Sobota 09 červen 2018
Babiš ratifikoval Istambulskou úmluvu - předal tím nadnárodním orgánům právo odebírat české děti od rodin   
Pridal tk Sobota 09 červen 2018 - 05:22:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V květnu Babiš ratifikoval Istambulskou úmluvu, která protlačuje gender pod záminkou ochrany žen. Dokonáno.

Budou vytvořeny struktury pro monitorování „genderového“ násilí a boje proti němu.
Děti z mateřské školky se začnou učit o „rozmanitosti genderových rolí“ a „právu zvolit si pohlaví“. Děti, které se budou protivit těmto procesům, budou automaticky odebrány svým rodičům.

Újma způsobená „genderu“ se stane nejhorším zločinem vyžadujícím přísné potrestání. Pod zákaz tak či onak spadnou národní tradice, náboženství, duchovnost, normy morálky a čestnosti, tradiční role mužů a žen, rodinné hodnoty a zásady.

Na dodržování dohody bude dohlížet nadnárodní orgán GREMIO, jehož členové mají imunitu vyšší než prezidenti.

Proč asi?

Protože rozpoutají svými neopodstatněnými zásahy do rodin, odebírání dětí, takové zlo, že otcové rodin je budou chtít i zabít. Už nyní tátové píší: Jen ať mi sáhnou na děcka!

Sáhnou…………a otcové budou bezbranní…

Že máme Ústavu? V tu chvíli je zbytečná, neboť podle čl. 10, jsou mezinárodní smlouvy postaveny výše než Ústava.

Jde to mimo soudní systém dané země!

Babiše nikdo k podpisu nenutil - jen vyhověl požadavkům České ženské lobby, placené Sorosem.

Zdroj: http://www.protiproud.cz/politika/3808-istanbulska-umluva-co...Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBerlín marně čeká na zprávu Londýna k případu Skripal   
Pridal tk Sobota 09 červen 2018 - 05:19:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Německá spolková vláda neobdržela dodnes důkazy od oficiálních britských míst k případu Skripalových. Ani německé zpravodajské služby nemají žádné znalosti, že Rusko je zodpovědné za údajný atentát na tyto osoby. Z parlamentních kruhů německý veřejno -právní rozhlas zjistil že britská vláda nedodala Merkelové žádné důkazy o ruské odpovědnosti za jedový útok proti bývalému dvojitému agentovi Sergeji Skripalovi a jeho dceři. Tento fakt přednesla spolková vláda na středečním uzavřeném zasedání parlamentního kontrolního výboru spolkového sněmu – Bundestagu.

Pouze bylo konstatováno, že jed nazývaný Novičok je chemickou zbraní , která byla produkována v bývalém Sovětském svazu. Nic jiného britská vláda nepředložila co by dokazovalo, že by Kreml byl odpovědný za atentát. K dispozici je pouze výpověď Julie Skripalové o bolestném uzdravování a informace, že později opustil nemocnici i její otec Sergej. Ošetřující lékaři z nemocnice v Salibury charakterizovali uzdravení Skripalových jako zázrak, protože původní anamnéza počítala s jejich úmrtím. Ani o tom britská vláda nic nepřinesla, stejně tak jako důkazy o odpovědnosti Kremlu za útok na jejich zdraví. Jak poznamenal včera ruský prezident, pokud by byl použit deklarovaný plyn pak by Skripalovi čekala okamžitá smrt.

Přitom tento případ vyvolal dramatické zhoršení diplomatických vztahů mezi Ruskem a četnými prozápadními státy. Po té co britská vláda bez důkazů oznámila že je přesvědčena za útok na Skripala a jeho dceru je zodpovědné Rusko, bylo z 26 evropských zemí, USA, Kanady a členů NATO vypovězeno více jak 140 ruských diplomatů. Bylo to dosud nevídaným zásahem do diplomatických služeb, když k tomu ještě přičteme zrcadlové Ruské protiopatření.

