Pátek 22 červen 2018
Krize mezi CDU a CSU odpálila sudetoněmeckou otázku, byla to stejně jen otázka času!   
Pridal tk Pátek 22 červen 2018 - 04:13:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Krize mezi CDU a CSU odpálila sudetoněmeckou otázku, byla to stejně jen otázka času! Horst Seehofer sedí každý rok na sudetoněmeckých slavnostech vedle Bernda Posselta a tohle je výsledek Seehoferova lobbingu u Merkelové! Kancléřka odpálila novou vlnu německého poválečného revizionismu a našla podporu u české fiat-alternativy, to budete zvracet!

Angela Merkel šokovala většinu českých politiků, když včera při příležitosti Mezinárodního dne uprchlíků prohlásila na setkání s občany v Berlíně, že pro vyhnání Němců ze zemí střední a východní Evropy po druhé světové válce neexistovalo morální ani politické ospravedlnění, i když tehdejší události byly následkem nacistické diktatury. Angela Merkel tím vyšla vstříc politickým lobbistickým kruhům, které do vládní koalice přinesl Horst Seehofer z CSU. A dnes navíc její výrok podpořil i šéf Sudetoněmeckého landsmančaftu Bernd Posselt a stejně jako jistý šéfredaktor českého fiat-alter serveru varoval před komunismem v ČR. Ale k tomu se ještě dostaneme. Sudetská otázka je tak znovu na stole a Češi v pohraničí se znovu mohou začít bát o svoji budoucnost. Proč Angela Merkel pronesla tento výrok? To musíme jít poněkud zpátky do historie.

Kdo se trochu zajímá o Sudetoněmecký landsmančaft, tak si nemohl nevšimnout, že šéf CSU Horst Seehofer je rok co rok pravidelně čestným hostem na Sudetoněmeckých slavnostech, kde má čestné místo hned po pravici nebo levici Bernda Posselta, šéfa Sudetoněmeckého landsmančaftu. Vedení CDU a německá centrální vláda dlouhodobě izolovala Sudetoněmecký landsmančaft, protože politikům v Berlíně bylo jasné, že otevírání Sudetoněmecké otázky je časovanou bombou pro likvidaci vzájemných vztahů mezi ČR a Německem, takže až dosud žádná berlínská vláda od roku 1989 se oficiálně nechtěla k odsunům Němců z Československa po roce 1945 nijak vyjadřovat. Jenže teď se něco stalo.

Horst Seehofer před několika dny pohrozil Angele Merkelové, že Bavorsko začne vracet migranty ze svých hranic, protože Angela Merkel podle kuloárních informací z CSU je prý slabá a ztrácí autoritu v Evropské unii, protože si nedokáže prosadit takové kroky Evropské komise, které by reflektovaly zájmy německých spolkových zemí. Horst Seehofer, který byl do března tohoto roku předsedou Bavorské zemské vlády, pohrozil tím, že Bavorsko nasadí policii a bezpečnostní složky na vracení migrantů z hranic Bavorska, takže to nelze brát jen za plácnutí do louže. Angela Merkel tomuto odporuje a chce, aby proces navracení a odmítání migrantů byl zakotven v evropských dohodách a nejednalo se tak o jednotlivé kroky jednotlivých zemí, protože by to mohlo vyvolat lavinový efekt v celé Evropské unii, obává se vedení CDU. A tato obava je zcela oprávněná.

Kancléřství v Berlíně se hroutí Merkelové pod nohama, Seehofer přitlačil na pilu a Merkelová musí najednou prosazovat Sudetoněmeckou otázku pro Seehoferova kámoše Posselta

Pokud začne Bavorsko od 1. července řídit migrační politiku na svých zemských hranicích samo bez účasti Berlína, vyšle to do celé Evropy celkem dva signály. Jedním signálem bude vzkaz, že když migranty může vracet spolkové země Bavorsko, proč by migranty nemohla vracet Itálie? Anebo další země? Když může migranty vracet Bavorsko, může je vracet i italská vláda a nepotřebuje se doprošovat Bruselu a Evropské unie. A druhým signálem bude vzkaz, že Angela Merkel už nemá pod kontrolou německou vládu, ani domácí politiku, natož tu zahraniční a evropskou. Byl by to signál, že politické dny Angely Merkel jsou sečteny a tím by byl vyvolán tlak na její odstoupení z funkce kancléřky. Evropská dohoda o přerozdělování uprchlíků a o kvótách postavená na půdorysu Dublinu IV je prakticky v troskách a hlasování v Evropské radě ministrů zemí EU, které proběhne v rámci summitu, může dopadnout odmítnutím Dublinu.

