Neděle 22 duben 2018
DLR připravuje zahájení trestního řízení proti důstojníkům NATO na Donbasu   
Pridal tk Neděle 22 duben 2018 - 16:28:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Velení DLR shromažďuje důkazy pro zahájení trestního stíhání proti zástupcům NATO kvůli válečným zločinům na Donbasu, oznámil novinářům zástupce velitele operativního velení DLR Eduard Basurin.

„V současnosti probíhá shromažďování obžalovacích faktických materiálů, aby vyšetřovací orgány republiky mohly projednat otázku zahájení trestního stíhání kvůli spoluúčasti zástupců NATO ve válečných zločinech, následně budou materiály odeslány mezinárodním soudním instancím klidně až Mezinárodnímu trestnímu soudu v Haagu," oznámil Basurin.


Dříve v operativním velení DLR opakovaně informovali, že na území Donbasu, které je kontrolováno vládou Ukrajiny, se nachází důstojníci NATO.

Zdroj: https://sptnkne.ws/htzJ


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponErdoğan promluvil o hrozbě pro Turecko ze strany USA   
Pridal tk Neděle 22 duben 2018 - 16:24:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Hrozba pro Turecko pramení především od jeho strategických partnerů, prohlásil Recep Tayyip Erdoğan, maje na mysli USA, které poskytují vojenskou pomoc oddílům domobrany syrských Kurdů (YPG).

„Odkud pramení hrozba? Pramení především od našich strategických partnerů. Nemůžeme kupovat zbraně v USA za naše peníze, ale USA a koalice bohužel bezplatně zásobují zbraněmi a municemi teroristické organizace," řekl prezident v interview pro televizi NTV.

Dodal, že USA vyslaly pět tisíc nákladních aut se zbraněmi na sever Sýrie, což je bezprostřední hrozba pro Turecko.

Erdoğan také zkritizoval USA za odmítnutí extradice opozičního islámského kazatele Fethullaha Gülena. Komentoval tak žádost Washingtonu o osvobození evangelického pastora Andrewa Brunsona, který byl zatčen v Turecku kvůli podezření z účasti v činnosti FETO.

„USA mají být opatrnější ve svých krocích a dodržovat smlouvu o extradici, chtějí-li, aby se americký pastor Brunson dostal na svobodu," řekl Erdoğan a dodal, že žádost USA o osvobození Brunsona není legitimní.

Zdroj: TV NTV, SputnikSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJe vymalováno, ČSSD půjde do vlády s Andrejem Babišem!   
Pridal tk Neděle 22 duben 2018 - 06:10:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Je vymalováno, ČSSD půjde do vlády s Andrejem Babišem! Lidový dům obsadí ministerstvo vnitra a další 4 ministerstva. Jenže Babiš může po získání důvěry vládu rekonstruovat a ministry vyměnit a pro vyjádření následné nedůvěry nebude mít ČSSD a opozice ve sněmovně dost hlasů. Socialistům tak hrozí, že poslouží Babišovi jako toaletní papír na získání důvěry. Přesto ale do vlády chtějí, to bude mazec!

A je to venku. Místopředseda ČSSD Roman Onderka neudržel jazyk za zuby a prozradil dnes médiím nabídku, jakou ČSSD dostala od Andreje Babiše. Ten totiž ustoupil nátlaku Lidového domu a rozhodl se, že nabídne socialistům křeslo ministra vnitra a k tomu další 4 ministerstva, hovoří se konkrétně o ministerstvu zahraničí, ministerstvu obrany, ministerstvu práce a ministerstvu školství. Ovšem tyto jednotlivé resorty zřejmě nejsou nijak klíčové, protože ČSSD šlo hlavně o vnitro, protože se jedná o resort, který ovládá a kontroluje policii a především speciální vyšetřovací a zásahové útvary.

My si však musíme všímat i toho, že opět se mluví o tom, že na ministerstvo školství by se mohla vrátit Kateřina Valachová, která odešla poté, co propukl skandál s financováním sportu a s rozdělováním dotací z ministerstva pro sportovní účely. Právě pod Kateřinou Valachovou začaly v českém školství nebezpečné procesy arabské inkluze a hluboké prosáknutí zahraničního neziskového sektoru do vzdělávacího procesu mateřských, základních a středních škol v ČR. Pokud by se vrátila na původní místo, byla by to facka do obličeje občanům ČR.

