Pátek 29 červen 2018
Evropská unie se zasekla na odporu zemí severní Afriky, které nechtějí záchytná centra Frontexu na svém území. Staly se země V4 obětí podrazu a globalistického majstrštyku Sebastiana Kurze?   
Pridal tk Pátek 29 červen 2018 - 05:52:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Evropská unie se zasekla na odporu zemí severní Afriky, které nechtějí záchytná centra Frontexu na svém území. Staly se země V4 obětí podrazu a globalistického majstrštyku Sebastiana Kurze? Otevření hotspotů Frontexu v Alžírsku by mohlo odpálit největší migrační vlnu v dějinách Afriky a Evropy. Bylo by to jako rozsvícení zářivé lampy uprostřed černé noci na přilákání migrantů jako hmyzu z celého širokého okolí!

Dnes začal dlouho očekávaný dvoudenní summit leaderů Evropské unie v Bruselu. A hned zkraje došlo k obrovskému překvapení, které nikdo neočekával. Dvě největší severoafrické země, Alžírsko a Libye, se ostře postavily proti návrhu Sebastiana Kurze a skupiny V4 na vytvoření záchytných center Frontexu v těchto zemích, které by řešily žádosti migrantů o azyl ještě na africkém území. Návrh minulý týden přednesl rakouský premiér Sebastian Kurz a představitelé skupiny V4 v Budapešti minulý týden s návrhem souhlasili. Obecně se očekávalo, že souhlas afrických zemí je formalita, jenže to se dnes tvrdě vymstilo. Dvě hlavní země Afriky, ze kterých proudí do Středozemního moře na lodičkách nejvíce migrantů, dnes v Bruselu skrze své zástupce tento návrh ostře odmítly. Podle jejich slov má Evropská unie dostatek prostředků, aby migrační vlny zvládala sama a aby si sama hlídala své hranice.

Tento postoj afrických zemí reflektuje jednoduchý kalkul pašeráků migrantů, kteří by se začali orientovat na odmítnuté žadatele o azyl, které by Frontex na svých pracovištích v Alžírsku a Libyi odmítl. Tito odmítnutí migranti by opět skončili v rukách pašeráků, ale jediné, co by se změnilo, by byla cena za přepravu po moři, ta by se několikanásobně zvedla, protože dostat se do Evropy by už bylo dražší a komplikovanější. Hlavním problémem je prostor Libye, kde zuří občanská válka a jde o zemi nikoho, přičemž pobřeží monitoruje nedostatečný počet lodí.

Alžírsko pro změnu řeší vlastní provozované uprchlické tábory a pokud by Frontex zřídil na území Alžírska hotspoty Fronetxu, nasměrovalo by to migrační trasy z celé Afriky směrem do jediného místa, do Alžírska a do těchto center. Na pochodu je v Africe přes 8 milionů migrantů, ale dvě třetiny z nich zatím migrují jen uvnitř Afriky mezi jednotlivými zeměmi černého kontinentu. Zatím. Jakmile by se rozkřiklo, že v Alžírsku jsou centra Frontexu, kde se rozdávají azyly do zemí EU, sami si dokážete představit, jaký efekt by to mělo na všechny tyto migrační vlny v Africe. Všichni by okamžitě začali proudit do Alžírska, které by nápor nezvládlo a vyvolalo by to kolaps.

Za jaký team vlastně kope Sebastian Kurz? Nachystal snad past na země V4?

Bohužel, tento Kurzův nápad se dá přirovnat k přistavení zmrzlinového stánku před mateřskou školku s dětmi, kde jim dávají k jídlu jenom tu hnusnou brokolici. Otevření stánků Frontexu s vízy v Africe by vyvolalo “run” nejen již migrujících Afričanů, ale i těch, kteří zatím jsou doma a dosud se neodvážili vyrazit na cestu přes nebezpečné Středozemní moře. Přistavení evropského stánku s evropskými vízy přímo do Alžírska by nastartovalo další miliony ekonomických migrantů, protože cesta do EU by rázem už nebyla tak nebezpečná a ani tak drahá, protože už by Afričané nemuseli platit pašerákům nekřesťanské peníze.

Vzniká tady ale jeden nebezpečný fenomén. Země V4 totiž možná dost dobře a hlavně naivně skočily někomu na špek, protože nápad Sebastiana Kurze ve světle těchto informací z Alžírska vrhá na myšlenku otevření středisek Frontexu v severní Africe úplně jiné světlo. Po jejich zprovoznění by totiž došlo k nastartování obrovské a mamutí migrační vlny uvnitř Afriky. A vláda Alžírska i Libyjci to evidentně vědí a tuší, co by to nastartovalo. Evropští politici to ale nevidí? Nebo nechtějí vidět?

Musíme si položit otázku, co by se stalo s miliony migrantů v Alžírsku a v Libyi? Dostali by všichni azyly v EU? No to určitě ne. Ale co by se stalo s těmi, kteří by azyl nedostali a byli by odmítnuti? Vrátili by se domů tisíce kilometrů někam do zemí vnitrozemské Afriky? Nebuďme naivní, došlo by totiž okamžitě k aktivaci jejich záložního plánu B. Když už došli tak daleko, na pobřeží Středozemního moře, nepůjdou domů, ale zkusí cestu přes moře. Jestli je pašování lidí přes moře z Afriky dnes dobrý business, tak po otevření center Frontexu v Africe by to byl rázem doslova zlatý důl. Agenti pašeráků a kontaktní osoby by ve dne i v noci čekali před hotspoty Frontexu a odmítnutým žadatelům o azyl by hned po východu ze dveří úřadu nabízeli cestu do EU, za “mírný” poplatek. Afričané nevyrážejí na tyto cesty bez peněz, doma obvykle všechno prodají.

Nikdo jako kdyby nechtěl říct nahlas otázku, která hrozivě visí ve vzduchu: “Co se stane s migrací v Africe ve chvíli, kdy tam EU otevře azylové úřady?”