Na úrovni Rady EU se totiž dosud hlasuje tzv. kvalifikovanou většinou s blokační klauzulí. Pro schválení usnesení navrženého Evropskou komisí je potřeba prostá většina hlasů, přičemž minimem je 15 zemí EU, které se musí vyslovit pro návrh a současně počet obyvatel těchto zemí musí představovat 62% celkové populace EU. Pokud návrh v Radě nepředkládá Evropská komise, je pro jeho schválení potřeba 2/3 hlasů osmadvacítky.

Návrh ovšem mohou zablokovat minimálně 4 členské země. A tady se dostáváme k jádru problému s Dublinem 4 a k plejádě zrádců. Skupina zemí V4 nevznikla nijak náhodou. Jejím úkolem bylo vytvořit do budoucna pilíř zájmů středoevropských zemí v Evropské radě a v Radě ministrů EU, ale v posledních letech je skupina V4 vnímána jako právě blokační menšina právě v Radě EU. Pokud by země V4 držely pospolu, mohly by v Radě Dublin IV snadno zablokovat. Jenže, to by v zemích V4 nesměli politiku řídit zrádci.

Skupina V4 měla prosazovat společné zájmy, ale nakonec je prolezlá zrádci odshora dolů

První zradu jsme ve skupině V4 zažili v roce 2015, kdy se Polsko naprosto skandálně přidalo na stranu Berlína a hlasovalo pro kvóty a přerozdělování uprchlíků. Důvodem této servility tehdejší polské vlády byla funkce Donalda Tuska, evropského prezidenta. Když mělo Polsko svého evropského prezidenta, na oplátku servilně hlasovalo v roce 2015 pro kvóty a přerozdělování uprchlíků. Teď se opět v Evropské unii jedná o kvótách v rámci Dublinu IV a polská vláda, i když už zcela jiná než v roce 2015, se opět staví v rámci V4 poněkud divně k odporu proti migraci, protože před dvěma týdny na zasedání Rady ministrů EU v Lucemburku se Polsko pouze zdrželo při hlasování o osudu Dublinu IV. Jenže naprostý šok na tomto zasedání vyvolal další zástupce V4, tentokrát Babišův ministr vnitra Lubomír Metnar, který zvedl ruku pro Dublin IV a pro pokračování Rady ve vyjednávání o tomto dokumentu.

Z těchto informací a údajů jasně vyplývá, že skupina V4 je jalovým spolkem zrádců, kdy tuhle a támhle některá ze zemí zradí a nakonec hlasuje v Radě úplně jinak, než jak veřejně předtím deklaruje v médiích svým voličům. Blokační menšina 4 zemí v Radě ministrů EU tak není jistá, aby bylo možné s jistotou říct, že Dublin IV bude zablokován a smeten ze stolu. Víme pouze jedno, že proti Dublinu bude hlasovat určitě a zcela jistě Maďarsko, ale u dalších zemí tu jistotu nemáme. Na jednání v Lucemburku totiž nešlo o hlasování o Dublinu IV jako o takovém, ale šlo pouze o hlasování procedurální, jestli má Rada pokračovat v jednání o Dublinu IV, anebo jestli má s jednáním skončit a vrátit politický míč Evropské komisi, která je předkladatelem Dublinu IV v Radě EU. Tím by byl vyslán signál, že Rada EU dokument odmítá a Evropská komise by ho musela přepracovat anebo úplně hodit pod stůl.

Hlasování 7 zemí v Lucemburku proti Dublinu si nelze vysvětlovat automaticky jako hlasování proti migraci, to by byl krutý omyl!

To, že se v Lucemburku našlo 7 zemí, které hlasovali proti dalšímu projednávání Dublinu IV, to si rozhodně nesmíte vykládat jako odpor vůči migraci. To by bylo naivní. Např. Španělsko, které v Lucemburku před 2 týdny také hlasovalo proti Dublinu IV, je migrantskou a vítačskou zemí, nová španělská socialistická vláda řádí ve Španělsku jako černá ruka a nasunuje do země migranty a jejich děti dokonce s nemocemi . Jenže Madrid v Lucemburku nehlasoval proti Dublinu IV jako takovému, ale hlasoval proti jeho nedostatečnosti a měkkosti, protože španělská vláda prosazuje do Dublinu IV zavedení systémů pokut a sankcí na ty země, které nebudou migranty přijímat, sankce v podobě pozastavení členství v EU, suspendace hlasovacích práv v EU atd. Španělsko je v této otázce jednou z nejvíce pro-migračně a militantně nastavených zemí. Takže, jakmile dojde na ostré hlasování o Dublinu a bude jasné, že nic lepšího se nedokáže prosadit, Madrid bude hlasovat pro.

