Neděle 24 červen 2018
Kdo nás vlastně ohrožuje?   
Pridal tk Neděle 24 červen 2018 - 05:51:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pravděpodobně nikdo nepřehlédl sudeťáckou řeč bývalé soudružky Merkelové, která se při útoku na naši republiku ohání morálkou. Je zajímavé, že o morálce nejvíc žvaní ti, kteří k ní mají v praxi daleko. Takových jsme měli v české politice a stále máme víc, než dost. Ostatně sama Merkelová je vzorem podivné morálky, počínaje studiem marxleninské politiky a opakovanými školeními v sovětských táborech s tehdejšími pokrokovými internacionalisty z Afriky. Výsledkem byla profesionální komunistická politická pracovnice. Po roce 1990 se objevuje legenda o vědecké pracovnici v oboru chemie, přičemž realitou je politická propagandistka pracující v chemickém institutu. Habilitovala po devíti (!) letech usilovné práce vědeckou prací o krásách života za socialismu. Nelze se divit, že tato amorální, prolhaná, omezená, sobecká, zbabělá, vydíratelná a bezdětná ženština, která nemá budoucnost je jako loutka cizích zájmů schopná každé nízkosti a sprostoty.

Merkelová by měla místo řečnění o morálce vysvětlit, proč po válce nebylo vydáno k potrestání do Československa více, než 1 500 stíhaných válečných zločinců a proč naprostou většinu z nich nepotrestali ani v údajně demokratickém západním Německu. Pravda, ona v té době budovala reálný socialismus ve východním Německu. Nicméně z jejího sudeťáckého projevu je vidět reálný strach. Snaží se sudeťáckou kartou oslabit v Bavorsku pozici tamního ministerského předsedy Seehoffera, který chce spolkovou zemi uzavřít afroislámské invazi. Konec konců, sudeťáci jsou jako věrní slouhové Merkelové s morální špínou svojí nacistické minulosti hlavními vítači afroislámské invaze, tedy opět na straně zla.

Z praktického hlediska je zde vážné nebezpečí pro naši republiku a možná se jedná pouze o německý komplot a komedii. Jestliže by Bavorsko uzavřelo ilegálním migrantům hranici, budou se snažit dostat přes Rakousko a naši republiku do otevřených spolkových zemí Německa. Nicméně nelze vyloučit situaci, že mnozí na našem území uváznou, nebo se jen načas a právě s takovým cílem uzavřou celé německé hranice.

Na místě je otázka, jak jsme na afroislámskou invazní vlnu připraveni. Díky ministru Metnarovi a jeho pánu Babišovi, přímo skvěle. Urychleně dal dobudovat vítací střediska v každém kraji, aby mohli migranti u nás zůstat. Z právního hlediska to podpořil podpisem deklarace v Marákeši v zastoupení premiéra Babiše. Z hlediska ochrany hranic se za poslední tři roky nezměnilo nic. Z hlediska zapojení obyvatelstva do ochrany hranic se nezměnilo nic. Především do větších měst přibývají afroislámští cizinci zcela evidentně. V případě úspěchu komplotu Babiš-Hamáček nás nečeká nic dobrého.

Nelze přehlédnou řadu důležitých faktorů. Prvním je nedůvěryhodnost premiéra Babiše, která je stále zřejmější. Důvody jsou následující. V první řadě je to paktování se socialisty, kteří se pod vedením Hamáčka stali protinárodní stranou posluhující pražské havlérce, eurokoncentráku a Aspen Institutu. Zdá se, že poslední sociální demokrat ve vedení je Foldyna.

Mnozí přehlédli, že premiér Babiš vyřadil z politické reprezentace ANO známého a aktivního vlastence poslance Chalupu. Takové tam nemůže potřebovat. Nechal ho před volbami v minulém roce zařadit na nevolitelné místo. Dále nechal Stropnického předat polovinu našich pozemních sil německému Bundeswehru a ještě tento odporný čin obhajoval. Podíváme-li se na bláznivé ženské Merkelovou a její ministryni obrany von der Leyen, která volá po preventivní válce proti Rusku, jsou naši vojáci opravdu ve správných rukách a naše země v opravdovém „bezpečí“ před jaderným úderem. Metnar podepsal za Babiše deklaraci v Marákeši, údajně nedůležitou. Také jej obhajoval. Stropnický, Metnar i Šlechtová za něj udělali špinavou práci jako doklad toho, že nejlépe se kydá hnůj cizíma rukama.

