Pátek 01 červen 2018
Tohle video už přesáhlo všechny meze: Česká televize vypustila do světa další hoax, britský aktivista Tommy Robinson byl prý propuštěn z vězení. Ve skutečnosti to není pravda   
Pridal tk Pátek 01 červen 2018 - 03:03:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tohle video už přesáhlo všechny meze: Česká televize vypustila do světa další hoax, britský aktivista Tommy Robinson byl prý propuštěn z vězení. Ve skutečnosti to není pravda, jenom prostě někdo na Kavčích horách špatně přeložil přívlastkovou větu z angličtiny. Další důkaz nekompetentnosti lidí ve veřejnoprávním médiu, které stojí daňové soustrastníky 7 miliard ročně!

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/272788513

A máme tu další skandál z Kavčích hor. Po neuvěřitelné blamáži před zhruba měsícem a půl, kdy Česká televize vydávala obrazové záběry dělostřeleckého útoku ukrajinské armády na Luhansk za unikátní obrazové zpravodajství z bombardování syrského Damašku americkými a britskými raketami, tu máme další z řady hoaxů z Kavčích hor. V rámci včerejšího Studia 24 na ČT24 po 21. hodině odvysílala Česká televize lživou a zcela nepravdivou zprávu, že britský protimigrační aktivista Tommy Robinson byl na nátlak britské veřejnosti propuštěn z vězení. Jenže to je lež.

Do vězení se dostal před několika dny, a to na celkem 13 měsíců za to, že si dovolil ze schodiště budovy soudu v Leedsu natáčet a živě streamovat na internet příchozí účastníky soudního líčení ve věci muslimského pedofilního gangu. Ten ve městě za několik posledních let vybudoval rozsáhlou síť půjčování dětí za úplatu k sexuálním hrátkám, vytvořil si k tomu dokonce webovou stránku na darknetu a klientela se podle zatím neověřených informací skládá nejen z Arabů, ale i z místní bílé “kafírské” smetánky z řad businessmenů a také doktorů a právníků. Takový skandál ještě Británie nezažila.

Soud v Leedsu proto nařídil uzavřené jednání kvůli ochraně nezletilých obětí a vydal zákaz na pořizování nejen obrazového materiálu, ale i kreseb zevnitř soudní síně. Celá kauza svojí výbušností může překonat aféru Pizza Gate v USA z roku 2016, kde pedofilní kruh zasahoval až do nejvyšších míst Kongresu a Demokratické strany. Kauza Pizza Gate byla organizována mezinárodním gangem a své “ostrovy rozkoše a konzumace”, jak v uniklé emailové komunikaci špiček Demokratické strany jsou tato místa označována, mají rozmístěné po celém světě, ale není jasné, jestli kauza z Leedsu má napojení na aféru Pizza Gate. O kauze jsme psali už v roce 2016 zde: https://aeronet.cz/news/skandal-pizzagate-otrasa-americkym-internetem-zatimco-mainstream-v-usa-se-snazi-kauzu-oznacit-za-fake-dukazy-jsou-ale-zdrcujici/ . Panika postihla především městskou radnici v Leedsu, která trvala na vyklizení prostoru před budovou soudu, prý kvůli ochraně nezletilých, ale v zákulisí se hovoří o tom, že u soudu budou vystupovat i lidé z radnice, i oni by mohli být do pedofilního kruhu zapojeni.

Protimigrační aktivista a reportér byl zatčen za natáčení na schodech soudní budovy. Petice za jeho propuštění už má přes půl milionu podpisů

Soud tedy vydal zákaz na natáčení na pozemku soudu a aktivista Tommy Robinson doplatil na jednu malou drobnost. Ve Velké Británii se vztahuje zákaz soudu na natáčení nejen uvnitř soudní sítě, ale na celém pozemku soudu. Tommy Robinson stál na schodišti soudu, a to je součástí soudního komplexu. Takže byl zatčen a soud ho obratem poslal do vězení na 13 měsíců za neuposlechnutí soudního příkazu. V reakci na jeho zatčení se spustila obrovská podpisová petice za jeho propuštění, kterou dosud podepsalo již přes půl milionu lidí.