A stejně tak si nesmíte dělat iluze o italské vládě. Aby nedošlo k omylu, italské vládě nevadí migranti, kteří přichází do Evropy, ale vadí jí migranti, kteří neodchází a zůstávají v Itálii. To je zásadní rozdíl v chápaní toho, jak se oni dívají na Dublin. Itálie přestala přijímat migranty kvůli tomu, že už další migranty nedokáže zvládnout. Ale v žádném případě nikde nevidíme od nové vlády v Římě kroky, že by armáda zahájila hromadné deportace migrantů z Itálie zpátky do Afriky. No to ani náhodou.

A výroky nové italské vlády nejsou nijak dvakrát
protimigrační, jsou to pouze výroky směrem k EU v tom smyslu, že Itálie už nesmí a nemůže nést sama břemeno migrace.
A to rozhodně nejde tlumočit jako odpor vůči černým migrantům, kteří jedou do Evropy plodit děti s bílými ženami a vytvářet novou civilizaci mulatů v Evropě. A italské dívky ve věku 15 až 17 let, nezletilé, okupují italské přístavy a vyhledávají si černošské partnery, protože jsou tak krásní a přitažliví, jak se nedávno rozplývaly v reportáži německé ARD dvě fifleny z Itálie, nezletilé, ale zjevně důkladně multikulti indoktrinované ze svých škol.

Kohorty zrádců v ČR, kteří odsuzují poválečný odsun Němců a dokonce litují toho, že kvůli porážce Německa se moci v Československu chopili komunisté, mimochodem v demokratických volbách

Takže Angela Merkel, aby zažehnala vládní krizi v Německu, začala Horstu Seehoferovi ustupovat a podnikla několik kroků. Na tuto neděli svolala summit vybraných premiérů evropských zemí, které leží na hranici Schengenu, ale taktéž zemí tranzitních, se kterými chce narychlo ladit noty před velkým summitem EU příští týden. Česká republika na minisummit pozvána nebyla, z čehož jasně vyplývá, že Berlín nepovažuje českou vládu za odpůrce Dublinu, což tak nehorázně a okatě dokladoval Babišův minsitr vnitra Lubomír Metnar před dvěma týdny v Lucemburku. Když se přitlačí na Babiše, nebude dělat problémy. Angela to ví moc dobře, když volala v polovině dubna Babišovi a rozmluvila mu koalici s Tomiem Okamurou a jeho SPD. Andrej Babiš poslechl a jeho ministr vnitra předvedl v Lucemburku, že poslušnost funguje.

Dalším krokem Merkelové je ale něco daleko vážnějšího, a to je Seehoferova agenda sudetoněmeckého landsmančaftu. Včerejší výrok Merkelové v Berlíně o vyhnání Němců z Československa je totiž součástí doktríny nově se rodícího německého poválečného revizionismu, který vidíme na všech frontách v Evropě, v médiích, ve školních osnovách. Němci jsou nově vykreslováni jako oběti ve II. sv. válce, jako ti, kteří byli po válce utlačováni, perzekuováni a zabíjeni a tento narativ nejvíce rezonuje v Česku u zrádců a kolaborantů. Největším skandálem je asi výrok Pavla Šafra, šéfredaktora fiat-alternativního serveru Forum24, který na Twitter napsal, že vyhnání Němců bylo hnusné a přispělo prý k nástupu komunismu v Československu. Viz. twitterový widget níže.

-----------------------------------
Petr Fiala
@P_Fiala
20. čvn.
Vytahování věci z minulosti a jejich jednostranná interpretace rozhodně nepomáhají rozvoji vzájemných vztahů.
https://
twitter.com/novinkycz/stat
us/1009446280689577985


Pavel Šafr
@pavelsafr


Vyhnání našich německých spoluobčanů byl hnusný zločin, který přispěl k nástupu komunismu. Bez vyhnání Němců by nebyl únor 48. Zlikvidovali jsme si kus své vlastní identity. A to nemluvím o masových vraždách nevinných lidí, včetně žen a dětí, kterých se tehdy Češi dopustili.
8:28 - 21. 6. 2018

69

O tomto tématu mluví hned několik lidí: 32.