Jestliže je katastrofální protievropská a protibělošská deklarace z Marákeše nedůležitá, proč stáli naši politici při ještě méně důležité deklaraci v Praze nastoupeni před americkým turistou jak černoušci na plantáži před bílým pánem a s premiérem Babišem v čele? Šlechtová vyhodila ředitele vojenského výzkumného ústavu Šafáře, uznávaného a nepolitického odborníka proto, že řekl pravdu a podpořil prezidenta Zemana, kterého ministryně údajně miluje. Asi jako Maryša manžela. Zeman by s ní rozhodně neměl chodit na kafe. Jedna velká přehlídka podrazů ve prospěch pražské havlérky a cizáckých zájmů, přičemž pan Babiš se předvádí jako dobrák, morálně čistý vlastenec a zachránce naší republiky. Ani si nevzpomene, jak poníženě líbal krvavou pařátu Allbrightové za svojí návštěvy v USA.

Z tohoto úhlu pohledu lze hodnotit i spor o Pocheho. To je důstojný parťák arogantního Hamáčka a bez ohledu na mediální propagandu známý vítač, eurohujer, spolupracovník Bakaly. V době mého několikaletého členství v ČSSD se o něm, mluvilo jako o význačném pražském mafiánovi a kamarádovi Hulinského s rozhodujícím vlivem v partaji. Metnar je jako evidentní vítač migrantů neudržitelný, nicméně tak oddaný sluha dostane od svého pána Babiše určitě teplé korýtko, případně další možnost škodit národu. Nicméně je třeba ho nahradit na vnitru bezohledným poskokem eurokoncentráku a Aspen Institutu Hamáčkem. O jeho vlastenectví si nelze dělat ani nejmenší iluze a spolu s Bakalou dokážou určitě pravé divy z hlediska pořádku a spravedlnosti. Již rovněž těžko udržitelného Stropnického nahradí Poche jako poskok eurokoncentráku a Aspen Institutu. Mimochodem bych připomněl, že Poche hlasoval pro zvýšení financí pro politické neziskovky v Evropě, tedy pátou kolonu Sorose a jemu podobných, kteří aktivně prosazují afroislámskou migraci. Babišův odpor proti Pochemu je jen komedie. Potřebuje někoho na špinavou práci. Když ne Poche, tak třeba Dienstbier.

Nestydatý komplot Babiš-Hamáček-Bakala-Allbrightová udělá jako česká vláda vše pro realizaci afroislámské invaze. Jde jen o to, kdo bude vypadat jako hodný a kdo jako zlý policajt. Vše je stejná komedie, jako Babišovo svolávání rady obrany státu z důvodu migrace. Patrně si potřeboval nezávazně pokecat, protože z hlediska obrany tohoto státu proti migraci neudělal za pět let svojí činnosti ve vládě nic, naopak ji s pomocí Metnara podpořil. K tomu je třeba připomenou podpis Istanbulské dohody, která je zaměřena k podpoře sexuálních deviací u dětí. Jako ministr financí, stejně jako premiér nechal Babiš léta téct stamiliony z našich daní do kapes politických neziskovek podporujících afroislámskou invazi, politiku eurokoncentráku, Sorose, Allbrightové a jim podobných. Takže jen velká komedie pro hlupáky, stejně jako programy ČT.

Stropnický očekává za odměnu post velvyslance v Izraeli. Co dostane Metnar a co Šlechtová? Její náměstek Kuchta dostal rovněž velvyslanecký post. Potom máme věřit české diplomacii, ať už ji vede Zaorálek, Stropnický, nebo Poche. Velvyslanci jako přehlídka opravdových „vlastenců“. Ministr zahraničí Masaryk kdysi řekl, že se z Moskvy vrátil jako Stalinův pacholek. Zdá se, že historie se opakuje, pouze Stalina nahradili Merkelové, Allbrightová, Bakala, či Soros. Prodejnost a úpadek charakteru vidíme zvláště při pohledu na české eurokomisaře a europoslance a některé generály.

