Úterý 15 květen 2018
USA vyzkoušely zbraň z dob studené války   
Pridal tk Úterý 15 květen 2018 - 18:39:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americké letectvo 14. května uskutečnilo další zkoušku mezikontinentální balistické rakety Minuteman III. Videozáznam zkoušky je zveřejněn na YouTube.

Hlavice (bez bojové nálože) rakety vypuštěné ze základny Wanderberg na jihu Kalifornie uletěla asi sedm tisíc kilometrů a dosáhla cíle u atolu Kwajalein ve střední části Tichého oceánu.

Tato zkouška byla letos už třetí, předchozí se konala 26. dubna 2018. Rakety řady Minuteman, které mají USA ve výzbroji od roku 1970, jsou jediným typem mezikontinentálních balistických raket pozemní dislokace ve výzbroji USA.


Zdroj: https://sptnkne.ws/h6bF

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKSČM může potopit vznikající vládu Andreje Babiše   
Pridal tk Úterý 15 květen 2018 - 17:55:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
KSČM může potopit vznikající vládu Andreje Babiše, na stole komunistů se objevily požadavky alternativy na skoncování s navyšováním počtů českých žoldáků v amerických misích pod hlavičkou NATO ve světě! Náhlá změna postojů KSČM vyplývá z děsivé analýzy volební dynamiky, která ukazuje, že komunisté ztrácí voliče stejně jako ČSSD! Hamáček i Babiš jsou v šoku, tohle nečekali!

Tak to pomalu vypadá, že KSČM poslouchala můj páteční pořad na Svobodném vysílači CS, kde jsem hovořil o konci neoliberalismu v Evropě a o tom, jaké důsledky to bude mít pro tradiční politické strany, které tento proces nepochopí a neporozumí mu. KSČM totiž koncem uplynulého víkendu přišla s překvapivým krokem, protože položila na stůl ultimativní požadavek, že nepodpoří menšinovou vládu Hnutí ANO a ČSSD, pokud vládní program bude obsahovat alianční závazek navyšování počtů českých vojáků pro zahraniční americké mise pod hlavičkou NATO. Tento náhlý požadavek vyvolal šok a rozčarování jak v Hnutí ANO, tak zejména v ČSSD. A američtí podpindos okamžitě vyletěli do pozoru a v jejich čele Jan Hamáček, předseda ČSSD, který dnes prohlásil, že kvůli podpoře od komunistů “spojence” neodepíše. Pod takovou změnu vládního programu by se tedy ČSSD nepřipojila a vznik vlády je tak znovu nejasný.

Přitom ČSSD argumentuje tím, že komunisté měli dlouhou dobu na to, aby tento požadavek padl na stůl mnohem dříve, a že navyšování počtů českých vojáků bylo s komunisty projednáváno v rámci aliančních závazků, které jsou v programovém prohlášení vlády ukotveny. Před několika týdny s tím KSČM neměla problém, ale teď najednou je zde odpor a blok. K čemu došlo?

Za všechno mohou poslední dny a týdny, které z mnoha zdrojů a průzkumů ukazují velmi děsivý a setrvalý proces, který se prohlubuje. Zatímco Andrej Babiš neustále válcuje volební preference, tak současně s tím jeho Hnutí ANO vykrádá sociální programové body z volebních programů jak ČSSD, tak i KSČM. A ty průzkumy, jakkoliv jim nemusíme zcela věřit, ukazují jeden nezvratný proces: levicové i pravicové tradiční strany končí a propadají se ve volebním elektorátu. Hovořil jsem o tom na rádiu, že zatímco globalistické projekty, jako je Hnutí ANO a také Piráti, neustále posilují, sice lehce a pomalu, ale ten proces je zcela evidentní, tak naopak tradiční strany mají problém získat dynamický nástup a odmazat náskok Andreje Babiše a jeho hnutí ANO.

