totiž stačí, že to řekli „naši (rozuměj jejich) spojenci a přátelé“. Bóže, jak málo stačí, aby se některých z těch našich velkohubých potentátů zavděčil zločinným USA!

Ostatně, tyto jejich ani ne tak názory, jako spíše „oslí kývání hlavou“, tedy loajální (dobrovolně povinné) přitakávání je jak přes kopírák. Také v případě pokusu o otrávení dvojagenta Skripala a jeho dcery v Salisbury de facto, všichni výše jmenovaní zachovali úplně stejně, tj. loajálně, když bez potřeby předložení „důkazů“ T. Mayové a údajných britských vyšetřovatelů ze Scotland Yardu se připojili k bezprecedentnímu rozhodnutí britské vlády na vyhoštění ruských diplomatů z V.B., stejně tak i ruských diplomatů z ČR a dalších zemí.

Záležitost „důkazů“ či dokazování má poměrně bohatou historii. Tak např. Bushova vláda měla údajně „důkazy“ o tom, že Saddam Husajn disponoval se zbraněmi hromadného ničení, důkazy však nikdo nikdy neviděl. Podobné to bylo i v případě Muammára Kaddáfího, o kterém zase prý byla řada důkazů jako o strůjci krvavých akcí, neústupném diktátorovi a sponzorovi teroristů. Problém ale byl, co bylo za Kaddáfího terorismus považováno. Kaddáfí totiž hned po příchodu k moci vyhlásil podporu Libye všem osvobozeneckým a pokrokovým hnutím a revolucím, což ovšem Kaddáfího protivníci v zahraničí (zvláště v USA) paušálně (úmyslně) vydávali za „podporu terorismu“. To byl nakonec důvod jeho pádu a smrti.

Na druhé straně není od věci připomenout, že tento Muammar Kaddáfí také zcela vážně varoval Evropu, že ji po revoluční vlně zvané Arabské jaro čeká invaze radikálních islamistů, jak vyplynulo z telefonického rozhovoru s britským expremiérem Tony Blairem. Tento fakt však byl dlouhou dobu tajen, přehlížen a podceňován. Na Kaddáfího slova však nakonec došlo, jak o tom svědčí příliv muslimů a islamistů do Evropy za poslední léta se všemi důsledky.

Zajímavé na podstatě „důkazů“ však je, jak snadno celá řada významných politiků přijímají a dává jim „bianco“ zapravdu. Jen málokdo, zda vůbec někdo, trvá na jejich reálném předložení. Navzdory tomu, že je mezi nimi řada tolik renomovaných právníků jen málokterý trvá na důkazním řízení. Pokud se takoví lidé, kteří snad na „důkazech“ trvají najdou, jsou nemilosrdně považování za zrádce, nekolegiální, neloajální, za pochybovače, za stoupence druhé strany atd. Vypadá to, jako by např. USA (v případě Sýrie) skrytě varovaly před nějakým zpochybňováním, což loajální řiťolezci pochopili tak, že ve vlastním zájmu není radno mít jiný, než stejný názor a pohled na tu kterou věc, kterou ta která velmoc a je jedno, zda jde u USA (viz Sýrie), Velkou Británii (viz Skripal), Francii (viz islamizace Francie) SRN (viz politika Merkelové) atd., prohlašuje za oficiální, nezpochybnitelný a tedy nezvratný. Jinými slovy, „Kdo chce s vlky žíti, musí s nimi výti!“ Co horší, u nás platí jistý zákon, kterým jsou vlci chráněni, proto si dovolují tak beztrestně výt!

Otázka nakonec: jakou právní váhu, resp. sílu má pro dokazování „důkaz“ jako markant, když jako takový není v případě naléhavé potřeby pro vyžadován? Např. v USA, ale stejně tak i ve Velké Británii či jinde, při vyšetřování jakéhokoli trestného činu může být pachatel usvědčen jen na základě nezvratných důkazů, které pro odsouzení musí být in natura doloženy. Pokud tomu tak není, je propuštěn na svobodu a považován za nevinného. Proč tomu není také v případě mezinárodních právních záležitostech? Jde o vyšší zájmy, komu ku prospěchu? Silnějšímu, mocnějšímu, dravějšímu, drzejšímu, bezohlednějšímu, ale také nečestnému subjektu? Kde jsou v takovém případě orgány, které by měly takové un fér praktiky odmítat, resp. proti nim vystupovat? Co OSN, Rada bezpečnosti a celá řada dalších orgánů, které mají dbát na spravedlnost, čestné a poctivé jednání?

Otázky, kterými se nikdo nezabývá. Taky proč, když ani tyto orgány už dávno nejsou tím, čím byly když vznikaly, resp. byla založeny! Tenkrát totiž byli politici ještě hodně naivní a peníze nehrály takovou roli. Dnes už je to jen o vlivu a o penězích.

Jiří Baťa

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVážně jsou někteří lidé tak „choromyslní“, že věří všem těm západním pohádkám o chemických útocích a jiným „totálním kravinám“???   
Pridal tk Neděle 15 duben 2018 - 05:17:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Amerika a její dva spojenci OPĚT napadli suverénní stát, který už dlouhá léta bojuje proti těm samým (západem podporovaným teroristům), kteří mimo jiné páchají atentáty na nevinné civilisty v Evropě. Záminkou byl neprokázaný chemický útok v Dúmá, který údajně spáchala vojska syrského prezidenta Bašára Asada.