K tomu bych dodal nepříliš známou informaci vztahující se k údajné nehodě, či vraždě Jana Masaryka. V polistopadovém období nás propaganda krmí tím, že jej zavraždili komunisté. Jenže proč by to dělali? Vždyť to byl právě Masaryk, který umožnil komunistům legální převzetí moci. Oproti očekávání neodešel z vlády s protikomunistickými ministry a to umožnilo Gottwaldovi legálně sestavit novou vládu z komunistů, sociálních demokratů a Masaryka. Pro komunisty to byla náramná mediální ikona, zatímco pro antikomunisty a americké a britské tajné služby zrádce. Kdo měl větší zájem ho zabít?

Z hlediska boje o moc a komedie v českých médiích bych uzavřel udivenou otázkou nad údajnou antibabišovskou propagandou. Připomíná programy ČR pro nemyslící blbce. Nebo skrytě pobízí levicově zaměřené voliče, aby volili Babiše. Kdekdo povykuje, že nás ohrožuje vláda komunistů Babiš-Hamáčřek-Filip. Nakonec se přidal i vrchní sudeťák Posselt. Patrně se mu tlačí sádlo na mozek, nebo nějaký český vlastenec z KDU, TOP, STAN, ČSSD či ANO zezadu do koženek. Dost se divím, že má tak vřelý vztah k bývalé komunistce Merkelové.

Všichni kdo chrlí tyto blbosti, by si měli uvědomit, že základem komunismu je všelidové vlastnictví výrobních prostředků, žádní miliardáři. Už vidím Babiše, Bakalu, Allbrightovou a partu z Aspen Institutu jako komunisty, případně Sorose jako kandidáta strany, jak za zvuků internacionály přicházejí předat svoje výrobní prostředky a konta do všelidového vlastnictví pracujících. Na to by nepřišel snad ani vousatý generál Pavel jinak zdatný politruk, propagandista, válečný štváč a ostudný poskok cizích zájmů. Bohužel, přesně tak vypadá současná stupidní propaganda v českých médiích, varující před komunisty.

Od kdy jsou oligarchové komunisti? Mnohdy bývalá komunistická nomenklatura, ale v současnosti nemají s komunismem, ani klasickou levicí, stejně jako s občanskou většinou nic společného. Marxismus byl bez ohledu na proletářský internacionalismus a Kominternu vlastenecký. Ani Brežněv nám nebral náš stát a nestěhoval sem afroislámské ilegální migranty a nepodlézal sudetoněmeckému landsmannschaftu. Pan univerzitní profesor Fiala, který vykládá nesmysly o komunistické vládě je dost starý, takže určitě studoval marxismus a neměl by se zesměšňovat hloupou propagandou. Proč nejen on vykládá takové nesmysly? Jediné co nás může v souvislosti s komunisty ohrožovat je jejich zrada původních komunistických ideálů a posluhování oligarchům jako reprezentantům nadnárodních protinárodních, protievropských a protibělošských zájmových skupin chtivých vyvolat v Evropě jadernou válku. Na to by neměl soudruh Filip zapomínat!

Jsme ohroženi euromarxisty, což je banda reprezentovaná u nás pražskou havlérkou, která však nemá s klasickým marxismem nic společného a snaží se zničit a zotročit evropskou bílou a křesťanskou rasu a vrátit nás kamsi do doby tupého středověkého feudalismu na věčné časy. Jedním z důležitých kroků k jejich úspěchu je komplot Babiš-Hamáček s tajnou podporou pražské havlérky a jsem opravdu zvědav, zda se přidá i Filip. To by znamenalo konec levice v Čechách. Komunisté podporující oligarchického miliardáře a partu z Aspen Institutu, to je lepší, než smlouva Riebentrop-Molotov zajišťující spolupráci nacistického Německa a SSSR, nebo spolupráce socialisty, následně fašisty Mussoliniho s papežem. Tehdy to byl zásadní krok k posílení totality, válce, rasovému teroru a milionům mrtvých. Hlavní otázkou současnosti není kde domov můj, ale kde vlastenecká strana? A to platí nejen u nás, ale i v Německu a dalších zemích eurokoncentráku.

