Pondělí 16 duben 2018
Hitlerovské „vyjednávání“ USA, Británie a Francie   
Pridal tk Pondělí 16 duben 2018 - 07:02:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V pátek třináctého se USA, Francie a Velká Británie dopustily porušení těch nejzákladnějších norem mezinárodního práva a spáchaly zločin agresívní války ve smyslu Norimberského tribunálu s nacisty. Na předchozí nabídky Sýrie na vyšetřování údajného útoku údajně chemickými zbraněmi nikdo z této trojky kumpánů čas neměl. Neměli čas na zjišťování fakt, neměli čas na vyšetřování, neměli čas na jednání. Měli čas jen na svůj další zločin proti míru. Kdoví kolikátý v řadě.

Celý údajný útok se zřejmě ani nikdy nestal. Nicméně USA, Francie a Británie, kdysi demokratické země hájící a bojující za pozitivní hodnoty humanity, na základě očividně pochybných videí a „statusů na facebooku“ (jak uvádí zpráva francouzské tajné služby) se rozhodly, že bez důvodu, pod vylhanou záminkou bombardovat cizí zemi je tak nějak fajn.

Značná skepse je namístě po celé řadě podvržených videí ze strany Bílých přileb, Al Kajdy, Islámského Státu a jiných skupin „demokratické opozice podporované západem“. Viděli jsme video muže „zachraňovaného z vybombardovaného domu“, který leží, připraven, nalíčen v troskách a povídá si s budoucími záchranáři. Pak někdo zavelí „klapka, jedeme“ a muž je náhle v bezvědomí, záchranáři ho vytahují z trosek. muž úpí bolestí a záchranáři ho polomrtvého odnáší. Hurá, další snímek „nelidského syrského režimu a brutálního ruského bombardování“.

Egyptská policie dokonce zatkne filmový štáb, který natáčí v Egyptě videa „nebozí civilisté v Allepu trpí pod bombardováním syrským a ruským režimem“.

Norský režisér natočí video „hrdinný chlapec kličkuje před zabijáckými ostřelovači syrského režimu“ – ale je to jen další lež propagandy. Naší propagandy, „západní“ – v těch nejhorších tradicích Josepha Goebelse.

Jindy máme „útok sarinem“ – a Bílé přilby statečně zachraňují oběti útoku sarinem z místa, kde údajně vybuchla bomba se sarinem. A že tedy jsou Bílé přilby složené ze samých statečných chlapíků – v sandálech naboso, v kraťasech a triku s krátkými rukávy zachraňují a žádnou pozornost nevěnují ničemu jinému, dokonce ani sarinu, který je všude okolo nich. Nebohé oběti útoku sarinem pak Bílopřilbaři holýma rukama přidržují, když jim z těla oplachují vodou sarin. A nic se jim nestane. Zázrak. Čekám jen na nějaké vysvětlení nějakého experta, že sarin sice působí i přes kůži, ale příslušníci Bílých přileb že mají očkování. jistě nejvyspělejší britské očkování, protože britské zdravotnictví je nejvyspělejší na světě a vyléčí i mrtvé – a navíc má britské zdravotnictví k dispozici mlhu, zázračnou britskou mlhu. Nebo nějaké takové „vysvětlení“.

Víte jak se točí tato videa „děti zasažené sarinem“? Tady máte odpověď. Tady máme video, jak islámští teroristé v Sýrii natáčí videa „dětí zasažených sarinem“.

Západní presstituti mají o čem psát, americké, francouzské, saudsko-arabské, německé i britské dodávky zbraní islámským teroristům jsou náhle „pomoc trpícím civilistům“, západní war-magoři (novotvar z angl. warmongers) volají po „nesmlouvavé odvetě proti nelidskému Assadovi“. A ovčané mlčí, někteří dokonce souhlasně přikyvují.

Kdo nesouhlasí a dovolí si klást otázky, je zaprodanec Ruska, komunista, anti-demokrat, Putinův agent. Kdo má mozek, je nepřítel. Deja vu let padesátých – největší „bojovníci za demokracii a lidská práva“ se nejvíce podobají těm nejtotalitnějším bolševikům - jak vejce vejci. Jen ty fangle a prázdná hesla se změnila. Metody a způsoby uvažování jsou stejné.