Seriozní německé sdělovací prostředky přitom přinesly informaci, že vzorek jedu Novičok již v devadesátých letech jeden ruský vědec nabídl německé zpravodajské službě BDN. Navíc bylo známo, že tento nervový plyn byl z Ruska vyvezen přinejmenším na Západ a v jakých rukách se nyní nachází je rozporuplné. Skutečností je, že současný postoj britské vlády zatlačil spolkovou vládu do stavu nouze za následné kroky proti Rusku. Vypovězení ruských diplomatů se stále více ukazuje za více než pochybné a přineslo pouze zhoršení vzájemných vztahů. Bylo jen zjištěno o jaký jed se snad jednalo, ale bez jakékoliv důkazu že se na atentátu se podílel Kreml, konstatují německé sdělovací prostředky.

Richard Seemann

Zdroj: Vaše Věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Říkat pravdu je dražší než ferrari   
Pridal tk Sobota 09 červen 2018 - 05:11:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Už čtyřkrát jsem byl pozván na petrohradské Mezinárodní ekonomické fórum a čtyřikrát jsem to pozvání nepřijal. A to nikoliv proto, že bych o ně neměl zájem, či si myslel, že bych na něm neměl co říct, ale proto, že démonizace Ruska oklestila moji svobodu cestovat a mluvit. Kdybych si totiž nezaplatil všechny cestovní a ubytovací výlohy ze svého, byl bych obviněn z toho, že ti, co mi je zaplatili, si mě koupili.

A kdybych si naopak cestu do Ruska až do posledního centu zaplatil sám, jak učinila kandidátka na americkou prezidentku Jill Steinová, když byla hostem 10. výročí RT v Moskvě, byl bych stejně jako ona předvolán před vyšetřovací komisi „aféry Russiagate“, abych se za svou návštěvu zodpovídal.

Řečeno jinak: moji účast na důležitém jednání by využili ti, kterým se nelíbí, co píší. A to tak, že by moji důvěryhodnost jako komentátora washintonsko-ruských vztahů zpochybnili. Okamžitě a už na věčné časy bych jimi byl onálepkován jako Putinova hlásná trouba.

Nemusíte ostatně do Ruska ani cestovat, aby se vám něco podobného přihodilo. Existuje spousta webů, jako např. PropOrNot, která vydala seznam „Putinových agentů“, na kterém jsem se ocitl i bez cesty do Petrohradu. Takových webů, financovaných Izraelem, Georgem Sorosem, CIA či americkým ministesrstvem zahraničí je nekonečný počet a smysl všech je skandalizovat a démonizovat ty autory na internetu, kteří se staví proti tomu, aby jen a jen elita měla kontrolu nad vysvětlováním jevů a událostí. Jsou to tzv. nezávislé hlasy, mezi něž patřím i já. Jsem tedy zavázán pravdě – a nikoli agendám elit.

Nemohu psát články, které čtete, bez vaší podpory. A nemohu je psát ani bez optimizmu. Ovšem být natolik optimistou, aby člověk věřil, že pravda přece jen nakonec převáží, není vůbec snadné. Každý podléhá strachu, zvláště pak Američané, kteří byli a jsou za svých životů svědky totální destrukce občanských svobod garantovaných ústavou. A oni též vědí, že jsou vůči ďáblu, který dnes sídlí ve Washingtonu, bezbranní. A tak dnes policejní a válečný stát vidí své občany na útěku.

Jestliže se nezastaví, neobrátí se a nebudou bojovat, pravdu ztratí a stanou se otroky, kterými podle přání elity budou společně s Evropany, Brity, Kanaďany, Venezuelany, Ekvadorci, Australany, Brazilci, Japonci a též Rusy a Číňany.
Ano, arogance „americké výjimečnosti“ jde skutečně až tak daleko. Pravda je pod palbou v celém západním světě. Je obtížné říkat a psát pravdu v Americe, kde je chráněna prvním dodatkem ústavy, ale v evropských zemích ústavně chráněna není. Takže ten, který zde říká pravdu, může být uvržen do vězení. Např. kritiku prezidenta v Itálii lze prohlásit za „hanobení hlavy státu“ a odměnit ji až 15 roky žaláře.
Minulé úterý ukázal průzkum veřejného mínění, že jen šest procent Američanů věří mainstreamovým médiím. Nu a jelikož mainstreamová média jsou propagačním ministerstvem elity, dokazuje tento průzkum, že díky internetu ztrácí elita kontrolu nad vysvětlováním jevů a událostí.

