Pondělí 25 červen 2018
U Jeruzaléma se bojuje za Prahu   
Pridal tk Pondělí 25 červen 2018 - 03:56:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Média eurokoncentráku jsou naplněna skrytou antisemitskou nenávistí k Izraeli a nedávno negativními reakcemi nad údajnou brutalitou, s níž izraelské ozbrojené složky postřílely několik desítek agresivních palestinských útočníků. Pokrytecké mravní rozhořčení nezná mezí, jen chybí medvídci a svíčičky. Určitě se objeví nápad pozvat islámské Palestince, s nimiž nikdo nechce žít, kam jinam, než do Evropy, nejlépe všechny a nejlépe k nám do střední Evropy. Pokud bude sestavena vláda komplotu pražské havlérky Babiš-Allbright Hamáček-Bakala-Marákeš Metnar a udrží se, máme se na co těšit.

Bude to z hlediska českého státu a národa nejhorší vláda od roku 1990. Možná se dočkáme i její podpory ze strany TOP 09, STAN, KDU-ČSL, Pirátů a Zelených. Vždyť je to jejich vláda pražské havlérky, eurokoncentráku, afroislámského multikulturalismu a preventivní války proti Rusku s jadernou koncovkou.

Obzvláště zábavné je z hlediska střelby na izraelských hranicích rozhořčení z Turecka a z Jihoafrické republiky. Turecko jako vzorový pilíř islámské demokracie z hlediska přístupu k Arménům a Kurdům je opravdu tím správným mentorem. Konec konců, již desítky let mohlo pozvat Palestinské muslimy, aby si užívali turecké demokracie. Jenže ti se do tureckého ráje nehrnou. V jihoafrické republice probíhá další vlna genocidy tamních bělochů, olupování, vraždění, znásilňování a vykopávání a znesvěcování hrobů, vyprovokované přímo prezidentem Zumou. Černošský multikulturalismus v praxi. To vše za mlčení médií a bez jakékoli reakce ze strany EU, OSN, NATO a dalších organizací, které nás chtějí učit demokracii a lidským právům a vnucovat nám svoje zvrhlé protibělošské rasistické teorie a iluze.

Jedná se o další evidentní důkaz, jak slavný multikulturalismus, pravda a láska a rasová rozmanitost fungují v praxi. Fungují pouze do chvíle, kdy nastoupí islámský, nebo africký agresivní primitivismus. ‚Zédné komediální svatba nepříliš duchaplného prince Harryho s postarší černoškou. Důkazem výsledku evropských, obzvláště britských iluzí o rozmanitosti je Saúdská Arábie. Všichni jsou více, či méně černí, všichni chlapi téměř stejně oblečení, všechny ženské se potí a páchnou v černých skafandrech a všichni skáčou podle mešity. Vzájemné špiclování o jakém se nezdálo ani náčelníkům StB a KGB. Rozmanitost přímo neuvěřitelná, každý stejný fyzicky i duševně. Ostatní jsou buď po smrti, nebo emigrovali. Sen komplotu Babiš-Hamáček. Taková rozmanitost nás čeká poté, co se prosadí s pomocí vedení EU, Německa, Francie, Švédska a USA v Evropě úchylné iluze multikulturalismu. Spojené islámské státy evropské, neboli vzorový eurokoncentrák. Fýrerovi by štěstím zvlhly nejen oči.

Všichni známe divoké výrony moudra antisemitů přisluhujících jak islámu, tak eurokoncentráku, ale z hlediska střelby na hranici Izraele nelze přehlédnout fakta. Útočníci především dobře věděli, co dělají a co riskují. Vědomě napadli uzavřenou hranici střeženou ozbrojenými vojáky a policisty. Jako živé štíty si vzali invalidy a děti, což je důkaz jejich bezohlednosti, surovosti a zvrhlosti. Každý arabský obyvatel v Palestině ví, že Izraelci, kteří jsou v menšině, při napadení bojují, v případě potřeby i střílejí. Někdo musel útočníky vydatně stimulovat, aby šli do takového rizika.