Dnes stojí na černém trhu v Alžírsku “jízdenka” do EU na lodičce od 1,500 do 3,000 EUR. Pro Afričany to jsou velké peníze, ale ne nedosažitelné. Pašeráci jsou cenově velmi flexibilní a dokáží srazit ceny dokonce i na pouhých 500 EUR, za cenu maximalizace výtěžnosti lodičky. Takové lodě jsou přeplněné a velmi často se převracejí. Většina Afričanů přitom neumí plavat, obvykle více jak 98% Afričanů se nikdy nesetkala s evropskou buržoazní zábavou “plaváním”, které se i v Evropě rozšířilo až ve druhé polovině 19. století.

Do té doby bylo plavání nehodné pro lidi z vyšší třídy, šlechty apod., protože plavání bylo vyhrazeno jen pro námořníky a piráty, a také pro spodinu ve společnosti, která neměla peníze na mostní mýto, aby mohla přejít přes řeku suchou nohou. Spolu s tím souvisela i neochota ke koupání z hygienických důvodů, ve Viktoriánské Anglii se nižší stavy nemyly vůbec, měšťané a šlechta obvykle několikrát za rok, obvykle na hromnice (očista duše), na sv. Annu (koncem léta) a pravidelně na Vánoce. Tradovalo se, že mytím se tělo zbavuje ochranné vrstvy před nemocemi, a proto časté mytí prý způsobuje churavění.

Z toho potom vyplývá, že když migranti z Afriky vyrazí na moře a loď se převrhne, mnoho z nich to nepřežije, protože nemají záchranné vesty. Nejde o to, že by byly drahé, ale oblečené na lidech zvyšují objem v prostoru na lodi až o jednu třetinu. Do lodičky nejde nacpat tolik lidí ve vestách, jako když se natlačí na loď bez záchranných vest. Prostě ekonomika provozu jednosměrné cestovky je neúprosná. Otázkou je, jestli si politici V4 a Sebastian Kurz uvědomují, co se stane s těmi miliony odmítnutých žadatelů o azyl na březích Alžírska a Libye? Opravdu si někdo myslí, že se ty hordy zhrzených migrantů otočí na podpatku a povlečou se zpátky domů? Začíná mi připadat, že V4 si na sebe dobrovolně navlékla migrační obojek a nápad, jak nastartovat v Africe obrovskou migrační vlnu do Evropy s podporou Frontexu. Celé to totiž začíná připomínat onen zmrzlinový stánek před vyhladovělou školkou plnou dětí.

Navlékl to šikovně Sebastian Kurz na předsedy vlád zemí V4 tak, aby se podepsali pod návrh, který v Africe odstartuje největší pohyb afrických národů směrem na sever v dějinách?

Evropa musí nejprve chtít migraci zastavit, a ne ji jenom řídit. Protože zatím to vypadá, že celá EU chce jenom najít způsob, jakým klíčem migranty distribuovat, ale nikoliv jim bránit ve vstupu do Schengenu. S tímto přístupem hrozí, že nápad na migrační centra a hotspoty Frontexu v Africe je jenom děsivým plánem, jako využít země V4 jako skupinu užitečných idiotů pro prosazení migračních úřadů Frontexu v Alžírsku a možná i v Libyi, které se potom stanou lampami uprostřed noci, jenž budou lákat hmyz a můry z dalekého okolí jako magnet.

Celá Afrika se postaví do pozoru, uvidí světlo na konci tunelu, hotspot Frontexu v Alžírsku a vidinu azylu v EU. Celá Afrika by se dala do pohybu směrem na sever. Desítky milionů ekonomických migrantů. A kdo by za to mohl? Země V4 a Sebastian Kurz. Nemám vůbec dobrý pocit z toho, jak ochotně vůdci V4 minulý týden v Budapešti servilně odkývali Kurzovi tento nápad. Otázkou je, jestli to Kurz myslí upřímně, anebo pouze udělal z uskupení V4 v podstatě užitečné idioty a nejkrutější nástroj globalistů na odpálení největší migrační vlny na africkém kontinentu.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/evropska-unie-se-zasekla-na-odporu-zemi-severni-afriky-ktere-nechteji-zachytna-centra-frontexu-na-svem-uzemi-staly-se-zeme-v4-obeti-podrazu-a-globalistickeho-majstrstyku-sebastiana-kurze/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBabiš prosazuje manželství mezi muži   
Pridal tk Pátek 29 červen 2018 - 05:45:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Předseda vladý Babiš (dříve KSČ, nyní ANO) prosazuje aby bylo u nás manželství možné i mezi dvěma muži. Krajně levicoví poslanci ve sněmovně navrhli zákon, který by měl toto umožnit. Pod návrh toho zákona se podepsali staří známí pokrokáři a nemomarxisté:

Dominik Feri – TOP 09
František Vácha – TOP 09

Andrea Babišová – ANO
Andrea Brzobohatá – ANO
Lenka Dražilová – ANO
Eva Fialová – ANO
Stanislav Fridrich – ANO
Adam Kalous – ANO
David Kasal – ANO
Tomáš Kohoutek – ANO
Barbora Kořanová – ANO
Robert Králíček – ANO
Jan Kubík – ANO
Jaroslav Kytýr – ANO
Radka Maxová – ANO
Marcela Melková – ANO
Jana Pastuchová – ANO
Robert Pelikán – ANO
Jan Řehounek – ANO
Jan Schiller – ANO
Karla Šlechtová – ANO
Julius Špičák – ANO
David Štolpa – ANO

Petr Dolínek – ČSSD
Jan Hamáček – ČSSD
Jan Chvojka – ČSSD
Lubomír Zaorálek – ČSSD

Jiří Dolejš – KSČM

Lukáš Bartoň – Piráti
Ivan Bartoš – Piráti
Lukáš Černohorský – Piráti
František Elfmark – Piráti
Martin Jiránek – Piráti
Lukáš Kolářík – Piráti
František Kopřiva – Piráti
Jan Lipavský – Piráti
Tomáš Martínek – Piráti
Jakub Michálek – Piráti
Mikuláš Peksa – Piráti
Vojtěch Pikal – Pirát i
Ondřej Polanský – Piráti
Jan Pošvář – Piráti
Ondřej Profant – Piráti
Olga Richterová – Piráti
Tomáš Vymazal – Piráti

Vít Rakušan – STAN

Na stranu těchto progresivistů se postavila i Babišova vláda, která doporučila poslanecké sněmovně tuto změnu občanského zákoníku schválit.ŽM, 29.6.2018

Zdroj: http://blokprotiislamizaci.cz/babis-prosazuje-manzelstvi-mezi-muzi/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVíme první: Lidé s napojením na Zdeňka Bakalu, Karla Janečka a George Sorose chystají spuštění největšího pro-amerického serveru v ČR!   
Pridal tk Pátek 29 červen 2018 - 05:36:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Víme první: Lidé s napojením na Zdeňka Bakalu, Karla Janečka a George Sorose chystají spuštění největšího pro-amerického serveru v ČR! Redakce bude složena z bývalých zaměstnanců Bakalovy Economie a České televize, v pozadí stojí lidé a firmy napojené na cínovecké lithium. Zmapovali jsme největší maskírovku na poli informační války tohoto roku!