V současnosti máme pouze tři parlamentní strany, které lze označit jako více, či méně vlastenecké. SPD má problém pouze s tím, že Tomio Okamura podporuje NATO, které nás nechrání proti afroislámské invazi a navíc jako nástroj USA vyvolává napětí v Pobaltí a na Ukrajině s možností agresivní války proti Rusku, která se může změnit v jadernou. Pozitivní u SPD je odmítání eurokoncentráku, afroislámské invaze, války s Ruskem, odzbrojování občanů a snaha podporovat zájmy občanské většiny, včetně podpory pracujících a důchodců a boj proti parazitům a politickým neziskovkám.

Nepochybně je vlastenecká část ODS opírající o a Václava Klause mladšího. Vedení ODS reprezentované Fialou, Němcovou a Udženijou je beznadějnou součástí protinárodní pražské havlérky, takže nakonec nepřímo podporuje ANO, přestože útočí na Babiše. Část vedení ODS podporuje i eurokoncentrák a válku s Ruskem. Pozitivní je u většiny vedení ODS odmítání afroislámské invaze, odzbrojování občanů a částečně i eurokoncentráku a boj proti Babišovské ekonomice zaměřené na ničení menších podnikatelů a živnostníků.

KSČM je v současnosti nesnadno čitelná. Část vedení evidentně podporuje eurokoncentrák a odzbrojování občanů, nejasný je vztah afroislámské invazi, parazitům a politickým neziskovkám. Některé obzvláště vyspělé typy, jako Dolejš jsou již dávno na pozici ČSSD, ne-li KDU, či TOP 09. Soudruh Dolejš by neměl plést svoje gamblerské a alkoholické choutky do politiky a více se starat se o zájmy a potřeby členské základny a voličů, jinak se stane trvalou ostudou KSČM, což neschová za občasnou sociální rétoriku. Rovněž tendence ke spolupráci s pokryteckými Piráty je protinárodní a podporuje nepřímo eurokoncentrák a německou politiku. U KSČM je pozitivní, že odmítá jadernou válku v Evropě a NATO ve formě útočné organizace a samozřejmě program zaměřený na ochranu pracujících občanů před kolonizací a otrokářstvím EU.

Martin Koller

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponReakce na tzv. homosexuální sňatky   
Pridal tk Neděle 24 červen 2018 - 05:43:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve dnech 21. a 22. června v Praze proběhla manifestace za ochranu národa před destruktivními vlivy, což následně souvisí i s ochranou rodiny a zdravých národních tradic.

Paradoxem, a přímo nožem do zad účastníkům manifestace, bylo vyhlášení české vlády, která v pátek odpoledne podpořila návrh zákona o tzv. homosexuálních manželstvích.

Mainstreamová média masírují mozky národa frázemi, že to je „fér“, že nyní homosexuálové budou mít „plnohodnotné rodinné vztahy“ a že už konečně budou bez překážek adoptovat děti.

Média jásají, že Česko je první z postkomunistických zemí, která tento zákon prosazuje, a nesmí prý tuto šanci propást.

Je to asi, jako když deset bláznů skáče do propasti a jedenáctý se bojí, aby tuto šanci nepropásl.

Když Anton Špelec, ostrostřelec, v putyce pronesl: „Císař pán je korunovaný vůl,“ co by asi řekl o těch, kteří prosazují tyto protipřirozené zákony, jejichž ovocem bude zničení instituce rodiny a sebevražda národa?

Média ale mlčí, že USA tyto dny naopak zakázaly prosazovat tyto protipřirozené svazky jako manželství. Rovněž média mlčí, že jak Maďarsko, tak Polsko, tedy země V4 usilují o doplnění Konstituce články k ochraně křesťanské kultury a dědictví. De facto jde i o ochranu instituce rodiny, která je základní buňkou společnosti.

Rovněž masmédia mlčí o velkých manifestacích na Ukrajině za ochranu rodiny, které probíhají už tři měsíce téměř každou sobotu a neděli ve většině velkých měst, a to vždy s několikatisícovou účastí.