-----------------------------------

Šafr zřejmě převzal svůj narativ právě od Bernda Posselta, který dnes v prohlášení varoval Česko před vlivem komunistů a podpořil slova Merkelové ze včerejška o tom, že odsun Němců z Československa nemá ospravedlnění. Takovéto výroky by po roce 1945 byly podle tehdejších dekretů hodnoceny jako novinářská kolaborace, protože pan Šafr zapomíná, že odsun Němců z Československa nevymyslel Edward Beneš, ale nařizoval to prováděcí protokol č. 216 Postupimských dohod o odsunu obyvatelstva poražených mocností v prostoru Střední Evropy v návaznosti na prováděcí vyhlášky (a dekrety) jednotlivých poválečných vlád.

Hrozbou není ani tak Angela, ale spíš kohorty zrádců v českých řadách

Pan demokrat Šafr zapomíná, že německé obyvatelstvo v případě vítězství Berlína ve II. světové válce mělo podle plánu Generalplan Ost získat majetky českých obyvatel, domy a pozemky v plánované pozemkové reformě a slovanské národy podle tohoto plánu měly být odsunuty za Ural. Tam měli Slované pracovat v roli otroků v továrnách a dolech pro účely budování nové Germánie, která měla vzniknout na půdorysu poválečné III. Říše. Když Angela Merkel začne revizionismus poválečných procesů řízení, rozehrává se tím nebezpečná hra o českou státnost a suverenitu.

Protože stejně jako před rokem 1939, ani dnes nemáme v ČR silnou a pevnou protiněmeckou vládu, ale pouze stafáž servilních pro-německých marionet, které něco jiného říkají voličům v televizi, ale úplně jinak potom jednají a hlasují za zavřenými dveřmi v Evropské komisi, Evropském parlamentu, v Evropské radě a v Radě ministrů EU. Angela Merkel tak vychází vstříc Seehoferovi úsluhami, aby si ho udobřila a nepoložil její vládu. Seehofer si přihraje přízeň a body Sudeťáků v Bavorsku, kteří mimochodem hlasují v drtivé většině právě pro jeho CSU, proto je Seehofer pečený vařený na Sudetoněmeckých slavnostech u Posselta. Ruka ruku myje.

Jenže co je mnohem nebezpečnější, to jsou kohorty zrádců v České republice v tiskových médiích. Ovlivňují totiž veřejné mínění a pomáhají tak německému revizionismu ve změně pohledů na poválečné procesy řízení v Evropě. Šafrovy výroky jsou do takové míry fašizující, že bychom opravdu měli mít strach, protože je něco jiného, když takovéto výroky létají od lidí z landsmančaftu, ale když zaznívají už i od šéfredaktorů českých, byť velmi malých a obskurních, tiskových outletů, tak už je to velmi vážné. Kdykoliv se zapotácí berlínská vláda, okamžitě se pokusí přenést pozornost jinam, do zahraničí. A ve chvíli, kdy Angela Merkel řeší Dublin IV a nedaří se jí to, co se stane? Najednou vypustí výroky, které znovu otevírají sudetoněmeckou otázku. A co je nejhorší, výroky nacházejí pozitivní odezvu u českých zrádců.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/krize-mezi-cdu-a-csu-odpalila-sudetonemeckou-otazku-byla-to-stejne-jen-otazka-casu-horst-seehofer-sedi-kazdy-rok-na-sudetonemeckych-slavnostech-vedle-bernda-posselta-a-tohle-je-vysledek/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPro Němce jsme my Češi byli svině!   
Pridal tk Pátek 22 červen 2018 - 03:56:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Samozřejmě, že ne úplně pro všechny. Ale všichni, až na ojedinělé výjimky, horovali pro Adolfa Hitlera a konec konců nám skoro dojednoho přáli budoucnost vyslovenou hrdlořezy Himlerem, Heydrichem i Frankem . Chtěli nás dojednoho vymazat z mapy Evropy. Narodil jsem se v Jihlavě, v Iglau. Někteří Němci byli během Protektorátu Bőhmen und Mähren mnohem slušnější než ojedinělí Češi. Mého tatínka zatklo gestapo zrána 15.března 1939 a na společném záchodě na chodbě ve Znojemské 63 – pro nás Čechy a Němce dohromady - podstrčili dodatečně otci a dalšímu antifašistovi Josef Kočímu komunistické letáky. Kočího záhy popravili, Jakuba Hrabicu strčili do kobky v jihlavské Hluboké ulici, kde je dnes magistrát.