Další fackou, ale tentokrát do obličeje voličů ANO, je Babišova nabídka jít do vlády s ČSSD, protože za ministerstvo průmyslu a obchodu bývalý ministr tohoto resortu Jiří Havlíček podepsal 17 dní před volbami memorandum s australským těžařem European Metals Holdings o těžbě lithia na Cínovci. Právě Andrej Babiš tuto kauzu využil před volbami a nenechal na ČSSD nit suchou.

A tragédií je, že zatímco kauza lithium uvízla na bodě nula a Australané hrají mrtvé brouky, tak Babiš nabízí koalici opět ČSSD. To prostě nevymyslíš, to je možné jenom v Česku, kde volič snese každou pecku, hlavně do ksichtu a záhy po volbách od politiků, které volil. To je realita. Jenže, každý si musí uvědomit, že Andrej Babiš neuvažuje jako politik, ale jako státní manažer a nechce se o řízení státní firmy s nikým dělit. V současné době jde Babišovi jenom o jednu věc, aby nemusel pořád v médiích slyšet ten dovětek, že je premiér, ale v demisi. Nejde mu tedy o nic jiného, než o vyslovení důvěry jeho vládě.

Andrej Babiš hledá partnera pro vyslovení důvěry, nikoliv pro vládnutí

Co se ovšem začne dít po vyslovení důvěry sněmovny, z toho se můžou potom leckomu protočit panenky. Andrej Babiš jako premiér totiž může kdykoliv rekonstruovat vládu a odvolat ministry za ČSSD, pokud mu nebudou zobat z ruky. ČSSD na to sice bude moci odpovědět vypovězením koaliční smlouvy a odchodem do opozice, ale háček bude v tom, že v celé poslanecké sněmovně se nenajde 101 hlasů pro vyjádření nedůvěry takové rekonstruované vládě, která bude jednobarevná a Babiš místa po vyházených členech ČSSD obsadí svými lidmi. Tady je třeba si uvědomit, že rekonstrukce vlády podle Ústavy nevyžaduje opětovné získání důvěry od sněmovny, pokud nedojde k výměně premiéra, protože s ním padá celá vláda. Takže ČSSD teoreticky hrozí, že Babiš zneužije Lidový dům jenom k tomu, aby tady a teď získala Babišova vláda důvěru, ale hned po získání důvěry může Babiš zahájit rekonstrukci vlády.

Pokud by k tomu došlo, ČSSD by získala nálepku užitečných idiotů a její preference by se zřítily hluboko pod 5%, protože v očích vlastních voličů by se strana stala nedůvěryhodnou. De facto by taková krátkodobá účast ČSSD ve vládě mohla být označována za “toaletní koalici”, se kterou by si Andrej Babiš došel jednorázově pro důvěru ve sněmovně a po jejím získání by tuto toaletní koalici spláchl.

Protože Hnutí ANO bez problému může vládnout v jednobarevném složení za podpory KSČM a SPD, i když to někteří členové ANO zatím Babišovi neschvalují, ale to se může změnit. Jeden z odpůrců spolupráce ANO s SPD je Martin Stropnický, současný ministr zahraničí v demisi. Zahraničí připadne nově ČSSD a podle posledních informací prý Martin Stropnický míří do Izraele na post českého velvyslance. Babišovi tím zmizí ze strany jeden z hlavních odpůrců spolupráce Hnutí ANO s SPD. Babiš se může podobným způsobem zbavit i dalších odpůrců spolupráce s SPD.

Pohřeb ČSSD bude potřeba ošetřit ve stranickém referendu, vedení tuší, že to se stranou dopadne opravdu velmi zle

Vedení ČSSD nabídku od Andreje Babiše zvažuje a podle všeho bude chtít strana o vstupu do vlády rozhodnout v referendu, ale už dopředu je jasné, jak takové referendum dopadne, protože kdo by nechtěl být ve vládě, kdo by nechtěl mít své ministry a vliv na sestavování rozpočtů a chod vlády. A kdo by nechtěl mít vliv na policii a vnitro, nutno dodat. Lidový dům nechce dělat referendum jen tak z plezíru, vedení ČSSD se bojí podrazu od Andreje Babiše a právě referendem chtějí přenést zodpovědnost za vstup do vlády na koncové členy ČSSD.