Izraelští ochránci a obránci hranice dělají to, co by měli a mají dělat i námořníci, vojáci, policisté a pohraničníci na jihu Evropy v souladu se služebními předpisy a přísahou. Brání násilnému průniku nepřítele na území svého státu, chrání svoje spoluobčany a rodiny. Útočníky, kteří se snažili násilně překonat zátarasy opakovaně varovali, poté použili slzný plyn, dále gumové projektily a až v krajní nouzi ostré střelivo. Měli se snad nechat ubít rozzuřeným, možná nafetovaným davem a umožnit průnik teroristů na izraelské území? Pokrytečtí humanisté v eurokoncentráku samozřejmě hýkají mravním rozhořčením a odsuzují Izrael.

Kdyby se průlom zdařil, a útočníci začali vraždit izraelské vojáky, policisty a civilisty noži, prohlásili by pravdoláskaři, že je to znak muslimské a arabské kulturní odlišnosti a rozmanitosti, kterou musíme tolerovat. Příslušníkům izraelských ozbrojených složek šlo o život, zatímco početné muslimské rodiny nezaznamenají velkou ztrátu a mrtví budou prohlášeni za svaté mučedníky. Dostanou vydatnou finanční pomoc z islámských teroristických organizací, které tuto surovou komedii zorganizovaly a samozřejmě z EU. Chápu, že ideologům eurokoncentráku, kteří si vzali za cíl zničit evropské státy, národy a civilizaci se to zdá zločinné. Izrael je s výjimkou svých národních a náboženských specifik doslova baštou evropské civilizace v regionu.

Izrael samozřejmě vzbuzuje v EU dlouhodobě nevoli u tím, že se jedná o právní stát. Porušení zákona, a to i dokonce ve vztahu ozbrojených a bezpečnostních složek vůči muslimským Palestincům (Izraelci jsou židovští Palestinci) se tam stíhá a trestá. Na rozdíl od většiny okolních muslimských zemí, milovaných vedením EU jsou tam nezpochybnitelné, demokratické volby. Navíc se tam zbavují migrantských parazitů a rázně je posílají, odkud přitáhli. V opačném případě si mohou užít nikoli sponzorovanou dovolenou a beztrestné ukájení primitivních pudů, jako v EU, ale izraelské vězení. Problém je v tom, že OSN posedlá multikulturalismem a bojem za zničení bělošské civilizace v Evropě se do problému vložila a snaží se tisíce černých příživníků repatriovat nikoli domů, ale do Evropy.

Oficiálním důvodem protestů muslimských Palestinců je přeložení amerického velvyslanectví a izraelských úřadů do Jeruzaléma. Jeruzalém je starobylé izraelské město, žádná mezinárodní osada. Izraelci ho postavili jako starověký strategický opěrný bod už v dobách, kdy předchůdci současných muslimských Palestinců bydleli v jeskyních a učili se pást kozy. Jak by se našim občanům líbilo, kdyby sudeťáci vykřikovali, že Praha je německé město, nebo Maďaři, že Bratislava je maďarské město. V takové situaci většině multikulturalistů a pokryteckých antisemitů dochází argumenty. Nikdo přitom nebrání Němcům, ani Maďarům, aby jezdili jako turisté do Prahy, či Bratislavy, ale české Prahy a slovenské Bratislavy. Je lhostejném, jak Doušo byla naše města okupována Rakušáky, byla a jsou naše. Zde je vidět, že podlá politika vedení eurokoncentráku je z velké části pod vlivem sudeťáků a německého revanšismu. Neuznání Jeruzaléma hlavním městem Izraele je jen jednou z mnoha cest k popření výsledků druhé světové války. Realitu vidíme všichni v projevech soudružky Merkelové, celoživotní praktikující moralistky a opory sudeťáků. V Jeruzalémě se bojuje za Prahu.