Ptáme se poslanců a propagátorů legalizace zločinu v Česku: Budete souhlasit a říkat, že je to „fér“, až vám v následku této legalizace tzv. sociální služby ukradou vaše děti či vnuky a dají homosexuálům, kteří jsou většinou pedofilové anebo mají nevyléčitelný AIDS či jiné choroby?

Tato šikmá cesta do záhuby, jejíž součástí je zneužívat homosexuály k zničení instituce rodiny, patří do programu redukce lidstva. Ti, kteří prosazovali tento zločin, prohřešili se proti svému svědomí, postavili se proti Bohu a Jeho zákonům a dopustili se vlastizrady národa s cílem jeho morální a fyzické likvidace. Jediná cesta je zavčas se zastavit a konat pravdivé pokání. To znamená přiznat si před svým svědomím: „Byl jsem oklamán, podveden“ a čestně se oddělit od této cesty lži a smrti a vstoupit na cestu pravdy a života. To je pravdivé pokání.

Kéž tento zločin vyprovokuje všechny upřímné lidi, aby se zmobilizovali a postavili se proti tlaku, který instituci rodiny, štěstí našich dětí i budoucnost národa táhne po šikmé ploše do časného a věčného zavržení.

Ježíš říká: Čiňte pokání! To znamená: „Změňte myšlení a věřte evangeliu!“ (Mk 1,15)

Lidé, konejte manifestace, organizujte petice, tlačte na své poslance, aby tento sebevražedný zákon nebyl v žádném případě schválen v parlamentu!

Byzantský katolický patriarchát

+ Timotej
23. 6. 2018


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOpravdu se jedná o nárůst extremismu v Evropě? Ale no tak!   
Pridal tk Neděle 24 červen 2018 - 05:31:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Posledních několik let můžeme číst o radikalizaci části obyvatel v Evropě a vzestupu populistických, neřkuli extrémistických stran. Například německé AfD, Švédských demokratů či Pravých Finů v zahraničí.

Takže malé zamyšlení

Co je to populismus a co je to extrémismus? Pokud by měl být populismus nabízení těšínských jablíček voličům, tak v tom jsou mistři politici z etablovaných politických stran. Hlavně ze stran levicových, převážně sociálně demokratických. Slibování různých dávek, sociálních vymožeností bez ohledu na to, zda jsou schopni své sliby splnit a pokud ano, tak bez zájmu o to, kdo nakonec ty jejich sliby zaplatí.

Pokud jde o extrémismus, tak zatím se ukazuje, že slovo extrémismus je synonymum pro reálné zhodnocení situace. Nebo je snad extrémista ten, kdo poukazuje na problémy, například s muslimskou menšinou v Evropě? Na problémy s imigranty?

Kdo nabízí řešení, které je odlišné od toho, jak problémy řeší, či mnohdy neřeší tradiční strany?

Problém je hlavně ve slovech a v jejich obsahu. Bohužel, zatímco slova zůstávají stejná, tak jejich obsah se mění. Někdy přirozenou cestou a někdy ideologickou a politickou záměnou. Jako příklad, vzhledem k tomu, že jsem katolík, mohu uvést katolickou Mši. Dnes, když člověk přijde do kostela, tak kněz stojí čelem k věřícím a zády k oltáři, pokud tam oltář ještě je, občas hrají kytary a mluví se v národním jazyce.

Před rokem 1962 stál kněz čelem k oltáři, zády k věřícím, hudebním nástrojem byly varhany a sakrální část Mše byla pronášena latinsky. Kázání v národních jazycích. Rozdíl není jen v ve změně obřadu, ale hlavně v symbolice. Moderní Mše v katolickém kostele jde s dobou. Mše se dělá pro lidi a kněz shromáždění lidu předsedá a dělá se vše proto, aby se Mše lidem líbila. Mše před rokem 1962 byla oslavou Boha a kněz vedl lid k Bohu. Moderní Mše znamená, že kněz stojí ke Kristu (oltáři) zády a staví se na místo Krista (Boha).