Když jsem teprve rozum bral, namalovali mi „hájoti“, kluci z Hitlerovy mládeže na záda kosočtverec s čárkou uprostřed, a přerazili mi nos. Aby hned poté vyřvávali, že ač katolík, jsem špinavé zkurvené Žídě.

V roce 1988 jsem se v Berlíně setkal s Egonem Krenzem. V té době byla Angela Merkelová ještě s pověstí aktivní svazačky z FDJ. Spojovali nás po desetiletí někoho více, jiného méně - modré svazácké košile, podle Pavla Kohouta tedy „košile modrá, srdce rudá“. A jako pionýry nás spojovaly rudé a modré šátky.

Angela čerpala poznání pro doktorskou práci u ctihodného – později prezidenta Akademie věd prof. Rudolfa Zahradníka v Matematicko fyzikálním ústavu Československé akademie věd; jsou podnes přáteli.

Občas přivezla i banány.

Nebyla v mém rodném městě, když její předkové na nás křičeli, že jsme české svině a čeští psi. Nebyla v Iglau, když gestapo a čeští policisté pospolu nakládali na korby antonů komunisty, sokolíky, Židy, československé důstojníky z Obrany národa. Když je bili karabáči s olůvkami na konci a řvali – los, los - rychle, rychle. Odváželi je jako zvěř do brněnských Kounicových kolejí, odkud nebylo návratu. Angela Merkelová nebyla u toho, když jejich kati na konci války stříleli své mladé vojáky, dezertéry, v jihlavské věznici.

Nedávno kancléřka velké říše zařehtala nad odsunem Němců, nazývá jej vyhnáním. Lká nad nespravedlností. Churchill se Stalinem už v roce 1942 poprvé rozjímali, že všechny Němce z okupovaných zemí Evropy poženou bičem do jejich vytoužené vlasti a budou jim nad jejich hlavami práskat. Slovo dodrželi. Winston Churchill se svěřil československému ministrovi zahraničí v Londýně, že odplata Němcům za jejich zločiny bude krutá. Řekl našemu Honzovi, který si nic nenechal nikdy pro sebe, že německé muže je třeba vykastrovat, aby se nešířilo zlo.

Angelo Merkelová, žádný zub za zub a oko za oko! A neopravujte historii v duchu, že největšími zločinci světové války nebyli Němci – ale Češi, Slováci , Rusové...

Mýlíte se! Stejně končíte, to si pište.

A neškolte nás, paměť jsme neztratili!

Autor: Zdeněk Hrabica

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDrang nach Ost   
Pridal tk Pátek 22 červen 2018 - 03:52:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Absolutní většina slušných lidí si uvědomuje, co znamenají slova Angely Merkelové o neospravedlnitelnosti odsunu Němců, kteří v okupovaných zemích zejména východní Evropy během druhé světové války páchali tak strašlivé zločiny proti lidskosti v tak neuvěřitelném rozsahu, že současný Islámský stát vypadá proti nim jako školka vrahů bez špetky fantazie.
Také nikdo dosud (alespoň co vím) oficiálně nedementoval ani samotný článek, ani v něm uvedené údajné výroky Ursuly von der Leyen, německé ministryně obrany, o nutnosti připravit se k útoku na Rusko a také na jakési "konečné řešení". Považuji proto zveřejněnou informaci za oficiální záznam skutečně řečeného.

Tyto dvě nezávislé informace radikálně mění paradigma poválečného uspořádání Evropy. Přímo před našima očima se intenzivně připravuje nový "Drang nach Ost", v pořadí, pokud dobře počítám, už pátý, aniž by se k tomu naprostá většina českých "politických elit" jakkoliv postavila. Díváme se v přímém přenosu na grandiózní přepisování dějin, měnící nacistické Německo, viníka nejstrašlivějšího konfliktu v dosavadních dějinách Evropy, v jeho oběť, zatímco skutečné oběti jsou stále intenzivněji tlačeny k tomu, aby to akceptovaly jako historický fakt.