Seymour Hersh, jeden z mála žijících novinářů (drtivá většina „novinářů“ jsou presstituti, kteří ničemu nerozumí a jen papouškují jakoukoli pitomost, kterou pronesou mocní), nositel Pullitzerovy ceny, provedl poměrně podrobné analýzy celé řady útoků pod falešnou vlajkou, útoků chemickými zbraněmi, které spáchali islámští teroristé a které západní válečná propaganda ihned připsala syrské vládě. Např. zde a zde a zde. Jak ukazují i další analýzy, podvržené útoky nebo útoky pod falešnou vlajkou byl útok v Ghoutě v roce 2013 (analýzy například zde https://www.sott.net/article/347450-East-Ghouta-Chemical-Attacks-2013-US-backed-false-flag-to-launch-humanitarian-war-against-Syria a zde http://www.globalresearch.ca/5350600/5350600 a zde http://21stcenturywire.com/2017/04/06/mit-researcher-syria-wmd-facts-were-manufactured-to-fit-us-conclusion-for-ghouta-in-2013/ ), útok v Idlibu v dubnu 2017 (zde https://www.thenewamerican.com/world-news/asia/item/25785-was-chemical-attack-in-syria-a-false-flag-to-trigger-u-s-war )...atd atd atd

Ale Seymour Hersh je výjimkou. Mezi presstituty nikoho nenapadne nic zpochybňovat nebo si vůbec klást jakékoli otázky. Například proč by syrská vláda používala chemické zbraně vždy zásadně ve chvíli, kdy jsou islámští teroristé na hlavu poráženi a potřebují urgentně dodávky zbraní nebo přímo leteckou podporu svých spojenců z NATO. S kuriózním „vysvětlením“ přišel prorektor CEVRO institutu Tomáš Pojar, podle kterého se syrská vláda snaží za každou cenu takto pomáhat islámským teroristům, se kterými bojuje, protože je „Assad nevyzpytatelný“.

Myslím, že to ukazuje několik věcí. Zaprvé, úroveň vysokého školství u nás, stejně jako na celém západě, dosáhla úrovně pověstné bolševické „vokovické sorbony“, tedy „vysoké“ „školy“ pro ty komunisty, kteří byli tak pitomí, že jinou školu než stranickou by nevystudovali ani s tou sebevětší protekcí. Zadruhé to dokazuje, že kdo má dostatečně fanatickou víru (té správně verze, která je zrovna u moci), nepotřebuje ani logiku, ani fakta, ani mozek. A může být prorektorem.

Co předcházelo poslednímu útoku koalice islámského terorismu proti Sýrii? USA a spol. navrhly rezoluci v RB OSN, která by odsoudila syrskou vládu za neexistující nebo přinejmenším nevyšetřený útok chemickými zbraněmi. Pachatel nebyl znám, zato odsouzený už ano. Po zkušenostech s Irákem a Libyí nikdo nemohl pochybovat, že tato rezoluce není nic jiného, než alibi dalšímu zločinu proti míru a proti principům mezinárodního práva ze strany navrhovatelů (USA a spol.). S vítězoslavným úsměvem by hned vzápětí začalo bombardování Sýrie ze strany USA, Francie a Velké Británie, bombardování „na základě rezoluce RB OSN“. Vrah hledal povolení na vraždu, kterou už naplánoval.

Co požadují pachatelé nyní? Navrhují novou rezoluci. Tato rezoluce má „odsoudit chemické útoky“ – a pachatele už Trump, Mayová, Macron a všichni ostatní „politici“ ze zemí NATO označili. Takže rezoluce odsuzuje syrskou vládu za chemické útoky – jak za ty, které jako útok pod falešnou vlajkou spáchala Al Kajda nebo Islámský stát nebo nějaký jiný spojenec NATO, tak za ty, které se možná vůbec nikdy ani nestaly.