Až to bouchne a Babiš ministry za ČSSD z vlády vyhodí, aby vedení Lidového domu mělo v ruce argument a řeklo by, že to není chyba vedení, protože o vstupu do vlády rozhodla členská základna v referendu, my nic, my muzikanti. Jediný, kdo tento Babišův vychytralý plán může teoreticky hned na počátku zhatit, je KSČM. Hnutí ANO a ČSSD totiž i tak mají ve sněmovně stále menšinu, takže Babiš bude potřebovat pro vyslovení důvěry podporu KSČM. Jenže komunisty Andrej Babiš nadzvedl ze židlí, a to hned třikrát po sobě v poslední době.

Nejprve vyhostil 3 ruské diplomaty na základě zinscenovaného hoaxu o otravě Sergeje Skripala a jeho dcery v Salisbury a hned krátce poté jeho vláda vydala do USA Jevgenije Nikulina. A třetí pozdvižení přišlo minulý víkend, když Andrej Babiš podpořil americký útok raketami na Sýrii. Přesto se však očekává, že pokud bude v programovém prohlášení vlády něco zásadního, co komunisté prosazují, tak by Babiš a jeho vláda měla dostat důvěru i od komunistů, i když je to na hraně a mnoho komunistů bude mít problém zvednout ruku pro vládu někoho, kdo se přihlásil k raketovým útokům USA proti svrchované zemí bez mandátu Rady bezpečnosti OSN.

Jak dopadne ČSSD, tak dopadnou postupně i ostatní politické strany, nejen v ČR, ale v celé Evropě. Veškerá moc v zemi bude patřit státnímu manažerovi

Bez ohledu na to, jak dopadne referendum v ČSSD, politická realita znovu čtenářům Aeronetu ukazuje, jak funguje tzv. mocenský tenzor, tedy výslednice politických a společenských směrů, které jsou definovány dlouhodobými procesy a vývojem populace a jejího myšlení. Více pruhů, více Adidas. Přesně v těchto mezích uvažuje i volič, který de facto nehledá změnu, ale garantování sociálních jistot, bez ohledu na to, kdo je garantuje a co za těmito garancemi se skrývá. Národ nezajímalo, že je někdo trestně stíhaný, Andrej Babiš rozdrtil ve volbách všechny. Globalizační procesy se nasunuly do ČR spolu s velkými supermarkety a s bankovními půjčkami na přelomu tisíciletí.

A zatímco před rokem 1989 jsme budovali socialismus, dnes národ buduje kapitalistický neofeudalismus, novodobé nevolnictví půjček, hypoték a úvěrů, jak domácností, tak i veřejných rozpočtů. Nikdo už nevěří politikům, proto ve volbách tradiční strany dopadly tak, jak dopadly. Dnes lidé volí manažery, oligarchy, businessmany a bankéře. A nikdo je k tomu nenutí. Je to objektivní proces, a to je ta největší zbraň dlouhodobých procesů. ČSSD přijde nakonec o Lidový dům, strana zanikne. Naproti tomu budou vznikat nové politické subjekty na bázi podnikatelských projektů. Babiš tak přináší do ČR tu nejtvrdší globalizaci, nejrychleji a nejviditelněji, než všechny politické reprezentace v ČR po roce 1989.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/je-vymalovano-cssd-pujde-do-vlady-s-andrejem-babisem-lidovy-dum-obsadi-ministerstvo-vnitra-a-dalsi-4-ministerstva-jenze-babis-muze-po-ziskani-duvery-vladu-rekonstruovat-a-ministry-vymenit/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVzpomínka na unesené a nejspíše zavražděné syrské křesťany. Ukázka zločinu fanatických islamistů podporovaných USA a EU   
Pridal tk Neděle 22 duben 2018 - 05:52:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jen aby se nezapomnělo... Dnes 22. 4. to je pět let, co byli uneseni dva křesťanští metropolitní ortodoxní biskupové z Aleppa, Mar Gregorios Yohanna Ibrahim a Boulos Yazigi, o nichž nejsou doposud žádné zprávy. Jejich únosci jsou syrští povstalci podporování USA, EU a evropskými křesťanskými lidovci.