Andrej Babiš se stane hrobařem tradičních politických stran a komunistům to začalo docházet

K čemu se schyluje, to je následující a velmi nebezpečný proces, který by si měli komunisté i socialisté z ČSSD dobře uvědomit: Andrej Babiš není politik, nebyl a nebude. Jeho pozice je v roli nikoliv politika, ale státního manažera, který bude stát řídit nikoliv na ideových základech, ale na základech profitu. Andrej Babiš dnes a denně dokazuje, že dokáže dělat pravicovou i levicovou politiku současně, dokáže jeden den podporovat americké neocony a hned druhý den spolupracovat s Milošem Zemanem a Ruskem. Podle toho, co v ten který den je zrovna z hlediska státního managementu výhodnější. Reálně proto hrozí, že Hnutí ANO vyzobe a vykrade volební programy ČSSD, KSČM, ODS, TOP09 a KDU-ČSL, realizuje části těchto programů ad-hoc napříč podporou sněmovny a veškeré úspěchy sklidí u voličů Andrej Babiš. A k čemu dojde po 4 letech?

Přijdou další volby a voliči tradičních stran zjistí, že jejich volební cíle nesplnily tradiční politické strany, které dříve volili, ale splnil je Andrej Babiš a jeho Hnutí ANO.Všechno máme, všechno dodáme, nízké ceny, vysoká kvalita. Nakupujte u nás, těšíme se na vaši další návštěvu. Váš Andrej!” Přesně takto bude potom moci státní manažer Babiš “prodávat” své vládní úspěchy a voliči zjistí, že je dobrý manažer, protože to umí “zmanažovat”, protože není politik a prostě maká. A proto voliči nebudou mít už důvod volit tradiční strany jako KSČM nebo ČSSD, protože všechno zařídí a všechno vyřeší Národní fronta Andreje Babiše v podobě jeho Hnutí ANO. Když totiž máte stranu, jejíž šéf šel do politiky ne kvůli politickým ideálům, ale kvůli businessu, tak nemůžete očekávat, že se začne chovat jako politik. Ne, bude se dál chovat jako manažer v supermarketu!

Státní manažer Babiš bude voličům prodávat Krista i Marxův Kapitál, rohlíky, kuřata i celoživotní hypotéky. A lidé mu budou líbat ruce. Národní fronta na neomarxistický způsob!

Přesně a doslova jako ve velkém supermarketu, kde manažer sleduje, co lidi chtějí. Lidé chtějí jogurty, a tak jim dáme jogurty na akci. Lidé ale nekupují ovesné vločky, tak je stáhneme z nabídky. Když si půjdete koupit ovesné vločky, máte smůlu, lidi to nekupují, takže to nemáme. Sorry jako! Andrej Babiš uvažuje stejně. Před volbami lidé nechtěli, aby lithium padlo do australských rukou. A tak Andrej Babiš vyrazil do boje za lithium. Několik měsíců předtím mu to bylo jedno.

Jenže stejně tak Babiš ví, že lidé chtějí placené první 3 dny nemocenské, a tak to schválí, nemá s tím problém. Lidé to chtějí, ne? Málokdo ví, že tohle je hlavní bod z volebního programu ČSSD, ale kdo si toho všimne z voličů, když se tím pochlubí Andrej Babiš, že on to schválí? Bude to přece “jeho” vláda, která to schválí! A tak bychom mohli pokračovat. Proto tyto procesy vedou k tomu, o čem jsem mluvil v pátek na rádiu. V Evropě končí model amerického neoliberalismu a nastupuje novodobý model neomarxismu, což je pouze převlečený model trockismu, tedy komunismu pod pevnou vládou nadnárodní internacionály, rozuměj dnes Bruselu.