Michal Brand

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProkázané lži USA a Západu, které vedly k válkám a převratům. Tady je máte pěkně přehledně...   
Pridal tk Pondělí 16 duben 2018 - 06:43:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dospět může člověk asi v jakémkoli věku. A vždy je to bolestivý proces, něco jako když se dozvíte, že dárky nenosí Ježíšek.

Když se díky internetu a tomu, že zprávy na něm, nejsou pod kontrolou jednoho centra, člověk dozvídá alternativní verze příběhů, uvědomí si, že lež je všudypřítomná.

Nemluvím tady o nějakých přistáních na měsíci a podobných blbostech. Hovořím o každodenních darebnostech a zločinech, užívaných jako nevyčerpatelná záminka pro kořistění nenažraných chamtivců a chorých psychopatů.

• Tonkinský incident? False flag! Nebyl, nestal se. Válka ve Vietnamu přesto proběhnout musela.

• Mrtvý Martin Šmíd? Nebyl!

• Zbraně hromadného ničení v Iráku? Nebyly! Sadám se uvolil splnit všechny podmínky ultimáta, přesto válka musela proběhnout.

• Rezoluce č. 1973 Rady bezpečnosti OSN z roku 2011 o vytvoření bezletové zóny nad Libyí? Využita k bombardování a tím svržení Kaddáfího a jeho režimu.

• Při proti Asadovských demonstracích v roce 2011 bylo prý režimem zabito 1600 lidí. To bylo důvodem pro zahájení snah svrhnout Bašára Asada. Zdrojem informace byla BBC, která se odkázala na „nepotvrzené zdroje“.

• Rok 2013. Bašár Asad obviněn západem ze tří chemických útoků. Členka vyšetřovací komise OSN Carla Del Ponteová se k útoku vyjádřila takto: "... jsou silná, konkrétní podezření na použití sarinu rebely, žádné důkazy nenaznačují použití syrskou vládou“. Nic naplat, západ trvá na tom že: "Asad musí jít!"

• 4. dubna 2017 se odehrál chemický útok v Chán Šajchúnu. Chán Šajchún v době útoku ovládali povstalci z koalice Tahrír aš-Šám.

• 7. dubna 2018 došlo k útoku na město Dúmá, které bylo poslední baštou povstalců v oblasti východní Ghúta nedaleko Damašku. K útoku došlo jeden den po oznámení prezidenta USA že má v úmyslu ukončit americkou vojenskou přítomnost v Sýrii a během dobrovolného odchodu rebelů z oblasti.

• Západem milované a na Nobelovu cenu míru nominované Bílé přilby, jsou k vidění spolu s bojovníky Al Nusrá, mávající jejich prapory.

• Statečné Bílé přilby vytahují ze závalu muže. Při shlédnutí celého videa je vidět celý příběh. Muž povídající si s přilbami a připravující se na závěrečný srdceryvný řev raněného zvířete.

• Holčička zachráněná Bílými přilbami, je jimi zachráněná opět při dalším "plynovém útoku". Žádná z těchto věcí ale neruší západní politiky v jejich naříkání nad tím, že to zvíře Asad vraždí maminky a děti.

• Skripalovi jsou otráveni jedem na který neexistuje protijed. Za dva týdny jsou oba zdraví. Jed prý neutralizovala britská mlha (vlhkost). Diplomaté však byli vyhoštěni i tak.

• Zabíjení Kurdů Turky bez povšimnutí.

• Zabíjení Jemenců Saudy bez povšimnutí.

• Zabíjení Křesťanů bez povšimnutí. Nikdo nekřičí o překročené červené linii ani humanitární katastrofě.

Co není ve zprávách se neděje i když se to děje.

Co ve zprávách je, se děje i když se to neděje.

---------------------

Informační toky nejsou pod kontrolou, protože společnost je dnes příliš komplexní, než aby byla kontrolovatelná. Člověk se ovšem neubrání myšlence, jak to asi bylo u podobných kauz v minulosti? V dobách kdy lidé byli stoprocentně závislí na tom, co se napíše v novinách a řekne v televizi. Nebo ještě před tím? Když začínala první světová válka? Nebo jiné války a revoluce? Bylo vůbec něco z toho pravda? Byli ti zlí vždy těmi zlými a hodní těmi hodnými? Nebo byla „pravda“ vždy na straně těch, kdo informační toky ovládal?