Zločinem těchto unesených křesťanských duchovních bylo, že nepodpořili povstání islamistických fanatiku, ale naopak podpořili syrskou vládu prezidenta Asada. Stejné ticho je i kolem unesených kněží ze dne 9. 2. 2013, Michelu Kayyalovi (arménský katolík) a Maheru Mahfouzovi (řecký ortodoxní).

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBylo odhaleno schéma, podle něhož ozbrojenci IS získávali ukrajinské pasy   
Pridal tk Neděle 22 duben 2018 - 05:46:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Služba bezpečnosti Ukrajiny (SBU) ukončila činnost skupiny zabývající se vydáváním ukrajinských pasů teroristům organizace Islámský stát (IS, zakázaný v RF). Na čtvrtečním briefingu o tom hovořil zástupce náčelníka služby Viktor Kononěnko.

Od zahraničních partnerů jsme dostali informaci, že v evropských zemích bylo zadrženo pět osob spojených s činností mezinárodních teroristických skupin, které měly u sebe ukrajinský cestovní pas," řekl. Během vyšetřování prováděného společně s generální prokuraturou Ukrajiny bylo zjištěno, že objevené listiny jsou považovány za oficiálně zničené jedním z regionálních orgánů Státní migrační služby Ukrajiny. „Poté bezpečnostní orgány zjistily sídlo laboratoře, v níž byly zpracovávány," řekl zástupce SBU.

V místě bydliště člena skupiny pracovníci SBU našli velké množství zařízení a prostředků k falšování průkazů dočasného a trvalého pobytu, vysokoškolských diplomů, potvrzení, datových razítek. „Pachatel měl také 5 klišé migrační služby, 8 štočků migračních orgánů RF, 13 forem zahraničních vysokoškolských diplomů, 88 razítek ukrajinských vysokých škol a 9 datových razítek Státní pohraniční služby Ukrajiny," sdělili v SBU.

Zdroj: https://sptnkne.ws/htq9

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerický dron prováděl rozvědku u severní hranice Ruska   
Pridal tk Neděle 22 duben 2018 - 05:41:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Strategické bezpilotní letadlo amerického vojenského letectva RQ-4B Global Hawk uskutečnilo dlouhý let v blízkosti Murmanské oblasti, vyplývá z monitoringových údajů leteckých zdrojů.

Podle jejich informací bezpilotní letoun s číslem 10-2043 vyletěl v pátek se syrské letecké základny Sigonella a několik hodin strávil u ruských břehů Barentsova moře. Zpět se vrátil až v sobotu k ránu.

Stroje tohoto typu jsou schopné nacházet se ve vzduchu až 30 hodin a vzlétnout do výšky 18 tisíc metrů. Jsou pravidelně využívány k provádění rozvědky u ruských hranic — Kaliningradské a Leningradské oblasti, pobřeží Krymu a Krasnodarského kraje.

Zdroj: https://sptnkne.ws/htq7

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRusko své zlato nikomu nesvěří   
Pridal tk Neděle 22 duben 2018 - 05:37:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruská centrální banka uchovává veškeré své zlaté rezervy doma, neboť pouze v Rusku mohou být zcela v bezpečí, uvedl předseda výboru Státní dumy pro finanční trhy Anatolij Aksakov.

Poslanci se Aksakova zeptali na rozhodnutí Turecka vrátit domů své zlaté rezervy z amerického Federálního rezervního systému. „Nemáme zlaté rezervy v USA. Za hranicemi máme pouze devizové rezervy. Nikdo se našeho zlata nedotkne," řekl poslanec.

Ruské rezervy se skládají z cizích měn, zvláštních práv čerpání, rezervních pozic u MMF a fyzického zlata.

Po uvalení západních sankcí v roce 2014 Rusko zvýšilo poměr zlata ve svých rezervách ze 7,8 % na 15 % a k 1. dubnu ruská centrální banka nahromadila přes 1 861 tun zlata.