Pořád je to Mše, ale obsah a forma je někde jinde a ti, co se drží liturgie před rokem 1962 jsou extrémisté, tradicionalisté a bůhví co ještě.

Podobné to je v politice. Ti, co se snaží držet určitou kontinuitu, bez nějakých revolučních změn, ale v rámci přirozeného vývoje, jsou extrémisté a populisté. Mnohdy ten extrémismus a populismus spočívá v tom, že nechtějí nic jiného, než aby byly dodržovány platné zákony, aby ty zákony dodržovali i ti, kteří chtějí žít uvnitř společnosti. Aby zákony rovnosti a rovných příležitostí platil pro všechny bez výjimky, a ne aby se zákonem nařizovalo zvláštní zacházení s určitou náboženskou či etnickou skupinou.

Popravdě, všechny podpůrně programy pro menšiny, bez ohledu na to, zda se jedná o menšiny sexuální, náboženské či etnické, jsou programy, které tyto menšiny staví do pozice méněcenných, neschopných a zároveň diskriminují většinu lidí, kteří žádnou podporu ke svému životu nepotřebují, nežádají a vlastně jí ani nedostanou, protože nepatří mezi vyvolené a zároveň ze svých daní platí dotyčné podpůrné programy.

On je rozdíl mezi tím, složit se na invalidní vozík pro člověka co nemůže chodit anebo platit nájem a dávat prostředky na život člověku co je zdravý, mladý, ale má tu výhodu, že je imigrant, muslim, má dvě ženy a děti a do práce nechodí. Prý by rád pracoval, ale nemůže, protože cestuje pořád za rodinou. Jako Syřan Ghazia. Takže na práci nemá čas a tak žije se čtyřmi manželkami a 22 dětmi na dávkách.

Jde to přirovnat k bytovému domu, kde platí určitá pravidla, ale jedna rodina dostane výjimku, že nemusí uklízet společné prostory. Dojde k tomu, že společné prostory budou muset ostatní a ti se nakonec vzbouří. Proč musíme dělat za ty, kteří dělat nechtějí? Když to přirovnám k politice, tak ten, kdo se vzbouří první bude populista, extrémista a jak je moderní, tak i fašista, který věci vidí jednoduše. Když se přidají ostatní, tak se bude mluvit o vzestupu populismu, extrémismu a bude se poukazovat na to, že jinde to funguje na základě slov těch, kteří mají výjimku, případně jejich „mluvčího“ jako například starostky bruselské čtvrti Molenbeek, která řekla: "Ti lidé nedělají nic špatného a jen chtějí klidně a společně žít," uvedla. Problémy podle ní existují, ale nejsou větší než v jiných velkých městech. Extrémista je Filip de Winter, poslanec za „ultrapravicovou stranu“ Vlaams Belang, který prohlásil, že v tamní čtvrti se mluví arabsky a radnici nahradili mešity a imámové. A ČTK píše: Bruselská čtvrť Molenbeek se stala symbolem problémů Belgie s radikálními islamisty. Spojeni s ní jsou totiž někteří z pachatelů teroristických útoků ve Francii i Belgii z posledních let i lidé, kteří odešli z Evropy bojovat v řadách Islámského státu do Iráku či Sýrie.

Otázkou tedy je, zda jde opravdu o vzestup extrémismu, když lidé volí strany, které dokáží pojmenovat problémy, které je trápí a které vidí? Například neochotu menšin se přizpůsobit normám společnosti a právu země ve které žijí? Není spíše extrémista ten, který se tváří, že se nic neděje a v podstatě jde o banality a obviňuje ty kteří chtějí, aby i menšiny respektovaly zákony?

Autor: Martin Kavka

Zdroj: https://martinkavka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=667883

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMultikulturní teror v Německu - banda imigrantů přepadla a okradla děti na plovárně   
Pridal tk Neděle 24 červen 2018 - 05:27:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Celkem osm německých dětí a dívek se stalo terčem přepadení skupinou až deseti mimoevropských uprchlíků na plovárně v německém městě Chemnitz (Saská Kamenice). Gang uprchlíku je nejen okradl, ale i sexuálně obtěžoval. Naštěstí k přímému znásilnění nemělo dojít, "pouze" k okradení a osahávání. Jsme svědky dalšího důkazu kam vede podpora příjímání údajných uprchlíků a politika multikulturalismu ...