Nyní je tedy neovládají a systém důvěry v to co provádí se jim hroutí (což jistě nenechají dlouho jen tak). Jistě, pořád je hodně těch kteří prostě „nesnáší rusáky“ a tak emočně tíhnou k těm verzím, které jim tento pohled posilují. Jsem si ale jist, že i oni dnes cítí, že ty příběhy, nám předkládané k věření, skřípou. Je jen otázka času kdy klapky spadnou i jim a kdy pro svoji duševní pohodu nebudou potřebovat komfortní: „Raději se mýlit s Usáky, než mít pravdu s Rusáky“.

---------------------

Dalo by se uvést mnoho dalších příkladů false flag operations majících ospravedlnit mocenský zásah, nebo prostě jen příkladů událostí k takovému zásahu využité. Některé jsou po letech již přiznané (například zmíněný Tonkinský incident), jiné jsou spekulativní, jako například útok na Pearl Harbor, jež sice neměl být falešný, ale podle amerického kontraadmirála Roberta A. Theobalda, Rooseveltem i Brity očekávaný a využitý ke vstupu do války.

Jistě si mnozí vybaví další historické paralely u kterých se dnes ví, že byly tak trochu jinak. A nám nezbývá než unést poznání, že dárky nenosí Ježíšek a že my se můžeme ocitnout na straně těch špatných. Těch, jejichž proradnosti se vyrovná snad jen hlasitost jejich moralizování.

Čas nevinnosti je pryč. Představa solidního žurnalisty BBC v buřince, který s bločkem v ruce a nasazením života pátrá po pravdě, bere definitivně za své. Žurnalista je pouhý propagandista vyrábějící pro veřejnost stafáž pro páchané zločiny. To je dnes jediná jistota. A kdo ví, jestli to tak nebylo vždy.

Autor: Oto Jurnečka

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBritský zpěvák Roger Waters odsoudil agresi Anglie proti Sýrií a šíření fake news o chemických zbraních ...   
Pridal tk Pondělí 16 duben 2018 - 06:40:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Britský zpěvák Roger Waters (bývalý člen kapely Pink Floyd) během koncertu ve Španělsku přerušil své vystoupení a odsoudil útok USA, Anglie a Francie na Sýrií. Také odsoudil šíření fake news vyrobených povstaleckými skupinami na jejichž základě západní země porušily chartu OSN a zatočili na Sýrií.

Podle Rogera Waterse jsou Bílé helmy (White Helmets) tvůrci fake news a propagandistický nástroj islámských teroristů v Sýrií. Právě na základě tvrzení Bílých helem zaútočily USA, Anglie a Francie na syrská města a armádní cíle a staly se tak nepřímo leteckou podporou islámských extremistů bojujících proti sekulární vládě.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUkrajinská armáda je „jedna z nejefektivnějších v Evropě“, prohlásil Porošenko   
Pridal tk Pondělí 16 duben 2018 - 06:22:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Petro Porošenko prohlásil, že ukrajinská armáda je „jedna z nejefektivnějších v Evropě“.

„Během posledních čtyř let se nám podařilo nejen obnovit armádu, ale udělat z ozbrojených sil Ukrajiny jednu z nejefektivnějších armád v Evropě. Důkazem toho je i účast našich výsadkářů v soutěži protiútokových akcí v Polsku, kde naši vojáci dosáhli nejlepších výsledků," napsal Porošeko na Twitteru.

Soutěže se kromě ukrajinských výsadkářů účastnili vojáci z Libanonu, České republiky a Velké Británie.

Před tím novinářka a střelkyně z granátometu OSU Valerie Burlakovová prohlásila, že velení ukrajinských vojsk vydává bojové ztráty v Donbasu za nešťastné náhody během neoprávněného opuštění místa služby ze strany vojáků. Podle jejích slov právě tak jí vysvětlili smrt jejího přítele během bojových akcí.