Rusko je největším světovým nákupčím zlata a je třetím největším výrobcem. Ruská centrální banka v posledních letech více než zdvojnásobila nákup zlata. Vláda chce zlaté rezervy ještě posílit, neboť v nich vidí nejlepší pojistku v době geopolitických turbulencí.

Rusko je na šestém místě v zásobách zlata po USA, Německu, Itálii, Francii a Číně. Od roku 2000 ruské zlaté rezervy stouply o 500 %.

Zdroj: https://sptnkne.ws/htp4


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMOV podpořil nové sankce proti Rusům   
Pridal tk Neděle 22 duben 2018 - 05:32:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mezinárodní olympijský výbor (MOV) podpořil myšlenku snížení kvót na olympijské hry pro národní federace, které mají problémy s dodržováním antidopingových pravidel. Informuje Insidethegames.

Podle informací portálu předseda MOV Thomas Bach vyzval k přísnějšímu boji s dopingem a jako příklad uvedl Mezinárodní vzpěračskou federaci (IWF), která zbavila některé státy kvót na mistrovství světa a olympijské hry. „Chtěl bych zmínit přístup IWF, která snižuje kvóty státům s velkým počtem antidopingových porušení. Výkonný výbor MOV schválil takový přístup, podporujeme ho," oznámil Bach.

V dubnu Mezinárodní vzpěračská federace oznámila, že reprezentace Ruska, Kazachstánu, Ázerbájdžánu, Arménie a Běloruska, jejichž sportovci v letech 2008-2012 spáchali 20 a více porušení antidopingových pravidel, budou na Olympijských hrách 2020 zastoupeny pouze dvěma sportovci — jedním mužem a jednou ženou.

Zdroj: Insidethegames, Sputnik

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponArabista Pelikán: Spojencům věřit musíme – i když lžou   
Pridal tk Neděle 22 duben 2018 - 05:26:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
No přesně takhle to na Novinkách CZ pan Pelikán neřekl, ale přesně takový význam to mělo. Řekl to totiž takto: „Spojencům věřit musíme, i když Sýrie a Rusko mají pravdu“. A spojenci lžou, až se jim od huby práší, doplní si už každý, kdo v posledních dnech sledoval nepředstavitelnou západní blamáž, ty neuvěřitelné lží, jdoucí rychle za sebou a doprovázené mamutími tresty lživě obiněných a vzápětí též nespravedlivě odsouzených. Nejdřív Ruska za to, že prý smrtelným a nervy umrtvujícím jedem novičok, v Rusku prý vyráběným a Rusy prý tedy používaným, se pokusilo otrávit britského dvojitého agenta Skripala a jeho dceru, po čemž následoval vyhazov ruských diplomatů téměř ze všech západních zemí (včetně ČR, samozřejmě) – načež po pár dalších dnech, když už Skripal i jeho dcera byli znovu jako rybičky, švýcarská laboratoř města Spiez, pověřená onu látku proti Skripalovi použitou prověřit, oznámila, že nešlo o žádný novičok, ale v Rusku neznámý a nepoužívaný, avšak na Západě dobře známý a zde též používaný Toxin BZ.

BÁC! A co myslíte, že stalo? Že se britská premiérka Mayová, která jako první v bombastickém parlamentním projevu Rusko z použití novičoku k vraždě britského občana a jeho dcery obvinila, se teď chytla za hlavu a vše, co předtím proti Rusku řekla, odvolala? Že zavolala zpět 30 ruských diplomatů, které předtím z Ruska vyhnala, pozvala je do Downing Street 10 na dinner a řekla jim: „Jsme lidé, děláme chyby, moc se vám omlouvám?“

Omyl, neudělala nic a také nic neřekla. Jen si pomyslela. „No a co! To první jsme s velkým rámusem rozhlásili a to druhé potichu přikryjem. A pojedem dál. Lidi mají naštěstí krátkou paměť“.