Pro vaší informaci, Chemnitz leží jen kousek od české hranice. Možná se i my v létě dočkáme nájezdů tohoto "obohacení", které do Německa pozvala kancléřka Merkelová a dovážejí je neziskové organizace rovnou z Afriky a islámského světa. Ale lidé typu Veroniky Žilkové budou mít radost, když již před nějakou dobou hlásala, že evropské ženy budou ještě rády za sex s Afričany a muslimy ...

Autor: LH

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMaďarsko kriminalizovalo bezdomovectví, Orbanova vláda se snaží vyhnat uprchlíky ze země   
Pridal tk Neděle 24 červen 2018 - 05:23:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Maďarští zákonodárci schválili novelu zákona, podle níž je bezdomovectví trestným činem, a trestá dobrovolníky, kteří pomáhají žadatelům o azyl.

Takovým způsobem se vláda Viktora Orbana snaží odstranit uprchlíky a přistěhovalce ze Středního východu a dalších oblastí ze své země.

Podle nového zákona je teď nelegální žít na ulici nebo v parcích, bez ohledu na důvod.

Zvláštní zpravodaj OSN říká, že nový návrh zákona není ničím jiným než krokem směřujícím k vytěsnění uprchlíků a migrantů, protože většina z nich je bez domova a žije na ulicích.

Zdroj: https://sptnkne.ws/hRQy

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPompeo sdělil, kdy se může uskutečnit schůzka Putina a Trumpa   
Pridal tk Neděle 24 červen 2018 - 05:20:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký ministr zahraničí Mike Pompeo prohlásil, že brzy po cestě prezidentského poradce pro národní bezpečnost Johna Boltona do Moskvy by se mohla konat schůzka dvou prezidentů Donalda Trumpa a Vladimira Putina.

„Vím, že velvyslanec Bolton se chce v neděli nebo v pondělí vydat do Moskvy. Setká se se svými partnery a myslím si, že pravděpodobně brzy bude následovat setkání prezidenta Trumpa a jeho partnera (pozn. — Vladimira Putina)," řekl Pompeo v rozhovoru pro MSNBC.

Zdroj: MSNBC, Sputnik

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMacron hrozí sankcemi členům EU, kteří odmítají migranty   
Pridal tk Neděle 24 červen 2018 - 05:17:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Francouzský prezident Emmanuel Macron se domnívá, že by se měly zavádět sankce proti těm členským zemím EU, jež odmítají přijímat migranty, kteří mají nárok na azyl.

Macron uvedl, že evropská řešení migrantské krize mohou být zavedena jako dvoustranná řešení, ale nikoliv jako jednostranná.

Podle něj EU nemůže akceptovat situaci, kdy „země, jež silně profitují z evropské solidarity" propadají „národnímu egoismu, když řeč zajde o problematice migrace".

Macron uvedl, že podporuje „sankční mechanizmy", které mají být uplatněny v případě, že se nebude dodržovat solidarita.

Na společné tiskové konferenci s novým španělským premiérem Pedro Sánchezem Macron uvedl, že Paříž a Madrid podporují zřízení „uzavřených center" na evropské půdě, kam se budou umisťovat nově příchozí migranti. Zde budou „koordinovaně" probíhat šetření, zda mají nárok na azyl.

V neděli se má v Bruselu konat summit EU, na kterém se má jednat o migraci.

Zdroj: https://sptnkne.ws/hREv


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVůdci Visegrádské skupiny jednali s rakouským premiérem o otázce uprchlíků   
Pridal tk Neděle 24 červen 2018 - 05:11:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Premiéři zemí Visegrádské skupiny se ve čtvrtek setkali v Budapešti s rakouským premiérem Sebastianem Kurzem. Maďarský premiér Viktor Orbán řekl, že účastníci se shodli na tom, že EU by měla být schopna chránit své hranice a zajistit bezpečnost občanů.