Zdroj: Twitter, Sputnik

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponGenerální tajemník NATO se vyslovil pro dialog s Ruskem   
Pridal tk Pondělí 16 duben 2018 - 06:19:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg oznámil, že vedení dialogu s Ruskem je složité, ale je to nutné, uvádí agentura Anadolu.

„Dialog s Ruskem je těžký, ale právě proto je důležitý. Rusko nikam neodejde, Rusko tady bude furt, je náš soused. Proto se dialog částečně týká snah o zlepšení vztahů, částečně se týká regulace současných vztahů. NATO je stále otevřeno plodnému dialogu s Ruskem," řekl Stoltenberg v rozhovoru před návštěvou Turecka.

Podle něj organizace zatím neplánuje „další akce" v souvislosti s incidentem v britském Salisbury. „Byla to reakce, kterou jsme po útoku v Salisbury považovali za úměrnou a relevantní odpověď. Také jsme snížili maximální počet diplomatů z 30 na 20. V současnosti nemáme další plány. Ale zároveň budeme sledovat situaci, všechno hodnotit a dělat to, co bude nutné," řekl Stoltenberg při odpovědi na otázku o možných dalších krocích vůči RF.

Zdroj: agentura Anadolu, Sputnik

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSankce jsou zavedeny proti Rusku pouze kvůli jeho existenci na mezinárodní scéně   
Pridal tk Pondělí 16 duben 2018 - 06:11:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Poslední sankce, zavedené USA proti RF, trestají Rusko za pouhou existenci na mezinárodní scéně, nehledě na konkrétní události. Takový názor vyjádřila oficiální mluvčí MZV RF Maria Zacharovová v neděli v pořadu Nedělní večer s Vladimirem Solovjovem na televizním kanálu Rossija 1.

„Skutečně mohu potvrdit, že sankce zavedené proti Rusku, ty poslední, už nejsou absolutně s ničím konkrétním spojené. Zatímco dříve nám říkali, že nás trestají za Ukrajinu, tak teď se formulace kardinálně změnily: teď nás trestají za to, že prostě existujeme na mezinárodní scéně," řekla v odpovědi na otázku týkající se dopisu, který poslal velvyslanec USA v Moskvě Jon Huntsman Ministerstvu zahraničních věcí RF. Ještě před tím v neděli noviny Kommersant uvedly, že Huntsman zaslal ruskému ministerstvu zahraničních věcí dopis o přípravě nových sankcí proti RF.

„Právě tak jsou formulovány poslední sankce: za roli Ruska v mezinárodních záležitostech," zdůraznila Zacharovová. V ostatním odmítla komentovat obsah dopisu.

Zdroj: TV Rossija 1, Sputnik, MZV RF

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNaše nebohá vládo   
Pridal tk Pondělí 16 duben 2018 - 05:59:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Spojené státy ti ústy svého zahraničního ministra poděkovaly za podporu, kterou jsi jim vyjádřila za jejich zločinný raketový útok na Sýrii.

Ani se tomu nedivím. Ať už je doba, v níž žijeme, jakkoli vymknuta z kloubů, přece jen zloduch stále ještě za svůj zločin očekává spíš odsouzení a výčitku. A když se tedy namísto nich dočká pravého opaku, to je, že je z mnoha stran za zlo, které spáchal, plácán pochvalně po zádech, jak jsi to ve svém otrockém hlubosklonu učinila i ty, naše vládo, ví jedno: že teď je mu svět pro jeho paličské jednání otevřen naplno.

Jak jsi naše vládo mohla svou pochvalu zločinu tak ohavnému, průhlednému a nezpochybnitelnému vyslovit? Vždyť přece víš, jak to všechno bylo. Někdo prý v syrském městě Duma provedl chemický útok, který zasáhl civilisty, mezi nimi i děti. To slovo prý není na začátku předcházející věty náhodou, protože neexistuje žádný důkaz, že k nějakému útoku v městě Duma vůbec došlo. (ruští experti, kteří na místo přispěchali žádné známky po plynovém útoku v městě nenalezli – a ty by se přece daly těžko schovávat).