Redakce AE News přináší exkluzivní informace o chystaném projektu a bombě na mediální scéně v České republice. Slovenský fiat-alternativní Denník N, který sehrál ústřední mediální roli v neúspěšném pokusu o státní převrat na Slovensku a svržení vlády Roberta Fica v pozadí zjevně zmanipulované, tragické a dosud nevyřešené kauzy vraždy novináře Jána Kuciaka, se chystá expandovat na český mediální trh.

Naše redakce však zjistila, že za novým plánovaným časopisem, který podle informací by měl vycházet pouze v digitální podobě, stojí ve skutečnosti lidé a kapitál, který je napojený na stejné mediální struktury, které dlouhodobě operují v ČR a na Slovensku s cílem ovlivňování vrcholných politických procesů ve prospěch posilování tzv. trans-atlantických vazeb. Nový deník, který by měl v ČR začít vycházet na podzim a jeho název zatím nebyl určen, totiž podle jmen v realizačním týmu už dopředu naznačuje, že Američané se pokusí zkopírovat zkušenosti ze Slovenska do českého politického prostoru a využijí k tomu známé a nejtěžší kádrové kalibry, které mají k dispozici.

Šéfredaktorem nového serveru bude pravá ruka Zdeňka Bakaly, bývalý šéfredaktor Bakalova serveru Aktualne.cz Pavel Tomášek. Letos v březnu skončil u Bakaly “dohodou” a obratem ruky začal chystat rozjezd nového zpravodajského portálu, ve kterém má převzít roli šéfredaktora. To není náhoda. Podle slovenského Denníku N bude rozjezd nového portálu financovat skupina lidí a investorů okolo českého Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky (NFNZ). Než se dostaneme k lidem z tohoto fondu, uvedeme si výčet projektů, které tento nadační fond v minulosti finančně podpořil a zadotoval, abychom nezůstali na pochybách, o jaký typ kapitálu se jedná a kdo ve skutečnosti za tímto fondem stojí. Název fondu vás nesmí zmást, protože o nějaké nezávislosti žurnalistiky tady nemůže být ani řeč. Seznam recipientů jednotlivých dotací vykresluje zcela jasně, s kým vlastně máme tu čest.

Nový zpravodajský portál zafinancují lidé z okolí Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky. No to bude síla, když se podíváte, co a koho tento fond sponzoruje dnes

Hlídací pes, fiat-alternativní server zaměřený výrazně proti Andreji Babišovi a proti tzv. alternativě v ČR, dostal od nadace dotaci ve výši 150,000 Kč v období od června do listopadu 2017. Tedy v rozhodném období před parlamentními volbami v ČR. Pokud si vyjedete články z Hlídacího psa z té doby, spatříte baráž a nekonečnou smyčku článků proti Andreji Babišovi na jedné straně a proti alternativě (podporující Miloše Zemana) na straně druhé. Peníze šly na program Zakázky – věc veřejná.

Americká neziskovka, její česká divize, Transparency International, získala v období od července do prosince loňského roku dotaci ve výši také 150,000 Kč na program Zvýšení povědomí o praxi ve vypisování veřejných zakázek v ČR.

České centrum pro investigativní žurnalistiku získalo od nadace od ledna do srpna 2017 celkem 238,000 Kč na program s názvem: “Ruská pračka na peníze”. V popisu je dále k tomu uvedeno: “České centrum pro investigativní žurnalistiku (CCIZ) pod vedením Pavly Holcové rozkrývalo roli České republiky a Slovenska ve vyvádění peněz pocházejících z ruského organizovaného zločinu. Tým CCIZ přispělo k postupnému ozřejmení vlastnických struktur firem, které se na tomto procesu podílejí, a zmapovalo jejich napojení na politiku.

V rámci projektu se dále zaměřilo na analyzování struktury nezákonných praktik ruské finanční správy a policie, na které před svou smrtí upozornil Sergej Magnitskij. V hledáčku organizace byla také Evropsko-ruská banka a První česko-ruská banka. Obě instituce se dlouhodobě podílejí na financování kontroverzních osob a obchodů.” Právě Pavla Holcová v poslední době byla v mediální pozornosti kvůli výslechu na Slovensku, kde jí slovenská policie zabavila telefon, protože novinářka byla dříve v kontaktu se zavražděným Jánem Kuciakem. A právě její projekt dostal dotaci od tohoto fondu.

Nadace sponzoruje český klon Antify, bývalou novinářku iDnesu, Deník Referendum i Ondřeje Kundru

Dalším obdarovaným je česká větev Antify. Server A2larm.cz dostal od fondu dotaci rovného půl milionu korun za období leden až srpen 2017 na program s názvem “Prekarizace práce aneb vykořišťování nízkopříjmové vrstvy po česku”. A2larm.cz zastupuje českou anarchistickou a tzv. antifa scénu a má velmi blízko k volebnímu programu Pirátské strany a samotný šéf Pirátů Ivan Bartoš byl několikrát spatřen v Praze na demonstracích s vlajkami Antify.

Stejně tak půl milionu korun dostal i server Neovlivni.cz, který založila bývalá novinářka MF Dnes Sabina Slonková. Peníze byly vyhrazeny na program s názvem: “Parlamentní volby 2017 a příprava na přímou volbu prezidenta 2018”. To myslím nepotřebuje jakýkoliv komentář. Nadace zde evidentně poskytla peníze na ovlivnění parlamentních a posléze prezidentských voleb.