Viktor Orbán na společné tiskové konferenci po setkání uvedl, že Evropa by měla být také schopna vytvořit vztahy mezi členskými státy EU, které by měly spíš charakter spolupráce než konfrontace. Domnívá se, že v otázce přistěhovalectví je třeba se zaměřit na řešení, na kterých se členské země shodují, jako je ochrana hranic, zřízení táborů pro uprchlíky mimo EU apod. Ale neměla by se zavádět opatření, ohledně kterých panují neshody, jako jsou uprchlické kvóty. Čtyři země Visegrádské skupiny vyjádří své stanovisko k otázce uprchlíků na summitu EU 28. června.

Slovenský premiér Peter Pellegrini řekl, že ochrana vnější hranice EU je velmi důležitá pro bezpečnost evropského kontinentu.

Rakouský premiér Sebastian Kurz uvedl, že od 1. července se Rakousko stane předsednickou zemí EU a zaměří se na bezpečnostní a obrannou politiku, zvláště na otázky boje proti nelegálnímu přistěhovalectví. Bez bezpečné vnější hranice nelze zachovat otevřenost vnitřních hranic.

15. února 1991 se Maďarsko, Polsko a Československo dohodly na posílení vzájemné spolupráce a uspořádaly setkání v Maďarsku, na kterém se dohodly na založení organizace pro regionální spolupráci. Vzhledem k tomu, že se setkání konalo na Visegrádském hradě, začaly být tři země, které se ho zúčastnily, nazývány Visegrádskou skupinou. Po vyhlášení nezávislosti České republiky a Slovenska se počet členů skupiny změnil ze tří na čtyři.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNěmecko slíbilo Jordánsku 100 milionů amerických dolarů na podporu ekonomické reformy   
Pridal tk Neděle 24 červen 2018 - 05:10:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Německá kancléřka Angela Merkelová 21. června po setkání s jordánským králem Abdalláhem II. oznámila, že Německo poskytne Jordánsku půjčku ve výši 100 milionů amerických dolarů na podporu ekonomické reformy.

Merkelová téhož dne na tiskové konferenci uvedla, že Německo plně uznává hospodářský a sociální tlak, kterému čelí Jordánsko, a doufá, že tato půjčka pomůže Jordánsku provést pod vedením Mezinárodního měnového fondu (MMF) hospodářskou reformu.

Podle dohody mezi jordánskou vládou a MMF provede Jordánsko řadu ekonomických reforem pod vedením MMF s cílem snížit úroveň veřejného dluhu a stimulovat hospodářský růst.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJean-Claude Juncker: EU neopustí Irsko při jednání o brexitu   
Pridal tk Neděle 24 červen 2018 - 05:09:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker pronesl 21. června projev na společném zasedání irské poslanecké sněmovny a senátu, ve kterém uvedl, že Evropská unie neopustí Irsko při jednání Velké Británie a Evropské komise o britském odchodu z Evropské unie. Irská otázka musí být součástí dohody o brexitu.

Jean-Claude Juncker zdůraznil, že režim na hranici mezi Irskem a Severním Irskem není problém mezi Irskem a Spojeným královstvím, ale problém mezi Spojeným královstvím a Evropskou unií. EU bude dodržovat zásadu priorit Irska při brexitových jednáních s Velkou Británií.

Ve stejný den se předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker setkal v Dublinu s irským premiérem Leo Varadkarem. Leo Varadkar po setkání uvedl, že dohoda o brexitu musí obsahovat dohodu o režimu na irské hranici. Tato dohoda musí být právně závazná, aby se zajistilo, že po odchodu Velké Británie z Evropské unie nebudou existovat žádné takzvané „tvrdé hranice", jako jsou kontrolní body a kontrolní stanoviště, které budou blokovat volný tok lidí a zboží mezi Irskem a Severním Irskem.

Jednání Velké Británie a Evropské komise o britském odchodu z Evropské unie v některých oblastech pokročila, neshody ale přetrvávají ohledně režimu na hranici mezi Irskem a Severním Irskem. Británie má opustit EU na konci března příštího roku, ale do října musí být vyjednána dohoda o jejím odchodu, aby ji parlamenty unijních členských zemí stihly ratifikovat.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2629 sec,0.0835 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,057kB