Autor: Martin Koller

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŠokující názory Veroniky Žilkové   
Pridal tk Pondělí 25 červen 2018 - 03:53:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
"Je to silný pud přírody. Mnoho evropských žen časem svůj pud určitě bude dobrovolně směřovat k novým samcům. Mladí muži přichází ze zemí, kde ženy nechodí v obtažených džínsách. Příroda pak může převládnout nad představou mírumilovné integrace.

Na školách je třeba zavést multikulturní výchovu jako samostatný předmět. Pochopit cizí náboženství a kulturu se musíme naučit my. Romové žijí v Čechách tisíc let a my je pořád chceme integrovat. Je nutné pochopit je, jejich kulturu, tradice....

Muslimové nejsou zaostalí, jsou jen jinde. My se něco můžeme naučit od nich a oni od nás. Chce to velkou toleranci. Kdysi jsme my způsobili pád Říše římské. Je na nás, abychom zastavili pád Říše evropské."

Nevážená paní, cikáni nejsou u nás tisíc let, ale maximálně 600 let. Je pravda, že minulý režim je nutil k integraci, přestože jsou zvyklí kočovat. Ať jde o jakoukoli etniku, nejsme povinni se učit cizím kulturám, ale je povinnost každého přistěhovalce přizpůsobit se zdejším tradicím a zákonům. Nejsou-li muslimové zaostalí, kolik mají spisovatelů, básníků, profesorů, herců, sportovců, vědců, chirurgů atd.?

Co se máme učit od primitivních kmenů, které stále žijí v šestém století? Pokud jde o toleranci, vidíte ji snad u těchto cizích etnik? Není mi známo, že bychom my způsobili pád Říše velkořímské. Naučte se základy historie. Pád říše evropské je nezvratný díky takovým názorům, jaké máte vy. Obávám se, že vám to jako sluníčkářce stejně nedojde.

Jednu věc nikdy nepochopím. Jsou tito lidé podplacení nebo tak hloupí?

Autor: Miroslav Petr

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAsad: IS a an-Nusrá s pomocí Západu obnoví svou myšlenku chalífátu   
Pridal tk Pondělí 25 červen 2018 - 03:48:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Syrský prezident Bašár Asad tvrdí, že se jeho země zbavila chemických zbraní ještě v roce 2013. Západ však potřebuje tyto „historky“, aby pomohl teroristům, když zrovna utrpí vojenskou porážku, uvedl Asad v rozhovoru pro ruskou televizi NTV.

Západ obviňuje syrskou armádu z používání chemických zbraní proti povstalcům. Podle Asada však jde pouze o záminku, ke které sáhnou, když je nutné vojenskými údery podpořit prohrávající teroristy. „Tyto historky se používají, když jejich síly (teroristé pod jejich kontrolou) utrpí porážku v nějaké části Sýrie," uvedl prezident.

„Jedná se o záminku pro přímou vojenskou intervenci a útoky proti syrské armádě," dodal Asad a připomněl, že se jeho země zbavila všech chemických zbraní už v roce 2013.

Podle něj se Islámský stát* a Fronta an-Nusrá* vrátí ke své myšlence tzv. chalífátu, a to s pomocí Západu. „Je to náboženská hrozba, která má politickou podporu. Neprobíhá to spontánně. Vrátí se, protože je západní síly neustále používají, avšak pod jiným jménem," sdělil Asad.

Podle něj Západ podporuje teroristy od dob Reagana. Tehdy jim ještě říkali „svatí válečníci" (mudžáhidi). Teď jim sice říkají „teroristé", ale stále je podporují. Později jim mohou začít říkat jinak. „Je to nástroj Západu," shrnul Asad.

Ruská přítomnost v Sýrii

Když mluvil o ruské ozbrojené pomoci, Asad podotkl, že jestliže ruská armáda brání Sýrii před terorismem, brání tím i samotné Rusko.

Kromě toho ruská vojenská přítomnost v Sýrii hraje důležitou úlohu v nastolení světové geopolitické rovnováhy, která byla narušena po rozpadu Sovětského svazu.

Válka v Sýrii není občanskou válkou

Asad zdůraznil, že válka v Sýrii není občanskou válkou. Podle něj se jedná o válku, ve které Syřané bojují proti teroristům a žoldákům.