Tady by možná pomohla rada právníka, protože změnu rozsudku a propuštění z vězení může nařídit jen britská královna udělením “clemency”, tedy milosti. Soud svůj rozsudek změnit nemůže, maximálně může dojít k předčasnému propuštění, s čímž musí ale vyjádřit souhlas ředitel věznice a soud, který rozsudek vynesl. Soud v Leedsu se k ničemu takovému nemá, protože Tommyho Robinsona označil za buřiče, který opovrhuje soudem. Přesto by však mediální tlak mohl pomoci.

A tím se dostáváme k tomu hlavnímu. Tlak médií totiž včera způsobil, že soud v Leedsu zrušil zákaz natáčení a postávání novinářů na schodišti před budovou. Jenže, Česká televize přinesla včera večer lživou zprávu, že prý Tommy Robinson byl propuštěn z vězení. To je nehorázný hoax a zjevná chyba překladu z angličtiny. Britská média totiž uvedla, že “The reason for Tommy Robinson’s imprisonment has been revoked today, so media will have a free access in front of the building…”. Redaktoři ČT tuto větu přeložili a vysvětlili si tak, že Tommy Robinson byl propuštěn, jenže to není pravda.

Věta ve správném překladu doslova zní: “Důvod, pro který byl Tommy Robinson uvězněn, byl dnes zrušen, takže média budou mít volný přístup před budovou…”. Jedná se o typickou přívlastkovou větu v angličtině. Soud tedy zrušil důvod, pro který byl předtím Robinson uvězněn, tedy zákaz přítomnosti médií před budovou, ale nezrušil rozsudek nad Robinsonem. Pokud školák v 5. třídě ZŠ udělá při překladu takové věty chybu, tak budiž. Ale pokud redakce veřejnoprávní televize s rozpočtem 7 miliard ročně z kapes daňových poplatníků vypustí do světa informaci kvůli špatnému překladu přívlastkové anglické věty, že uvěznění Tommyho Robinsona bylo zrušeno, tak potom je někdo něco opravdu špatně.

Televize s rozpočtem 7 miliard si neumí přeložit anglickou větu pro žáky 1. stupně ZŠ?

Pikantní na celé věci je hlavně to, že právě Česká televize celý minulý týden hlásila, že prý Aeronet špatně přeložil dvě slova (sic!) v Marakéšské deklaraci, regular migration prý není pravidelná migrace, ale legální migrace. A hned v nedělním pořadu Newsroom na ČT24 byla o nás a o SPD reportáž. Kyblíky špíny se sypaly na nás o 106. Zatímco my si ale za našim překladem plně stojíme, Česká televize bude mít hodně co vysvětlovat, protože se ukazuje, že celé zpravodajství ČT je zcela nekompetentní, přičemž v jednotlivých redakcích se střídají celé rodiny zaměstnanců, kdy manžel, manželka i dcera a syn pracují v ČT, takže se z veřejného média stává family business, ovšem nikoliv za peníze rodiny, ale za peníze daňových poplatníků. Česká televize si už na nějakou serióznost ani nehraje, je to zbytečné, protože po spacákové revoluci jsou Kavčí hory státem ve státě a každý z politiků se jich bojí, až na výjimky.

Takže je opravdu úsměvné, jak úporně redaktoři ČT rozkrývají hoaxy tzv. anonymních webů, které nestojí daňové poplatníky ani haléř, protože je financují dobrovolně jen koncoví čtenáři, ale přitom samotná Česká televize s rozpočtem 7 miliard z daní občanů šíří hoaxy, tuhle o Sýrii obrazovými záběry z Luhansku, támhle lživou zprávou o propuštění britského aktivisty z vězení. A dezinformace ČT se malujou a blázni se radujou.