A skutečně se jelo dál. Celý Západ povstal 7. dubna proti ohavnému plynovému útoku syrské armády proti svým vlastním občanům, civilistům, v syrském městě Duma. Otřesné záběry otrávených dětí, rvaných ze spárů smrti obětavými záchranáři, obletěly celý svět. To ten vrah dětí prezident Asad, to zvíře, jak jej nazval Trump, Rusy podporovaný a jimi u moci též držený, je za tu nepředstavitelnou hrůzu zodpovědný, ječely megafony západní propagandy od rána do večera – a závěr toho kraválu byl nasnadě: Je nutno Sýrii potrestat, zničit tam vše, co tam dosud stojí - a hlavně je třeba oslabit syrskou armádu. Tu, která teď s ruskou pomocí čistí zemi od posledních zbytků kdysi mocných a vítězících amerických žoldnéřů. Ty je třeba znovu posílit, dodat jim kuráž, ať ničí a plundrují zemi dál, až spadne k našim nohám jak zralá hruška. Stejně jako už sem spadly Irán, Afghánistán, Libye, Jemen atd. Proč by, sakra, měla být tahle zatracená Sýrie nějakou výjimkou?

A tak vyplula k syrským břehům západní flotila torpedoborců a jedné letadlové lodi, aby Sýrii za ohavný zločin proti vlastním lidem potrestala. 102 rakety, krásné a chytré, jak je popsal prezident Trump, byly na Sýrii a hlavně na její vojenské objekty vypáleny, některé na své cíle dopadly, některé ne, ale trest byl vykonán, a příště, to si Syřané i Rusové zapište dobře za uši, bude pokuta tvrdší.

Americká, britská a francouzská letadla odletěla, od syrských břehů odeplula zpět domů i západní flotila, a do města Muda, ze které byli američtí žoldnéři mezitím vyhnáni, se vypravili novinářů z několika zemí, aby si místo drastického plynového útoku syrské armády proti vlastním lidem prohlédli. Byli tu zpravodajové z francouzské agentury AFP, z britského deníku Independent i odjinud, chodili po městě, ptali se místních, kdeže byl ten hnusný a odporný plynový Asadův útok spáchán, ale místní nechápavě vrtěli hlavou. Plynový útok? U nich? Tady v Mudě? Ne, oni o žádném plynovém útoku v jejich městě nevědí, to musí být nějaký omyl, kroutili hlavami, a nebozí filmoví a televizní kameramani, s kamerami připravenými ukázat světu místo hrůzyplného Asadova zločinu, začali tušit, že tady cosi přestává vonět.
Ale co to je? Probohaživého, že by se ten plynový útok vůbec nestal? Že by si jej Západ prostě jen tak vycucal z prstu?

To snad ne, bědovali zpravodajové AFP i Independentu. To s takovýmto výsledkem se máme vrátit zpět do našich redakcí? Jako debilové? Ale co ty záběry, které jsme viděli na videu, co ten vyděšený ubohý chlapec s velkýma a hrůzou vyvalenýma očima, kterému záchranáři vraceli život vědry vody, litými na hlavu? To byla jen jeho filmová role, nebo co? Ale který malý kluk, sakra, by to takhle dokázal zahrát?

Záhada se vysvětlila a chlapec byl objeven. Jmenuje se Hassan Diab, je mu 11 let a podal toto vysvětlení: Do nemocnice byl vykomandován skupinkou neznámých lidí se slibem, že zde dostane datle a pečivo. Jakmile ovšem vkročil dovnitř nemocniční budovy, skočili na něj jacísi chlapi, znehybnili ho a za dorovodného jejich řevu „plyn, plyn!“ mu na hlavu začali lít spousty vody. „Nedovedete si představit, jak jsem byl vyděšený, myslel jsem, že přichází moje poslední hodinka“ řekl chlapec novinářům – a záhada jeho hrůzou vyvalených očí, kterou západní média předložila světu jako výraz hrůzy chlapce po prodělaném plynovém útoku, byla vyřešena.

Řeknu vám, že ten esesák Naujock, co v roce 1939 zorganizoval fingovaný útok na říšskoněmecký vysílač v Glivicích, byl proti těmhle moderním virtuózům úkladů hotový břídil.

Skvělé, skvělé, ale jak dlouho se dají lidé takovýmihle vybranými kousky balamutit?

Že věčně? A to i my Češi? Myslím kromě Kalouska, Langšádlové, Gazdíka a Stropnického.

No to snad ne!

Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3043 sec,0.0787 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,001kB