Na území, které kontroluje vláda, můžete jít kamkoliv a uvidíte, že veškeré vrstvy syrské společnosti žijí v míru bok po boku," tvrdí syrský prezident.

„To nejsou naši lidé, kteří po sobě střílejí, jsou to žoldáci a teroristé. V Rusku rovněž máte teroristy. Jsou to Rusové, nereprezentují však vaši společnost, ale svou vlastní ideologii. V Sýrii je to stejné," vysvětlil Asad.

Uvedl, že plán na destabilizaci Sýrie se připravoval ze zahraničí. Konkrétně Asad obvinil Spojené státy, Francii, Británii, Turecko, Saúdskou Arábii a Katar. Kromě toho zdůraznil, že nedovolí západním zemím, aby se podílely na rekonstrukci Sýrie.

Volby a ústava

Na otázku, zda hodlá v roce 2021 kandidovat na další funkční období, Asad odpověděl, že to bude záležet na tom, co řeknou Syřané a zda bude cítit, že může ještě nějak přispět své zemi. O otázce ústavních změn má rozhodovat samotný syrský lid na referendu, a nikoliv zahraniční mocnosti.

„Pokud bude referendum a lidé podpoří novou ústavu, samozřejmě to přijmeme, avšak nikoliv kvůli tomu, že to chce OSN nebo cizí stát," zdůraznil prezident.

Nakonec Asad zhodnotil politiku západních zemí: „Problém Západu je ten, že nemají státníky, ale falešné politiky. Falešná politika vyžaduje falešné zprávy. Historky o chemických zbraních jsou součástí těchto falešných zpráv. Západní politikové, nemluvím o lidech, ale pouze o politicích, nemají absolutně žádnou představu o morálce a mravních zásadách."

Zdroj: https://sptnkne.ws/hSek

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVůdci Visegrádské skupiny jednali s rakouským premiérem o otázce uprchlíků   
Pridal tk Pondělí 25 červen 2018 - 03:44:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Premiéři zemí Visegrádské skupiny se ve čtvrtek setkali v Budapešti s rakouským premiérem Sebastianem Kurzem. Maďarský premiér Viktor Orbán řekl, že účastníci se shodli na tom, že EU by měla být schopna chránit své hranice a zajistit bezpečnost občanů.

Viktor Orbán na společné tiskové konferenci po setkání uvedl, že Evropa by měla být také schopna vytvořit vztahy mezi členskými státy EU, které by měly spíš charakter spolupráce než konfrontace. Domnívá se, že v otázce přistěhovalectví je třeba se zaměřit na řešení, na kterých se členské země shodují, jako je ochrana hranic, zřízení táborů pro uprchlíky mimo EU apod. Ale neměla by se zavádět opatření, ohledně kterých panují neshody, jako jsou uprchlické kvóty. Čtyři země Visegrádské skupiny vyjádří své stanovisko k otázce uprchlíků na summitu EU 28. června.

Slovenský premiér Peter Pellegrini řekl, že ochrana vnější hranice EU je velmi důležitá pro bezpečnost evropského kontinentu.

Rakouský premiér Sebastian Kurz uvedl, že od 1. července se Rakousko stane předsednickou zemí EU a zaměří se na bezpečnostní a obrannou politiku, zvláště na otázky boje proti nelegálnímu přistěhovalectví. Bez bezpečné vnější hranice nelze zachovat otevřenost vnitřních hranic.

15. února 1991 se Maďarsko, Polsko a Československo dohodly na posílení vzájemné spolupráce a uspořádaly setkání v Maďarsku, na kterém se dohodly na založení organizace pro regionální spolupráci. Vzhledem k tomu, že se setkání konalo na Visegrádském hradě, začaly být tři země, které se ho zúčastnily, nazývány Visegrádskou skupinou. Po vyhlášení nezávislosti České republiky a Slovenska se počet členů skupiny změnil ze tří na čtyři.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTurecko zvýší clo na americké produkty o 267 milionů dolarů   
Pridal tk Pondělí 25 červen 2018 - 03:43:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Turecké ministerstvo ekonomiky 21. června oznámilo, že Turecko od téhož dne zvýší clo na produkty dovážené ze Spojených států amerických o 267 milionů dolarů. Jedná se o protiopatření proti americkému kroku.