Tohle už opravdu překračuje všechny meze a ukazuje se, že zpravodajství na Kavčích horách převzala skupina naprostých diletantů a dezinformátorů, jejichž cílem je prosazovat vlastní virtuální realitu jejich vlastní pravdy a jejich vlastního náhledu na svět. Tento hoax pouze ukazuje, že čerpat dnes z ČT zpravodajství, to je lepší si podřezat žíly a mít to bez utrpení. Za 135 korun se prý dá pořídit laciné krabicové víno, jakkoliv si nedělám iluze, že to jsou patoky, jsou to lépe utracené peníze, než je posílat jako koncesionářské poplatky dezinformátorům z ČT. Nenechávejte si tento článek pro sebe a sdílejte ho svým přátelům na sociálních sítích a všude, kde máte přátele a kamarády. Ať se dozví, co dostávají za svých 135 korun měsíčně z Kavčích hor.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/tohle-video-uz-presahlo-vsechny-meze-ceska-televize-vypustila-do-sveta-dalsi-hoax-britsky-aktivista-tommy-robinson-byl-pry-propusten-z-vezeni-ve-skutecnosti-to-neni-pravda/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUkrajinská služba světu   
Pridal tk Pátek 01 červen 2018 - 02:41:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Díky jejím politikům mohl svět nahlédnout do kuchyně tajných služeb. Takměř v reálném čase. Zase zabili novináře! Česká i mezinárodní péra byla vytasena a Putin dostal přes držku. Stačí trocha kečupu na zemi a to, že "popravený" upřímně, ale opravdu upřímně nenáviděl Putinovo Rusko. Když divadlo, tak dokonalé. Ani Babčenkova žena se nic nedozvěděla. Třeba je drbna. Z čistě lidského hlediska je možné, že teď lituje, že to nebylo doopravdy. Důležité není jak a co stalo nebo nestalo. Jde o účel, který světí prostředky. Smyslem ukrajinské akce bylo ukázat, že Putin je všeho schopný a Babčenka by zabil, kdyby mu v tom Ukrajinci nezabránili.

Britská vláda má ve své historii nejméně jeden pokus o zfalšování informací (https://www.newyorker.com/magazine/2003/12/08/the-david-kelly-affair). Šlo o "úpravu" zprávy o ZHN v Iráku. Tehdy bylo zapotřebí přitvrdit a vystrašit svět, že Hussein je nejen má, ale může použít během 45 minut.

Reportér BBC Andrew Gillian publikoval informaci o tom, že to není pravda. Na rozdíl od českých novinářů, kteří by svoje "zdroje" nikdy neprozradili, se Gillian podělal a tak se dostalo do medií jméno Dr David Kelly. Tento expert OSN se pak zastyděl až z toho měl smrt.

George Bush Jr. se odvolal na zprávu, kterou od Blaira dostal a chtěl zmáčknout knoflík. Pak mu ale poradci řekli, že by to přece jenom vypadalo blbě, kdyby nešel přes OSN. Colin Powell tam předvedl divadlo se zkumavkou a několika snímky jakýchsi trailerů. A cesta k válce byla otevřena.

Sám Bush lhal, jako když tiskne, když tvrdil, že Hussein může konflikt odvrátit, když se vzdá moci a odejde z Iráku. To určitě, když bylo všechno naplánované, kanóny nabity a vše za nemalý peníz přichystáno. Bush měl v Iráku nedokončenou práci (unfinished job) po taťkovi, který se rozhodl nejít až do Bagdádu.

V souvislosti s Babčenkem řekl rusista Milan Dvořák v ČT (http://www.ceskatelevize.cz/porady/10253218159-zpravy-ve-23/218411023000530/), že si netroufne hodnotit jestli má pravdu Ukrajina, že zabránila jeho vraždě nebo Rusko, že jde o ukrajinskou provokaci.

Obdobné pochybnosti vzbuzuje i případ Skripala a jeho dcery.

Na základě věrohodných informací ze západních zdrojů nelze bezvýhradně věřit tvrzení, že Skripalovi byli otráveni látkou ze skupiny novičoku.

Nelze věřit prohlášení, které podle agentury Reuters učinil šéf britského armádního výzkumného střediska Gary Aitkenhead: „Neurčili jsme přesný zdroj, nicméně jsme poskytli vědecké informace vládě, která pak využila řady zdrojů k sestavení závěrů, o nichž se hovoří. Zároveň potvrdil, že dotyčná otravná látka vyžaduje „ke své výrobě mimořádně složité metody, tedy něco, co je v možnostech hráče, za nímž je stát“.

ČT poskytla svému publiku informaci, že sloučeniny ze skupiny novičoku připraví každý schopnější magistr z oboru organická chemie. Takový chemik si prý odvodí i způsob přípravy, pokud zná strukturní vzorec látky.