Deník Referendum dostal od ledna do června 2017 dotaci ve výši 250,000 Kč na program s názvem “Střet zájmů ministra financí v zemědělském sektoru”, tedy na investigaci a sepsání článků proti Andreji Babišovi. Je neuvěřitelné, jak všechna tato tisková média křičí, že českou alternativu prý platí Rusko a Kreml, a přitom to není pravda, ale na straně druhé tato tisková média sama nemají problém přijímat dotace a granty s cílem psaní a tvorby článků na objednávku proti někomu, a je úplně jedno, jestli je to Babiš nebo Matka Tereza. Pouze se ukazuje, že tato tzv. “nezávislá” média ve skutečnosti čerpají peníze z grantů, dotací a fondů, které jsou přímo určeny k tomu, aby pomohly zafinancovat určitou kresbu v informačním poli v ČR.

Chudým příbuzným ve světle ostatních dotací je potom Ondřej Kundra, redaktor z Bakalova Respektu, který od nadace dostal dar ve výši jen 50,000 Kč na jeho článek a reportáž s názvem “Můj syn džihádista”. Nadace k tomu v popisku uvádí toto: “Ondřeje Kundru jsme podpořili ve financování projektu, který v evropském kontextu prakticky nemá obdoby. Publicistovi se podařilo dostat do blízkosti konvertitů k islámu z několika evropských zemí a získat materiály, které společně s Tomášem Lindnerem zpracoval do podoby knihy reportáží a úvah o jednom z nejpalčivějších problémů současné Evropy. Správné pochopení důvodů, proč Evropané odcházejí bojovat do řad takzvaného Islámského státu, je prvním krokem na cestě v úspěšném boji proti terorismu v Evropě. Osvětlení příběhů těchto lidí může zároveň přispět ke konsolidaci evropské společnosti, která se dnes stává čím dál tím více multikulturní.”

Hlídací pes s milionovými dotacemi od Nadačního fondu

To byly tedy ukončené a dofinancované projekty nadace, ale podíváme se i na ty, které aktuálně běží . Na prvním místě najdeme Free Czech Media, která dostala 480,000 Kč na projekt nazvaný: “Manipulace pomocí hoaxů v mailové korespondenci a na internetu (internetoví šmejdi)”. V popisku je uvedeno toto: “Internetová doba umožňuje každému zcela libovolně šířit jakékoliv lživé či manipulativní informace. A to jak prostřednictvím internetových stránek, tak také rozesíláním zpráv. Zvláště někteří senioři a osoby, pro které není online svět něčím zcela samozřejmým, jsou často úspěšným terčem cílených fake news. Obdržení emailu, který rafinovaně vyznačuje znaky seriózní zprávy, vnímají mnohdy vážně a na základě obsažené falešné informace poté mohou činit rozhodnutí.. Tento fenomén považujeme za klíčové detailně popsat a informovat veřejnost, o jeho rizicích. Příkladem budiž stará, ale pořád aktivní zpráva o toxickém norském lososu.”

Organizace Romea, kterou všichni asi znáte, obdržela od nadace dar ve výši 180,000 Kč na projekt reportáží s názvem: “Byznys s chudobou v oblasti bydlení”. V popisku se uvádí: “V rámci projektu vzniknou investigativní reportáže na pokračování, které mají širší veřejnosti přinést odpovědi na tři otázky: Jaké jsou mechanismy byznysu s chudobou? (jak to celé funguje) Kdo na tomto byznysu vydělává? Proč je boj proti tomuto byznysu tak neúčinný? (legislativa, malá politická vůle, efektivita pomoci lidem v sociálně vyloučených lokalitách). Každá z reportáží přinese příběh jedné rodiny ze sociálně vyloučených lokalit. Na jejich výběru budeme spolupracovat s terénními pracovníky.”

A znovu se tu objevuje recipient z minulého roku, České centrum pro investigativní žurnalistiku Pavly Holcové má od nadace pro tento rok další grant za 477,000 Kč s názvem: “Příběh nezabiješ – ´Ndrangheta v prostoru Střední Evropy”. Dotace je zaměřena na vydání článků, které vznikly ve spolupráci s Jánem Kuciakem, který byl zavražděn na Slovensku a čin se stal spouštěcím mechanismem pro vyvolání pokusu o státní převrat. V popisku se uvádí: “Posledních 18 měsíců jsme spolu se slovenským novinářem Jáno Kuciakem spolupracovali na kauze, která propojovala slovenské politické špičky s italskou mafií ´Ndranghetou. Jáno byl na konci února zavražděn. Přestože dodnes není jasné, co bylo motivem činu, existuje reálná šance, že to byla právě naše kauza. Chceme proto v začaté práci pokračovat a prozkoumat zejména přesah, který naše společná zjištění mají do České republiky. Jedná se zejména o působení obchodních partnerů slovensko-italských mafiánů v Česku, jejich investice do obnovitelných zdrojů a dalších zdánlivě legitimních obchodů.”

Hlídací pes má tento rok u nadace také další grant, letos dostane 500,000 Kč na projekt “Obchod se strachem”, který má zmapovat “hnědá” hnutí v ČR, tedy neonacistickou scénu. V popisku je ale uvedeno i něco znepokojivého, grant je totiž zaměřený proti Tomiu Okamurovi: “Zmapování nástupu „hnědých“ hnutí. Budeme zkoumat ideologii, na které se profilují. Důležitějším je však kontext politicko-ekonomické motivace extremistů. Ukážeme, že většina z nich jde primárně po penězích a sekundárně po moci. Zatím nejúspěšnějším z obchodníků se strachem je Okamura. Vytuneloval Úsvit, ale stejně je dál hvězdou. V čem tkví jeho úspěch? Jak mu funguje „byznys se strachem“? Jaké má následovníky a s kým a proč se spojuje. Nakolik jsou jeho kroky motivovány zahraničním vlivem?”