V nedávném interview řekl Jaffe Arnold, že „elita je připravena „zazátkovat“ internet, jestliže zajde v odkrývání jejích operací příliš daleko“. https://www.fort-russ.com/2018/06/arnold-are-the-internets-days-numbered-assanges-disappearance-is-sign-of-the-times/

Zabíjení poslů, přinášejících špatné zprávy, patřilo k praktikám mnohých vládců. Útok na Juliana Asangeho a na Wikileaks ukazuje, co se připravuje pro nás všechny.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPiráti zveřejňují video o plošném sledování lidí   
Pridal tk Sobota 09 červen 2018 - 05:01:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Piráti dnes na sociálních sítích představili video upozorňující na fakt, že Česká republika dosud nezrušila nástroje plošného šmírování lidí.

Veškeré záznamy o telefonátech i navštívených webech tak jsou monitorovány, ačkoli je tato skutečnost v rozporu s Listinou základních práv EU.

Piráti proto podali k Ústavnímu soudu ČR návrh na zrušení plošného sledování občanů. Pod návrhem jsou kromě všech poslanců Pirátů podepsáni i poslanci dalších pěti stran a organizace IuRe.

Video naleznete na facebookovém profilu České pirátské strany:
https://www.facebook.com/ceska.piratska.strana/videos/10155861635409039/

--
Karolína Sadílková
PR Manager a kontakt pro média


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŘíkají mu páter Lhalík...   
Pridal tk Sobota 09 červen 2018 - 04:58:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Lhalík říká, že máme milovat svého bližního jako sebe samého. Myslí si ale: Nenáviďte každého na potkání a sebe vyhoďte do luftu.

Lhalík říká, že máme věřit v jediného Boha. My tomu ale máme rozumět podle jeho vnitřního nazírání takto: láh, sušený velbloudí trus, je nejvyšším pánem tvorstva, vesmíru a slupek od brambor.

Lhalík povídá, že Jezulátko se nám narodilo, aby nás spasilo. Ale ve tváři se mu zračí: každé jezule přibijte na kříž, nejlépe hlavičkou dolů.

Lhalík káže: ducha svatého přijměte za nejvyšší sílu. Však ve skutečnosti předpokládá, že největší mocností je jistej Belzebub.

Jest jisto a nezvratno, že po lhalíkách zůstane nakonec akorát tak díra ve stropě jejich brlohů. Stejně jako po Faustovi.

Pepa Nos

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNěmecko vydalo mezinárodní zatykač na ředitele vzdušné rozvědky Sýrie   
Pridal tk Sobota 09 červen 2018 - 04:54:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Německý nejvyšší státní zástupce Peter Frank vydal mezinárodní zatykač na ředitele rozvědky letectva Sýrie Jamila Hassana, kterého němečtí vyšetřovatelé obviňují ze zločinů proti lidskosti, uvedl list Spiegel s odkazem na zdroje v bezpečnostních složkách.

Jak poznamenává list, Hassan patří k nejbližším poradcům syrského prezidenta Bašára Asada a pracoval ještě pro jeho otce Háfize Asada. Podle informací německých vyšetřovatelů pracovníci jeho rozvědky minimálně od jara 2011 do léta 2013 mučili, znásilňovali a vraždili stovky lidí. Samotný Hassan o tom měl vědět a schvalovat to.

Podobná iniciativa německých orgánů je prvním světovým pokusem o pohnání k odpovědnosti vysoce postaveného člena syrské vlády za zločiny proti civilnímu obyvatelstvu a opozici, zdůrazňuje list.

Vyšetřovatelé Státního zastupitelství a Spolkového kriminálního úřadu disponují důkazy jednoho syrského vojenského fotografa pod kódovým jménem Caesar a dalších svědků. Jak uvádí Spiegel, Caesar měl údajně na objednávku syrské vlády fotografovat těla zavražděných vězňů, mezi kterými bylo mnoho členů opozice a obětí mučení. V roce 2013 fotograf ze Sýrie uprchl a vzal s sebou desítky tisíc fotografií jako důkazy.