Mayová dostala "vědeckou" informaci, která jí umožila naznačit, že novičok neumí nikdo jiný než Rusové a tedy stopy vedou do Kremlu a Putin ať kouká kápnout božskou, jak se jed do GB dostal. Dostal na to 24 hodin, což muselo být dostačující, když ho sám balil a nesl na poštu.
Blair rovněž dostal upravenou informaci. V jeho případě si ale vláda "zpřísnění" zprávy tajné služby sama vyžádala.

Když přidáme inscenovanou vraždu Babčenka, máme tři události, které mají stejný důvod: bylo nutné vypustit ohromující zprávu, která by ovlivnila veřejné mínění. A to se stalo.

Lid dostal potřebnou dávku propagandy, aby se začal bát a svěřil svůj osud politikům do ochrany.

Jiří Jírovec

Zdroj: http://www.novarepublika.cz/2018/05/ukrajinska-sluzba-svetu.html

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUž zase pozor na jazyk - a na náboženské vyznání?   
Pridal tk Pátek 01 červen 2018 - 02:27:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Po uvedení hry Naše násilí a vaše násilí (26.5. v Brně) cítím varování. Stát nezabránil uvedení muslimské provokace na českou scénu.

Ano, tak daleko to dospělo. Český soud nevydal žádné předběžné opatření, ačkoliv žaloby byly podány.

Dokonce se našla osoba, která svým trestním oznámením perverzní inscenaci nepřímo podpořila; a tou osobou je - přímo symbolicky! - bývalá ústavní soudkyně.

Tomu se říká střílet do vlastních řad.


Nebo ještě přesněji: tomu se říká podraz.

Eliška Wágnerová neumí rozlišit nejméně jednu podstatnou věc: inscenace ponížila tisíce lidí v České republice, a to v citlivém bodě jejich náboženského vyznání. Uskupení Slušní lidé - proti kterým de facto podala trestní oznámení - omezilo "práva" několika desítek lidí - shlédnout perverzi. A to je velký rozdíl.

Bývalá ústavní soudkyně nehne prstem na obranu tisíců křesťanů této země, ale jako lev se rve za práva návštěvníků brněnského divadla. A tvrdí, že "mravnost není důvodem k omezení umělecké tvorby".

Pro lidi jejího typu zajisté platí výrok "komára cedíte, velblouda požíráte" (kdopak to asi řekl?)

Co z toho pro nás plyne: pozor, spoluobčané, už zase pozor na jazyk! Pozor na protesty, pozor na víru! Jsou mezi námi zrádci vlastní země, víry, kultury. A mají v rukou moc.

S následujícím výrokem paní senátorky nelze než souhlasit: "Popsaný případ je precedentní a jako takový by měl být velmi pečlivě a seriózně prošetřen a důsledky vyvozeny. Demokracie musí ukázat svou obranyschopnost." Pouze se obávám, že pod pojmem "demokracie" si paní Wágnerová představuje něco jako "konečné řešení náboženské otázky" pod záštitou islámu...

Paní Wágnerová, senátorka za Stranu zelených, možná hraje svoji politickou hru. Ale jednoho dne za ni ponese odpovědnost.

Autor: Gabriela Janská

Zdroj: https://gabrielajanska.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=665009

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponReakce na setkání Františka s třemi oběťmi homosexuální pedofilie   
Pridal tk Pátek 01 červen 2018 - 02:23:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Celosvětová média zveřejnila zprávu o setkání Františka Bergoglia s třemi oběťmi homosexuální pedofilie z Chile. Místo zodpovědného řešení, František tyto oběti zneužil jako precedens k prosazení falešné tolerance k homosexualitě a pedofilii. Tím popřel Boží a přirozené zákony. Geyovi doslova řekl: „Bůh tě tak učinil.“

Toto je lež a hereze. Člověk byl stvořen k Božímu obrazu jako muž a žena. Existují jen dvě pohlaví, a to mužské a ženské. Bůh nestvořil sexuální zvrácenost. Ta je ovocem hříchu.

František ve své exhortaci popřel objektivní morální normy. Líbá nohy transsexuálům a homosexuálům. Před celým světem dokazuje, že nemá Ducha Kristova, ale ducha antikrista.

František řekl veřejnému geyovi: „Musíš být šťastný s tím, jaký jsi, měl bys milovat sebe takového, jaký jsi“.