Jenže to není všechno, Hlídací pes má letos ještě další grant u nadace, tentokrát za 200,000 Kč, který se má věnovat projektu s názvem: “Jak se ztrácí národní poklady”. Projekt má vysledovat kauzy v oblasti kšeftování se starožitnostmi a kulturním dědictvím. A to pořád není všechno. Dalších 500,000 Kč má Hlídací pes dostat za články o české justici bez nějakého konkrétního popisu. A největší sumu ve výši 1,780,000 Kč dostane Hlídací pes na vybudování sítě regionálních hlídacích psů, tedy novinářů, kteří budou sledovat kauzy na úrovni jednotlivých regionů. Jak tedy vidíte, Hlídací pes je mohutně sponzorovaný a dotovaný server z peněz této nadace. V seznamu najdeme ještě další příjemce, třeba Deník Referendum s dotací za 300,000 Kč s programem reportáží o nenávisti v ČR proti romskému etniku, proti muslimům, migrantům atd.

V čele programové správy nadačního fondu sedí Bakalova PR manažerka

Tento výčet dotací Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky je tak trochu odbočkou, ale zcela nezbytnou kvůli tomu, abyste pochopili, o čem budu psát dále. Tento nadační fond totiž na nejdůležitější pozici řídí další pravá ruka Zdeňka Bakaly. Programovou manažerkou NFNZ je totiž Marie Wichterlová, která řídí jednotlivé dotační programy a rozhoduje o jednotlivých projektech, které dostanou peníze a které nikoliv. Pokud se pohybujete na investiční scéně v ČR a zajímáte se trochu o tzv. private equity investice, tak toto jméno vám okamžitě přijde povědomé. Ano, Marie Wichterlová byla totiž PR manažerkou v Bakala Foundation, tedy v nadaci Zdeňka Bakaly a nyní je tedy programovou manažerkou v NFNZ, kde je obklopena lidmi opět z Bakalova impéria. A právě lidé z okolí NFNZ mají v ČR nově spustit projekt nového zpravodajského serveru. Takže jsme doma, Zdeněk Bakala rozšiřuje skrze své lidi svůj vliv.

Bývalý Bakalův šéfredaktor Aktualne.cz bude řídit nový server, ale oficiálně již pro Bakalu nepracuje, protože z Economie odešel. Marie Wichterlová rozděluje v Nadačním fondu granty, ale pro Bakala Foundation už také oficiálně nepracuje. Tohle začíná vypadat jako situace, kdy majetkové pozadí Economie, kterou vlastní Zdeněk Bakala, začíná jeho novinářům přinášet komplikace čím dál tím více, takže nový projekt bude mít za úkol alespoň naoko spustit nový portál, který bude transparentně nenapojený na veřejně známé assety Zdeňka Bakaly. Jenže lidé, kádry, ti zůstanou se Zdeňkem Bakalou pevně spojeni, na telefonu. Ale při hledání vztahů jsme zjistili, že spolu s novým projektem vzniká i nové spojenectví. Anebo spíš staronové, které dosud nebylo medializováno.

V médiu bude pracovat Jan Moláček z ČT a jako vydavatel tomu bude šéfovat Bakalův redaktor, který už vydává Lupu.cz a Root.cz

V novém subjektu bude podle Denníku N pracovat i Jan Moláček, známý redaktor z České televize. Právě Česká televize je úzce napojená na Bakalovu Economie, ČT pravidelně zve do svých pořadů redaktory Bakalových médií, z Respektu, Hospodářských novin, Aktualne.cz atd. Toto není náhodné, je to pojistka pro otevřené dveře do České televize, a to hlavně kvůli reklamě, kterou bude nový portál nutně v počátku potřebovat. Moláček bez problému dokáže nový subjekt mediálně protlačit na obrazovky tak, aby postupně zaplnil zpravodajský prostor České televize.

Nový zpravodajský server bude mít vlastního vydavatele, kterým bude firma, kterou bude řídit další člověk napojený na Zdeňka Bakalu, Ján Simkanič. Simkanič píše články pro Economii Zdeňka Bakaly, je také spolumajitelem společnosti Internet Info, s.r.o., která vydává servery Lupa.cz a Root.cz. Ve firmě je spolu s právníkem JUDr. Markem Antošem. Ten je ale současně i členem představenstva české pobočky Sorošovy neziskovky Open Society Fund Praha.

V představenstvu Sorošovy OSF Praha je navíc spolu s Danielou Drtinovou z DVTV, která vysílá z prostor Bakalovy Economie v Karlíně a je také na Bakalově výplatní pásce. Právě servery Lupa.cz a Root.cz ostře vystartovaly na obranu Economie a Zdeňka Bakaly v únoru tohoto roku, když Aeronet přinesl výbušné informace o zahazování emailů na freemailových serverech Centrum.cz, Atlas.cz a Volny.cz, které provozuje Bakalova Economia. Všechno to do sebe zapadá. Pavel Tomášek, který odešel z Bakalova Aktualne.cz a má v redakci nového portálu dělat šéfredaktora, přivedl do Economie tvůrce DVTV, Danielu Drtinovou a Martina Veselovského. Prostě všude jsou Bakalovi lidé, kam se podíváte.

Za projektem budou stát investoři z těsné blízkosti RSJ Investments Karla Janečka, který bude těžit lithium na Cínovci z hlušiny, ale i nedaleko Sokolova

Ale teď to začne být opravdu velmi zajímavé. Jedním z hlavních investorů nového serveru je Libor Winkler, který je hlavním partnerem RSJ Investments, známé firmy Karla Janečka. Winkler je také členem správních rad neziskovek Glopolis a Památník šoa. A tady to začíná opravdu být výbušné. Posuďte sami. Glopolis – Prague Global Policy Institute je neziskovka založená v roce 2004, která se zabývá environmentalismem, globálními změnami planety a migrací. Sponzory této neziskovky jsou:

•US Embassy
•RSJ Investments Karla Janečka
•Heinrich Böll Stiftung Praha
•Fondy Evropské unie
•Město Praha – Magistrát
•Městská část Praha 7

Nadace Heinrich Böll Stiftung Praha patří do systému německé matky a neziskové německé chobotnice v ČR s úzkým napojením na německou stranu Zelených. Neziskovka vznikla v Německu v roce 1986 a dnes má pobočky na všech kontinentech s důrazem na Evropu a Severní Ameriku. Památník Šoa (v překladu z hebrejštiny “ticha”) je neziskovka z Prahy, jejímž cílem je revitalizace nádraží Praha – Bubny a vybudování památníku odsunu židovských obyvatel do vyhlazovacích táborů. Tyto odsuny probíhaly v Praze právě z tohoto nádraží a zájem na vybudování pietního místa na tomto místě vyjádřilo i izraelské velvyslanectví. Libor Winkler je tedy v představenstvu obou těchto zmíněných neziskovek napojených zcela zjevně na okolí Karla Janečka, amerického a izraelského velvyslanectví a na německé fondy. Janečkova RSJ Investments, jak víme, koupila na Cínovci těžební práva na lithium získávané z hlušiny, ale nově chce těžit lithium i z odkaliště v Horním Slavkově u Sokolova.