Na tureckém seznamu zboží, kterého se dotkne zvýšení tarifů, je celkem 22 druhů amerického zboží, včetně uhlí, papíru, vlašských ořechů, mandlí, tabáku, rýže, whisky, automobilů, kosmetiky, strojů, petrochemických produktů a dalších.

Spojené státy nedávno oznámily uvalení tarifu ve výši 25 % a 10 % na turecké výrobky z oceli a hliníku. Turecká vláda označila toho rozhodnutí za nepřijatelné.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSyrská armáda dosáhla významného pokroku při vojenských operacích v Sýrii   
Pridal tk Pondělí 25 červen 2018 - 03:42:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Syrská armáda v posledních dnech dosáhla významného pokroku při vojenských operacích v Sýrii. Vyplývá to ze zprávy syrských médií z 21. června.

Syrská tisková agentura oznámila, že v uplynulých dnech zahájily vládní síly rozsáhlou vojenskou operaci proti Islámskému státu v oblasti pouště a znovu dobyly území o rozloze přibližně 2500 km2 na východ od Palmýry po hranice mezi Sýrií a Irákem a vyhnaly velké množství ozbrojenců.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLee Camp: Američané shodí na lidi jednu bombu každých 12 minut   
Pridal tk Pondělí 25 červen 2018 - 03:40:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Žijeme v době neutuchající války a zvláštní je, že to na své vlastní kůži nepociťujeme. A zatím co si třeba pochutnáváme na smrzlině, na někoho – a to naším jménem – právě padá bomba.

Máte za to, že žijete v normálním světě? Tak to jste na velkém omylu. Žijete totiž ve světě, ve kterém se Pentagon utrhl ze řetězu. Před několika dny jsem psal o 70 000 bombách, které prezident Bush ml. svrhl na pět zemí. Ale to byla jen dětská hra proti 100 000 bombám, které prezident Obama svrhl na sedm zemí, a „přebombardoval“ tak Bushe ml. o 30 000 bomb a dvě země. Což jej popostrčilo do nejelitnější lidské kategorie nositelů Nobelovy ceny za mír.
Dnes však už víme, že administrace Donalda Trumpa strčí všechny tyto výkony svých předchůdců pohodlně do kapsy. Současné údaje Pentagonu totiž dokazují, že během osmi let vlády Bushe ml. svrhli Američané v průměru 24 bomb denně, to je 8750 bomb za jeden rok. Během vlády Obamy pak svrhli už 34 bomb denně, to je 12 500 bomb za jeden rok. A pozor: v prvním roce vlády prezidenta Trumpa slétlo z amerických bombardérů na lidi v průměru už 121 bomb denně, to je 44 096 bomb za celý rok. A převedeno na nižší časové jednotky spadlo na hlavy lidí pět amerických bomb za jednu hodinu, čili jedna bomba každých 12 minut.

Pobuřující na téhle statistice je fakt, že počty lidí, těmito bombami zabitých, i materiální rozsah škod, jimi způsobených, si naše mainstreamová média vůbec nevšímají, natož aby o nich poskytovala údaje. Jestliže totiž máte ministerstvo války s neomezeným i nevysvětlitelným rozpočtem a k tomu i prezidenta, který o tyto „drobnosti“ nejeví zájem, pak shazujete bomby jak smyslu zbavený, až dorazíte k metě, kterou nedávno ministerstvo války charakterizovalo těmito slovy: „bomby ze skladů nám pomalu docházejí“.
Ach Bože! Co si počneme, jestliže nám opravdu všechny dojdou? Jak pak zabráníme všem těm nevinným civilistům, aby obdělávali svá pole?

Z webu Truthdig vybral a přeložil Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.6294 sec,0.0675 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,659kB