Zdroj: Spiegel, Sputnik

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOdhaleny válečné zločiny australských vojáků v Afghánistánu   
Pridal tk Sobota 09 červen 2018 - 04:48:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vojáci ze zvláštních jednotek australské armády údajně v letech 2001-2016 páchali v Afghánistánu válečné zločiny, píše list The Sydney Morning Herald s odkazem na úřední zprávu.

Podle novinové zprávy nařídil velitel speciálních operací, generálmajor Jeff Sengelman v roce 2016 vnitřní prověrku vojáků, což podpořil hlavní velitel sil obrany Angus Campbell.

V dokumentu se praví o nepovoleném a protizákonném násilnickém chování australských vojáků během operací, o opovržlivém vztahu k lidskému životu a důstojnosti. K těmto zločinům docházelo zřejmě kvůli tomu, že velitelé jednotek, ve kterých sloužili tito vojáci, neodpovídali za jejich skutky.

Soud státu Nový Jižní Wales zahájil vlastní vyšetřování této věci.

Zdroj: The Sydney Morning Herald

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAnkara uvedla, proč Turecko potřebuje S-400   
Pridal tk Sobota 09 červen 2018 - 04:43:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nákup ruských protiletadlových raketových komplexů S-400 minimalizuje vnější závislost Turecka, to je požadavek jeho národních zájmů, prohlásil ministr vnitra této země Süleyman Soylu.

„Nákup protiletadlových raketových komplexů S-400 je požadavkem národních zájmů Turecka, který nemá nic společného s politikou… Ruské systémy protivzdušné obrany minimalizují vnější závislost Turecka. To je pro naši zemi velmi důležité," cituje Soylua agentura Anadolu.

Ministr podotkl, že v daném okamžiku nemůže Turecko odvrátit raketový útok na své území, ruské protiletadlové raketové komplexy posílí turecké systémy a umožní odvrácení pravděpodobné hrozby ze zahraničí. Podle slov Soylua země, které odmítly dodávat Ankaře moderní systémy protivzdušné obrany, se snaží oslabit vojenský potenciál Turecka.

V prosinci 2017 podepsaly Turecko a Rusko úvěrovou dohodu o S-400. Ankara koupí dvě baterie těchto komplexů, které bude obsluhovat turecký personál. Strany se také domluvily na technologické spolupráci v oblasti rozvoje výroby S-400 v Turecku.
USA a představitelé NATO nejednou kritizovali Ankaru za tuto transakci.

Zdroj: agentura Anadolu, Sputnik

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerický prezident Donald Trump zvažuje pozvání nejvyššího vůdce Severní Koreje Kim Čong-una k návštěvě do USA   
Pridal tk Sobota 09 červen 2018 - 04:38:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký prezident Donald Trump 7. června uvedl, že pokud proběhne jeho setkání se severokorejským nejvyšším vůdcem Kim Čong-unem úspěšně, pozve Kim Čong-una k návštěvě do USA. Trump věří, že KLDR jeho pozvání přijme.

Americký prezident Donald Trump téhož dne spolu s japonským premiérem Šinzó Abem, který přijel na návštěvu do USA, svolal společnou konferenci, na které uvedl, že věří, že jeho setkání s Kim Čong-unem proběhne úspěšně. Co se týče případného podpisu mírové dohody mezi oběma zeměmi o zastavení války na Korejském poloostrově, Trump uvedl, že Spojené státy a KLDR pravděpodobně podepíší dohodu, obě strany v současné době stále o této záležitosti diskutují. Současně znovu zdůraznil, že severokorejskou jadernou otázku nelze v podstatě vyřešit pouze na jednom jednání. Očekává normalizaci americko-severokorejských vztahů, avšak předpokladem je „vyřešení všech záležitostí". Také řekl, že během setkání s Kim Čong-unem budou ekonomické sankce USA vůči KLDR pokračovat, ale bez využití „extrémního tlaku".


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2082 sec,0.0717 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,671kB