Pravým důvodem těchto útoků je, že Asad se odmítá podřídit rozkazům USA a zradit po dlouhá desetiletí trvající přátelství a spojenectví s Ruskem (dříve SSSR). Američané společně s evropskými neomarxisty sedícími v Bruselu mají v současné době dva hlavní cíle, kterými jsou inteligenční degradace Evropy (pomocí přísunu migrantů) za účelem vytvoření nového pronároda bez kořenů a vlastenectví, tedy stvoření masy hloupých, pro nadnárodní korporace pracujících otroků a nenáročných konzumentů zprasených GMO potravin. Tím druhým cílem je zničení Ruska, které je jako jediná země na světě schopné existovat naprosto soběstačně i bez pomoci okolního světa, díky své velikosti a zásobám přírodních nerostů a surovin, protože se bojí toho, že by tato země mohla ZNOVU zmařit jejich úchylný a nemorální plán na ovládnutí světa.

Jelikož se však Amerika a spol. pořád ještě bojí přímé konfrontace s Ruskem, snaží se proti této zemi obrátit světové veřejné mínění a útočí vojensky na jejich spojence, za účelem izolace této supervelmoci a oslabení ruského vlivu v reálném světě a zástupných mezinárodních organizacích. Jen úplný prosťáček a blázen, přece může věřit otravě Skripala a jeho dcery smrtonosným nervovým jedem a tomu, že tuto látku dokázal někdo během pár minut rozpoznat, pak dodat protilátku a nakonec je ještě vyléčit!!! Stejně duchem chudý jedinec, by mohl uvěřit tomu, že Asad, který za pomoci svých mocných spojenců vyhrává nad povstalci v Sýrii na plné čáře, by použil nějaké chemické zbraně tam, kde mu úplně stačí k vítězství jeho letadla, děla a tanky.

Proč, by asi tak proboha zavraždil pomocí chemie pár civilistů??? Jak by mu to asi pomohlo k vítězství??? Myslíte, že by tento v Evropě vystudovaný lékař byl tak hloupý, aby nevěděl, že mu to jen ublíží a poskytne to záminku k zásahu amerických a dalších supů, kteří hladově krouží kolem jeho země???

Ne...tak dementní Bašár Asad rozhodně není, ale lidé, kteří věří lžím amerických a evropských politiků a našemu panu „demispremiérovi“ Babišovi a spol., bohužel ano...

Ladislav Kašuka

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponFacebook zcenzuroval německého profesora historie. Některé věci o islámu se prostě nesmějí psát!   
Pridal tk Neděle 15 duben 2018 - 05:15:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Facebook zcenzuroval německého historika, který zveřejnil příspěvek o historickém vlivu islámu na Německo. Jeho facebookový účet byl navíc zabanován na třicet dní.

Prof. Michael Hesemann zveřejnil skutečnosti, které byly uznány jako „odporující zásadám společnosti“. Co hrozného prof. Hesemann napsal?

„Islám hrál 1700letých dějinách křesťanského Západu jenom jednu roli: visícího Damoklova meče, hrozby barbarství, proti které se jednotil, aby se bránil. V tomto smyslu není součástí německé historie islám, ale boj s ním.“

Historik byl překvapen cenzurou a stavem demokracie v Německu. „Hodně to vypovídá o stavu naší demokracie, když historik nemůže ani zmínit historická fakta,“ uvedl prof. Hesemann.

Autor: Spectrum13
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBabiš podpořil agresi USA, Francie a Anglie proti Sýrií ...   
Pridal tk Neděle 15 duben 2018 - 05:12:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Úder proti syrskému režimu byl nevyhnutelný. Na twitteru to napsal český premiér v demisi Andrej Babiš (ANO). Z pohledu České republiky jsou chemické zbraně nepřijatelný válečný instrument, zvlášť když se používají proti civilistům, uvedl. Vyzval světové mocnosti, aby jednaly o mírovém řešení v Sýrii.

„Úder proti syrskému režimu, který útočí chemickými zbraněmi na civilní obyvatelstvo, byl nevyhnutelný. Z prvních informací vyplývá, že byl veden přesně a zasažena byla taková zařízení, která slouží k výrobě či přechovávání chemických zbraní,“ uvedl Babiš.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPutin požádal Macrona o údaje ohledně údajného chemického útoku, ale narazil na odmítnutí   
Pridal tk Neděle 15 duben 2018 - 05:07:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Západ ničím nezdůvodňuje útoky na Sýrii, kromě informací převzatých z médií a sociálních sítí, prohlásil v sobotu ministr zahraničních věcí RF Sergej Lavrov.

„Kromě zmínky o médiích a sociálních sítích a tohoto videa, které je pro odborníky dost směšné, nic jiného není uváděno," řekl Lavrov během svého vystoupení na zasedání Rady pro zahraniční obrannou politiku.

„Přitom prezident (pozn. Francii Emmanuel) Macron, který veřejně hovořil o nevyvratitelných skutečnostech, potvrzujících použití chemických zbraní v Dumě ze strany režimu, jak oni říkají — Asada, hovořil předevčírem s prezidentem Putinem. Během rozhovoru se náš prezident odvolal na veřejné tvrzení francouzského prezidenta o existenci takových údajů a požádal o ně… Odpověď byla stejná — tajemství. Nemůžeme poskytnout takové údaje, tím spíše, že to není naše tajemství," dodal Lavrov.

Zdroj: https://sptnkne.ws/hpQZ

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2570 sec,0.0639 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,071kB