Projekt podpoří i private equity fond s úzkým napojením na George Sorose

Ale to zdaleka není všechno. Dalším investorem nového zpravodajského serveru je Jaroslav Horák, předseda investičního výboru Arx Equity Partners a spolumajitel Albatros Media. Jeho manželka Silke Horáková je také spolumajitelkou Albatros Media a taktéž bude investovat do tohoto nového zpravodajského portálu. Jenže nás zajímá hlavně Arx Equity Partners . Arx Equity je nadnárodní private equity fond, jehož ředitelem je jistý Brian Wardrop, občan USA. Vystudoval Boston University (Master’s, Administration), Bishop’s University (B.A., Political Science) a Harvard Business School (OPM).

A právě tento Brian Wardrop byl 12. června 2013 jedním z pozvaných řečníků na investiční přednášce v Budapešti v hotelu Hilton, kde měl hlavni rozpravu a přednášku právě George Soros. Brian Wardrop vystupoval po něm. Hlavním sponzorem celé akce byla přitom Sorošova Středoevropská univerzita, která se nyní bude z Maďarska stěhovat do Berlína. Takže napojení na George Sorose má nejen Daniela Drtinová z Bakalova DVTV, která sedí v Open Society Fund Praha spolu Markem Antošem, který s Jánem Simkaničem, jenž píše články pro Bakalu a provozuje Internet Info, s.r.o., společně provozují Lupa.cz a Root.cz, ale i druhá skupina investorů okolo manželů Horákových je skrze Arx Equity a Briana Wardropa napojená na private equity fondy okolo George Sorose. Posledním investorem je potom Martin Vohánka.

Do Česka míří mediální projekt ze Slovenska, který přinese majdanizaci mediálního prostoru v ČR, která se tak “osvědčila” během vládní krize na Slovensku

Z uvedených poznatků je zjevné, že Zdeněk Bakala pochopil, že jeho novinářům, které má na výplatní pásce, se pomalu uzavírají v ČR dveře, politici nechtějí Bakalovy redaktory zvát na své tiskové konference, Miloš Zeman při své prezidentské inauguraci přímo pojmenoval Bakalova média, jehož novináři jsou placeni z vytunelovaných peněz OKD a z peněz, které Zdeněk Bakala vydělal na hornických bytech, které pronajímal horníkům místo toho, aby jim je nabídl k odkupu, jak slíbil vládě před odkupem OKD od českého státu. Nově se ukazuje, že Bakalova média ztrácí vliv a do popředí se dostává skutečná alternativa, která získává stále větší vliv v České republice.

Pokus o zkopírování modelu slovenského Denníku N do České republiky je pokusem o majdanizaci českého mediálního prostředí. Bakalova média vidí, že útoky proti Tomiu Okamurovi, Miloši Zemanovi a Andreji Babišovi jsou zatím jalové, bez účinku. Nezbývá tak nic jiného, než v ČR spustit nový mediální projekt, který přinese do ČR drsnější majdanizační prvky, které tak bravůrně použil Denník N proti Robertu Ficovi při pokusu o státní převrat na Slovensku. A jak se zdá, Zdeněk Bakala v novém projektu spojil síly s dalším americkým koněm v ČR, kterým je Karel Janeček, jenž je úzce napojený na US Embassy. A finančně to jistí i skupina napojená na George Sorose.

Podle mého názoru se jedná o zoufalý krok US neoconů v ČR ve stylu “the last man standing” ve snaze o zvrácení objektivních procesů globalizace v ČR, které smetou vliv amerických elit v České republice v mohutné vlně. Přestože Američané se pokusí evropský rozpor ohledně Dublinu IV využít ve svůj prospěch a zvrátit procesy ve Střední Evropě na stranu amerických zájmů, poslední kroky v ČR i z Pražského hradu naznačují, že český vlak právě vyjel směrem na východ, směrem k euroasijské globalizaci a není cesty zpět. Kdokoliv se pokusí vlak zastavit, zláme si ruce, nohy, žebra a když bude moc tlačit, přijde i o hlavu. Je to však varování, že když Američanům a Georgi Sorosovi nevyšel státní převrat na Slovensku, že to neznamená, že se o něj nepokusí v Praze. Cílů k útoku tam mají více než dost.

-VK-
Šéfredaktor AE NewsZdroj: https://aeronet.cz/news/vime-prvni-lide-s-napojenim-na-zdenka-bakalu-karla-janecka-a-george-sorose-chystaji-spusteni-nejvetsiho-pro-americkeho-serveru-v-cr-redakce-bude-slozena-z-byvalych-zamestnancu-bakalovy-economie/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponChudáci ztracení uprchlíci. Snad jim pomůžou mobily?   
Pridal tk Pátek 29 červen 2018 - 05:11:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jsem rád, že nás média opět zásobují zprávami nad krutým osudem „uprchlíků“ a „nelidským“ jednáním zemí jako je Itálie, či Alžír, který nechává putovat „uprchlíky“ domů přes Saharu, kde mnozí mizí anebo o strašné bavorské CSU.