Všechno všem! Levičák, pravičák, křesťan, ateista, běloch, černoch, adamita, sodomita, éto vsjo róvno! Barevné a duhové politické Hnutí ANO zastřeší všechny třídy ve společnosti, jako kdysi Národní fronta. A právě proto Hnutí ANO neoslabuje a naopak posiluje, protože globalizace v ČR je objektivní proces a rozpad neoliberální společnosti, která byla postavena na tradičních politických stranách, je v plném proudu. Komunisté si zřejmě zavčas uvědomili, že se musí honem rychle a na poslední chvíli vzpamatovat, protože by mohli dopadnout podobně jako ČSSD.

Komunisté by mohli začít ztrácet více voličů, protože Andrej Babiš bude přetahovat voliče všech stran. KSČM se proto musí jasně profilovat a odlišit od Hnutí ANO před voliči, a tím nejjasnějším odlišením je postoj vůči NATO. To je právě ten hlavní prubířský kámen a lakmusový papírek v jednom, který odlišuje Hnutí ANO od KSČM. Andrej Babiš nepůjde proti NATO, protože je silně ovládaný americkými elitami. To je zcela zjevně vidět, drží ho silně pod krkem, zatím ale není jasné, co na Andreje Babiše mají, a rozhodně to není Čapí hnízdo.

Komunisté zjistili na poslední chvíli, že jim Babiš může vykopat hrob s jejich vlastní pomocí. ČSSD je na tom hůř, ta dosud nepochopila, uprostřed jakého procesu se strana ocitla

Pokud by KSČM vyslovila důvěru Babišově vládě a ve volebním programu by zůstal závazek vlády k navyšování počtů vojáků AČR do zahraničních misí NATO, potom by to byla pro KSČM sebevražda. Voliči KSČM by potom obžalovali vedení vlastní strany z ideové vlastizrady, protože komunisté by tím de facto vyslovili souhlas s tím, aby Andrej Babiš a jeho vláda navyšovala vojenské počty v cizině, přičemž jde o americké operace, pod velením americké armády, a to platí jak o Afghánistánu, tak o Pobaltí. Všude těmto operacím velí vrchní velitelství amerických ozbrojených sil. Komunisté se nemohou pod něco takového podepsat, to by je zničili a zlikvidovalo. Co je ovšem znepokojivé, že to KSČM zjistila až teprve nyní, a předtím jí to nevadilo a jednání s Hnutím ANO ohledně programu vlády proběhlo a komunisté v minulých týdnech žádné problémy s navyšováním počtů vojáků do misí neměli.

Změna nastala až tento týden. A důvod je jasný, komunisté pochopili, k čemu se schyluje v celé Evropě. K nasunování modelu trockismu pod maskou neomarxistické Evropy s nadnárodním vedením a s dosazením státních manažerů do jednotlivých zemí EU. Zániky tradičních partají, jako je i ta komunistická, byly nastartovány. Záchrana je možná pro tyto strany jen v případě, že pochopí nutnost změny politického myšlení. Nikdo už nestojí o neoliberalismus, nyní rozhodují o Evropě globalisté, kteří budou v Evropě šířit tvrdý neomarxismus. A ten půjde po krku americkým neoconům a americké ozbrojené moci. Andrej Babiš zatím plní roli “tandemčíka” pro chráněnce globalistů Miloše Zemana, ale v určité chvíli se globalisté Andreje Babiše zbaví, pokud by hrozilo, že udělá z ČR americké dominium v Evropě podobně, jako se o to pokouší Američané v Polsku. V Praze něco takového nebude připuštěno, ale o tom až někdy jindy.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/kscm-muze-potopit-vznikajici-vladu-andreje-babise-na-stole-komunistu-se-objevily-pozadavky-alternativy-na-skoncovani-s-navysovanim-poctu-ceskych-zoldaku-v-americkych-misich-pod-hlavickou-nato/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Začíná Putinova strategie konečně fungovat?   
Pridal tk Úterý 15 květen 2018 - 16:52:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pokoušel jsem se už vysvětlit, že Putinova křesťanská praxe nastavit políčku i druhou tvář, mohou jako důkaz velkorysosti a rozvinutějšího rozumu pochopit jen Evropané, ale nikdy ne Washington. A taktéž jsem tvrdil, že Rusko nepředstavuje pro evropské zájmy žádnou hrozbu, zatímco Washington ano. Tím totiž, že se přizpůsobuje Izraeli a že se stáhl z mezinárodní dohody s Iránem o nešíření nukleárních zbraní, dopomohl možná Donald Trump Putinově strategii k úspěchu. Tři hlavní washingtonské vazalské státy Evropy – Britanie, Francie a Německo – vyjádřili totiž s Trumpovým činem svůj nesouhlas.