Ale naše vládo, i kdyby se ten plynový útok skutečně stal, cožpak je myslitelné, aby jej provedla ta strana, která v syrské válce vládních sil proti americkým žoldnéřům na celé čáře vítězí, a zůstává jen otázkou času, kdy vyžene ze země i žoldnéře v americkém žoldu posledního? Cožpak ty vládo nečteš detektivky a nesleduješ je v kině či v televizi, a neviš, že první věcí, o kterou se detektiv při vyšetřování zločinu zajímá, je, kdo z daného zločimu mohl mít prospěch, či komu mohl posloužit?

Říká se té zásadě Cui bono nebo Cui prodest, a v městě Duma, i kdybychom připustli, že tam k plynovému útoku skutečně došlo, nenašel se dosud nikdo, kdo by dokázal ukázat na původce tohoto útoku prstem. Neexistuje jediný důkaz o vině, a to o vině ať už na straně vládních syrských sil či na straně žoldnéřů – a v takovém rovnovážném případě je snad nastolení úvahy Cui bono tím naléhavější a potřebnější, ne?

A nebylo a není ti má vládo proto prapodivné, že tuto otázku, v dané situaci tak naléhavou ani jediný politik ze široké americkoevropské a protisyrské a protiruské koalice na stůl dosud nepoložil? Že je Cui bono prostě nezajímá? A že všichni do jednoho sdílejí vyslovený názor amerického ministra obrany Mattise, že on sice nemá důkazy o vině syrské vlády v Duma, ale že ji věří.
Jistě, proč jakési úvahy Cui bono, proč hledání důkazů o tom, jestli ke zločinu vůbec došlo, a když k němu došlo, proč únavně pátrat po tom, kdo jej spáchal, když přece i ty, naše vládo, můžeš do svého srdce, hlavy i úst vložit víru o syrské vině a americké spravedlnosti – a věc máš vyřešenu. Krátce, pohodlně a ještě tě za to zpoza Atlantiku pochválí.
A co tvoje svědomí, naše nebohá vládo? To tě netíží?

Měla jsi možnost mlčet a tím si aspoň částečně zachovat tvář. Ale to jsi neudělala. Tvoje otrocké založení ti napovědělo, že zločin pána musíš pochválit, ať je jakkoli mrzký a ubohý.

A tím jsi prokázala, že mrzká a morálně ubohá jsi i ty.

Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Proč nám říkají tak průhledné lži?   
Pridal tk Pondělí 16 duben 2018 - 05:52:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Američtí činitelé a presstitutky nám sdělují, že nezákonný americký raketový útok na Sýrii zasáhl sklady chemických zbraní, ve kterých byly uloženy chlor a sarin.

Kdyby to byla pravda, nevzal by si smrtonosný mrak, který by výbuchy raket uvolnil, za oběť daleko víc životů, než kolik jich bylo usmrceno v domnělém syrském chemickém útoku v městě Duma? A nestal by se tím americký raketový útok stejně zločinným, jako domnělý útok syrský, a nepostavil by USA a jeho vazaly do stejné kategorie škůdců, do které oni sami už zařadili Asada a Putina?

Co říkáte vy, experti na chemické zbraně? Uvolní chemické zbraně svou smrtící látku jen když explodují při úmyslném použití, anebo též když vedle nich bouchne raketa?

V Sýrii nezaznamenávají žádné stopy po chemických látkách v ovzduší, které by tam ovšem byly, kdyby rakety skutečně zasáhly sklady chemických jedovatých látek. Nikdo nehlásí, že by do nemocnic přijížděly sanitky s lidmi postiženými chemickou otravou. Ale jak tomu tak může být, když do skladů s chemikáliemi padly rakety?

Když jsem býval redaktorem deníku Wall Street Journal, pracovali tam tehdy ještě kompetentní lidé, které by takové otázku jistě napadly.
Což už je dnes jen vzpomínka. Noviny přestaly být zdrojem informací a staly se propagačními megafony.

Překlad: Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 [2]
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:1.2784 sec,0.0735 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,904kB