Naštěstí zde máme OSN a různé organizace pro lidská práva, kterým to není lhostejné, a tak bijí na poplach a útočí na lidské city, solidaritu, a hlavně na peněženky Evropanů. Sice o těch peněženkách a jejich obsahu, který chtějí, ale jejich jednání je jasné, protože OSN ani ty organizace se o nikoho nepostarají bez finančních prostředků, které nemají, ale dostávají. Buď ve formě příspěvků od členských států OSN, nebo od příspěvků vlád, jako lidskoprávní organizace a obojí platí daňový poplatníci. Takové ze Švejka; „To se nám to hoduje, když nám lidé půjčují peníze“. Jenže tady lidé nepůjčují peníze, ale nedobrovolně odevzdávají a jsou nuceni nedobrovolně na různé organizace přispívat. Schválně, kdo z Vás by dal dobrovolně tisíc korun na nějakou genderovou organizaci? Kdo z Vás by dal dobrovolně na svoje finance na uspokojování potřeb uprchlíků? Obávám se, že ze sta by se možná našel jeden, maximálně dva.

Ono vlastně už nejde ani o pomoc, ale o obchod s lidmi, na kterém vydělávají pašeráci a neziskové organizace, které na svoji činnost dostávají granty od vlád zemí, kde působí. Čím více uprchlíků, tím více peněz. Čím více proužků, tím více Adidas.

Ono je snadné křičet na náměstí, přijměte milion uprchlíků. Je snadné apelovat na solidaritu a humanitu, zvláště, když tím celá ta starost končí. Před měsícem jsem kdesi četl, jak ve Francii dělali pokus, kdy se ptali lidí, zda jsou pro přijímání uprchlíků. Většina odpověděla ano. Když jim pak nabídli uprchlíka k ubytování, tak se všichni vymluvili, proč nemohou uprchlíka ubytovat. Ono to je vlastně jednoduché. Snadněji se mluví o tom, co by se mělo udělat než to udělat. Zatímco v případě války a prohrané bitvy všichni přesně vědí co se udělalo špatně, tak v případě imigrace mnozí vědí dopředu přesně co se musí udělat a co je špatné dělat. Dobré je imigranta přivítat a špatné je imigranta odmítnout. Jenomže fungujte to tak, ti, co vědí, budou mávat přijetí uprchlíků, ale tím jejich činnost končí. Když to nevychází podle jejich prognóz, tak chyba není v prognóze, ale hádejte kde?

Hluboce se mě „dotýká“ osud „uprchlíků“, které vypovědělo Alžírsko, odvezlo na hranice a nechalo je putovat domů přes poušť. Přiznám se, že mi jich není líto a to proto, že mi tam nesedí několik věcí. Jak se dostali z Nigeru a dalších zemí do Alžíru? Letadlem? Autobusem? Železnicí? Jak mnozí, po těch útrapách mohou mít nabité mobily a fotit situaci, nebo jak se k tomo dostal Reuters? Navíc, celá ta zpráva není obžalobou „nelidského“ Alžíru, ale apelem na Evropu, aby těm uprchlíkům pomohla. Jak a za co, zase nikoho nezajímá. A proč má pomáhat jen Evropa? Copak Alžír, byť nedemokratická země, není bezpečná? Nebo Tunis, kde je demokracie hájená z pozice armády a policie? Nebo Maroko, Egypt? Válčí se v těchto zemích? Ne! Tak proč ti „uprchlíci“ kteří hledají „bezpečí“ nezůstanou tam, kde není válka? Mimochodem ta není ve většině afrických zemí odkud „uprchlíci“ přichází.

Ono je snadné poukázat na politiky, kteří se staví proti živelné imigraci a stavět je do negativního světla, jak to udělal redaktor iDnes Adam Hájek, který sice hezky dehonestoval bavorské politiky, ale sám řešení nenabídnul. Prostě taková póza. „Hele, já vidím, co dělají špatně, bez vysvětlení, proč to je špatně“. Aniž si dotyčný uvědomí, že mnohdy nejde jen o bezhlavé odmítání, ale také třeba o zodpovědnost. Zodpovědnost za vlastní zem, volební okrsek. Vědomí, že země není nafukovací, stejně jako rozpočet. Nehrajme si na to, že evropské země jsou bohaté. Nejsou. Jsou zadlužené, a i kdyby nebyly, tak nebudou schopné pomoci všem. Kdyby Bill Gates dal každému chudému na této planetě 50 dolarů, tak během jednoho dne přijde o 100 miliard dolarů, které nemá a bude se muset zadlužit. Tomu chudému těch padesát dolarů vystačí na 30 dní? A co dál?

Aktivisté celého světa chtějí pomoci všem, ale to není možné. Ani ten bohatý svět na to nemá finance. Pokud se bude chovat, že může pomoci všem, tak dopadne jako kupec Žemla z románu Ignáta Herrmanna „U snědeného krámu“, kam všichni chodí rádi a všichni nakupují na dluh.

Autor: Martin Kavka

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUprchlík málem umlátil Itala v baru ...   
Pridal tk Pátek 29 červen 2018 - 05:08:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
ITÁLIE / ŘÍM / KULTURNÍ OBOHACENÍ - Kulturního obohacení se tentokrát dostalo pánovi v hlavním městě. Agresivně ho totiž v baru "Black Jack" zbil 29-letý Gambijec. Následně napadl i karabiniéry, kteří si pro něho přijeli a jak je často u těchto hostů zvykem, závěrem ho chytl "nějaký záchvat" a uprostřed ulice se vysvlékl do naha,.

Cizinec je hostem přijímacího centra v Rocca di Papa. Oběť násilí skončila v nemocnici, agresor je obviněn ze závažného poranění, odporu a násilí vůči veřejnému činiteli a z nemravného chování. Je zvažováno jeho vyhoštění.

Zdroj: roma.corriere.it

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRusko obvinilo Velkou Británii z podplácení členů OPCW   
Pridal tk Pátek 29 červen 2018 - 04:55:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Spojené království a její partneři podplatili některé členy Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW) při hlasování o rozšíření mandátu, uvedla mluvčí ministerstva zahraničí Maria Zacharovová.

„Toto rozhodnutí považujeme za nelegální. Musíme konstatovat, že při jeho přijetí konference zúčastněných států překročila rozsah svého mandátu," uvedla.