Pokud vím, tak jediní, kdo se okamžitě po zveřejnění důrazně a v souladu s cítěním většiny občanů ČR důrazně ohradili proti vyjádření Angely Merkelové, byli prezident republiky Miloš Zeman a premiér Andrej Babiš. A přidal se Tomio Okamura s předsedou komunistů Filipem. Vesměs oblíbení otloukánci české mediální scény. Ostatní politické strany a jejich vůdcové zachovávají povznesené mlčení. Jsou totiž nad věcí, neboť jich se to zřejmě netýká. Oni už nejsou Češi, ale stejně jako Emma Smetana, především "Evropané".

Před takto naplno a politicky nekorektně vyjádřenou realitou tají jako sníh v létě závoje lží o spojenectví v NATO, nebo o rovnoprávnosti zemí EU, stejně jako pavučiny mentální prostituce slov "svoboda", "demokracie", "pravda a láska", či "rovnost, svornost, bratrství", jejichž původní význam už dávno vyčpěl pod náporem hůře než skunkovina páchnoucích "evropských hodnot".

Nevím, co s tím hodlají naši "političtí vůdcové" dělat. Počítám, že nic, jako obvykle. Jich se to přece netýká. Kromě toho prostituce, zejména ta politická, je docela dobře placený byznys, a pasáci až dosud rozhodně nešetřili. Jak se k nim ovšem budou chovat teď, když závoje korektnosti mizí a servítky si, jak se zdá, už nikdo nebere, je jiná otázka. Možná je to přiměje k akci. Nějaké. Ale nejspíš ne k čemukoliv ve prospěch nás, občanů ČR. Na to jsou příliš hloupí, líní, přízemní a chamtiví. A hlavně – nejsou mezi nimi skuteční státníci a skuteční vůdci nás, lidí, kteří jsme jim dali důvěru v "demokratických" volbách. Ani náhodou. A s úspěchem se zřejmě dá pochybovat i o slušnosti většiny z nich.

Autor: Jaroslav Štefec

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon100 let od vzniku a kolik od zániku?   
Pridal tk Pátek 22 červen 2018 - 03:48:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
I kdyby v politice nyní po „konci času spodního prádla“, jak řekl pan prezident nastal čas „a od teď každý v politice už jedině naostro nebo za svoje“, nebude to pro dolních 10 milionů našich občanů stejně žádná selanka.

Protože pro „elity“ nejen v EU, ale i vlastní země, včetně spousty politiků napříč politickým spektrem je občan, vlastenec, co není jako oni, jen pouhá zbytečná lůza.

Protože „rozděl a panuj“ funguje osvědčeně a po staletí, či ještě déle.

Protože minulost, co měla být pryč, se zase dere do dveří.
Kopíruji sem odkaz na článek, kde třeba pan Gabal, tvrdí, že zítra nás „nikam na oběd nepozvou“, tedy prý nejsme zvaní na klíčovou poradu nejvlivnějších zemí EU v pátek k migrační politice.

Tak to by bylo jako vtip celkem dobré pane Gabale, ČR by mohla být nejvlivnější zemí EU asi jen při splnění snu některých nejen lidovců, že budeme tou x-tou spolkovou zemí Německa.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nacisticka-baba-padlo-o-Merkelove-Pritvrzuje-i-Hrad-Ivan-Gabal-nadava-Cechum-Od-Bakaly-zni-Kecy-Okamury-neposlouchat-540880

Prý politika se dělá argumenty, řekl pan prezident, a má částečně pravdu, dělá se opravdu i argumenty. Kde kdo u nás už ale ví, že právě a zejména politika se dělá všemi prostředky, pošpinění, zneuctění a urážky nevyjímaje!!!

Šílenci prý pobíhají s mávajícími rudými trenclemi ulicemi Českých, Moravských a Slezských měst…řekl také prezident Zeman, ale šílenci pobíhají nejen v ulicích pane prezidente, možná nejvíce šílenců je v politice, a vůbec v té elitě, bohužel, a to nejen v naší zemi.

Možná by ti „naši“ šílenci chtěli mávat už jen a pouze vlajkou bílou!

Jak to tak vypadá, po všech těch podpisech našich politiků, včetně z ANO na tom, co připraví bruselští ve stylu dortu pejska a kočičky. Dáme jim tam něco dobrého a přidáme něco šíleného, co je zase dobré pro jiné a po čem bude nakonec hodně špatně všem.

A i u nás nakonec vláda s takzvanou důvěrou někdy bude, ale až poté, co zase rozhodnou ty nejvlivnější země EU o nás bez nás. A našim, až přijdou ty správné noty z vlivnějších míst!
A odpovědnost za vše špatné pak všichni u nás hodí, hádejte na koho, dám nápovědu - Sobotka už to asi nebude!