Tím František říká celé církvi, že homosexuální skutek už není hříchem. A to je hereze! František učí milovat stav nekajícnosti, který vede do věčné smrti.

Jaký dopad mají tyto Františkovy výroky a postoje na církev a veřejnost?

Dopadem je masové rozšíření homosexuality v církvi i ve světě.

Katolíci stále slyší v liturgii: „V jednotě s naším papežem Františkem“. Tato slova jsou součástí kánónu. Mají vyjádřit platnost svaté liturgie. Ale její platnost je podmíněna jednotou s pravověrným papežem. Jen pravověrný papež garantuje spasitelné učení církve. V liturgii mají slovo a gesto podstatný význam.

Položme čtyři esenciální otázky:

1.otázka: Je František pravověrný papež, anebo je heretik?

František je zjevný heretik.

2.otázka: Má František Ducha Krista, anebo antikrista?

František Bergoglio má ducha antikrista.

3.otázka: Může být liturgie sloužena v jednotě s duchem antikrista platná?

4.otázka: Je dnes katolická církev ještě katolickou, či už apostatickou?

+ Eliáš
Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

+ Metoděj OSBMr
+ Timotej OSBMr
Biskupové sekretáři

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponManželé napadeni v Itálií kvůli nedodržování islámského zahalení žen ...   
Pridal tk Pátek 01 červen 2018 - 02:17:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
BOLOŇA,KULTURNÍ OBOHACENÍ: Vypadalo to na běžné ráno. Až do té doby, než si 19-letý Pákistánec vyhlédl bangladéšský pár v autobusu linky 33. Okamžitě začal nevybíravě a velmi sprostě napadat ženu s tím, proč není zahalená, jejího manžela zastrašoval zabitím.

Nepřestal ani po vystoupení z autobusu, pár pronásledoval a klid nebyl ani po příjezdu policejní hlídky, kterou urážel a dokonce lehce zranil jednoho policistu. Po převezení na stanici narážel hlavou do zdi, aby nafingoval zranění. Skončil v nemocnici na psychiatrickém vyšetření... Bude souzen za závažné vyhrožování a odpor vůči veřejnému činiteli.

Zdroj: ilgiornale.it

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRakousko se stává krvavou zemí   
Pridal tk Pátek 01 červen 2018 - 02:15:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Raketový nástup brutálního násilí v Rakousku po imigrační vlně 2015 zemi dostává do kolen. Diskutovat o tom, zda za to můžou imigranti, nebo zda se to tak zvrtlo samo, je jedna věc. Rakousko však hlavně víc než ostatní země protiimigrantsky koná, a hodlá k tomu využít i svého nadcházejícího předsednictví v EU.

A není divu, ve Vídni se dnes odehraje každých 10 dní jedna vražda, za prvních 5 měsíců letošního roku připadá na celé Rakousko již 32 vražd. Násilníky a vrahy jsou muži, převážně imigrantského původu. Nazývat to multikulturním obohacením je ďábelský výsměch.

zdroj: http://www.oe24.at/oesterreich/chronik/wien/32-Morde-in-nur-fuenf-Monaten/335239931

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJuncker vyzval Evropskou unii, aby obnovila kontakty s Ruskem   
Pridal tk Pátek 01 červen 2018 - 02:11:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 

Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker znovu hovořil o nutnosti vytváření kontaktů s RF, neboť existuje mnoho oblastí, v nichž by bylo možné spolupracovat.

„Myslím si, že je třeba obnovovat kontakty s RF — nejsem příliš spokojen se stavem našich vztahů s RF," prohlásil ve čtvrtek během svého vystoupení na konferenci v Bruselu, věnované problémům Evropy.

„Nepřijmeme to, co RF udělala, když přišla na Krym nebo na východ Ukrajiny, ale přesto je třeba mít na mysli, že veškeré území EU — to je přibližně 5,5 milionu kilometrů čtverečních, a území Ruska — 17,5. Otázky?" řekl a obrátil se k účastníkům konference.

Zdůraznil, že RF a EU mají mnoho sfér, v nichž by bylo možné spolupracovat.

Zdroj: https://sptnkne.ws/hEcU

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2011 sec,0.0708 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,666kB