Trump má ovšem za to, že mnohonárodní dohody mají smysl jen tehdy, když se jich účastní i Washington. Tzn., že když dohodu vypoví Washington, znamená to konec dohody. A na vůli ostatních účastníků dohody už nezáleží.

Veden tímto přesvědčením zamýšlí nyní Trump uvalit na obchodování s Iránem jak sankce staré, ale přidat k nim i sankce nové. A jestliže Britanie, Francie a Německo budou v obchodování s Iránem dle starých dohod pokračovat, bude Washington sankcionovat i své evropské vazaly a zakáže jim obchodovat v USA.

Washington se zřejmě domnívá, že okolnost vyšších evropských zisků z obchodování s USA než s Iránem, přiměje Evropany k zaujetí totožné pozice s Washingtonem, čili k návratu na pozici vazalů, tak, jak se to už mnohokrát stalo. A mohlo se tak stát i tentokrát, kdyby se nedostavilo cosi, co bychom mohli nazvat zpětným nárazem, k němuž k velkému překvapení všech skutečně došlo.

Zda ovšem Evropa půjde dál, než jsou její současná tvrdá slova o rozchodu s USA, zůstává otázkou. Trumpův neokonzervativní a proizraelský poradce pro otázky národní bezpečnosti John Bolton nařídil evropským společnostem, aby své obchodní dohody s Iránem zrušily. A Trumpův velvyslanec v Německu Richard Grenell rozkázal společnostem německým, aby své obchodní operace v Iránu začaly postupně ukončovat.

Toto šikanování Evropy a očividné ignorování evropských zájmů a evropské suverenity učinilo z letitého už evropského vazalství náhle záležitost až příliš do očí bijící i nepohodlnou. Německá kancléřka Merkelová, až doposud loajální washingtonská loutka, prohlásila, že Evropa už nemůže déle Washingtonu důvěřovat a „musí vzít svůj osud do vlastních rukou“:.https://www.msn.com/en-us/news/world/merkel-europe-can-no-longer-rely-on-us-protection/ar-AAx4AwV. A prezident Evropské komise Juncker řekl, že washingtonské vedení zklamalo, a že tedy přišel čas pro EU převzít vedoucí roli a „Spojené státy v ní nahradit“.

Německý časopis Spiegel se slovy „Good bye Europe: na titulní stránce napsal, že Trump ukázal Evropě svůj prostředníček: https://www.rt.com/news/426550-spiegel-trump-cover-iran/. Časopis dále píše, že pro Evropu přišel „čas spojit se k odporu“.

Ačkoliv jsou evropští polititici za své vazalství dobře honorováni, je možné, že právě v těchto dnech je začínají vnímat jako břemeno až příliš ostudné a nepohodlné.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Iráku bude popraven terorista, který se před 12 lety podílel na vraždě ruského diplomata   
Pridal tk Úterý 15 květen 2018 - 05:20:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Iráku byl odsouzen k trestu smrti ozbrojenec, který se v roce 2006 podílel na vraždě ruského diplomata. Uvedla to televize Alsumaria.

„Centrální trestní soud odsoudil k trestu smrti jednoho z teroristů, který byl obviněn z vraždy jednoho z ruských diplomatů v Iráku v roce 2006," stojí v prohlášení předsedy irácké nejvyšší soudní rady Abdela Sattara Birkadara.