Marie Trojanová

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNapište politickému vězni do Anglie ať vidí, že v odporu proti multikulturnímu a pro-islámskému režimu není sám!   
Pridal tk Pátek 22 červen 2018 - 03:45:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podpořte politického vězně ve Velké Británií! Tomy Robinson (vlastním jménem Stephen Lennon) byl uvězněn multikulturním režimem v Anglií za veřejné reportáže ze soudního přelíčení s gangem muslimských imigrantů, kteří znásilňovali britské dívky a děti. A úřady tohle sexuální násilí dlouhodobě tajily a nechávaly mu volný průběh! Vládnoucí multikulturní justice v Anglií si nepřeje veřejné informování o celém případu a protože se Robinson nedal umlčet a zastrašit byl režimem uvězněn! Tak jako komunistická diktatura věznila odpůrce komunismu u nás, tak stejně tak začíná multikulturní pro-islámský režim v Anglií věznit odpůrce islámu a multikulturalismu. Lide bděte než se tohle nastolí i u nás!

Adresa je:

Stephen Lennon
Prisoner A2084CG
HMP Onley
Rugby
Warwickshire
CV23 8AP


Taktéž můžete napsat přes internet na webové stránce www.emailaprisoner.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponImigrační politika: Merkel obviněna! Adepti i v ČR   
Pridal tk Pátek 22 červen 2018 - 03:42:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V kauze imigrační politiky padlo první obvinění. Svéhlavá a nelítostná imigrační politika německé kancléřky Angely Dorothey Merkel, která má tak brutální důsledky pro německý národ, i západní Evropu, je na pranýři. A nyní již i kancléřka s ní. Rakouský kancléř Sebastian Kurz nechvalně známou německou vůdkyni obvinil, že je vinna za současnou stále zhoršující se situaci s imigranty, kdy se již nelze obejít bez kontrol na hranicích. Podle Kurze Merkelová spolu se svými přisluhovači v roce 2015 otevřením hranic zavinila dnešní katastrofickou imigrační krizi.

Kancléř Kurz nicméně konstatoval, že Rakousko nemá zájem na německé vnitropolitické krizi ohledně další imigrační politiky a s ní spojených třenicích, ani se nemíní do ní vměšovat. Pokud je na vnitroněmecké imigračně-politické rozepři něco pozitivního, pak to, že udělí novou dynamiku problému imigrace i na evropské úrovni do té míry, že se v EU konečně něco pohne. Ačkoliv je pro evropské společenství imigrační rozkol v Německu nepříjemným, jeho pozitivem je, že povede k metanoie a změně smýšlení mnohých na evropské úrovni, poznamenal Kurz.
No, a to už je de facto last call všem dosavadním imigračním hujerům a vítačkám, aby se neprodlenně překabátili. Obvinění totiž visí i nad nimi.

Zdroj: https://www.krone.at/1726118

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína seškrtala investice do USA o 92 % v důsledku eskalace obchodní války   
Pridal tk Pátek 22 červen 2018 - 03:36:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký trh zažívá výrazný pokles investic z Číny během posledních pěti měsíců nynějšího roku na pozadí rostoucího obchodního střetu mezi dvěma největšími ekonomikami světa.

Čínské investice v intervalu od ledna do května činily celkem 1,8 miliard dolarů, což poukazuje na 92 % pokles ve srovnání se stejnou dobou v minulém roce. Je to nejnižší úroveň za sedm let, vyplývá z posledního studia společnosti Rhodium Group, která se zabývá výzkumem čínských investic.

Čínské korporace, které vkládaly peníze v USA, aby upevnily vztahy na dlouhou dobu, seškrtaly své investice v posledních letech. V roce 2017 investice klesly o 36 % do 29,7 miliard dolarů ze 46,5 miliard dolarů během minulého roku.

„Konfrontační přístup administrace Trumpa k ekonomickým vztahům s Čínou vyvolává u těchto společností určité pochybnosti o jejich místě tady," řekl Thilo Hanemann, ředitel Rhodium Gro, kterého cituje CNN.

Pokles investic byl vyprovokován pokračujícím obchodním konfliktem mezi Washingtonem a Pekingem, ve kterém americká vláda zaujala agresivní postoj vůči čínské obchodní politice.