Podle Zacharovové se v důsledku politické manipulace, stejně jako přímého úplatkářství a otevřeného vyděračství ze strany Londýna a dalších zemí, podařilo přijmout odiózní návrh řešení.

V předvečer mimořádného zasedání konference účastnických států úmluvy o zákazu chemických zbraní v Haagu bylo schváleno rozšíření mandátu OPCW, který byl navrhnut Spojeným královstvím. Umožnila organizaci určovat pachatele chemických útoků.

Tento dokument podpořilo 82 delegací, proti němu hlasovalo 24 delegací.

Zdroj: https://sptnkne.ws/hUhP

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNěmecká fregata se stala obětí americké rakety   
Pridal tk Pátek 29 červen 2018 - 04:53:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na internetu se objevilo video, na kterém byl zachycen okamžik výbuchu na německé fregatě.

Incident se stal na lodi typu F124 Sachsen během cvičení německé protiraketové obrany u pobřeží Norska. Americká protiletadlová raketa SM-2 nevystřelila z odpalovacího zařízení a shořela ve spouštěcí buňce. Poté se rozšířil požár.

Německé námořnictvo informovalo o tom, že raketa byla zkontrolována krátce před událostí a její technický stav byl označen jako „perfektní". Nikdo v důsledku incidentu nebyl zraněn, ale zařízení bylo vážně poškozeno.


Zdroj: Sputniknews.com, Youtube


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNová ruská zbraň, která se rovná 160 jaderným bombám, vyděsila USA   
Pridal tk Pátek 29 červen 2018 - 04:36:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čínský list IFENG.com informoval o tom, že Rusko nedávno vyzkoušelo smrtící zbraň, která bude děsit USA.

Podle informací deníku ruské ponorky projektu 955 Borej provedly salvu vypuštění čtyř balistických raket Bulava. Celkový výkon této salvy je ekvivalentní síle 160 jaderných bomb. Tato zkouška proběhla v reakci Ruska na nárůst počtu amerických vojsk ve východní Evropě. Poté, co Rusko ukázalo svou novou zbraň, nemohli Američané celou noc zavřít oči, píše se v článku.

Borej je nová ruská jaderná ponorka. Nová generace ponorek se liší od svých předchůdců svou bezhlučností a pokročilostí. Borej je obří loď, její délka činí 170 metrů a výtlak je více než 20 tisíc tun. Vzhledem k tomu, že tato loď je nehlučná, její objevení je velice obtížné, což zvyšuje nezranitelnost. Borej překonává americké lodě typu Ohio.

Nová ruská ponorka má velkou palebnou sílu. Hlavními raketami je 16 mezikontinentálních balistických raket R-30 Bulava. Navíc je v přední části ponorky umístěno 12 torpédových trubic, které lze použít k odpálení torpéd a protiletadlových raket. V důsledku toho má ponorka slušnou protilodní sílu. Ponorka má také šest trubic pro protiletadlové střely, aby zabránila pronásledování protiponorkových letadel. Velká palebná síla v kombinaci s obrovskou rychlostí 29 uzlů dělá ponorku nejnebezpečnější na celém světě.

Čínský list píše, že během zkušebních odpálení byly použity modernizované verze raket Bulava. Nový model střely Bulava byl navržen na základě raketového systému Topol-M. Může být dokonce nazýván mořskou verzí Topol-M. Kromě krátkého rozsahu palby nemají rakety Bulava žádné nedostatky. Destruktivní síla a schopnost překonat obranu jsou na nejvyšší úrovni. Každá raketa je schopná nést mezi šesti až deseti hlavicemi. Navíc díky nepředvídatelné trajektorie letu je tato raketa nezastavitelná.

Podle deníku bylo odpálení reakcí Ruska na nárůst počtu amerických vojsk ve východní Evropě. V poslední době Spojené státy do východní Evropy přesunuly velké množství vojenského vybavení, včetně více než 80 tanků Abrams.

Zdroj: IFENG.com, Spuniknews.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRusko chystá prodloužit protiopatření vůči Západu na rok 2019   
Pridal tk Pátek 29 červen 2018 - 04:26:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruský premiér Dmitrij Medveděv včera na konferenci ruské vlády o obchodu se zahraničním pověřil příslušné odbory, aby zvážily rozšíření odvetných opatření vůči EU a několika dalším západním zemím na roku 2019.

Medvěděv uvedl, že v reakci na sankce, které uvalila Evropská unie a další západní země, Rusko obratem zavedlo omezení na některé komodity, které vyváží do Ruska z těchto zemí. Vzhledem k tomu, že Evropská unie a některé západní země udržují sankce proti Rusku, příslušné útvary ruské vlády posoudí, zda prodloužit sankční opatření na další rok.

Spojené státy uvalily od letošního března tarify na výrobky z oceli a hliníku dovezené z různých zemí včetně Ruska. Medveděv řekl, že by Rusko mělo zavést protiopatření stejně, jako to provedla EU a Čína.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRusko a Spojené státy se dohodly na prezidentském setkání mezi oběma zeměmi   
Pridal tk Pátek 29 červen 2018 - 04:25:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruský prezident Vladimir Putin včera v Moskvě přijal amerického asistenta pro národní bezpečnost Johna Boltona. Obě strany se dohodly na setkání mezi prezidenty obou států. Později budou oznámeny detaily.

Oficiální webová stránka Kremlu uvedla, že při setkání s Boltonem Putin řekl, že vztahy mezi Ruskem a USA nejsou v současné době v nejlepším stavu, což je z velké části důsledkem ostrých domácích politických bojů ve Spojených státech, ale návštěva Boltona umožňuje oběma stranám hledat možnost obnovy a zlepšovat bilaterální vztahy. Putin sdělil, že Rusko nikdy nedělá konfrontaci.

Bolton na tiskové konferenci po setkání uvedl, že americko-ruské vztahy souvisí se stabilitou světa a oba prezidenti se domnívají, že by měli konzultovat některé otázky společných zájmů a rozšířit vzájemnou spolupráce. Proto bude setkání mezi oběma prezidenty velmi užitečné. Také uvedl, že postoj Spojených států k problému s Krymem se nezměnil.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2815 sec,0.0634 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,824kB