Během výslechu se obžalovaný přiznal, že spolu s dalšími ozbrojenci unesl čtyři cizince, mezi nimiž byl i ruský diplomat. Všechny unesené osoby zabili a těla hodili do řeky Tigris.

Zdroj: TV Alsumaria, Sputnik


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMike Pompeo: V případě ukončení jaderného programu, budou zrušeny sankce vůči KLDR   
Pridal tk Úterý 15 květen 2018 - 05:08:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký ministr zahraničí Mike Pompeo včera uvedl, že pokud by Severní Korea dosáhla denuklearizace, Spojené státy zruší ekonomické sankce vůči KLDR a dovolí americkému soukromému kapitálu investovat v Severní Koreji.

Mike Pompeo sdělil americké televizi Columbia Broadcasting Corporation (CBC), že pokud se KLDR vzdá jaderného programu, USA zruší ekonomické sankce vůči Severní Koreji a pomohou jí rozvíjet ekonomiku směrem k prosperitě.

Pompeo také mluvil s dalšími stanicemi a pro Fox News řekl, že by americké privátní sektory mohly KLDR poskytnout pomoc v oblasti energie a elektřiny, výstavby infrastruktury, zemědělství a v dalších odvětvích.

Americký ministr zahraničí rovněž zdůraznil, že nezbytným předpokladem pro tyto kroky, je dosažení úplné, ověřitelné a nezvratné denuklearizace Korejského poloostrova.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAntonio Guterres gratuloval Iráku k volbám do Národního parlamentu   
Pridal tk Úterý 15 květen 2018 - 05:05:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Generální tajemník OSN Antonio Guterres včera prostřednictvím svého mluvčí poblahopřál Iráku k uspořádání voleb do Národního parlamentu. Tyto volby symbolizují další pokrok při budování demokratického procesu, poté, co se země vypořádala s Islámským státem. Guterres vyzval irácké politiky a jejich podporovatele, aby při sčítání hlasů chránili mír.

Vyzval rovněž irácké politiky, aby řešily volební rozpory prostřednictvím zákonné cesty a co nejrychleji založili inkluzivní vládu. Guterres také deklaroval, že OSN je ochotna nadále nabízet irácké vládě a občanům pomoc. Volby do Národního parlamentu v Iráku se uskutečnily 12. května.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMediální teroristé aneb stržena maska teroristů z veřejnoprávních medií   
Pridal tk Úterý 15 květen 2018 - 05:02:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
„Veřejnoprávní média v současné podobě nejsou ničím jiným, než obrovským propagandistickým aparátem, který naprosto podle své vůle některé skupiny zvýhodňuje, a proti jiným vede mediální válku. Dokud budou existovat veřejnoprávní média v současné podobě, nelze mluvit o férové soutěži myšlenek, osobností a stran“, řekl sociolog Petr Hampl, autor knihy „Prolomení hradeb“, ve svém rozhovoru o své knize redaktorce Parlamentních listů Zuzaně Koulové. Jeho kniha náležitě zatřásla sebestředným světem domácích neomarxistických kavárenských „elit“.
 
Nesetkal jsem se s přesnější charakteristikou veřejnoprávního „molocha“ našeho relativně nevelkého světa sdělovacích prostředků. Máme ale velké a nesporně demokratické země, kde takovou instituci vůbec nepotřebují. Také máme demokratické země, kde veřejné informační služby existují, ale nejsou v pozici státem a politiky hýčkaného a překrmovaného bumbrdlíčka. O to poctivěji pak slouží své veřejnosti.
 