Zdroj: https://sptnkne.ws/hQMp

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKoncept společenství lidského osudu byl zahrnut do výsledného dokumentu OSN o vesmíru   
Pridal tk Pátek 22 červen 2018 - 03:33:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
20. června bylo ve Vídni zahájeno jednání na vysoké úrovni u příležitosti oslav 50. výročí konference OSN o průzkumu a mírovém využití vesmíru. Do dokumentu, který byl schválen na konferenci, byl zařazen návrh Číny, který vyzývá k posílení mezinárodní spolupráce v oblasti mírového využití vesmíru tak, aby se realizovala vize společenství lidského osudu ve prospěch celého lidstva.

Po třech letech příprav a několika kolech jednání byl tento výsledný dokument schválen všemi členskými státy OSN a bude předložen k přijetí 73. Valnému shromáždění OSN.

Stálý zástupce Číny v OSN a dalších mezinárodních organizacích ve Vídni Shi Zhongjun (Š´ Čung-ťün) uvedl, že vize společenství lidského osudu v oblasti využití vesmíru je nejen v souladu s cílem Kosmické smlouvy, tedy že průzkum a využití vesmíru by měly vést k blahu a zájmům všech zemí, ale také odpovídá současným potřebám na ochranu životního prostředí a podporu činnosti ve vesmíru a přispěje k udržitelnému rozvoji ekonomiky a společenství.

Shi Zhongjun také vysvětlil konkrétní myšlenky a opatření Číny na posílení mezinárodní spolupráce a zlepšení správy vesmíru v rámci konceptu společenství lidského osudu. Koncept společenství osudu vesmíru navržený Čínou byl oceněn mnoha účastníky konference. Zástupce G77 uvedl, že realizace vize společenství lidského osudu v oblasti mírového využití vesmíru by měla být považována za primární cíl dalšího kroku.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPředseda Rady pro lidská práva: Co nejrychleji je třeba zvolit nového člena, který zastoupí Spojené státy   
Pridal tk Pátek 22 červen 2018 - 03:31:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rada OSN pro lidská práva zvolí podle ustanovení co nejdříve nového člena, který zastoupí Spojené státy americké, které vystoupí z této organizace. 20. června to v Ženevě řekl předseda Rady pro lidská práva Vojislav Šuc.

Vojislav Šuc téhož dne na 38. zasedání této organizace v Ženevě uvedl, že Rada pro lidská práva je jediná globální mezivládní platforma pro projednávání záležitostí týkajících se lidských práv. Bez účinného projednání otázek lidských práv v této radě by tyto otázky nemohly být účinně řešeny přímo na místě, všude na světě.

Americká stálá zástupkyně v OSN Nikki Haleyová 19. června prohlásila, že Spojené státy americké vystoupí z Rady OSN pro lidská práva, protože Rada pro lidská práva má předsudky proti Izraeli a neúčinně chrání lidská práva.

Rada pro lidská práva, která sídlí v Ženevě, má 47 členů, z nichž Valné shromáždění OSN každý rok nově zvolí 1/3. V květnu roku 2009 zvolilo 63. Valné shromáždění OSN poprvé Spojené státy do Rady OSN pro lidská práva.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEU zvýšila tarify vůči některým produktům dováženým z USA   
Pridal tk Pátek 22 červen 2018 - 03:30:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Evropská komise včera prohlásila, že jako protiopatření amerických kroků ohledně obchodních tarifů uvalí EU od 22. června clo na výrobky z USA ve výši 2,8 miliard eur.
Podle EU výrobky, které podléhají zvýšeným sazbám, zahrnují výrobky z oceli i z hliníku a zemědělské produkty ve Spojených státech. Praxe Evropské unie o zvyšování sazeb je v souladu s pravidly Světové obchodní organizace.

Komisařka EU pro ochod Cecilia Malmströmová uvedla, že jednostranné a nespravedlivé rozhodnutí USA nedalo EU na výběr.

Americký ministr obchodu 31. května prohlásil, že od 1. června odstartuje u produktů z oceli a z hliníku v Evropské unie, Kanadě a Mexiku celní sazby ve výši 25 a 10 %.

Ze statistik EU vyplývá, že zmíněná akce přinesla vliv na vyvážené zboží z EU v hodnotě 6,4 miliard eur. EU kvůli vyrovnání obchodu okamžitě provede opatření na zvýšení tarifů na americké výrobky ve výši 2,8 miliardy eur a další opatření na zbývajících 3,6 miliard budou také implementována.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3110 sec,0.0812 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,068kB