U nás si veřejnoprávníci, zřejmě díky nedokonalosti demokracie a jakémusi „řízenému“ samospádu vývoje, snaží uhájit svůj bývalý informační monopol, který bez odporu a poněkud automaticky podědili z časů vlády komunismu. Bohužel k naší všeobecné škodě. Ať už vědomě či nevědomě začali posluhovat silám, které pro šíření svých jednostranných názorů zoufale potřebují podobný informační monopol v zemi zavést znovu. A tak někteří redaktoři a jiní protagonisté publicistických pořadů ohýbají své hřbety před svými „řídícími orgány“ bezmála stejně hluboko, jako tomu bývalo za oněch starých časů.
 
Jsou sice i menší národy než je pouhých deset milionů Čechů, Moravanů a Slezanů, ale zdá se, že pro snahy globalizátorů v propojení se silami nově přišlých euromarxistů nejsme zase až tak úplně zanedbatelní. Jen čtěte dál.
 
Možná jste si všimli, že internetový portál Seznam si vybudoval svou vlastní televizní stanici. Nikoli internetovou, ale stanici, jejíž signál se šíří tradičním způsobem. Neočekával jsem nic zvláštního. Jejich původní internetová zpravodajská stránka přinášela určité zprávy už dříve, jenže byly filtrované takovým způsobem, že vlastně nakonec nikoho nezajímaly. Přesto jsem neodolal, a v době jejich rozjezdu jsem si jejich novou stanici několikrát pustil. A nestačil se
divit.
 
Jeden z jejich prvních mediálních počinů byla reportérská honička na Tomia Okamuru. Se vším všudy. Dva reportéři, aniž by se jakkoli předem ohlásili, nakonec „přistihli“ Okamuru, jak odjíždí autem ze své kanceláře na jedno ze svých naplánovaných jednání. Spolu s natáčecím štábem ho obklopili jako lovečtí psi a chrlili jeden přes druhého nějaké otázky, zkrátka chovali se jako hulváti. Kameraman mu strčil kameru do auta tak, aby nemohl zavřít dveře.
 
Okamura jim zdvořile vysvětlil, že takhle se rozhovory nedělají a řekl jim, ať se ohlásí v jeho sekretariátu, uvedou téma rozhovoru, a pak že se rozhodne, jestli s nimi chce hovořit nebo ne. Kameramana požádal, ať z prostoru dveří auta vycouvá, aby je mohl zavřít, protože už musí jet. To by přece v dané situaci udělal snad každý, a nemusel by to být zrovna politik.  Znám i takové, kteří by takové rádoby reportéry rovnou a hlasitě nazvali drzými idioty.

Nechali ho tedy odejet, co jim chudákům zbývalo. V závěrečném záběru se ale snažili divákovi namluvit, že svým odjezdem Okamura cosi z jejich jedovatých dotazů údajně přiznal.
 
Nu, pokud chceme hovořit o mediálním terorismu, a on může mít i jiné podoby, tak tohle je přímo klasická ukázka. Když reportéři něco podobného provedou řekněme vrahovi nebo korupčníkovi, který právě odchází s pravomocným rozsudkem od soudu, mávneme nad tím rukou. Jenže chovat se tímto způsobem k předsedovi třetí největší parlamentní strany v zemi a místopředsedovi poslanecké sněmovny, to už je, jak oni sami často rádi říkají, skutečně za
hranou.
 
Kavárenští euromarxisté zřejmě usoudili, že masáž národa ve jménu jejich vybájených pravd sdělovaných lidu prostřednictvím veřejnoprávních stanic a několika dalších médií ještě není dostatečná, a obstarali si dalšího pomocníka. Pokud o TV Seznam ještě nic nevíte, o nic jste nepřišli. Je to jen méně profesionální rodná sestra ČT 24. O co je méně profesionální, o to je více agresivní a nátlaková. Více hulvátská, více bulvární, ale rozhodně spořádaně levicově „pokroková“.
 
Nakonec, co můžete čekat od televizní stanice, jejíž sledovanost má zachránit Tonda Blaník, a celá jeho autorsko-produkční parta?

Autor: Pavel Chrastina

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1639 sec,0.0666 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,620kB